5 بهترین VPN برای France 2020: مرور ایمن + جریان

فرانسه بعنوان بخشی از اتحادیه اروپا یکی از قوی ترین مقررات حفظ حریم خصوصی داده ها را دارد. این مقررات اطمینان می دهد که کاربران’ اطلاعات دیجیتال و حریم خصوصی محافظت می شوند.

با این حال ، این قانون دارای حفره هایی است که به طور بالقوه به دولت اجازه می دهد شهروندان خود را پیگیری کند’ فعالیتهای دیجیتال.

اتصال VPN بهترین گزینه برای داشتن یک اتصال اینترنتی 100٪ مطمئن و ایمن است که عاری از هرگونه آهنگ است.

بهترین VPN برای فرانسه

بهترین سرورهای VPN برای فرانسه

 1. PureVPN: بهترین VPN برای فرانسه. با 42 سرورهای اختصاصی در فرانسه, این گزینه به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی های اساسی ایمنی VPN با 2.91 دلار در ماه را می دهد
 2. Surfshark: انتخابی مناسب برای VPN. کاربران دسترسی دارند 3 سرور بومی فرانسه که تمام فعالیت های آنلاین خود را فقط با 1.99 دلار در ماه ماسک می کند
 3. Ivacy: بهترین VPN برای تورنت. 9 سرور در فرانسه برای به دست آوردن بهترین نتایج با تورنت. یک معامله واقعی با دلار فقط 2.25 دلار در ماه
 4. ExpressVPN: سریعترین سرورها برای VPN. 3 سرور اختصاصی برای فرانسه. با انتخاب این ارائه دهنده VPN با نرخ 8.32 دلار در ماه ، هیچ تاخیری و سرعت ضعیفی در اینترنت ندارید
 5. CyberGhost: بهترین VPN برای انسداد محتوا. با 440 سرور اختصاصی فرانسوی, این ارائه دهنده اینترنت شما را از هیچ محدودیتی با نرخ 2.75 دلار در ماه نگه می دارد

چرا از VPN در فرانسه استفاده می کنیم?

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) اتصال اینترنت شما را تضمین می کند ، از هویت دیجیتالی شما ماسک می کند و اطمینان می دهد که مرور شما به هر شکلی و شکل ردیابی نمی شود..

از آنجا که فرانسه عضو اتحادیه اطلاعاتی دقیق 9 Eyes است ، در صورت مشاهده هر یک از کشورهای عضو ، هرگونه فعالیت کاربر از داخل کشور قابل کنترل است..

نه تنها یک VPN شما را از هر نوع نظارت محافظت نمی کند بلکه به شما امکان می دهد به محتوای غیرقانونی جغرافیایی کشورهای دیگر دسترسی داشته باشید ، همچنین به شما امکان دسترسی به محتوای محلی را می دهد که ممکن است برای بینندگان خارج از فرانسه در دسترس نباشد..

5 بهترین VPN برای France 2020

در اینجا 5 از بهترین VPN های فرانسه را بر اساس قیمت گذاری ، سرورها ، سازگاری ، پروتکل های رمزگذاری و ویژگی های ویژه ای که ارائه می دهند شرح داده شده است..

1. PureVPN - بهترین VPN برای فرانسه

 • قیمت: 2.91 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 5.0

PureVPN با وجود آسان بودن روی کیف پول ، ترکیبی ایده آل از تمام ویژگی های اساسی VPN است.

PureVPN که خارج از هنگ کنگ است ، به کاربران امکان می دهد تا از سرورهای 2000+ که از 140+ کشور کار می کنند ، استفاده کنند. علاوه بر این ، کاربران همچنین به این امکان دسترسی پیدا می کنند 14 سرور اختصاصی فرانسوی, اجازه دسترسی مهاجران به محتوای فرانسوی.

برای کاربران’ به سرگرمی نیاز دارد ، آن را مسدود می کند Netflix و دیگر سایتهای پخش جریان محبوب مانند iPlayer BBC ، Amazon Prime ، Hotstar ، Voot ، Hulu و حتی Disney Plus.

کاربران همچنین می توانند از داشتن ارتباط همزمان در 5 دستگاه جداگانه و همچنین دستگاه های Kindle و Smart Home خود امیدوار باشند.

علاوه بر استفاده از رمزگذاری AES-256 بیتی که از پروتکل OpenVPN پیروی می کند ، می تواند PPTP ، L2TP ، IKEv2 ، IPSec را نیز برای اطمینان از حداکثر امنیت ارائه دهد..

برخی از ویژگی های مهم دیگر که کاربران می توانند امیدوار باشند از آن استفاده کنند شامل تونل سازی اسپلیت ، IP اختصاصی و محافظت از Deep Packet Inspection (DPI) هنگام استفاده از تورنت.

طرفداران

 • 14 سرور اختصاصی فرانسوی.
 • 5 اتصال همزمان.
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول.
 • نتبلیکس ، هولو و دیزنی را مسدود می کند+

منفی

 • رابط کاربری نیاز به بهبود دارد.

2. Surfshark - یک انتخاب VPN مقرون به صرفه

 • قیمت: 1.99 $ در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 4.4

برای کاربرانی که نمی دانند’می خواهم بصورت آنلاین محافظت نباشی بلکه نکن’می خواهید از یک دست VPN مطمئن استفاده کنید ، Surfshark به لطف معاملات عادی خود بهترین انتخاب است.

Surfshark که در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، دارای 1040+ سرور در 140 کشور جهان است. این شامل 3 سرور اختصاصی در فرانسه است که اطمینان می دهند کاربران می توانند به برنامه های مورد علاقه خود در TV5 Monde ، France24 و BFM TV دسترسی پیدا کنند..

کاربران همچنین می توانند از این ویژگی ها از جمله سایر دستگاه های نامحدود که در کاربران Windows ، Mac ، iOS ، Android و Linux فعالیت می کنند ، لذت ببرند..

این همراه با رمزگذاری AES-256-GCM است که علاوه بر پروتکل استاندارد OpenVPN ، از کلیه پروتکل های اصلی مانند PPTP ، L2TP ، IKEv2 پشتیبانی می کند..

بهترین ویژگی آن حالت Camouflage است که لایه ای اضافی از امنیت و ناشناس بودن را برای کاربران آنلاین اضافه می کند تا جایی که ISP شخصی شما می تواند’بهت میگم’دوباره با استفاده از VPN.

طرفداران

 • بهترین پیشنهادات VPN را برای شما ارائه می دهد.
 • پشتیبانی از دستگاه های نامحدود.
 • سازگاری برای Mac ، Android و iOS.
 • خط مشی بدون گزارش.

منفی

 • خدمات مشتری باید بهبود یابد.

3. ExpressVPN - سریعترین ارائه دهنده خدمات در سال 2020

 • قیمت: 8.32 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 5.0

ExpressVPN هنگام رسیدن سرعت سریع سرور ، بر سر و شانه ایستاده است.

با مرکز فعالیت در جزایر ویرجین بریتانیا ، کاربران به بیش از 3000 سرور دسترسی پیدا می کنند که در 160 مکان در 94 کشور جهان قرار دارند. این شامل 3 سرور اختصاصی فرانسوی در داخل فرانسه است.

در حالی که از رمزگذاری AES-256-CBC استفاده می کنید ، برای ورود به سیستمهای 5 برابر نیز پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، پروتکل های OpenVPN UDP ، OpenVPN TCP ، L2TP / IPsec ، IPsec ، IKEv2 و PPTP با اضافه کردن امنیت کلی آن پشتیبانی می شوند.

برخی دیگر از ویژگی های قابل توجه دیگر که کاربران می توانند از آنها لذت ببرند شامل استفاده از Fire TV و Apple TV است. ویژگی برجسته ، شبکه قفل است ، یک سوئیچ خودکار کشتار پیشرفته که در صورت قطع شدن در اتصال به اینترنت ، تمام ترافیک اینترنت را در شبکه محدود می کند..

طرفداران

 • سریعترین سرورهای 3000+ در 160 کشور جهان.
 • 5 اتصال همزمان.
 • قفل شبکه (بهترین سوئیچ کشتن خودکار).
 • پشتیبانی از بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر.

منفی

 • گزینه گران ترین گزینه VPN.

4. Ivacy - بهترین تورنت VPN 2020

 • قیمت: 2.25 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 5.0

Ivacy یک سرویس VPN است’برای کاربرانی طراحی شده است که برای دسترسی به همه برنامه ها و فیلم های تلویزیونی مورد علاقه خود ، به تورنت ها اعتماد می کنند.

خارج از سنگاپور ، دارای 1000+ سرور در 100+ کشور است. علاوه بر این ، آن را دارد 2 سرور اختصاصی فرانسوی در صورتی که کاربران همیشه بخواهند از آنها برای دسترسی به محتوای فرانسوی محلی استفاده کنند.

Ivacy از 5 ورود به سیستم مجهز به رمزگذاری AES-256-GCM با استاندارد صنعتی به همراه پروتکل های L2TP و IKeV2 پشتیبانی می کند..

ویژگی برجسته آن برنامه IvacyPrime است ، ویژگی ساده ای که اتصال شما به اندازه کافی قدرت دارد تا از فایروال بزرگ چین دور بزند..

طرفداران

 • 2 سرور اختصاصی فرانسوی.
 • 5 اتصال همزمان.
 • برنامه IvacyPrime برای رفع انسداد VoD.
 • تقسیم تونل سازی برای تورنت.

منفی

 • پشتیبانی فنی نیاز به پیشرفت دارد.

5. CyberGhost - بهترین VPN برای انسداد محتوا

 • قیمت: 2.75 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 4.7

تعداد کمی VPN وجود دارد که می تواند مقدار محتوا را که CyberGhost می تواند قفل کند ، همانطور که برای کاربرانی که ساعت ها در اینترنت مرور می کنند ساخته شده است..

خارج از رومانی ، این سیستم را مسدود و تعداد باورنکردنی سیستم عاملهای پخش آنلاین را به دلیل سرورهای 6000+ آن در 90+ کشور ، در عین حال اطمینان می دهد که از هرگونه اتحاد نظارت جمعی خودداری کنید..

همچنین دارای یک باورنکردنی است 440 سرور اختصاصی فرانسوی, بنابراین هرگز نگران دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی محلی فرانسه نباشید.

این نرم افزار 7 ورود چندگانه را فراهم می کند که با رمزگذاری AES-256 بیتی ، با کلید RSA-4096 و SHA384 برای تأیید هویت هش ، از پروتکل های OpenVPN ، L2TP-IPsec و PPTP پشتیبانی می شوند..

ویژگی های برجسته آن باید مرکز داده های NoSpy باشد (سرور اختصاصی با استفاده از پیوند اختصاصی برای تقویت رمزگذاری 256 بیتی) و دسترسی کاربران به دستگاه های Nvidia Shield TV و Firestick..

طرفداران

 • 440 سرور اختصاصی فرانسوی.
 • 7 اتصال همزمان.
 • پشتیبانی از تلویزیون انویدیا شیلد و Firestick.
 • مرکز داده های NoSpy با پیوند اختصاصی.

منفی

 • سرعت اتصالات ممکن است در بعضی مواقع به تاخیر بیفتد.

قوانین فرانسه با حریم خصوصی

قانون اصلی مربوط به حریم خصوصی آنلاین در فرانسه اتحادیه اروپا است’مقررات عمومی حمایت از داده ها (GDPR). با این حال ، این قانون به همه کشورهای 50 عضو اجازه می دهد تا قوانین ملی خود را با اصلاحاتی متناسب با نیازهای ملیشان تصویب کنند.

قانون اصلاح شده فرانسه ، LOI n ° 2018-493 du 20 juin 2018 نسبی à la protection des données personnelles (قانون حمایت از داده های فرانسه برای حمایت از شهروندان) است. این حق را به شهروندان می دهد تا بتوانند کنترل و دسترسی به نظارت بر فعالیتهای دیجیتال خود را کنترل کنند.

همچنین قدرت سازمان حفاظت از داده فرانسه را افزایش می دهد’اختیارات در برخورد با اشخاصی که مقررات جدید را نقض می کنند. با این حال ، این بند وجود دارد که به دولت فرانسه اجازه می دهد در صورت لزوم ، مقررات را به نفع امنیت ملی واژگون کند..

آیا فعالیت اینترنتی شما در فرانسه امن است?

روی کاغذ ، بله شهروندان فرانسوی باید از طریق هر وب سایتی که بازدید می کنند در مورد میزان ورود به سیستم داده ها مطلع شوند و انتخاب خودداری کنند..

با این حال ، قانون حمایت از داده ها مقرراتی دارد كه به دولت فرانسه اجازه می دهد در صورت تمایل ، بدون تأیید یا اخطار قبلی ، از این شرط ها چشم پوشی كند..

از این رو ، کاربران برنده شدند’اگر مدت ها توسط دولت جاسوسی شده بودند ، برای مدت طولانی می دانید.

این امر استفاده از VPN ها را برای اطمینان از عدم ردیابی فعالیت کاربر به صورت آنلاین و حفظ ارتباط آنلاین ناشناس و ایمن ضروری می کند..

نحوه دریافت یک آدرس IP فرانسوی

یک سرویس VPN خوب و قابل اعتماد به شما امکان انتخاب از هزاران سرور واقع در صدها کشور مختلف را می دهد ، این شامل فرانسه می شود.

ممکن است یک آدرس IP فرانسوی بخواهید به محتوای محلی که ممکن است از نظر جغرافیایی قفل شود ، دسترسی پیدا کند.

برای دریافت آدرس IP فرانسوی ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. مشترک شدن در یک سرویس VPN قابل اعتماد ، انتخاب پیشنهادی PureVPN است.PureVPN برای فرانسه
 2. برنامه PureVPN را بر روی دستگاه مورد نظر خود بارگیری و نصب کنید (می توانید آن را به طور همزمان در 5 دستگاه مختلف استفاده کنید)
 3. اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کرده و یک سرور فرانسوی را انتخاب کنید.
 4. شما که’حالت مناسب یعنی آزادی اینترنت را انتخاب کردید.
 5. یک بار شما’دوباره متصل شوید ، به مرور و پخش همه محتوای مورد علاقه فرانسوی خود ادامه دهید.

بهترین سؤالات متداول درباره VPN در فرانسه

آیا VPN قانونی در فرانسه است?

بله ، استفاده از VPN در فرانسه کاملاً قانونی است. با این حال ، اگر شما’مجدداً به ارتکاب هر نوع جرم دیجیتالی یعنی هک کردن ، کلاهبرداری ، سرقت آنلاین یا جعل ارتباط با VPN ، بازهم جرمی قابل مجازات در نظر گرفته شده است.

چی’بهترین VPN رایگان در فرانسه?

صدها VPN وجود دارد که خدمات رایگان ارائه می دهند.

با این حال ، با مشکلاتی مانند سرعت زیاد ، سرعت قطع زیاد و مهمتر از همه ، هیچ گونه تضمینی در مورد نگهداری از سیاهههای مربوط توصیه نمی شود که به جای آن ، خدمات پولی را انتخاب کنید..

چی’ارزانترین VPN برای فرانسه?

تعدادی گزینه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید:

PureVPN بهترین انتخاب است زیرا دامنه ای باورنکردنی از ویژگی های آن را با قیمت زیر 3 دلار ارائه می دهد

از طرف دیگر ، Surfshark گزینه ای مطلوب برای بودجه است زیرا دارای چندین ویژگی مفید با قیمت کمتر از 2 دلار است

Ivacy که فقط با 2.25 دلار در دسترس است یکی دیگر از VPN های مناسب برای بودجه است که برای torrenting و streaming بهینه شده است.

آیا برای تماشای Netflix به یک VPN احتیاج دارم?

نه ، نتفلیکس در فرانسه به راحتی قابل دسترسی است. با این حال ، شما’اگر می خواهید به محتواهایی دسترسی داشته باشید که دارای محدودیت جغرافیایی در Netflix هستند ، نیاز به VPN دارید..

نتیجه

در حالی که این قانون از حقوق دیجیتالی شهروندان فرانسوی حمایت می کند ، عدم اطمینان نسبت به اطلاعاتی که توسط دولت و سایر اعضای اتحاد 9 چشم می توان ثبت کرد وجود دارد..

استفاده از VPN می تواند امنیت اتصال به اینترنت شما را مستحکم کرده و فعالیت دیجیتالی شما را خصوصی نگه دارد. اگر می خواهید از آزادی کامل آنلاین برای خود در کشور اطمینان حاصل کنید ، PureVPN بهترین گزینه خواهد بود.

Surfshark یک گزینه جایگزین است که می تواند با یک بودجه دقیق به شما امکان دسترسی به مجموعه ای از ویژگی های مهم را بدهد. در زیر نظر دهید تا از تجربه شما با این ارائه دهندگان VPN مطلع شوید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me