IPVanish עוזר לביטחון פנים בתפיסת חשוד פלילי!

לאחרונה בשערוריות הרישום, יש לנו IPVanish המסייעים לביטחון פנים בהתחקות אחר משתמש ב- Comcast, שהואשם בהתמכרויות להתעללות בילדים ובפעילויות פורנוגרפיות! בהיותנו אתר לבדיקת VPN, ברור מאליו שאנחנו נגד התנגדות מוחלטת לפעולה של חשיפת יומנים לרשויות ממשלתיות. עם זאת, כאשר מתעוררים מקרים כאלה של סיבוב ברשת, הטרדות וכעת פורנוגרפיית ילדים, זה גורם לך לשאול אם עליכם לשים את המוסר לפני המדיניות לעסקי VPN..


כעת, כולנו מודעים לעובדה ש- IPVanish טוענת זה מכבר שהיא “אין יומנים” ספק VPN המציע לך את רמת האבטחה המרבית. מה שרובם אולי לא יודעים הוא שהשירות מעולם לא היה בטוח. מכיוון שהספק מבוסס בארה"ב, מדינה שהיא חלק מחמישיית הברית, לעולם לא תוכל למנף אנונימיות מוחלטת במציאות. החוקים דורשים שמירת נתונים! כך גם לגבי ספקים אחרים.

כולם רושמים מידע על פעילויות / חיבור (עם מעט מאוד חריגים). זה רק מבחן הזמן והנסיבות בהן הרשויות מעורבות, כאשר אנו לומדים סוף סוף את האמת. אף על פי כן, המקרים האחרונים של VPNs הנוגעים למדיניות הרישום שלהם רק הקלו את תהליך הבחירה עבור לקוחות פוטנציאליים. IPVanish מצטרפת כעת לאנשים כמו EarthVPN, HideMyAss, Access Internet Access (PIA) ו- PureVPN, שכולם סיפקו יומנים לרשויות בתיקים פליליים שונים..

פרטים על מקרה הרישום IPVanish

המקרה הספציפי הזה עוד משנת 2016, שם נכנס משתמש IPVanish לחקירת המחלקה האמריקאית לביטחון פנים, על רקע מעורבות של פורנוגרפיית ילדים והתעללות! תוכלו לקרוא את התצהיר המלא של המקרה במאזין בית המשפט ובארכיון האינטרנט. לפרטים הרלוונטיים ל- IPVanish ולנהלי הרישום שלה, קרא את הסעיפים שלהלן:

פרטים על שערוריית IPVanish Logging

חברת האם של IPVanish שהולכת בשם “קבוצת רשת Highwinds” קיבל “זימון לרישומים” מהמחלקה לביטחון פנים, המתמקדת אך ורק בפרסום מידע משתמשים, ומכאן שלא הגיעה א “מכתב לביטחון לאומי”, זימון או צו חיפוש עם צו איסור הפרסום הנלווה. IPVanish הגיבה לזימון הרשומות שבועיים לאחר מכן, ב -26 במאי 2016, וקבעה כי הם לא מחזיקים יומנים ולכן הם לא יכולים לספק שום עזרה.

כאשר סוכן מיוחד “סקוט סייקס”, מעקב אחר הבקשה, חברת האם של חברת IPVanish הודיעה לרשויות “הגש זימון שני לבקשת מידע מנויים מפורט יותר באופיו.”, מה שעשו ב- 9 ביוני 2016 וביקשו את כל הנתונים הקשורים “IP 209.197.26.72, נמל 6667.” לאחר כעבור שתים-עשרה יום, IPVanish סיפקה לרשויות ה- DHS את היומנים הבאים בנוגע למשתמש החשוד המעורב בהתעללות בילדים ובפורנוגרפיה:

פרטים על שערוריית IPVanish Logging

לאחר ניתוח נוסף של התצהיר, נודע לנו כי IPVanish סיפקה גם יומני מקיף בתאריכים ובשעות שחיבור המשתמש / ניתק מרשת IRC, יחד עם כתובת ה- IP של המשתמש (50.178.206.161). לאחר ש- HSI קיבלה את כל הנתונים החשובים, זה היה רק ​​עניין של זמן שהם זיהו את החשוד, על ידי מעקב אחר כתובת ה- IP של ה- Comcast שלו במונסי, אינדיאנה, מה שבסופו של דבר הוביל לכך שהרשויות ערכו צו חיפוש..

וינסנט גבירץ נמצא בבית עם הוריו, ואחר כך הודה בהתנהלות שערך ערוץ IRC, יחד עם שיתוף “שימוש לרעה בתמונות” לפחות שבע שנים. תוכל לעיין במסמכי בית המשפט כאן למידע נוסף על הפושע. עם זאת, מכיוון שאנו שירות סקירת VPN, עלינו לחזור ולהזכיר כי כל הזמן שהתיק הזה ירד, IPVanish ציינה שהוא “אינו אוסף או רושם תנועה או שימוש בשירות הרשת הווירטואלית הפרטית שלה”. להלן קטע מתוך IPVanish’דף הבית של הגב ביוני 2016.

פרטים על שערוריית IPVanish Logging

כל הפרטים הללו יצרו סערה אדירה על Reddit, שם משתמשים רבים של IPVanish הסתיימו בהלם מהדלפת המידע הפרטי, בעוד שאחרים מתמקדים יותר בצד המוסר והפושע סוף סוף נתפס. אם לא היו יומנים, זה לא היה אפשרי. עם זאת, על בסיס ההבטחה המזויפת כי IPVanish עוקב אחר קפדנות “אפס יומני” מדיניות, משתמשים רבים חשים זועמים מהאירוע שלומדים את כל פעילויותיהם!

IPVanish עוזר לביטחון פנים בתפיסת חשוד פלילי!

IPVanish נרכשה על ידי StackPath

לאחר שהמקרה עשה את דרכו לרדיט, משתמש שעבר בשם “לבוביות”, בטענה שהוא מנכ"ל IPVanish פרסם את ההצהרה הבאה.

IPVanish נרכשה על ידי StackPath

הוא מסביר כי ה- IPVanish’הבעלים הקודמים שלה כבר מזמן נעלמו וכעת הספק נמצא בשליטה על StackPath (לאחר הרכישה בפברואר 2017). “ללא יוצא מן הכלל, IPVanish אינה עושה, אינה יכולה ולא לא רושמת או תאחסן יומנים של המשתמשים שלנו כחברת StackPath”. זה מראה ש- StackPath לא רוצה להכנס למה שקרה קודם, וזה מובן. עם זאת, אין שום דרך שנוכל לדעת באמת אם IPVanish תגן על נתוני משתמשים, ותשאיר אותנו ואת כל המשתמשים במצוק.!

למי עליכם להאמין?

לאור כל שערוריות הרישום האלה, משתמשי ה- VPN מעולם לא פחדו יותר מבעבר, והבינו שאף על פי שילמו כדי לשמור על זהותם - הם מנוטרים ללא הרף! אם לא על ידי הרשויות הממשלתיות, אז בעצם השירותים, הם נותנים את אמונם בהגנה על כל המידע הפרטי. אז איך משתמשים יכולים למנף אנונימיות באופן מקוון, עם כל שירותי המזויפים האלה?

התשובה היא למעשה די פשוטה: רק עבור ספקים עם מוניטין מבוסס של שמירת יומנים, המאומתים על ידי תיקים פליליים. למשל, קיימת Perfect Privacy (שבסיסה בשוויץ), עם שני שרתים שנתפסו ברוטרדם. עם זאת, הודות למדיניות האפס ביומנים שלה, לא נחשפו נתוני לקוחות וההתקף לא נמסר על ידי הרשויות בהולנד.

יש לנו גם ExpressVPN, ספק איי הבתולה הבריטיים, אשר נתפסו על שרתיו בטורקיה, בעקבות ההתנקשות בשגריר רוסיה בטורקיה. כשחפרו בעניין, מצאו הרשויות כי קצין המשטרה’פייסבוק וג'ימייל נמחקו, מיד לאחר רצח השגריר. עקבות דיגיטליות חשפו, הפעולה נעשתה באמצעות ExpressVPN. להלן ההמלצה הרשמית של הספק, בעקבות סירוב לסיוע.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me