Ivacy לוקח את החום – חוזר לשמועות בשקיפות-גלוק!

הם אומרים, נלחמים באש באש. התמודד עם יריביך / מבוקשיך עם נשק וטקטיקות דומות. איבייסי לא מסכים עם זאת, מכבה את האש העמומה של השמועות, עם דלי מים מלאי כנות!

הספק נפגש במשך שנים עם האשמות והסתפות משונות לגבי קשר כביכול עם שירות מתחרה, PureVPN. אז, לקראת פסגת השותפים המערביים בלאס וגאס של שנת 2019, איבסי החליטה לקחת שאלות בוערות על ההתאחדות.

כשנשאל על הקשר עם PureVPN, מנהל יחסי הציבור ב- Ivacy “גלוי לב” צחקק וטען כי PureVPN אינו אלא בעל עניין קטין, מוגבל לתשתיות משותפות. למה? למטרה העיקרית של עזרה למשתמשים, שמרו על אנונימיות מקוונת.

מגוון טביעות הרגל הדיגיטליות המאפשרות זיהוי פומבי נמצאים בשם השותף ליצרן OEM מכיוון שהם מהספקים המעטים מאוד שזהותם היא כבר ידע ציבורי. זה נעשה מתוך נקודת מבט של פרטיות, אנונימיות ורווחה של המשתמשים שלנו וגם של המשקיעים הטכנולוגיים הגבוהים שלנו, שזה נוהג נפוץ בענף ה- VPN, ואנחנו מכבדים את זה. אנונימיות זו מילאה תפקיד חיוני בשמירה על המשתמשים שלנו’ פרטיות ללא פשרות במשך יותר מעשור.

פרנק חזר והדגיש כמה פעמים כי איווסי היא ישות עצמאית וכי הם התעלמו מהמיתוס הזה של א “חשדן” שיוך ל- PureVPN, מספר פעמים בעבר.

בכנות, אני לא מאשים אנשים בסקטור, ודורש תשובה ברורה יותר. ענף ה- VPN מלא באי-יושר ומסתוריות, הנוגעים למנכ"לים חסרי פנים, מדיניות פרטיות, כריתת עצים או מיקום בפועל של ספק ספציפי..

שלא לדבר על כך, כמה מתריסי VPN חינמיים אפילו הרחיקו את עצמם כיצרו שותפויות עם סוכנויות לכריית נתונים. מדובר במדרון חלקלק האמון על שירות VPN, אך יחד עם זאת, אני תוהה מה ההשלכות שיש לזה “חוסר אמונה” בכלי פרטיות יובילו אותנו.

אני יכול להשיג את התסכול של איבסי, ואת הבוטות בתשובותיהם, כאשר כל מה שהם מנסים לעשות הוא לסלול את הדרך למשתמשים שלהם לקבל אנונימיות מירבית ברשת.

איש לא היה רוצה את כל המאמצים שלהם לבזבז, רק בגלל שמועות מטופשות. בכל שנותיי בענף ה- VPN, אני יכול גם לומר בבטחה שזה אולי התחיל כגימיק של מתחרים, שנתנו לי להזכיר, יש גם קשרים דומים.

אני’אני אומר זאת אחת ולתמיד: איווסי היא ישות רשומה באופן עצמאי, עם סוחרים, חשבונות בנק, שותפים וחוזים מחייבים כחוק. Ivacy’אפליקציות, מפותחות, חיובים, הסכמים משפטיים ושותפויות הפועלים באופן עצמאי הם עדות לעובדה זו. ההימור שלהם הוא מועט בלבד. מה עוד תרצו מ- Ivacy?

הספק אפילו הגיב לשאלות הנוגעות להנהלתם, וטען כי מכיוון שהם חברה מוגבלת פרטית, אין להם כל חובה חוקית לחשוף את הבעלים האמיתיים העומדים מאחורי איבסי.

ככאלה, הם לא מעוניינים לפתוח את תיקי ההשקעות שלהם כדי שכולם יוכלו לראות, מכיוון שזה כרוך ישירות בחשיפת נתונים המאפשרים זיהוי פומבי, העלולים לסכן את פרטיות המשתמשים..

בנוגע לאנונימיות, פרנק חשף גם כי איבסי הייתה אחת ה- VPN הראשונות בהן “תמיכה ברעיון השקיפות לא רק על ידי עמידה בתקן GDPR או על ידי היותו חבר בברית הביטחון הסייבר האמריקנית, אלא גם על ידי תמיכה בתפיסה של פעולות מוצר שקופות.”.

הרעיון שמאחורי VPN של Ivacy הוא לאפשר למשתמשים להתגבר על מחסומי דרכים המגבילים אותם במרדף אחר חופש אינטרנטי מוחלט. למה לא לדבר על מה הנושאים שלהם? אני יכול ללכת כל היום להתלבט מדוע ומי אבל האם אי פעם זה מנע מאיתנו לספק את ההבטחה לאנונימיות מוחלטת? אני רק אומר את זה למשתמשים הקיימים והפוטנציאליים שלנו: Ivacy תשמור על אמונך בכל מחיר ותישאר שותפת הפרטיות המועדפת עליך במכתב וברוח.

עטוף דברים

בכנות, אני מתרשם להפליא מהתגובות שניתנו על ידי איבסי, במיוחד בתקופה בה תעשיית ה- VPN מלאה בסודיות ומסתורין.

ספק מבוסס סינגפור מפגיז שקיפות בפעילותם בהחלט שווה הכרה מסוימת, והייתי רוצה לראות ששירותים אחרים יעשו אותו דבר.

“אף אחד מלבד האמיצים ראוי ליריד” ו- Ivacy שנפתחת לגבי העמותות, ההנהלה והפיננסים שלה, מראה שאתה יכול לסמוך עליהם שישמרו אותך באופן אנונימי ברשת.

מבחינתם הלקוחות שלהם הם הנכס החשוב ביותר בארגון שלהם, ומענה על השאלות שלהם במקום להתעלם מהם, רק מאמת טענה זו.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me