بهترین VPN های آلمان در سال 2020

از آنجا که آلمان بخشی از اتحاد 14 Eyes است ، این مکان امن نیست. این کشور ، مانند سایر دولتهای مهاجم ، قوانین نظارت اجباری و نگهداری اطلاعات را وضع می کند.

با این حال ، اگر شما در آلمان زندگی می کنید ، ممکن است هنوز به VPN دسترسی داشته باشید تا به وب سایت های خارج از کشور دسترسی پیدا کنید. برای مهاجران آلمانی که می خواهند به محتوای محلی دسترسی پیدا کنند ، همین اتفاق می افتد.

بهترین VPN برای آلمان

بنابراین ، من تصمیم گرفتم که چرا شما یک بررسی کلی از بهترین گزینه ها برای آلمان ندارم. من هر VPN را با جزئیات شرح می دهم ، اما در اینجا’خلاصه ای کوتاه در مورد:

1. عاج: شماره 1 VPN پیشنهادی برای آلمان. 29 سرور در پنج شهر آلمان. رفع انسداد فوری. بهترین برنامه: 2.25 دلار در ماه (معامله 2 ساله).
2. Surfshark: روند صعودی VPN آلمانی. 2 سرور اختصاصی در آلمان. ثبت صفر را نگه می دارد. امنیت درجه یک. بهترین برنامه: 1.99 دلار در ماه (معامله 2 ساله).
3. ExpressVPN: سریعترین VPN آلمانی. 4 سرور بومی برای Expats. رمزگذاری جامد پشتیبانی چت بهترین برنامه ها بهترین برنامه: $ 8.32 / ماه (یک سال معامله).
4. PureVPN: بودجه دوستانه VPN آلمانی. 201 سرور در 5 شهر آلمان. 30 روز آزمایشی. رفع انسداد صاف بهترین برنامه: 2.91 دلار در ماه (معامله 2 ساله).
5. CyberGhost: ایمن آلمانی VPN. 684 سرور اختصاصی برای کاربران آلمانی. Netflix را مسدود می کند. نمی کند’نگه دارید سیاههها. بهترین برنامه: 2.75 دلار در ماه (3 سال معامله).

5 بهترین VPN برای آلمان

برای اجتناب از مسائل مربوط به حریم خصوصی و آزادی اینترنت در آلمان ، این 5 VPN برتر آلمانی باید بسیار مفید باشند.

1. عاج

Ivacy در رتبه اول برای VPN آلمان قرار دارد

  • قیمت: 2.25 دلار در ماه
  • امتیاز Trustpilot: 4.8

Ivacy که مقر آن در سنگاپور است ، جزیره زیبای جزیره ، از سال 2007 در بازار موجود است. این مسئول آغاز مفهوم تونل تقسیم است. به تازگی ، آن هم سریعترین جایزه VPN را از BestVPN.com دریافت کرد.

از آنجا که ارائه دهنده به دور از اتحاد Five، Nine و چهارده چشم است ، آنها عملکرد خوبی ، امنیتی و حفظ حریم خصوصی را برای کاربران در حوزه های حقوقی Enemy Internet فراهم می کنند که حفظ داده ها و نظارت گسترده را انجام می دهد..

ارائه دهنده شگفت انگیز است و رهبران بزرگی را به عهده می گیرد. شما برای همه سیستم عامل ها از جمله iOS ، Android ، Windows ، Mac ، Linux ، تلویزیون های هوشمند ، روترها و حتی در Xbox خود در دسترس هستید. بهترین قسمت از همه: شما می توانید Netflix و iPlayer BBC را از حالت انسداد خارج کنید.

برای رمزگذاری ، Ivacy از AES-256-CBC با یک کلید استاندارد RSA-2048 برای اتصالات OpenVPN استفاده می کند. ورود به جلسه وجود دارد ، اما آنها پس از 48 ساعت منقضی می شوند. برای به دست آوردن بهترین معامله VPN ، به برنامه 2 ساله خود بروید که از 1.99 دلار در ماه شروع می شود. (صورتحساب 48 دلار).

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده ، این بررسی عمیق Ivacy را بخوانید!

Ivacy آلمان

2. گشت و گذار

Surfshark در رتبه دوم برای VPN آلمان قرار دارد

  • قیمت: 1.99 $ در ماه
  • امتیاز Trustpilot: 4.4

اگر می خواهید ارائه دهنده ای که ثبات ، محافظت و سازگاری بالاترین درجه را ارائه می دهد و هنوز هم بسیار مقرون به صرفه است ، می توانید VPN مناسب برای جیب ، Surfshark را انتخاب کنید..

در معاملات 2 ساله خود با قیمت 1.99 دلار در ماه ، این یکی از ارزان ترین و با ارزش ترین VPN محور در لیست ماست ، تعداد خوبی از سرورهای آلمانی را برای راحتی شما ارائه می دهد.

ارائه دهنده رمزگذاری درجه نظامی ، پشتیبانی از پروتکل OpenVPN و خط مشی صفر را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد از هرگونه نظارت دولتی یا مبتنی بر ISP در آلمان خودداری کنید..

همچنین این شهرت را برای عدم تسلیم سفارشات gag آنگونه که توسط قناری ضمانت روشن آن ضروری است ، دارد و این را برای کاربرانی که در 14 کشور چشم مانند آلمان زندگی می کنند ، انتخاب مناسبی کرده است..

اطلاعات بیشتر درباره این ارائه دهنده را از طریق این بررسی Surfshark بخوانید.

Surfshark برای آلمان

3. ExpressVPN

ExpressVPN در رتبه سوم برای VPN آلمانی قرار دارد

  • قیمت: 8.32 دلار در ماه
  • امتیاز Trustpilot: 4.8

بزرگترین نام در صنعت VPN شاید ، ExpressVPN یک سرویس VPN بسیار شایسته و عملکرد محور برای آلمان در سراسر جهان باشد..

ExpressVPN در معاملات یک ساله خود 8.32 دلار در ماه هزینه دارد که نسبت به سایر VPN های موجود در این لیست بسیار گرانتر است ، اما اگر می خواهید بهترین تجربه در کلاس و بودجه برای شما جای نگرانی نداشته باشد ، پس برای این اشتراک بروید..

هیچ ارائه دهنده ای نمی تواند سرعت پشتیبانی شده توسط ExpressVPN را بپذیرد ، اگر می خواهید نه تنها از انسداد Netflix ایالات متحده ، سایت های تلویزیونی آلمانی یا حتی Hulu ، بلکه از تماشای آنها با کیفیت HD و با ثبات عالی استفاده کنید..

ExpressVPN یک سوئیچ kill برای محافظت در برابر خاموشی اینترنت غیرقابل برنامه ارائه می دهد. ارائه دهنده اتصالات اینترنتی خود را از طریق رمزگذاری درجه بالا تضمین می کند و از بهترین پروتکل موجود در آنجا یعنی OpenVPN به طور پیش فرض پشتیبانی می کند.

  7 بهترین خدمات VPN روسی - دور زدن سانسور اینترنت هنگام مسافرت در روسیه

سرعت و امنیت آن در شرایطی مناسب است که Torrenting و پایه سرور آن بیش از 3000 سرور کاملاً از فعالیت های P2P پشتیبانی می کنند..

پشتیبانی چت زنده آن بهترین گزینه در صنعت است ، قادر به حل انواع مسائل با سهولت است.

ExpressVPN با ویژگی تونل سازی تقسیم بصری ، به شما امکان می دهد سایتها یا برنامه هایی را که می خواهید از طریق اتصال VPN مسیریابی کنید ، اولویت بندی کنید و تجربه خود را بهینه تر کنید..

در آلمان ، شما می توانید ExpressVPN را در تمام سیستم عامل های اصلی مانند Windows ، Mac ، Android ، iOS و حتی FireTV استفاده کنید.

اگر شما’مانند خدمات ، کوسن 30 روزه دارید که در آن می توانید بازپرداخت ارائه دهید.

نسخه اختصاصی آلمانی ExpressVPN نیز موجود است.

برای تعمیرات اساسی بیشتر ، این بررسی ExpressVPN را بخوانید.

ExpressVPN برای آلمان

4. PureVPN

PureVPN برای VPN آلمانی در رده چهارم قرار دارد

  • قیمت: 2.91 دلار در ماه
  • امتیاز Trustpilot: 4.7

تعداد سرورهای PureVPN اکنون از مارک 2000 فراتر رفته است و سرورهای آن نیز در آلمان وجود دارد.

PureVPN نمی کند’t شما را مجبور به اشتراک در طولانی مدت می کنید زیرا یک برنامه اشتراک کوتاه مدت 2 ساله با فقط 2.91 دلار در ماه را ارائه می دهد .

خط مشی ورود به سیستم ترسیمی بود اما اکنون اصلاح شده است و باعث می شود کاربران نسبت به اعتماد به اطلاعات خود ایمن باشند.

فقط رمزگذاری درجه نظامی به عنوان یک استاندارد رمزگذاری مورد استفاده قرار می گیرد و برنامه های استاندارد آن همه به همراه امن ترین پروتکل های تونل زنی از طریق این اجرا می شوند. PureVPN مستقر در هنگ کنگ نیست’همچنین باید از هرگونه دستورالعمل آلمانی gag پیروی کنید.

این یکی از بهترین VPN های Netflix ما است و از iPlayer BBC نیز پشتیبانی می کند.

یک محاکمه آزمایشی 3 روزه با 2.50 دلار ارائه شده است که به شما امکان می دهد خدمات را برای یک درایو تست قبل از اقدام به انجام آن بگیرید..

PureVPN’اگر می خواهید از این به بعد به زبان مادری خود ادامه دهید ، نسخه زبان آلمانی وجود دارد.

ما’همچنین یک بررسی کامل در PureVPN نیز انجام داده است که می توانید در اینجا بررسی کنید.

PureVPN برای آلمان

5. CyberGhost

CyberGhost در رتبه 5 برای VPN آلمانی قرار دارد

  • قیمت: 2.75 دلار در ماه
  • امتیاز Trustpilot: 4.7

استفاده آسان و رابط کاربری بهینه شده ویژگی بارز CyberGhost است. این ارائه دهنده در کل 577 سرور VPN در آلمان ارائه می دهد که در بیش از 3 مکان مختلف پراکنده شده اند تا یکی از بهترین تجربه های پخش و تورنت را در کل صنعت ارائه دهند..

CyberGhost isn’گران است یا با برنامه 3 ساله خود 2.75 دلار در ماه ، که بسیار منطقی است با توجه به این واقعیت که بسیاری از ارائه دهندگان تقریباً همان قیمت را شارژ می کنند اما راهی کمتر از CyberGhost ارائه می دهند.

بهترین ویژگی CyberGhost برنامه های آن است که برای همه سیستم عامل های محبوب در دسترس است و گزینه های اختصاصی برای کارهای مختلفی دارد که می خواهید انجام دهید.

CyberGhost به دلیل ارائه رمزگذاری درجه بالا ، محافظت در برابر نشت DNS ، سوئیچ kill ، سازگاری با پروتکل قوی و خط مشی صفر برای تضمین حفظ حریم خصوصی شما در اینترنت آلمان ، هیچ جبهه ای در جبهه امنیتی ندارد..

آی تی’یکی از بهترین گزینه ها برای دور زدن بلوک های جغرافیایی در Netflix و سایر سرویس های پخش است. CyberGhost فوق العاده قابل اعتماد است و هرگز سرعت بدون لرزش را ارائه نمی دهد. برای طرفداران جریان آلمانی ، CyberGhost یک خرید عالی است.

اگر می خواهید با CyberGhost به زبان آلمانی تعامل داشته باشید ، ارائه دهنده آن امکانات را نیز ارائه می دهد.

یک بررسی کامل و کامل از ارائه دهنده را می توانید در اینجا بخوانید.

Cyberghost VPN برای آلمان

عواملی که باید در آلمان برای ارائه دهنده VPN خوب جستجو کنید?

برای یک کاربر اینترنتی که در حال حاضر در آلمان زندگی می کند ، محدودیت ها و مسائل مربوط به حریم خصوصی زیادی وجود دارد که به طور مستقیم روی آن تأثیر می گذارد.

یک VPN به اندازه کافی خوب برای آلمان به راحتی می تواند به همه اینگونه کاربران اجازه دهد تا از این تهدیدها و محدودیت ها دور شوند و به یک تجربه اینترنتی امن تر و آزادتر دسترسی پیدا کنند. اینجا’چگونه:

عمده مسائل مربوط به حریم خصوصی کاربر

آلمان عضو اتحاد 14 چشم است. اگر شما’درباره این اتحاد اطلاعات زیادی کسب کنید ، شما می توانید حریم خصوصی آنلاین خود را در معرض خطر باورنکردنی قرار دهید.

اتحاد 14 Eyes گروهی از کشورها است که توافق در مورد اطلاعات و به اشتراک گذاری داده ها دارند. هر کشوری که عضو این اتحاد باشد موظف است داده ها را جمع آوری کند.

برای مثال اگر ایالات متحده بخواهد داده هایی را در مورد سابقه مرور شما بخواهد ، می تواند از مقامات آلمانی بخواهد داده های شما را جمع آوری کرده و به آنها بدهند ، و آلمان مجبور است از این درخواست خودداری کند.

ابرداده شهروندان آلمانی – کاربران اینترنت اغلب برای مدت زمانی بیشتر از 10-12 هفته توسط ISP ها در این کشور ذخیره می شوند. و این اطلاعات دقیقی است که دولت آلمان می تواند در هر زمان از این ISP ها درخواست کند و آنها مجبور به رعایت آن هستند.

Bundesnachrichtendienst (BND) سازمانی در آلمان است که وظیفه نظارت ، جمع آوری و ارسال داده های جمع آوری شده از همه کاربران اینترنت در سراسر آلمان را بر عهده دارد ، می توانید مطمئن باشید که به طور قطع از شما جاسوسی می شود..

اگر به قوانین جدید GDPR توسط اتحادیه اروپا تکیه می کنید ، و این باعث می شود که هر کسی که اطلاعات شما را جمع می کند ، این کار را با اجازه صریح شما انجام دهد ، تا از شما محافظت کند ، دوباره فکر کنید این’زیرا سوءاستفاده از داده ها و جاسوسی تحت حمایت دولت هنوز گسترده است.

  7 بهترین خدمات VPN روسی - دور زدن سانسور اینترنت هنگام مسافرت در روسیه

برای کاربران اینترنتی آلمانی ، حفظ حریم شخصی به تنهایی مهمترین عاملی است که استفاده از VPN قدرتمند و ایمن را ضروری می کند.

VPN ها داده های شما را رمزگذاری می کنند و آن را از طریق تونل های امن عبور می دهند و در عین حال آدرس IP اصلی خود را نیز مخفی می کنند تا هر آژانس دولتی یا هر کس دیگری را برای جاسوسی از شما متوقف کند یا به حریم شخصی شما حمله کند.

تورنت ریسکی بدون VPN در آلمان است

تورنت توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان انجام می شود و کاربران آلمان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما مقصر بودن در تورنتینگ بدون پوشش VPN در آلمان با توجه به قوانین سختگیرانه در برابر بارگیری یا حتی به اشتراک گذاری مطالب دارای حق چاپ با این حقوقی همراه است..

تورنتینگ در آلمان قانونی است ، اما مطمئناً اگر مرتکب نقض حق چاپ شوید در برخی موارد حکم حبس را می دهید..

ما هرگز از کاربران برای ارتکاب نقض حق نسخه برداری پشتیبانی نمی کنیم و همچنین کاربران را ترغیب نمی کنیم که به طور غیرقانونی محتوای را از طریق تورنت بارگیری کنند ، اما این امر باعث می شود کاربران از اینترنت رایگان لذت ببرند و این تنها در صورت استفاده از VPN می تواند اتفاق بیفتد..

بهترین VPN در آلمان آنهایی هستند که سرورهای اختصاصی را برای فعالیت های Torrenting / P2P اختصاص داده اند ، سرعت بالایی را ارائه می دهند و don’IP خود را به بیرون درز کنید آنها نباید’همچنین می توانید هر نوع الوار را نیز ذخیره کنید.

دور زدن محدودیت های جغرافیایی در سایت های جریان

به دلیل محدودیت های جغرافیایی ، شما نمی توانید به Netflix US ، Hulu ، Amazon Prime یا حتی iPlayer BBC در آلمان دسترسی پیدا کنید. اما محدودیت ها نمی دهند’فقط روی این سایتهای جریان تأثیر بگذارید. اگر در خارج از آلمان سفر می کنید ، برنده شدید’به دلیل همین محدودیت های جغرافیایی ، می توانید بسیاری از کانالهای آلمانی مورد علاقه خود و یا سایر محتوا را پخش کنید.

مهمتر از این ، YouTube دارای نوارترین نسخه در آلمان است. جهان’بزرگترین سرویس پخش رایگان بخش زیادی از محتوای آن را در کشور ارائه نمی دهد. دلیل این امر به این دلیل است که GEMA (یک گروه حقوق موسیقی آلمانی) با سایت مشاجره طولانی داشته است که از تسویه حساب خودداری می کند.

اما اگر تمام سرمایه گذاری های خود را برای آلمان انجام دهید ، به راحتی می توانید تمام این مشکلات را در پخش محتوای مورد علاقه خود حل کنید.

این VPN های اصلی با سهولت باور نکردنی می توانند به راحتی بسیاری از چنین محدودیت های جغرافیایی را دور بزنند. و بسیاری از آنها حتی برای اطمینان از دسترسی آسان تر به این سایت های محدود جغرافیایی ، خدمات انسداد را ارائه می دهند.

محافظت در برابر تهدیدات عمومی Wi-Fi

مهم نیست که در کجای دنیا هستید ، اگر به شبکه های عمومی یا مشترک Wifi دسترسی دارید ، به حفاظت از VPN احتیاج دارید. مرد در حملات میانه نه تنها معمول نیست بلکه قدرتمندترین شکل هک کردن است که در آنجا وجود دارد ، زیرا دسترسی کاربران به چنین شبکه هایی به خطر بیافتد آسان تر از هر مورد دیگر..

بنابراین به دلیل اینکه مانند سایر نقاط جهان ، آلمان دارای سیستم های عمومی Wifi نیز هست ، شما به VPN نیاز دارید که بتواند قویترین پشتیبانی از رمزگذاری و پشتیبانی پروتکل را برای محافظت از امنیت دستگاه خود در برابر اتصالات اینترنت عمومی مانند این داشته باشید..

فاکتورهای برتر که باید گزینه بهترین VPN آلمانی را در نظر بگیرید

نباید فعالیتهای کاربر را حفظ کند. بهترین VPN ها همیشه از خط مشی ورود به سیستم صفر پیروی می کنند. آنها هرگز اطلاعات شخصی شما ، سابقه مرور یا سایر داده های حساس را که در سرورهای خود ذخیره شده اند ، حفظ نمی کنند. ارائه دهنده’خط مشی ورود به سیستم صریحاً در خط مشی رازداری آن ذکر شده است ، بنابراین ما بیش از هر ارائه دهنده رفتیم’سیاست حفظ حریم خصوصی برای اطمینان از عدم موفقیت آنها’هر نوع حساسیت از گزارش ها را حفظ کنید.

رمزگذاری درجه نظامی و پروتکل OpenVPN. این دو عامل مهمترین جنبه های VPN هستند’زرادخانه امنیتی. رمزگذاری درجه نظامی AES-256 امن ترین رمزگذاری رمزگذاری است زیرا رمزگشایی داده های رمزگذاری شده در زیر آن غیرممکن است. پروتکل OpenVPN امن ترین پروتکل تونل سازی در حال حاضر در جهان است و اطمینان حاصل می کند که هرگز نمی توانید از اینترنت استفاده کنید.

برخی از VPN ها ویژگی های امنیتی جدیدتری مانند Double VPN را ارائه می دهند تا باند امنیتی بیشتری به کاربران ارائه دهند.

باید سرورهای بهینه و سریع را در آلمان ارائه دهید. اگر به خارج از آلمان سفر می کنید و باید محتوای تلویزیون آلمان را به صورت آنلاین تماشا کنید ، فقط می توانید این کار را انجام دهید اگر VPN شما سرورهای آلمانی را پیشنهاد دهد.

اما آن’برای داشتن سرور در آلمان کافی نیست ، آنها باید برای پشتیبانی از انسداد خارج از کشور به سرعت بهینه شوند و سریع بتوانند یک تجربه برتر را ارائه دهند.

مسدود کردن توانایی های سایتهای پخش شده. یک شبکه سرور گسترده و پراکنده. برای رفع انسداد Netflix ایالات متحده یا iPlayer بی بی سی در آلمان ، باید یک VPN داشته باشید که سرورهایی را ارائه می دهد که می توانند این سهولت ها را با سهولت انجام دهند. اجازه دهید’می گویم اگر VPN نمی کند’سرورهای خوبی در آمریکا دارید ، آن را برد’تی را از حالت Netflix خارج کنید و از این رو ، آن را باز کنید’برای شما نامناسب است.

  7 بهترین خدمات VPN روسی - دور زدن سانسور اینترنت هنگام مسافرت در روسیه

تورنت دوستانه. VPN باید از تورنتینگ پشتیبانی کند و سرورهای سریع و اختصاصی را برای انجام کار ارائه دهد. از طرف دیگر ، نباید نشت IP شما را از طریق WebRTC یا DNS نشت کند.

باید سوئیچ Kill داشته باشید: در صورت قطع VPN ، باید یک سوییچ kill وجود داشته باشد تا شما را از اتصال ناخواسته به اینترنت و بدون پوشش کافی محافظت کند ، بنابراین IP واقعی خود را به صورت آنلاین در معرض دید قرار دهید. همه VPN های برتر آلمان در لیست ما ، این ویژگی را ارائه می دهند.

در حالی که این روزها صدها ارائه دهنده VPN در صنعت فعالیت می کنند و اکثر آنها می توانند یک ویژگی یا دو مورد را از لیست بالا ارائه دهند ، اما اگر می خواهید همه این ویژگی ها همراه با عملکرد درجه یک باشند ، در اینصورت بهترین VPN های پیشنهادی ما آلمان مطمئن ترین شرط شما است.

VPN برای جلوگیری از در آلمان

بسیاری از VPN ها ماه را قول می دهند اما غالباً خر نمی خورند’نتایج مورد انتظار را تحویل بگیرید. چی’مسئله ای که حتی بیشتر مشکل ساز است اینست که VPN هایی وجود دارند که برای عضویت در آنها امن نیستند زیرا در اثر چندین مسئله رنج می برند یا خود را درگیر فعالیت های ناعادلانه می کنند..

در اینجا لیستی از VPN ها وجود دارد که باید در آلمان از آنها دوری کنید:

Shellfire VPN

این VPN فقط نمی کند’برای کار با هر مقصدی کار کنید از نشت IP رنج می برد’تی را از حالت مسدود کردن Netflix استفاده نکنید’پشتیبانی از تورنتینگ ، هیچ پشتیبانی چت زنده ای ندارد و برنامه های مشتری آن به هیچ وجه کاربر پسند نیستند. علاوه بر این ، برنامه ها بسیار گران هستند. از این VPN به هر قیمتی اجتناب کنید.

OperaVPN

علیرغم داشتن کیفیت برای رفع انسداد Netflix ، OperaVPN فاقد سازگاری متقابل پلتفرم است. آی تی’بیشتر از یک سرویس پروکسی و نمی خواهید’سطح امنیتی مورد نیاز برای ارائه یک تجربه کافی خوب به عنوان یک VPN آلمانی را ارائه دهید.

ZenVPN

این VPN IP شما را وارد می کند و برای ما ، این تنها بزرگترین معامله گر است که همه آنها را تشکیل می دهد. بالاتر از این ، شما برنده شد’باید حتی اگر در معامله پولی هستید ، از پهنای باند روزانه بیش از 5 گیگابایت استفاده کنید. اگر به دنبال یک آلمان VPN مناسب هستید ، به هیچ وجه ZenVPN مناسب نیست.

یک VPN رایگان برای آلمان مناسب است?

جواب بزرگ است!

چرا?

VPN های رایگان هنگامی که آنها را با ارائه دهندگان پولی که اغلب برنامه هایی را ارائه می دهند که هزینه دهها دلار در هزینه اشتراک دارند ، همیشه خوب به نظر می رسند. اما این’جایی که مزایای استفاده از VPN رایگان متوقف می شود.

سرویس های رایگان VPN در مقایسه با خدمات پولی اغلب محدودیت پهنای باند و سرعت دارند.

علاوه بر این ، جدای از این موارد عملکرد ، VPN های رایگان ایمن نیستند زیرا اطلاعات کاربر را حفظ می کنند ، داده های کاربر را می فروشند یا حتی تبلیغات غیر ضروری را فوراً تبلیغ نمی کنند ، زیرا این روش هایی است که با استفاده از خطوط پایین آنها انجام می شود..

من نمی خواهم’به شما توصیه می کنم برای یک VPN رایگان در آلمان مراجعه کنید زیرا به این دلیل است’بهتر است ظرف چند دلار را تهیه کنید تا اینکه به دلیل جذابیت رایگان تجربه و امنیت اینترنت خود را به خطر بیاندازید.

قوانین نگهداری اطلاعات آلمان

قوانين مربوط به نگهداري داده ها در آلمان سابقه پيچيده اي داشته است.

دولت آلمان سعی کرده است قوانینی وضع کند که جمع آوری داده های کاربر را به بالاترین حد ضروری می کند ، اما تاکنون این قوانین به حالت تعلیق درآمده است..

قانون اصلی در مورد نگهداری داده ها که در سال 2015 تصویب شد ، به ISP ها نیاز داشت تا ابرداده کاربر را جمع کند.

این قانون در حال حاضر مطیع است ، اما این سوء ظن گسترده وجود دارد كه ISP ها در آلمان به جمع آوری و ذخیره داده های داده های كاربران تا 10 روز ادامه می دهند.

آلمان همچنین بخشی از اتحاد 14 Eyes است ، و آن را تا آنجا که به حفظ حریم خصوصی کاربران مربوط می شود ، تبدیل به یک مکان خطرناک می کند زیرا این یک اتحاد اشتراک داده است که در آن هر کشور عضو می تواند برای اطلاعات کاربر یک دستور gag را به کشور دیگری ارسال کند. باید با آن مطابقت داشته باشد.

با این حال ، در حال حاضر قانونی در آلمان وجود ندارد که بتواند ISP یا سایر مقامات را وادار به اجرای دستورات gag کند. حتی اجرای درب های پشتی برای جمع آوری داده ها توسط قانون پشتیبانی نمی شود.

قوانین نگهداری داده ها در آلمان تیره و تار است و غالباً نامشخص است ، توضیحات کامل در مورد این مقاله خارج است ، اما باید بدانید که آلمان از نظر حفاظت از حریم شخصی کاربران بصورت آنلاین کاملاً نا امن است ، بنابراین نمی توانید اهداف خود را باز بگذارید. و ناامن.

اما آیا قانونی در VPN در آلمان وجود دارد که به شما امکان می دهد از چنین قوانینی محافظت کنید؟ بله ، کاملاً قانونی ، بنابراین نباید’از فرصتی که می خواهید ناشناس بودن آنلاین خود را بیش از حد امن کنید ، از دست ندهید.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

امروز در آلمان زندگی می کنید ، مطمئناً باید در VPN مشترک شوید و در صورت تصمیم گیری ، Surfshark انتخاب شماره 1 ما به عنوان بهترین VPN برای آلمان است. با قیمت 1.99 دلار در ماه در برنامه دو ساله ، آن’مناسب ترین سرویس برای ایمنی ، عملکرد و ثبات است.

بقیه شماره 4 نیز بسیار عالی هستند و اکنون به انتخاب شخصی شما بستگی دارد که کدام یک را انتخاب کنید. بنابراین’قبل از شروع به کار و تأمین امنیت حریم شخصی آنلاین ، وقت زیادی را هدر دهید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me