אפליקציות Firestick הטובות ביותר 2020 – סטרימינג לייב לסרטים, מופעים, ספורט ועוד!

..מאז הקמתה, Firestick הפכה לחביבת משתמשים שכן היא מציעה אלפי אפליקציות בידור לבחירה. מאפליקציות סטרימינג כמו נטפליקס, הולו ואמזון פריים ועד אפליקציות מוזיקה חינמיות כמו יוטיוב וספוטיפיי, אין דבר שמתאים יותר לבידור ביתי בימינו מאשר פיירסטיק. מה שכן, אתה יכול אפילו להזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי בכל היישומים האלה אם אתה משתמש ב- VPN הטוב ביותר לזיקוי אש. למידע נוסף על האפליקציות הטובות ביותר לפיירסטיק, קרא מדריך הכל כלול זה באפליקציות הטובות ביותר לפסטארסט מאת BestVPN.co!

אפליקציות Firestick הטובות ביותר לסרטים ותוכניות בשנת 2018:

Firestick הוא אחד ממכשירי הסטרימינג הטובים ביותר כרגע, שנבנה על ידי אמזון, העולם’חברת המסחר האלקטרוני הגדולה ביותר, היא הפכה לכוח להתייחס אליו בעולם הבידור הביתי בימינו.

השימוש בו קל כמו הפעלה והפעלה מכיוון שהמכשיר תואם כמעט לכל מכשירי הטלוויזיה והמדיה הגדולים. אבל החלק הטוב ביותר במכשיר זה הוא מספר האפליקציות שאתה יכול להריץ עליו.

רוב מקלות הזרמת המכשירים האחרים כמו Roku ו- Chromecast, למרות שהם דומים, דון’אני לא מציע למשתמשים מגוון רחב של אפשרויות בכל הקשור לאפליקציות כמו ש- Firestick עושה.

ואתה יודע מה’זה התפיסה הגדולה ביותר כאן? שלמרות שאתה מכוסה רשמית על ידי חנות היישומים שלה, אתה יכול גם להוריד אפליקציות בקלות מחנות Google Play בקלות מדהימה, מה שמאפשר לך להגדיל את מגוון הבחירות שלך לספקטרום רחב בהרבה..

במדריך זה, אדריך אותך דרך היישומים הטובים ביותר לכל קטגוריה ב- Firestick. אז נתחיל עם 8 האפליקציות הטובות ביותר, בתשלום וגם בחינם, לסרטים ותוכניות בשנת 2018 ב- Firestick:

האפליקציות הטובות ביותר לזיקוי אש

1. נטפליקס:

זה’זה ממש לא מוחלט. נטפליקס זה העולם’פלטפורמת הסטרימינג הדומיננטית ביותר וכבר היא ראש וכתפיים מעל כל שירותי הסטרימינג האחרים מבחינת התוכן המוצע. מסדרת האנתולוגיה מראה שחורה וכלה בדרמה ההיסטורית, הכתר, אין נטיות של תוכן ברשת נטפליקס, כך שהאפליקציה הזו היא חובה לפייסבוק שלך. היא שילמה, אך המנוי שלה אינו יקר כלל.

אפליקציות Firestick הטובות ביותר לסרטים ותוכניות

2. הולו:

שירות סטרימינג נוסף ומגיע, Hulu שונה במקצת מ- Netflix בכך שהוא מציע ספריית סטרימינג, אך הוא מציע גם ערוצי טלוויזיה בשידור חי בחבילות השירות שלה. האפליקציה הרשמית שלה זמינה בחנות האפליקציות Firestick והיא מציגה את אחת מאפליקציות הזרימה הגבוהות בתשלום בפלטפורמה.

אפליקציית קודי Firestick

3. קודי:

הבא הוא קודי, שאינו שירות סטרימינג במיוחד בפני עצמו, אך הוא מאפשר אפשרויות סטרימינג למשתמשים בכמות גדולה בהרבה מספקי סטרימינג קונבנציונליים. המציעה מאות תוספות, אפליקציה זו יכולה לאפשר לכם לעשות הכל, החל מצפייה בסרטים ועד סטרימינג של ספורט חי, קודי לעולם לא מאכזבת. האפליקציה היא בחינם, אך בדרך כלל התוספות של צד ג ‘בתשלום, אם אתה רוצה את הטובים ביותר מבין החלקים.

אפליקציית חלון הראווה

4. תיבת התצוגה:

אפליקציית הסטרימינג המדורגת המובילה בחינם עבור מכשירי אנדרואיד, Showbox מציעה פורטפוליו מקיף של תוכן כדי לרצות את מרבית צרכי בידור המשתמשים. הקטגוריות שהוא מכסה קשורות לסרטים ותכניות טלוויזיה. האפליקציה עדיין אינה זמינה רשמית ב- Firestick’חנות האפליקציות, אך אתה עדיין יכול להוריד ולהתקין אותו ישירות דרך קובץ ה- APK שלו או להשתמש בשיטת טעינת הצד כדי להשיג אותו מחנות Google Play.

פלוטו-טלוויזיה לזיקוק

5. פלוטו טלוויזיה:

ספקי הזרמת טלוויזיה מקוונים חינם’לא ישתפר יותר מאשר טלוויזיה פלוטו. זהו שירות מוביל המציע 100+ ערוצים דרך הפלטפורמה שלו, והוא התחליף המושלם אם אתם מחפשים לחתוך כבל בכל עת בקרוב. בטלוויזיית פלוטו אין שום תחושת בחירה בכל הקשור לערוצים. השירות אף מתכנן לגוון עוד יותר את הקטגוריות שלו בעתיד הקרוב. זה’היא אפליקציה בחינם והיא זמינה באופן רשמי בחנות האפליקציות של Firestick.

אפליקציית crackle firestick 2018

6. פצפוץ:

אחת מאפליקציות הבידור החינמיות הטובות ביותר שמתארחות במערכת האקולוגית של אפליקציות Firestick, Crackle הוכיחה שהיא להיט בטוח בקרב משתמשי המכשירים ככל שחלף הזמן. Crackle, שפותח על ידי סוני, כולל תכני בידור ראשוניים של הקווים. זה כולל סרטים ותכניות טלוויזיה כמעט מכל מיני ז’אנרים המאפשרים למשתמשים לגשת לבסיס תוכן רחב יותר.

יש לו תכונה לבקרת הורים ייעודית המאפשרת לך שליטה על מה שניתן לצפות בו באפליקציה. זה הופך זאת לאפשרות בטוחה להפליא לבילוי בריא.

האפליקציה שלה מוצגת רשמית בחנות האפליקציות FireTV.

7. SlingTV:

אם אתה חותך כבל נלהב, אולי בהחלט נתקלת בשם SlingTV כבר עכשיו. SlingTV מציעה את מקומה כאחד מספקי הטלוויזיה המקוונים המובילים שם בחוץ, תוך שהיא מציעה ערוצים בשידור חי וכמה תוכניות תמחור נהדרות להתאמה לכל מיני תקציבים וצרכים. אפילו קרבות UFC זמינים בקלות על הרציף יחד עם אירועי בידור חשובים אחרים כאלה.

מקלט טלוויזיה קלע

SlingTV הוא שירות בתשלום ותוכלו למצוא את האפליקציה שלו בקלות בחנות האפליקציות של FireTV.

crunchyroll עבור יישומי אש

8. CrunchyRoll:

עבור כל חובבי האנימה שם בחוץ, CrunchyRoll הוא השירות הטוב ביותר שאפשר להירשם אליו.

תוכן אנימציה יפני שולט באפשרויות הבידור באפליקציה הנהדרת הזו. אבל תמיד יש לך אפשרות לשנות את השפה לפי העדפתך. עם יותר מ 15 שעות + שעות של תוכן זמין, בהחלט יש להתקין את CrunchyRoll ב- Firestick שלך.

זהו שירות בתשלום ומגיע עם תוכנית ניסיון למשך שבועיים.

אפליקציות Firestick לסרטים וטלוויזיה: מחבר’המלצה של:

אמנם אני בהחלט מעריץ גדול של כל סוגי הבידור ואני באמת מעריץ את כל אפליקציות הסרטים והטלוויזיה הנהדרות שהרשמתי לעיל כדי לאפשר לי לשאת את הרצון שלי לרכוש חווית בידור בריאה, יש ביניהן אפליקציה אחת המובילה. הרשימה בהחלט.

וזה נטפליקס.

נטפליקס הוא שירות הסטרימינג מספר אחת כרגע ואף אפליקציה או שירות אחר לא מתקרבים אליו אפילו. הצעת מופעים מדהימים כמו כתום היא השחור החדש, הכתר, מראה שחורה, דברים מוזרים ועוד, איכות התוכן באפליקציה זו ברמה אחרת לגמרי לעומת שאר השמות המוזכרים ברשימה זו..

אם הייתי בוחר את היישום היחיד שקשור אליו במכשיר ה- Firestick, ללא ספק, זה יהיה נטפליקס. אפילו תוכניות התמחור של שירות זה הן סבירות במיוחד למשתמשים עם צרכי בידור שונים.

ואם תפרוס את ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix כדי לבטל את חסימת הספרייה של Netflix בארה”ב, היא תאפשר לך לגשת לספריית תוכן גדולה בהרבה ממה שאתה יכול לעשות אחרת.

* בבדיקות שלנו השתמשנו ב- NordVPN כדי לבטל את חסימת Netflix US בהצלחה 

אפליקציות Firestick הטובות ביותר 2020 - סטרימינג לייב לסרטים, מופעים, ספורט ועוד!

אפליקציות Firestick הטובות ביותר למוזיקה בשנת 2018:

מוזיקה אכן נשמעת הרבה יותר טוב כשאתה יכול לצפות בווידיאו שמלווה קטע מוסיקה מסוים על גבי מסך HD גדול וזה מה שמאפשר לך Firestick להשיג. דור ה- iPod כבר מזמן נעלם והיום’בעולם כולו, המסך חשוב לא פחות מהסאונד עצמו, אז נסו לגשת לדרך חדשה לגמרי להכנס למוזיקה דרך האפליקציות המדהימות וה Bestestick האלו למוזיקה בשנת 2018:

אפליקציות Firestick הטובות ביותר למוזיקה

9. יוטיוב:

מי לא’לא יודע על YouTube? זה הופך להיות חיוני מוחלט אם אתה רוצה לצפות בסרטוני וידיאו מכל סוג ומכל סוג. אבל מה שרוב האנשים מתעלמים מפלטפורמה זו היא היכולת שלה להציע את מערך הספרייה המוסיקלית השלם ביותר מכפי שאפשר לגשת אליו אחרת, וגם זאת בחינם!

מאוונסנס לנלי פורטדו ומייקל ג’קסון’הלהיטים הגדולים ביותר לרצועות הדופקות של להקות כמו ColdPlay ו- Linkin Park. יוטיוב קיבלה את הכל והאפליקציה שלה זמינה בקלות ב- Firestick בחינם!

כמה שירים יכולים להיות מוגבלים גיאוגרפיים, כך שאם יש לך VPN ל- Firestick, לעולם לא תעמוד בפני מגבלות כלשהן בשירות כלשהו. אבל אני לא יכול לספר לכם איך תוכלו לחסל את כל מודעות המטרד האלה שיכולות לצוץ פתאום בכל מקום בשירות בכל עת!

אתר את האפליקציה עבור מקלות אש10. Spotify:

בטח חיית תחת סלע במשך 5 השנים האחרונות אם אתה עדיין מקלט’לא שמעתי על ספוטיפיי! אפליקציית המוזיקה הכל כלול, הניתנת לתמרון ובריאה להפליא, היא עכשיו העולם’שירות המוזיקה מספר 1 בשנת 2018!

האפליקציה שלה זמינה בקלות בחנות האפליקציות של FireTV. אך העובדה שהיא מאפשרת לך לסנכרן את כל המכשירים שלך אם הם נמצאים באותה רשת Wi-Fi הופכת אותה לאחת האופציות האפשריות לבחור אם אתה חובב מוסיקה קשה.!

החלק הטוב ביותר בזה הוא שזה לא’אני לא מכה בכל סוג של מודעות כלשהי. זה הופך אותה לאפליקציה המועדפת עלי להוריד ולהתקין לגישה לשירים וקבצי מוסיקה אחרים ב- Firestick שלי!

Spotify הוא שירות בחינם אך הוא מחייב אותך להירשם ולבצע חשבון.

אפליקציות Firestick הטובות ביותר לספורט בשנת 2018:

ספורט מכל הסוגים נוהג באדיקות ברחבי העולם. החל מליגות כדורגל גדולות וכלה במריבות ברמה גבוהה, אין שום דבר שיכול לעורר מהירות אדרנלין טובה יותר ולהפוך את היום שלך למשתלם יותר מאשר תחרות ספורטיבית מרתקת בין שתי ישויות תחרותיות ביותר. והסטרימינג אפשרה לך אף פעם לא לפספס אף אירוע ספורט אהוב משלך!

צפייה בספורט על גבי מסך HD באמצעות סטרימינג הופכת עתה להרבה יותר קלה על ידי Firestick של אמזון שלך, אך כדי להבטיח שתהיה לך הגישה הטובה ביותר לכל אירועי הספורט הגדולים, עליך להבין אילו אפליקציות ישירותו לך בצורה הטובה ביותר. אז הנה שלושת האפליקציות הטובות ביותר של Firestick לספורט בשנת 2018!

אפליקציות Firestick הטובות ביותר לספורט11. מובדרו:

אם היה אי פעם שירות סטרימינג בחינם בריא לספורט, אז מובדרו חייבת להיות זה. בהזרמת אירועי ספורט חיים מרחבי העולם, מובדרו גדל באופן אקספוננציאלי כשירות האולטימטיבי עבור חובבי הספורט.

מובדרו עובדת על בסיס ההנחה של הבטחת האקשן החי הטוב ביותר מעולם הספורט על בסיס עקבי. האפליקציה ממשיכה לחפש ללא הפסקה אחר זרמים כאלה. ברגע שהוא מוצא זרם כזה הוא מספק אותו למנויים שלו. והילד עושה את העבודה הזו עם השלמות או מה!

האפליקציה אינה זמינה בחנות האפליקציות של Firestick. עליכם להוריד אותו מאתר האינטרנט שלו או לטעון אותו דרך האפליקציה Downloader. למידע נוסף על איך לעשות זאת קרא את המדריך שלנו ב- VPN הטוב ביותר לאש Firestick.

Mobdro מציעה גם גרסת פרימיום שהופכת את מודעת השירות לחינמית!

ESPN עבור אפליקציות firestick 201812. ESPN:

אחד השמות הידועים ביותר בעולם הבידור הספורטיבי, ESPN היא אפליקציית הספורט המשולמת ביותר שתוכלו לאבטח ב- Firestick של אמזון. עם ערוצים ייעודיים ואפשרויות סטרימינג למגוון רחב מאוד של אירועי ספורט מרחבי העולם, ל- ESPN יש שירות ברמה הגבוהה ביותר שממשיך להיות מלכות עליונה.

ולא רק סטרימינג ספורטיבי חי, ESPN מציע את הניתוח הטוב ביותר לפני המשחק ואחרי המשחק, סרטים תיעודיים ספורטיביים מיוחדים, ראיונות והרבה יותר מה שהופך אותו לפלטפורמה מקיפה במיוחד אם אתה רוצה לצפות יותר מסתם המשחק!

ESPN הוא שירות בתשלום שמגיע עם תוכנית ניסיון חינם לשבוע. האפליקציה מוצגת רשמית בחנות האפליקציות של אמזון וניתן להוריד אותה בקלות מדהימה!

13. FuboTV:

למרות היותו ספק IPTV שמטפל בכל הז’אנרים, FuboTV מציעה גם התנפצות מדהימה של ערוצי ספורט בלעדיים! זוהי אפשרות אמינה ביותר לספק חווית טלוויזיה בריאה ב- Firestick שלך!

fubotv עבור אש מקומית ufc

FuboTV נמצאת בראש משחקיה בחודשים האחרונים! הספק הזרם אירועים פופולריים כמו UFC 230, מונדיאל ‘18 בין היתר.

זהו שירות בתשלום והאפליקציה הרשמית שלו זמינה בחנות האפליקציות FireTV!

PlutoTV מוגבלת באזורים בעולם, אם אתה במקרה באחת מאותן מדינות, שקול להשתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת השירות ב- FireTV שלך.!

אפליקציות Firestick הטובות ביותר לבטיחות באינטרנט:

בין היישומים הרבים השונים שהוזכרו לעיל כמו נטפליקס, הולו, FuboTV, ESPN ואפילו המון אחרים מוגבלים גיאוגרפיים, מה שאומר שהם לא’לא להזרים את השירות המלא או החלקי שלהם מחוץ לגבולות גיאוגרפיים מסוימים. אבל יש דרך לעקוף את ההגבלות הללו וזה דרך שירות VPN!

ובעוד שיש מאות שירותי VPN שם בחוץ, לא כולם ביניהם מתאימים לתפקד עם Firestick של אמזון שלך, שכן הדבר דורש קבוצה מסוימת של תכונות שרק ספקים בודדים יכולים להציע. כדי לדעת יותר על תכונות כאלה ועל VPNs המתאימים לפלטפורמה זו, קרא כאן סקירה מקיפה זו ב- VPN for Firestick.

הנה, אני מפרט את אפליקציות ה- VPN המובילות ביותר עבור מכשיר Amazon Firestick שלך!

14. PureVPN:

אם אתם מחפשים שירות VPN מהיר, אמין וחשוב יותר, זול עבור Firestick שלכם, אז PureVPN הוא השירות המושלם שיענה על צרכיכם. מציעה אחת מתשתיות השרת הנפוצות ביותר עם שרתים בלמעלה מ- 160 מדינות ברחבי העולם, יכולות ביטול החסימה של Netflix בארה”ב ו- BBC iPlayer, תכונות מיוחדות כמו מנהור מפוצל והרבה יותר. PureVPN הוא בין השירותים המובילים בשוק כרגע.!

אפליקציות Firestick הטובות ביותר לבטיחות באינטרנט

יש לה אפליקציית Firestick ייעודית להעלאת הקלות של המשתמש והתוכנית הזולה ביותר שלה מגיעה רק ל- $ 1.65 לחודש!

אפליקציות Firestick הטובות ביותר 2020 - סטרימינג לייב לסרטים, מופעים, ספורט ועוד!

15. ExpressVPN:

שירות VPN שהתקבל היטב בתעשייה כרגע, ExpressVPN הוא VPN יציב כמו שהם מגיעים. ל- ExpressVPN יש מוניטין רב שהיא מציעה את ביצועי התכונה החזקים ביותר בכל פלטפורמות המכשירים. התכונות המסומנות בכוכב שלה כוללות 2000+ תכונות, אפליקציה ייעודית עבור Firestick, מדריכי התקנה בלעדיים, תמיכה בצ’אט חי ועוד!

ExpressVPN עבור Firestick

התוכנית הזולה ביותר שלה מציעה כעת הנחה של 49%! באמצעות זה אתה יכול לקבל את השירות במחיר נמוך מ- 6.67 $ לחודש בתוכנית מיוחדת של 15 חודשים!

אפליקציות Firestick הטובות ביותר 2020 - סטרימינג לייב לסרטים, מופעים, ספורט ועוד!

16. NordVPN:

עם יותר מ 5000 שרתים המוצעים ברחבי העולם ויכולות ביטול חסימה מרשימות, NordVPN נותר שירות VPN ברמה הגבוהה ביותר שגייס את אמון המשתמשים ברחבי העולם. NordVPN מציעה כמה מתכונות האבטחה המרשימות ביותר עבור המשתמשים שלה, כולל VPN כפול ו- Onion over VPN. לכן מדובר בספק שירותים מגוון מאוד בהשוואה לשאר ברשימה זו.

Nordvpn עבור מקלות אש

החיסרון היחיד ל- VPN זה שהוא לא’עדיין לא מציעים אפליקציית Firestick ייעודית. אם ברצונך להשתמש בו ב- Firestick, תצטרך להתקין אותו בשיטת העמסת הצד.

תוכניות התמחור הזולות ביותר שלה מציעות את השירות למשתמש במחיר של 3.49 $ לחודש בלבד!

אפליקציות Firestick הטובות ביותר 2020 - סטרימינג לייב לסרטים, מופעים, ספורט ועוד!

אפליקציות Firestick Reddit ביקורות:

לפעמים אתה מופתע מאוד וזו הייתה רק אחת מאותם מקרים ממש. כשעברתי ל- Reddit כדי לבדוק את חוות הדעת של המשתמשים באפליקציות Firestick הטובות ביותר בהתאם להעדפות המשתמש, מצאתי באופן מוזר את האתר שותק בנושא..

כל מה שיכולתי למצוא בנושא זה ב- Reddit היו כמה נושאים סלקטיביים בנושאים כמו חלופות מובדרו. כמה הערות הושלכו מאשכולות אלה והוזכרו להלן:

תגובה מהדיון Christian_Lloyd_’הערה מהדיון "אפליקציות כמו Mobdro?".

פתיל נוסף שקשור להתייחסות מסוימת בנושא היה נושא בו אנשים דנו בשיטות של העמסת צד. הפקתי כמה תגובות מאותו פתיל כאן למטה:

תגובה מהדיון Impulse215’הערה מהדיון "[שאלה] אילו אפליקציות אתה יכול לטעון בצד פיירסטיק והן פונקציונליות?".

תגובה מהדיון angelboy65’הערה מהדיון "[שאלה] אילו אפליקציות אתה יכול לטעון בצד פיירסטיק והן פונקציונליות?".

מלבד זה, לא מצאתי שום דבר שקשור אפילו לרחוק לנושא ב- Reddit. אז אני מניח שתצטרכו להסתפק בניתוח שמופיע במדריך זה. אתה יכול גם להציע הצעות משלך בנושא בחוט ההערות שלמטה!

אל תשכח לבדוק את מדריך ה- reddit vpn האחרון שלנו.

שאלות נפוצות על יישומי Firestick של אמזון

איזה סוג של ערוצים אתה יכול להשיג עם FireStick?

דרך אפליקציות Firestick. תוכלו לגשת לכל מיני ערוצי טלוויזיה, סרטים וספורט חי

האם יש תשלום חודשי עבור Firestick?

לא, אין תשלום חודשי עבור Firestick. אתה רק צריך לשלם פעם אחת כדי לקנות את המכשיר וזהו. עם זאת, תצטרך לשלם עבור כל מנוי עבור שירות שאליו אתה ניגש דרך Firestick של אמזון

אילו אפליקציות זמינות ב- Firestick?

Firestick מציעה כל מיני אפליקציות החל מספורט למוזיקה ומתוכנה לאתרי סטרימינג לסרטים. הוא מציע גם אפליקציות טלוויזיה בשידור חי, בקטגוריות בחינם ובתשלום.

מה הם מקלות האש?

מקשי Jailbroken Firesticks יכולים לטעון באפליקציות שלא מופיעות ב- FireTV’חנות האפליקציות הרשמית! כל מכשירי האש והמכשירים של FireTV יכולים להיות שוברים בכלא, אם אתה יודע לעשות זאת נכון. שיטת העמדת הצדדיות היא השיטה המועדפת ביותר לסילוק Firesticks באופן אמין.

סיכום:

Firestick של אמזון הוא מכשיר הזרימה הטוב ביותר שם ללא ספק! וזה’זה מכיוון שהוא מציע הרבה יותר תכונות ותאימות. מאשר בני דורו. מאפליקציות ערוצי הטלוויזיה החיות הטובות ביותר ועד אפליקציות זורמות ספורט והזרמת מוסיקה, אתה ממש יכול לגרום לכל אפליקציה להתקנה ולהגדרה ב- Firestick המאפשרת לך להגדיל בצורה מדהימה את הערך שאתה מאבטח מהמכשיר הזה.!

רשימות האפליקציות הנזכרות הן רק האפליקציות המובילות לכל ז’אנר שהתמקדתי בהן ברשימה זו. אבל זה’לא, מכיוון שיש מאות אפליקציות אחרות המציעות מגוון רחב של שירותים ב- Firestick.

אל תבדוק אותם ואם אתה מוצא משהו מעניין שיכול להופיע ברשימות שלנו למעלה, אז אנא ציין אותם בחוט התגובות למטה! אשמח יותר לעסוק אתכם בנושא זה ולשנות את הרשימות שלי אם אמצא שהאפליקציה שלכם מספיק רלוונטית!

הצית את עולם הסטרימינג באש עם Firestick שלך החל מהיום!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me