8 بهترین VPN برای مدرسه برای انسداد وب سایت ها و بازی ها

در این دنیای بسیار مترقی ، نمی توان زندگی بدون زندگی و معاشرت بدون اینترنت را تصور کرد. حتی با آن دسته از دوستان ، که در یک مهمانی خاص با آنها سر و کار دارید و یا در آنجا جمع می شوید ، در نهایت ارتباطات نیاز به استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها دارد. و دقیقاً به همین دلیل است که جوانان امروزی فناوری و عشق به آن را گرامی می دارند ، زیرا بدون آن ، راهی برای تماشای فیلم ، گوش دادن به موسیقی یا بازی در حین استراحت وجود ندارد. مؤسسات آموزشی بدیهی است که استفاده از اینترنت را برای اهداف گفته شده محدودیت ایجاد می کنند ، اما شما همیشه می توانید از بهترین VPN برای دانشکده / کالج توسط BestVPN.Co استفاده کنید تا آزادی دیجیتال کاملی کسب کنید! پس از همه ، این است ...

8 بهترین VPN برای مدرسه برای انسداد وب سایت ها و بازی ها

 1. بهتر از ایمن بودن از ببخشید
 2. چگونه از لیگ افسانه ها در مدارس استفاده کنیم
 3. چرا مدارس وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی و بازی ها را مسدود می کنند?
 4. چرا به بهترین VPN برای مدارس نیاز دارید
 5. بهترین VPN برای مدارس سال 2018
 6. بهترین VPN رایگان برای کامپیوترهای مدارس
 7. چه کار باید کرد اگر Wi-Fi مدرسه VPN را مسدود کرد?
 8. ابزارهای رفع انسداد مدرسه
 9. نحوه انسداد وب سایت ها در مدارس
 10. نحوه انسداد وب سایت ها در مدرسه در Android & دستگاه های iOS
 11. پروکسی مدرسه در مقابل بهترین VPN برای مدرسه
 12. بهترین VPN برای سؤالات متداول در مدرسه

بهتر از ایمن بودن از ببخشید

ما می دانیم که شما در جستجوی هک ها برای استفاده از رسانه های اجتماعی و یا شروع بازی آنلاین مورد علاقه خود ، بهترین تلاش خود را از قبل انجام داده اید. به جای اینکه گرفتار شوید ، بهتر نیست از امنیت متاسف باشید؟ از این گذشته ، ما می توانیم آن فعالیت های دانشمندانه را گاه به یکباره تحریک کنیم ، و شما همیشه نمی توانید همیشه به مطالعه بپردازید. بعضی اوقات مغز فقط بی حسی می شود. بنابراین ، در واقع هیچ تفریحی در حاشیه وجود ندارد.

بهتر از ایمن بودن از ببخشید

فایروال مدرسه دسترسی به وب سایت ها و رسانه های اجتماعی را مسدود می کند؟ خوب! برای اطمینان از هویت خود یک VPN بدست آورید و از انسداد هر چیزی که می خواهید لذت ببرید. این که آیا شما می خواهید از Vlogs مورد علاقه خود لذت ببرید ، پیام خود را به دوست خود ارسال کنید ، رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنید یا در بازی های آنلاین شرکت کنید ، VPN ها راه حل نهایی برای انجام کارهایی است که شما دوست دارید ، اما با احتیاط و ناشناس بودن اضافی (چشمک).

چگونه از لیگ افسانه ها در مدارس استفاده کنیم

منتشر شده در 27 اکتبر 2009، “لیگ افسانه ها” بازی ای است که از سرگرمی و سرگرمی خالص استفاده می کند. این یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین است که تا کنون با میلیون ها بازیکن در سراسر جهان به جهان ارائه شده است ، عاشق دنیای جادویی خود ، داستان داستانی عالی و شخصیت های قابل توجه است که زندگی را به تجربه کلی بازی می رساند..

چگونه از لیگ افسانه ها در مدارس استفاده کنیم

با این حال ، از آنجا که محبوبیت آن در حال رشد است ، مدارس به خوبی آگاه هستند که بچه ها ممکن است از Wi-Fi محلی برای مشارکت در بازی استفاده کنند (شبیه به شهر Salem و دیگران). در عین حال ، واقعاً تحریک کننده است که بتوانید خود را در وسط یک مأموریت پیدا کنید ، فقط قطع اتصال به دلیل مشکلات تاخیر. خوب ، اگر می خواهید جلوی این کار را بگیرید ، زمان آن رسیده که یک سرویس VPN دریافت کنید!

رفع انسداد League of Legend

چرا مدارس وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی و بازی ها را مسدود می کنند?

اگر کاملاً بی طرف باشیم ، تصمیم عاقلانه ای برای اعمال محدودیت در برخی وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی و بازی ها است. از این گذشته ، زمان صرف شده در ساعات مدرسه باید بدین معنا باشد که دانش آموزان کاملاً به تحصیلات خود تمرکز می کنند. با این حال ، آنچه اکثر مدارس / دانشکده ها از تحقق آن ناکام هستند ، این است که منابع قانونی زیادی به صورت آنلاین وجود دارد ، که به دانش آموزان کمک می کند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند و مهارت های خود را افزایش دهند..

چرا مدارس وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی و بازی ها را مسدود می کنند

بله ، می توانید صدها / هزاران فیلم آموزشی درباره هر موضوع در YouTube پیدا کنید. در عین حال ، اینترنت به دانشجویان این امکان را می دهد تا در طول ارائه و پروژه ها با اعضای گروه های مختلف ارتباط برقرار کنند. بنابراین ، در حالی که ممکن است عاقلانه باشد که دانش آموزان تابع آنها باشند “استفاده قابل قبول” ما هنوز اعتقاد داریم که محدودیت ها اکنون کاهش یافته است.

APK vpn apk

گذشته از سرگرمی ، بسیاری از سیستم عامل های مسدود شده حاوی محتوای آموزشی زیادی هستند. و حتی با وجود بلوک ، دانشجویان همچنان به دنبال راه حل های دیگری خواهند بود که به آنها امکان می دهد کاری را که می خواهند انجام دهند ، انجام دهند. بنابراین ، بهتر است یک دست آزاد بدهید ، اما مراقب وب سایت های مشکوک باشید ، زیرا نمی خواهید بچه های مدرسه شما بیش از حد از تحصیل خود منحرف شوند.!

چرا به بهترین VPN برای مدارس نیاز دارید

شکی نیست که محدودیت های دراکون می تواند بدتر از خوب عمل کند. بنابراین به جای مدارسی که در امر مسدود کردن اطلاعات کار می کنند ، باید دانش آموزان را تقویت و دسترسی رایگان کنند. با این حال ، از آنجا که این مدت زمان به طول خواهد انجامید ، فقط می توانید به VPN تکیه کنید تا آزادی آنلاین کاملی به شما ارائه دهد. در اینجا نحوه اثبات VPN در مدارس مفید است:

 • مرور خصوصی - دانشکده ها / دانشکده ها / دانشگاه ها هنگام اتصال به شبکه محلی خود ، فعالیت شما را ثبت و نظارت می کنند. این بدان معناست که مدیران و متخصصان فناوری اطلاعات در مؤسسات آموزشی دقیقاً می دانند که شما آنلاین هستید. یک VPN مرور شما را ناشناس و دور از چشم مهجور نگه می دارد ، از این رو تضمین می کند که هیچ کس نمی تواند فعالیت آنلاین شما را تحت نظر داشته باشد. راهنمای ما را در بهترین مرورگر vpn جستجو کنید تا بفهمید کدام مرورگر بهترین عملکرد را در VPN شما دارد.
 • امنیت پیشرفته - گرچه موسسه آموزشی شما’Wi-Fi احتمالاً از رمز عبور محافظت می شود. هنوز کاملاً امن نیست. در حقیقت ، افراد خارج از کشور مخرب می توانند حمله به لانه زنبوری را انجام دهند ، که منجر به از بین رفتن کلیه داده ها می شود ، از این رو به آنها اجازه می دهید تا از شما گول بزنند یا حتی تلفن یا وب کم خود را هک کنند. VPN ها با رمزگذاری تمام ترافیک ورودی / خروجی ، امنیت را افزایش می دهند!
 • مسدود کردن سایتها - متأسفانه ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، وب سایت های پخش ویدئو و برنامه های بازی همه در بسیاری از مدارس مسدود شده اند. در حالی که دلایل این ممنوعیت قابل درک است ، برخی از دانشجویان وجود دارند که ممکن است نیاز فوری به برخی از مطالب دسترسی داشته باشند. این جایی است که VPN ها به کاربران اجازه می دهند مکان خود را تغییر دهند ، از این رو با محدودیت های محتوا و انسداد وب سایت ها از بین می روند..

بهترین VPN برای مدرسه

بهترین VPN برای مدارس سال 2018

وقتی می توان بهترین VPN ها را برای مدارس پیدا کرد ، ضروری است که شما دقت خود را انجام دهید. از این گذشته ، شما نمی خواهید که مدیر مدرسه وارد کلاس شما شود و به شما بگوید که از اینترنت برای اهداف غیرمجاز استفاده کرده اید. بنابراین ، تنها راه برای امنیت ، یافتن بهترین VPN برای مدارس است که از قابلیت اطمینان ، پشتیبانی ، عملکرد و در دسترس بودن سرور شگفت انگیز برخوردار هستند. در بین برترین و بررسی شده توسط BestVPN.co ، شامل موارد زیر است:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

NordVPN

NordVPN یک ارائه دهنده مستقر در پاناما است ، به این معنی که از قوانین اجباری نگهداری اطلاعات 14 اتحاد چشم و سایر کشورها با قوانین سختگیرانه اینترنت کاملاً ایمن است. استفاده از آن به معنای آن است که هنگام مدرسه ، ناشناس بودن کامل را به کار می گیرید. ویژگی هایی مانند محافظت از نشت DNS ، سوئیچ اتومبیل Kill و IP های پویا ، امنیت شما را بیشتر می کند. بهترین قسمت از همه: VPN ZERO LOGS را نگه می دارد! (بررسی NordVPN را بیشتر بخوانید)

بهترین VPN برای مدارس

طرفداران

 1. DoubleVPN برای حداکثر محافظت.
 2. 4205 سرور در 62 کشور.
 3. P2P / Torrenting را فعال کنید.
 4. DDoS Protection.
 5. ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر.

منفی

 1. قیمت گذاری ماهانه گران قیمت.

NordVPN دریافت کنید

VyprVPN

VyprVPN مستقر در سوئیس یکی دیگر از سرویسهای تبلیغاتی است که هنگام استفاده از شبکه مدرسه محلی خود ، محصولی با محوریت حفظ حریم خصوصی را برای ناشناس بودن کامل ارائه می دهد. این ناوگان 700 سرور فوق سریع را در سراسر دنیا توزیع می کند ، که می توانید برای رفع انسداد وب سایت ها از آنها استفاده کنید. شما حتی امکاناتی مانند پروتکل Chameleon و فایروال NAT را نیز دارید که به شما کمک می کند تا از طریق ISP ها ، فایروال های مدارس و همچنین بیش از همه از آن دور شوید..

VyprVPN برای مدرسه

طرفداران

 1. پروتکل آفتابپرست برای حفظ حریم خصوصی.
 2. محافظت از DPI و فایروال NAT.
 3. آزمایشی رایگان 3 روزه موجود است.
 4. پنج اتصال همزمان.
 5. سرعت فوق العاده برای تورنت / بازی / جریان.

منفی

 1. Cryptocurrency را قبول نمی کند.

دریافت VyprVPN

اکسپرس VPN

ExpressVPN یک شرکت ارائه دهنده جزایر ویرجین بریتانیا است که به دلیل تمرکز بیش از حد ناشناس بودن ، دارای شهرت زیادی در بازار است. این یک ارائه دهنده سخت افزار No Logs است و این در پرونده مقامات ترکیه اثبات شده است. علاوه بر این ، ارائه دهنده پشتیبانی 24/7 چت زنده ، 1.500 سرور در 148 مکان و رمزگذاری عالی با راز کامل رو به جلو را ارائه می دهد! (بررسی جامع ExpressVPN ما را بخوانید)

ExpressVPN برای مدرسه

طرفداران

 • 1،500+ سرور در 148 مکان.
 • 256 بیتی رمزگذاری AES.
 • برنامه های بومی بصری.
 • سیاست بازپرداخت 30 روزه.
 • ارائه دهنده بی اعتبار گواهی شده.

منفی

 1. قیمت گذاری گران قیمت.

دریافت ExpressVPN

CyberGhost

CyberGhost یک ارائه دهنده خدمات VPN مستقر در رومانیایی است که به دلیل استفاده آسان از برنامه های مختلف متقابل پلت فرم ، طراحی وب سایت جذاب ، رمزگذاری قوی OpenVPN و بانک اطلاعاتی سرور مشهور است. امنیت بسیار خوبی برای ایمن سازی هویت شما در مدرسه فراهم می کند ، در حالی که به راحتی از محدودیت های جغرافیایی و محدودیت های محتوا عبور می کند. بهترین قسمت از همه: شما یک آزمایش آزمایشی 7 روزه و بازپرداخت 30 روزه در دسترس دارید. دان’فراموش نکنید که بررسی CyberGhost بی طرفانه ما را بخوانید.

CyberGost برای کالج

طرفداران

 1. پشتیبانی از بستر های نرم افزاری.
 2. 800+ سرور در سراسر جهان.
 3. خط مشی ورود به سیستم صفر.
 4. برنامه افزودنی Chrome در دسترس است.
 5. 5 اتصال همزمان.

منفی

 1. بهبود در سرعت.

دریافت CyberGhost

PureVPN

PureVPN مستقر در هنگ کنگ ، ارائه دهنده عالی برای دور زدن محدودیت های محتوا هنگام نشستن در مدرسه است. بهترین VPN برای ایالات متحده ، دارای ویژگی های عمده ای است که یک VPN باید داشته باشد. طرح حق بیمه لیست حداکثری از ویژگی های پیشرفته برای حداکثر امنیت را در اختیار شما قرار می دهد که شامل خودکار سوئیچ Kill Switch ، NAT Firewall ، پیشگیری از نشت WebRTC / IPv6 / IPv4 ، Split Tunneling و پروکسی SOCKS5 می شود. شما حتی در 140+ کشور به 790+ سرور دسترسی پیدا می کنید. دان’فراموش کنید قبل از ثبت نام در بررسی دقیق PureVPN ما را بررسی کنید.

PureVPN برای دبیرستان ها

طرفداران

 1. 790+ سرور در 140+ کشور.
 2. بهترین ارائه دهنده بودجه دوستانه.
 3. 5 اتصال همزمان.
 4. پشتیبانی از چند بستر.
 5. حمل و نقل پیشرفته بندر.

منفی

 1. برخی از ورود به جلسه.

PureVPN دریافت کنید

بهترین VPN رایگان برای کامپیوترهای مدارس

بسیاری از دانشجویان مدرسه / کالج / دانشگاه ممکن است از منابع مالی کافی برای تهیه یک ارائه دهنده VPN برخوردار نباشند ، به ویژه با توجه به اینکه اکثر آنها برنامه ماهانه گران قیمت دارند و فقط درصورتی که بسته های سالانه خود را انتخاب کنند ، دارای ارزش ماهانه هستند. این جایی است که VPN های رایگان وارد می شوند. گرچه ممکن است شما همان ارزش را دریافت نکنید ، اما بدون پرداخت یک پنی تنها درآمد زیادی کسب می کنید. در میان بهترین گزینه ها ، موارد زیر را شامل می شود:

ضد باد

Windscrib مستقر در کانادا ، یک سرویس VPN رایگان قابل اعتماد است که ویژگی های خوبی را برای رفع انسداد سایت ها و اعمال امنیت در هنگام اتصال به Wi-Fi مدرسه محلی ارائه می دهد. این محدوده پهنای باند 10 گیگابایتی را در هر ماه به صورت استاندارد ارائه می دهد ، در حالی که امکان جابجایی بین 8 مکان مختلف سرور را به شما می دهد. برای شروع استفاده از VPN ، باید حساب کاربری خود را انجام دهید. پس از انجام این کار ، صدای جیر جیر در مورد VPN 5 گیگابایت اضافی و هر بار دعوت یک دوست برای ثبت نام ، به 1 گیگابایت می دهد..

بهترین VPN رایگان برای کامپیوترهای مدارس

طرفداران

 1. محدودیت پهنای باند 10 گیگابایتی.
 2. برنامه افزودنی مرورگر Chrome.
 3. پشتیبانی مشتری پاسخگو.
 4. سرعت سریع از طریق رمزگذاری IKEv2.
 5. برنامه های بومی با کاربرد آسان.

منفی

 1. بدون چت زنده.

Hotspot Shield Free

Hotspot Shield که در ایالات متحده مستقر است ، گزینه عالی دیگری برای Freebies است. این نرم افزار سازگاری بین سیستم عامل متقابل ، همراه با برنامه افزودنی Google Chrome را برای بلاک کردن سریع نیز ارائه می دهد. شما در هر روز 750 مگابایت محدودیت داده دارید ، که خیلی زیاد نیست ، اما به اندازه کافی مناسب برای چک کردن وب سایتهای مسدود شده کافی است. حتی یک فایروال داخلی و یک مسدود کننده تبلیغاتی نیز وجود دارد که امنیت و حریم خصوصی بیشتری را به صورت آنلاین به شما ارائه می دهد.

Hotspot Shield برای کامپیوترهای مدارس

طرفداران

 1. کمک هزینه روزانه 750 مگابایت.
 2. سوئیچ کشتن خودکار.
 3. هیچ نشتی DNS کشف نشده است.
 4. برنامه افزودنی Chrome.
 5. تقسیم تونل موجود است.

منفی

 1. پشتیبانی مشتری آهسته.

مرا پنهان کن

Hide.me درست مانند نام هایی که در بالا گفته شد ، خدمات پرداختی و رایگان را نیز ارائه می دهد. تنها تفاوت این است که به شما 2 گیگابایت داده در هر ماه می دهد تا با آنها بازی کنید. سایر ویژگی هایی که با برنامه رایگان دریافت می کنید شامل سه مکان سرور (هلند ، کانادا و سنگاپور) ، اتصال به یک دستگاه ، برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و حتی Google Chrome است..

Hide.me برای کامپیوترهای مدارس

طرفداران

 1. برنامه افزودنی مرورگر Chrome.
 2. 35 سرور در 28 کشور.
 3. حفاظت از Wi-Fi خودکار.
 4. برنامه های متقابل پلت فرم.
 5. ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر.

منفی

 1. سرعت ضعیف.

چه کار باید کرد اگر Wi-Fi مدرسه VPN را مسدود کرد?

بیشتر مدارس / دانشکده ها / دانشگاه ها از فایروال های قوی استفاده می کنند که Deep Packet Inspection (DPI) را برای تجزیه و تحلیل مقصد و نوع هر بسته استفاده می کنند. این به سرپرستان IT کمک می کند تا تعیین کنند چه کسی از طریق VPN به وب سایت های نامحدود دسترسی پیدا می کند و سپس آنها را با فشار می گذارد ، محدود می کند یا آنها را کاملاً مسدود می کند. برای جلوگیری از وقوع این امر ، کاربران باید از ارائه دهندگان استفاده کننده از این برنامه استفاده کنند “مخفیکاری VPN” فن آوری.

این فناوری می تواند کلیه ترافیک های VPN ورودی و خروجی را به ترافیک وب منظم تقسیم و مبدل کند ، از این رو هویت شما را هنگامی که تحت بازرسی Deep Packet (DPI) قرار دارید ، مخفی می کند. برای فعال کردن حالت Stealth ، اجرای پروتکل OpenVPN را در درگاه 443 در نظر بگیرید. این به شما امکان می دهد تا به راحتی از طریق فایروال های DPI بکشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اتصال OpenVPN درگاه 443 با تیم پشتیبانی ارائه دهنده ای که با آنها وارد سیستم شده اید تماس بگیرید. اگر این کار نمی کند ، استفاده از انسداد پیشرفته را در نظر بگیرید.

این فرایند شامل اضافه کردن یک لایه رمزنگاری مضاعف به شبکه VPN شماست که این امر باعث می شود تا عملاً بدون انسداد و به همان اندازه ناشناس به دست آورید. پیکربندی OpenVPN برای دسترسی به Tor یکی از برجسته ترین تکنیک های انسداد است ، اما خوشبختانه شما خدماتی را ارائه می دهید که با پشتیبانی VPN-Over-Tor ساخته شده اند. از برجسته ترین آنها ، می توان به NordVPN ، AirVPN ، PrivateVPN ، PIA و TorVPN اشاره کرد.

ابزارهای رفع انسداد مدرسه

اگر به دنبال گزینه های VPN برای انسداد وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی و بازی در مدرسه / دانشگاه / کالج خود هستید ، پس باید در مورد Tor و SchoolTunnel اطلاعات کسب کنید. Tor روشی بسیار مطمئن برای اعمال ناشناس ماندن آنلاین است که اتصال اینترنتی شما را رمزگذاری می کند و باعث می شود هزاران گره در سراسر جهان عبور کنند..

این امر همچنین نقش مهمی در انسداد شبکه بازی می کند ، و این باعث می شود امنیت اتصال شما با VPN ها دو برابر شود. به عنوان گزینه دیگری ، ممکن است شما بخواهید SchoolTunnel ، یک سرویس اختصاصی برای انسداد دسترسی به هر وب سایت در موسسه آموزشی خود را امتحان کنید. این سرویس پروکسی است ، که حتی برای دسترسی نامحدود به رسانه های اجتماعی و فیلم های YouTube نیز کمک می کند.

نحوه انسداد وب سایت ها در مدارس

 1. ارائه دهنده VPN را از لیست بالا انتخاب کنید.
 2. برنامه مربوط به دستگاه خود را از وب سایت آنها بارگیری کنید.
 3. پس از نصب ، برنامه VPN را باز کنید.
 4. سروری را که می خواهید به آن وصل شوید پیدا کنید.
 5. پروتکل VPN را برای اتصال انتخاب کنید.
 6. فعال کردن “سوئیچ کشتن خودکار”.
 7. بزن به “وصل کنید” را فشار دهید و از وب سایت های رفع انسداد لذت ببرید!

مسدود کردن وب سایتها

نحوه انسداد وب سایت ها در مدرسه در Android & دستگاه های iOS

 1. ارائه دهنده VPN را از بین نام های ذکر شده در بالا انتخاب کنید
 2. ثبت نام در سرویس VPN با عضویت در هر برنامه حق بیمه / رایگان
 3. اکنون برنامه را در دستگاه Android از فروشگاه Google Play بارگیری کنید & در دستگاه iOS از iTunes
 4. با استفاده از اعتبار ورود به سیستم ، به برنامه VPN وارد شوید
 5. به هر سرور VPN در سراسر جهان متصل شوید & رفع انسداد وب سایت ها در مدرسه

پروکسی مدرسه در مقابل بهترین VPN برای مدرسه

در حالی که هر دو VPN و Proxies امکان انسداد وب سایت ها را به صورت یکپارچه به کاربران ارائه می دهند ، تفاوت های بسیار جدی بین این دو وجود دارد. به عنوان مثال ، پراکسی ها امنیت و حفظ حریم خصوصی را برای محافظت از هویت آنلاین شما فراهم نمی کنند ، به این معنی که هرکسی می تواند آدرس IP شما را به دستگاه شما ردیابی کند ، از این رو راه حل مسئولیتی برای دور زدن محدودیت های محتوا در مدرسه / کالج شما نیست. دانشگاه.

از طرف دیگر ، VPN ها به یک تن رمزنگاری / رمزنگاری مجهز شده اند که باعث افزایش امنیت کلی شبکه شما می شود. در عین حال ، آنها لیست فوق العاده ای از ویژگی های پیشرفته مانند NAT Firewall ، Automatic Kill Switch ، Split Tunneling ، DDoS Attack Preventing ، DPI Protection ، پروکسی SOCKS5 و موارد دیگری را اضافه می کنند که برای اعمال ناشناس بودن کامل آنلاین بسیار مهم است.!

بهترین VPN برای سؤالات متداول در مدرسه

وقتی می توانید بهترین VPN های مدرسه را پیدا کنید ، ممکن است گزینه های زیادی را در بازار پیدا کنید ، به همراه لیست بزرگی از سوالات بی پاسخ. در زیر ما به برخی از متداول ترین موارد برای شما پاسخ می دهیم.

چه VPN برای استفاده در مدرسه?

بر اساس قابلیت اطمینان ، عملکرد ، پشتیبانی ، در دسترس بودن سرور و قیمت گذاری ، لیست عظیمی از ارائه دهندگان VPN را تجزیه و تحلیل کرده ایم و برجسته ترین آنها را در لیست بالا ذکر کرده ایم. هر یک از NordVPN ، ExpressVPN ، VyprVPN ، CyberGhost و PureVPN را انتخاب کنید.

چگونه می توانید وب سایت های مدرسه را مسدود کنید?

این روند بسیار ساده است و نیازی به علم موشکی ندارد. برای شروع رفع انسداد وب سایت ها ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با یک سرویس VPN ثبت نام کنید ، برنامه محلی خود را برای دستگاه خود بارگیری کنید ، سرورها را به تنظیمات خود تغییر دهید و دکمه اتصال را بزنید!

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

ما امیدواریم که این راهنما به شما کمک کند بهترین VPN های مدرسه را پیدا کنید که به شما امکان می دهد وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی و بازی ها را به راحتی قفل کنید. صرف نظر از این ، اگر با هر مسئله ای روبرو شدید ، یا توصیه هایی برای ارائه دارید ، لطفاً در صورت تمایل نظر خود را رها کنید. همچنین ، در به اشتراک گذاشتن راهنما با دوستان مدرسه خود ، که از برخورد با این محدودیت های تحریک آمیز خسته شده اند ، دریغ نکنید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me