27 بهترین مرورگر VPN – تضمین امنیت از طریق برنامه های رایگان مرورگرهای VPN

در حال حاضر اینترنت مملو از پیوندهای مخرب ، نرم افزارهای مشکوک ، ترول های حق چاپ و مواردی از این قبیل است که همه این موارد می توانند خطرات اساسی برای امنیت آنلاین و حساسیت اطلاعات شما ایجاد کنند. با این حال ، به مرورگرهای محبوب توجه نشده است که باعث شده آنها از امنیت زیادی برخوردار شوند و آنها را در مدت زمان طولانی آسیب پذیر کند. VPN که بطور اختصاصی برای محافظت از مرورگر نصب شده است ، در اطمینان از بسته شدن این پنجره از فرصت برای هکرها بسیار کار می کند.

امن ترین شرط شما برای خنثی کردن این تهدید برای مرورگرهای شما ، استقرار بهترین سرویس VPN است’خصوصی ، مقرون به صرفه و به اندازه کافی قابل اعتماد برای محافظت از ارتباط و ناشناس ماندن در همه زمان ها.

Contents

چرا بیشتر مرورگر امن و خصوصی نیاز به زمان دارد?

مرورگرها پرکاربردترین دروازه دسترسی به اینترنت برای افراد و مشاغل در سراسر جهان هستند. آی تی’اساساً پنجره شما به وب آزاد است ، اما آیا از آن پنجره برای چیدن داخل استفاده می شود؟ بیشتر مردم’امنیت مرورگر آنها را جدی بگیرید. ممکن است آنها در رایانه های شخصی خود به سراغ آنتی ویروس بروند ، اما اگر در عوض بر دستیابی به امنیت برای مرورگر خود تمرکز کنند ، ممکن است ویروس ها و بدافزارها هرگز به هیچ وجه PC را آلوده نکنند..

مرورگرهای مدرن نسبت به نسخه های قبلی خود ایمن تر هستند ، اما شما نمی توانید آنها را بنویسید “سخت شده” به اندازه کافی که بتوانیم همه بدافزارهای آنلاین و تهدیدهای ویروس را که در راه خود دارند از بین ببریم.

در بسیاری از موارد طی سالها ، بیشترین نقض امنیتی از طریق مرورگرهای محافظت نشده رخ داده است. و در حالی که حتی امن ترین مرورگر جهان نیز اگر فقط روی یک لینک مخرب (خرابکاری آگاهانه) کلیک کرده اید ، نمی تواند از حمله ویروس به سیستم شما جلوگیری کند ، یک مرورگر مطمئن می تواند به طور قطع هکرها ، جوانب مثبت بدافزارها و حتی کسانی را که همچنان از صفر استفاده می کنند ، منحرف کند. آسیب پذیری های روز یا سعی کنید IP خود را به سمت پایین ردیابی کنید.

بهترین مرورگر VPN

بهترین مرورگر VPN 2023 – تست شده و تأیید شده

VPN ها وکتور اصلی دفاع در برابر هر نوع تهدید آنلاین هستند. چه دستگاهی برای تأمین امنیت داشته باشید و چه یک جلسه مرور برای پنهان کردن ، VPN ها قدرتمندترین و جامع ترین ابزارهای امنیتی موجود هستند.

آنها داده های شما را از طریق رمزگذاری درجه بالا ایمن می کنند ، از پروتکل امن پشتیبانی می کنند ، چندین سرور را ارائه می دهند ، سرعت پایدار را تضمین می کنند و مهمتر از همه ، برای اطمینان از اینکه هیچ وقت حریم شخصی کاربران به خطر نمی افتد وجود دارد..

اما ، با وجود هر VPN دیگر که ادعا می کند همه این ویژگی ها را ارائه می دهد ، معدودی از نظر قدرتمند بودن این ویژگی ها در خدمتشان ایستادگی می کنند. برای مرورگر خود ، فقط به بهترین VPN احتیاج دارید که اطمینان حاصل کند که هیچ گاه امنیتی وجود نخواهد داشت که داده های بسیار حساس شما را به خطر بیاندازد..

در اینجا فهرست ویژه ما برای بهترین VPN برای مرورگرهای 2023 ذکر شده است ، شامل راهنماهای اختصاصی در ارائه دهندگان ، ویژگی های ارائه شده آنها ، برنامه های قیمت گذاری و موارد دیگر.

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

PureVPN – افزونه های سازگار با بهترین درجه با بهترین VPN را برای مرورگر فراهم می کند

اگر شما’می خواهید برای بدست آوردن یک VPN از وسایل نقدی بدست آمده خود خرج کنید و به دنبال ارائه دهنده مقرون به صرفه ای هستید که نمی خواهد’در مورد ویژگی های هر نوع سازش ، پس VPN خالص قطعاً انتخاب مناسبی برای شماست.

چرا به مرورگر امن و خصوصی نیاز به زمان است؟

PureVPN با ارائه برنامه های افزودنی سازگار برای مرورگرهای محبوب مانند Firefox و Chrome ، بسیار آسان کرده است تا امنیت را آسان تر و تنظیم آن در مرورگرها راحت تر کند..

PureVPN علاوه بر اینکه ارزان تر از همسالان خود است و سازگاری بالایی را ارائه می دهد ، هرگز در کیفیت و وسعت ویژگی های آن به خطر نمی افتد. PureVPN به شما امکان می دهد سایت های پخش جغرافیایی محدود مانند Netflix US را مسدود کنید ، به گزینه های امنیتی پیشرفته تر مانند یک سوئیچ kill و تونل زنی تقسیم شده دسترسی پیدا کنید ، از طریق 6 دستگاه / مرورگر به طور همزمان و خیلی موارد دیگر وارد شوید..

اما در حال حاضر ، PureVPN نمی کند’یک آزمایش رایگان ارائه دهید ، بنابراین نمی توانید قبل از عضویت در آن ، سرویس را امتحان کنید. اما اگر هرکدام از برنامه های آن را پرداخت کنید ، دیگر بعداً پشیمان نخواهید شد.

طرفداران

 1. سازگاری کامل به عنوان یک VPN برای مرورگر
 2. DDoS Protection
 3. پشتیبانی از جریان اختصاصی
 4. سرورهای P2P و تورنت
 5. 750 + سرور در 141 کشور جهان
 6. کانون VPN
 7. فایروال Nat
 8. پشتیبانی از پروتکل چندگانه شامل OpenVPN و L2Tp
 9. اجازه می دهد تا تقسیم تونل

منفی

 1. برخی از سیاههها را نگه می دارد
 2. محاکمه رایگان در دسترس نیست

PureVPN دریافت کنید

NordVPN امنیت مرورگر را در تمام دستگاه ها فراهم می کند

همانطور که درهم و برهمی از بسیاری از دستگاهها از Macs گرفته تا Androids ، شما نمی دانید’واقعاً می دانید که ممکن است بیشترین دسترسی به مرورگر خود را داشته باشید. اما ، هر دستگاهی که از طریق Nord VPN به مرورگر خود دسترسی داشته باشید ، افزونه های مرورگر سازگار با دستگاه را برای ارائه امنیت عالی در تمام سیستم عامل ها فراهم می کند..

NordVPN برای مرورگرها

ارائه دهنده همچنین ویژگی های امنیتی بیشتری از جمله اتصال Double VPN و دسترسی به گزینه Onion over VPN را با مرورگر شما ارائه می دهد. اما مرورگر سخت نشده است’t که در آن ویژگی ها متوقف می شوند. NordVPN دارای زیرساخت های سرور است که شامل IP IP های 3700+ در بیش از 60 کشور جهان می باشد و از وجود تنگناهای پهنای باند صفر و خدمات بکر تضمین شده برای هر کاربر ، اطمینان حاصل می کند..

برنامه ماهانه در NordVPN کمی گران است ، که 11.95 دلار هزینه دارد ، اما اگر می خواهید بهترین ارزش را داشته باشید ، می توانید در بهترین برنامه سه ساله آنها مشترک شوید که فقط 125.64 دلار هزینه شما را یک بار پرداخت می کند..

طرفداران

 1. Tor با ویژگی VPN برای مرورگر VPN
 2. دوره آزمایشی رایگان
 3. رمزگذاری مضاعف موجود است
 4. 3359 سرور در 60+ کشور
 5. روش های پرداخت چندگانه
 6. پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 / IPSec ، L2TP / IPSec ، PPTP و SSTP
 7. ویژگی SmartPlay برای سایتهای استریم

منفی

 1. برنامه گران قیمت ماهانه (برای کاربران کوتاه مدت مناسب نیست)

NordVPN دریافت کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی سرعتهای سریعتر را به عنوان VPN برای مرورگرها تضمین می کند

بزرگترین مشکل بسیاری از VPN ها این است که آنها تمایل به سرعت بیش از حد دارند ، اما دسترسی خصوصی Interent Access یا PIA ، برنده شد’این کارو بکن PIA یکی از سریعترین VPN های موجود در بازار است و وقتی از پسوند سبک Chrome خود استفاده می کنید ، مشکلی برای شما ایجاد نمی کند که آیا از مرورگر خود برای جریان مداوم استفاده می کنید یا به طور ناشناس شبکه را مرور می کنید..

دسترسی به اینترنت VPN خصوصی برای مرورگرها

برای بهترین تکرار بررسی ما در مورد این سرویس ، فقط به هر یک از Reddit مراجعه کنید’موضوعات مربوط به بهترین reddit vpn. PIA برترین عناوین Reddit است و صدها کاربر فعالانه آن را به عنوان بهترین VPN برای مرورگر یا هر وسیله دیگر توصیه می کنند. PIA یکی از بهترین VPN های موجود در آنجا از نظر تعدادی سرور است که هم اکنون در حدود 2881 سرور در بیش از 28 کشور اصلی ارائه می دهد. ارائه دهنده ممکن است هیچ ویژگی جدیدی مانند پیاز را از طریق VPN ارائه ندهد ، اما حتی ویژگی های اصلی در اینجا نیز به طرز عالی کار می کنند.

در جبهه قیمت گذاری بهترین برنامه ها برنامه های سالانه و دوساله است. اشتراک دو سال فقط 69،95 دلار هزینه برای شما خواهد داشت ، در حالی که برنامه اشتراک سالانه یک بار با 39.95 دلار صورتحساب صورتحساب صورت می گیرد ، و همیشه ارزش بزرگی برای پول ارائه می دهید.

طرفداران

 1. صفر سرعت پرتاب به عنوان VPN برای مرورگر
 2. OpenVPN ، L2TP / IPsec پشتیبانی می کند
 3. پشتیبانی P2P در دسترس است
 4. صفر سیاههها
 5. 5 اتصالات همزمان
 6. پهنای باند نامحدود

منفی

 1. استفاده از برنامه های اختصاصی برای newbies کمی دشوار است

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

ExpressVPN – قدرتمند VPN برای مرورگر

خدمات گرانتر معمولاً خاموش در هر دسته از کالاها است ، اما Express VPN برچسب قیمت بالای آن را با تطبیق آن با ویژگی های بسیار قوی توجیه می کند. این VPN با سرعت زیاد قابل ملاحظه ای در مرورگرها تضمین می کند در حالی که هیچگاه از نظر امنیتی کمرنگ نمی شوید. شما با محافظت از رمزگذاری درجه AES 256 ، شما می توانید داده های خود را از طریق سرورهای 148+ در یک کشور پرشور و مسیریابی مسیریابی کنید..

Express VPN برای مرورگر

ExpressVPN آزادی بالای کاربر را در بالای برنامه ها و پسوندهای سازگار با دستگاه خط تضمین می کند که با استفاده از VPN آن ، نسیم خاصی را برای کاربران از همه نوع فراهم می کند. برای استریمرها ، این VPN به طرز چشمگیری هر محصولی با محدودیت جغرافیایی را در هر نقطه از جهان از حالت مسدود خارج می کند و زوج هایی که با سایر ویژگی های حق بیمه مانند پشتیبانی 24/7 زنده ، راهنماهای گسترده و تونل زنی اسپلیت ، و شما یک برنده دارید.

اما این سرویس نمی کند’t ارزان شوید زیرا برنامه سالانه 99.95 دلار و قیمت آن به دست می آید’بهترین برنامه ارزشی آنها. برنامه دیگر به مدت شش ماه را می توانید با 59.95 دلار مشترک کنید.

طرفداران

 1. لیست قدرتمند از ویژگی های یک تجربه یکپارچه به عنوان VPN برای مرورگر
 2. برنامه های اختصاصی و برنامه های افزودنی برای مرورگرها
 3. رمزگذاری دشوار ، نظامی درجه
 4. پشتیبانی از پروتکل چندگانه
 5. خط مشی صفر

منفی

 1. بدون سرور اختصاصی P2P
 2. نسبت به خدمات رقیب گران است

دریافت ExpressVPN

TorGuard ناشناس بودن یک جانبه را به عنوان بهترین VPN برای مرورگر فراهم می کند

TorGuard با نام یکی از مرورگرهای امن تر در جهان ، ما را تحت تأثیر قرار داده و بسیاری از علاقه مندان به VPN را با توجه به امنیت و ویژگیهای راحت آن بسیار تحت تأثیر قرار داده است..

Torguard VPN برای مرورگر

TorGuard با دسترسی به سرورهای 3000++ در 50 کشور جهان ، گزینه ای عالی به عنوان یک VPN جریان برای مرورگرها است. در کنار پشتیبانی یکپارچه از طریق برنامه های اختصاصی در تمام سیستم عامل ، این ارائه دهنده VPN همچنین ویژگی Stealth VPN را برای کسانی که به دنبال امنیت بیشتر به صورت آنلاین هستند ، دارد. در مورد Torguard هیچ نشتی از IPv6 یا DNS شناخته نشده است و سرعت در طول آزمایش ما فوق العاده است..

برنامه های قیمت گذاری آن کمی پیچیده است ، با این حال ، همانطور که با هر برنامه ای ، خدمات مختلفی را با مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد در اختیار شما قرار می دهید. بهترین برنامه آنها پیشنهاد اشتراک سالانه است که 59.99 دلار هزینه دارد. شما همچنین می توانید با برنامه سه ماهه آنها بروید ، که با کمال تعجب فقط با قیمت 19.99 دلار یک بار قابل قبول است.

طرفداران

 1. مدل Tor امنیت بیشتری را به عنوان VPN برای مرورگر فراهم می کند
 2. سطح رمزگذاری قوی
 3. ویژگی های محافظت درخشان VPN
 4. 3000+ سرورهای VPN در 50 کشور جهان
 5. آدرس IP اختصاصی

منفی

 1. برنامه ها بسیار گران است
 2. بسته های ویژه می توانند گیج کننده باشند

TorGuard VPN را دریافت کنید

بهترین مرورگر VPN Free 2023

بسیاری از خدمات رایگان VPN در خارج از کشور ، کاربران زیادی را ناامید می کنند و هنگام ثبت نام برای هر کس ، مسئله اعتماد وجود دارد. با این حال ، هنوز هم برخی از اسامی وجود دارند که خودشان را حفظ کرده اند و اکنون به عنوان مظهر حفظ حریم خصوصی و محافظت از تمامیت کاربران در خدمت کامل هستند..

این ارائه دهندگان همیشه در لیست ما حضور داشته اند زیرا تعداد کمی از آنها هستند. در این لیست از بهترین VPN رایگان برای مرورگرهای 2023 ، ما بسیار دقت کرده ایم که فقط آن نامها را برای کاربران ارزنده خود فراهم کنیم که هرگز ما و یا خودشان را به سمت لقب های ارزان متداول برای سایر سرویس های VPN نه چندان خوب نیندازیم..

در اینجا لیست آمده است:

TunnelBear – بهترین بهترین VPN دور برای مرورگرها

اگر یک سرویس رایگان Browser VPN Free وجود داشته باشد که می تواند از نظر ارائه امنیت آنلاین برتر به دنیای اینترنت ، ارائه دهنده های پرداخت شده را همخوانی داشته باشد ، سپس Tunnelbear است. VPN با خرسهای کارتونی که تمام رابط های کاربری خود را آب می کند ، Tunnelbear به سرورهای انعطاف پذیر ارائه شده در سراسر 20 کشور ارائه می دهد. این VPN رایگان کیک را برای نگهداری از سیاهههای مربوط به صفر تهیه می کند و هرگز برخلاف سایر سرویس های رایگان VPN رایگان موجود در بازار ، با داده های خود سروصدا نمی کند..

بهترین مرورگر VPN Free 2023

تنها خاموش بودن Tunnelbear محدودیت داده آن است. با سرعت 500 مگابایت در هر ماه ، آنقدر سریع تمام می شود که نمی توانید بیش از چند جلسه مرور لذت ببرید. اما صبر کنید ، ما در BestVPN.co یک هک پیدا کرده ایم تا بتوانیم از این خدمات بیشتر به شما استفاده کنیم.

درباره Tunnelbear صدای جیر جیر کنید و 1 GB داده اضافی در هر ماه دریافت خواهید کرد. این باعث می شود مقاومت در برابر آن بسیار سخت شود. Tunnelbear همچنین برنامه ها و پسوندهای سازگار بسیار خوبی را ارائه می دهد تا همه مرورگرهای شما به صورت ناشناس کار کنند.

طرفداران

 1. سرویس برتر رایگان VPN برای مرورگرها
 2. 5 اتصال دستگاه به طور همزمان امکان پذیر است
 3. رمزگذاری قدرتمند
 4. رابط کاربری یکپارچه و کاملاً گرد

منفی

 1. محدودیت داده 500 مگابایت در ماه است
 2. نمی کند’از همسالان یا P2P پشتیبانی کنید.

Blockless – قابل استفاده برای مبتدیان به عنوان VPN برای مرورگر

بسیاری از برنامه ها و نرم افزارها آنقدر پیچیده هستند که افراد مبتدی و تازه کار خیلی راحت از آنها خاموش می شوند. با این حال ، Blockless یک سرویس رایگان مرورگر VPN است که به همه کاربران امکان می دهد تا به راحتی از طریق یک اتصال اینترنتی امن به صورت آنلاین متصل شوند.

VPN Blockless برای مرورگر

تنها کاری که باید برای دسترسی به این VPN انجام دهید اینست که با Blockless وارد شوید. گرچه اینطور نیست’t این امکان را به کاربران ارائه می دهند که سرور مورد نظر خود را انتخاب کنند زیرا این اتفاق به طور خودکار اتفاق می افتد ، هنگام آزمایش این سرویس هیچ تاخیری در سرعت وجود نداشت. سرعت بارگیری و بارگذاری کمی پایین آمد اما وقتی توجه کنید که این یک سرویس رایگان است ، خوب بودند.

این مورد توسط بیش از نیم میلیون نفر مورد استفاده قرار می گیرد ، که حجم از توانایی و خدمات خود را به عنوان بهترین VPN رایگان برای مرورگر صحبت می کند.

طرفداران

 1. استقرار و استفاده به عنوان VPN رایگان برای مرورگرها بسیار آسان است
 2. برنامه های اختصاصی موجود است
 3. سرعتهای سریعتر نسبت به سایر VPN های رایگان

منفی

 1. محدوده محدودی از ویژگی های

Windscrib – بهترین محدودیت داده به عنوان VPN برای مرورگر

این VPN دست به دست است ، یکی از سخاوتمندترین خدمات در بازار رایگان VPN. Windscrib به کاربر خود فرصت می دهد از 10 گیگابایت داده در هر ماه بهره ببرد. حد داده های موجود در اینجا حداقل 5 برابر بیشتر از سایر VPN ها است ، اما سخاوتمندی نمی کند’پایان دادن به آنجا.

Windscrib VPN برای مرورگر

با Windscrib ، محدودیتی در تعداد دستگاههایی که می توانید به آنها وصل شوید وجود ندارد. مهمتر از همه اینها ، برنامه های سازگار با ویژگی ای به نام Cruise Control ارائه می شوند که شما را قادر می سازد به طور خودکار به سریعترین سرور موجود در لحظه وصل شوید.

اما ، اگر نخواهید’مانند سروری که به آن وصل شده اید ، می توانید بین سایر سرورهای VPN انتخاب کنید. Windscrib افزونه ای برای Chrome و افزونه ای برای Firefox ارائه می دهد ، تا یک پوشش امنیتی کامل برای تجربه مرور شما فراهم کند. Windscrib نیز به عنوان یکی از بهترین VPN برای تورنت ها محبوب است و حتی به صورت رایگان تا حد معینی.

طرفداران

 1. محدودیت زیاد داده که بهترین عملکرد را به عنوان VPN برای مرورگر فراهم می کند
 2. اتصالات نامحدود دستگاه
 3. از ویژگی های آگهی بلاکر و فایروال است
 4. پشتیبانی از P2P / تورنت

منفی

 1. پروتکل VPN باز در دسترس نیست
 2. شکست متداول است

Zenmate – ارائه دهنده VPN قابل اعتماد برای مرورگرها

Zenmate با سالها تجربه در بازار و احتمالاً شناخته شده ترین نام در دامنه Free VPN ، سرویس رایگان مرورگر VPN است که بندرت ناامید می شود..

Zenmate VPN برای مرورگر

با استفاده از Zenmate ، یک هزینه داده نامحدود داده شده است و گزینه ارجح میلیون ها نفر در سراسر جهان برای انسداد محتوای جغرافیایی محدود و دور زدن فایروال های اقتدارگرایانه است..

سرعت در بعضی مواقع می تواند متوسط ​​باشد ، اما 4 سرور را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به روشی که متناسب با قبض است به بهترین روش پیدا کنید و به آن متصل شوید. استانداردهای رمزنگاری قوی است و تاکنون هیچ نشتی از داده های شناخته شده از این ارائه دهنده وجود ندارد. قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد! (برای اطلاعات دقیق تر ، بررسی Zenmate را بررسی کنید)

ZoogVPN حفظ حریم خصوصی بالا به عنوان VPN برای مرورگر است

نگهداری از سیاهههای مربوط و تبدیل آن داده ها به کالای قابل فروش یک اتفاق بسیار رایج در VPN های رایگان است. اما ZoogVPN می تواند به این حقیقت اعتماد داشته باشد که این مدل کسب و کار آن در سرویس VPN رایگان آن نیست.

Zoog VPN برای مرورگر

این ارائه دهنده از ویژگی های محدودی به عنوان Browser Free VPN برخوردار است ، اما از نظر امنیتی انواع فوق العاده ای را برای انواع مختلف مرورگرها فراهم می کند. هیچ مشکلی در این سرویس نگهداری نمی شود و این امر به یک دامنه قابل اعتماد برای اعتماد به نیازهای حفظ حریم خصوصی آنلاین شما با آن تبدیل می شود.

در سرویس رایگان خود ، در حال حاضر محدودیت پهنای باند 2 گیگابایتی را به همراه دسترسی به 3 سرور VPN ، رمزگذاری 128 بیتی و پشتیبانی محدود P2P ارائه می دهد. بنابراین اگر فقط یک VPN می خواهید که حضور شما را بصورت آنلاین تضمین کند بدون اینکه بیش از حد ویژگی های آن را وارد کنید ، ZoogVPN جایی است که شما مسابقه صحیح خود را پیدا خواهید کرد.

طرفداران

 1. خط مشی داده دقیق به عنوان VPN برای مرورگر
 2. درپوش داده 2 گیگابایتی
 3. رمزگذاری نسبتاً قوی را ارائه می دهد
 4. سرورهای سریع

منفی

 1. تسهیل مشتری آهسته
 2. اتصال دستگاه واحد در دسترس است

بهترین مرورگر VPN برای Android

تلفن های هوشمند آندروید به دلیل تعداد زیادی از افرادی که از سیستم عامل استفاده می کنند ، در معرض حملات بدافزارها و تلاشهای سیفون کردن داده بسیار حساس هستند. برای امنیت داده های بسیار حساس در تلفن هوشمند خود ، به یک VPN امن برای مرورگر Chrome خود در Android نیاز دارید. در زیر ما دو سرویس VPN راک را ارائه داده ایم که بهترین محافظت را برای شما تضمین کرده و جلسات مرور اندرویدی خود را از تمام راه تضمین می کنید:

IvacyVPN – ویژگی تقسیم Tunneling را به عنوان مرورگر VPN برای Android ارائه می دهد

در مرورگرهای Android ، به VPN نیاز دارید که سرعت و کارایی را نسبت به سایر موارد در اولویت قرار می دهد. و آن’دقیقا همان جایی است که Ivacy VPN’ویژگی منحصر به فرد تقسیم Tunneling در دسترس است. در Android شما می توانید ده ها برنامه متصل به اینترنت داشته باشید و ویژگی Sunnit Tunneling به شما امکان می دهد فقط از طریق اتصال ایمن فقط برخی از برنامه های انتخاب شده مانند مرورگر خود را مسیریابی کنید..

Ivacy VPN برای مرورگر

Ivacy VPN بیش از 100 مکان سرور در سراسر جهان ، چندین پروتکل پشتیبانی از جمله OpenVPN ، رمزگذاری درجه نظامی ، پنج ورود همزمان و یک افزونه عالی Chrome را فراهم می کند..

اکنون می توانید با پرداخت فقط 60 دلار صورتحساب یکبار ، آن را 5 سال دیگر داشته باشید. معاملات نمی دانند’بهتر از موارد ارائه شده توسط این VPN می آیند. باید برای مرورگرهای اندرویدی داشته باشد.

طرفداران

 1. به Split Tunneling اجازه می دهد تا از سرعت بالاتر به عنوان یک مرورگر VPN برای Android اطمینان حاصل کند
 2. 450+ سرور در 100 مکان مختلف
 3. 5 ورود همزمان
 4. پرتاب باند صفر
 5. پشتیبانی پروتکل Mutliple
 6. محتوای جغرافیایی محدود مانند Netflix را مسدود کنید

منفی

 1. بدون آزمایش رایگان
 2. بازپرداخت بیت کوین یا Crypto در دسترس نیست

عاج را دریافت کنید

IBVPN – محتوای مخرب را به عنوان مرورگر VPN برای Android مسدود می کند

با افزودنی و افزونه های متعدد برای همه مرورگرهای اصلی ، IB یا Invisible Browsing VPN انتخاب برتر توسط بهترین VPN برای یک مرورگر VPN برای آندروید است. آی تی’برنامه ها و برنامه های افزودنی ساده ، آسان برای استفاده مشتری ، آن را به یک سرویس فوق العاده محبوب برای مبتدیان و تازه کارها تبدیل کرده است.

IBVPN برای مرورگرها

اما این کار نمی کند’این بدان معنی است که این ارائه دهنده از نظر ویژگی ها یا امنیت یک مبتدی است. این برنامه رمزگذاری درجه AES-256 ، پشتیبانی از پروتکل های متعدد از جمله OpenVPN را ارائه می دهد & L2TP ، 200 سرور در 63 مکان ، Tor بیش از VPN ، Double VPN و یک سوئیچ kill برای تهیه یک شبکه امنیتی جامع برای کاربران اندرویدی. بهترین بسته با تمام ویژگی ها برنامه Ultimate VPN سالانه آنها است که فقط با 58.06 دلار صورتحساب است.

طرفداران

 1. 200 سرور برای حداکثر رفع انسداد وب سایتهای محدود به عنوان مرورگر VPN برای Android فراهم می کند
 2. Tor Over VPN
 3. ویژگی VPN دوگانه
 4. ویژگی اتصال مجدد خودکار برای محافظت از کاربران در صورت خرابی خدمات
 5. منفی:

منفی

 1. می تواند در بعضی مواقع بسیار کند باشد
 2. برای تورنتینگ مناسب نیست

IBVPN دریافت کنید

بررسی اجمالی بهترین دستگاه های مرورگر VPN

از مرورگرها برای دسترسی به اینترنت استفاده می شود اما نحوه کار ، عملکرد و پاسخگویی به سیستم عامل های مختلف بسیار متفاوت است. در اینجا بهترین مجموعه VPN برای مرورگر در دستگاه های مختلف آورده شده است:

بهترین مرورگر VPN برای کامپیوتر

رایانه های شخصی هنوز هم به عنوان یکی از محبوب ترین دستگاه های مورد استفاده برای دسترسی به اینترنت ، بر خروس حاکم هستند. این امر به دلیل سازگاری خارق العاده ای است که رایانه های شخصی در مرورگرهایی مانند Chrome و Firefox ارائه می دهند و به کاربر این امکان را می دهد تا رضایت و دسترسی بهینه از ویژگی ها را بدست آورد..

VPN ها را می توان به راحتی بر روی رایانه های شخصی نصب کرد ، همانطور که در قطعه بهترین جزئیات VPN برای رایانه نشان داده شده است. تقریباً هر VPN برنامه های سازگار و پسوندهای مرورگر را برای استفاده با رایانه شخصی ارائه می دهد. در اینجا 3 مورد برتر برتر VPN برای مرورگر برای کامپیوتر وجود دارد:

 1. ExpressVPN – نصب و راه اندازی آسان به عنوان مرورگر VPN در تمام رایانه های شخصی.
 2. PureVPN – برنامه های قیمت گذاری بسیار مقرون به صرفه برای Browser VPN در رایانه های شخصی.
 3. دسترسی به اینترنت خصوصی – محبوب ترین خدمات به عنوان یک مرورگر VPN در رایانه های شخصی.

بهترین مرورگر VPN برای آیفون

مقدمه ای که باعث گسترش آینده تلفن های هوشمند در سراسر جهان شده است ، آیفون یکی از نمادهای برجسته ترین زمان ما محسوب می شود. اما برخلاف تصور رایج ، آیفون ها به همان راحتی که در دستگاه های دیگر اتفاق می افتد به آلوده شدن به بدافزارها و ویروس ها آلوده می شوند.

ضروری است که برای اطمینان از تجربه مرور ایمن ، ایمن و بهینه ، یک VPN را با مرورگر خود در آیفون خود ایجاد کنید. در اینجا 3 انتخاب برتر ما برای VPN های عالی سازگار در مرورگرهای آیفون آورده شده است:

 1. NordVPN – iOS برنامه سازگار برای مرورگر VPN در iPhone.
 2. TorGuard – امنیت آیفون را به عنوان یک مرورگر VPN برای IOS قوی تر می کند.
 3. PureVPN – پشتیبانی از جریان با سرعت های سریع به عنوان مرورگر VPN در آیفون.

بهترین VPN برای مرورگر Tor

مرورگر Tor برای افزایش امنیتی که یک مرورگر می تواند در اختیار کاربر قرار دهد ، معرفی شد. با استفاده از مفهوم مسیریابی پیاز برای محافظت از داده های کاربر و مخفی کردن IP آنها ، مرورگر Tor برای بسیاری از کاربران دارای فناوری با نیازهای محافظت از داده های حساس انتخاب بسیار مناسبی است..

هر VPN قادر به سازگاری فوق العاده برای استفاده با مرورگر Tor نیست. بهترین VPN برای مرورگر Tor ویژگی های اختصاصی مانند پیاز بیش از Tor و Split Tunneling را برای اطمینان از عملکرد بالا و تاخیرهای صفر ارائه می دهد. در اینجا 3 انتخاب برتر VPN برای مرورگر Tor آورده شده است.

 1. NordVPN – بالای خط از ویژگی پیاز VPN به عنوان VPN برای مرورگر Tor.
 2. ExpressVPN – محدوده باورنکردنی سرورهای موجود به عنوان VPN برای مرورگر Tor.
 3. TorGuard – VPN ذاتاً سازگار با مرورگر Tor.

بهترین VPN برای مرورگر Chrome

شاید Chrome محبوب ترین مرورگر جهان باشد و آن را به یک هدف بسیار جذاب برای خرابکاری و تلاش های هک کردن تبدیل کند. کاربرانی که از مرورگر Chrome استفاده کرده اند ، باید بسیار مراقب باشند و اطمینان حاصل کنند که امنیت آن همیشه در دستان خود است.

بهترین VPN برای مرورگر Chrome آنهایی هستند که سبک وزن هستند ، افزونه های سازگار را ارائه می دهند ، تجربه شما را بهینه می کنند ، دان’دریچه گاز سرعت خود را افزایش داده و هیچگاه در مورد امنیت خود سازش نکنید. اینجا’مجموعه ای از 3 انتخاب برتر VPN ما است که می تواند همه و بیشتر آن را برای کاربران مرورگر Chrome ارائه دهد:

 1. ExpressVPN – برنامه های افزودنی اختصاصی موجود به عنوان VPN برای مرورگر Chrome.
 2. PrivateInternetAccess – سرعت بیشتری را به عنوان VPN برای مرورگر Chrome تضمین می کند.
 3. NordVPN – Double VPN برای ویژگی امنیتی اضافه شده در دسترس برای مرورگر Chrome VPN.

بهترین VPN برای مرورگر UC

UC Browser علاوه بر فوق العاده ای برای کارنامه مرورگر شما است. سریع ، پر زحمت و کاربرد آن بسیار آسان است. با این حال ، حتی مرورگر UC ، که ردیابی اصلی آن به توسعه دهندگان چینی است ، در صورت عدم استفاده از VPN ، می تواند یک مشکل بزرگ امنیتی باشد..

در زیر ، لیست بهترین VPN ما برای مرورگر UC را ارائه می دهیم:

 1. PrivateVPN – کلیه محافظت های امنیتی و پروتکل Round به عنوان VPN برای مرورگر UC.
 2. ExpressVPN – بدون دردسر VPN و سازگار برای مرورگر UC.
 3. TorGuardVPN – ناشناس بودن آنلاین خود را در مرورگر UC محافظت می کند.

گزینه های مرورگر

به غیر از مرورگرهای مشهوری که معمولاً مانند Chrome و Firefox مورد استفاده قرار می گیرند ، چندین مرورگر جایگزین برای کسانی که به دنبال امنیت بیشتری هستند ، در دسترس هستند..

به طور عمده ، این مرورگرها امنیت داخلی داخلی را در درون سیستم عامل های خود ایجاد می کنند و خطرات ناشی از حین عبور از دامنه آنلاین را تا حد زیادی از بین می برد..

در میان آنها ، توصیه می کنیم از Tor Browser استفاده کنید ، که داده های شما را رمزگذاری می کند و به شما امکان می دهد IP خود را مخفی کنید. این مبتنی بر مفهوم مسیریابی پیاز است ، جایی که جریان داده های رمزگذاری شده مختلف داده های شما را پراکنده می کند و این باعث می شود که افراد متقاضی دست خود را روی آن نگذارند..

برخی دیگر از گزینه های برتر مرورگر می توانند کسانی باشند که مبتنی بر مدل تکنولوژیکی Chromium مانند Comodo Dragon و SRWare Iron هستند. این پایه به آنها اجازه می دهد تا در عین حال که استفاده از آن آسان است ، بسیار بی خطر باشند.

مرورگر Epic یکی دیگر از گزینه های مناسب برای کسانی است که می خواهند یک مرورگر با VPN که نمی خواهد’گزارش فعالیت را مانند آنچه در مرورگر معمولی Chrome اتفاق می افتد نگه دارید. اما برای دسترسی به این ویژگی ، باید حالت Private Browsing Mode را فعال کنید و همچنین امکان روت کردن اینترنت شما از طریق یک پروکسی وجود دارد..

بهترین VPN برای سؤالات متداول مرورگر

مرورگر VPN چیست؟?

مرورگرها می توانند از نظر محافظت از امنیت آنلاین شما در این عصر از حملات بدافزار مداوم و سخت تر و هک کردن نرم افزارهای مخرب ، ناامن باشند و داده های حساس شما را در معرض خطر جدی قرار دهند. یک VPN برتر به شما امکان می دهد از مرورگر خود ایمن تر استفاده کنید و مطمئن باشید که فعالیت اینترنت شما از چشمان کنجکاو پنهان ، محافظت شده و ایمن است..

یک مرورگر با VPN ، به عبارت ساده ، مرورگری است که با یک VPN خوب مورد استفاده قرار می گیرد تا به حداقل برسد خطرات مربوط به داده ها و افزایش حداکثر امنیت برای پوشش دادن نقاط ضعف سیستم سیستم مرورگر..

مرورگر VPN چگونه کار می کند?

این کار با رمزگذاری داده های شما و سپس ارسال آن از طریق یک تونل امن با توجه به پروتکل انتخابی شما. می توانید با افزودن افزونه به خود مرورگر یا نصب سرویس دهنده برنامه VPN در دستگاه خود ، یک VPN Browser دریافت کنید.

چگونه VPN خود را در Chrome تغییر دهم?

اگر می خواهید مرورگر خود را با VPN در Chrome تغییر دهید ، ابتدا باید افزونه VPN مرورگر خود را حذف کنید. اینجا’چگونه انجام می شود:

 1. به تنظیمات بروید > ابزارهای بیشتر > برنامه های افزودنی > برداشتن

اکنون بهترین VPN مورد نظر خود را به عنوان یک برنامه سرویس گیرنده دستگاه یا پسوند مرورگر برای حداکثر ناشناس بودن و امنیت آنلاین نصب کنید.

نتیجه

در اواخر اخیر مواردی به چشم می خورند که نشان دهنده اهمیت اهمیت محافظت از داده های شما است. رسوایی کمبریج آنالیتیکا در ایالات متحده به عنوان یک تماس بیداری برای نجیب زاده اینترنت در سراسر جهان بود.

هکرها چه در مرورگرها ، چه رایانه های شخصی یا تلفن های هوشمند ، همیشه در تلاش هستند از طریق هر پنجره ای از فرصت موجود ، وارد سیستم شما شوند. و در حالی که می توانیم’همیشه ویژگی های امنیتی ذاتی این سیستم عامل ها را کنترل کنید ، ما هنوز می توانیم با استفاده از VPN و پیروی از روشهای مرور ایمن مانند شناسایی و دوری از پیوندهای مخرب ، از خود محافظت کنیم..

در BestVPN.co ، ما همیشه در تلاش هستیم تا اینترنت ایمن را برای همه ایجاد کنیم. ما فقط به امنیت اینترنت علاقه نداریم ، بلکه دیدگاهی برای محافظت از کاربران داریم’اطلاعات شخصی اگر توصیه ای ، پیشنهادی برای بهبود یا حتی انتقاد ارزشمند برای به اشتراک گذاشتن با ما دارید ، در نظرات زیر این کار را انجام دهید.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  11 بهترین VPN برای اوبونتو - راهنمای تنظیم دقیق Ubuntu VPN برای سیستم عامل Debian