5 עורות הקודי הטובים ביותר לנסות בשנת 2020 עבור קריפטון ופייר סטיק

Kodi הפכה במהירות לתוכנת סטרימינג מקוונת אהובה בקרב “חותכי חוטים” & “כבלים נעורים”. יש כל כך הרבה מה שאתה יכול לעשות באמצעות Kodi XBMC כולל צפייה בסרטוני וידאו, האזנה למוזיקה, שימוש בתוכניות שונות, צפייה במצגות תמונות ואפילו התאמה אישית של ה- Kodi שלך עם העורות הטובים ביותר הקיימים במרכז המדיה. אז התחלתי למשימה למצוא את עורות הקודי הטובים ביותר עבור קריפטון בשנת 2018.

אזהרה! דון’אל תתקין תוספות לפני שתקרא את מדריך ה- VPN של Kodi שלנו
קודי עבר בדיקה קשה. הרשויות חמות על זנבותיהן לצוד את משתמשי קודי. בדוק את ה- VPN הטוב ביותר שלנו לקודי כדי לגלות כיצד להישאר בעילום שם. למד כיצד לבטל את חסימת התוספות הטובות ביותר של Kodi ולאבטח את פרטיותך מבעלי זכויות היוצרים.

עורות הקודי קריפטון הטובים ביותר

עור שפך ברירת המחדל של קריפטון היה אחד השינויים הטובים ביותר שביצעו המפתחים בתוכנה, אך משתמשים’ בדרך כלל דורשים להשתמש בעורות אחרים בקודי קריפטון תוך התאמה אישית של תכונות תצוגה אחרות. לתת’התחל עם הספירה לאחור של העורות הטובים ביותר של קודי קריפטון 17 של 2017:

1) Aeon Nox 5: Redux - עור הקודי הטוב ביותר של קריפטון

אולי אחד האטרקטיביים ביותר & לדעתי עורות הקודי קריפטון הטובים ביותר “Aeon Nox 5: Redux”מציעים כמה שינויים חזותיים גדולים בקודי. אתה יכול לערוך את תצוגת העיצוב של התוספות הטובות ביותר לקודי שלך בתוספת רקע לרקע עבור כל תוסף אחר. העור זמין בשלושה ערכות נושא כולל ערכת הנושא המתכונית המוגדרת כברירת מחדל, אדום & נושא אפור ונושא כתום.

עונה nox הכי טוב עורות קודי קריפטון

התכונה האטרקטיבית ביותר של Aeon Nox 5 שבהחלט תאהבו היא תצוגות החלונות המשתנות שתוכלו להקצות לתוספות שלכם. באפשרותך גם להגדיר כל דף אחר כך שיש לו תצוגה ייחודית משלו, למשל אני יכול להקצות תצוגה שונה עבור כל קטגוריית יציאת מצבים ודף קטגוריית משנה..

עורק noe קודי קריפטון גרסת 17 עור

כיצד להתקין את Aeon Nox 5: Redux בגירסת 17 של קודי קריפטון

  1. ממסך הבית שלך עבור אל מערכת >ממשק >לחץ עור
  2. לחץ על קבל יותר >גלול &למצוא Aeon 5 Nox: Redux, ואז לחץ עליו
  3. תן לקודי להתקין את העור החדש, בסיום הוא יבקש “אם אתה רוצה לשמור על שינוי זה”, לחץ על כן
  4. כעת עליך להיות עם Aeon 5 Nox בקודי שלך

2) מטרופוליס קודי קריפטון סקין

עורות נוספים נוספים המדורגים של Kodi Krypton הם עור ממתקי העיניים ממתק העיניים, הזמין גם דרך מאגר התוספות של קודי וניתן להתקין אותו מתפריט מערכת. למטרופולין עיצוב יפהפה עמוס מדיה בצורה של טקסט, מיטב התמונות והסמלים עבור כל תכונה, זה משנה לחלוטין את האופן בו נראה קודי קריפטון בהשוואה לכל שאר העורות של הקודי קריפטון הטובים ביותר. מטרופולין מציע מיזוג של רטרו & אלמנטים מודרניים המעניקים לו מראה מושך יותר מרוב עורות הקודיפטים ההומוגניים של קודי שנבנו על-ידי מפגש או נחיקות שפך..

עור מטרופולין קודי קריפטון

עור מטרופוליס מציע שילוב מבריק של אייקונים פשוטים עם תמונות מתאימות וגופנים אטרקטיביים. עור מטרופוליס מציג ויזואליזציות מצוינות כשאתה ניגש למדיה שלך בתוספי הווידיאו, המוסיקה והתוכנית שלך. כל פריט מדיה מוצג עם דירוג IMDB משלו, תקציר ודירוג הצופים. תוכלו למצוא גם תיאור להגדרות ולתפריט המערכת.

גרסת 17 עור של מטרופוליס קודי קריפטון

מעוצב עם עדינות & בפשטות לזכור, מטרופוליס הוא ככל הנראה העור הטוב ביותר עבור משתמשי קודי קריפטון’ שאוהבים ממשק קל לניווט אך מונפש. אתה יכול לשנות בין 7 נושאים אטרקטיביים שונים בעור מטרופוליס בתוספת הסמלים המגניבים באמת & כרטיסיות תמונה הן קסם לחלוטין. מלבד ממשק המשתמש היפהפה, מטרופוליס מאפשרת לך לצבוט המון תכונות כולל תמונות תוספות, תמונות מאוורר פוסטרים, תמונות גלריה, ושינוי התצוגה של תפריטים שונים בתוך קודי.’ממשק.

הגדרת סטנדרט מטרופולין

3) אמבר קודי קריפטון סקין

עור הענבר עבור קודי קריפטון הוא מפסק חיים אדיר בגרסת המובייל של מרכז המדיה המהולל. תואם לגרסאות קודדי גות'אם ומעלה, עור אמבר הוא סינרגיה מעולה של סגנון ומהירות. העור הקל מציע התאמה אישית יוצאת דופן באמצעות התפריטים הקלים לשימוש שלו, תוך שהוא מציע ערכות נושא בארבעה צבעים שונים, כאשר העיצוב הכפרי המוגדר כברירת מחדל הוא האהוב עלי..

עור קרי קריפטון ענבר

היתרון הגדול ביותר של עור אמבר הוא על פני מכשירי מסך מגע, ואם השתמשתם בקריפטון בנייד תסכימו, הניווט & כפתורים פשוט מצערים. אמבר מעניקה לקריפטון (במיוחד נייד) מראה קלאסי בנוסף למיון הקל לגלילה והקשה על מסך המגע..

ענבר קודי קריפטון גרסת 17 עור

4) עור אחדות קודי קריפטון סקין

בהשראת גוגל’זה עיצוב חומרי, אחדות דומה מאוד למסך הטלפון אנדרואיד שלך בקודי. תפריטים אופנתיים ומעברים תפריטים מעולים נובעים את העור בחמשת העור העליונים שלנו לקודי קריפטון. האחדות היא פשוט ייחודית ואינה דומה לעורות קריפטון אחרים של קודי.

עור אחדות קודי קריפטון

זה’זה ממשק נהדר עבור משתמשי אנדרואיד שמשתמשים בקודי במכשירי אנדרואיד, בנוסף אתה יכול לרקע מותאם אישית, אייקונים, תצוגות חלונות ותפריטים. שימוש בגופנים פשוטים עור Unity מציע מראה ברור יותר ותוסס יותר לנגן המדיה של Kodi. ברגע שתשתנה משפך תבחין כי Unity הופכת את שולחן העבודה למראה מרווח

יוניטי קודי קריפטון גרסת 17 עור

רקע של אחדות קודי קריפטון

5) מחקה את קודי קריפטון סקין

Mimic הוא עור נוסף בהשראת שפך השמש עם גופנים גדולים יותר וסמלי תצוגה. Mimic הוא נושא מבריק עבור משתמשי קודי אנדרואיד ומי שאוהב נושאי תצוגה גדולים יותר. חיקוי הופך את ההסתובבות במכשירי המגע שלך לקלה ומהירה יותר מבלי לחוות קליקים שגויים. פן מבריק נוסף ששמתי לב אליו הוא שעור המחקה מהיר בהרבה משפך שפך או מפגש, החלקה דרך מסכים היא הרבה נוזלים שתבחין בהם.
מחקה את העור של קודי קריפטון

אני אוהב גם את הסמלים הפשוטים ואת סידור האייקונים בתפריטים שונים. כל סמל בתפריט ההגדרות מציג את תפריטי המשנה מתחת לאפשרות כפי שתוכלו לראות בתמונות המסך שלמטה. בעת גלישה בתוספים תיאור קצר של התוסף מלווה את הסמל & שם. אני’באמת התרשמתי מחיקוי’ממשק נוזל זה בטלפון אנדרואיד שלי, הגלילה טובה יותר ואני יכול לראות את הסמלים בבירור בפעם אחת.

מחקה עור של קודי קריפטון גרסה 17

עורות של Kodi קריפטון קישורים להורדה

Aeon Nox 5: קישור להורדת עור של Kodi Krypton

קישור להורדת עור מטרופולין קודי קריפטון

קישור להורדת עור אמבר קודי קריפטון

קישור להורדת עור Unity Kodi Krypton

מחקה את קישור ההורדה של עור Kodi Krypton

5 עורות הקודי הטובים ביותר עבור Firestick

בזכות אופי הקוד הפתוח, קודי מוכיח כי ניתן להתאמה אישית במיוחד. עם אוסף התוספים / אשפים המסיבי שלו, אתה יכול להתאים אישית את נגן המדיה על פי הדרישות שלך. אתה יכול אפילו להוריד ולהתקין את Best Kodi קריפטון “עורות”, המחליפים את הגופנים, ההשקפה והצבעים של הקריפטון כדי ליצור מראה ייחודי ויוצא דופן.

כעת עם אמזון Fire TV 4K שיצא לאחרונה, גם זמינותם של עורות הזיקוק של קודי עלה. עם חומרה וטכנולוגיה טובים יותר, ל- AFTV יש את היכולת של נושאים ספורטיביים אינטנסיביים גרפיים - מבלי להיכנס לקצף. אז בלי להתעלם, הבה נראה את עורות ה- XBMC הטובים ביותר עבור Firestick להלן:

1. שקיפות עור אמזון Fire Fire של אמזון

עור של מעריצים שהמטרה העיקרית היא קידום שקיפות וקלות שימוש. עור זה מחקה את הסגנון של הנושאים הקודמים של XBMC ומציג תמונות גדולות של מכשירי משחק מדיה מסוגננים וחדרי מגורים מודרניים. זה אפילו מתגאה במערכת תפריטים אנכיים המאפשרת למשתמשים להשתמש במעריצים האוהדים שלהם. אפשרות זו מתאימה ביותר לאותם משתמשי טלוויזיה של אמזון פייר המעריצים יצירות אמנות ומדמיינים תצוגה.

עורות הקודי הטובים ביותר עבור Firestick

מלבד מתן יכולת נוספת להתאמה אישית של מראה אוספי המדיה שלך והצגת תמונות מרובות עבור הקבצים שלך, שקיפות תומכת גם בכל תכונות Kodi. היזם כבר קבע תצורה מראש וכלל את כל השירותים השונים שהתוכנה מציעה.

שקיפות עור Fire TV של אמזון

2. עור הטלוויזיה Fire Fire של אמזון

העור של טיטאן עבור AFTV מיועד לאלו הזקוקים לגישה מיידית לתוכן המדיה שלהם. זה מייעל את כל השקפותיה של התוכנה ומקדם הגדרה פחות מבולבלת - בזכות אפשרויות והתאמות אישיות פחותה. לטיטאן מראה דומה ל- Windows 10, ומתפאר במראה בלוק רעפים.

עור הטלוויזיה Fire Fire של טיטאן

בהגדרות ברירת המחדל שלו יש לעור רק סמלים במסך הבית, המסווגים לשתי שורות. האחת מציגה הגדרות, תוספות ו- YouTube והשנייה מופיעה בספריות המדיה שלך. יש כפתור הפעלה הממוקם במרכז המסך בצורה דומה לסמארטפונים.

טיטאן אמזון פייר TV Skin 2017

3. עור הטלוויזיה Fire Fire של ערפילית

אם אתם מחפשים אחר עור נושא קליל לקודי בטלוויזיה, הערפילית היא בהחלט האפשרות הנכונה. נושא מדהים ויוצא דופן זה תומך ב- PlexBMC ומציע את היכולת ליצור קיצורי דרך בהתאמה אישית, להוסיף יצירות אמנות מדהימות ולספק חווית קולנוע אמיתית. הוא מתהדר בממשק קל להבנה - הודות לשימוש בו בתמונות ממוזערות לכל בחירה / קטגוריה / הגדרה.

עור ערוץ הטלוויזיה Fire Fire של אמזון

המראה והתחושה מושכים להפליא. בזכות הסיווג הפשוט והצגת אפשרויות, למצוא סרט טוב או תוכנית טלוויזיה טובה לצפייה הוא קל ביותר. עור זה תומך גם בווידג'טים נוספים, Live TV / PVR, תמיכת מגע, VideoExtras, TvTunes ו- cdArt.

עור ערוץ הטלוויזיה Fire Fire של אמזון 2017

4. Arctic: Zephyr Skin עבור Amazon Fire TV

העור של Kodi עבור Fire TV הוא מדהים. זהו האיטרציה השלישית של הנושא הארקטי מ- jurialmunkey. העור מתהדר במערכת תפריטים מסודרת ונקייה עם תחושה אינטואיטיבית ומגיבה, העור מתאים ביותר לטלוויזיית האש של אמזון, ומציע את הערעור הלא מסודר והקל לשימוש. מידע על תוכן המדיה נמצא בתחתית המסך.

ארקטי: עור זפיר לטלוויזיה של אמזון פייר

אתה יכול לגשת באופן מיידי למאות סרטים ותכניות טלוויזיה בשורה אחת עם ניווט מינימלי הדרוש כדי לעבור בתוכן שלך. ממש כמו עורות קודדי אחרים של אמזון, הוא אינו תומך במחשבים שולחניים ומבקש מהמשתמשים להשתמש בשלט הרחוק AFTV. הודות לרקע בסגנון ענן סביבתי, עור זה נראה ייחודי בהשוואה לאחרים.

Arctic: Zephyr Skin עבור Amazon Fire TV 2017

5. עור fTV מאת היצ'ר

ה- fTV Skin by hitcher מותיר את הטוב ביותר אחרון, הוא אחד עורות הקודי המופלאים ביותר שקיימים עבור Firestick. זה בולט בין אפשרויות אחרות בכך שהקודי שלך נראה ממש כמו ממשק הטלוויזיה Fire! אם תסתכל על צילום המסך שלמטה, יהיה קשה להבדיל בין AFTV’ממשק עם העור.

יש לך גישה מהירה לתוספות שאליהן ניתן לגשת לעתים קרובות תחת המועדפים. בזכות פקדים פשוטים, אתה יכול גם לקבל גישה מיידית לתוכניות הטלוויזיה, האפליקציות, התמונות, הסרטונים והמוזיקה. קודוס לטרמפ עבור הרכבה מושלמת של כל פרטי ה- AFTV, עד הניואנסים הזעירים.

עור fTV מאת היצ'ר

כדי להשתמש בעור’מהפוטנציאל המלא שלה, תזדקק לשלט רחוק עם לחצנים סטנדרטיים (תפריט, אחורה, קדימה, מהיר, עצירה, הפסקה, הפעלה, בחירה והוראות). הוא אינו תומך בקלט מגע או עכבר. שפות זרות גם אינן זמינות כרגע.

עור fTV מאת היצ'ר 2017

קישורי ההורדה הטובים ביותר של עורות Firestick Kodi

  1. קישור להורדת עור שקיפות
  2. קישור להורדת עור טיטאן
  3. קישור להורדת עור ערפילית
  4. ארקטי: קישור להורדת עור זפיר
  5. עור fTV מאת Hitcher קישור להורדה

אראה אותך שוב בקרוב

מקווה שנהניתם מהספירה לאחור של העורות הטובים ביותר עבור קודי קריפטון. לעוד תוספות, מדריכים, ה- iptv הטוב ביותר לטריקים וטיפים של קודי מדהימים בקרו אותנו שוב בקרוב. אם אתה אוהב את הספירה לאחור של מיטב העורות של Kodi עבור קריפטון, זכור לאהוב ולשתף את המאמר.

מאמר קשור: Acestream Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me