بهترین VPN برای ویندوز – هویت خود را بر روی رایانه / لپ تاپ خود مخفی کنید!

مایکروسافت سهم برتر در بازار سیستم عامل ها بوده است. آی تی “پنجره ها” محصول یک نوع است ، بصیرتی استثنایی ، کاربرپسندی و پشتیبانی قابل توجهی ارائه می دهد.

کاربران با داشتن پنجره های یکدست و متحرک و شفاف در سراسر صفحه و صفحه طراحی جذاب ، کاربران می توانند تعدادی از کارهای مرتبط با فناوری را به راحتی انجام دهند.

با تشکر از برنامه های تجاری مشترک مانند Microsoft Word / Excel ، مجهز به بهترین VPN برای ویندوز ، سیستم عامل اکنون برای اکثر افراد / شرکت ها به یک استاندارد واقعی تبدیل شده است..

آیا می خواهید سیستم عامل ویندوز خود را ایمن کرده و ناشناس بودن خود را بصورت آنلاین تقویت کنید؟ اگر چنین است ، پس شما در جای مناسب هستید. من این راهنما جامع را برای کمک شما ایجاد کرده ام.

هدف این است که به توضیح اهمیت یک VPN برای بینندگان ما ، چگونگی پیکربندی یک نسخه در نسخه های مختلف در ویندوز ، و ارائه دهندگان بهترین انتخاب برای 2019 کمک کنیم.!

Contents

چرا برای رایانه شخصی / لپ تاپ من به یک VPN احتیاج دارم?

با وجود بسیاری از کشورها قوانینی را برای کنترل بیشتر در اینترنت و ابتکاراتی مانند روز امن اینترنت (SID) و ماه آگاهی از امنیت سایبری تصویب می کنند ، بسیاری از شهروندان شهروندان هنوز هم نمی دانند که داده ها و حریم خصوصی آنلاین آنها چقدر با ارزش است..

اگر ایده خوبی در مورد Geo-محدودیت ها ، قوانین نقض حق نسخه برداری و لغو Net Neutrality دارید ، می توانید از این بخش پرش کنید. برای اطلاع کمتری ، من خلاصه ای در مورد نیاز به VPN در موارد اخیر ایجاد کرده ام.

 1. مخفی کردن هویت خود – از ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) شما در مورد فعالیتهای مرور آنلاین خود جلوگیری می کند ، و شما را ناشناس نگه می دارد!
 2. نظارت دولت – کشورهایی که بخشی از چهارده / نود / پنج اتحاد را در نظارت گسترده دارند. VPN از چشمان کنجکاو آنها محافظت می کند.
 3. مکانهای جغرافیایی – Spoof – با تغییر مکان و تغییر آدرس IP خود به محلی ، بلوک های تحریک کننده محتوا و محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید.
 4. محافظت از Wi-Fi در عموم – کافه ها ، کافه ها / رستوران ها ممکن است اینترنت را در اختیار شما قرار دهند اما امنیت ندارند. VPN از هکرهایی با استفاده از اتصالات Wi-Fi عمومی محافظت می کند.
 5. دور زدن سانسور – محدودیت های محتوا تعیین شده توسط دولت ها ، مکان های کار و مدارس به راحتی با استفاده از یک سرویس VPN امن و قدرتمند قابل عبور است..
 6. تورنت بدون استرس – افراط در P2P / Torrenting می تواند منجر به جریمه های شدید از اعلامیه های DMCA شود. بهترین VPN برای تورنتها هویت شما را مخفی می کند و شکارچیان نقض حق چاپ را فریب می دهد.

در کامپیوتر شخصی / لپ تاپ ویندوز خود به دنبال چه چیزی در یک VPN بروید

به خاطر داشته باشید که پیدا کردن موردی که به بهترین وجهی بر نیاز شما باشد ، نیاز به آگاهی از عوامل مختلف دارد. بنابراین ، من این مجموعه ویژگی ها را برای انتخاب بهترین VPN برای ویندوز 10 ، 8 یا 7 ایجاد کردم,

اگر به نظر می رسد روند دستی بسیار دلهره آور است ، خوانندگان ما همیشه می توانند برای یک سرویس VPN شخص ثالث مراجعه کنند. من همیشه به بینندگان خود می گویم هنگام انتخاب ارائه دهنده ، وقت خود را صرف کنند.

 1. محل ارائه دهنده – بستگی به یک کشور خاص دارد’قوانین داده ها ، ارائه دهنده VPN ممکن است یا نتواند محافظت کامل از داده های شما را ارائه دهد. این صرف نظر از یک سیاست ورود به سیستم صفر است.
 2. چند ورود – VPN ها ابزار مفیدی هستند ، اما اگر بتوانید از آن فقط در یک پلتفرم استفاده کنید ، همه چیز پیچیده تر می شود. به دنبال ارائه دهنده ای باشید که اتصالات همزمان را در چندین دستگاه / سیستم عامل اعطا کند.
 3. مکان سرور – به یک سرویس VPN بروید که تعداد زیادی مکان سرور را در اختیار شما قرار می دهد. این کار دور زدن وب سایتهای محدود جغرافیایی را برای شما آسانتر می کند.
 4. محدودیت ها – از ارائه دهنده هایی که پشتیبانی P2P / Torrenting را ارائه نمی دهند ، یک درپوش پهنای باند را تحمیل کنید یا از ویژگی های پیشرفته / عمومی برای اعمال حریم خصوصی کامل جلوگیری کنید..
 5. ورود به سیستم – برای کاربران آگاهی از حریم خصوصی ، به ارائه دهندگان سیاهههای مربوط به صفر توجه بیشتری کنید. بهترین ارائه دهندگان بدون داشتن بندهای چاپی خوب ، در مورد شیوه های خود روشن خواهند بود.
 6. رمزگذاری – رمزگذاری درجه نظامی ، AES-256-CBC ، استاندارد طلایی کنونی برای VPN ها است ، که کاملاً با رازداری کامل Forward Forward.
 7. سرعت – قبل از تصمیم نهایی ، ارائه دهندگان مختلف را برای عملکرد آزمایش کنید. VPN ها به دلیل داشتن لایه اضافی رمزگذاری به شبکه ، سرعت اتصال را کاهش می دهند.
 8. قیمت – ارائه دهندگان قابل اعتماد تعادل بین مقرون به صرفه بودن و ارزش را ارائه می دهند. آنها همچنین درباره بازپرداخت ، دوره های آزمایشی رایگان ، پشتیبانی و تخفیف های موجود صادق هستند.
  Tinder VPN نقش Cupid و rsquo را بازی می کند و عشق را باز می کند در سال 2020

بهترین خدمات VPN برای My Windows PC کدامند؟?

اگر کمی باهوش فن آوری هستید ، احتمالاً می دانید که ویندوز 10 با یک سری مسائل مربوط به حریم خصوصی همراه است. هماهنگ سازی اطلاعات با سرورهای مایکروسافت ، افزودن دستیار Cortana و تبلیغات یکپارچه در شخصی سازی تجربه شما.

در عین حال ، خط بین حریم خصوصی و امنیت را محو می کنند. بند مایکروسافت’سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام کرده است که این شرکت توانایی دستیابی ، افشای یا حتی حفظ اطلاعات شخصی ، از جمله محتوا در پوشه ها و ایمیل های خصوصی را دارد..

اکنون می توانید بیشتر این آسیب پذیری ها را غیرفعال کنید. با این حال ، هنوز هم برخی وجود دارد ، که نیاز به کمک های اضافی دارند. اینجاست که VPN ها مفید هستند ، و ناشناس کردن فعالیت های آنلاین شما است.

بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، بر اساس قابلیت اطمینان ، عملکرد ، پشتیبانی ، در دسترس بودن سرور ، حریم خصوصی و ویژگی های خود ، به لیست بهترین VPN برای ویندوزانی که مطابق آن هستم نگاه کنید.

NordVPN – ارائه دهنده پاناما با محوریت حفظ حریم خصوصی

NordVPN - ارائه دهنده پاناما با محوریت حفظ حریم خصوصیطرفداران: VoD هایی مانند Netflix و iPlayer BBC را مسدود می کنید. یک بانک اطلاعاتی عظیم از 5396 سرور در 61 کشور در سراسر جهان ارائه می دهد. پشتیبانی از شش اتصال همزمان.

مسدود کننده تبلیغات / Malware / Tracker. محاکمه رایگان در دسترس است. P2P / اشتراک گذاری پرونده با سرورهای torrenting تخصصی موجود امکان پذیر است. برنامه هایی را برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها ، از جمله تلویزیون های Android ارائه می دهد.

منفی: برنامه ماهانه گران است. بازپرداخت می تواند 30 روز دیگر طول بکشد.

حکم نهایی: NordVPN به دلیل قابلیت های ویندوز رتبه ای 5 ستاره نادر از BestVPN.co کسب می کند. این سرویس گیرنده بصری را ارائه می دهد که دارای رمزگذاری قوی است و یک ویژگی خصوصی برای حفظ حریم خصوصی در اختیار شما قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر این نقد و بررسی NordVPN 2019 را بخوانید!

ExpressVPN – همه جانبه با سازگاری روتر عالی

ExpressVPN - همه جانبه با سازگاری روتر عالیطرفداران: مستقر در جزایر ویرجین انگلیس. محدودیت های جغرافیایی در Netflix ایالات متحده و سایر VoD ها را دور می زند. یک شبکه سرور 2،000+ در 94 کشور و 148 مکان در سراسر جهان ارائه می دهد.

شش اتصال همزمان. پشتیبانی از P2P / torrenting. کاربران حتی بازپرداخت 30 روزه را نیز در دسترس دارند. سرورهای مبهم برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در کشورهایی مانند کانادا.

منفی: گزینه Port Portwarding وجود ندارد. خدمات کلی گران.

حکم نهایی: ارائه دهنده مستقر در BVI دارای خط مشی بدون گزارش است که حتی مقامات ترکیه را نیز لرزاند. این سایت به لطف قابلیت های کاربرپای پایه و روتر ، از بهترین BestVPN.co امتیاز 4.5 ستاره کسب می کند.

ارائه دهنده برنامه روتر خود را ارائه می دهد. این کار پیکربندی موفقیت آمیز شبکه ایمن برای کل خانه را برای کاربران ویندوز آسان می کند. سرعت نیز شگفت انگیز است!

برای اطلاعات بیشتر این نقد و بررسی 2019 ExpressVPN را بخوانید!

PureVPN – انتخاب عالی برای پخش جریان

PureVPN - انتخاب عالی برای پخش جریانطرفداران: مستقر در هنگ کنگ (مکان امن). سوئیچ Kill Automatic ، مسدود کردن آگهی ، تقسیم تونلینگ ، فایروال NAT ، و حفاظت از نشت DNS / IPv6. اتصالات همزمان در پنج دستگاه.

300،000 + IP & 2000 + سرور در 140 کشور جهان. سرورهای اختصاصی جریان مستقیم موجود است. تقسیم تونلینگ و پروکسی SOCKS5 برای بهبود عملکرد.

منفی: مشکلات اتصال نادر در ویندوز. هیچ آزمایشی رایگان در دسترس نیست.

حکم نهایی: PureVPN که توسط GZ Systems و مستقر در هنگ کنگ (یکی از امن ترین مراکز اینترنت در جهان) اداره می شود ، روزهای خوب و بد خود را دارد.

VPN برخی از مشتریان ناراضی دارد ، اما سرعت بارگیری و بارگذاری عالی را بطور مداوم و با کمترین سرعت بسیار کم انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر این PureVPN Review 2019 را بخوانید!

CyberGhost – ارائه دهنده ای که همه چیز را مسدود می کند!

CyberGhost - ارائه دهنده ای که همه چیز را مسدود می کند!طرفداران: مستقر در رومانی (مکان امن). ضمانت بازپرداخت 7 روزه و بازپرداخت 45 روزه (USP ارائه دهنده). مجموعه عظیمی از سرورهای 2850+ برای رفع انسداد وب سایت ها و VoD ها.

چند ورود به پنج دستگاه. افزودنیهای مرورگر Mozilla و Chrome. ایمن سازی ویژگی Wi-Fi برای امنیت عمومی. سوییچ Kill Switch و حفاظت نشت DNS / IP.

منفی: هیچ پستی برای حمل و نقل در دسترس نیست. نشت یافت شده در مشتری مک.

حکم نهایی: CyberGhost همه کارهنی برای کاربران خود ارائه می دهد. دارای حالت های مختلفی مانند گشت و گذار به صورت ناشناس ، پخش جریان انسداد ، کانون امن Wi-Fi ، تورنت به صورت ناشناس و وب سایت های رفع انسداد.

ارائه دهنده همچنین عملکردهای عالی را برای فعالیتهای جریان / تورنت ارائه می دهد. بهترین بخش از همه: کاربران دارای 45 روز ضمانت برگشت پول برای تست سرویس هستند.

برای اطلاعات بیشتر این CyberGhost Review 2019 را بخوانید!

Surfshark – بهترین ارائه دهنده ارزان VPN با ارزش عالی

Surfshark - بهترین ارائه دهنده ارزان VPN با ارزش عالی

طرفداران: مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا (یک حوزه حقوقی دوستانه VPN). هزینه های بودجه-دوستانه (47.76 دلار به مدت 2 سال). اتصالات همزمان میراث (بدون محدودیت – USP ارائه دهنده)

منفی: ویژگی MultiHop برای افزایش ناشناس بودن. CleanWebTM (مسدود کننده تبلیغات / ردیاب / بدافزار). سوئیچ Kill Switch و محافظت از Wi-Fi برای ناشناس ماندن در عمومی.

حکم نهایی: Surfshark یک تازه وارد است که به سرعت بال های خود را در بازار ارزان ترین VPN گسترش داده است. عملکرد ، قابلیت اطمینان و حفظ حریم خصوصی آن امتیاز 4.2 از BestVPN.co را به دست می دهد.

  بهترین VPN برای iPad - راهنمای کامل امنیتی با استفاده از iPad VPN رایگان

برای اطلاعات بیشتر این نقد و بررسی Surfshark 2019 را بخوانید!

Buffered – Streaming-Focused VPN مستقر در هلند

Buffered - Streaming-Focused VPN مستقر در هلندطرفداران: مستقر در جبل الطارق (یک قطب امن VPN). محدودیت های محتوا را در سرویس Netflix Us VoD دور می زند. ارائه دهنده سرورهای عملکرد در بیش از 39 کشور جهان.

اتصال به 5 دستگاه به طور همزمان. پشتیبانی چت زنده در دسترس و کاملاً پاسخگو است. ویژگی هایی مانند ، اتصال خودکار ، Kill Switch مبتنی بر Firewall و Port Discovery.

منفی: برنامه های اشتراک Pricey. نشتهایی که در مشتری MacOS یافت شده است.

حکم نهایی: بافر در مورد ورود برخی از مسائل مربوط به جلسه یا ارتباط برای همکاری با دولت در پرونده های قانونی با حکم شفاف است.

این سیاههها طی 30 روز حذف می شوند. من از صداقتی که VPN برای محصول به ارمغان می آورد ، قدردانی می کنم ، زیرا بهتر از این است که بعداً شوکه شده و تعجب کنید.

Ivacy VPN – عملکرد عالی برای پخش جریان / تورنت

Ivacy VPN - عملکرد عالی برای جریان-تورنتطرفداران: مستقر در سنگاپور (صلاحیت دوستانه VPN). لیست گسترده سرورهای 1000+ در 100+ مکان. محدودیت های محتوا را در VoD دور می کند. سرورهای P2P بهینه شده در دسترس هستند.

منفی: بدون سازگاری TOR بدون جریان Netflix.

حکم نهایی: Ivacy یکی دیگر از خدمات VPN مطمئن و مطمئن است که در سنگاپور تأسیس شده است. به دلیل قوانین مناسب در مورد نگهداری داده ها و سانسور اینترنت ، موقعیت مکانی آن علاوه بر این ، یک مزیت محسوب می شود.

کلیه داده ها تحت کمیسیون حفاظت از داده های شخصی ایمن است و گمنام بودن شما از ISP ها و دولت های محلی را تضمین می کند. قیمت گذاری ماهانه از 11.95 دلار شروع می شود.

VyprVPN – VPN که سرعت بالایی را ارائه می دهد

VyprVPN - VPN که سرعت بالایی را ارائه می دهدطرفداران: مقر آن در سوئیس است. بیش از 700 سرور در 70 کشور جهان. Multiplatform ، پشتیبانی از multiprotocol در دسترس است. به حداکثر 5 دستگاه به طور همزمان وصل می شود.

به کاربران اجازه می دهد تا در P2P / Torrenting افراط کنند. حساب رایگان محدود با پهنای باند نامحدود برای پخش / تورنت در دسترس است. ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر.

منفی: پروتکل StealthVPN در برنامه اولیه وجود ندارد. مشکلات سازگاری عملکرد.

حکم نهایی: VyprVPN به لطف سرعتهای سریع جهت پخش و P2P / تورنت ، شهرت سریع در بازار پیدا کرده است. همچنین دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی قوی است.

IPVanish – ایده آل برای بدست آوردن سانسور در اطراف

IPVanish - ایده آل برای بدست آوردن سانسور در اطرافطرفداران: این سرویس دارای گسترده ای از 1200+ سرور VPN در 60 کشور جهان است. همچنین 40،000+ IP مشترک برای تکمیل پنهان کردن هویت ارائه می دهد.

حتی می توانید در 10 دستگاه مختلف اتصالات برقرار کنید. دسترسی به ویژگی هایی مانند Kill Switch ، IPv6 ، DNS Leak Protection ، پروکسی وب SOCKS5. 7 روز ضمانت برگشت پول.

منفی: هیچ آزمایشی رایگان موجود نیست.

حکم نهایی: IPVanish یک سرویس VPN مستقر در فلوریدا است که از امنیت بالایی برخوردار است و قول می دهد IP واقعی شما را برای ISP های محلی و آژانس های دولتی غیرقابل ردیابی کند..

شما به پهنای باند نامحدودی با برخی از بهترین ویژگیهای رفع انسداد سایت برای دسترسی به Netflix ، Amazon Prime و iPlayer BBC استفاده می کنید. ارائه دهنده همچنین هیچ احتیاطی را برای احترام گذاشتن به ناشناس بودن کاربر حفظ نمی کند.

TorGuard – ناشناس ماندن آنلاین را ارائه می دهد

TorGuard - ناشناس ماندن آنلاین را ارائه می دهدطرفداران: ارائه دهنده P2P-Friendly است. این شبکه گسترده از 3000 سرور + در 50 کشور جهان در سراسر جهان را ارائه می دهد. کاربران می توانند به طور همزمان اتصالات را در پنج دستگاه برقرار کنند.

پراکسی مخفی برای انسداد وب سایت های تصادفی. مجوز دو عاملی موجود است. محافظت از حمله MITM. SOCKS5 / SSH / HTTP / SSL و پروتکل های مختلف دیگر.

منفی: برنامه Windows Client گاهی اوقات عقب مانده است. محاکمه رایگان نیست.

حکم نهایی: مستقر در ایالات متحده ، کاربران ممکن است TorGuard را یک سرویس قابل اعتماد پیدا نکنند. با این وجود ، هیچگاه به فاش کردن داده های خصوصی دستگیر نشده است.

VPN همچنین رمزگذاری قوی OpenVPN را ارائه می دهد ، که امکان انسداد VoD ها را فراهم می آورد. تنها نتیجه این است که کاربران برای بهره گیری از بیشتر خدمات VPN ، باید در یک IP اختصاصی سرمایه گذاری کنند.

گزینه های کمتر مشهور برای در نظر گرفتن

ارائه دهندگان ذکر شده در بالا از قبل دارای شهرت کاملی در بازار هستند. برای کاربران گرسنه چیزی منحصر به فرد ، من یک لیست جداگانه برای برخی از گزینه های با اعتبار کمتر ایجاد کرده ام.

هدف از این کار این است که به مخاطبان من تصویر واضحی در مورد موارد مختلف ارائه دهم “مناسب” گزینه هایی برای لپ تاپ و رایانه های شخصی ویندوز. من امیدوارم که آنها کمک کنند روند تصمیم گیری آسانتر شود:

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) – ارائه دهنده مستقر در میشیگان نامی مشهور است. این لیست بزرگ از 3236 سرور در 29 کشور جهان ارائه می دهد. این برنامه حتی از کلیه پروتکل ها از جمله PPTP ، SSTP ، L2TP / IPSec و OpenVPN پشتیبانی می کند. سیاست حفظ حریم خصوصی بسیار شفاف است ، با تأیید VPN کاملاً ایمن برای استفاده.

Avast SecureLine VPN – خالق برنامه محبوب آنتی ویروس با ارائه یک محصول VPN که ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری و امن می کند ، مایل اضافی را پشت سر گذاشته است. ارائه دهنده از تعدادی مکان پشتیبانی می کند که شامل ایالات متحده ، انگلیس ، ترکیه ، لهستان ، روسیه ، مکزیک ، جمهوری چک و آلمان می شود.

VPN حریم خصوصی Norton Wi-Fi – Norton by Symantec یکی دیگر از سرویس های معروف ضد ویروس است که محصولی VPN را ارائه می دهد. حریم خصوصی Wi-Fi از نوع است ، تضمین حداکثر سطح حریم خصوصی ، تضمین اینترنت شما با رمزگذاری در سطح بانکی.

Cryptostorm VPN – Cryptostorm که در ایسلند و کانادا مستقر است ، یک سرویس VPN است که در حال افزایش است. این گزینه ارجح برای بسیاری از افرادی که فایل ها را به اشتراک می گذارند ، تمایل به مزاحمت های حریم خصوصی یا تمایل به گشت و گذار در DARK WEB هستند. بنابراین ، شما می توانید مطمئن باشید که ارائه دهنده هیچ ارتباط / جلسه ای را حفظ نمی کند.

  11 بهترین VPN برای اوبونتو - راهنمای تنظیم دقیق Ubuntu VPN برای سیستم عامل Debian

HideMyAss! (HMA) – گرچه HideMyAss یک ارائه دهنده VPN بسیار محبوب است ، اما بسیاری از کاربران از آن دور می شوند. دلیل این امر همکاری آنها با مراجع قانونی و تهیه پرونده ها است. با این وجود ، اگر شما فقط به دنبال ارائه دهنده VPN برای انسداد وب سایت هستید ، ارائه دهنده انتخاب بدی نیست.

UnoTelly VPN – مستقر در یونان ، UnoTelly VPN به یک سازمان بزرگ چند ملیتی تبدیل شده است. ارائه دهنده از سرورهای Google DNS استفاده نمی کند. از سخت افزار فیزیکی استفاده می کند تا حداکثر سطح حفاظت را در اختیار شما قرار دهد. مشتری ویژگی های استثنایی مانند سوئیچ kill و یک کنترل والدین داخلی را ارائه می دهد.

OverPlay VPN – مستقر در انگلستان ، OverPlay یک ارائه دهنده نسبتاً جدید در بازار است که به شدت بر حریم خصوصی تمرکز دارد. این مرکز دارای تعداد زیادی سرور در حدود 50 کشور جهان است ، در حالی که از ناشناس بودن قابل توجهی برخوردار است ، از P2P / Torrenting نامحدود پشتیبانی می کند و حتی سرعت هایی به اندازه 6 مگابیت در ثانیه ارائه می دهد..

WiTopia VPN – WiTopia نام معروف دیگری در بین ارائه دهندگان VPN است. این پایگاه سرور بزرگی را ارائه می دهد که دسترسی به بیش از 40 کشور در سراسر جهان را فراهم می کند. کاربران حتی با داشتن سرعت بالا از 30 مگابیت بر ثانیه به 35 مگابیت بر ثانیه با اتصال 50 مگابیت بر ثانیه – بسته به نزدیکی سرورها و وب سایتهایی که به آنها دسترسی دارید.

VikingVPN – VikingVPN مستقر در ایالات متحده ، یک VPN نسبتاً جدید در بازار است. این یکی از گران ترین برنامه های قیمت گذاری ، با شروع از 14.95 دلار در هر ماه است. با توجه به قیمت بالا ، ارائه دهنده هیچ چیز متمایز ارائه نمی دهد بلکه یک سرویس کلی خوب و مطمئن را ارائه می دهد.

Boxpn – Boxpn که در سیشل مستقر است ، یک سرویس VPN با دامنه متوسط ​​است که یک سرویس صالح ، سرعت بسیار سریع و در دسترس بودن سرورهای خوب را ارائه می دهد. شما برای بارگیری و پخش بیش از 7 مگابیت در ثانیه دریافت می کنید ، که به اندازه کافی برای اعمال سرگرمی در قالب فیلم / برنامه های تلویزیونی مناسب است.

پیکربندی یک VPN دستی در نسخه های مختلف ویندوز!

در حالی که این راهنما در مورد “بهترین VPN برای ویندوز”, من همیشه سعی می کنم تا تخصص فنی بینندگان خود را بهبود بخشم. ثبت نام و نصب برنامه آسان است. ورود به مشخصات به شما کمک می کند جنبه های بیشتری درمورد آنچه که VPN انجام می دهد را درک کنید.

بنابراین ، من تصمیم گرفتم که چرا به دنبال راهنمایی های دستی به شما کمک نمی کنم. در زیر می توانید دستورالعمل های مرحله به مرحله برای تنظیم VPN در نسخه های مختلف ویندوز را بیابید. اینها شامل بدنام ویندوز 10 ، 8 و 7 بدنام است. من XP را نیز انجام می دهم ، اما این می تواند خیلی قدیمی باشد..

چگونه می توان VPN را در ویندوز 10 راه اندازی کرد

 1. کلیک “شبکه” نماد واقع در نوار وظیفه ویندوز.
 2. (در کنار ساعت در گوشه سمت راست پایین نوار).
 3. انتخاب کنید “تنظیمات شبکه”, در بالا “حالت هواپیما”.بهترین VPN برای ویندوز
 4. انتخاب کنید VPN تحت شبکه & عنوان اینترنتی.
 5. کلیک بر “اتصال VPN اضافه کنید”.
 6. تیک بزنید در صورت لزوم گزینه های پیشرفته.چگونه می توان VPN را در ویندوز 10 راه اندازی کرد
 7. اکنون از شما خواسته می شود وارد مقداری اطلاعات.
 8. ما ایجاد پیکربندی PPTP از freevpnaccess.com.
 9. این یک منبع خوب برای است تنظیم دستی VPN.چرا به رایانه شخصی و لپ تاپ من به یک VPN احتیاج دارم
 10. کلیک روی “صرفه جویی” دکمه ، پس از پر کردن تمام جزئیات.
 11. برگشت به منوی قبلی, کلیک روی دکمه اتصال.
 12. لذت بردن با استفاده از VPN از طریق روش پروتکل PPTP!

پیکربندی یک VPN دستی در نسخه های مختلف ویندوز

چگونه می توان VPN را در سیستم عامل ویندوز 8 من پیکربندی کرد?

 1. سر به نوار جستجو و تایپ کنید “VPN”.
 2. انتخاب کنید “مدیریت شبکه های خصوصی مجازی (VPN)”.چگونه می توان VPN را در سیستم عامل ویندوز 8 من پیکربندی کرد
 3. کلیک روی “+” دکمه برای اضافه کردن اتصال VPN.چه چیزی را برای VPN برای رایانه شخصی ویندوز خود جستجو کنید
 4. پر کنید اطلاعات مورد نیاز را بیرون بیاورید.
 5. پیدا کردن ارائه دهنده ای که از پروتکل های L2TP / IPSec پشتیبانی می کند.بهترین خدمات VPN برای My Windows PC کدامند؟
 6. کلیک راست بر “شبکه” در نوار وظیفه ویندوز.
 7. انتخاب کنید “تنظیمات شبکه و اینترنت”.آیا Windows VPN غیرقانونی در ایالات متحده است
 8. کلیک بر “تغییر تنظیمات اداپتور” از “وضعیت” منو.آیا استفاده از نسخه Windows Cracked برای VPN اشکالی ندارد
 9. اتصال VPN را که ایجاد کردید پیدا خواهید کرد.
 10. کلیک راست آن و انتخاب کنید “خصوصیات”.آیا VPN رایگان برای کامپیوتر وجود دارد
 11. کلیک روی “امنیت” برگه.
 12. انتخاب کنید L2TP / IPSec از “نوع VPN”.نحوه تنظیم VPN در سیستم عامل ویندوز 8

نحوه تنظیم VPN در رایانه شخصی / لپ تاپ ویندوز 7 من

 1. سر به “شبکه و مرکز اشتراک گذاری” منو.
 2. کلیک روی “اتصال یا شبکه جدیدی را تنظیم کنید” گزینه.نحوه راه اندازی VPN در رایانه شخصی ویندوز 7 (1)
 3. انتخاب کنید “به یک محل کار وصل شوید” برای شروع جادوگر اتصال.نحوه راه اندازی VPN در رایانه شخصی ویندوز 7 من (2)
 4. کلیک بر “از اتصال اینترنت من (VPN) استفاده کنید” برای شروع روند.نحوه راه اندازی VPN در رایانه شخصی ویندوز 7 (3)
 5. تایپ کنید آدرس IP از سرویس VPN شما.
 6. وارد یک نام برای اتصال.
 7. کلیک روی “بعد” گزینه.نحوه راه اندازی VPN در رایانه شخصی ویندوز 7 (4)
 8. وارد نام کاربری و رمز عبور مربوطه.
 9. تیک بزنید “در صورت لزوم به یاد داشته باشید این رمز عبور.
 10. بزن به “وصل کنید” دکمه!نحوه راه اندازی VPN در رایانه شخصی ویندوز 7 (5)

سوالات متداول (سؤالات متداول)

آیا Windows VPN غیرقانونی در ایالات متحده است?

گرچه ایالات متحده بخشی از اتحاد پنج چشم است و سیاست های سختگیرانه حفظ اطلاعات و سانسور اینترنت را تحمیل می کند ، اما دولت هنوز خدمات VPN را ممنوع نکرده است. شما می توانید بدون نگرانی از دردسرهای قانونی ، هر نوع افزونه را به راحتی بارگیری و نصب کنید.

آیا استفاده از نسخه Windows Cracked برای VPN اشکالی ندارد?

در حالی که هیچ گونه آسیبی در استفاده از نسخه های کرک شده از VPN های مختلف وجود ندارد ، معمولاً توصیه می شود حق بیمه حق بیمه را پرداخت کنید. بیشتر پرونده های کرک شده معمولاً همراه با آنتی ویروس ها و بدافزارها وجود دارند که می توانند تمام داده ها را خراب کنند. مطمئناً ارزش ریسک کردن را ندارد.

آیا VPN رایگان برای کامپیوتر وجود دارد?

اگر نمی خواهید پول نقدی خود را با اشتراکی هزینه شده تلف کنید ، راه حل های VPN رایگان در دسترس دارید. برخی از بهترین گزینه های اخیر عبارتند از Windscrib ، Hide.Me و TunnelBear. برای گزینه های بیشتر می توانید این راهنمای VPN رایگان برای ویندوز را بررسی کنید.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

امیدوارم این راهنما بر اساس نیازها و نیازهای شما به شما در یافتن بهترین VPN برای ویندوز کمک کند. هر نام ذکر شده پس از تحقیق و تحلیل گسترده اضافه شده است.

من سعی می کنم تا حد امکان در راهنماهای خود دقیق باشم ، اما اگر فکر می کنید راه حل های بهتری وجود دارد یا با هرگونه مشکل و مشکلی روبرو هستید ، در کنار گذاشتن نظری در زیر دریغ نکنید!

من شخصاً پاسخ خواهم داد و سعی می کنم تا حد امکان کمک کنم. اگر به نظر شما مفید است ، با به اشتراک گذاشتن این راهنما ، به یک برادر کمک کنید. از قبل ممنونم

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me