بهترین VPN برای کامپیوتر – بررسی سیستم سازگار برای همه برندهای PC

اکنون رایانه های شخصی به عنوان مؤلفه های غیر قابل تعویض دنیای مدرن ما وجود دارند. با سکونت در همه جا از بیمارستان ها گرفته تا خانه های شرکت ها ، آنها به کاربران اجازه می دهند تعدادی کار را انجام دهند. زنده ماندن بدون کامپیوتر در اختیار شما تقریباً غیرممکن است. با این حال ، از آنجا که محبوبیت آنها با سرعت بیشتری افزایش می یابد ، خطرات مربوط به داده هایی که آنها ذخیره و انتقال می دهند نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. این امر باعث می شود که آنها بتوانند تحت پوشش بهترین سرویس VPN فعالیت کنند. بنابراین ، با ارائه بهترین راهنمای ممکن ، در اینجا راهنمای بهترین VPN برای کامپیوتر ارائه می شود.

Contents

آیا از VPN های PC استفاده بی خطر هستند?

VPN ها احتمالاً امن ترین راه برای مرور ناشناس اینترنت و حفظ حریم خصوصی شما در حوزه دیجیتال هستند. در زمان های فعلی ، به سرعت لازم است که برای هر فرد ، از یک VPN برای محافظت در برابر هک ها و حمله به حریم شخصی استفاده شود..

آیا PC VPN ها بی خطر هستند؟

از پیوندهای مخرب گرفته تا کلاهبرداری فیشینگ و گروههای هک کننده جنایی گرفته تا افرادی که به دنبال بهره برداری از آسیب پذیری های صفر روز در رایانه های شخصی هستند ، تهدیدات در درجات مختلفی به وجود می آید ، اما هرکدام این پتانسیل را دارند که به داده های شخصی و شغلی شما آسیب قابل توجهی وارد کند..

برخلاف تصور عامه ، VPN ها فقط IP های شما را فریب نمی دهند و فقط از ترافیک آنلاین خود استفاده می کنند. سرویس های VPN امروزی می توانند ویژگی های دسترسی بسیار ایمن به وب مانند دسترسی به سوئیچ ها ، جلوگیری از نشت IPV6 ، پشتیبانی از پروتکل های چندگانه ، رمزگذاری درجه بالا و موارد بسیار دیگر را در اختیار شما قرار دهند تا این اطمینان حاصل شود که snoopers یک زمان بسیار سخت برای دسترسی به داده های شما دارند.

آیا استفاده از PC VPN قانونی است؟?

به جز برخی از رژیم های بسیار سرکوبگر و کشورهایی در جهان مانند کشورهایی در ایران و چین ، VPN ها کاملاً قانونی برای استفاده و استقرار در سراسر جهان هستند. كودكان اینترنتی در مناطقی مانند آمریكا ، اتحادیه اروپا ، آسیای بزرگ و خاورمیانه برجسته ترین كاربران جهان هستند.

آیا استفاده از رایانه شخصی VPN قانونی است؟

و با پیشرفت همه چیز ، و روشهای جدیدی برای استفاده از چیزها پیدا می کنیم ، صنعت VPN هیچ تفاوتی ندارد ، زیرا آنها اکنون خدمات انحصاری زیادی را نسبت به سالهای گذشته ارائه می دهند..

برای مثال کسانی از ما که عاشق پخش محتوای ویدئویی آنلاین مورد علاقه خود هستیم ، یک کامپیوتر معتبر VPN می تواند به ما در رفع انسداد و دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی کمک کند. کاربرانی که در انگلستان زندگی می کنند اکنون در صورت استفاده از یک سرویس خوب کامپیوتر شخصی VPN مشکلی در دسترسی به یک نمایش فقط برای مخاطبان ایالات متحده ندارند..

VPN ها عبارتند از آزادی و کنترل فردی ، و آنها را نه تنها از نظر قانونی بلکه از نظر اخلاقی نیز قابل قبول و توصیه می کند.

آیا استفاده از رایانه شخصی VPN در همه دستگاه ها بی خطر است؟?

همانطور که در مورد هر دسته از کالاها و خدمات در دنیا ، کلاهبرداری و دوبله در جهان VPN های PC نیز وجود دارد. اکثراً باید از خدمات رایگان VPN و مواردی که در حوزه Android وجود دارد ، خودداری کنید & اکوسیستم برنامه iOS.

آیا استفاده از PC VPN در همه دستگاه ها بی خطر است؟

VPN ها به دلیل زیرساخت های لازم برای اجرای آنها مانند سیستم های سرور جهانی ، ویژگی های پشتیبانی پروتکل و مواردی از این دست ، محصولات فشرده سرمایه هستند ، بنابراین بیشتر خدمات رایگان جریان فروش وجه نقد خود را با فروش داده های کاربر ، تبلیغات اسپم و یا کاشت کد رهگیری در دستگاه ها حفظ می کنند..

بهترین VPN برای رایانه ای که بعدا در این دوره از این بررسی به آن اشاره خواهیم کرد ، بسیار قابل اعتماد هستند ، که تنها با هدف ارائه حداکثر امنیت آنلاین به کاربران وجود دارند. این ارائه دهندگان VPN ممکن است گران باشند اما می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها برای استفاده در کلیه دستگاه ها یعنی تبلت ها ، تلفن های هوشمند ، رایانه های شخصی و موارد دیگر ایمن هستند..

برندهای PC از VPN پشتیبانی می کنند

در واقع هیچ مارک رایانه ای وجود ندارد که پشتیبانی از VPN را ارائه ندهد. دلیل این امر این است که مارک های رایانه های شخصی فقط سخت افزارها و متعارف آنها را تهیه می کنند’دسترسی به نصب هر نرم افزار خاصی را روی سیستمهای خود محدود کنید.

چه لپ تاپ HP داشته باشید یا از سیستم جدید Lenovo استفاده می کنید ، یک VPN قطعاً روی آن کار خواهد کرد. اپل ، ایسر ، Razer ، سامسونگ ، دل ، ایسوس ، مایکروسافت و موارد دیگر ، همه محبوب ترین مارک های رایانه های شخصی در جهان هستند و همه آنها از یک VPN پشتیبانی می کنند..

با این حال ، برخی از سیستم عامل ها نصب و VPN مانند به عنوان مثال را دشوار می کنند. برنامه نویسان غیر برنامه نویسان و برنامه نویسان می توانند با نصب یک VPN به طور مستقیم بر روی سیستم های خود سخت کار کنند.

در حالی که از طرف دیگر ، ارائه دهندگان VPN برنامه های اختصاصی برای استفاده در سایر سیستم عامل های معروف مانند Windows و Mac ها ارائه می دهند ، تقریباً هر ارائه دهنده VPN را که مشترک در آن هستید ، بارگیری و راه اندازی آن را برای شما راحت تر می کند..

سیستم عامل کامپیوتر از VPN پشتیبانی می کند

با توجه به اینکه محبوبیت VPN ها به دلیل اینکه مردم مزایای جدیدتری در استفاده از آنها پیدا می کنند ، رو به افزایش است ، تقریباً همه سیستم عامل ها پشتیبانی از ذاتی این نرم افزار را آغاز کرده اند. محبوب ترین سیستم عامل مانند Windows ، Android ، iOS و Mac توسط بیشتر VPN ها از طریق برنامه های اختصاصی برای سیستم عامل ها تحت پوشش قرار می گیرند.

با این حال ، سیستم عامل های پیچیده تری مانند UNIX و Linux ، برنامه های اختصاصی خود را از طریق ارائه دهندگان VPN دریافت نمی کنید ، زیرا این سیستم عامل توزیع و تنظیمات زیادی دارد ، و آن را تبدیل به یک وظیفه هرکولین برای ایجاد یک برنامه واحد برای سیستم عامل ها می کند..

  بهترین VPN اروپا - کنترل ناشناس ماندن آنلاین با استفاده از اروپا VPN رایگان در منطقه نوردیک

اما نیازی به ناامیدی نیست ، زیرا کسانی که از سیستم عامل هایی مانند لینوکس استفاده می کنند ، بیشتر متعلق به عرصه فنی بوده و در حرفه هایی مانند رمزگذاری ، برنامه نویسی ، امنیت داده ها و مانند اینها فعالیت دارند ، بنابراین راه خود را در مورد چنین نصب های فریبنده می دانند..

از طرف دیگر ، راهنماهای مفصلی در رابطه با Top VPN وجود دارد که از راه اندازی بسیاری از مجموعه های پیچیده به روشی کاملاً آسان استفاده می کنند..

VPN برتر برای لیست PC

در اینجا لیست کاملی وجود دارد که شامل 10 بهترین VPN برتر برای کامپیوتر است:

 1. ExpressVPN
 2. PureVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. خصوصی VPN
 6. Ivacy VPN
 7. TunnelBear
 8. CyberGhost
 9. TorGuard VPN
 10. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

بهترین VPN برای PC 2023

صرفاً در دنیای VPN کافی نیست ، زیرا مصرف کننده مدرن نیاز به ویژگی های اضافی و قابلیت استفاده جدید دارد ، اگر قصد دارد هزینه ای را برای یک سرویس بپردازد..

VPN هایی که به سختی معیارهای داشتن سریعترین VPN مانند ارائه سرورهای محدود ، امنیت متوسط ​​داده و پشتیبانی از مشتری را دارند ، ممکن است در بازار زنده بمانند ، اما جایگاهی در بهترین VPN ما برای لیست PC 2023 ندارد..

تضمین یک زیرساخت سرور در سراسر ده ها کشور گسترش یافته و حاوی هزاران آی پی ، ارائه رمزگذاری بسیار ایمن و پشتیبانی از پروتکل ، قادر به رفع انسداد هر چیزی از Netflix US تا HotStar هند و قادر به حتی حتی خیلی بیشتر از این امکان وجود دارد. برترین VPN برای PC 2023:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

ExpressVPN – بالای خط VPN مخصوصاً برای رایانه های شخصی

ExpressVPN که در منطقه دوستانه اطلاعات در جزیره ویرجین ویرجین واقع شده است و دارای سرورهای 2000+ در 148 مکان در سراسر جهان است ، برچسب خود را از این بودن توجیه می کند. “بیشترین اعتماد به VPN در جهان” کاملاً مناسب.

بهترین VPN برای PC 2023

هیچ وقت پرونده های کاربر را نگه داشته یا تبدیل نکرده است. همانطور که توسط یک پرونده اخیر در ترکیه مشهود است. Express VPN صداقت نمونه ای را در قبال حفظ حریم خصوصی مصرف کننده نشان می دهد.

در این نقد و بررسی به روز شده Expressvpn به طور کامل مطالعه کنید.

مهمتر از همه این موارد ، بسته های داده را از سرورهای خود در رمزگذاری AES 256 درجه رمزگذاری می کند ، از کلیه پروتکل های بسیار ایمن مانند Open VPN پشتیبانی می کند ، تقریباً از همه سایتهای پخش جغرافیایی محدود شده و آنلاک می کند و حتی از طریق برنامه های بومی پشتیبانی ویژه ای را ارائه می دهد. یک کارنامه گسترده از سیستم عامل ها.

تنها نقاط ضعف این سرویس این است که اولا ، فقط سه اتصال همزمان ارائه می دهد در حالی که در مرحله دوم ، این کار را نمی کند’ارزان می آیند این طرح سالانه 99.95 دلار یک بار صورتحساب هزینه می کند ، در حالی که برنامه دوساله شما را مجبور به پرداخت 69/95 دلار یکبار صورتحساب می کند.

طرفداران

 1. برنامه های اختصاصی در سیستم عامل PC سازگار
 2. پشتیبانی از گزینه پرداخت چندگانه
 3. استانداردهای رمزگذاری بالا
 4. پشتیبانی پروتکل گسترده
 5. خط مشی صفر

منفی

 1. بدون سرور اختصاصی P2P
 2. برنامه های گران قیمت

بازدید-اکسپرسپن

PureVPN – ارائه برنامه بسیار سازگار ، آسان برای استفاده و برای رایانه های شخصی

PureVPN با مستقر در هنگ کنگ ، خدماتی است که همیشه مایل اضافی را به سمت ارائه خدمات به مشتریان خود سوق داده و از نظر کلیه جنبه های درگیر در استفاده از خدمات ، سهولت بی نظیری را برای آنها فراهم کرده است. آیا این’برنامه های قیمت گذاری بسیار مقرون به صرفه یا پشتیبانی / برنامه های گسترده بومی برای چندین سیستم عامل ، PureVPN همچنان یک سرویس شکن است..

PureVPN برای رایانه

این سرویس از نظر ویژگی های منحصر به فرد مانند kill switch ، firewall NAT ، حفاظت نشت DNS ، محافظت از DDoS ، قابلیت رفع انسداد سایتهای استریم ، تونل سازی اسپلیت ، پیاز از طریق VPN و حتی بیشتر همه موارد را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد..

جزئیات کامل را در این بررسی خالص VPN بخوانید.

در صورت عدم وجود ، در سرگرمی و رعایت درخواستهای استرداد داده ها از سوی مقامات است. با این حال ، مطمئن باشید ، موردی که مشخص شد این سرویس اطلاعات مربوط به کاربران را حفظ می کند یکی از مواردی بود که قصد جنایی در آن داشت.

برای سایر فعالیت های مربوط به آزادی اینترنت مانند torrenting یا پخش محتوای محدود ، PureVPN بازی خرابکار را بازی نمی کند و داده های شما را روشن می کند.

این سرویس از نظر بودجه مناسب است. اشتراک دو ساله با PureVPN فقط 69.12 دلار هزینه شما را یک بار هزینه می کند ، در حالی که اشتراک سالانه نیست’این گران قیمت است و شما را ملزم به پرداخت مبلغ 59.04 دلار می داند که یک بار پرداخت می شود.

طرفداران

 1. DDoS Protection بر روی همه سیستم عامل های PC کار می کند.
 2. سرورهای اختصاصی P2P و تورنت
 3. 750 + سرور در 141 کشور جهان
 4. کانون VPN
 5. فایروال Nat
 6. پشتیبانی از پروتکل چندگانه شامل OpenVPN و L2Tp
 7. اجازه می دهد تا تقسیم تونل

منفی

 1. برخی از سیاههها را نگه می دارد
 2. آزمایشی رایگان در دسترس نیست

از PureVPN بازدید کنید

NordVPN – امنیت عالی درجه برای رایانه های شخصی را ارائه می دهد

با یکی از سریعترین سرعت در طول بررسی ما در تمام سیستم عامل ها ، NordVPN بسیار قابل اعتماد است و راه حل های گسترده ای را برای انواع کاربران VPN ارائه می دهد. این ارائه دهنده از ابتدا قابل مشاهده نیست ، اما تعداد کمی از آنها می توانند با ویژگیهای امنیتی آن و تعداد سرورهای باورنکردنی در مجموع 3359+ سرور در 60+ کشور مطابقت داشته باشند.

NordVPN برای رایانه

مستقر در پاناما ، NordVPN شش اتصال همزمان ، پشتیبانی از پروتکل چندگانه ، ویژگی منحصر به فرد SmartPlay را برای سایتهای جریان مانند netflix و رمزگذاری مضاعف برای امنیت بیشتر ارائه می دهد. با این حال ، مزایا در اینجا متوقف نمی شود زیرا می توانید برای داشتن بالاترین بروزرسانی در هنگام مواجهه با حداقل ، در صورت وجود ، اختلال در ادامه خدمات ، به ارائه دهنده اعتماد کنید..

فراموش نکنید که بررسی nordvpn به روز شده ما را بررسی کنید.

پیش از این یکی از خدمات مناسب قیمت بود ، اما اکنون در یک پنجره مقرون به صرفه قرار دارد و برای یک برنامه اشتراک سه ساله فقط 125.64 دلار هزینه دارد.

طرفداران

 1. پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 / IPSec ، L2TP / IPSec ، PPTP و SSTP برای همه مدل های رایانه ای.
 2. اختصاصی P2P و تورنت.
 3. Tor با VPN در دسترس است
 4. دوره آزمایشی رایگان
 5. رمزگذاری مضاعف موجود است
 6. 3359 سرور در 60+ کشور
 7. بیت کوین و دیوار پرداخت پذیرفته شده است
 8. ویژگی SmartPlay برای سایتهای پخش جریان

منفی

 1. برنامه ماهانه گران قیمت با قیمت 11.95 دلار در ماه است

بهترین VPN برای کامپیوتر - بررسی سیستم سازگار برای همه برندهای PC

IPVanish – پیشنهادات پشتیبانی یکپارچه برای سایتهای جریان دهنده برای رایانه های شخصی

اگر به دنبال ارائه دهنده VPN هستید که کیفیت HD محتوای جریان شما را خراب نمی کند و به آیکون بافر اجازه نمی دهد اکثر اوقات صفحه را گره بزند ، می توانید مسابقه خود را با IPVanish ملاقات کنید..

IPVanish برای رایانه

این سرویس با یک نام عجیب و غریب ، در برابر رقبای تثبیت شده خود جایگاه خود را حفظ کرده است. IPVanish رمزگذاری درجه AES 256 ، پشتیبانی از پروتکل چندگانه ، سرعت زیپی ، زمان پینگ بک پایین ، 1000+ سرور و بیشتر را ارائه می دهد,

اما چیزی که ما در BestVPN.co بیشتر از این سرویس بیشتر دوست داریم این است که UX آن در برنامه های اختصاصی بسیار روان و آسان برای حرکت است و این امر بهترین گزینه را برای نخستین تایمر است.

طرفداران

 1. پهنای باند نامحدود موجود برای همه شبکه های شبکه رایانه ای پشتیبانی می شود.
 2. پروتکل های OpenVPN و L2TP / IPsec VPN
 3. محتوای جغرافیایی محدود شده را مسدود کنید
 4. خط مشی صفر
 5. 40،000+ آدرس IP به اشتراک گذاشته شده است

منفی

 1. پشتیبانی مشتری کند است
 2. بدون آزمایش رایگان

از IPVanish بازدید کنید

PrivateVPN – ساده و آسان برای استفاده از VPN برای کامپیوتر

بهترین چیز در مورد هر نوع خدمات یا کالایی ، سادگی و دوری آن از پیچیدگی است. PrivateVPN برای داشتن یک سرویس کاملاً ایمن و در عین حال به طور فزاینده ، در صدر لیست ما قرار دارد که همه چیز را از مسدود کردن Netflix گرفته تا دسترسی به امنیت درجه یک به روشی کاملاً آسان ارائه می دهد.

PrivateVPN برای رایانه

اگرچه این سرویس واقعاً نیاز به افزایش تعداد سرورهای خود را فقط از 80 سرور دارد ، سرویسهای فعلی هرگز مسدود و یا پرتاب نمی شوند تا سرعت را به سطوح غیر قابل استفاده واگذار کنند.

جدای از این ، PrivateVPN اطلاعات شما را ذخیره نمی کند ، داده های شما را با پروفایل رمزگذاری درجه AES 256 رمزگذاری می کند ، پشتیبانی پروتکل متنوعی را ارائه می دهد و سهولت دسترسی و پشتیبانی در تمام سیستم عامل ها را از طریق برنامه های بومی تضمین می کند..

برنامه های قیمت گذاری طبق استاندارد های صنعت کمی غیر متعارف هستند زیرا هیچ اشتراک طولانی مدت در دسترس نیست. برای یک برنامه اشتراک 13 ماهه ، باید 50.40 هزینه بپردازید.

طرفداران

 1. رمزگذاری 2048 بیتی با AES 256 برای هرگونه امنیت رایانه شخصی.
 2. 30 روز آزمایشی رایگان
 3. پرتاب سرعت صفر
 4. 56 محل سرور
 5. پروتکل ها شامل VPN ، PPTP ، L2TP ، Ikev2 هستند & IPSec
 6. حفاظت نشت IPv6

منفی

 1. هیچ برنامه قیمت گذاری طولانی مدت در دسترس نیست
 2. رابط UX دشوار در برنامه های بومی

از VPN خصوصی بازدید کنید

بهترین VPN برای کامپیوتر رایگان

امروزه خدمات رایگان همیشه از طیف وسیعی از کاربران طلب می کند’دنیای فوق مدرن و پیشرفته با فناوری پیشرفته ، شما باید نسبت به آنچه در آن ثبت نام می کنید ، به ویژه ارائه دهندگان رایگان مراقب باشید.

اکثراً به VPN های رایگان اعتماد نمی شود زیرا اگر آنها شما را برای یک سرویس شارژ نکنند ، احتمالاً آنها از طریق جریانهای دیگر درآمد خود را افزایش می دهند. این سناریو می تواند برای کاربران VPN کاملاً خطرناک باشد زیرا وقتی به شخصی اعتماد دارید تا از شما و داده های شما محافظت کند و در عوض آنها سعی می کنند از آن استفاده کنند ، نتایج اغلب می تواند کاملاً آسیب رسان باشد..

با این حال ، هنوز هم برخی از ارائه دهندگان VPN رایگان وجود دارند که به شما امکان می دهند فعالیت های اینترنتی خود را تحت پوشش مراقب و مطمئن آنها ادامه دهید ، بدون اینکه هرگز سعی کنید شما را به هر روشی فریب دهند..

در اینجا بهترین VPN رایگان لیست PC ما برای 2023 آورده شده است:

TunnelBear VPN – یک رابط برنامه عالی برای کامپیوتر ارائه می دهد

احتمالاً معتبرترین VPN رایگان که تاکنون در BestVPN.co با آن روبرو شده ایم ، TunnelBear امنیت مثال زدنی و دسترسی سرور را ارائه می دهد (همانطور که در این بررسی بر روی تونل بحث می کنید). با مارک تجاری Bear در میان رابط کاربری خود در برنامه های اختصاصی مهر شده است ، این VPN به راحتی قابل استفاده است که هر کس ، حتی افرادی که پیش از این تجربه ای با VPN ندارند ، می توانند مانند یک حرفه ای از آن استفاده کنند.

بهترین VPN برای کامپیوتر رایگان

در تست های سرعت ، این واقعیت که این سرویس را به صورت رایگان ارائه می داد ، به خوبی قابل توجه بود. با این حال ، بهترین چیز در مورد آنها باز بودن آنها است. VPN های رایگان کاملاً محدود کننده هستند ، اما TunnelBear پنج اتصالات همزمان را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد هنگام ضرب و شتم فعالیت خود به صورت آنلاین ، تمام دستگاه خود را در زیر پوشش محافظ آن قرار دهید..

با این حال ، جایی که ما از این سرویس خاموش می شویم محدودیت پهنای باند داده 500 مگابایتی آن است که احساس می کند چیزی بسیار خوب است اما به دلیل محدودیت در استفاده نمی توانید تعداد بیشتری از آن را داشته باشید..

طرفداران

 1. 5 دستگاه می توانند به طور همزمان در هر سیستم عامل PC متصل شوند.
 2. رمزگذاری قدرتمند
 3. رابط کاربری فوق العاده آسان برای استفاده است

منفی

 1. درپوش کم داده
 2. از P2P / Torrenting پشتیبانی نمی کند

Hide.Me – رمزگذاری بسیار امن برای اطلاعات شما

یک VPN رایگان که صفر تبلیغات را ارائه می دهد در حال حاضر برنده است. Hide.me مدتی است که و در این دوره به عنوان یک VPN رایگان رایگان برای رایانه شخصی بوده است. این شهرت را به عنوان یک ارائه دهنده سریع ، بدون دردسر و صفر به دست آورده است.

مخفی کردن.me برای رایانهصدها هزار کاربر سرویس می توانند این واقعیت را تأیید کنند که این VPN از نظر محافظت از حریم شخصی کاربران بسیار ایمن است و هیچ مشکلی خنده دار مانند تعبیه کدهای ردیابی یا فروش داده های کاربر را تحمل نمی کند..

با محدوده پهنای باند 2 گیگابایتی برای فریبی ها همراه است ، در صورتی که قواعد مرور کم وزن را در نظر بگیرید کافی است. در قسمت flipside ، شما فقط می توانید یک دستگاه را به سرویس وصل کنید ، که قطعاً یک ضربه گیر است ، اما ما می توانیم این کار را انجام دهیم تا زمانی که خدمات به اندازه الان خوب باقی بمانند.

طرفداران

 1. استانداردهای کامپیوتر رمزگذاری باور نکردنی
 2. یک خط مشی صریح و صریح اعلام شده ، صفر.
 3. سرعت بالا

منفی

 1. سرور فقط در 3 کشور
 2. برای باز کردن محتوای جغرافیایی محدود مناسب نیست
 3. فقط اتصال دستگاه موجود است

ZoogVPN – پشتیبانی از P2P را برای رایانه ها امکان می دهد

اگرچه این اسم به اندازه کافی عجیب و غریب به نظر می رسد ، این سرویس چیزی جز آن نیست. ZoogVPN توسط BestVPN.co به عنوان یک VPN رایگان برای کامپیوتر در نظر گرفته می شود ، به دلیل وعده های نادرست صفر و حداکثر تحویل در تمام ویژگی های رایگان.

ZoogVPN برای رایانه

این یکی از معدود VPN های رایگان است که به کاربران این امکان را می دهد تا بدون استفاده از ساژهای پهنای باند خود ، به اتصال P2P بپردازند. رمزگذاری 128 بیتی است و مطمئناً می تواند بهبود یابد اما محافظت از فعالیت های آنلاین بصورت نسبتاً ایمن است.

این خط مشی صفر است و به کاربران این امکان را می دهد تا یک دستگاه واحد را متصل کنند تا حداکثر 2 گیگابایت پهنای باند داده را در هر ماه مصرف کنند.

طرفداران

 1. 2 گیگابایت داده کلاه برای کلیه کاربران رایانه ای.
 2. رمزگذاری نسبتاً قوی را ارائه می دهد
 3. سرورهای سریع

منفی

 1. پشتیبانی مشتری زمان زیادی می برد
 2. اتصال دستگاه واحد در دسترس است

Windscrib VPN – محدودیت پهنای باند داده های عظیم برای رایانه های شخصی

یک سرویس نسبتاً جدید ، در مقایسه با سایر ارائه دهندگان موجود در لیست ، Windscrib یکی از خدمات رایگان بهتر VPN است ، از جمله آنچه بازار فعلی ارائه می دهد..

WindscribVPN برای رایانه

بهترین بخش در مورد این سرویس سخاوتمندی آن است ، که یک کلاه داده بی سابقه 10 گیگابایت ، اتصالات نامحدود دستگاه ، پشتیبانی اختصاصی P2P و حتی یک مسدود کننده تبلیغاتی برجسته را ممکن ساخته است..

ما فقط به دلیل خرابی مکرر در تداوم سرویس ، با VPN خاموش شدیم. حتی تیم های پشتیبانی مشتری در پاسخگویی آهسته بودند ، اما با توجه به اینکه جدید است ، می توانیم برای بهبود این مشکلات و برطرف کردن آنها مطابق انتظارات کاربر ، مزیت زمانی را برای آن فراهم کنیم..

طرفداران

 1. 10 GB Data Cap در هر مارک شخصی.
 2. اتصالات نامحدود دستگاه
 3. دارای ویژگی های Ad-Blocker و Firewall است
 4. پشتیبانی از P2P / تورنت

منفی

 1. از OpenVPN پشتیبانی نمی کند
 2. شکست متداول

بهترین VPN برای بارگیری رایگان PC

برای بارگیری هر برنامه بومی سیستم عامل برای رایانه های شخصی ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که این لینک های ارائه دهنده را بارگیری کنید (این لیست بین Top Paid و Top VPN رایگان برای رایانه ها تفکیک شده است):

VPN با پرداخت بالا برای رایانه های شخصی:

 • https://www.expressvpn.com/vpn-software
 • https://www.purevpn.com/download
 • https://nordvpn.com/download/
 • https://www.ipvanish.com/vpn-setup/
 • https://privatevpn.com/why-privatevpn/our-vpn-features/apps/

بهترین VPN رایگان برای رایانه های شخصی:

 • https://www.tunnelbear.com/apps/windows
 • https://hide.me/fa/software
 • https://zoogvpn.com/vpn-apps
 • https://windscribe.com/download

نتیجه

از 40 میلیارد دلار در اندازه بازار چشمگیر ، صنعت VPN به رشد تصاعدی و دستیابی به 70 میلیارد دلار ارزش بازار رسیده است و باعث می شود دانش روزافزون درمورد مردم درباره ارزش ذاتی استقرار VPN تضعیف شود..

VPN ها فقط دستگاه های امنیتی فانتزی نیستند که نیاز به درمان به عنوان جدید بودن داشته باشند ، بلکه در عصر ما توطئه های داده های مداوم مانند رسوایی کمبریج آنالیتیکا ، کاربران آنلاین باید نظرات خود را در مورد مزایای استفاده از سرویس VPN خوب تجدیدنظر کنند..

برای رایانه های شخصی ، که بخش عمده ای از داده های شخصی ، مالی و تجاری شما را ذخیره و انتقال می دهد ، VPN ها کالاهای ضروری هستند. اگر شما یک کاربر هستید که این بررسی را در سال 2023 مطالعه می کند ، باید یکی از آنها را رسوایی داده های بزرگتر و آسیب رسانتر بدانید ، که برخی از آنها ممکن است آسیب های بیشتری به زندگی شما وارد کنند ، تا به حال ممکن است تصور.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  27 بهترین مرورگر VPN - تضمین امنیت از طریق برنامه های رایگان مرورگرهای VPN