بهترین VPN برای Chrome 2020 – VPN برای پسوندهای Chrome شامل

محبوب ترین مرورگر ، گوگل کروم اکنون سالها است که حاکم بر خروس است. سریع ، پر سرعت و پرتحرک بودن آن باعث می شود که اینترنت را به یک تجربه ارزشمند تبدیل کنید. بهترین بخش از همه: مرورگر حتی می تواند متناسب با تمایلات و نیازهای استفاده شما تنظیم شود “برنامه های افزودنی Chrome”.

از جمله این ابزارهای ارزشمند مرورگر شامل بهترین محصولات VPN ، که برای اعمال ایمنی و حفظ حریم خصوصی آنلاین بسیار مهم است ، تقویت تجربه مرور شما مانند سایر موارد نیست. از انسداد تلویزیون آنلاین تا امنیت IP در حین تورنت ، افزونه های Chrome VPN می توانند مزایای بی شماری برای دسترسی به اینترنت نامحدود را ارائه دهند.

با این وجود ، ضروری است که پسوند صحیح را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ، این بهترین راهنمای کامل VPN را برای Chrome توسط BestVPN.Co بررسی کنید ، حاوی پسوندهای VPN با درجه بالا و رایگان ، راهنماهای تنظیمات ، سؤالات متداول دیگر.!

بهترین vpn برای کروم

Contents

بهترین VPN برای Chrome چیست؟?

از زمان ظهور Google Chrome ، این مرورگر تقریباً تقریباً در همه سیستم عامل ها و کشورها به سیستم عامل اصلی تبدیل شده است. طبیعت سبک مرورگر ، یک تجربه اینترنتی یکپارچه و با کمک Chrome را ممکن می کند’ظهور قدرت.

با این حال ، مانند سایر نرم افزارهای رایج دیگر در دنیای محاسبات مانند Windows و Android ، Chrome در اینجا است که اکثر فعالان بدافزار کیف ترفندهای خود را خالی می کنند. مرورگر می تواند به اسکریپت های دستکاری شده و نرم افزارهای مخرب آلوده شود.

این امر کل تجربه مرور را مانع می شود ، زیرا باید با تغییر مسیرهای شرم آور وب سایت ، تبلیغات / اطلاعیه های پاپ آپ بی ربط و ابتکارهای خودکار مقابله کنید. در حالی که بهترین ابزار برای محافظت از شما در برابر قربانی شدن چنین مشکلاتی ، جلوگیری از سرگرمی با لینک ها و بارگیری های آلوده به بدافزارهاست ، VPN ها خیلی عقب نیستند.

VPN ها اهداف زیادی مانند محافظت از ناشناس بودن آنلاین خود ، محافظت از داده های ارزشمند خود را از تهاجم های غیرمجاز ، باز کردن محتویات جغرافیایی محدود شده ، و ماسک کردن آدرس IP خود انجام می دهند. با این حال ، آنچه این سرویس ها را فوق العاده می کند این است که اکنون حتی می توانید یکی از آن را به عنوان یک پسوند Chrome دریافت کنید ، و یک تجربه مرور امن تر را تضمین می کند.

برای کسانی از شما که اهدا’هنوز می دانید ، Chrome دارای برنامه های افزودنی درست مانند تلفن های هوشمند Android و iOS دارای برنامه ها و یک فروشگاه اختصاصی است. این برنامه های افزودنی به شما امکان می دهد تا عملکردهای بیشتری ایجاد کنید و کمی از سفارشی سازی را در مرورگر خود اضافه کنید تا نیازهای شما را برآورده سازد. آیا می خواهید بدانید VPN های Chrome چه مزایایی را به شما ارائه می دهند؟ خواندن را ادامه دهید!

بهترین مزایای Google Chrome VPN:

یک VPN معتبر و با کیفیت می تواند Chrome شما را گسترش دهد’توانایی کاری و فراهم آوردن قابلیت های بیشتر در کاوش در اینترنت با ایمن و ناشناس. اینجا’نحوه VPN ها می توانند تجربه مرور شما را در Chrome اصلاح کنند:

 1. انسداد تلویزیون آنلاین
 2. امنیت بالای خط را از طریق رمزگذاری و پشتیبانی از پروتکل های متعدد فراهم کنید
 3. با کلاهبرداری IP خود در سایت های تجارت الکترونیکی در هزینه های خود صرفه جویی می کنید
 4. به شما اجازه می دهد از حملات مخرب در امان باشید
 5. ویژگی های مسدود کردن تبلیغات باعث ناامید کننده تر شدن تجربه می شوند

چه چیزی را در بهترین VPN برای Chrome در نظر بگیریم؟ معیارهای رتبه بندی ما

اگرچه می توان هر VPN را با Chrome جفت کرد ، اما همه آنها قادر نخواهند بود از نوع تجربه ای که برای سیستم عامل مناسب است استفاده کنند. هنگامی که ما ضمن ایجاد این بررسی ، صدها VPN را مرور کردیم بهترین VPN برای مرورگر Chrome, اینجا’هر عامل چه وزن داده شده است (ما 5 ستاره فوقانی داریم):

یک فرمت خوب ساخته شده – (2 ستاره)

مهمترین معیار رتبه بندی برای هر VPN که در این لیست از بهترین VPN برای مرورگر Chrome نمایش داده می شود ، قابلیت عملکرد و پسوند بدون درز بود..

برنامه ها یا برنامه های افزودنی سازگار همیشه به سختی قابل توسعه هستند و حتی بهینه سازی برای تجربه کاربری مناسب حتی سخت تر است. برنامه های افزودنی بد طراحی شده می توانند مرورگر شما را کند کرده و تجربه مرور Chrome شما را به کابوس تبدیل کنند!

یکی از 2 ستاره برای دسترسی به افزونه Chrome VPN در دسترس است و دومی برای درجه سازگاری و یکپارچه سازی یکپارچه از برنامه افزودنی.

امنیت – (1 ستاره)

اگر یک VPN امن نباشد ، ابزاری برای حفظ حریم خصوصی نیست ، بلکه یک فریب است. عوامل زیادی وجود دارد که به ایجاد یک VPN ایمن ادامه می دهد و در میان آنها ، اینها مواردی هستند که ما ضروری می دانیم:

 1. سطح رمزگذاری – رمزگذاری AES 256 (این نمی تواند به شکسته شود مگر اینکه کسی به هزاران دلار سرمایه گذاری کند)
 2. پشتیبانی از پروتکل چندگانه – باید از OpenVPN و L2TP پشتیبانی کند (امن ترین پروتکل ها)
 3. Kill Switch – در صورت قطع ارتباط ناگهانی از حریم خصوصی شما محافظت می کند
 4. DNS و IPV6 Leak Protection – IP Leaks یک نادرست است و ما نمی خواهیم’آنها را ببخش

سایر ویژگی های اختیاری مانند Tunneling Split ، پیاز بیش از VPN و Double VPN می تواند امنیت شما را حتی بیشتر بهبود بخشد و قطعاً VPN را بهبود بخشد.’رتبه بندی.

رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود – (1 ستاره)

براساس یک گزارش اخیر ، دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی همچنان دلیل اصلی دستیابی به VPN است. برای کاربران Chrome بهترین VPN برای مرورگر Chrome باید بتواند با ارائه یک پایه سرور جامد این محدودیت های محتوا را نادیده بگیرد ، به شما این امکان را می دهد تا از هرجایی هر چیزی را مشاهده کنید.

خط مشی صفر – (1 ستاره)

گوگل ، فیس بوک و آژانس های دولتی در حال حاضر برای انواع مختلف داده ها و یک سرویس VPN در حال شیر دادن به شما هستند که مطابق با درخواست های آنها هرگز از انتهای ما انگشت شست نمی شود. هر نوع ورود به سیستم یا آدرس های اینترنتی ، استفاده از پهنای باند یا حتی داده های شخصی می تواند کاربر را در صورت ذخیره شدن به هر وسیله ای دچار مشکل کند..

داده های جلسه کاربر Chrome حتی با ارزش تر است زیرا تاریخچه مرور و لیست بازدید وب سایت شما یک معدن طلای بالقوه برای هر نوع کارگر یا هکری محسوب می شود. یک VPN با یک سیاست صریح صریح بیان شده صفر چیزی است که ما در این بهترین VPN برای مرور مرورگر Chrome منتظر آن هستیم..

بهترین VPN برای Chrome در سال 2018:

با توجه به VPN های پرداخت شده ، شما می توانید اطمینان حاصل کنید که از هر نظر نسبت به همتایان رایگان خود ، ارزش خوبی را به دست آورید. یک سرویس VPN خوب ممکن است برای شما هزینه ای داشته باشد ، اما برای نمونه ویژگی ها و اعتبار بی نظیری را ارائه می دهد. ما از هیچ سرویس VPN رایگان که می تواند Netflix ایالات متحده را از هر نقطه جهان خارج کند ، نمی دانیم.

برای کاربران Chrome ، VPN های Paid در جایی هستند که شما می توانید بهترین پسوندهای VPN را پیدا کنید و به شما امکان می دهید یک تجربه مرور خصوصی و امن تر و غیرمترقبه را در اختیار کاربران قرار دهید. ارائه امنیت درجه بالا ، خط مشی های صفر ، آزمایش های رایگان ، طیف گسترده ای از ویژگی های جدید و مهمتر از همه ، برنامه های افزودنی سازگار با Chrome.

در اینجا 5 VPN برتر پرداخت شده برتر برای افزودنی Chrome برای 2018 آورده شده است:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

1. ExpressVPN – بهترین VPN برای مرورگر Chrome شما

این یکی VPN است که برنده شد’فارغ از پلتفرم ، از لیست های برتر VPN خارج شوید و همه چیز در اینجا نیز فرق نمی کند. ExpressVPN دارای سالها اعتبار بازار به عنوان یک سرویس درجه یک است و برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان مشابه VPN مشابه ، هیچ نوع لغزش مشخصی از این سرویس وجود ندارد..

با توجه به بهترین بررسی VPN ما ، ExpressVPN’افزونه Chrome برای استفاده در ویندوز ، مک و حتی سیستم عامل لینوکس بدون درز است. UI و UX آن برای ایجاد همه ویژگی ها در دسترس هستند. برنامه افزودنی آن با قابلیت تلفن همراه ساخته شده است و این گزینه برای محافظت از دستگاه خود با VPN معتبر برای Chrome Android گزینه برتر است.

ExpressVPN برای Chrome

هر کس ، از یک آماتور تا یک حرفه ای ، می تواند به راحتی به هر یک از 148 سرور مستقر در 94 کشور تبدیل شود در حالی که با یک سوئیچ kill ، AES 256 Encryption ، محافظت در برابر نشت DNS ، بلوک WebRTC و خط مشروب صفر ایمن شده است. حتی انواع سایت های محدود جغرافیایی را در هر زمان و هر مکان از حالت قفل خارج می کند و این امر را به یکی از خدماتی که می تواند ادعا کند ارائه این سرویس برای کاربران است.

کاربران ExpressVPN همچنین در جزایر ویرجین بریتانیا که یک کشور با اطلاعات مناسب است و در کنار ویژگی های امنیتی استثنایی مستقر هستند ، می توانند در صورت بروز مشکل ، به گفتگوی زنده 24/7 دسترسی پیدا کنند. اشتراک ماهانه 12،95 دلار برای شما هزینه خواهد داشت در حالی که برنامه 6 ماهه مبلغ 59،95 دلار را یکبار برای شما بازپرداخت می کند. با این حال ، بهترین برنامه در ExpressVPN ، برنامه سالانه است که یکبار و به صورت 99 میلیارد دلار 95 دلار هزینه می شود. (بررسی دقیق Expressvpn ما را بخوانید)

همه برنامه ها با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شوند و برنامه افزودنی Chrome را می توانید از اینجا بارگیری کنید. پسوند فوق العاده کروم ExpressVPN دارای 5 ستاره است.

طرفداران

 1. اختصاصی Chrome Addon
 2. خط مشی صفر
 3. مستقر در یک کشور دوستانه داده
 4. پشتیبانی سریع مشتری در دسترس است
 5. فایروال اتوماتیک Kill Switch و NAT
 6. آزمایش آزمایشی با ویژگی محدود در دسترس است
 7. 30 روز ضمانت برگشت پول برای مبتدیان پرداخت شده.
 8. رمزگذاری نظامی درجه 256 AES

منفی

 1. قیمت گذاری در مقایسه با خدمات مشابه گران است
 2. فقط 3 اتصال دستگاه به طور همزمان در دسترس است

دریافت ExpressVPN

2. NordVPN – یک پسوند کروم سبک وزن مناسب برای مرور ایمن

ویژگی های امنیتی ترکیبی و سازگاری عالی سیستم عامل ، NordVPN را ایجاد می کند’برنامه افزودنی Chrome ، یکی از بهترین گزینه ها برای کاربران خارج از کشور است. برنامه افزودنی Chrome آن بسیار سبک وزن است و کارآمد نیست’سرعت مرورگر را بیش از حد کند کنید تا کل تجربه را خراب کنید.

بهترین بخش در مورد NordVPN ، توانایی آن برای رفع انسداد جغرافیایی سایتهای محدود مانند netflix از طریق زیرساختهای سرور حیرت انگیز در بیش از 60 کشور جهان است و در کل 3359 سرور ارائه می شود. این حتی یک ویژگی SmartPlay برای علاقه مندان به تلویزیون آنلاین دارد تا بتوانند تجربه تماشای غیرقابل کنترل را تجربه کنند.

NordVPN برای کروم

علاوه بر رمزگذاری درجه نظامی AES 256 و پشتیبانی از پروتکل های متعدد ، کاربران همچنین به ویژگی های DoubleVPN ، CyberSec ، Kill Switch دسترسی پیدا می کنند. این ادامه می دهد که چقدر تطبیق پذیری این سرویس را برای افزایش استفاده ، گسترش یا متنوع کردن امنیت خود به صورت آنلاین در اختیار کاربران VPN قرار می دهد. (به این بررسی دقیق Norvpn مراجعه کنید)

NordVPN دارای خط مشی صفر در مورد سیاهههای مربوط است و تاکنون هیچ نقض اعتماد در مورد این ادعا مشاهده نشده است ، بنابراین مطمئن باشید این یک VPN به اندازه کافی امن است که توصیه می شود. برنامه دوساله بهترین ارزش برای پول است که فقط 79 دلار صورت می گیرد که یک بار برای یک دوره اشتراک 24 ماهه صورت می گیرد.

برنامه ماهانه با قیمتی برابر با 11.95 دلار کمی گران است ، در حالی که برنامه سالانه نیز می تواند در نظر گرفته شود ، 69 دلار برای شما که یک بار برای یک دوره اشتراک 12 ماهه صورت می گیرد ، هزینه ای برای شما دارد. NordVPN از پایان ما سزاوار 5 ستاره کامل است ، زیرا هیچ نقطه ضعفی در رابطه با این VPN برای Chrome وجود ندارد.

طرفداران

 1. اختصاصی افزونه Chrome
 2. دوره آزمایشی رایگان
 3. رمزگذاری مضاعف
 4. 3359 سرور در 60+ کشور
 5. بیت کوین پذیرفت
 6. پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 / IPSec ، L2TP / IPSec ، PPTP و SSTP
 7. ویژگی SmartPlay برای سایتهای استریم

منفی

 1. قیمت بسیار بالا با قیمت 11/95 دلار در ماه و فقط در برنامه های بلند مدت موجود است

NordVPN دریافت کنید

3. PureVPN – یک VPN مقرون به صرفه با قیمت مناسب برای نیازهای مرور Chrome شما

PureVPN بسیار ارزانترین VPN است که تمام ویژگی های درجه بالا را ارائه می دهد ، برای بودجه کروم با بودجه بهترین گزینه است. PureVPN با ارائه همه چیز نصف قیمت مانند سایر VPN های دارای ویژگی های مشابه ، اخیراً یک افزونه Chrome اضافه کرده تا یک تجربه یکپارچه تر را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

اگر به دنبال یک VPN هستید که بتواند محتویات جغرافیایی محدود شده را از همه جا به بهینه ترین روش ممکن باز کند ، سپس جستجوی شما به اینجا ختم می شود. PureVPN می تواند به شما امکان می دهد محتوای 30+ کشور با 40+ کانال پشتیبانی شده را پخش کنید.

PureVPN برای Chrome

PureVPN در سایر ویژگی ها نیز هیچ مشکلی ندارد و امکان دسترسی به سرورهای 750+ در 140 کشور ، دسترسی DDoS ، NAT Firewall ، Split Tunneling ، رمزگذاری درجه AES 256 ، پشتیبانی از پروتکل های متعدد در هر سرور و حتی بیشتر را در اختیار کاربران قرار می دهد..

با این حال ، فقط یک اشکال در این سرویس وجود دارد. PureVPN لاستیکی از قبیل آدرس های IP را حفظ می کند ، اما اگر به دنبال خدمتی هستید که محتوا را با محدودیت جغرافیایی محدود کرده و با بودجه آنلاک نمی کند.’به هر کاری غیرقانونی بپردازید ، پس با این خدمات در امان هستید.

با پرداخت 68.88 دلار فقط یک بار برای یک برنامه اشتراکی 24 ماهه ، PureVPN از لحاظ قیمت مقرون به صرفه با تمام ویژگی های عالی بهترین خدمات در خارج از کشور باقی مانده است. (فراموش نکنید که این بررسی purvpn را بررسی کنید)

طرفداران

 1. 750+ سرور بیش از 140+ کشور برای همه کاربران chrome پخش شده است
 2. تقسیم تونل
 3. 7 روز ضمانت برگشت پول
 4. Internet Kill Switch، NAT Firewall
 5. پهنای باند نامحدود
 6. پشتیبانی از تمام پروتکل های رمزگذاری عمده

منفی

 1. سیاست بازپرداخت کمی دشوار است

PureVPN دریافت کنید

4. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) – مورد علاقه کاربران Premium VPN

وی یکی از VPN هاست که در پست ها و نظرات Reddit بیشتر از آنکه در لیست های معتبر بررسی ظاهر شود ، توصیه می شود. دسترسی به اینترنت خصوصی یا PIA یک VPN است که در ابتدا دشوار است که به آن عادت کنید اما به محض اینکه به ویژگی های آن عادت کردید بسیار خوب کار می کند..

برای کاربران Chrome ، این برنامه اختصاصی افزونه Chrome را ارائه کرده است که برای خدمت به کاربرانی که به دنبال یک VPN سازگار نیستند ، ارائه می دهد’t کل تجربه را پایین می آورد. مجهز به ویژگی اتصال خودکار ، پشتیبانی از پروتکل چندگانه ، پنج اتصال همزمان ، محافظت در برابر نشت DNS و حتی تست سرعت پهنای باند نقطه ای است..

دسترسی به اینترنت خصوصی برای Chrome

PIA به اندازه کافی ایمن است که به شما توصیه می شود با مرورگرهای Chrome خود مخلوط شوید و حتی در ایالات متحده واقع باشید ، که یک کشور با اطلاعات مناسب نیست ، اما هیچ پرونده کاربر شناخته شده ای را نگه نمی دارد. رمزگذاری ارائه شده بالاترین سطح با استاندارد AES 256 است که از بسته های داده شما در هر زمان محافظت می کند.

تنها اشکالی که ما تجربه کردیم ، در رفع انسداد تلویزیون آنلاین بود و امثال Netflix و Hulu اغلب هنگام مسدود کردن و خیلی آهسته بودن در صورت باز شدن از انگشت شست ، مانع از آن شدند..

با این حال ، قیمت ها به طرز خارق العاده ای مشتری پسند هستند و برای یک برنامه دو ساله فقط 69/95 دلار قیمت دارند ، قطعاً در فروش بیشتر و بیشتری ادامه خواهد داشت. حتی برنامه سالانه نسبت به بقیه خدمات که با قیمت بسیار معقول 39،95 دلار صورت می گیرد یک بار ، برای اشتراک کامل 12 ماهه کاملاً مناسب بودجه است..

PIA به عنوان یک VPN اختصاصی Google Chrome دارای رتبه 3 ستاره از طرف ما است.

طرفداران

 1. گزینه های پرداخت چندگانه از جمله Bitcoin برای مرورگر کروم.
 2. سرور گسترده در کشورهای بزرگ گسترش یافته است
 3. هیچ سیاهه ای را نگه نمی دارد
 4. برنامه های اختصاصی برای طیف گسترده ای از سیستم عامل
 5. ارائه پروتکل های پیشرو و رمزگذاری درجه نظامی
 6. پشتیبانی 24/7 مشتری
 7. بازپرداخت 7 روزه موجود است
 8. 3284+ سرور در 24 کشور

منفی

 1. هیچ آزمایشی رایگان در دسترس نیست
 2. سرعت در برخی از سرورها محدود است
 3. نمی کند’در باز کردن انسداد تلویزیون آنلاین عملکرد خوبی داشته باشید

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

5. PrivateVPN – امنیت درجه برتر با مرورگر Chrome VPN شما

اگرچه این ارائه دهنده VPN هنوز یک پسوند اختصاصی Chrome ارائه نمی دهد ، اما می تواند یک تجربه مرور ارزشمند را در صورت مرور از طریق برنامه های اختصاصی سیستم عامل ارائه دهد. در جبهه رفع انسداد ، بهترین کار برای دسترسی به محتوا از ایالات متحده است و اگر شما یک علاقه مندان به Netflix ایالات متحده هستید ، پس این یکی بهترین مناسب برای شماست.

PrivateVPN برای Chrome

با داشتن یک پایگاه گسترده در 56 کشور جهان و ارائه چندین پروتکل پشتیبانی ، می توانید مطمئن باشید که PrivateVPN پیروز شده است’مرورگر Chrome خود را خراب کنید’مهارت در هنگام گشت و گذار آنلاین است.

PrivateVPN خط مشی صریحاً صریح مربوط به صفر را دنبال می کند و تاکنون ، در هیچ رسوایی پیرامون درخواست داده دخیل نبوده است ، و این باعث می شود تا یک داده ارائه دهنده معتبر برای اعتماد به داده های شما با.

و با تمام این ویژگی ها ، دیگر لازم نیست روی جیب شما هم خیلی سخت باشد. یک برنامه 12 ماهه در PrivateVPN 50.40 دلار هزینه دارد به علاوه شما یک ماه اشتراک رایگان با آن دریافت خواهید کرد.

طرفداران

 1. 30 روز آزمایشی رایگان
 2. رکورد به روز 98٪
 3. پرتاب سرعت صفر
 4. هرگز نقض داده را تجربه نکرده اید
 5. 56 مکان سرور
 6. رمزگذاری بیت 2048 با AES 256
 7. پروتکل ها شامل VPN ، PPTP ، L2TP ، Ikev2 هستند & IpSec
 8. محافظت در برابر Ipv6

منفی

 1. هیچ برنامه قیمت گذاری طولانی مدت در دسترس نیست
 2. UX این برنامه که در ابتدا عادت کرده اید کمی دشوار است

PrivateVPN را دریافت کنید

بهترین VPN رایگان برای Chrome

* (VPN های رایگان برنده شدند’مانند VPN های پرداخت شده رتبه بندی شوید) – VPN های رایگان اکثراً مخالف هستند ، که برای ارائه اطلاعات ارزشمند خود یا ارائه ابزاری برای کاشت بدافزار ، خدمات رایگان ارائه می دهند. یافتن اعتبار در دنیای VPN های رایگان دشوار است ، اما هنوز هم برخی از نام هایی وجود دارند که امروزه مارک های معتبری ارائه شده و دارای استانداردهای خدمات قابل ستایش هستند.

با این حال ، مهم نیست که یک VPN رایگان چقدر خوب باشد ، برنده شد’به عنوان مثال می توانید با ویژگی ارائه دهنده های پرداخت شده برای ویژگی مطابقت داشته باشید. تقریبا هیچ VPN رایگان Chrome ارائه نمی دهد پهنای باند نامحدود. بنابراین ، اگر به دنبال ویژگی های درجه بالا هستید ، یک سرویس VPN Paid را انتخاب کنید.

برای سایرین ، که هنوز می خواهند بدانند که VPN های Chrome رایگان بهترین تجربه را در هنگام همراه بودن با Chrome به شما ارائه می دهد ، در اینجا 5 لیست ارائه دهنده برتر برتر VPN رایگان برای Chrome در سال 2018 آورده شده است:

1. TunnelBear – VPN عالی عالی برای Chrome که حداکثر امنیت را ارائه می دهد

VPN های رایگان می توانند سایه باشند اما TunnelBear isn’یکی از آنها برندی که از نظر اعتبار از نظر زمان ایستاده است ، ارائه دهنده گزینه عالی برای اتصال VPN رایگان با مرورگر Chrome شما است.

بهترین VPN رایگان برای Chrome

این VPN دارای یک پسوند هدفمند ساخته شده Chrome است که به اندازه کافی سریع می باشد تا تجربه ای بی نظیر در مورد هر سیستم عامل شما داشته باشد.

تنها نکته منفی در اینجا کلاه استفاده از داده های آن با حداقل 500 مگابایت در ماه است که اگر فقط به دنبال مرورگر هستید یا در وب جستجو کرده اید کافی است..

طرفداران

 1. برنامه افزودنی رایگان Chrome
 2. 5 دستگاه می توانند به طور همزمان وصل شوند
 3. رمزگذاری محکم
 4. خط مشی صفر
 5. استقرار ساده و آسان

منفی

 1. کلاه استفاده خیلی کم است
 2. نمی کند’از همسالان یا P2P پشتیبانی کنید

2. Hide.Me – ویژگی های گسترده ای را به عنوان VPN رایگان برای Chrome ارائه می دهد

تعداد کمی VPN رایگان می توانند با سرعت های ارائه شده توسط Hide.Me مطابقت داشته باشند. یکی از بهترین VPN های Chrome رایگان در آنجا ، Hide.Me یک درپوش داده چشمگیر از 2 گیگابایت در ماه را در اختیار شما قرار می دهد ، که برای نیازهای مرور با شدت متوسط ​​کافی است.

هنگام بررسی با Hide.Me ، هیچگونه نشت DNS رخ نداد و هیچ امضایی از ویروس مخرب یا ویروس در نرم افزار آن وجود نداشت ، و این یک VPN رایگان ایمن برای توصیه به کاربران Chrome ماست.

مخفی کردن. من برای Chrome

پنهان کردن’T پشتیبانی از P2P یا انسداد محتوای جغرافیایی محدود ، اما این’چیز بدی نیست زیرا این خدمات منحصر به فردی هستند که یک VPN رایگان نمی تواند از ارائه آن پشتیبانی کند. این کار نمی کند’یک افزونه Chrome دارد ، اما افزونه پروکسی را با سرویس خود برای کاربران Chrome ارائه می دهد.

طرفداران

 1. برنامه افزودنی رایگان Chrome برای همه نسخه های کروم
 2. استانداردهای رمزگذاری باور نکردنی
 3. یک خط مشی صریح و صریح اعلام شده ، صفر.
 4. پشتیبانی مشتری بسیار عالی است
 5. سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد
 6. بسته داده بزرگ

منفی

 1. سرور فقط در 3 کشور
 2. برای باز کردن محتوای جغرافیایی محدود مناسب نیست.

3. ZenMate VPN – یک VPN قابل اعتماد رایگان برای Chrome

این یکی از VPN است که ممکن است افراد زیادی قبلاً از آن استفاده کرده باشند ، حتی آنهایی که اهدا نمی کنند’در مورد صنعت VPN به طور کلی اطلاعات زیادی می دانید. خدمات ZenMate VPN به نظر می رسد مانند نسل های مختلف بوده است ، اما خدمات آن در این مدت هرگز بی نتیجه نمانده است.

از رفع انسداد سایتهای رسانه های اجتماعی در رژیم های محدود کننده گرفته تا کانال بدون درز IP در مرورگر Chrome شما ، این VPN همه کار را انجام می دهد. برای یک Chrome VPN Free با درجه بالا ، به این سرویس مراجعه کنید و برنده شدید’ناامید شدم.

Zenmate برای Chrome

چی’نکته دیگر این است که افزونه اختصاصی VPN Chrome را برای ارائه سریع و یکپارچه اتصال در مرورگر وب ارائه می دهد. حتی اگر می خواهید یک قدم بیشتر با این سرویس ارتباط برقرار کنید ، یک حساب پرمیوم به روز شده با تمام ویژگی های مناسب را ارائه می دهد.

ZenMate یک ارائه دهنده خدمات برتر VPN ، شاید بهترین انتخاب در این لیست برای آن دسته از آزادهای Chrome موجود در آنجا باشد.

طرفداران

 1. پهنای باند نامحدود در پسوند کروم رایگان
 2. برنامه افزودنی Chrome در دسترس است
 3. تعداد سرورها زیاد است

منفی

 1. خدمات تبلیغاتی
 2. خط مشی ورود به سیستم مبهم

4. Windscrib VPN – تازه واردی که با بهترین VPN های رایگان Chrome پشتیبانی می کند

با داشتن کلاه اطلاعات 10 گیگابایت در ماه ، Windscrib VPN خدمات رایگان ما برای رفع انسداد محتویات جغرافیایی با محدودیت زمانی است که ارائه دهنده پرداخت شده ما برای کمی کاهش می یابد.

Windscrib VPN در مقایسه با بقیه خدمات موجود در این لیست یک نام نسبتاً جدید است ، اما در چنین مدت کمی ، نام خود را برای تأمین سرعتهای بی همتا با خرابی بسیار اندک بدست آورده است..

WindscribVPN برای Chrome

سرورهای این ارائه دهنده هرگز برای خنثی کردن اتصالات شما به وب بسیار شلوغ نیستند و همچنین دارای یک افزونه ویژه Chrome برای کاربران است تا بتوانند به راحتی با سرویس های موجود در مرورگر یکی باشند..

Adblocker ، Firewall ، پشتیبانی P2P ، 11 مکان سرور و اتصالات نامحدود را به آن اضافه کنید و Windscribe به عنوان یکی از انتخاب های ما برای بهترین VPN برای Chrome Free list 2018 ظاهر می شود..

طرفداران

 1. برنامه کروم رایگان را ثبت کنید
 2. اتصالات نامحدود دستگاه
 3. درپوش داده 10 گیگابایتی
 4. ویژگی های مسدود کننده تبلیغات و فایروال
 5. پشتیبانی از P2P

منفی

 1. نمی کند’پشتیبانی از VPN را باز کنید
 2. پشتیبانی مشتری کند است

بدترین VPN برای Chrome

در صورت انتخاب VPN اشتباه ، هر VPN یکسان و مهم نیست که بدانید و درک خطرات ناشی از آن را انجام دهید. یک انتخاب اشتباه در دنیای VPN می تواند خطر از دست دادن داده های ارزشمند شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و حریم آنلاین شما را در معرض خطر قرار دهد.

Worst VPN برای Chrome فقط به دلیل نداشتن برخی از ویژگی های با کیفیت در این بررسی انتخاب نمی شود ، اما ما یک VPN بد را درنظر می گیریم که فقط در صورت رها کردن مشتریان خود از طریق یک فعالیت موذی مانند تلاش برای کاشت ردیابی کدها از طریق نرم افزار خود در کاربر’سیستم.

از این خدمات خودداری کنید یا در غیر این صورت آنها این امکان را دارند که در صورت فراهم بودن فرصتی برای انجام این کار به کل سیستم شما از طریق مرورگر Chrome خود آسیب بزنند..

در اینجا لیست Worst VPN برای Chrome 2018 توسط BestVPN.co آورده شده است

1. HolaVPN – هیچ زیرساخت سرور و بدافزار آلوده نشده است

حتی یک VPN که برای ساختن یک فهرست گسترده برنامه های سازگار از جمله پسوند Chrome سرمایه گذاری کرده است ، می تواند بعضاً به نظر می رسد خدمات سایه ای باشد. HolaVPN با یک اسم صدایی بسیار هاوایی ، ارائه دهنده ای نیست که باید به زودی انتخاب کنید.

بدترین vpn برای کروم

HolaVPN در اسرائیل واقع شده است’t حتی زیرساخت های سرور مخصوص به خود را دارد ، بلکه تمام کارهایی که می کند استفاده از سیستم های کاربران آن است و IP های آنها را به گره تبدیل می کند ، و این باعث می شود همه آنها مانند یک زیرساخت قدرتمند سرور حتی اگر هیچکدام در واقعیت وجود نداشته باشد ، به نظر برسند..

از طرف دیگر ، اگر می خواهید دلایل دیگری برای دوری از برنامه افزودنی Chrome این سرویس ، کدهای مخرب و ردیابی نیز داشته باشد. این در بهترین حالت است و باید از هر قیمتی برای کاربران Chrome جلوگیری شود.

طرفداران

 1. سازگاری چندگانه سیستم عامل.

منفی

 1. نمی کند’سرورهای اختصاصی خود ، بلکه از طریق یک شبکه مبتنی بر گره حتی در مرورگرهای کروم کار می کنند.
 2. خدمات تبلیغاتی
 3. اطلاعات کاربر را می فروشد
 4. خط مشی ورود به سیستم مبهم
 5. می تواند برای کاربران تورنت بسیار مضر تر باشد

2. Betternet VPN – مشغول تولید شیر و فروش داده های کاربر Chrome است

اکثراً ، VPN های بد سرویس های مستقل هستند اما اگر ارائه دهنده خدمات بسیار خوبی با پرداخت هزینه ای داشته باشد ، در نسخه رایگان آن به یک اندازه خدمات بد دست می یابد ، از این کار اجتناب می شود..

BetternetVPN برای کروم بد است

Betternet VPN در یک مطالعه CSIRO به نشت و فروش داده های کاربر پیدا شده است ، که شاید بزرگترین دلیل جلوگیری از این سرویس دست اول باشد. حتی استانداردهای رمزنگاری و امنیتی آن چیزی نیست که در مورد خانه بنویسید ، با وجود نشت معمول DNS و سرعت پایین.

این برنامه دارای پسوند Chrome است ، اما ما به شما توصیه می کنیم از داشتن چیزی در Chrome خود که در آن قرار دارد دقیقاً برعکس آنچه که قرار است انجام دهد استفاده کنید..

طرفداران

 1. قیمت بسیار پایین است
 2. محدودیت پهنای باند ندارد

منفی

 1. گزارش های کاربر Chrome را نگه می دارد
 2. نشت DNS گزارش شده است
 3. نرم افزار ردیابی شخص ثالث مجاز است
 4. سرعت اتصال آهسته است

3. Hotspot Shield – امنیت آنلاین کاربر را با ریسک بالا قرار می دهد

این اسم نباید’در اینجا با توجه به این واقعیت که شاید این یکی از مارک های شناخته شده در جهان از VPN ها باشد ، رایگان یا غیره است ، اینجا بوده ایم. اما در اواخر اخیر ، آسیب پذیری های امنیتی در زیرساخت های آن رواج پیدا کرده است.

HotSpot Shield برای کروم کمتر از حد متوسط ​​است

برای مثال اشکال افشای اطلاعات در این سرویس می تواند به هکرها اجازه دهد آدرس IP واقعی شما را به راحتی تشخیص دهند. برای کاربران Chrome ، چنین اشکالی می تواند به دلیل امنیت شما ویران کننده باشد و همچنین می تواند به دلیل مکانیسم های ضعیف سرور در کار ، منجر به عدم موفقیت های متعدد در رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود شده و سایت ها شود..

توصیه می کنیم تا زمانی که HotSpot Shield موفق به پشتیبانی از خدمات خود شود ، از این کار خودداری کنید و دوباره سالهای اعتماد خود را دوباره به دست آورد..

طرفداران

 1. یکپارچه در بین دستگاه ها ادغام می شود

منفی

 1. زیرساخت ضعیف است و می تواند منجر به نمایش IP آسان در مرورگر کروم شود
 2. سرعت های آهسته
 3. در خدمت تبلیغات مزاحم است

بهترین VPN برای بارگیری Chrome

بهتر است اگر از VPN استفاده می کنید که افزونه سازگار با Google Chrome VPN را ارائه دهد ، زیرا این کار باعث صرفه جویی در وقت و تلاش کافی در بارگیری و نصب نرم افزار می شود..

اینجا’چگونه می توانید VPN را برای مرورگر Chrome بارگیری کنید در صورت وجود برنامه افزودنی:

 1. یک سرویس VPN Credible را انتخاب کنید و با ارائه آدرس ایمیل خود برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کنید
 2. یک برنامه قیمت گذاری متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید
 3. اعتبار کاربر را ایمن کنید
 4. اکنون یا مستقیماً به پیوند بارگیری پسوند Chrome در ارائه دهنده VPN حرکت می کند’به وب سایت Chrome بروید یا به فروشگاه وب Chrome بروید و افزونه خدمات سرویس VPN خود را جستجو کنید.
 5. نصب و راه اندازی را شروع کنید
 6. با محافظ صفحه ای که همه گوشه های وب را باز می کند ، به اینترنت ضربه بزنید!

نحوه نصب بهترین Google VPN Google Chrome

بسیاری از کاربران ، اگر نه همه ، معتقدند که هیچ راهی برای نصب برنامه افزودنی در Chrome به جز فروشگاه وب Chrome وجود ندارد. اما ، با وجود برنامه نویسان سعی در پیچ و خم کردن پیچ ها در سال های اخیر ، آنها هنوز هم با گذاشتن یک دریچه کوچک به مشکل خورده اند تا به هر کسی اجازه دهند بدون افزودن آن در فروشگاه وب Chrome ، افزونه ای را نصب کند..

برای کاربران Chrome VPN ، اگر می دانید که VPN برنامه افزودنی را ارائه می دهد اما نمی توانید آن را در فروشگاه وب Chrome پیدا کنید ، اینجا’چگونه می توانید آن را به راحتی نصب کنید:

 1. پرونده CRX را که VPN شما ارائه کرده است بارگیری کنید
 2. اکنون مرورگر Chrome خود را باز کرده و با تایپ کردن این آدرس در نوار بالا به Chrome: // extensions / بروید
 3. گزینه حالت برنامه نویس را که در سمت راست مرورگر قرار دارد ، بررسی کنید
 4. اکنون برای ادامه کار باید به CRX Extractor نصب کنید. این کار برای استخراج پرونده CRX است که شما بارگیری کرده اید و به شما امکان می دهد تا آن را به یک فایل پستی تبدیل کنید
 5. این پرونده را از حالت فشرده خارج کرده و به صفحه برنامه های افزودنی Chrome که قبلاً باز کرده اید ، برگردید. برای شروع مراحل نصب ، دکمه Load Unpacked Extension را انتخاب کنید

یک نکته مهم در اینجا برای کاربران این است که اکثر این پرونده های CRZ غیر مجاز می توانند حاوی بدافزارها یا کدهای ردیابی باشند ، بنابراین بهتر است که با فروشگاه وب Chrome برای پسوندهای VPN بچسبید یا فقط از چنین فایلهایی بسیار محدود استفاده کنید..

نحوه تنظیم VPN در Chromebook

شما حتی در Chromebook به محافظت و حفظ حریم خصوصی احتیاج دارید ، زیرا بسیاری از VPN ها اهدا نمی کنند’برنامه های اختصاصی برای این سیستم عامل را ارائه دهید ، باید یک VPN را از طریق فرآیند تنظیم دستی نصب کنید.

اجازه دهید’چگونه می گذرد’اینجا انجام شد:

 1. پس از ورود به سیستم Chromebook خود ، به عکس حساب خود بروید.
 2. اکنون تنظیمات را باز کنید
 3. انتخاب کردن “شبکه”
 4. انتخاب کنید “اتصال را اضافه کنید”
 5. اکنون گزینه ای وجود خواهد داشت “OpenVPN / L2TP را اضافه کنید”. روی آن کلیک کنید.
 6. فرم درخواست می شود. پر کردن همه زمینه ها در این فرم برای ادامه کار ضروری است.
 7. نام میزبان سرور: آدرس IP فعلی خود را پر کنید
 8. نام سرویس: این به اختیار شماست. به عنوان مثال آن را هر چیزی که می خواهید نامگذاری کنید. “ABC VPN”
 9. نوع ارائه دهنده: برای کاربرانی که دارای یک عبارت یا یک کلید شخصی هستند ، کلید L2TP / IPsec + Pre-shared را انتخاب کنید. اگر گواهینامه های شما از سرپرست شبکه شما آمده است ، گزینه بعدی را انتخاب کنید یعنی L2TP / IPsec + گواهی کاربری
 10. کلید پیش اشتراک: Don’این را برای رمزعبور شخصی خود اشتباه کنید. این کلیدی است که برای اعتبارسنجی اتصال VPN شما استفاده می شود.
 11. گواهی سرور CA: گواهینامه سرور VPN نصب شده شما باید از لیست موجود در اینجا انتخاب شود
 12. نام کاربری: اعتبارنامه حساب VPN خود را وارد کنید
 13. گذرواژه: اعتبارنامه حساب VPN خود را وارد کنید
 14. OTP: رمز عبور را از طریق کارت OTP یا نشان VPN خود ایجاد کنید و آن را در اینجا تایپ کنید
 15. نام گروه: اگر در حال کار بر روی سیستم شخصی خود هستید ، این مورد را پرش کنید
 16. تمام آنچه که اکنون باقی مانده است کلیک بر روی آن است “وصل کنید”
 17. اگر اطلاعات شما معتبر بود ، قطعاً آن را به شبکه سرور VPN در Chromebook خود متصل کرده اید

بررسی پروکسی Chrome VPN

پروکسی هرگز نمی تواند جایگزین یک VPN شود ، زیرا آنچه انجام می دهد به بهترین شکل ممکن توصیف می شود “- پریدن”. VPN ها خدمات امنیتی کاملاً گسترده تری هستند زیرا از طریق امکاناتی مانند رمزگذاری بسته های داده و دریافت پروتکل ، محافظت می کنند..

پروکسی ، حتی برای Chrome هرگز توصیه نمی شود زیرا اکثر آنها به اندازه کافی ضعیف هستند که بتوانند IP واقعی شما را حتی به آماتورترین هکرها نشت کنند. کاربران تورنت هم خیلی خوب می دانند که پروکسی های خطرناک چقدر می توانند و در صورت استفاده از پروکسی ، توسط مسئولین بخاطر بارگیری فایلهای تورنت گرفتار شوند.

هرگز کروم را با یک پروکسی جفت نکنید’در بهترین حالت یک Farce است.

بهترین گوگل کروم VPN Reddit 2018

بررسی Reddit یک شاخص عالی برای احساسات کاربر در هر دسته از کالاها است. با توجه به بهترین VPN برای پسوندهای Chrome ، به نظر می رسید که نظرات کاربر به شدت به نفع دو سرویس یعنی NordVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی متوقف شده است..

یک کاربر اظهار کرد که NordVPN است’کروم’فرمت s بسیار توصیه می شود و عملکرد قابل تقدیر را ارائه می دهد. از زمان عضویت در NordVPN ، کاربر استفاده از هر سرویس شخص ثالث دیگری را متوقف کرده است ، که در مورد این سرویس حجم می گوید’قابلیت اطمینان.

بهترین بررسیهای reddit کروم vpn

یکی دیگر از کاربران ، NordVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی را توصیه کرده و به این واقعیت اشاره کرده است که اگر در دراز مدت مشارکت در این زمینه را انتخاب کنید ، هر دو این خدمات کم هزینه تر هستند..

کروم vpn آرا تغییر مجدد

دسترسی به اینترنت خصوصی ، همانطور که در بررسی ما به آن اشاره شد ، احتمالاً یکی از 3 محبوب ترین VPN معروف است که طبق گفته کاربران وجود دارد و نظرات reddit نیز گواهی بر این واقعیت است..

یک کاربر مانند سایر افراد بیشمار از این سرویس فصیح زده است و به قابلیت اطمینان بالایی از همه ویژگی های آن مانند سرعت ثابت و پرتاب صفر اشاره کرده است. برنامه های اختصاصی همچنین در حالی که کاربر بهترین کلمات خود را برای پسوند Chrome رزرو کرده بود ، ذکر شد و آنرا صدا زد “فوق العاده عالی”.(برای بررسی بیشتر به بهترین VDN reddit مراجعه کنید)

نظرات VPN کروم

بهترین VPN رایگان برای Chromebook

 1. پروتون VPN

شما به راحتی می توانید این نام را تشخیص دهید “پروتون” اگر شما’تا به حال به مواردی مانند رمزگذاری یا نامه امن علاقه داشته اید. این’از آنجا که ، این شرکت پشت این VPN مشهور است زیرا به این دلیل معروف است’صاحب جهان است’بزرگترین شبکه ایمن ایمیل یعنی ProtonMail.

بهترین vpn رایگان برای chromebook

شرکت کننده کاملاً اخیر آن در دنیای VPN است و بسته به ویژگی هایی که کاربر می خواهد از طرف ارائه دهنده دسترسی داشته باشد ، برنامه های رایگان و پولی ارائه می دهد..

تا آنجا که نسخه رایگان می رود ، امنیت آن با رمزگذاری درجه نظامی ، پشتیبانی از پروتکل OpenVPN ، نشت شناخته شده یا مشتری آلوده بسیار قابل اعتماد است..

پهنای باند ارائه شده آن بسیار سخاوتمندانه است زیرا در آن هیچ درپایی وجود ندارد ، بنابراین می توانید برای مواقعی که خدمات پرداختی شما کاهش می یابد ، از آن به عنوان سکانس خوب در Chromebook خود استفاده کنید.

تنها مشکلی که در مورد این سرویس وجود دارد این است که سرعت آن به طرز وحشیانه ای کند است ، آنقدر کند که فقط می تواند از فعالیت های مرور پشتیبانی کند. جریان به هیچ وجه توصیه نمی شود.

با این حال ، وجود دارد’اینجا صید است از آنجا که Chromebook یک سیستم عامل طاقت فرسا است ، بسیاری از ارائه دهندگان مشتری های اختصاصی را برای آن ارائه می دهند ، حتی بسیاری از آنهایی که با هزینه پرداخت می شوند ، چه رسد به ارائه دهندگان رایگان.

بنابراین ، باید برنامه Android را توسط ProtonVPN فرار از زندان کنید تا در Chromebook خود کار کند یا باید آن را به صورت دستی با استفاده از فایلهای پیکربندی OpenVPN نصب کنید..

بله ، در VPN های رایگان و همین محدودیت ها وجود دارد’زیرا اجرای VPN ها به بهترین شکل ممکن به سرمایه سنگینی احتیاج دارد که خدمات رایگان به آنها اهدا می کنند’دارای.

من صمیمانه به شما توصیه می کنم که اگر می خواهید تجربه برتر در Chromebook خود داشته باشید و یا از بین بردن اتصال VPN ناامیدکننده و تحت تأثیر ناامید کننده خود بپردازید ، فقط به پرداخت هزینه های خود بپردازید..

طرفداران

 1. پهنای باند نامحدود مجاز است
 2. به اندازه کافی زیرساخت حریم خصوصی

منفی

 1. سرعت آهسته
 2. فقط یک اتصال مجاز است

2. سرعت بخشیدن

دقیقاً همانطور که از نام این محصول پیداست ، این VPN برای کسانی که به دنبال پیوستن به یک ارائه دهنده رایگان هستند ، بهتر است اما حاضر به سازش در مورد سرعت نیستند. و این چیز کوچکی نیست ، خصوصاً در دامنه VPN رایگان. این’زیرا ، بیشتر ارائه دهندگان رایگان معمولاً سرعتهای شما را به حداقل ممکن می رسند ، پایین تر از آنچه در برنامه های پرداخت شده خود ارائه می دهند.

سرعت دادن vpn برای کروم

جدا از این ، آنها اهدا نمی کنند’محدودیت دسترسی شما به لیست سرور را نیز داشته باشید. می توانید از همه سرورهای 30+ به همراه 5 اتصال همزمان استفاده کنید.

تنها مشکلی که من با این VPN رایگان برای Chromebook شناسایی کردم محدودیت داده بسیار گیرا است. در ماه اول می توانید 4 گیگابایت داده دریافت کنید اما برای هر ماه فقط 1 گیگابایت کاهش می یابد. خیلی قطعاً شما فقط می توانید با استفاده از آن مرور ساده را انجام دهید ، یعنی’همه.

طرفداران

 1. سرعت رایگان سریع VPN
 2. 30+ سرور
 3. 5 چند ورود

منفی

 1. محدودیت داده کم است
 2. مشتری های برنامه کاربر پسند نیستند

3. تلفظ VPN

اگر به دنبال یک پسوند VPN رایگان به اندازه کافی خوب برای Chrome نیستید ، یک VPN کاملاً شناخته شده نیست اما بسیار مؤثر است ، اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که سایت های پخش ویدیو را مسدود کنید..
این کار نمی کند’سرعت خود را بسیار کند کنید و به شما امکان می دهد تا به سایت هایی با حداقل هیاهو بپردازید.
برنامه افزودنی Chrome بسیار سبک وزن است و برای شروع به اطلاعات واقعی نیاز ندارد. یک سرویس با یک کلیک که کاربران می توانند واقعاً در صورت عدم پرداخت سرویس پرداخت خود ، مرورگرهای خود را حفظ کنند’کار می کنند و آنها باید فوراً چیزی را از حالت انسداد خارج کنند.

طرفداران

 1. پهنای باند نامحدود
 2. دسترسی آسان به سایتهای سانسور شده
 3. کشیدن مکان در دسترس است

منفی

 1. سیاست ورود به سیستم مبهم است
 2. هیچ اطلاعاتی درباره رمزگذاری یا پروتکل های پشتیبانی نشده است

بهترین VPN برای سؤالات متداول Chrome

آیا Google Chrome یک VPN است?

خیر ، Google Chrome یک VPN نیست و نباید آن را اشتباه گرفت. Chrome یک مرورگر وب رایگان است که می توانید برای بازیابی و ارسال اطلاعات از آن استفاده کنید.

آیا می توانید از VPN در Chromebook استفاده کنید?

Chromebook یک سیستم عامل ویژه طراحی شده توسط برنامه نویسان در پشت مرورگر Chrome است. این سیستم در سیستم عامل گوگل کروم اجرا می شود و جایگزینی مناسب برای سیستم عامل های محبوب تر مانند Windows و Mac است.

VPN در هر سیستم عامل قابل استفاده است و Chromebook نیز از این قاعده مستثنا نیست ، با این وجود زیرا بسیاری از ارائه دهندگان برنامه های اختصاصی برای این سیستم عامل خاص ندارند ، لازم است که آن را از طریق فرآیند دستی که در بالا به آن اشاره کردیم نصب کنید..

چگونه می توان از سرور پروکسی با Chrome استفاده کرد?

بهترین چیز در مورد مرورگر Chrome میزان سهولتی است که از نظر تسهیل دسترسی به عملکردهای مختلف به کاربر خود می دهد. راه اندازی سرور پروکسی isn’همه این موارد در Chrome بسیار دشوار است. برای شروع مراحل تنظیم سرور پروکسی مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. کلیک بر روی آیکون با سه نوار موازی در سمت راست بالای مرورگر خود قرار دارد. اگر می خواهید تجربه خود را با Chrome سفارشی کنید یا کنترل کنید ، این مکان است که می توانید به آنجا بروید
 2. انتخاب کنید “تنظیمات” و بعد حرکت به پایین تا رسیدن به گزینه از “تنظیمات پیشرفته”
 3. اکنون در اینجا ، شما باید به پایین بروید انتخاب کنید گزینه ای به نام “تنظیمات شبکه”
 4. ما’تقریباً آنجا هستم. دیدن گزینه ای برای گفتن “تنظیمات پروکسی را تغییر دهید”. کلیک بر روی آن
 5. اکنون پنجره Properties Internet قبل از شما باز خواهد شد
 6. در سمت راست این پنجره ، گزینه ای با عنوان وجود دارد “تنظیمات شبکه”. انتخاب کنید آی تی
 7. به طور پیش فرض ، گزینه “تنظیمات را بطور خودکار تشخیص دهید” روشن خواهد شد. بچرخانش با انتخاب آن خاموش
 8. اکنون بررسی جعبه ای که می گوید “با LAN خود از یک سرور پروکسی استفاده کنید”
 9. وارد آدرس IP سرور پروکسی را که می خواهید در قسمت خالی برای آن متصل شوید “نشانی” و شماره درگاه سرور Proxy در عنوان زمینه دیگر “بندر”
 10. کلیک برای شروع اتصال از طریق سرور پروکسی و بار دیگر بر روی OK کلیک کنید تا تغییرات را ذخیره کنید
 11. اگر می خواهید اتصال پروکسی را حذف کنید ، به سادگی بردارید “با LAN خود از یک سرور پروکسی استفاده کنید” گزینه و انتخاب کنید “تنظیمات را بطور خودکار تشخیص دهید” گزینه

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

با توجه به اینکه چند بنگاه بزرگ در آنجا هستند که سعی می کنند داده های شما را بدزدند ، امنیت آنلاین برای علاقه مندان به Chrome ، نگرانی درجه یک است. رسوایی اخیر Cambridge Analytica گواهی بر این واقعیت است که داده های شما چقدر ارزش دارند و اهمیت محافظت از آن در برابر استفاده های ناعادلانه.

اولویت اصلی ما این است که کاربران خود را در مورد بهترین خدمات VPN در همه گروهها آگاه کنیم تا آنها را با بهترین انتخاب برای هر دستگاه و سیستم عامل روشن کنیم. اگر کاربران ما معتقدند که چیز ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن یا اضافه کردن به نظرات ما دارند ، این بررسیها بی طرفانه و برای پیشنهادات باز خواهند ماند.

در نظرات زیر بهترین دوست داشتن VPN برای بررسی افزودنی Chrome 2018 را دوست دارید ، نقد کنید ، بحث کنید و قدردانی کنید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  بهترین VPN برای لینوکس - راه اندازی سرورهای لینوکس VPN با استفاده از مشتریان رایگان