7 נתבי העגבניות הטובים ביותר בשנת 2020

כיום, יצרני הנתבים הנפוצים מפעילים כוח על המכשירים שלהם עם הקושחה המוגדרת כברירת מחדל (תוכנה קבועה המובנית בתוך נתבים Read Only Memory) המעניקים פונקציונליות כללית לנתבים. לעיתים קושחה זו יכולה להתברר כבלתי מספקת למשתמשים’ כדי להגדיר תצורה של אפשרויות שונות מהאחת הנפוצות ביותר היכולת להגדיר שירותי VPN הטובים ביותר לנתבים.

חדשות פיפא עולמי

הערה! עם עוד & חששות אבטחה נוספים המתעוררים מיום ליום, VPN הוא חובה, כדי לאבטח את המכשירים שלך כאשר אתה מחובר לאינטרנט. אנו ממליצים לך להגדיר VPN בנתב עגבניות, להצפנת חיבור האינטרנט שלך לגלישה בטוחה.

קבל VPN עכשיו

מהי תוכנת נתב עגבניות?

עגבנייה היא קושחה מבוססת HyperWRT מבוססת-לינוקס עם קוד פתוח המיועדת לנתבים עם Broadcom Chipsets. בין רשימת היתרונות הארוכה שלה, קושחת הנתב Tomato מעסיקה את Ajax (קבוצה של טכניקות פיתוח אינטרנט), המאפשרת לדפי אינטרנט להיטען קל יותר. & מהר יותר מבלי לטעון שוב את הדף שוב ושוב. נתב עגבניות טק זכה להערכה עצומה על ידי מפתחים עם שני אופנים בולטים מאוד עגבניות מאת שיבי ו Advanced עגבניות מתקדמות מפורסמים בזכות נוחות השימוש שלהם..

8 סיבות להשתמש בקושחת נתב עגבניות

בדרך כלל הייתי מסכם את 5 הסיבות לשימוש בנתבים תואמים עגבניות, אך עדיף שתשמעו זאת מהמומחים, כמו מ- FlashRouters:

למקרה שיש לנו איתנו משתמשים לא-טכניים מנוסים, הנה כמה מאפיינים מובילים הקלים עליכם להבין את היתרון הנוסף של שימוש בנתב מבוסס עגבניות:

 1. בקרות QoS מתקדמות (איכות השירות) רוחב פס

אפשרות נהדרת עבור מעריצי הזרמת להגדיר את רוחב הפס שיוקצה לאפליקציות ואתרים שונים כמו Netflix, HBO Now, YouTube וכו '..

     2. סטטיסטיקות תנועה לפי משתמש או כתובת IP

תכונה נהדרת במיוחד להגדרות משרד המאפשרת למנהל לקבל סטטיסטיקות מפורטות לכל המשתמשים / המכשירים המחוברים לנתב העגבניות.

     3. OpenVPN, PPTP, & תצורת VPN L2TP

תכונה מבריקה לבית & משתמשי VPN מבוססי משרד המאפשרים תצורה נוחה במקום להשתמש בתוכנת VPN. זה מאפשר להגן על כל המכשירים המקוונים שלך מבלי שתצטרך להתקין ישירות אפליקציות VPN מורכבות או לקויות. טוב במיוחד למכשירים ישנים שלא’אין לי פונקציונליות VPN.

     4. תמיכת USB מתקדמת

תוכנת נתב עגבניות פותחת גם גישה לאילו מכשירים שתרצו לחבר לנתב כמו מדפסות, התקני MIFI 4G, כוננים קשיחים ברשת וכו '..

      5. ממשק מבוסס אייאקס ידידותי למשתמש

הממשק מבוסס אייאקס מזרז באופן אוטומטי את הגלישה באינטרנט ומקטין את זמני הטעינה עבור דפי אינטרנט כבדים עם הרבה מדיה ורכיבי Flash של אדובי..

      6. הגדרת שירות DNS דינמי

למקרה שתרצו להתקין שירות SmartDNS כדי לבטל את חסימת שירותי ה- VoD או אתרים אחרים מבלי להאט את האינטרנט שלכם כמו במקרה של VPN, קושחת הנתב Tomato מציעה לכם את האפשרות הבלעדית לעשות זאת.

      7. סטטיסטיקת רוחב פס

אפשרות בלעדית נוספת במיוחד להגדרות עבודה, בהן המנהלים / ים יכולים לצפות בסטטיסטיקות מפורטות של שימוש ברוחב הפס על ידי המשתמש ובכל הרשת כולה..

      8. BitTorrent משולב

כן, יש תוכנת נתב עגבניות לקוח BitTorrent מובנה. זה מאפשר לך לנהל רוחב פס, סיקורים ותכונות מדהימות אחרות כדי להאיץ את ההורדות. יש גם לקוח Tor כך שתוכל לנתב תנועה דרך צמתים שונים במקום לשדר את המידע האמיתי שלך דרך האינטרנט.

כדי ללמוד עוד ולקרוא על יתרונות רבים אחרים של תוכנת נתב עגבניות תוכלו גם לבדוק את הדפים הרשמיים של עגבניות, עגבניות מתקדמות ועגבניות מאת שיבי..

7 דגמי נתב העגבניות הטובים ביותר לביתכם & עבודה

קושחת העגבניות תואמת לרשימה עצומה של מותגי נתבים הכוללים ASUS, NetGear, LinkSys, HP, D-Link, Huawei, Tenda, ZTE, ואחרים. בשל הרבגוניות של תוכנת הנתב העגבנית הטובה ביותר, זו בחירה מצוינת שיש בשני הבית & הגדרות עבודה.

להלן הסיכום שלי על שלושת נתבי העגבניות הטובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון, בנוסף רשימה של 4 אפשרויות נתב עגבניות אחרות כדי לבדוק אם אתם מחפשים משהו קיצוני:

נתב העגבניות הטוב ביותר: ASUS RT-N66U Dual-Band Wireless-N900

הנתב הפופולרי ביותר שתואם עגבניות, Asus RT-N66U הוא עיצוב ישן יותר של היצרן. זה עם זאת פופולרי בגלל תאימותו הבלתי נלאית לכל גרסאות הקושחה של עגבניות. ה- RT-N66U תואם לשניהם עגבנייה מאת שיבי & עגבניה מתקדמת מצבים המאפשרים לך לבחור בקושחה עליו.

נתב העגבניות הטוב ביותר

למרות שה- RT-N66U הוא נתב פס כפול, אין שום מודם מובנה בתוכו. המשמעות היא שתצטרך לחבר אותו לספק האינטרנט’s מודם עם כבל. מעל פס 5GHz, RT-N66U מציע טווח ומהירות נהדרים. זכור אם כי המהירות מוגבלת למקסימום 450 מגהביט לשנייה בנתב. כמו כן הנתב מציע רק תמיכה 802.11b, 802.11g ו- 802.11n להעברת נתונים, כך שאם אתה מעוניין בתקן 802.11ac המהיר יותר, כנראה שתעבור עם דגם חדש יותר..

מלבד 4 יציאות ה- Ethernet של גיגה-בייט, ה- RT-N66U מציע שתי יציאות USB לחיבור מדפסת לשימוש ברשת, מודם 4G לחיבור מהיר יותר, כונן קשיח ברשת או כונן USB לשיתוף מדיה לרשת. הנתב בעל עיצוב דק ומואר, כך שהוא זכה’אל תבלוט ואת שלוש האנטנות שלה ניתן להסיר במקרה שלא תעשה זאת’אני לא צריך אותם.

מפרט נוסף:

הנתב תומך בלקוחות FTP, HHTP, BitTorrent, P2P ו- NZB אך לא יוריד קבצים מאתרים הדורשים אימות בהתאם לביקורות משתמש שונות ב- CNet. ההגדרות המתקדמות בנתב די מפורטות אם לא תעשה זאת’לא להתקין את קושחת העגבניות. באפשרותך לקבוע את התצורה של VPN, לתעדף מנות QoS, להשתמש בחומת האש הניתנת להתאמה אישית ולקבל תמיכה בחיבורי IPv6. CNet’ההתלהבות הכוללת של ה- RT-N66U היא כדלקמן:

עם זאת יש כמה סוגיות הטווח ב- RT-N66U, כשאתה יוצא עד 25 מטר מהירויות העברת נתונים מתחילות לרדת. הדבר נצפה הן ברצועות הרדיו 2.4GHz והן ב- 5GHz. אתה יכול לבדוק מבצעים שונים עבור RT-N66U באופן מקוון עם מחירים החל מ- 85.99 $ באמזון.

נתב עגבניות 2 הטוב ביותרטנדה W1801R / W1800R אלחוטי AC1750

ה- W1801R (המכונה W1800R) הוא נתב וינטאג 'החל מחלוץ הטק ברשת. אם כי, אל תיפול בגלל המראה הפיזי הזעיר שלו מכיוון שה- W1081R הוא חיה ואחד הנתבים הטובים ביותר התואמים עגבניות שניתן להשתמש בהם בבית. הנתב מופעל על ידי מעבד אמין מאוד של 600 מגה-הרץ, הנתב הוא פס כפול (2.4 ג'יגה הרץ & מכשיר 5GHz) תואם לשני שיבי & מצבי עגבניות מתקדמים.

הכי טוב נתב עגבניות

כפי שהתמונה למעלה מעידה על W1801R היא בחירה מבריקה למשתמשים המעוניינים בשיתוף מדיה ברשת הביתית באמצעות תכונת ה- DLNA המובנית. טנדה’s W1801R הוא גם בחירה מבריקה למשתמשים ביתיים המעוניינים להזרים קטעי וידאו בחדות גבוהה & טלוויזיה בשידור חי ומשחק מקוון. שתי יציאות USB מציעות גם אפשרות לחבר כוננים קשיחים, ומדפסות לשתף ברשת. כאשר נבדק בטווח של 15 מטר על ידי ניקקטק, המהירות הממוצעת האלחוטית המרבית נרשמה בין 60 Mbps & 75 מגהביט לשנייה.

מפרט נוסף:

בנוסף ליכולת הלהקה הכפולה, W1801R יכול לספק התקנים תואמים 802.11 a / b / g ו- n, כך שלא משנה אם ישנים או טכניים, המכשירים שלך יקבלו העברת נתונים ללא הבחנה. בעזרת שלוש האנטנות החזקות שלו, W1801R אידיאלי לבתים גדולים עם הגדרות של 5 משתמשים ומעלה. המהירות המרבית נרשמה כדי לטפס עד מקסימום 1300 מגהביט לשנייה, וזה די מזהיר למשתמשים ביתיים.

הקושחה המובנית של טנדה מגוחכת והיא הסיבוב הגדול במכשיר. מכאן, הצורך בתוכנת נתב עגבניות ב- W1801R. מכיוון שהמכשיר משתמש בערכת שבבים אמריקאית הוא חוזר לתצורת ברירת המחדל בארה"ב, ומגביל את מספר הערוצים האלחוטיים שבהם אתה יכול להשתמש ל 11. אתה יכול להגדיר VPN הרבה יותר בקלות, לשתף התקני רשת ולקבל יותר פונקציונליות עם הקושחה Tomato ב- W1801R.

Tenda W1801R הוא אפשרות מעולה למשתמשים ביתיים ולאלה עם תקציב קטן יותר לנתב איכותי. בגלל מחירו, W1081R הוא תחליף מבריק לדגמי נתב יקרים שעולים לך בין 60 $ ו 100 $ (תלוי מאיפה קונים).

נתב עגבניות 3 הטוב ביותר: NETGEAR Nighthawk AC1900 - R7000

ה- R7000 Nighthawk הוא אגדה עבור משתמשי קושחת נתב עגבניות. מדובר בנתב ישן יותר תואם עגבניות, אבל הדבר הקטן הזה יכול להראות לכם את המשמעות של מהירות. מופעל על ידי ‘ליבה כפולה מעבד 1000 מגה הרץ, זיכרון הבזק 128GB אחסון ו 256MB זיכרון RAM. זהו נתב חזק באמת להגדרות משרד קטנות והגדרות ביתיות של עד 1000 מ"ר (מאושרות על ידי ביקורות שונות של משתמשים ביתיים באמזון & אתרים אחרים).

נתב העגבניות הטוב ביותר

בשנת 2014, NightHawkR7000 היה הנתב המהיר ביותר 802.11ac הקיים מהיצרן. עד שיצא דגם ה- R8000 NightHawk. אין ספק, ה- R7000 הוא חתיכת טק יקרה. עם זאת, זוהי דרך חזקה יותר ומספקת יותר מהערך הכספי שלה 150 - 200 דולר רשום באמזון. תואם לשניהם שיבי &עגבניה מתקדמת mods, זה היה הנתב הראשון של עגבניות שנבדק עם שירות ה- VPN המהיר ביותר שלי ברשת הביתית שלי.

הרשמי R7000 תומך בתוכנת נתב עגבניות, הוא גם מציע תמיכה ב- OpenVPN ואפל’s גיבוי מכונת זמן טק. ה- R7000 הוא מכשיר ענק אך זה הכרחי לפונקציונליות הנוספת. שלושת האנטנות המצוינות שלה כמו שרון ווסלי היה אומר “מבריק מדמם!”.   הוא מוגדר מראש (כבר הוגדר להתאמה אוטומטית לרשת הקיימת שלך), עם שם המשתמש המוגדר כברירת מחדל & הסיסמה המופיעה במכשיר.

מפרט נוסף:

R7000 מונע כעת על ידי ממשק המשתמש NetGear Genie, שמבצע את ההתקנה &תצורה כל כך קלה אפילו עם עדכון תוכנת נתב עגבניות. עם זאת, כאשר אתחול מחדש עם הקושחה Tomato, R7000 מאפשר לך לכתוב ביקורת משלך על הנתב. תאהבו את היכולת לנהל מהירות עבור אפליקציות שונות, תכונות העברת יציאות, הגדרת VPN & ניהול, DLNA, גישה מרחוק ועוד.

NetGear’s R7000 משובץ ב- Broadcom BCM4709 שבב Wi-Fi ומאפשרת לו להשתמש ביצרן’הטכנולוגיה הקניינית של TurboQAM. משמעות הדבר היא ש- R7000 מאפשרת למשתמשים ליהנות מחיבור מהיר יותר, תוך הקפדה על כל תקני העברת WIFI (802.11ac / n) ובלי קשר ללהקות רדיו (2.4 GHz או 5GHz). TurboQAM מאפשרת לכל שידורי 2.4 גיגה הרץ להשיג העברה של 200 מגהביט לשנייה במקום 150 מגהביט לשנייה, מה שאומר שהיא תעבוד בזק מהר גם עם מכשירים ניידים ישנים. & שקעי רשת USB.

למרות שרשמתי את זה שלישי, זה הנתב המומלץ שלי לתאום עגבניות. זה בגלל הניסיון הרב שלי עם המכשיר. הבית הקודם שלי היה מעל 1800 מ"ר והיו 7 משתמשים המחוברים דרך 12 מכשירים. בדרך כלל הייתי מקבל מהירות ממוצעת של 24 מגה בייט / סיביות לאורך המרחק של 22 מטר לחדר שלי. היה גם קיר בין (חיבור הפס הרחב שלי היה 30MBPS).

נתב עגבניות 4 הטוב ביותר: ASUS RT-AC3200 Wireless-AC3200

 1. מחיר: בין 150 $ &180 $
 2. להקות: כפול (2.4 ג'יגה הרץ & ערוצי 5GHz) עם תאימות פרוטוקול WIFI 802.11ac / n
 3. יציאות USB: שתי יציאות USB 3.0
 4. תכונות מדהימות אחרות
 5. טכנולוגיית Broadcom Turbo QAM למהירות טובה יותר של 33%
 6. מעבד כפול ליבות 1GHz עם 128 MB זיכרון RAM
 7. Beam Forming + טכנולוגיית מאריך טווח WIFI
 8. מובנה מרובה שלבים A.I. טכנולוגיית הגנה מפני מגמות מיקרו
 9. מובנה ממשק משתמש ASUSWRT

הנתב האלחוטי הטוב ביותר לעגבניות

    נתב עגבניות 5 הטוב ביותר: Netgear R8000

 1. מחיר: בין 259 דולר&400 דולר
 2. להקות: Tri (אחד 2.4 ג'יגה הרץ &שני ערוצי 5GHz) עם תאימות פרוטוקול WIFI 802.11ac
 3. יציאות USB: USB 2.0 אחד & יציאת USB 3.0 אחת
 4. זיכרון RAM / ROM: 256MB / 128MB
 5. תכונות מדהימות אחרות
 6. מעבד כפול ליבות 1GHz
 7. טכנולוגיית Extender טווח BeamForming +
 8. ממשק המשתמש של NetGear Genie

נתב עגבניות

    נתב עגבניות 6 הטוב ביותר: D-Link DIR-868L

 1. מחיר: בין 100 $&190 דולר
 2. להקות: כפול (2.4 ג'יגה הרץ &ערוצי 5GHz) עם תאימות פרוטוקול WIFI של 802.11a / b / g / n / ac
 3. יציאות USB: יציאת USB 3.0 אחת
 4. זיכרון RAM / ROM: 256MB / 128MB
 5. תכונות מדהימות אחרות
 6. מעבד כפול ליבות 1GHz
 7. טכנולוגיית Extender טווח BeamForming +
 8. תמיכה במולטימדיה Wi-Fi (WMM)
 9. תמיכה ב- VPN מובנית

נתב העגבניות הטוב ביותר

    נתב עגבניות 7 הטוב ביותר: Linksys EA6900

 1. מחיר: בין 120 $ & 150 דולר
 2. להקות: כפול (2.4 ג'יגה הרץ & ערוצי 5GHz) עם תאימות פרוטוקול WIFI של 802.11a / b / g / n / ac
 3. יציאות USB: USB 2.0 אחד & יציאת USB 3.0 אחת
 4. זיכרון RAM / ROM: 256MB / 128MB
 5. תכונות מדהימות אחרות
 6. מעבד כפול ליבות 800 מגה הרץ
 7. טכנולוגיית Extender טווח BeamForming +
 8. DLNA מוסמך
 9. טכנולוגיית Broadbo TurboQAM מובנית
 10. תמיכה במולטימדיה Wi-Fi (WMM)
 11. ידוע בסוגיות של התחממות יתר, תקלות בענן בענן, קבלת פנים 5Ghz לא יציבה ויקרות מאוד

על קצה המזלג

ניסיתי כמיטב יכולתי לשמור את הסיכומים קלים ככל האפשר לקורא הדיוט. אני מקווה שמדריך זה נותן מושג טוב יותר לשימוש במותג ודגם נתב מסוים. אם אהבת את שלי רשימת הנתבים העגבנית הטובה ביותר, תן לנו צעקה למטה. כמו כן, אם אתה מרגיש שהתגעגעתי לאופציה טובה, דווח לי על כך ואני אציג אותה בהקדם האפשרי.

זכור לשתף ולהירשם, אראה אותך בקרוב עם ביקורות טק מגניבות יותר & בלוגים.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me