7 بهترین خدمات VPN روسی – دور زدن سانسور اینترنت هنگام مسافرت در روسیه

روسیه به آرامی و به لطف قوانین سخت سانسور اینترنت و نگهداری اطلاعات ، به آرامی در حال تبدیل شدن به چین بعدی است – این امر باعث می شود کاربران از اینترنت و فضای آزاد و بدون محدودیت کاوش در وب جلوگیری کنند. تقریباً گویا ناسیونالیسم شهروندان را چنان نابینا کرده است که دیگر نمی خواهند با افراد مستقر در کشورهای دیگر تعامل برقرار کنند. با این همه جدایی چیست؟ جمع اینترنت؟ از همه مهمتر ، چگونه می توانید بر آن غلبه کنید؟ خوب ، این جایی است که با استفاده از یک VPN روسی وارد می شود ، که به دور زدن محدودیت های جغرافیایی برای انسداد وب سایت ها و خدمات آنلاین کمک می کند. این راهنمای مفصل را بخوانید بهترین vpn.

VPN روسی

قانون جدید VPN روسیه و آنچه که دقیقاً برای شهروندان ممنوع شده است?

لازم الاجرا شدن در تاریخ 1 نوامبر 2017 – قانون جدید روسیه محدودیت دسترسی به ابزارهای اجتناب از پراکسی را شامل می شود که شامل ناشناسگرها و VPN ها می شوند و دور زدن سانسور اینترنت را برای شهروندان سخت تر می کند. آن دسته از ارائه دهندگان که در این کشور فعالیت می کنند ، مجبور هستند از نزدیک با Roskomnadzor (دیده بان رسانه روسیه) همکاری کنند و تمام درخواست های وی را رعایت کنند.

قانون جدید VPN روسیه

با این حال ، هنوز هم سردرگمی زیادی در رابطه با قانون وجود دارد. در حالی که ابزارهای جلوگیری از پراکسی ممنوعیت کامل ندارند – دولت روسیه درخواست کرده است تا با کمک این ابزارها دسترسی به وب سایتهای ممنوعه را محدود کند. به گفته کارشناسان فناوری اطلاعات ، شرکت های اینترنتی VPN با معافیت از این ممنوعیت روبرو هستند ، اما هنوز مشخص نیست که Roskomnadzor چگونه بین خدمات عمومی و شرکت ها تمایز قائل خواهد شد.

بهترین VPN برای روسیه

یک متخصص در پروژه Tor که به این نام می رود “لئونید یودوکیموف” اخیراً پیدا شده است که با توجه به وجود هزاران اسمی که در بازار پخش شده است ، تمایز چنین ارائه دهندگان واقعاً غیرممکن است ، اما هرکدام در اینترنت اهداف مختلفی را ارائه می دهند..

جام جهانی فیفا 2018 در روسیه – بازی واقعی آغاز می شود

جام جهانی FIFA 2018 تقریباً در گوشه و کنار است ، این تابستان از 14 ژوئن آغاز می شود و با نمایش نهایی 15 ژوئیه در مسکو به اوج خود می رسد. از آنجایی که مسابقات قهرمانی بحث بزرگی در بین میلیون ها نفر در سراسر جهان است ، مطمئناً می توانیم انتظار داشته باشیم که مردم برای سفر به روسیه و دیدار با تیم مورد علاقه خود در سراسر کشور خود پرواز کنند. با این حال ، تنها مشکل این است که این افراد هنگام بازدید از روسیه با محدودیت های زیادی در اینترنت روبرو خواهند شد.

جام جهانی فیفا 2018 در روسیه

برنامه های مسدود شده ، وب سایت های رسانه های اجتماعی غیرقابل دسترسی ، در دسترس نبودن وب سایت های خبری زادگاه – همه مشکلات مشترک برای مواجهه با آنها هستند. البته تقریباً در هر رستوران ، میخانه ، بار یا هر مکان عمومی به Wi-Fi عمومی رایگان دسترسی خواهید داشت ، اما اگر نتوانید به سایتهایی که می خواهید مراجعه کنید ، چه فایده ای دارد؟ همچنین ، این اتصالات عمومی همچنین ممکن است امنیت کلی شما را کاهش دهد ، زیرا آنها برای هک شدن باز هستند. به همین دلیل است که شما برای حضور در جام جهانی FIFA 2018 باید از یک جام جهانی Fifa VPN استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید وبلاگ مفصل ما را در اینجا بخوانید نحوه تماشای جام جهانی پانا 2018.

جرائم سایبری و دیجیتال در روسیه

مشابه اکثر کشورها ، روسیه اقدامات مربوط به دسترسی غیر مجاز به اطلاعات رایانه ای ، توسعه / استفاده / انتشار بدافزارها ، نقض قوانینی را که برای انتقال اطلاعات رایانه ای محافظت شده ، کلاهبرداری در استفاده از کارتهای پرداخت و سایر فعالیتهای هک کننده اعمال می کند ، جرم شمرده می کند. تحت نظارت وزارت امور داخله ، خدمات امنیتی فدرال و حتی تنظیم كنندگان صنعت مانند بانک مرکزی روسیه ، جریمه و زمان زندان اینگونه جرائم شدید است.!

  بهترین VPN های آلمان در سال 2020

جرائم سایبری و دیجیتال در روسیه

چرا به VPN روسی احتیاج دارید

دولت روسیه در همه اقدامات خود بسیار تهاجمی است و کاربران خود را مورد توجه قرار داده و حتی به دلایل مختلف لیست سیاه تعداد زیادی از سایت های خارجی را در لیست خود قرار داده است. بیشتر اوقات ، هرگونه خبری که از منابع خارجی به دست می آید ، منوط به خاموشی ، همراه با سرویس هایی مانند گوگل است. بسیاری از وب سایتهایی که برای روسیه بسیار مهم هستند همچنین سانسور را تحمیل می کنند ، در حالی که سایت های اوکراینی دسترسی به دلیل درگیری مداوم دسترسی را مسدود می کنند.

اگر این مسئله به اندازه کافی بد بود ، دولت حتی پورنوگرافی را ممنوع کرده است ، که کمی غیرقابل انکار و شگفت آور است. به لطف وضع قوانین جدید یاروویا ، اوضاع فقط در آینده بدتر می شود ، زیرا شهروندان تحت نظارت زیادی قرار دارند. همه این محدودیت ها و ترس ها باعث می شود تا از VPN در داخل کشور برای تضمین حریم شخصی و آزادی دیجیتال استفاده شود.

چرا به VPN روسی احتیاج دارید

در سال 2014 ، روسیه حتی قانونی را تصویب كرد كه به وبلاگ نویسان با تعداد زیادی موارد ذیل (3،000+ خاص تر) نیاز دارد كه همان مقررات وضع شده توسط رسانه های معروف و سازمانی را دنبال كنند. این شامل نوشتن نام واقعی آنها و ثبت نام رسمی در Roskomnadzor است. علاوه بر این ، هرگونه دیدگاه سیاسی مخالف روسیه می تواند سالها به حبس منجر شود.

بنابراین ، به طور معمول ، هر کسی که در روسیه زندگی می کند ، هیچ آزادی عمل به انجام آنچه می خواهد ندارد. دولت تقریباً همه چیز را کنترل می کند ، که فقط استفاده از شبکه های اینترنتی در کشور را بسیار مهم و مفید می کند. با پوشاندن آدرس IP خود و به نظر رسیدن این کشور در کشور دیگری ، VPN ها در فریب ISP های محلی ، آژانس های دولتی و شکارچیان نقض حق چاپ در هنگام جبران هرگونه فعالیت اینترنتی ، کاملاً سودمند هستند – که ممکن است غیرقانونی تلقی شود..

بهترین VPN برای روسیه

5 بهترین VPN روسی در سال 2018

اگر می خواهید همه محدودیت های بی فایده را دور بزنید ، ضمن اینکه باعث حفظ حریم خصوصی آنلاین خود می شوید – انتخاب بهترین VPN روسی در بازار ضروری است. این بدان معنی است که شما باید کلیه ارائه دهندگان را به طور کامل تجزیه و تحلیل کرده و عملکرد ، قابلیت اطمینان ، پشتیبانی ، قیمت گذاری و در دسترس بودن سرور آنها را ارزیابی کنید. برای شما خوشبختانه ، ما با انجام تحقیقات از طرف بازدید کنندگان ، کار را کمی ساده تر کرده ایم. بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، به این راهنمای دقیق در مورد بهترین خدمات VPN روسی بروید ، که شامل موارد زیر است:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

ExpressVPN – ارائه دهنده محوریت حفظ حریم خصوصی برای روسیه

ExpressVPN که در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، یکی از بهترین VPN های روسی است و برنامه هایی عالی با چشم انداز بصری و طراحی کاربر پسند ارائه می دهد. ارائه دهنده توجه زیادی روی حفظ حریم خصوصی می کند و فاقد هرگونه خط مشی است که حتی مقامات ترکیه نیز نمی توانند آن را شکست دهند. پس از ورود به سیستم VPN ، حتی به 1500 سرور + ، رمزگذاری قوی OpenVPN و ویژگی هایی مانند Automatic Kill Switch ، سه اتصال همزمان ، P2P / Torrenting و WebRTC Protection دسترسی پیدا خواهید کرد..

ExpressVPN برای روسیه

طرفداران

 1. رمزگذاری AES 256 بیتی برای حداکثر امنیت در روسیه
 2. سرورها در 84 کشور جهان.
 3. برای استفاده حداکثر حریم خصوصی ، هیچ سابقه استفاده ای وجود ندارد.
 4. P2P / اشتراک گذاری پرونده فعال است.
 5. برنامه های بومی بصری

منفی

 1. ارزش بالا اما ارزان نیست.

دریافت ExpressVPN

CyberGhost – ناشناس آنلاین خوب در روسیه

CyberGhost که در رومانی مستقر است ، یکی دیگر از ارائه دهندگان عالی برای اعمال نفوذ ناشناسیت و قابلیت انسداد برای دستیابی به دسترسی به اینترنت نامحدود در روسیه است. کاربران امنیت قوی از طریق رمزگذاری AV 256 بیتی OpenVPN دریافت می کنند. شما حتی توانایی اتصال همزمان به حداکثر 5 دستگاه را دارید. بهترین بخش از همه: شما 30 روز ضمانت بازگشت هزینه بدون دردسر و محاکمه رایگان 7 روزه دارید.

CyberGhost VPN برای روسیه

طرفداران

 1. 800+ سرور در سراسر جهان برای انسداد سایت ها در روسیه
 2. چندین اتصال در 5 دستگاه
 3. برنامه افزودنی Chrome در دسترس است
 4. سیاست های ورود به سیستم شفاف
 5. برنامه های بومی برای Windows ، Mac ، iOS ، Android

منفی

 1. سرعت می تواند بهتر باشد

دریافت CyberGhost

IPVanish – حریم شخصی و امنیت شگفت انگیز در روسیه

IPVanish مستقر در ایالات متحده ، حریم خصوصی و امنیت شگفت انگیزی را برای کاربران روسیه در روسیه ارائه می دهد و شبکه ای عظیم از 1000+ سرور در 60 کشور جهان را ارائه می دهد. شما حتی برنامه های بومی را برای همه سیستم عامل ها ، از جمله Linux ، iOS ، Android ، Mac و Windows در دسترس دارید. قیمت گذاری از 7.50 دلار در ماه شروع می شود ، اما شما ضمانت بازپرداخت 7 روزه دارید. حتی یک پروکسی SOCKS5 برای ناشناس ماندن حداکثر برای P2P / Torrenting وجود دارد.

IPVanish VPN برای روسیه

طرفداران

 1. 40،000+ IP’s و 1000+ سرورهای VPN
 2. 7 روز ضمانت برگشت پول
 3. SOCKS5 پروکسی و Kill Switch
 4. رمزهای ارز را قبول می کند
 5. برنامه های بومی برای همه سیستم عامل ها

منفی

 1. مستقر در ایالات متحده است

دریافت IPVanish

NordVPN – ویژگی های پیشرفته برای حداکثر محافظت آنلاین

مستقر در پاناما (یکی از امن ترین مکانها در سراسر جهان ، NordVPN دارای خط مشی بدون گزارش است و رمزگذاری AES با درجه نظامی ، 256 بیتی را برای حداکثر امنیت در روسیه فراهم می کند. در همان زمان ، تمام ویژگی های پیشرفته را برای حفظ ناشناس بودن هویت شما ارائه می دهد) هنگام انسداد وب سایت ها و صفحات سانسور شده ، این موارد شامل Automatic Kill Switch ، DNS Leak / IPv6 Protection ، Stealth Mode ، Tor و Double Hop! شما همچنین از قیمت گذاری ارزان بهره می برید. اگر تصمیم دارید با برنامه 3 ساله بروید ، فقط 3.49 دلار پرداخت می کنید. هر ماه!

NordVPN برای روسیه

طرفداران

 1. 4205 سرور در 62 کشور برای رفع انسداد در روسیه
 2. قیمت ارزان 2 ساله برای یک ارائه دهنده با ارزش بالا
 3. سرورهای فعال شده P2P / Torrenting در دسترس است
 4. ویژگی DoubleVPN برای حداکثر حریم خصوصی
 5. DDOS Protection و Stealth Mode

منفی

 1. قیمت گذاری ماهانه گران است

NordVPN دریافت کنید

VyprVPN – سرعت سریع برای پخش / انسداد وب سایت ها در روسیه

VyprVPN یک ارائه دهنده مستقر در سوئیس است که متعلق به یک شرکت آمریکایی به نام است “قورباغه طلایی”. این سرویس با قیمت مناسب با قیمت 9.95 دلار در هر ماه یک سرویس استثنایی ارائه می دهد. برای قیمت گذاری اولیه ، به بیش از 700 سرور در بیش از 70 کشور در سراسر جهان ، به همراه بازپرداخت 30 روزه ، و چند ورود به سیستم در 5 دستگاه دسترسی پیدا می کنید. شما حتی “فناوری آفتاب پرست” در دسترس برای حداکثر راحتی و قابلیت های وب سایت های P2P / تورنت و رفع انسداد.

VyprVPN برای روسیه

طرفداران

 1. پروتکل آفتابپرست برای دور زدن محدودیت ها در روسیه
 2. دیوار فایروال و حفاظت از DPI برای ناشناس بودن
 3. بازپرداخت 30 روزه و آزمایش رایگان 3 روزه برای تست
 4. ورود به سیستم در 5 دستگاه به طور همزمان پشتیبانی می کند
 5. سرعت فوق العاده برای جریان / تورنت

منفی

 1. پشتیبانی پرداخت بیت کوین را فاقد آن است

دریافت VyprVPN

نحوه راه اندازی VPN روسی در 4 مرحله آسان

 1. از نامهای ذکر شده در هر ارائه دهنده VPN روسی مشترک شوید
 2. با مراجعه به وب سایت آنها برنامه اختصاصی پلتفرم خود را بارگیری کنید
 3. نام کاربری و رمز ورود را در برنامه وارد کنید
 4. اتصال به یک سرور در روسیه (اگر می خواهید از جایی دیگر به چیزی در این کشور دسترسی داشته باشید) یا سرور ایالات متحده (اگر می خواهید سانسور را دور بزنید).

سرورهای برتر VPN روسیه

VPN برتر تعداد سرورها
ExpressVPN 5 سرور
HideMyAss 12 سرور
NordVPN 22 سرور
VyprVPN 2 سرور

2 بهترین VPN رایگان روسی

هنگامی که نوبت به یافتن بهترین VPN روسی می رسد ، بسیاری از کاربران ممکن است به دنبال راه حل های رایگان باشند. گرچه ممکن است شما همان ارزش خود را از همتایان ممتاز دریافت نکنید ، اما برخی از خدمات برای ارائه امنیت و حفظ حریم خصوصی بالا برای استفاده در روسیه مایل اضافی هستند. از بهترین مواردی که عملکرد کلی عالی دارند ، شامل موارد زیر است:

Windscrib – برنامه های کاربر پسند با ویژگی های امنیتی پیشرفته

Windscrib مستقر در کانادا ، یک سرویس VPN کاملاً برجسته است که دارای دو برنامه رایگان و پولی است. از اساس یک سرویس رایگان ، ارتباط قابل توجهی را به 11 سرور در سرتاسر جهان ، همراه با محدودیت پهنای باند 10 گیگابایتی در هر ماه ارائه می دهد. با این وجود ، شما توانایی برقراری ارتباط با هر دستگاه مورد نظر خود را دارید. برای پهنای باند 5 گیگابایتی دیگر ، می توانید در مورد سرویس در سیستم عامل های اجتماعی صدای جیر جیر کنید.

2 بهترین VPN رایگان روسی

طرفداران

 1. ویژگی مسدود کردن تبلیغات / ردیاب داخلی
 2. خط مشی ورود به سیستم شفاف
 3. محدودیت داده 10 گیگابایت در برنامه رایگان
 4. سرورهای فعال شده P2P / Torrenting
 5. اتصالات همزمان نامحدود

منفی

 1. به کار در پشتیبانی مشتری نیاز دارید

مشتری VPN روسی

مشتری VPN روسی معمولاً برنامه / نرم افزاری است که برای دستیابی به VPN و بسیاری از ویژگیهای آن در لپ تاپ ها / رایانه ها / رایانه های لوحی / تلفن های هوشمند استفاده می شود. این امکان را به کاربران می دهد تا با فشار ساده یک دکمه ، سرورها را به راحتی تغییر دهند. بدون استفاده از مشتری VPN قابل اعتماد روسی ، در انسداد وب سایت ها و دسترسی به اینترنت بدون محدودیت با مشکلات بزرگی روبرو خواهید شد..

مشتری VPN روسی

VPN اندروید روسی

اگر به دنبال خدمات VPN روسی برای استفاده در دستگاه های Android هستید ، در واقع می توانید با هر یک از ارائه دهندگان فوق الذکر ثبت نام کنید. هر کدام از آنها برنامه های اختصاصی برای همه سیستم عامل ها ارائه می دهند که شامل تلفن های هوشمند با اندروید است. به سادگی به وب سایت مراجعه کرده و به سمت سمت بروید “دانلود” بخش فقط نرم افزار را از فروشگاه Google Play نصب کنید.

VPN روسی برای Steam

Steam بدون شک یکی از بهترین نرم افزارهای بازی است که در حال حاضر در بازار موجود است و مجموعه ای گسترده از کاربران پولی و رایگان را برای لذت بردن ارائه می دهد. براساس موقعیت مکانی ، اکثر کاربران ممکن است مجبور شوند قیمت های متفاوتی را برای همان بازی های پرفروش و جدید بپردازند. به عنوان مثال ، بازی در ایالات متحده ممکن است قیمت بالاتری در روسیه داشته باشد. اینجاست که یک VPN روسی وارد می شود ، مکان شما را تغییر می دهد ، از این رو به شما امکان می دهد بازی را با قیمت ارزان تر خریداری کنید!

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

متأسفانه قوانین اینترنت در سراسر جهان سختگیر و سخت تر می شوند. چه چیزی شروع به دفاع کرد “آزادی بیان” اکنون به آرامی کنترل و تسلط آن بر دولت ها و رژیم های پرقدرت و حاکم بر رژیم ، که شامل روسیه است ، می باشد. اگر می خواهید از محدودیت های احمقانه و سانسور دور بزنید ، حتماً با هر یک از ارائه دهندگان فوق وارد شوید. در صورت مواجه شدن با هرگونه مشكل / مشكل ، در ذيل اظهار نظر رايگان خواهيد ديد!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me