بهترین VPN برای iPad – راهنمای کامل امنیتی با استفاده از iPad VPN رایگان

سیب’محصولات s از زمان آغاز هزاره 2 خشمگین شده اند ، با مارک های محبوب مانند iPod و آیفون در میلیون ها واحد فروخته شده در سال فروش خود را افزایش می دهد. اما ، با افزایش محبوبیت برندهای iOS ، نیز تهدیدات مربوط به آن در دامنه آنلاین افزایش یافت.

هکرهای هوشمند همیشه در تلاش هستند که به iPad شما وارد شوند و اطلاعات خود را بدست آورند. بهترین VPN ایمن ترین شرط شما برای دستیابی به iPad شما به سطح امنیتی مورد نیاز برای جلوگیری از تهدیدات خطرناک است.

در اینجا یک راهنمای جامع توسط BestVPN.co برای بهترین VPN برای iPad ارائه شده است ، که هدف شما این است که شما را با تمام اطلاعات مجهز کنید تا هنگام انتخاب مناسب ترین و مناسب ترین VPN مناسب برای iPad ، تصمیم گیری صحیح را انجام دهید..

بهترین VPN برای iPad

Contents

VPN در IPad چیست

آی پد از سایر ویژگی های رایانه ای و تبلت های موجود در بازار ، از نظر ویژگی ها و کارایی بیشتری به کاربران خود ارائه می دهد. ظهور iPad در عصر جدیدی از اتصال ، ایجاد شده توسط یک دستگاه ، به شما امکان می دهد همه کارهایی را انجام دهید که دسک تاپ شما بتواند منهای ناراحتی رایانه های معمولی را انجام دهد..

iPads را می توان در هر نقطه استفاده کرد. از یک نیمکت در پارک گرفته تا اتاق خواب خود ، iPads ها به کاربران امکان تجربه دسترسی گسترده را داده اند. با این وجود ، از آنجا که همیشه برای تعداد بیشماری فعالیت مانند جریان ، بازی آنلاین ، خرید ، خواندن و حتی مطالعه ، از طریق iPad خود به اینترنت متصل هستید ، داده های حساس شما به راحتی می توانند به خطر بیفتند..

VPN در IPad چیست؟

این امر مستلزم آن است که اقدامات امنیتی مناسبی را انجام دهید. به عنوان مثال ، یک VPN در iPad می تواند به شما امکان دهد یک بافر امنیتی اضافی را به صورت آنلاین بدست آورید ، تا از بدافزارها ، ویروس ها ، کلاهبرداران و حتی پیام های اسپم مهندسی شده در امان باشید. اما این مزایا فقط نیست’پایان دادن به آنجا بهترین VPN های مدرن امروزی به شما امکان می دهند محتوای محدود شده جغرافیایی را مشاهده کرده و آنلاک کنید.

آنها حتی IP را از Trolls حق چاپ در هنگام Torrenting مخفی می کنند ، داده های حساس مانند شماره کارت اعتباری و سایر موارد را رمزگذاری می کنند. به همین دلیل است که VPN ها به سرعت در هر وسیله ضروری می شوند ، اما اهمیت آن زمانی افزایش می یابد که شما به وسیله ای مانند iPad علاقه دارید ، که مورد استفاده بسیار تند و تیز توسط جانداران آنلاین قرار می گیرد..

چرا به IPP نیاز به VPN دارید

iPads ها نسخه های پیشرفته و بسیار تکامل یافته رایانه های لوحی هستند و یکی از محبوب ترین دستگاه های دسترسی برای عبور اینترنت است. با این حال ، اینترنت امروز با سهم نسبتاً زیادی از خطرات ، تعهدات و محدودیت ها همراه است ، که اکثر آنها می توانند با استفاده از VPN خنثی شوند..

چرا به IPP نیاز به VPN دارید؟

برای مثال Netflix یک سرویس پخش جریانی با تقاضا محبوب است اما کتابخانه های متنوعی را در کشورهای مختلف ارائه می دهد. بنابراین ، آنچه یک کاربر می تواند با Netflix New Zealand مشاهده کند ، کاملاً متفاوت از آنچه Netflix UK به کاربران خود ارائه کرده است. کاربران اکنون برای دور زدن از این محدودیت های جغرافیایی ناخواسته در محتوا به یک VPN احتیاج دارند و از اشتراک آنها در کمال لذت بردن.

جدای از آن ، VPN ها می توانند torrent را در iPad راحت تر و ایمن تر جلوه دهند ، شما را از تهدیدات نرم افزارهای مخرب در امان نگه دارند ، هکرها را از دزدیدن اطلاعات حساس خود بازدارند و افزایش ناشناس بودن آنلاین را برای شما فراهم کنند..

نحوه انتخاب بهترین VPN برای iPad

هنگامی که تصمیم به انتخاب سرویس VPN برای تأمین پوشش امنیتی برای iPad خود گرفتید ، قبل از حل و فصل در یک ارائه دهنده خاص ، برخی از عوامل مهم شما باید در نظر داشته باشید. در زیر لیستی از ارائه دهنده خدمات برای ارائه خدمات خود به عنوان بهترین VPN برای iPad در زیر آمده است:

نحوه انتخاب بهترین VPN برای iPad

در اینجا لیستی از ارائه دهنده خدمات برای ارائه خدمات خود به عنوان بهترین VPN برای iPad در اینجا ارائه شده است

رمزگذاری قوی:

محافظت از داده ها با رمزگذاری آن هنگام عبور از طریق اینترنت انجام می شود. اگر رمزنگاری به اندازه کافی قوی باشد ، حتی اگر کسی اطلاعات شما را ردیابی کرده و در اختیار داشته باشد ، همه آنچه را که می بیند ، دستاوردی است که به دست آورد’می توانید رمزگشایی کنید بهترین نوع رمزگذاری درجه AES 256 است که توسط آژانس های دولتی ، نظامیان و سایر تأسیسات داده حساس استفاده می شود.

پشتیبانی از پروتکل چندگانه:

در حالی که داده های شما رمزگذاری می شوند ،’همیشه بهتر است تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس حتی وقتی در حال ترانزیت از طریق اینترنت است ، نمی تواند آن را نگه دارد. این کار با عبور از آن از a انجام می شود “پروتکل”, که نوعی تونل رمزگذاری شده است که هیچ کس نمی تواند وارد آن شود. بهترین VPN ها چندین پروتکل پشتیبانی ارائه می دهند که شامل پشتیبانی اختصاصی OpenVPN ، PPTP ، L2TP و موارد دیگر می باشد.

استحکام زیرساخت سرور:

در دستگاههای سرگرمی گرا مانند iPad ، به یک VPN نیاز دارید که می تواند حداکثر تعداد سرورها را در چندین مکان مختلف ارائه کند. هرچه تعداد سرورها بیشتر باشد ، شانس شما برای رفع انسداد محتوای محدود جغرافیایی به راحتی بیشتر می شود.

برخی از VPN های برتر حتی سرورهای اختصاصی را برای فعالیت هایی مانند Torrenting ، P2P ، سرورهای مبهم و غیره ارائه می دهند ، بنابراین این می تواند یک افزودنی اضافی باشد.

سازگاری با iPad:

سیب’دستگاه های s از برنامه ها و منابعی که از خارج از توسعه دهنده معتبر آن سرچشمه گرفته باشند استقبال نمی کنند’جامعه برای اینکه VPN از نظر iPad مناسب باشد ، باید سازگاری بالایی را در دستگاه ارائه دهد. بسیاری از VPN ها برای ارائه دقیقاً این نیاز ، برنامه های اختصاصی iOS ارائه می دهند.

ویژگی های اختصاصی:

VPN های برتر اهدا نمی کنند’فقط کافی است ویژگی های اساسی را که نمی خواهید ارائه دهید’t بهترین امتیاز خود را در بالای جهان از VPN ها توجیه کنید. ویژگی های منحصر به فرد می تواند از سوئیچ kill تا Double VPN و حتی پیاز از طریق VPN باشد ، که همه این موارد به کاربران امکان می دهد که پوشش امنیتی را در iPad های خود افزایش دهند..

  بهترین VPN برای Chrome 2020 - VPN برای پسوندهای Chrome شامل

بهترین vpn برای iPad

بهترین VPN برای برنامه های معتبر و تست شده با iPad با رتبه بندی های صادقانه

iOS به طور کلی یک سیستم عامل بسیار امن است ، اما هکرها به سرعت در حملات خود به چنین دستگاههایی بسیار پیچیده تر می شوند. علاقه مندان به سیستم عامل iOS هنگام صحبت از دستگاه های خود بسیار وفادار هستند و همین چیزی است که باعث می شود سیستم عامل ها مانند iPad به راحتی برای حمله به داده ها جذاب باشند..

بهترین VPN ها برای محافظت در برابر چنین نشتی داده های شرم آور که می توانند شما را از آسیب زیاد داده های مالی و شخصی نجات دهند ، محافظت می کنند. جدای از این ، VPN ها همچنین از شما امکان دور زدن سانسور و دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی را فراهم می آورند..

این ویژگی ها در iPad شما به شما امکان می دهد کارهایی را که دستگاه شما می تواند انجام دهد افزایش دهد و یک تجربه برتر را با استفاده از یک VPN برتر تضمین کند. در اینجا لیست رایگان و بدون تعصب برای ما وجود دارد بهترین VPN برای iPad شامل بررسی قیمت ها ، راهنماهای سازگاری ، تعداد سرورها و عوامل مهم تر.

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

ExpressVPN – تمام عملکردهای دور در iPad:

ExpressVPN با نام ممتاز در میان VPN ها ، یکی از بزرگترین بسته های ویژه را برای ارائه راحتی کاربر برتر ارائه می دهد.

علاوه بر این بسیار مناسب و بسیار آسان برای استفاده از برنامه برنامه های iOS ، می تواند بیش از 2000 سرور ، حد مجاز پهنای باند ، سرعت های سریع تاول زده را ارائه دهد.’با تنگناهای سرور ، رمزگذاری درجه AES 256 و سایر ویژگیهای منحصر به فرد مانند تونل سازی اسپلیت برای امنیت اضافی ، دچار مشکل نشوید.

حتما بررسی کامل Expressvpn را بررسی کنید.

EpressVPN برای iPad

این VPN ممکن است کمی گرانتر از همسالان باشد اما 30 دلار ضمانت برگشت پول برای کسانی که اهدا نمی کنند ارائه می دهد’می خواهید بعد از استفاده اولیه در خدمت باشید. اما ، این به ندرت اتفاق می افتد.

سه برنامه مختلف با Express VPN در iPad ارائه شده است. برنامه ماهانه 12،95 دلار در نظر گرفته می شود ، که خیلی ملاحظه ای است که باید در نظر بگیرید ، این طرح برای 6 ماه 59،95 دلار یک بار هزینه می شود ، اما بهترین برنامه آنها سالانه برنامه ای است که فقط 99.95 دلار هزینه دارد..

طرفداران

 1. Top Gear Speed ​​به عنوان VPN برای iPad
 2. برنامه های اختصاصی و برنامه های افزودنی برای مرورگرها
 3. رمزگذاری دشوار ، نظامی درجه
 4. پشتیبانی از پروتکل چندگانه
 5. خط مشی صفر

منفی

 1. بدون سرور اختصاصی P2P
 2. نسبت به خدمات رقیب گران است

دریافت ExpressVPN

PureVPN – VPN کم هزینه با تمام ویژگی های موجود در iPad:

مطمئناً یکی از مقرون به صرفه ترین VPN های خارج از کشور ، PureVPN با کسری از هزینه ، هر آنچه را که بهترین VPN ها می توانند ارائه می دهد ، ارائه می دهد. اگر به فکر خرید VPN هستید که می تواند سرویس های پخش جغرافیایی محدود شده را از بین ببرد ، PureVPN فقط می تواند به شما پیشنهاد دهد.

بررسی دقیق خالص ما را بررسی کنید.

PureVPN برای iPad

شما می توانید Hulu ، Netflix و Amazon Prime را برای هر منطقه با PureVPN تماشا کنید’750 سرور شگفت انگیز که در سراسر جهان پخش شده اند. جدا از آن ، اشتراک با PureVPN حق شما را در داشتن امکاناتی مانند Split Tunneling ، پیاز بیش از VPN ، پشتیبانی از پروتکل های متعدد و موارد دیگر تضمین می کند..

فقط با قیمت 12/12 دلار برای یک برنامه اشتراکی دو ساله ، اشتراک آن خیلی سخت است که با PureVPN نادیده گرفته شود.

طرفداران

 1. برنامه VPN مقرون به صرفه برای iPad ها برنامه ریزی می کند
 2. DDoS Protection
 3. پشتیبانی از جریان اختصاصی
 4. سرورهای P2P و تورنت
 5. 750 + سرور در 141 کشور جهان
 6. کانون VPN
 7. فایروال Nat
 8. پشتیبانی از پروتکل چندگانه شامل OpenVPN و L2Tp
 9. اجازه می دهد تا تقسیم تونل

منفی

 1. برخی از سیاههها را نگه می دارد
 2. محاکمه رایگان در دسترس نیست

PureVPN دریافت کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA): حفاظت بی نظیر به عنوان VPN برای iPad:

با وجود 3030 سرور در 28 کشور و ویژگیهای مشتری مدار مانند پشتیبانی اختصاصی P2P و رفع انسداد محدودیت جغرافیایی ، PIA همچنان یکی از بهترین VPN ها برای iPad ها است. این VPN مورد علاقه کاربر وقتی که از استحکام ویژگی ها پایین می آید. این اطلاعات را صفر نگه می دارد ، چندین دروازه VPN را ارائه می دهد ، دارای یک آگهی دهنده و نرم افزارهای مخرب است.

دان’فراموش نکنید که بررسی جامع دسترسی به اینترنت خصوصی ما را بخوانید

دسترسی به اینترنت خصوصی برای iPad

PIA همچنین یک برنامه بسیار سازگار برای استفاده در سیستم عامل های iOS مانند iPad ارائه می دهد. هزینه آن نیز گران نیست ، زیرا برنامه سالانه 39.95 دلار هزینه دارد در حالی که برنامه اصلی آنها که به مدت 24 ماه اشتراکی را ارائه می دهد 69.95 دلار صورت می گیرد.

طرفداران

 1. کنترل های امنیتی پیشرفته به عنوان VPN برای iPad
 2. OpenVPN ، L2TP / IPsec پشتیبانی می کند
 3. پشتیبانی P2P موجود است
 4. ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
 5. 5 اتصال همزمان
 6. پهنای باند نامحدود

منفی

 1. رابط کاربری برنامه های بومی خود کمی پیچیده است

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

NordVPN – ویژگیهای کاملاً ایمن برای ناشناس بودن تضمین شده بر روی iPad:

NordVPN هنوز هم در ارائه ابتدایی ترین ویژگی های یک امنیت فوق العاده درجه VPN یعنی به بهترین وجه ممکن تمرکز دارد.

جدای از رمزگذاری استاندارد 256 درجه و پشتیبانی از پروتکل چندگانه ، می توانید لایه های امنیتی اضافی را با NordVPN اضافه کنید’ویژگی های منحصر به فرد مانند Double VPN ، پیاز بیش از Tor ، CyberSec ، محافظت در برابر نشت IPv6 و موارد دیگر.

بررسی nordvpn به روز شده ما را بررسی کنید

NordVPN برای iPad

با این حال ، این بدان معنی نیست که نمی تواند از نظر محتوای جغرافیایی محدود شود. NordVPN Netflix دوستانه است و در iPad شما ، در دسترسی به مطالبی که در ابتدا قرار نبود به شما برسد ، هیچ مشکلی نخواهید داشت..

این طرح ها کمی بیشتر از سمت بالاتر هستند اما برنامه سالانه 83.38 دلار هزینه دارد. با این حال ، اگر بخواهید برای برنامه اشتراک 36 ماهه خود که فقط 125.64 دلار به شما بازپرداخت می کند ، می توانید بهترین معامله را داشته باشید.

طرفداران

 1. دوره آزمایشی رایگان
 2. رمزگذاری مضاعف موجود است
 3. 3359 سرور در 60+ کشور
 4. روش های پرداخت چندگانه
 5. پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 / IPSec ، L2TP / IPSec ، PPTP و SSTP
 6. ویژگی SmartPlay برای سایتهای پخش جریان

منفی

 1. برنامه های گران قیمت ماهانه

NordVPN دریافت کنید

TorGuard – ویژگی محافظت از مخفی کاری برای افزایش حریم خصوصی در iPad:

TorGuard از نظر ارائه امنیت و حفظ حریم خصوصی به کاربران ، یک قدم جلوتر از مرورگر رفته است. علی رغم ارائه ویژگی های کمی اضافی به جز موارد اساسی ، TorGuard یک VPN اختصاصی برای کسانی است که تمایل دارند با ناشناس ماندن خود به صورت آنلاین در iPad خود شانس و اقبال خاصی نداشته باشند..

Torguard VPN برای iPad

به دلیل همین اقدامات امنیتی سرعت کمی آهسته است ، اما زیاد نیست که تجربه شما را خراب کند. همچنین با یک اشتراک TorGuard از پهنای باند نامحدود ، یک ویژگی محافظت از خفا ، 5 اتصال همزمان و خیلی موارد دیگر بهره مند خواهید شد.

تنها خاموش بودن این سرویس برنامه های گیج کننده آن است. اما برای نجات شما از این دردسر ، ما پیشنهاد می کنیم که برای یک سال با فقط 59.99 دلار به دنبال برنامه VPN ناشناس آنها باشید. بهترین برنامه بعدی برای پایان کامل اشتراک 24 ماهه 99.99 دلار هزینه خواهد داشت.

طرفداران

 1. ویژگی های حفاظت از StealthVPN به عنوان VPN برای iPad
 2. سطوح رمزگذاری قوی
 3. در مدل مسیریابی پیاز اجرا می شود
 4. 3000+ سرورهای VPN در 50 کشور جهان
 5. آدرس IP اختصاصی

منفی

 1. برنامه ها بسیار گران هستند
 2. بسته های ویژه می توانند گیج کننده باشند

TorGuard VPN را دریافت کنید

بهترین VPN برای iPad رایگان

در حال حاضر خدمات بسیار کمی در VPN وجود دارد که تجربه ای عالی را ارائه می دهند ، ضمن اینکه بسیار قابل اعتماد هستند. در سال های اخیر ، به عنوان بسیاری از خدمات رایگان VPN گرفتار شد ، در حالی که استفاده از داده های کاربر به طور غیرقانونی و یا فروش آنلاین آن ، اعتماد مصرف کننده به آنها تا حد زیادی از بین رفت..

جدای از این ، VPN های رایگان نمی توانند به عنوان مثال تمام ویژگی های منحصر به فرد مانند خدمات پرداخت شده را ارائه دهند. ارائه دهندگان رایگان بسیار کمی وجود دارند که پهنای باند نامحدود یا تعداد سرورهای خوبی را ارائه می دهند.

با این حال ، اگر هنوز هم می خواهید یکی از آیپد های خود را بدست آورید ، ما لیستی از بهترین ارائه دهنده رایگان VPN را برای iPad تهیه کردیم که شامل ارائه دهنده هایی می شود که فقط قابل اعتماد نیستند بلکه می توانند با استفاده از ویژگی ها و عملکردها ، پانچ شوند. در اینجا لیست ما برای VPN های برتر رایگان که می توانید در سال 2018 با iPad خود استفاده کنید:

WindscribVPN – بهترین VPN برای iPad با پشتیبانی P2P

VPN های رایگان معمولاً گزینه های خود را به حداقل ممکن می رسند ، اما Windscrib هیچ یک از این موارد را ندارد. در حقیقت ، این ارائه دهنده VPN یکی از سخاوتمندترین VPN های ما است’در رده رایگان قرار گرفته ایم. با حداکثر 10 گیگابایت پهنای باند در هر ماه ، ویندوز رونق 5 برابر بیشتر از سایر VPN های رایگان برای کاربران تدارک دیده است..

ثبت نام برای iPad

اما مزایای آن نیست’در آنجا متوقف شوید ، زیرا شما همچنین 11 مکان سرور ، پشتیبانی P2P اختصاصی ، مسدود کننده تبلیغات و ویژگی فایروال دریافت می کنید. این یکی از بهترین VPN برای iPad رایگان اگر کاربر هستید که نمی کند’کمتر حل و فصل کنید.

طرفداران

 1. 11 سرور موجود برای VPN رایگان در iPad
 2. اتصالات نامحدود دستگاه
 3. از ویژگی های آگهی بلاکر و فایروال است
 4. پشتیبانی از P2P / تورنت

منفی

 1. پروتکل VPN باز در دسترس نیست
 2. شکست متداول است

TunnelBear VPN: سرعت مداوم پایدار به عنوان VPN برای iPad

TunnelBear با استفاده از کارتونهای خرس زیبا که در همه رابط های کاربری آن پراکنده است ، یک سرویس رایگان بسیار قابل اعتماد است. بهترین بخش در مورد آن برنامه بدون دردسر iOS برای iPad است’آسان به عنوان پلاگین و بازی.

بررسی به روز شده تونل ما را بخوانید

تونل برای iPad

تنها نکته منفی در اینجا ، محدوده پهنای باند پائین است که فقط 500 مگابایت در ماه می آید. اما اگر در مورد این سرویس صدای جیر جیر کنید ، 1 گیگابایت داده اضافی دریافت خواهید کرد.

سرعت و عملکرد امنیتی VPN Tunnelbear حتی می تواند VPN های پرداخت شده را برای پول خود اجرا کند. Tunnelbear برای جلسات مرور سبک در iPad مناسب است.

طرفداران

 1. برای ثبت نام به عنوان VPN رایگان برای iPad ، فقط به آدرس ایمیل نیاز دارید
 2. درپوش داده 2 گیگابایتی
 3. رمزگذاری نسبتاً قوی را ارائه می دهد
 4. سرورهای سریع

منفی

 1. تیم پاسخ دهی آهسته مشتری
 2. شما فقط می توانید به یک دستگاه وصل شوید

ZoogVPN – ناشناس بودن آنلاین به عنوان VPN برای iPad تضمین می شود:

این ممکن است یک اسم عجیب و غریب داشته باشد ، اما استانداردهای خدمات آن همچنان بالا و یکپارچه در ساختن آن است بهترین VPN برای iPad رایگان. ZoogVPN مدت زمان طولانی نبوده است ، اما هنوز شهرت بسیار ایمنی را برای کاربران فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به داده های خود اعتماد کنند..

ZoogVPN برای iPad

این ویژگی ها شامل 3 سرور ، محدودیت پهنای باند داده 2 گیگابایتی ، رمزگذاری 128 بیتی و اشتراک گذاری P2P با شدت کم است.

طرفداران

 1. سرورهای سریع
 2. درپوش داده 2 گیگابایتی
 3. P2P / تورنت
 4. رمزگذاری نسبتاً قوی را ارائه می دهد
 5. ویژگی های پیشرفته موجود برای iPad

منفی

 1. مشتری بی پاسخ اکثر اوقات پشتیبانی می کند
 2. اتصال دستگاه واحد در دسترس است

Hide.Me – تحمل صفر برای ثبت اطلاعات به عنوان بهترین VPN رایگان برای iPad

این VPN در یک کشور با اطلاعات بسیار دوستانه یعنی مالزی واقع شده است و این یک امنیت همه کاره را در اختیار شما قرار می دهد و از جلو برای کاربران تعامل با آن استفاده می کند. این یک استاندارد رمزگذاری عالی در برنامه دارد و صریحاً بیان می کند که این کار را نمی کند’هر نوع پرونده را نگه دارید.

Hide.me برای iPad

سرعت سازگار است و هیچ گونه خرابی ، نشت DNS یا موارد دیگری وجود ندارد که ما را مجاب کند Hide.me را از لیست ما پایین بیاورد. محدودیت داده برای iPad با 2 گیگابایت در ماه کاملاً سازگار است.

طرفداران

 1. هرگز از قوانین حفظ اطلاعات در هنگام استفاده از آن به عنوان VPN برای iPad نگران نباشید
 2. استانداردهای رمزگذاری باور نکردنی
 3. یک خط مشی صریح و صریح اعلام شده ، صفر.
 4. سرعت بالا

منفی

 1. تعداد کم سرورها
 2. نمی کند’محتوای جغرافیایی محدود را باز کنید

بهترین VPN نامحدود رایگان برای iPad

به طور کلی برای VPN های رایگان سخت است که پهنای باند داده ای نامحدود را به کاربران خود ارائه دهند. این امر به این دلیل است که VPN ها بسیار فشرده سرمایه هستند و داده های نامحدودی را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند این لایحه را خیلی بالا بگیرند تا VPN رایگان تحمل کند..

بهترین VPN نامحدود رایگان برای iPad

اما هنوز هم ، برخی از VPN های رایگان از فاصله دور مانده اند و در واقع پهنای باند داده نامحدودی را برای کاربران خود ارائه می دهند. در اینجا لیستی از این ارائه دهندگان شگفت انگیز VPN رایگان با برنامه داده نامحدود برای iPad قرار دارد:

 1. هات اسپات شیلد
 2. Zenmate VPN

نحوه تنظیم VPN بر روی iPad به صورت دستی

بهترین VPN برای iPad برنامه های بومی بسیار مناسب و مناسب را برای سازگاری آسان در همه سیستم عامل های iOS ارائه می دهد. آنها را می توان به راحتی از یک VPN بارگیری کرد’اگر از قبل با ارائه دهنده حساب کاربری دارید ، از وب سایت s یا از فروشگاه iOS استفاده کنید ، اما اگر هنوز می خواهید VPN را بر روی iPad خود بصورت دستی نصب کنید ، در اینجا’چگونه می توانید آن را با یک نسیم انجام دهید:

 1. با خرید یک برنامه مناسب برای نیازهای شما و نیازهای بودجه ، در یک سرویس VPN مشترک شوید.
 2. فایلهای پیکربندی را از ارائه دهنده VPN دلخواه خود بارگیری کنید. (بهترین کار این است که همیشه از تیم پشتیبانی مشتری بخواهید برای این منبع پیوند برقرار کند زیرا هر VPN مکان دیگری برای ذخیره آن دارد.’هیچ یکنواختی درگیر نیست)
 3. پس از بارگیری نمایه VPN در iPad ، دستگاه شما از شما درخواست می کند که آنها را نصب کنید. “نصب” جایی است که شما باید ضربه بزنید.
 4. برای مجوز سیستم ، اکنون باید رمز عبور خود را وارد کرده یا شناسه لمسی خود را وارد کنید.
 5. اگر اکنون اخطار به شما نشان داده شده است ، روی ضربه بزنید “نصب”.
 6. اکنون باید مجدداً پروانه نصب را با فشار دادن دوباره تأیید کنید “نصب”.
 7. پس از اتمام دستگاه با نصب ، آن را سریعاً به شما اطلاع می دهد. ضربه زدن “انجام شده”
 8. حالا باید با استفاده از VPN یک سرور انتخاب کنید.
 9. برای این کار باید به تنظیمات در iPad خود بروید. یکبار اینجا را انتخاب کنید “عمومی” و سپس VPN را انتخاب کنید.
 10. اکنون با منوی سرور از شما خواسته می شود که شامل سرورهای VPN در دسترس ارائه دهنده خدمات شما باشد.
 11. برای شروع یک اتصال ، سوئیچ وضعیت اتصال را به سمت راست تغییر دهید و سپس یک سرور را انتخاب کنید.
 12. VPN اکنون کار می کند.

اگر می خواهید VPN را خاموش کنید ، سپس همان سوئیچ وضعیت اتصال را به سمت چپ برگردانید ، و در نتیجه قطع VPN.

نحوه دسترسی به Netflix در iPad با استفاده از VPN

نتفلیکس’كتابخانه های محتوا می توانند از منطقه ای به منطقه دیگر بسیار وحشیانه باشند ، بنابراین استفاده از VPN برتر برای iPad را برای شما ضروری می سازد تا به شما اجازه دهد كاملاً از اشتراك Netflix خود لذت ببرید.

اینجا’نحوه دسترسی شما به Netflix از هر منطقه (به عنوان مثال Netflix US) در iPad خود با استفاده از بهترین VPN برای netflix:

 1. به فروشگاه iOS دستگاه خود بروید و جستجو کنید “نتفلیکس”.
 2. در نتایج ، انتخاب کنید “شرکت Netflix” و به سمت نصب آن بر روی دستگاه خود بروید.
 3. پس از نصب (اگر برنامه اشتراک را از قبل خریداری کرده اید) وارد حساب Netflix خود شوید.
 4. اکنون مشتری VPN خود را بر روی iPad خود باز کنید (برنامه های مشتری iOS به طور کلی با همه ارائه دهندگان محبوب VPN با رابط های کاربری آسان در دسترس هستند) و سروری را برای کشور مورد نظر برای استفاده از Netflix از قبیل مثال انتخاب کنید. برای دسترسی به Netflix US ، سرورهای ایالات متحده را انتخاب کنید.
 5. اگر هنوز می توانید Netflix را از یک منطقه خاص باز کنید ، پشتیبانی مشتری 24/7 را برای بهترین سرورهای VPN برای Netflix پیام دهید و به شما راهنمایی می شود..
 6. سرور را انتخاب کنید و اکنون Netflix را تازه کنید. اگر این نمی کند’کار کنید ، از سیستم خارج شوید و دوباره وارد سیستم شوید و مطمئناً متصل خواهید شد.

بهترین VPN برای iPad Reddit

نظرات در مورد Reddit برای مناسب ترین VPN برای iPad کمی متفاوت از آنچه در این سیستم عامل با آن روبرو هستیم بود. در اینجا ، توصیه های VPN انجام نمی شود’از ارائه دهندگان خدمات پایین تر خودداری کنید زیرا پلت فرم iOS به بخشی از VPN نیاز به استحکام دارد و به طور کلی ، تنها بهترین reddit vpn می تواند این ویژگی مورد نیاز را فراهم کند..

یکی از کاربران Express VPN را توصیه کرد زیرا سرعت آن بسیار سریع است و در چین خوب عمل کرده است. هیچ چیز خیلی متفاوت از بررسی خود ما در مورد ارائه دهنده VPN نیست.

نظر از بحث chowchowthedog’نظر از بحث "چی’بهترین VPN برای استفاده با iOS?".

چی’بهترین VPN برای استفاده با iOS؟ از سیب

نظر از بحث OpalHawk’نظر از بحث "چی’بهترین VPN برای استفاده با iOS?".

سایر کاربران تمایل بیشتری به یکی دیگر از ارائه دهندگان برتر VPN برجسته ما برای iOS یعنی NordVPN داشتند. این توصیه‌ها برای داشتن نسیم استقرار و استفاده در iOS ، بر روی VPN دومین گلدان قرار داده است. (فراموش نکنید که بهترین vpn ما را برای راهنمای مک بررسی کنید.)

نظر از بحث Sebetter’نظر از بحث "چی’بهترین VPN برای استفاده با iOS?".

نظر از بحث marcinsz89’نظر از بحث "چی’بهترین VPN برای استفاده با iOS?".

کاربران اپل معمولاً باهوش و کاملاً باهوش هستند و ویژگیهای وفاداری را در مورد برندها به اشتراک می گذارند ، اما وفاداری آنها از این نظر نیست’ارزان می آیند شما باید واقعاً خوب باشید که توجه کاربر اپل را داشته باشید و اینکه آنها ExpressVPN و NordVPN را دوست دارند ، درباره اینکه چقدر این خدمات در واقع خوب هستند صحبت می کند..

بهترین VPN برای سؤالات متداول در iPad

چگونه VPN را از iPad خود حذف کنم?

ما به عنوان طرفداران حفظ حریم خصوصی صادقانه ، ما نمی خواهیم’توصیه می کنم بدون اینکه از VPN کافی استفاده کنید ، در اینترنت گشت و گذار کنید ، اما هنوز هم اگر می خواهید VPN خود را از iPad خود خلاص کنید ، در اینجا’چگونه می توانید با آن طی کنید:

 1. در iPad خود به تنظیمات بروید و سپس به سمت آن بروید “عمومی” گزینه
 2. اکنون از طریق فهرست به پایین بروید تا اینکه گزینه را ببینید “VPN”
 3. روی این گزینه ضربه بزنید که فهرست پایین را باز می کند
 4. در اینجا ، نام حساب VPN خود را مشاهده خواهید کرد. حالا روی آن کلیک کنید “من” نماد درست در کنار این گزینه
 5. اکنون ، در میان گزینه ها ، روی ضربه بزنید “VPN را حذف کنید” و عمل را تأیید کنید

چگونه از VPN در iPad استفاده می کنید?

خدمات VPN امروزی ، استقرار و پیمایش آنچنان دشوار نیست ، به خصوص با برنامه های بومی که برای هر سیستم عامل ارائه می دهند.

اجازه می دهیم مراحل استفاده از VPN را برای ارائه ناشناس بودن آنلاین در iPad ، از بین ببرید:

 1. یک برنامه اشتراک را با بهترین VPN بخرید و سپس برنامه بومی iOS خود را برای iPad خود بارگیری کنید
 2. برنامه را نصب کنید و با اطلاعات کاربری خود وارد شوید
 3. یک سرور رابط برنامه را انتخاب کرده و روی اتصال کلیک کنید
 4. اکنون شما با خیال راحت iPad خود را با VPN با پوشش آنلاین امنیتی در حال اجرا می کنید

نتیجه

iPad ها بهترین مظهر مفهوم هستند “داشتن یک کامپیوتر در کف دست خود”. این ماشین ها سریع ، فوق العاده راحت ، فوق العاده هوشمند و مهمتر از همه ، بسیار شگفت آور هستند. زندگی ما در حال چرخش چنین ماشینهای خارق العاده ای است که زندگی ما را آسانتر کرده است و به ما اجازه می دهد تا وظایف خود را ساده تر و از اوقات فراغت خود لذت ببریم.

اما دستگاههای ما وظیفه ما هستند و کنترل امنیت آنها باید در دست ما باشد. ما نباید فقط VPN ها را در iPad های خود مستقر کنیم بلکه به شیوه های حریم خصوصی ایمن تری مثل عدم انتشار اطلاعات در دستگیره های رسانه های اجتماعی و یا کلیک بر روی لینک های مخرب برای اطمینان از تعامل آنلاین ایمن تر و قوی تر برای همه استفاده می کنیم..

ما در BestVPN.co در تلاش هستیم تا اینترنت را برای همگان ایمن کنیم و معتقدیم که این باید یک تلاش جمعی از طرف همه کاربران اینترنت رایگان باشد. اگر پیشنهادی برای بهبود یا انتقاداتی دارید که می تواند به ما کمک کند خدمات خود را بهتر انجام دهیم ، در صورت تمایل با ما در نظرات زیر ارتباط برقرار کنید.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me