5 بهترین VPN برای برزیل 2023: اینترنت و امنیت خود را حفظ کنید

قانونی جدید به تصویب رسیده است که امنیت بی سابقه ای برای برزیلی ها بصورت آنلاین تضمین می کند. این قانون همچنین حقوقی را که کاربران آنلاین دارند و حق می داند که وب سایتهای موجود در حال حاضر درباره آنها چه اطلاعاتی دارند ، وضع می کند.

با این حال ، این قانون هنوز اجرا نشده و به طور مداوم به تعویق افتاده است. در این میان ، دولت اقدامات گسترده ای از سرکوب ها را آغاز کرده است که اغلب به فعالیت های دیجیتال ضد دولتی اشاره می کنند.

داشتن بهترین اتصال VPN در برزیل امن ترین گزینه برای اطمینان از ناشناس بودن آنلاین شما در عین حفظ دسترسی رایگان به اینترنت است..

بهترین VPN برای برزیل

Contents

بهترین خدمات VPN برای برزیل 2023

 1. PureVPN: بهترین VPN برای برزیل. 18 سرور اختصاصی برزیل اطمینان حاصل کنید که کاربران هرگز در حالی که به صورت 24 ساعته امن در هر ساعت 24/7 با قیمت 2.91 دلار در هر ماه ، به هیچ محتوا آنلاین دسترسی ندارند
 2. Surfshark: قابل اطمینان و بسیار مقرون به صرفه. 1 سرور در برزیل. حالت استتار هویت آنلاین شما را پنهان نگه می دارد و فعالیت اینترنتی شما را از ردیابی 1.99 دلار در ماه رها نمی کند
 3. ExpressVPN: VPN با سرورهای سریع. 5 سرور اختصاصی در برزیل. عملکرد بالا تضمین می کند که کاربران قادر خواهند بود بدون هیچ تاخیری با نرخ 8.32 دلار در ماه در اینترنت گشت و گذار کنند
 4. Ivacy: تمام مشکلات تورنت را برطرف می کند. 3 سرور بومی برزیل. کاربران هرگز نیازی به نگرانی در مورد محدودیت های تورنت نخواهند داشت زیرا این ارائه دهنده پشتیبانی مداوم با نرخ 2.25 دلار در ماه را ارائه می دهد
 5. CyberGhost: بهترین VPN برای انسداد محتوا. 14 سرور برزیل برای مهاجران. با وسیع ترین انتخاب سرورها ، خدمات صاف و یکپارچه ای با تنها 2.75 دلار در ماه را ارائه می دهد

چرا از یک VPN در برزیل استفاده می کنید?

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) کاربر را امن می کند’اتصال اینترنتی تضمین می کند که هویت دیجیتالی آنها ناشناس باقی می ماند ، فعالیت آنلاین آنها از هک شدن در امان است و هیچ محتوا به صورت آنلاین محدود نمی شود..

برزیل با سانسور تاریخ بسیار مهمی دارد و این گرایش نیز به صورت آنلاین پخش شده است. از دستگیری روزنامه نگاران گرفته تا ممنوعیت یادداشت برداری علیه کشور’رهبری آنلاین ، برزیلی’ آزادی آنلاین بطور مداوم مورد تهدید قرار می گیرد.

خوشبختانه هیچ قانونی وجود ندارد که استفاده از VPN را در برزیل غیرقانونی کند. از این رو ، کاربران می توانند بدون دسترسی به فعالیت آنلاین خود به هر شکلی از طریق ارائه دهنده VPN قابل اعتماد ، به همه اشکال محتوای محدود شده بصورت آنلاین دسترسی داشته باشند..

5 VPN برتر برای برزیل

در اینجا 5 گزینه برتر VPN در برزیل با توجه به قیمت ، سرورها ، سازگاری و همچنین سرورهای اختصاصی آنها رتبه بندی شده اند..

1. PureVPN – 18 سرور اختصاصی برزیل

 • قیمت: 2.91 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 5.0

آرم PureVPNPureVPN باید بهترین گزینه برای کاربرانی باشد که می خواهند تمام ویژگی های امنیتی لازم را که VPN باید ارائه دهد در حالی که قیمت مناسب دارند.

PureVPN خارج از هنگ کنگ ، به کاربران خود امکان دسترسی به سرورهای 2000+ در 140+ کشور را می دهد. علاوه بر این ، کاربران همچنین می توانند از 18 سرور اختصاصی برزیلی استفاده کنند و به آنها امکان دسترسی به همه محتوای جغرافیایی محدود برزیل را می دهند..

نه تنها Netflix را مسدود می کند ، بلکه تعدادی از سایتهای محبوب دیگر مانند iPlayer BBC ، Amazon Prime ، Hotstar ، Voot ، Hulu و Disney را نیز از بین می برد.+.

علاوه بر این ، برای پشتیبانی از 5 دستگاه همزمان ، کاربران همچنین می توانند دستگاه های Kindle و Smart Home خود را به لطف اتصال PureVPN در همه زمان ها محافظت کنند..

PureVPN از رمزگذاری AES-256-bit استفاده می کند که توسط پروتکل استاندارد OpenVPN و همچنین پشتیبانی اضافی برای پروتکل های دیگر مانند PPTP ، L2TP ، IKEv2 و IPSec پشتیبانی می شود..

سایر ویژگی هایی که به کاربران اضافه می کند’ امنیت و امنیت کلی در اینترنت شامل تونل زنی اسپلیت ، IP اختصاصی ، محافظت از Deep Packet Inspection (DPI) برای torrents.

طرفداران

 • 18 سرور اختصاصی برزیل.
 • 5 اتصال همزمان.
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول.
 • نتبلیکس ، هولو و دیزنی را مسدود می کند+

منفی

 • رابط کاربری قابل بهبود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PureVPN ، بررسی دقیق ما را در اینجا بخوانید.

2. Surfshark – 2 سرور اختصاصی برای برزیل

 • قیمت: 1.99 $ در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 4.4

1-Surfshark-logoSurfshark مرتباً معاملات و پیشنهادات ویژه ای دارد و دوستانه ترین گزینه را برای در نظر گرفتن کیف پول شما محسوب می کند..

مستقر در جزایر ویرجین انگلیس ، کاربران می توانند انتظار داشته باشند که به بیش از 1040 کشور سرور در بیش از 60 کشور جهان دسترسی داشته باشند. این شامل دو سرور اختصاصی برزیلی نیز می شود که می توانند در هر زمان که می توانند به محتوای محلی برزیل دسترسی پیدا کنند’دوباره در خارج از کشور هستم.

این نرم افزار می تواند در بین دستگاه های نامحدود به طور همزمان مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که کاملاً متقابل برای کاربران Windows ، Mac ، iOS ، Android و Linux است.

Surfshark همچنین از پروتکل های PPTP ، L2TP ، IKEv2 ، IPsec و OpenVPN پشتیبانی می کند و مجهز به رمزگذاری استاندارد AES-256-GCM است و از استاندارد های استاندارد صنعتی با سرعت بسیار مناسب برخوردار است..

مدل استتار با پنهان کردن فعالیت اینترنتی شما حتی از ISP شخصی شما ، ناشناس بودن شما را به صورت آنلاین به سطح بعدی می برد.

طرفداران

 • 2 سرور اختصاصی برزیل.
 • پشتیبانی از دستگاه های نامحدود.
 • سازگار با ویندوز ، مک ، اندروید و iOS.
 • خط مشی بدون گزارش.

منفی

 • خدمات مشتری باید بهبود یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Surfshark ، بررسی مفصل ما را در اینجا بخوانید.

3. ExpressVPN – 4 سرور سریع برای برزیل

 • قیمت: 8.32 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 5.0

5-ExpressVPN-آرماگر شما هستید ExpressVPN گزینه مناسبی برای شماست’به لطف آرایه سریع سرورهای خود ، از به خطر انداختن سرعت بیشتر برای به دست آوردن امنیت بیشتر خسته شده اید.

کاربران از جزایر ویرجین بریتانیا ، در 160 مکان در سراسر 94 کشور ، به 3000+ سرور دسترسی پیدا می کنند. این شامل 4 سرور اختصاصی برزیل است که دسترسی به محتوای محلی از خارج را برای مهاجران بسیار آسان می کند.

این نرم افزار از 5 رمز ورود و همچنین استفاده از رمزگذاری AES-256-CBC با استفاده از پروتکل های OpenVPN UDP ، OpenVPN TCP ، L2TP / IPsec ، IPsec ، IKEv2 و PPTP پشتیبانی می کند..

کاربران همچنین برنامه های اختصاصی و کاربردی را پشتیبانی می کنند که از Fire TV و Apple TV پشتیبانی می شوند. علاوه بر این ، کاربران همچنین به شبکه قفل دسترسی پیدا می کنند ، یک سوئیچ قاتل خودکار که در صورت تشخیص عدم قطع اتصال اینترنت شما ، کل شبکه شما را محدود می کند..

طرفداران

 • 4 سرور اختصاصی برزیل.
 • 5 اتصال همزمان.
 • قفل شبکه (بهترین سوئیچ کشتن خودکار).
 • پشتیبانی از بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر.

منفی

 • گزینه گران ترین گزینه VPN.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ExpressVPN ، بررسی مفصل ما را در اینجا بخوانید.

4. Ivacy – 2 سرور امن برزیل

 • قیمت: 2.25 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 5.0

آرم IvacyIvacy یک ارائه دهنده VPN است که می تواند امن ترین اتصال را برای همه تورنتهای شما تضمین کند یا اگر می خواهید برای کشورهایی که قوانین سختگیرانه اینترنت دارند دسترسی داشته باشید.

Ivacy ارائه دهنده کامل VPN برای کاربرانی است که به منظور دسترسی راحت به محتوای آنلاین به محتوا نیاز به تورنت دارند.

بر اساس سنگاپور ، Ivacy می تواند بیش از 1000 سرور در بیش از 100 کشور را به کاربران خود ارائه دهد. سرورهای اختصاصی دو برزیلی باعث می شوند که مهاجمان در صورت مشاهده محتوای محلی مورد علاقه خود را ادامه دهند’دوباره در خارج از کشور هستی.

این پشتیبانی از 5 اتصال همزمان رمزگذاری آنها را با رمزگذاری AES-256-GCM علاوه بر پروتکل های L2TP و IKeV2 انجام می دهد تا امنیت بیشتری به اتصال آنها اضافه شود.

ویژگی برجسته آن برنامه IvacyPrime است ، یک برنامه ساده و مشهور که در این صنعت به دلیل دور زدن فایروال بزرگ چین مشهور است..

طرفداران

 • 2 سرور اختصاصی برزیل.
 • 5 اتصال همزمان.
 • برنامه IvacyPrime برای رفع انسداد VoD.
 • تقسیم تونل سازی برای تورنت.

منفی

 • پشتیبانی فنی نیاز به پیشرفت دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ivacy ، بررسی مفصل ما را در اینجا بخوانید.

5. CyberGhost – 14 سرور سریع برزیل

 • قیمت: 2.75 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 4.7

9-CyberGhost-Logoآنجا’هیچ گزینه VPN دیگری نیست که بتواند هنگام محاصره کردن بیشترین محتوای در اینترنت ، با CyberGhost مطابقت داشته باشد.

بر اساس رومانی ، آن را’مجموعه ای از سرورهای 6000+ در 90 کشور جهان تضمین می کند که کاربران هنگام دستیابی به کلیه مطالب بصورت آنلاین ، همیشه از نظر انتخابی خراب می شوند. 14 سرور اختصاصی برزیل در صورت تمایل می توانند به محتویات محدود محلی جغرافیایی دسترسی پیدا کنند و این امکان را برای افراد خارجی و مهاجران فراهم نمی کند..

در حالی که 7 ورود به سیستم چندگانه ارائه می دهد ، اتصالات کاربران خود را با رمزگذاری AES-256 بیتی که با کلید RSA-4096 و SHA384 همراه است برای تأیید هویت به کاربران ارائه می دهد..

مرکز داده های NoSpy (سرور اختصاصی با استفاده از uplink اختصاصی برای تقویت رمزگذاری 256 بیتی) بهترین ویژگی است و همچنین پشتیبانی کاملی از تلویزیون و دستگاه های بازی Nvidia Shield خود مانند PS4 و Xbox One ارائه می دهد..

طرفداران

 • 14 سرور اختصاصی برزیل.
 • 7 اتصال همزمان.
 • دسترسی کاربران به تلویزیون NVidia Shield را فراهم می کند.
 • مرکز داده های NoSpy با پیوند اختصاصی.

منفی

 • سرعت اتصالات ممکن است در بعضی مواقع به تاخیر بیفتد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CyberGhost ، بررسی مفصل ما را در اینجا بخوانید.

برزیل چیست؟’قوانین حفظ حریم خصوصی?

در برزیل ، قانون محافظت از داده های عمومی برزیل است که رسماً با عنوان قانون فدرال شماره 13.709 / 2023 شناخته می شود که به موضوعاتی از جمله محافظت از داده ها ، حفظ حریم خصوصی آنلاین و همچنین مجازات ها در صورت نقض داده ها می پردازد..

مقررات خاصی وجود دارد که به قانون درج شده است ، از جمله ایجاد سازمان ملی حفاظت از داده ها و همچنین به تعویق انداختن کل قانون’قابلیت اجرا.

در نتیجه این قانون ، کاربران کنترل بی سابقه ای در مورد نحوه به اشتراک گذاشتن داده های خود و همچنین کسب حق تقاضا برای چگونگی اطلاعاتی که دولت خود می تواند در مورد فعالیت دیجیتالی خود داشته باشد ، خواهند داشت..

آیا فعالیتهای دیجیتالی شما در برزیل بی خطر است?

این قانون جدید برای رسیدگی به چگونگی ابتکاری برزیل است’قوانین فعلی حریم خصوصی هستند. در حالی که قانون به منظور ایجاد حفره های امنیتی در امنیت آنلاین است ، در چندین نشریه اشاره شده است که نقاط ضعف آنها همچنان تهدیدی برای ناشناس بودن کاربران است..

از سال 2023’در انتخابات عمومی ، دولت فعلی مرتباً به سانسور آشکار و محدودیت آنلاین محتوا متوسل شده است. علاوه بر این ، وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران قربانی دستگیری هایی شده اند که بر اساس آن صورت گرفته است “فعالیت های مشکوک آنلاین علیه دولت”.

با وجود مواردی از این دست ، اکیداً توصیه می شود که کاربران برای اطمینان از دسترسی آنها به اینترنت رایگان ، از سرویس VPN مطمئن استفاده کنند. علاوه بر این ، همچنین کاربران را از هرگونه نظارت محافظت می کند.

چگونه می توانید یک آدرس IP برزیلی دریافت کنید?

یک سرویس VPN خوب و قابل اعتماد به احتمال زیاد به شما امکان انتخاب از هزاران سرور واقع در صدها کشور مختلف را می دهد ، این شامل برزیل می شود..

ممکن است یک آدرس IP برزیل بخواهید به محتوای محلی که ممکن است از نظر جغرافیایی قفل شود ، دسترسی پیدا کند.

برای دریافت آدرس IP برزیل ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. مشترک شدن در یک سرویس VPN قابل اعتماد ، انتخاب پیشنهادی PureVPN است.چگونه می توانید یک آدرس IP برزیلی دریافت کنید
 2. برنامه PureVPN را بر روی دستگاه مورد نظر خود بارگیری و نصب کنید.
 3. اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کرده و یک سرور برزیلی را انتخاب کنید.VPN های برزیل
 4. شما که’حالت مناسب یعنی آزادی اینترنت را انتخاب کردید.
 5. یک بار شما’دوباره متصل شوید ، به مرور و پخش همه محتوای مورد علاقه برزیلی خود ادامه دهید.

سؤالات متداول: بهترین VPN های برزیل 2023

چی’بهترین VPN رایگان برای برزیل?

کاربران انتخاب صدها VPN رایگان برای انتخاب از طریق اینترنت دارند.

با این حال ، این خدمات رایگان با مشکلاتی همراه هستند که شامل سرعت زیاد ، سرعت قطع زیاد ، و هیچ تضمینی در مورد عدم نگهداری پرونده ها نیست. با توجه به برزیل’سوابق گذشته با آزار و شکنجه ، توصیه می شود که بخواهید یک سرویس پولی را انتخاب کنید که هیچ مشکلی را تضمین نکند.

چگونه می توان VPN خریداری کرد?

خرید VPN یک فرایند آسان است. فقط کافی است به وب سایت خدمات مورد نظر خود مطابقت داشته باشید. با توجه به بودجه خود می توانید از بین چندین طرح انتخاب کنید. از آنجا می توانید با کارت بدهی / اعتباری یا پی پال پرداخت کنید.

پس از آن ، می توانید از حساب خود در دستگاه های مختلف استفاده کنید.

آیا می توانم از Paypal برای خرید VPN استفاده کنم?

بله ، تمام گزینه های ذکر شده در بالا به شما امکان می دهد از بین گزینه های مختلف پرداخت مانند کارت های بدهی / اعتباری ، بیت کوین و پی پال انتخاب کنید..

چی’بهترین VPN برای سرور برزیل?

کاربران می توانند از اکثر سرویس های برتر VPN برای اتصال به صدها سرور در سراسر جهان از جمله برزیل استفاده کنند.

ما استفاده از PureVPN را بسیار توصیه می کنیم ، زیرا دارای 18 سرور اختصاصی درست در شهر زیبای سائوپائولو ، برزیل است. کاربران می توانند از سراسر جهان به این سرورها متصل شده و به تمام محتوای محلی برزیل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

نتیجه

اخیراً میزان محدودیت و نظارت در اینترنت در برزیل افزایش یافته است. شماری از شهروندان به دلیل فعالیتهای دیجیتالی دستگیر و به زندان محکوم شده اند.

VPN می تواند ناشناس بودن و دسترسی به اینترنت بی وقفه و رایگان را در اختیار کاربران قرار دهد. PureVPN بهترین گزینه برای اطمینان از آزادی کامل آنلاین برای خود در برزیل خواهد بود.

Surfshark یکی دیگر از گزینه های عاقلانه است که می تواند به شما امکان دسترسی به تعدادی از ویژگی های مهم را بدهد و در صورت ماندن در یک بودجه دقیق ، امنیت آنلاین خود را حفظ کند..

در زیر نظر دهید تا از تجربه شما با این ارائه دهندگان VPN مطلع شوید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me