19 بهترین VPN برای اپرا – شکستن از طریق محدودیت های جغرافیایی از طریق Opera VPN

مرورگرها دروازه دسترسی پیش فرض به وب هستند و آنها را برای هرکسی که مایل به گذراندن وب باشد ضروری می کند. Opera با داشتن طیف گسترده ای از ویژگی های اضافی ، یکی از مرورگرهای محبوب و آسان برای استفاده را به شما ارائه می دهد تا تجربه ای روان تر را ارائه دهد. اما با وجود استفاده فوق العاده مفید ، مرورگر Opera شما کاملاً ایمن نیست. به دست آوردن VPN خوب از لیست VPN ها ، تنها بافر بین مرور ایمن و یک فاجعه اطلاعات است.

Contents

19 بهترین VPN برای اپرا 2023

 1. Opera خاموش کردن سرویس VPN داخلی خود
 2. نکات حفظ حریم خصوصی مرورگرهای اپرا در سال 2023
 3. چرا مرورگر Opera VPN برای هر Netizen ضروری است
 4. بهترین VPN برای اپرا 2023
 5. بهترین VPN برای اپرا رایگان
 6. نحوه استفاده از Opera VPN
 7. بهترین VPN برای اپرا در اندروید
 8. مرورگر Opera VPN کار نمی کند
 9. بهترین VPN برای سؤالات متداول در مورد اپرا
 10. مرورگرهای VPN مرورگر Opera
 11. 6 افزودنی برتر Opera VPN 2023

به شما این امکان را می دهد تا درباره اینکه چرا به بهترین VPN برای اپرا احتیاج دارید ، بیشتر بیاموزید ، در اینجا یک راهنمای جامع در مورد موضوع وجود دارد که شامل لیست های مفصلی برای بهترین VPN برای مرورگر ، اخبار مربوط به Opera است.’ساخته شده در VPN ، نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و موارد دیگر.

بهترین VPN برای اپرا

Opera خاموش کردن سرویس VPN داخلی خود

ساخته شده در VPN در هر نوع نرم افزار دسترسی به وب همیشه مورد استفاده گسترده است. به همین ترتیب ، Opera که یکی از مرورگرهای مشهور وب در خارج از کشور است ، تا همین اواخر یک سرویس رایگان VPN داخلی ارائه داده است. با این حال ، اکنون تصمیم گرفته است سرویس VPN خود را به عنوان یک برنامه اختصاصی در سیستم عامل های Android و iOS خاموش کند.

VPN داخلی برای مرورگرهای وب هنوز وجود دارد ، اما اکنون به عنوان یک پسوند جداگانه. علیرغم اینكه اپرا دلایل خاصی مبنی بر چرایی این قدم برشمرد ، بسیاری از صنعت گمان می كنند كه این كار را برای تبلیغ SurfEasy VPN و ساده تر شدن پیشنهادات VPN خود انجام داده اند..

SurfEasy VPN یک سرویس محبوب است که ویژگی های بیشتری را نسبت به Opera ارائه می دهد’ساخته شده است در VPN و توسط اپرا در سال 2015 به دست آورد.

مرورگر Opera VPN

اپرا’سرویس VPN رایگان بود ، اما نسخه ای با حق بیمه را با قیمت 29.99 دلار در سال به نام Opera VPN Gold ارائه می داد. این سرویس برتر سرعت و سرورهای بهتری را ارائه می دهد. حال اگر اشتراک Opera VPN Gold دارید ، با برنامه SurfEasy Ultra به طور خودکار به اشتراک سالانه منتقل می شوید. اما از آنجا که SurfEasy هنوز گزینه VPN داخلی نیست ، اکنون این مرورگر از گزینه های امنیتی سازگار کم است.

بنابراین ، اگر می خواهید یک مرورگر امن تر و آسان تر به دست آورید ، در اینجا توصیه هایی از این نظر از انتهای ما ارائه شده است.

 1. Google Chrome – جهان’محبوب ترین مرورگر با گزینه های سازگاری با پسوند VPN متعدد
 2. Mozilla Firefox – یک مرورگر مطمئن و با افزودنیهای VPN در دسترس ، خوب دریافت کرده است

اگر هنوز تمرکز بیشتری روی امنیت دارید ، به مرورگرهایی مانند Tor ، Comodo Dragon نگاهی بیندازید & Yandex که برای حفاظت بیشتر ساخته شده اند.

نکات حفظ حریم خصوصی مرورگرهای اپرا در سال 2023

بدون محافظت از VPN ، تقریباً همه مرورگرهای محبوب امروزه آسیب پذیر هستند ، خواه Chrome ، Firefox یا آنچه در اینجا صحبت می کنیم یعنی اپرا. دلیل این امر این است که هکرهای امروزی با صدای بلند قادر به ردیابی هرکسی و هرکسی هستند که روی این نوع مرورگرها کار نمی کنند.

تنها راه جلوگیری از نگه داشتن آنها و نگه داشتن آنها از مسیرهای پیاده روی ، دشوار بودن دنبال کردن شماست و فقط می توانید این کار را از طریق بهترین VPN انجام دهید ، که نه تنها داده های شما را رمزگذاری می کند بلکه با تهیه یک پروتکل مطمئن برای حمل و نقل آن ، آن را دنبال می کند. داده ها از طریق وب ، ارائه یک سیستم محافظت لایه ای.

ممکن است اپرا دارای کلاهک های زیادی در زره های خود نباشد ، اما جهان با همه کمپین های نظارت جدید و انبارهای داده ها که توسط مقامات و شرکت ها اداره می شود ، به طور فزاینده ای خفه می شود..

چرا مرورگر Opera VPN برای هر Netizen ضروری است

اکنون مرورگر اپرا متعلق به یک کنسرسیوم چینی به نام Gold Brick Capital Equity Private است. با توجه به این واقعیت که مرورگر Opera داده ها را تا حدی ذخیره می کند و شرکت مادر در چین نهفته است ، به دلیل قوانین دقیق نگه داشتن اطلاعات ، داده های شما ممکن است در هر زمان در معرض مقامات چین قرار بگیرد..

مرورگر Opera VPN بافري است كه شما نياز داريد تا داده هاي حساس خود را از چنين تهديد هاي اجباري در امان نگهداريد. این دنیای وب جدید جایی دیگر نیست که کاربران بتوانند از آن محافظت کنند. شما باید خودتان با به دست آوردن یک مرورگر Opera VPN ، از حریم شخصی خود مراقبت کنید ، قبل از این که شما نیز متوقف نشوید ، مانند میلیون ها وقتی رسوایی نشت داده ها ، مشابه رسوایی Cambridge Analytica US ظاهر می شود..

بهترین VPN برای اپرا

بهترین VPN برای اپرا 2023

همانطور که قبلاً در این بررسی نیز ذکر شد ، هر هکر خوبی می تواند در صورت وجود به راحتی وارد سیستم شما از طریق مرورگر Opera شود’محافظت نشده VPN بهترین شرط شما برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن است ، اما هر VPN برای کاری که می خواهید از طریق آن انجام دهید مناسب نیست. بهترین VPN برای مرورگر اپرا باید از ویژگیهای متنوعی برخوردار باشد ، تعداد زیادی سرور را ارائه دهد ، دارای بهترین استانداردهای رمزنگاری باشد و مهمتر از همه قابل اعتماد باشد که هرگز در مورد حریم شخصی آنلاین خود مصالحه نکنید..

در اینجا ردیف بهترین VPN برای مرورگر Opera در سال 2023 آورده شده است:

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

ExpressVPN – 148 مکان سرور را به عنوان یک VPN مرورگر اپرا ارائه می دهد

در بعضی مواقع ، به چیزی بیش از امنیت آنلاین نیاز دارید. با افزایش محبوبیت سرویس های پخش ، اکنون باید فقط در آن دسته از VPN ها عضو شوید که می توانند اکثر سایتهای دارای محتوای جغرافیایی محدود مانند Netflix US را از حالت مسدود خارج کنند..

ExpressVPN یکی از بهترین VPN برای مرورگر اپرا از لحاظ ارائه ویژگی های بی سابقه برای رفع انسداد است. این که آیا شما می خواهید Amazon Prime America را تماشا کنید یا از Popcorn Time استفاده کنید ، این VPN است’مکان های سرور 148+ هرگز شما را کم نمی کند.

ExpressVPN برای مرورگر Opera

این سرویس ساده سازی شده است ، تقریباً از صفر رنج می برد ، سریع و سریع نمی کند’مرورگر خود را بیش از حد بارگیری کنید تا بر عملکرد آن تأثیر بگذارد. با یک برنامه اشتراک ، به چندین برنامه سازگار و زیرساخت امنیت مدرن اینترنت دسترسی خواهید داشت که شامل استانداردهای رمزگذاری AES 256 ، پشتیبانی از پروتکل چندگانه و یک خط مشی صفر سخت است. با این حال ، این برنامه ها اندکی در سمت بالاتر هستند و بهترین برنامه آنها برای اشتراک سالانه 99.95 دلار است..

طرفداران

 1. زیرساخت های مختلف سرور برای بهترین پشتیبانی به عنوان VPN برای مرورگر اپرا
 2. برنامه های اختصاصی و برنامه های افزودنی برای مرورگرها
 3. رمزگذاری دشوار ، نظامی درجه
 4. پشتیبانی از پروتکل چندگانه
 5. خط مشی صفر

منفی

 1. بدون سرور اختصاصی P2P
 2. برنامه ها بسیار گران هستند و باید آنها را کنار بگذارید

دریافت ExpressVPN

NordVPN – پشتیبانی آسان برنامه موبایل را به عنوان VPN برای مرورگر اپرا ارائه می دهد

این ارائه دهنده یکی از بهترین سرویسهای جستجو در جهان VPN است. اگر به دنبال حل و فصل VPN هستید که تمام ویژگی های مناسب و قیمت مناسب را در اختیار شما قرار می دهد ، اینجاست که جستجوی شما باید به پایان برسد. NordVPN بیشترین تأکید را روی جبهه امنیتی می گذارد و دو برابر VPN ، پیاز بیش از VPN و حتی IP اختصاصی را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف حریم خصوصی کاربران خود ارائه می دهد..

NordVPN برای مرورگر اپرا

در جبهه رفع انسداد نیز هیچ شکافی وجود ندارد و یکی از معدود خدماتی است که برای دور زدن ممنوعیت های VPN در سایتهایی مانند Netflix US شناخته شده است. اگر شما یک کاربر مرورگر Opera در چین هستید ، پس از آن NordVPN به شما اجازه می دهد تا از محدودیت های سختگیرانه و فایروال بزرگ بدنام جلوگیری کنید تا یک تجربه کاربری بدون مانع را ارائه دهید.

تنها اشکال این سرویس باقی مانده است که شما به طور مستقیم نمی توانید به پشتیبانی مشتری زنده آن دسترسی پیدا کنید. یک دکمه پشتیبانی در وب سایت وجود دارد ، اما نوعی موتور جستجوگر داخلی است که پاسخ ها را از یک مخزن راهنما و عیب یابی بیرون می آورد. ویژگی پشتیبانی زنده همان چیزی است که آنها باید اضافه کنند. NordVPN از طریق خط برنامه های اختصاصی مشتری برای هر پلتفرم با کلیه سیستم عامل های محبوب سازگار است. از AES-256 برای رمزگذاری استفاده می کند و چندین پروتکل پشتیبانی از جمله پروتکل های OpenVPN و L2TP را پشتیبانی می کند.

یک مدت زمان مهیج هیجان انگیز برای دریافت اشتراک 3 ساله فقط با 99.00 دلار با ارائه دهنده وجود دارد که می توانید با استفاده از کسری از هزینه ، از بهترین ویژگی ها بهره مند شوید..

طرفداران

 1. بهترین مرورگر Opera VPN برای سیستم عامل Android
 2. تعهد صفر 3 روز دوره آزمایشی رایگان
 3. رمزگذاری مضاعف موجود است
 4. 3359 سرور در 60+ کشور
 5. روش های پرداخت چندگانه
 6. پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 / IPSec ، L2TP / IPSec ، PPTP و SSTP
 7. ویژگی SmartPlay برای سایتهای استریم

منفی

 1. برنامه ماهانه گران قیمت

NordVPN دریافت کنید

TorGuard.net – ویژگی Stealth Proxy به عنوان یک VPN مرورگر اپرا

دقیقاً مانند مرورگر بسیار امن Tor که از این نام نامگذاری شده است ، این VPN یکی از بهترین ویژگیهای محور حفظ حریم خصوصی را برای کاربران در بین کلیه VPN ها دارد. با TorGuard ، هکرها قطعاً مشکل سختی را برای مرورگر شما دارند.

این اتفاق می افتد زیرا این VPN یک ویژگی فوق العاده Stealth VPN را ارائه می دهد که نه تنها باعث می شود VPN شما مانند ترافیک عادی به نظر برسد در نتیجه اجازه نمی دهد که ISP شما را مجزا کند ، بلکه باعث افزایش لایه های رمزگذاری در اطراف بسته های داده شما می شود..

Torguard VPN برای اپرا

گذشته از این ، آنها پاسخگوترین پشتیبانی مشتری را دارند که همیشه با پاسخ سریع به هر یک از سؤالات شما در رابطه با مشکلات ، عیب یابی ، مشکلات مشتری و موارد دیگر در دسترس هستند. Torguard سرعت و مصرف پهنای باند نامحدود را به همراه پنج اتصال همزمان ، سرورهای 3000+ و پشتیبانی پروتکل OpenVPN ارائه می دهد. تنها چیزی که آنها باید در حال حاضر روی آن کار کنند برنامه های گیج کننده قیمت گذاری آنها است که در آن هر بسته بندی مجموعه های متفاوتی از قیمت ها را ارائه می دهد. اگر این بخش را ساده تر کنند ، Torguard می تواند امتیاز خود را حتی بیشتر کند.

آنها در حال حاضر چهار نوع برنامه ارائه می دهند اما بهترین برنامه آنها همچنان باقی مانده است “VPN ناشناس” برنامه ای که هزینه 9.99 دلار در ماه و شامل تمام ویژگی های مناسب است. Torguard همچنین یک بسته امنیتی ویژه برای محافظت از ایمیل با 6.95 دلار در ماه فراهم می کند.

طرفداران

 1. IP جدید Residential IP به عنوان مرورگر Opera VPN
 2. سطح رمزگذاری قوی
 3. ویژگی های محافظت درخشان VPN
 4. 3000+ سرورهای VPN در 50 کشور جهان
 5. آدرس IP اختصاصی

منفی

 1. مرور برنامه ها / وب سایت / برنامه های قیمت گذاری می تواند برای تازه ها گیج کننده باشد

TorGuard VPN را دریافت کنید

PrivateInternetAccess – در ساخته شده قابلیت مسدود کردن تبلیغات و بدافزار asana مرورگر Opera VPN Opera

دسترسی به اینترنت خصوصی یا PIA یک سرویس VPN ساده و در عین حال قدرتمند است که اکنون مورد علاقه کاربران قرار گرفته است. به نظر نمی رسد خدمات آن صرف نظر از پهنای باند داده ای که از طریق آن استفاده می کنید و یا چه سرعتی در حال اجرا هستید در حال حاضر آن را تبدیل به VPN ریز و درشتی می کنید که اگر عاشق آن هستید ، باید داشته باشید. بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی به روز شده را بخوانید.

این VPN از معدود خدماتی است که می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام ویژگی هایی که به شما قول داده اند درخشان کار خواهند کرد. علی رغم قرار گرفتن در ایالات متحده ، که به هیچ وجه کشور مورد علاقه ای برای حفظ حریم خصوصی داده ها نیست ، PIA هرگز رسوایی ثبت اطلاعات شرم آور را متحمل نشده است. این در مورد خدمات زیاد صحبت می کند’صداقت در برابر محافظت از همه کاربران آن در مسیر خود به وب.

این پیشنهاد 5 اتصال همزمان ، چندین برنامه مشتری برای هر سیستم عامل ، پشتیبانی ویژه P2P ، رمزگذاری AES 256 و پشتیبانی از پروتکل های متعدد از جمله L2TP و OpenVPN دارد. با این وجود ، PIA فاقد ویژگی های امنیتی بالاتری مانند Double VPN و تونل سازی اسپلیت است که قطعاً یک ضربه گیر است. بهترین برنامه آنها از نظر قیمت گذاری ، معامله 2 ساله ای است که فقط 69،95 دلار قیمت دارد. PIA همچنین اشتراک سالانه را با قیمت 39.95 دلار که یک بار صورتحساب دارد ، ارائه می دهد.

طرفداران

 1. Netflix ایالات متحده و سایر سایتهای جریان را به عنوان VPN Opera مسدود می کند
 2. OpenVPN ، L2TP / IPsec پشتیبانی می کند
 3. پشتیبانی P2P در دسترس است
 4. صفر سیاههها
 5. 5 اتصالات همزمان
 6. پهنای باند نامحدود

منفی

 1. استفاده از برنامه های اختصاصی برای newbies کمی دشوار است

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

PureVPN – ویژگی پشتیبانی اختصاصی تونل تقسیم برای پشتیبانی بهینه شده Opera VPN را ارائه می دهد

در حالی که مرورگر Opera doesn’t از لحاظ ارائه افزودنی های سازگار با VPN مانند سایر مرورگرها ، پشتیبانی زیادی را ارائه می دهید ، به نظر می رسد PureVPN با ارائه یک ویژگی عالی Split Tunneling که به شما امکان می دهد در حالی که دیگران را اجرا می کنید ، فقط برنامه های انتخابی را با VPN خود اجرا کنید. این می تواند مانند هیچ VPN دیگر نمی تواند مرور Opera شما را بهینه کند.

PureVPN برای مرورگر Opera

جدای از این ، PureVPN ویژگی امنیتی بی نظیری مانند Double VPN و پیاز را بیش از VPN ارائه می دهد. همچنین دارای رمزگذاری AES 256 و پشتیبانی از پروتکل های متعدد برای حمایت از حداکثر سهولت کاربر است. این VPN به بهترین وجه با سرویس های رفع انسداد کار می کند و می تواند به شما امکان دهد بدون توجه به مکانی که در حال حاضر در جهان در آن هستید ، وارد سیستم Netflix ایالات متحده یا هر سرویس مشابه دیگری شوید. مهمتر از همه ، این سرویس نیست’اصلاً گران است در عوض ، ارزانترین vpn خاک آن و فقط 69 دلار برای اشتراک کامل 2 ساله ، هیچ کس حتی از لحاظ ارائه بهترین ارزش برای پول نمی تواند به آن نزدیک شود..

تنها رکود PureVPN این است که اطلاعات کاربر را محدود نگه می دارد ، اما می توانید به این سرویس اعتماد کنید که اطلاعات خود را به خطر نیاندازد ، مگر اینکه به هرگونه فعالیت مجرمانه بپردازید..

طرفداران

 1. از طیف گسترده ای از ویژگی ها به عنوان یک مرورگر Opera VPN با بهترین قیمت استفاده کنید
 2. DDoS Protection
 3. پشتیبانی از جریان اختصاصی
 4. سرورهای P2P و تورنت
 5. 750 + سرور در 141 کشور جهان
 6. کانون VPN
 7. فایروال Nat
 8. پشتیبانی از پروتکل چندگانه شامل OpenVPN و L2Tp
 9. اجازه می دهد تا تقسیم تونل

منفی

 1. برخی از سیاههها را نگه می دارد
 2. محاکمه رایگان در دسترس نیست

PureVPN دریافت کنید

بهترین VPN برای اپرا رایگان

خدمات رایگان همیشه بدون توجه به صنعت دارای خواص کیک داغ بوده اند و همین امر در مورد VPN های رایگان نیز صادق است. خدمات پرداخت ممکن است از نظر عملکرد ، قابلیت اطمینان و بسته های بزرگ دارای ویژگی های بسیار بهتری باشد ، اما جذابیت VPN های رایگان برای مقاومت در برابر بعضی اوقات بسیار سخت است..

اما اگر به اندازه کافی مراقب نباشید ، یک VPN رایگان قطعاً می تواند به دست آوردن مخاطره آمیز باشد. این’زیرا خدمات رایگان مجبورند به نوعی درآمد کسب کنند و بسیاری از آنها شروع به جلب مشاغل سایه دار مانند ورود به سیستم و فروش داده های کاربر و استفاده از برنامه های مشتری خود برای کاشت نمایندگان بدافزار به منظور ایجاد زنگ های نقدی می کنند..

این یک پنجره بسیار محدود از نظر خدمات معتبر رایگان VPN برای کاربران انتخاب می کند. اما دان’نگران باشید ، همه چیز را برای شما مرتب کرده ایم. در اینجا لیست بهترین VPN برای Opera Free شامل تنها معتبرترین ارائه دهندگان با باورنکردنی ترین ویژگی ها قرار دارد:

Windscrib – داده 10 GB را به عنوان یک VPN مرورگر اپرا ارائه می دهد

VPN رایگان به ندرت سخاوتمندانه است و اغلب در هنگام جستجوی VPN رایگان خوب با سرویس هایی روبرو خواهید شد که کاملاً گیرا هستند. از طرف دیگر ، Windscrib هیچ یک از این موارد را انجام نمی دهد و به اندازه سخاوتمندانه یک VPN Free است.

Windscrib VPN برای مرورگر اپرا

شما 10 گیگابایت پهنای باند در ماه دریافت می کنید و حتی اگر در مورد این سرویس صدای جیر جیر بزنید می توانید 5 گیگابایت اضافی نیز به آن اضافه کنید. این VPN همچنین 8 مکان سرور بی سابقه و اتصالات نامحدود دستگاه را ارائه می دهد.

اگر قصد دارید از این VPN برای جلسات مرور سبک در مرورگر Opera خود استفاده کنید ، سپس Windscribe’پیشنهاد قطعاً برای ماندگاری کل ماه کافی خواهد بود. تنها شخص مورد علاقه این سرویس این است که می تواند در معرض خرابی های مکرر قرار بگیرد و این باعث می شود در بعضی مواقع به صورت طولانی آفلاین شود.

طرفداران

 1. برنامه های سخاوتمندانه رایگان VPN برای مرورگر Opera
 2. اتصالات نامحدود دستگاه
 3. از ویژگی های آگهی بلاکر و فایروال است
 4. پشتیبانی از P2P / تورنت

منفی

 1. پروتکل VPN باز در دسترس نیست
 2. شکست متداول است

HotSpotShield – یکی از معتبرترین VPN برای مرورگر اپرا

HotspotShield VPN که توسط 550 میلیون کاربر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد ، نیازی به معرفی ندارد. حتی آنهایی که پناه آورده اند’t با دنیای VPN ها بسیار در تعامل بوده اید ، به دلیل دسترسی گسترده آن ، نام این VPN را شنیده اید. این یکی از بهترین انتخاب های کاربران برای دور زدن محدودیت های سختگیرانه توسط مقامات است.

Hotspot VPN برای مرورگر Opera

اما در اواخر اخیر ، HotspotShield بسیاری از بحث و گفتگوها را پشت سر گذاشته است و اعتبار آن را به طور جدی تضعیف می كند. اما ، از آنجا که آن حوادث ، ارائه دهنده سخت تلاش کرده است تا تصویر خود را دوباره بسازد و دوباره جای خود را به عنوان یکی از بهترین VPN های رایگان در سراسر جهان بسازد. این دو نسخه مختلف را ارائه می دهد یعنی سرویس رایگان VPN و حالت همتای پرداخت شده Hotspot Shield Elite. اولی با روزانه 500 مگابایت داده رایگان و فقط یک مکان سرور در ایالات متحده ارائه می دهد.

طرفداران

 1. کلاه داده 500 مگابایت در روز برای مرورگر Opera
 2. مکان سرور ایالات متحده ارائه شده است
 3. برنامه های سازگار در دسترس است

منفی

 1. نمی کند’بیش از یک اتصال ارائه دهید
 2. مشکوک به لغزش های مکرر در سرویس

Tunnelbear – سیاهههای مربوط به صفر را به عنوان یک VPN مرورگر اپرا نگه می دارد

Tunnelbear با ارائه یک برنامه VPN بسیار ایمن و قابل اعتماد ، یکی از ویژگی های عادی ما در لیست بهترین VPN ها است. برنامه های سازگار آن به طرز شگفت انگیزی در همه سیستم عامل ها و سیستم عامل ها کار می کنند و آنها را نمی پسندید’پهنای باند خود را بیش از حد آهسته یا برانداز کنید. برای مرورگر Opera ، این VPN تجربه مرور شما را بهبود می بخشد و به شما اجازه می دهد از طریق یک خط مشی صریح صریح صریح ، ایمن تر بمانید..

TunnelbearVPN برای مرورگر اپرا

این برنامه 500 مگابایت محدودیت درپوش داده در هر ماه را با برنامه رایگان فراهم می کند اما شما همیشه می توانید با عضویت در یک برنامه پرداختی ، آن را برای دستیابی به پهنای باند نامحدود ارتقا دهید. با بهترین برنامه ای که برای یک سال 59.88 دلار در نظر گرفته می شود’ارزش اشتراک ، می توانید وب سایتهای دارای محدودیت جغرافیایی محدود شده ، مسدود کنید ، به 20 مکان سرور دسترسی داشته باشید و خود را با استانداردهای رمزگذاری بالا محافظت کنید..

طرفداران

 1. بهترین سرویس رایگان VPN برای مرورگر Opera
 2. 5 اتصال دستگاه به طور همزمان امکان پذیر است
 3. رمزگذاری قدرتمند
 4. رابط کاربری یکپارچه و کاملاً گرد

منفی

 1. محدودیت داده 500 مگابایت در ماه است
 2. نمی کند’از همسالان یا P2P پشتیبانی کنید

6 افزودنی برتر Opera VPN 2023

در عناوین فوق ، شما در مورد VPN هایی که برای فعال سازی خارج / داخل مرورگر Opera مناسب هستند ، آموخته اید. با این حال ، گزینه های ذکر شده ممکن است برای بسیاری از افراد در بخش پرداخت کمی گران باشد ، از این رو فکر می کردیم’d لیست دیگری را برای دوستداران ما در اپرا اضافه کنید. در زیر لیستی از 10 افزونه برتر Opera VPN ، بر اساس رتبه بندی آنها در اینجا آورده شده است. حتماً آنها را بررسی کنید!

 1. ZenMate VPN
 2. سپر مجازی
 3. خصوصی برای اپرا
 4. Hola Better Internet
 5. TunnelBear VPN
 6. کنترل WebRTC

نحوه استفاده از Opera VPN

مرورگر Opera doesn’t از نظر یک برنامه افزودنی سازگار برای VPN ها ، در مقایسه با سایر مرورگرها مانند Chrome و Mozilla که بارهای افزودنی و افزونه های مرورگر ایجاد شده توسط خود ارائه دهندگان VPN ، پشتیبانی زیادی را ارائه می دهند..

بنابراین اگر می خواهید امنیت VPN را برای مرورگر Opera خود بدست آورید ، باید آن را از طریق برنامه های سازگار با سیستم تهیه کنید که توسط خود VPN ها تهیه شده است. اینجا’چگونه می توانید با آن آشنا شوید:

 1. به هر بهترین VPN بروید’وب سایت s و سازگارترین برنامه مشتری سیستم پس از خرید یک برنامه اشتراکی بارگیری کنید.
 2. آن را بر روی سیستم خود نصب کنید.
 3. هنگام درخواست از شما ، اعتبار کاربر را وارد کنید (یعنی نام کاربری و رمز عبور VPN خود را وارد کنید).
 4. اکنون سروری را انتخاب کنید که می خواهید به آن متصل شوید و سرویس VPN را شروع کنید.
 5. شما اکنون می توانید تمام فعالیت های وب را در مرورگر Opera خود با حسن نیت ارائه دادن VPN خود انجام دهید.

بهترین VPN برای اپرا در اندروید

کاربران اندرویدی هر روز در حال رشد هستند و به دلیل یکی از هدفمندترین سیستم عامل موبایل توسط هکرها ، نیاز به محافظت چند برابر افزایش می یابد. اگر جزء کسانی هستید که از طریق Opera Browser در Android به وب دسترسی پیدا می کنید ، در اینجا بهترین VPN برای Android است که قطعاً می تواند پوشش امنیتی منحصر به فرد مورد نیاز شما را ارائه دهد: راهنمای جزئیات “بهترین VPN برای Android” برای اطلاعات با ارزش تر.

 1. IPVanish VPN
 2. خصوصی VPN
 3. CyberGhost VPN
 4. IvacyVPN
 5. AirVPN
 6. VPNU نامحدود
 7. OpenVPN برای Android
 8. VyprVPN
 9. MulvadVPN
 10. VPN Betternet

بهترین VPN Android برای Opera

مرورگر Opera VPN کار نمی کند

Opera ، مانند هر نرم افزاری ، دارای سهم نسبتا خوبی از مشکلات ، خطاها ، یخ زدگی ها و خرابی ها است ، اما هنوز وجود ندارد’مشکلی که هیچ راه حلی برای آن وجود ندارد.

در اینجا 3 خطای برتر که ممکن است در مورد Opera با راهکارهای تأیید شده و کارآمد خود داشته باشید ، وجود دارد:

مرورگر Opera در ویندوز 10 شروع و کار نمی کند

اگر مرورگر Opera شما روی نسخه های Windows 10 یا بالاتر کار نمی کند ، باید بررسی کنید که آیا آخرین نسخه موجود را نصب کرده اید یا نه.

برای رفع این مشکل ، به منوی Opera رفته و روی About Opera کلیک کنید. در اینجا ، خواهید دید که آیا به روزرسانی هایی در دسترس است یا خیر. بگذارید بروزرسانی نصب شود و مشکل قطعاً برطرف می شود. این راه حل همچنین می تواند برای سایر مشکلات مانند انجماد و سقوط نیز کار کند.

اپرا در حال باز شدن است اما آن’ادامه نمی دهد ، یعنی بارگیری صفحات

برای حل این مشکل ، مرورگر خود را به روز کنید و یا به سادگی تمام افزونه های سنگین مانند Flash را از کار نکشید. مشکل واقعی این است که این افزونه ها می توانند به راحتی آلوده به بدافزارها شوند و کار مرورگر را متوقف کنند.

برای تصادفات

برای حل این مشکل از هر دو راه حل فوق استفاده کنید ، اما اگر این مسئله همچنان پابرجاست ، پس باید هرچه سریعتر با نرم افزار ضد ویروس خود کنار بیایید زیرا این موارد اغلب می توانند در عملکرد بسیاری از برنامه ها مداخله کنند و درگیری ایجاد کنند..

مرورگرهای VPN مرورگر Opera

در BestVPN.co ، ما همیشه معتقدیم که نظر کاربران واقعی یک سرویس خاص بیشترین اهمیت را دارد و قطعاً باید در هر بررسی ، به آنها وزن داده شود. در این بررسی ، ما اکنون علاوه بر شاخص های منظم بررسی Reddit ، یک بخش بررسی کاربران Quora را نیز اضافه کرده ایم تا یک سرویس جامع تر به کاربران خود ارائه دهیم:

بهترین VPN برای بررسی Reddit Opera

Reddit به عنوان یکی از بزرگترین انجمن های آنلاین برای به دست آوردن اطلاعات در مورد همه چیز از فناوری ، مراقبت های بهداشتی ، شیوه زندگی و سایر صنایع دیگر وجود دارد. از جمله این خدمات می توان به بهترین سرویس های reddit vpn اشاره کرد که برای زنده ماندن در این جهان که محدودیت های اینترنت روز به روز افزایش می یابد ، ضروری است. در زیر چند بررسی از مشتریان در مورد بهترین VPN های اپرا آورده شده است:

در اینجا می توانیم یک کاربر را در مورد قابلیت اطمینان پروتکل OpenVPN و نحوه تنظیم دستی آن مشاهده کنیم. وی در مورد استفاده از خدمات رایگان VPN توصیه می کند. اگرچه ما با این نکته موافق هستیم ، هنوز چند نام رایگان وجود دارد که مایل اضافی را طی می کنند (در بالا ذکر شد). سرانجام ، وی پیوندی به جمع بندی VPN ها ارائه می دهد که شامل اسامی برتر NordVPN ، PureVPN ، PIA ، ExpressVPN و TorGuard است..

نظر از بحث redditspider64’نظر از بحث "جایگزین Opera VPN".

Redditor دیگری که در همان موضوع وجود دارد ، پس از خاموش کردن مرورگر سرویس برنامه خود ، گزینه دیگری را برای Opera VPN درخواست می کند. VPN ایجاد دانشمندان MIT و CERN است. به همین ترتیب ، شما می توانید ناشناس باشید و به دلیل جستجوی آزادانه و بی وقفه در اینترنت ، از ناشناس بودن عالی در اینترنت دریافت کنید. حتماً با برنامه حق بیمه بروید و نه به صورت رایگان.

نظر از بحث TomNotMike’نظر از بحث "جایگزین Opera VPN".

بهترین VPN برای بررسی اپرا توییتر

به دلیل عدم امکان سازگاری توسط مرورگر برای VPN ها ، توصیه های مستقیم زیادی برای بهترین Opera VPN در توییتر ارائه نشده است. در عوض ، بسیاری از کاربران خدمات VPN داخلی خود را که اکنون نقصان دارد ، ستایش می کنند. متعاقباً ، راهنمای فوق انتخاب برتر سرویس VPN سازگار با سیستم برای تقویت مرورگر است’امنیت.

بهترین VPN برای بررسی Opera Quora

در مورد Quora ، اکثر کاربران و کارشناسان صنعت ، که پاسخ آنها به تفصیل به آن پرداختیم ، بر این عقیده بودند که VPN داخلی توسط Opera Browser در واقعیت یک VPN نیست. آنها این VPN را بیشتر از یک سرویس پروکسی از VPN معرفی کردند. در یکی از بهترین پاسخ هایی که از سیستم عامل بیرون کشیدیم ، ذکر شد که Opera VPN گزینه ای مطمئن برای کاربران نبوده و تمام کاری که انجام شده این است که دوباره مسیر اینترنت را از طریق شرکت خود از طریق اینترنت انجام دهید.’سرورها اگر شما یک امنیت شخصی جدی هستید ، به هیچ وجه مناسب نیست.

آیا مرورگر Opera (با VPN داخلی) یک VPN واقعی است?

بهترین VPN برای سؤالات متداول در مورد اپرا

چگونه VPN را در اپرا روشن کنم?

مرورگر اپرا’بزرگترین نقطه ضعف این است که این کار را نمی کند’t از نظر سازگاری ذاتی با VPN ها برخلاف سایر مرورگرهای مشهور که در آنجا هستند وجود دارد. برای فعال کردن بهترین VPN در مرورگر ، باید برنامه های سیستم عامل سازگار با سیستم را از طریق ارائه دهندگان VPN بارگیری کنید.

استفاده از مرورگر Opera بی خطر است?

گرچه اینطور نیست’t ظاهراً از گذشته امنیتی مهم در این زمینه وجود ندارد ، اما در عصر کنونی ، هر هکر پیچیده ای می تواند به راحتی واسطه در مرورگر باشد و IP شما را تشخیص دهد ، فعالیت های شما را ردیابی کند ، با داده های حساس فاش کند و حتی از آن به عنوان مسیری برای بدافزار استفاده کند..

هزینه SurfEasy چقدر است?

SurfEasy یک سرویس بسیار ارزان است. در حال حاضر 3 طرح ارائه می دهد. اولین مورد با محدودیت پهنای باند داده 500 مگابایت در هر ماه کاملاً رایگان است. برنامه های پرداخت شده با هزینه 3.99 دلار در هر ماه برای یک بسته داده نامحدود شروع می شود ، در حالی که برنامه دیگر در ماه 6.49 دلار با ویژگی های مشابه بسته قبلی به همراه 12 کشور اضافی و محافظت در برابر تورنت ارائه می شود. با این حال ، اگر شما مشترک Opera Gold VPN بودید ، می توانید تخفیف های SurfEasy دریافت کنید.

 

نتیجه

در BestVPN.co ، ما در تلاش هستیم تا از همه اشکال سخت ترین پایبندی به حریم شخصی کاربران اطمینان حاصل کنیم. هدف ما ساختن مخزنی از بهترین راهنماها برای همه سیستم عامل های معروف در مورد چگونگی بهینه ترین آنها در برابر تهدیدات احتمالی ناشی از خارج است..

ارتقاء استفاده از VPN ها هدف ما نیست بلکه ابزاری برای رسیدن به هدف در تلاش برای کمک به کاربران در تمام مدت احساس امنیت و امنیت آنلاین است. ما شامل بهترین تحقیقات ممکن ، حقایق موجود ، بررسی ارائه دهنده صادقانه و مخلوط کردن آن با دستورالعمل های محتوای ما برای اطمینان از بهترین کیفیت همیشه ، اما در صورت وجود هرگونه لغزش و یا اگر نمی خواهید’مانند هر یک از استانداردهای گزارشگری ما ، شما همیشه می توانید با انتقاد ارزشمند خود به ما رجوع کنید و به ما در بهتر شدن کمک کنید.

ما برای کاربران خود بیشترین ارزش را قائل می شویم و همیشه نسبت به نظرات آنها باز هستیم. منتظر تعامل با شما در نظرات زیر هستیم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  بهترین VPN برای iPad - راهنمای کامل امنیتی با استفاده از iPad VPN رایگان