بهترین VPN برای آمازون نخست وزیر 2020 – یکنواخت را مشاهده کنید نخست وزیر آمازون آمازون

Amazon Prime یک سرویس پخش ویدئویی فوری است که توسط Amazon.com ، یکی از جهان ارائه شده است’محبوب ترین خرده فروشان آنلاین. با این حال ، درست مانند سایر سایتهای پخش جریان محبوب ، Amazon Prime کتابخانه های مختلفی را برای کاربران در کشورهای مختلف ارائه می دهد. بینندگان در انگلستان فقط می توانند کتابخانه ایالات متحده را مشاهده کنند در صورتی که بتوانند محدودیت های جغرافیایی را از طریق بهترین VPN رفع انسداد کنند. برای کمک به شما در رفع انسداد ، در اینجا یک راهنمای بهترین VPN برای Amazon Prime شامل راهنماهای تنظیمات ، VPN های پردرآمد و رایگان ، دستگاه های پشتیبانی شده و موارد دیگر توسط BestVPN.co ارائه شده است.!

بهترین vpn برای Amazon Prime

نخست وزیر چیست؟?

Amazon.com فقط یک فروشگاه تجارت الکترونیکی آنلاین نیست بلکه یک غول اینترنتی است که خدمات گسترده ای از قبیل پشتیبانی از زیرساخت های ابری ، تدارکات و… را ارائه می دهد. به همین ترتیب ، Amazon Prime Video یک سرویس پخش ویژه اختصاصی توسط Amazon.com است که کتابخانه محتوای اختصاصی متشکل از هزاران فیلم ، نمایش تلویزیونی و سریال های اصلی را ارائه می دهد که باید توجه شما را جلب کنند.

اگر می خواهید اشتراک Prime Video را بخرید ، می توانید این سرویس را تماشا کنید ، اما هنوز هم برنده شدید’به دلیل محدودیت های جغرافیایی در محتوا ، می توانید همه چیز موجود در وب سایت را مشاهده کنید. محدودیت های جغرافیایی هنگام مراجعه به سرویس های پخش آنلاین مانند Amazon Prime ، یک واقعیت بزرگ است که کاربران را از مشاهده محتوای مورد علاقه خود در صورت عدم محرومیت محروم می کند.’در منطقه ای زندگی کنید که محتوا در دسترس باشد.

به عنوان مثال ، یک کاربر Amazon Prime در ایالات متحده می تواند یک کتابخانه ویدیویی کاملاً متفاوت نسبت به یک کاربر Amazon Prime در سنگاپور مشاهده کند. به گفته این ، مسلماً راهی وجود دارد. بهترین VPN برای Amazon Prime می تواند به شما اجازه دهد این محدودیت های جغرافیایی را در محتوا انفجار دهید و تجربه جریان خود را ارزشمند کنید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد ، ادامه مطلب این راهنما را برای بررسی ما در مورد بهترین VPN برای Amazon Prime در سال 2018 مطالعه کنید.

بهترین VPN برای Amazon Prime 2018

سرویس های عمده جریان مانند Netflix و Hulu مانع از مسدود شدن VPN می شوند تا کاربران را از مشاهده محتواهایی که لازم نیست’مطابق قوانین حق نسخه برداری در دسترس آنها باشد. Amazon Prime Video از این نظر هیچ تفاوتی ندارد و به دنبال اجرای VPN برای جلوگیری از VPN است ، و باعث می شود بیشتر ارائه دهندگان روی پلتفرم خود بی فایده باشند.

با این حال ، هنوز هم برخی سرویس های برتر VPN در دسترس هستند که می توانند موانع محتوا را برطرف کرده و در صورت تمایل به رفع انسداد آمازون پرایم ایالات متحده ، یک تجربه متعالی و جامع را برای کاربران خود ارائه دهند. در اینجا ، در BestVPN.co ، ما معتقدیم چیزهایی را برای خودمان آزمایش می کنیم و سپس آنها را به کاربران خود توصیه می کنیم.

در اینجا لیست ما از بهترین VPN برای آمازون نخست شامل تنها آن دسته از VPN های انتخابی است که می توانند به شما در عبور از محدودیت های جغرافیایی و افزایش ارزش اشتراک خود کمک کنند:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

PureVPN - مقرون به صرفه ترین VPN آمازون Prime

وقتی تو’قبلاً اشتراکی برای حساب اصلی Amazon Amazon خود خریداری کرده اید و به دنبال خرج کمتری برای دریافت یک VPN با کیفیت عالی هستید ، پس PureVPN همان چیزی است که بهترین استفاده شما را خواهد کرد.

PureVPN برای Amazon Prime

جدای از ویژگی های امنیتی درجه بالا مانند Double VPN ، پیاز بیش از VPN ، پشتیبانی از پروتکل چندگانه ، تقسیم تونل و موارد دیگر ، PureVPN IP اختصاصی برای رفع انسداد آمازون نخست ایالات متحده ارائه می دهد. ما از تیم پشتیبانی مشتری آنها خواسته ایم تا دقیقاً این پاسخ را از طریق ویژگی گفتگوی مستقیم آنها دریافت کنند.

PureVPN’تیم پشتیبانی مشتری بسیار دوستانه و همکاری داشت و برای یک بار ، یک تیم پشتیبانی به اندازه انسان واقعی به نظر می رسید که باید باشد. آنها می خواستند اگر بخواهیم Amazon Prime را در ایالات متحده از حالت مسدود كنیم ، نام سرور مورد نیاز برای اتصال به ما را فراهم كند. این سرور فقط برای کار در حالت اختصاصی IP بود.

آنها فقط نمی خوردند’در آنجا متوقف شوید ، اما همچنین یک راهنما برای ما فراهم کرده است که نحوه استقرار حالت IP اختصاصی را به ما نشان می دهد ، در صورت عدم استفاده’در مورد آن در یک نمایش فوق العاده از تسهیل مشتری اطلاع داشته باشید.

بهترین VPN برای آمازون نخست وزیر 2020 - یکنواخت را مشاهده کنید نخست وزیر آمازون آمازون

مهمتر از همه این پشتیبانی باورنکردنی ، آنها برنامه های بلند مدت فوق العاده ، بسیار باورنکردنی را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید همزمان با صرف مبلغ بسیار نامی برای رفع انسداد ، با Amazon Prime خود عقب نشینی و استراحت کنید. بسته بندی سالانه با قیمتی 58.92 دلار قیمت گذاری شده است ، در حالی که توافق 2 ساله حتی 69،00 دلار قیمت یک بار حتی بهتر است.

طرفداران

 1. برنامه های مقرون به صرفه در دسترس است به عنوان VPN برای آمازون نخست ایالات متحده
 2. DDoS Protection
 3. سرورهای اختصاصی P2P و تورنت
 4. 750 + سرور در 141 کشور جهان
 5. فایروال Nat
 6. پشتیبانی از پروتکل چندگانه شامل OpenVPN و L2Tp
 7. اجازه می دهد تا تقسیم تونل

منفی

 1. سیاههها را نگه می دارد
 2. بدون آزمایش رایگان

PureVPN دریافت کنید

NordVPN - سرورهای جداگانه ای برای سازگاری دستگاه آسانتر به عنوان Amazon Prime VPN ارائه می دهد

این VPN شاید ، یکی از بهترین پروفایل های جهان VPN ها باشد. Nord VPN که اغلب مورد توجه قرار می گیرد و به عنوان بهترین VPN قرار می گیرد ، عملکرد عالی را در همه جبهه ها تضمین می کند تا آن را به یک سرویس بسیار توصیه شده برای انواع کاربران تبدیل کند..

NordVPN برای amazon Prime

سرعت ها سریع هستند و قدرت سرور به اندازه کافی قدرتمند است تا اطمینان حاصل شود که هیچ تلاشی برای انسداد محتوا مسطح نیست. همچنین Double Control VPN را برای کنترل امنیتی اضافی ارائه می دهد. با این حال ، بهترین بخش خدمات این است که چقدر کار کرده است تا بتواند کاربران خود را برای رفع انسداد Amazon Prime Video صرف نظر از دستگاه دیگری که از آن استفاده می کنند ، آسانتر کند..

هنگامی که از مشتری پشتیبانی خود خواسته ایم بهترین یا اختصاصی IP را برای رفع انسداد Amazon Prime US ارائه دهیم ، آنها لیست جداگانه ای از IP ها را در اختیار ما قرار دادند که بسته به اینکه از رایانه شخصی یا Smartphone / SmartTV استفاده می کنیم می توانیم از آنها استفاده کنیم..

در حالی که برنامه ماهانه در اینجا در NordVPN به طرز گزافی قیمت گذاری شده است ، برنامه سالانه 83،38 دلار به صورت صورتحساب و معامله 3 ساله با قیمت 124.64 دلار یک بار صورتحساب ، قطعاً در حد قابل قبولی برای کاربران است تا بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند..

طرفداران

 1. سرور اختصاصی برای پشتیبانی دستگاه های متنوع به عنوان VPN برای Amazon Prime فراهم می کند
 2. اختصاصی P2P و پشتیبانی torrenting
 3. دوره آزمایشی رایگان
 4. ویژگی SmartPlay برای سایتهای استریم
 5. رمزگذاری مضاعف موجود است
 6. 3359 سرور در 60+ کشور
 7. بیت کوین و دیوار پرداخت پذیرفتند
 8. پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 / IPSec ، L2TP / IPSec ، PPTP و SSTP

منفی

 1. برنامه های کوتاه مدت گران قیمت

NordVPN دریافت کنید

ExpressVPN - سریعترین سرعت به عنوان VPN آمازون نخست

اگر یک VPN شارژ بیشتری داشته باشد ، اما ویژگی هایی را برای مطابقت با آن ارائه می دهد ، پس آن معامله دیگر از قلاب باقی نمی ماند. ExpressVPN نسبت به بقیه ارائه دهندگان بهترین VPN گران است اما می تواند بهترین عملکرد را در هر جبهه تضمین کند و آن را به یک سریعترین VPN عالی تبدیل کند..

Express VPN برای Amazon Prime

برای نخست وزیر Amazon ، در بالای انسداد وب سایت جریان در ایالات متحده ، ExpressVPN سرعت های بالایی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از Amazon Prime لذت ببرید’کتابخانه ویدیویی بدون ترس از بافر بیش از حد. هیچ گونه خرابی یا قطع ارتباطی وجود ندارد و حتی سرورها برای جلوگیری از نشت DNS ، مقادیر کافی را ارائه می دهند. اینجا’پشتیبانی مشتری آنها در پاسخ به سؤال ما مبنی بر اینکه آیا سرویس آنها در رفع انسداد آمازون نخست ایالات متحده کار کرده است یا خیر.

برنامه ها با قیمت 12.95 دلار به مدت یک ماه شروع می شوند’ارزش اشتراک اما بهترین برنامه ، برنامه اشتراک سالانه است که یک بار در صورتحساب 99،95 دلار برای کاربران هزینه می کند.

طرفداران

 1. بسیار سریع به عنوان VPN برای Amazon Time
 2. پشتیبانی از گزینه پرداخت چندگانه
 3. برنامه های اختصاصی برای سیستم عامل سازگار
 4. استانداردهای رمزگذاری بالا
 5. پشتیبانی پروتکل گسترده
 6. خط مشی صفر

منفی

 1. بدون سرور اختصاصی P2P
 2. برنامه های گران قیمت

دریافت ExpressVPN

Torguard.net - افزایش امنیت امنیتی به عنوان VPN برای Amazon Prime

مرورگر Tor شاید یکی از امن ترین مرورگرهای خارج از کشور باشد و ما آن را به عنوان گزینه ای برای کاربرانی که به دنبال افزایش امنیت آنلاین خود هستند ، توصیه می کنیم. پیروی از همین مدل و تکرار آن در VPN همان چیزی است که Torguard.Net را مثال زدنی و بسیار ایمن می کند.

Torguard VPN برای Amazon Prime

مدل مسیریابی پیاز نسبت به سایر مدلهای امنیتی متوسط ​​VPN که تونل های رمزگذاری و ایمن را شامل می شوند ، بسیار برتر است. با این حال ، ما نبودیم’انتظار دارم که این VPN روی Unblocking آمازون نخست کار کند. هنگامی که از پشتیبانی آن سوال کردیم که آیا VPN آنها می تواند Amazon Prime Video را از حالت مسدود خارج کند ، پاسخ آنها بهترین چیزی بود که ما در طول بررسی خود از آن اطمینان دادیم.

با این حال ، بر خلاف سایر VPN ها که قابلیت های رفع انسداد را در برنامه های معمولی VPN خود ارائه می دهند ، Torguard یک برنامه IP اختصاصی را برای دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی مانند Amazon Prime ارائه می دهد. برنامه IP اختصاصی اختصاص یافته 7.99 دلار در ماه یا 54.99 دلار در سال هزینه دارد و برای کسانی که می خواهند محاصره جغرافیایی محدود شده را حذف کنند بهترین است.

تعداد IP های اختصاصی شگفت انگیز است و حاوی مکان فوق العاده ای است که نسبتاً قادر به ارائه خدمات رفع انسداد از هر کشوری به بسیاری از کشورهای جهان است. ما پناه نداریم’خدمات بهتر از این از نظر رفع انسداد نه تنها آمازون نخست ، بلکه ارائه یک راه حل جامع برای نیازهای انسداد بیشتر مشاهده شده است.

طرفداران

 1. VPN با ویژگی Stealth برای رفع انسداد نخست وزیر آمازون
 2. سطح رمزگذاری قوی
 3. در مدل مسیریابی پیاز اجرا می شود
 4. 3000+ سرورهای VPN در 50 کشور جهان
 5. آدرس IP اختصاصی

منفی

 1. برنامه ها بسیار گران است
 2. بسته های ویژه می توانند گیج کننده باشند

TorGuard VPN را دریافت کنید

بهترین VPN برای Amazon Prime Free

اگر به دنبال لغو انسداد آمازون نخست ایالات متحده هستید ، یک سرویس رایگان VPN گزینه خوبی نیست زیرا طبق بررسی ما ، یک سرویس مجازی رایگان VPN وجود ندارد که این کار را انجام دهد. بله ، برخی خدمات بسیار معتبری وجود دارد که رایگان هستند اما انسداد محاصره محتوای جغرافیایی محدود به ویژه سرویس پخش از قابلیت های ذاتی آنها خارج است.

این’زیرا ارائه دهندگان جریان مانند Amazon Prime از مسدود کردن VPN استفاده می کنند تا کاربران را از مشاهده محتوا که ممکن است در منطقه آنها در دسترس نباشد ، مجاز نمی دانند. فقط حق بیمه بهترین نخست VPN آمازون که ما هستیم’که در لیست ما قرار دارد می تواند این کار را انجام دهد. خدمات رایگان دان’دارای IP های اختصاصی مانند Torguard یا سرورهای قدرتمندی هستید که می توانند Amazon Prime را دور بزنند’دیوار مسدود کننده VPN.

آی تی’گران است برای اجرای این ویژگی ها و خدمات رایگان’پولی برای شرکت در تهیه چنین ویژگی هایی داشته باشید. از طرف دیگر ، بسیاری از VPN های رایگان سرعت آهسته (به دلیل اولویت بندی برنامه های خدمات پرداخت شده خود را بیشتر اوقات) ارائه می دهند ، محدودیت پهنای باند داده کم (از 500 مگابایت تا 2 گیگابایت در ماه) و تعداد سرورهای کم دارند. که به شما امکان نمی دهد تجربه خوبی با Amazon Prime داشته باشید.

VPN هایی که خراب نیستند’t رفع انسداد فیلم Prime Amazon

در حالی که اکثر VPN ها قادر به انسداد آمازون Prime Video نیستند ، به جز چند مورد خاص ، برخی از آنها قادر به ارائه مجموعه مناسب از ویژگی ها نیستند بلکه نصب آنها به دلیل تهدیدهای مداوم مانند بدافزار ، تعبیه کدهای ردیابی و غیره نیز خطرناک است..

اینجا’سوابق سریع در بدترین VPN هایی که دوست ندارند’تی را از حالت نخست باز کنید

 1. هات اسپات شیلد
 2. SurfEasy VPN
 3. مرورگر Opera VPN (منقضی شده)

نحوه تماشای نخست وزیر آمازون در خارج از ایالات متحده

اصولاً برای انسداد هر وب سایتی از یک منطقه خاص به عنوان مثال وقتی می خواهید در انگلستان سکونت داشته باشید ، حالت انسداد را از حالت مسدود خارج کنید ، دو گزینه در دسترس است. مورد اول استفاده از VPN و دیگری استفاده از پروکسی است. هر دو آنها به طور کلی برای مسدود کردن محتوای جغرافیایی محدود ، مسیری یکسان را دنبال می کنند. آنها IP شما را خراب می کنند تا ظاهراً در ایالات متحده ظاهر شود.

با این حال ، ما برنده شد’استفاده از پراکسی را توصیه می کنید ، زیرا اولاً IP شما را در حالی که بسته های DNS خود را در معرض snoopers قرار می دهد ، فریب می دهد و ثانیا ممکن است همیشه کار نکند.

VPN ها در ارائه خدمات رفع انسداد سریعتر ، ایمن تر و بسیار مطمئن هستند. در صورت استفاده از بهترین ها ، هیچ ترول حق چاپ نمی تواند شما را هدف قرار دهد Amazon Prime VPN برای انسداد نسخه ایالات متحده.

VPN برای نخست وزیر آمازون

بررسی اجمالی دستگاه های ویدیویی Prime Amazon:

Amazon Prime Video گزینه های سازگاری بالایی را ارائه می دهد و توسط دستگاه های مختلفی پشتیبانی می شود. اینجا’مجموعه ای از دستگاه هایی است که می توانید برای تماشای Amazon Prime Video از آنها استفاده کنید:

 1. همه رایانه های شخصی و مرورگرها مانند Windows و Mac
 2. تلویزیون های هوشمند
 3. پخش کننده های Blu-ray
 4. جعبه تنظیم بالا (Roku ، Google TV ، TiVo ، Nvidia Shield)
 5. تلویزیون آمازون آمازون
 6. استیک TV TV / تلفن / تبلت ها
 7. کنسول های بازی (PlayStation ، Xbox ، Wii)
 8. دستگاههایی که در Android و iOS کار می کنند

اگر برنامه افزودنی مرورگرهای Chrome نصب شده است ، می توانید Amazon Prime را در Chromecast نیز تماشا کنید. همچنین از طریق مخزن Krypton روی Kodi کار می کند.

نحوه تنظیم Amazon Prime در تلویزیون

تماشای فیلم و نمایش در تلویزیون شما تجربه ای است که هرگز با هیچ دستگاه دیگری مطابقت ندارد. تلویزیون های هوشمند مدرن مدرن با کیفیت HD به کاربران ارائه می دهند تا محتوای مورد علاقه خود را بر روی صفحه گسترده مشاهده کنند و بدین ترتیب تجربه ای خارق العاده را ارائه دهند.

و آن’تنظیم سرویس در تلویزیون شما چندان دشوار نیست. اینجا’چگونه می توانید Amazon Prime را در تلویزیون هوشمند خود اجرا کنید:

اگر شما’قبلاً یک حساب کاربری Amazon Prime Video خریداری کرده اید ، سپس به Google Play Store در تلویزیون Android یا برنامه های Samsung در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود بروید

 1. جستجو کنید “نخست فیلم” و برنامه را بارگیری کنید
 2. نصب را اجرا کنید و هنگام درخواست ، اعتبار کاربر (نام کاربری و رمز عبوری را که برای ثبت نام در Amazon Prime استفاده کرده اید) وارد کنید
 3. اکنون ، پس از راه اندازی برنامه ، هر فیلم ، برنامه تلویزیونی یا برنامه ای را انتخاب کنید و بگذارید سرگرمی شروع شود!

بهترین VPN برای Amazon Prime Reddit

در حالی که تعداد بالایی از بهترین ارائه دهنده های reddit vpn’نام های s بر روی Reddit در بهترین موضوعات بحث و گفتگوی VPN جمع می شوند ، بسیاری از ارائه دهندگان از طرف کاربران برای انسداد آمازون نخست ایالات متحده توصیه نمی شدند.

به جز چند مورد ذکر شده در مورد NordVPN مانند مورد ماست’شما در اینجا ذکر شد ، شما برنده شد’توصیه های زیادی را پیدا کنید و بهترین آن است که به مواردی که ما می خواهیم بپیوندید’ما در بهترین VPN ما برای شما سعی کرده ایم که از حالت نخست خارج شوید.

نظر از بحث ContiGhostwood’نظر از بحث "VPN و Amazon Prime Video".

آمازون فوری فیلم در مقابل Amazon Prime Video

در حالی که آمازون به تازگی سرویس خود را ساده کرده و با نام Amazon Instant Video به Amazon Video و Amazon Prime Video به Amazon Prime تغییر نام داده است ، خدمات هنوز هم کاملاً گیج کننده هستند و از نخستین تایمر و تازه کار استفاده می کنند..

Amazon Prime در حقیقت تنها برای مشتریان آمریکایی 79 دلار قیمت داشت و بسته ای سالانه ارائه می داد که حمل و نقل رایگان 2 روزه را برای کل سال به همراه اشتراک با Amazon Prime Video در اختیار کاربران قرار می داد..

اما در آوریل 2016 ، آمازون Prime Video شروع به ارائه جداگانه با 2.99 دلار در ماه برای شش ماه اول و پس از آن هزینه آن را با 5.99 دلار در ماه کرد. آنجا’همچنین یک آزمایش رایگان یک ماهه در دسترس است. آی تی’یک پیشنهاد هزینه مسطح که در آن می توانید محتوای نامحدود تماشا کنید.

با این حال ، Amazon Instant بیشتر شبیه به مدل پرداخت برای هر بازدید است که در آن مجبورید هزینه های هر فیلم ، نمایش یا فیلم را جداگانه پرداخت کنید و آن را’به عنوان یک سرویس جداگانه برای مردم در ایالات متحده و همچنین در خارج از ایالات متحده در دسترس است.

Amazon Prime فقط و فقط برای مشتریان آمریکایی در دسترس است’توصیه می کنیم که مستقر شوید بهترین VPN برای انسداد ایالات متحده Amazon Prime برای قادر به استفاده از این سرویس و بهره گیری از آخرین مطالب موجود.

VPN برای نخست وزیر آمازون

بهترین VPN برای FAQ Prime Amazon

Amazon Prime Video کار نمی کند?

به طور عمده ، راه اندازی مجدد اتصال به اینترنت یا بستن هر فعالیت مصرف کننده داده دیگر ، باعث می شود Prime Video شما دوباره فعال شود. در غیر این صورت ، اگر هنوز هم این کار را نمی کند’کار کنید ، بررسی کنید که آیا دستگاه شما با هر نسخه به روز شده است یا برنامه Prime Video شما به روز شده است.

آیا برای پخش ویدئوی آمازون ، آیا واقعاً به عضویت نخست وزیر آمازون احتیاج دارم?

نه ، شما نمی’به آن احتیاج دارید Amazon Video شما را ملزم می کند که به طور جداگانه نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها یا هر محتوای ویدیویی دیگری را برای هر قطعه خریداری کنید. عضویت Amazon Prime در حال حاضر برای 6 ماه اول پس از ثبت نام در ماه 2.99 دلار در ماه ارائه می شود و پس از آن شما با هزینه 5.99 دلار در ماه به شما پرداخت می شود..

آیا می توانیم آمازون پرایم را در بیش از یک دستگاه به طور همزمان استفاده کنیم?

بله ، اما می توانید برای این کار نیاز به ایجاد یک خانواده خانگی آمازون داشته باشید. برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید:

 • در وب سایت آمازون ، وارد حساب کاربری خود شوید و سپس به آن بروید “حساب من” گزینه
 • قابل اعتماد و متخصص “محتوای و دستگاههای خود را مدیریت کنید” > تنظیمات > کتابخانه خانواده و خانواده > یک بزرگسال را دعوت کنید
 • اکنون یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید یا از یک حساب کاربری دیگر استفاده کنید تا دوباره وارد سیستم شوید و یک اتصال مشترک به Amazon Prime را از دستگاه دیگری آغاز کنید

چگونه برنامه ویدیویی Amazon Prime را پیدا کنم?

می توانید مستقیماً به Prime Video بروید’وب سایت رسمی را وارد کنید یا برای بارگیری برنامه iOS به فروشگاه Google Play برای دانلود برنامه ویدیویی Android Amazon Prime Prime و فروشگاه iTunes بروید.

نتیجه

Amazon Prime یکی از بهترین سرویس های پخش آنلاین در حال حاضر است و با افزایش محبوبیت تلویزیون اینترنتی ، این سرویس مطمئناً در زمان های آینده برخی از نمایش های دیدنی را به نمایش می گذارد..

در BestVPN.co ، ما از یک تجربه اینترنتی رایگان برای همه و بدون محدودیت و محدودیت دفاع می کنیم ، اما از آنجا که تهدیدها و ممنوعیت ها همچنان در حال افزایش هستند ، بهترین گزینه برای ایجاد تجربه اینترنت شما واقعاً رایگان ، استفاده از بهترین VPN و لذت بردن از بهترین ها است. اینترنت به قلب شما عرضه می شود’مطالب.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me