بهترین VPN برای Chromebook 2020 – همیشه داده های خود را ایمن نگه دارید!

در این دنیای پر سرعت که اکنون تحت تسلط کیهان دیجیتالی است ، نیاز به فناوری های جدید وجود دارد تا زندگی را برای ما ساده تر کند. با توجه به این ، گوگل معروف Chromebook را ایجاد کرد ، که یک لپ تاپ کم هزینه است ، بسیار مشهور در بین بودجه ، مسافر و دانش آموزان. اما ، صرف نظر از اینكه از چه بستر / سخت افزاری استفاده می كنید ، اتكا به خدمات آنلاین ، نگرانی های زیادی راجع به حریم خصوصی ایجاد می كند ، زیرا همه داده ها در معرض خطر نشت یا نظارت دولت هستند. اینجاست که بهترین VPN وارد می شود ، لیستی از بهترین VPN برای Chromebook را برای شما فراهم می کند تا از بالاترین سطح ناشناس بودن آنلاین استفاده کند.!

Google Chromebook چیست؟?

Chromebook نسل جدیدی از لپ تاپ ها است که از 15 ژوئن 2011 وارد بازار شد. این فوق العاده سبک ، کم مصرف است و سرعت بالایی را برای انجام سریع کارهای محاسباتی ارائه می دهد. این سیستم عامل با سیستم عامل Chrome نیز طراحی شده است که در درجه اول برای اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر اسناد و برنامه های آن در ابر استفاده و کار می کنند. این یک نوع لپ تاپ متفاوت است ، که بهترین گوگل را به شما می دهد’قابلیت های با لمس چند دکمه.

Google Chromebook چیست؟

تفاوت Google Chromebook با سایر لپ تاپ ها و رایانه های شخصی نوت بوک?

در مقایسه با لپ تاپ های مک و ویندوز 10 ، Chromebook به طور کلی تحت دسته دیگری قرار می گیرد. آنها ماشین های CLOUD با کلاس خاص خود هستند که در واقع به دلیل تحرک و سرعت بسیار مشهور هستند. از طرف دیگر ، لپ تاپ ها و نوت بوک های استاندارد ، کاملاً آفلاین عمل می کنند. پس از آن ، آنها در معیارهای متفاوتی قرار می گیرند. آنچه Chromebook را خاص می کند?

تفاوت Google Chromebook با سایر لپ تاپ ها و رایانه های شخصی نوت بوک چگونه است؟

همه چیز در واقع! این دستگاه های قابل توجه تقریبا به اندازه ultrabook ها ، دارای یک طراحی باریک هستند و دارای لیست بلند از ویژگی های آن هستند. آنها گزینه مناسبی برای دارندگان لپ تاپ برای اولین بار هستند و اغلب در دنیای آموزش جایگاه بالایی دارند. برندهای ارائه دهنده Chromebook شامل سامسونگ ، HP ، Asus و Acer هستند که همه سیستم عامل Chrome را اجرا می کنند. عملکرد ساده ، مقرون به صرفه ، همراه با یک رابط جلا ، سرویس های یک مکان Google و کمک Cortana اصلی ترین نقاط فروش آنها هستند.

آیا اطلاعات شما در Chromebook ایمن است?

این یک سوال دشوار برای پاسخ دادن است ، با توجه به اینکه بدون توجه به اینکه از چه بسترهایی استفاده می کنید ، اگر می خواهید از امنیت خوبی بهره ببرید - با نحوه مدیریت داده های خود شروع می شود. در مورد Chromebooks ، این امر به شما نیاز دارد تا حساب Google خود را به طور صحیح ایمن کنید ، زیرا هر عمل و کار کوچکی از طریق آن انجام می شود. بنابراین ، شما باید یک رمزعبور قوی برای محافظت حداکثر ، به همراه تنظیم تأیید هویت دو عاملی اضافه کنید ، که برای ورود به آن نیاز به یک کد از برنامه Google Authenticator دارید..

آیا Chromebook امن است

برای تقویت امنیت و حفظ حریم خصوصی خود ، تعدادی ترفند و تنظیمات برای استفاده وجود دارد. در تنظیمات Chromebook ، ورود به سیستم را فقط به یک حساب ONE محدود کنید تا افراد غیرمجاز از دسترسی به لپ تاپ یا داده های موجود در آن جلوگیری کنند. شما همچنین می توانید با جابجایی مرورگر پیش فرض خود به موتور جستجوی امروزی معروف ، DuckDuckGo ، که اطلاعات شما را ردیابی نمی کند یا اطلاعات ارتباطی یا جلسه ای را ثبت می کنید ، به Google اطلاعات کمتری بدهید..

آیا واقعاً به بهترین VPN برای Chromebook احتیاج دارید?

اکنون می دانید که چگونه می توانید امنیت Chromebooks خود را تقویت کنید. با این حال ، آیا ترفند ذکر شده در بالا ، ایمنی کامل آنلاین را نیز تضمین می کند؟ نه دقیقا! به همین دلیل است که باید برای راه اندازی VPN یک راه حل سرمایه گذاری کنید تا ناشناس بودن آنلاین خود را افزایش داده و احتمال نشت داده ها را کاهش دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد دلیل نیاز به بهترین VPN برای Chromebook ، ادامه مطلب را در زیر بخوانید:

 • جلوگیری از ردیابی / نظارت - بسیاری از کشورها قوانین سختگیرانه ای در اینترنت دارند که باعث می شود دولت ها از فعالیت شخصی شما جاسوسی کنند. ISP ها حق دارند بدون اجازه شما ، تمام داده های شما را به صورت قانونی نظارت و وارد کنند. با استفاده از بهترین VPN برای Chromebook تضمین می شود که داده های شما به طور کامل پنهان می شوند!
 • امنیت شبکه های عمومی Wi-Fi - برای دسترسی به قابلیت های کامل آن ، Chromebook ها به یک اتصال اینترنتی نیاز دارند. اگر مسافر هستید و از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید’بسیار زیاد است ، استفاده از بهترین VPN برای Chromebook گزینه مناسبی برای جلوگیری از هرگونه فعالیت جاسوسی یا هک کردن است ، تا اطمینان حاصل شود که داده های شما از نگاه عمومی ایمن باقی می ماند.
 • بلافاصله سایتهای جریان را مسدود کنید - اگر می خواهید یک فیلم / تلویزیون خاص را در Chromebook خود پخش کنید ، ممکن است اغلب با سایت هایی مواجه شوید که محدودیت های جغرافیایی را اعمال می کنند. بهترین VPN برای Chromebook برای رفع انسداد این سایت های پریمیوم به شما امکان دسترسی کامل به کتابخانه های محتوا را می دهد.
 • شرکت در P2P / Torrenting - قوانین نقض حق نسخه‌برداری ، کاربران را از مشارکت در هر فعالیت P2P / Torrenting در Chromebooks یا هر دستگاه دیگری که دارای اینترنت است ، بازمی دارد. VPN ها آدرس IP شما را پوشانده و هویت خود را می پوشند ، و دانلود ایمن تورنت ها را آسان تر می کند.

ویژگی هایی که باید در بهترین VPN برای Chromebook جستجو کنید

وقتی نوبت به یافتن بهترین VPN برای Chromebook می رسد ، ممکن است لیست عظیمی از گزینه های موجود در بازار ، چه به صورت پرداخت و چه با هزینه رایگان روبرو شوید. با این حال ، شما فقط نمی توانید با هیچ خدمتی ثبت نام کنید ، و لازم است که دقت خود را انجام دهید. این امر نیاز به آگاهی از ویژگی های خاصی برای استفاده در Chromebook دارد ، که شامل آنها می شود:

 • سازگاری - در مقایسه با VPN برای رایانه شخصی ، همه ارائه دهندگان پشتیبانی از Chromebook ارائه نمی دهند. از آنجا که سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است ، اما طراحی آن بسیار متفاوت است ، شما فقط نمی توانید نسخه لینوکس را بارگیری کنید. حتماً با ارائه دهنده ای که یک برنامه اختصاصی برای سیستم عامل Chrome ارائه می دهد ، ثبت نام کنید.
 • ورود به سیستم - اگر VPN ها وارد فعالیت های ورود به سیستم شوند ، اطلاعات اتصال / جلسه شما را ضبط می کنند ، در وهله اول با هدف ثبت نام با آنها مخالف است. اطمینان حاصل کنید که بهترین VPN برای Chromebook که انتخاب می کنید دارای خط مشی سخت و بدون گزارش برای حداکثر محافظت آنلاین است.
 • سرعت - آخرین چیزی که شما نیاز دارید رنج سرعت در هنگام استفاده از اینترنت در Chromebook شما است. نه تنها تحریک کننده است ، بلکه باعث می شود کارهای بارگیری / پخش نیز فوق العاده استرس زا باشند. فقط VPN را برای Chromebook با اعتبار ثابت شده از سرورهای سریع و سریع انتخاب کنید.
 • سرورها - از آنجا که کاربران Chromebook در سرتاسر جهان رواج دارند ، ضروری است که ارائه دهنده انتخابی شما دارای یک پایگاه داده بزرگ سرور با مکانهای زیادی در سراسر جهان باشد. با این کار دسترسی به وب سایتهای محدود جغرافیایی از طریق بهترین VPN برای Chromebook آسانتر می شود.

بهترین VPN برای Chromebook

بهترین VPN برای Chromebook در سال 2018

ما می فهمیم که گاهی اوقات می توان برای یافتن ارائه دهنده ای که به بهترین وجهی با نیازهای بودجه شما و نیازهای Chromebook شما مناسب باشد ، ناراحت کننده باشد ، به خصوص که لیست عظیمی از گزینه ها در اینترنت وجود دارد. برای کاهش دردسر ، لیستی از بهترین VPN های Chromebook را بر اساس فاکتورهای ذکر شده در بالا گردآوری کرده ایم که در کل عملکرد قابل توجهی ارائه می دهند:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

CyberGhost - برنامه رومیزی قابل اعتماد و پسوند Chrome

واقع در رومانی ، CyberGhost یک برنامه اختصاصی را برای کاربران سیستم عامل Chrome ارائه می دهد ، که بسیار کاربردی است و از طراحی جذاب برخوردار است. این برنامه از رمزگذاری قوی OpenVPN برای حداکثر امنیت استفاده می کند و امکان اتصال همزمان به 5 دستگاه را همزمان با ارائه 30 روز ضمانت برگشت پول بدون دردسر و آزمایش آزمایشی 7 روزه فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای مفصل ما را در بررسی CyberGhost بخوانید.

بهترین VPN برای Chromebook

طرفداران

 1. برنامه اختصاصی برای سیستم عامل Chrome.
 2. برنامه افزودنی Chrome در دسترس است.
 3. پوشش جهانی: 800 سرور.
 4. چندین اتصال در 5 دستگاه.
 5. خط مشی ورود به سیستم صفر.

منفی

 1. سرعت می تواند سریعتر باشد.

دریافت CyberGhost

ExpressVPN - امنیت عالی / حریم خصوصی عالی برای کاربران Chromebook

ExpressVPN در رفع نیازهای کاربران Chromebook بسیار خوب عمل می کند ، و دستورالعمل تنظیم دستی را برای تنظیم VPN برای سیستم عامل Chrome ارائه می دهد. حتی یک مرورگر Chrome ExpressVPN Chrome وجود دارد ، که یک برنامه دسک تاپ کامل است ، کاربران می توانند از آن استفاده کنند. ویژگی هایی که هنگام ثبت نام دریافت می کنید شامل سه اتصال همزمان ، P2P / تورنت ، حفاظت از WebRTC و Switch Kill Switch است. دان’فراموش نکنید که بررسی به روز شده ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN برای Chromebook

طرفداران

 1. برنامه Android OpenVPN Chrome.
 2. خدمات مشتری پاسخگو.
 3. راهنماهای Chromebook VPN دستی.
 4. سرورها در 84 کشور جهان.
 5. برای استفاده حداکثر حریم خصوصی ، هیچ سابقه استفاده ای وجود ندارد.

منفی

 1. برنامه های ماهانه پریسی.

دریافت ExpressVPN

VyprVPN - سرعت عالی برای پخش / تورنت در Chromebook

اگرچه هیچ برنامه ای از VyprVPN در دسترس نیست ، ارائه دهنده راهنما اختصاصی L2TP را برای سیستم عامل Chrome ارائه می دهد ، که با خدمات آن بسیار کار می کند. در 70 کشور به همراه ویژگی SmartDNS به سرورها دسترسی پیدا می کنید ، و a “آفتابپرست” فناوری مخفیکاری که امنیت شما را تقویت می کند ، به خصوص اگر می خواهید از مکان هایی مانند ایران یا چین دیدن کنید. شما حتی یک ضمانت بازپرداخت 30 روزه نیز در دسترس دارید.

VyprVPN برای Chromebook

طرفداران

 1. راهنمای تنظیم L2TP Chromebook.
 2. دارای زیرساخت های سرور خود است.
 3. “آفتابپرست” فن آوری.
 4. بدون ورود به سیستم / ورود به جلسه.
 5. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

منفی

 1. از بیت کوین پشتیبانی نمی کند.

دریافت VyprVPN

Buffered - ناشناس بودن قابل توجه برای کاوش در اینترنت بدون فیلتر

مشابه سایر ارائه دهندگان ، هیچ برنامه اختصاصی سیستم عامل Chrome وجود ندارد ، که می توانید از آن در Chromebook استفاده کنید. با این حال ، این سرویس پشتیبانی از L2TP را در قالب راهنما ارائه می دهد. حتی وجود دارد “کشف بندر” ویژگی ، که به شما امکان می دهد بلافاصله از طریق Wi-Fi در فرودگاه ها و هتل ها وارد شوید. همچنین یک آزمایش رایگان در دسترس است و 30 روز ضمانت استرداد پول. بهترین قسمت از همه: شما سرعت سریع اهرم می کنید!

برای Chromebook ایجاد شد

طرفداران

 1. پشتیبانی L2TP برای سیستم عامل Chrome.
 2. سوئیچ کشتن خودکار.
 3. سرورها در 41 کشور.
 4. پشتیبانی 24/7 چت زنده.
 5. سرعت اتصال سریع.

منفی

 1. برخی از گزارش های اتصال

با VPN Buffered دریافت کنید

NordVPN - برنامه VPN با محوریت حریم خصوصی برای کاربران Chromebook

مستقر در پاناما ، NordVPN احتمالاً امن ترین گزینه برای کاربران Chromebook است ، که نمی خواهند اطلاعات آنها به سازمان های دولتی وارد شده یا به بیرون درز شود. همه داده ها تحت پاناما محافظت می شوند’قانون حمایت از مصرف کننده. امنیت بیشتر توسط یک شخص دیگر دریافت می کنید “دوپ هاپ” سرویس ، که VPN شما را به دو سرور مختلف جهت تقویت حریم شخصی هدایت می کند. بررسی جامع NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN برای Chromebook

طرفداران

 1. افزودنی Chrome در دسترس است.
 2. سیاست بازپرداخت 30 روزه.
 3. شش ارتباط همزمان.
 4. ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر.
 5. 4189 سرور در 62 کشور.

منفی

 1. قیمت گذاری گران قیمت.

NordVPN دریافت کنید

بهترین VPN برای Chromebook Free

اگر به دنبال بهترین VPN های Chromebook هستید ، اما نمی توانید هزینه های خدمات حق بیمه فوق الذکر را بپردازید ، همیشه می توانید به ارائه دهندگان رایگان اعتماد کنید. البته ، شما همان سطح امنیتی و حریم شخصی را دریافت نخواهید کرد ، اما برخی VPN های رایگان نیز وجود دارند که مایل اضافی برای ارائه محصول با کیفیت به شما می روند. این موارد شامل موارد زیر است:

 1. ضد باد.
 2. TunnelBear.
 3. مرا پنهان کن.

بهترین برنامه های افزودنی VPN برای Chromebook

اگرچه اعتماد به یک برنامه اختصاصی VPN برای سیستم عامل Chrome بسیار عاقلانه تر است ، اما بسیاری از کاربران با استفاده از یک برنامه افزودنی مرورگر راحت تر هستند. این برای کاربرانی است که می خواهند بلافاصله وب سایت ها را مسدود کنند و سرورها را مستقیماً از درون مرورگر خود تغییر دهند. اگر به دنبال بهترین افزونه های VPN برای مرورگر Chrome هستید ، در زیر چند پیشنهاد وجود دارد:

 1. ExpressVPN.
 2. NordVPN.
 3. PureVPN.
 4. خصوصی VPN.
 5. IPVanish.
 6. ZenMate.
 7. ضد باد.
 8. CyberGhost.
 9. مرورگر
 10. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA).

نحوه نصب VPN در Chromebook

اگر یک برنامه Chrome اختصاصی مانند CyberGhost را پیدا کردید ، راه اندازی VPN به راحتی بارگیری نرم افزار بومی و سپس زدن دکمه نصب است. با این حال ، اگر می خواهید VPN را به صورت دستی در Chromebook نصب کنید ، باید در یک فرآیند پیچیده زیاده روی کنید. در زیر تمام مراحل نصب VPN در Chromebook را برجسته می کنیم:

بهترین VPN برای Chromebook Free

 • گواهینامه CA را از ارائه دهنده VPN خود دریافت کرده و آن را در فضای محلی خود ذخیره کنید.
 • یک برگه جدید را در مرورگر Chrome باز کنید chrome: // settings / گواهی نامه را در نوار آدرس وارد کنید.
 • در بالای صفحه ، روی کلیک کنید “مسئولین” برگه را بزنید و سپس به ضربه بزنید “وارد كردن” دکمه.
 • یک کادر بازشو برای تأیید صحت ظاهر شدن شما ظاهر می شود “حقیقت این گواهی”. دکمه Ok را بزنید.
 • منتظر واردات و نصب گواهینامه باشید. از استفاده از VPN لذت ببرید.

سرویس Google VPN در مقابل بهترین VPN برای Chromebook

همه Chromebook ها مجهز به Google هستند “دستیار Wi-Fi”, که به کاربران امکان می دهد فورا و ایمن به شبکه ها متصل شوند. Google VPN بخشی از این سرویس است که اتصال به اینترنت شما را رمزگذاری می کند ، مانع از این می شود که snoopers و هکرها از طریق فریب بسته یا پیوند دادن به یک برنامه فوری Wi-Fi را فریب دهند. “دوقلو شر” کانون گرچه این سرویس بصورت رایگان در دسترس است ، اما فواید زیادی را که ارائه دهندگان شخص ثالث ارائه می دهند ، ندارند:

بهترین برنامه های افزودنی VPN برای Chromebook

 • جغرافیایی Spoofing مکان شما.
 • شرکت در فعالیتهای P2P / Torrenting.
 • پنهان کردن فعالیت اینترنتی خود از ISP ها و آژانس های دولتی.

بهترین VPN برای Chromebook

بهترین VPN برای سؤالات متداول Chromebook

هنگام استفاده از بهترین VPN برای Chromebook ، ممکن است بسیاری از افکار در مورد چگونگی محافظت از هویت شما یا تقویت امنیت شما ایجاد شود. در بین متداول ترین سؤالاتی که از ما سؤال می شود ، عبارتند از:

آیا Chromebook از برنامه های VPN Android پشتیبانی می کند?

از آنجا که Chromebook ها روی سیستم عامل Chrome اجرا می شوند ، گزینه های بسیار محدودی برای برنامه های پشتیبانی شده Android VPN هستند. در حالیکه این لپ تاپ از دو نوع پروتکل مهم پشتیبانی می کند: OpenVPN و L2TP / IPSec ، هنوز راه طولانی برای شروع این بستر برای پذیرش برنامه های Android وجود دارد..

آیا استفاده از VPN رایگان در Chromebook بی خطر است?

به طور کلی ، سرویس های رایگان از اعتبار کمتری برخوردار هستند ، زیرا هزینه های سرورها را پشتیبانی می کنند و از طریق روش های دیگر مانند تبلیغات و ردیاب پشتیبانی می کنند. با این وجود ، هنوز چند گزینه مطمئن وجود دارد که در حقیقت مایل اضافی برای حفظ امنیت و فعالیت شما حفظ می شوند.

چگونه می توان زبانه را از Chromebook به Chromecast فرستاد?

مرورگر Chrome را باز کرده و در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید “بازیگران بیشتر”. یک کادر بازشو ظاهر می شود که از شما می خواهد دستگاه را برای ارسال انتخاب کنید “قالب” به. پس از انتخاب ، انتخاب کنید که آیا می خواهید تمام صفحه نمایش خود یا فقط برگه فعلی را در Chrome به اشتراک بگذارید. ساده آن به نام Chromecast است.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

اگر می خواهید هویت خود را هنگام استفاده از Chromebook ایمن نگه دارید ، استفاده از یک سرویس VPN ضروری است. ما امیدواریم که بهترین راهنمای VPN ما برای Chromebook به شما کمک کند یک گزینه مناسب را پیدا کنید که متناسب با نیازها و نیازهای شما باشد. صرف نظر از این ، اگر به هر مسئله ای رسیدگی کردید یا پیشنهادهای بهتری داشتید ، در کنار گذاشتن نظری در زیر دریغ نکنید. احساس رایگان کنید که مقاله را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me