10 بهترین VPN برای Tor – ناشناس کامل آنلاین با استفاده از پیاز VPN

هنگامی که صحبت از ناشناس ماندن آنلاین و جلوگیری از نظارت دولت می شود ، کاربران می توانند از این گزینه استفاده کنند: Tor یا VPN. مرورگر Tor از لحاظ امنیتی و حریم خصوصی بسیار خوبی را ارائه می دهد ، که باعث می شود ردیابی هویت شما غیرممکن شود. با این وجود ، فاقد ارائه سرعت مناسب برای پخش و سایر فعالیتها است. از طرف دیگر VPN بین SPEED و PRIVACY اختلاف نظرها را برقرار می کند ، اما اصلی ترین نقطه فروش هر دو: آنها می توانند در یکجا کار کنند. این راهنمای را برای بهترین VPN برای Tor بخوانید تا از سرویس های مناسب برای نیازهای جریانی و حریم خصوصی شما توسط BestVPN پرده برداری کنید!

تور چیست؟?

کوتاه برای “روتر پیاز” (همچنین در آرم مرورگر به تصویر کشیده شده است) ، Tor ابتدا در تاریخ 20 سپتامبر 2002 برای نیروی دریایی ایالات متحده ساخته شد. این شبکه دارای سرور جهانی بود که به مردم امکان می داد اینترنت را ایمن و ناشناس جستجو کنند. اکنون ، این محصول به سمت بخش غیر انتفاعی روی آورده است و اهمیت توسعه و تحقیقات ابزارهای حریم خصوصی آنلاین را گسترش داده است.

تور چیست؟

در عین حال ، حداکثر محافظت را به کاربر ارائه می دهد’حریم شخصی شما با جابجایی ترافیک خود در سرورهای مختلف Tor در سراسر جهان است ، ضمن رمزگذاری آن برای اطمینان از اینکه هیچ چیزی نمی تواند برای شما قابل ردیابی باشد. با این حال ، این سرویس مانع از ایجاد وب سایت ها نمی شود “دانستن” که شما استفاده می کنید “تور”. اگرچه هیچ کس نمی تواند ترافیک را از گره های تصادفی مشاهده کند ، اما برخی از وب سایت ها هنوز هم می توانند دسترسی کاربران Tor را محدود کنند.

چگونه Tor کار می کند?

Tor دارای شبکه غیر متمرکز است که چندین لایه محافظت از داده های کاربر را ارائه می دهد. این سرویس ترافیک اینترنت را از طریق سرورهایی در سرتاسر جهان که از بیش از هفت هزار رله تشکیل شده است هدایت می کند. این امر باعث پنهان کردن مناسب کاربران می شود’ موقعیت مکانی ، مانع از نظارت بر فعالیت شما در هر کسی ، از مراجعه به فرم های ارتباطی ، رسانه های اجتماعی ، وب سایت های خدمات یا پیام های فوری می شود. تمام اطلاعاتی که از طریق شبکه Tor عبور می کنند رمزگذاری می شوند و ناشناس بودن آنلاین خود را تقویت می کنند.

Tor چگونه کار می کند

بهترین VPN برای Tor در سال 2018

معیارهای یافتن بهترین VPN برای Tor با جنبه های دیگر مانند حریم خصوصی / جریان متفاوت است. شما باید ارائه دهنده ای را پیدا کنید که با تنظیمات مختلف VPN و Tor آشنا باشد. یکی از فناوری های پیشرفته / ویژگی های موجود برای ایجاد یک ارتباط قوی از این دو ، در عین حال یک سرویس قوی را ارائه می دهد ، که در سرعت ، پشتیبانی ، قابلیت اطمینان یا سرور سازش ندارد.’در دسترس بودن اگر به دنبال همین موارد هستید ، در زیر لیستی از بهترین VPN ها برای Tor قرار داده شده است.

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

AirVPN

AirVPN مستقر در ایتالیا ، یکی از معدود ارائه دهنده هایی است که از این شرکت پشتیبانی می کند “VPN از طریق Tor” پیکربندی این بهترین فناوری ضد سانسور است ، حتی به کاربران امکان می دهد تا SSL و SSH را برای حداکثر امنیت در برابر نظارت دولت فعال کنند. سایر ویژگی ها شامل 3 اتصال همزمان ، ارسال پورت پویا ، آزمایش رایگان 3 روزه ، سوئیچ kill و محافظت از DNS Leak.

بهترین VPN برای Tor

طرفداران

 1. VPN را از طریق Tor Config پشتیبانی می کند.
 2. SSL و SSH Tunneling موجود است.
 3. حمل و نقل پورت پویا.
 4. چند ورود به سیستم در 3 دستگاه.
 5. پرداخت بیت کوین را قبول می کند.

منفی

 1. مکانهای محدود سرور در سراسر جهان.

دریافت AirVPN

خصوصی VPN

درست مانند AirVPN ، سرویس PrivateVPN VPN را از طریق Tor ارائه می دهد ، که بهترین ناشناس بودن را به شما می دهد ، به خصوص در کشورهایی که قوانین سخت اینترنت دارند. ارائه دهنده سوئدی دارای لیست عظیمی از سرورها در حدود 52 کشور جهان است. حتی یک سیستم فایروال داخلی نیز وجود دارد که امنیت بیشتری را در رابطه با سوئیچ kill برای همه ، IPv6 / IPv4 Leak Protection و پروکسی SOCKS5 فراهم می کند (به عنوان بهترین vpn برای torrenting). برای اطلاعات بیشتر ، بررسی دقیق PrivateVPN ما را کاوش کنید.

PrivateVPN برای Tor

طرفداران

 1. VPN را از طریق تنظیمات Tor ارائه می دهد.
 2. ویژگی حمل و نقل در دسترس است.
 3. پروکسی HTTPS و SOCKS5.
 4. محافظت کامل در برابر نشت DNS.
 5. سازگاری Cross Platform.

منفی

 1. توزیع سرور ضعیف.

PrivateVPN را دریافت کنید

Torguard:

یکی از مطمئن ترین ارائه دهندگان VPN ، Torguard اگر به دنبال استفاده از Tor با VPN هستید گزینه ای بسیار مناسب است. رمزگذاری AES-256 را ارائه می دهد و بدین ترتیب تجربه Tor در حال حاضر ایمن را حتی بیشتر می کند. این سرویس برنامه های اختصاصی سیستم عامل را فراهم می کند و امکان سازگاری بیشتر در همه سیستم عامل ها را فراهم می آورد. مسیریابی پیاز که Tor استفاده کرده است بهترین بازی را در ارائه دهنده نام خود یعنی Torguard پیدا می کند. A باید VPN داشته باشید اگر به دنبال یک پوشش VPN مایع ، یکپارچه و سریع در Tor هستید.

10 بهترین VPN برای Tor - ناشناس کامل آنلاین با استفاده از پیاز VPN

طرفداران

 1. حمایت بومی از تور
 2. 3000+ سرور در سراسر جهان.
 3. ویژگی VPN مخفی.
 4. IP های مسکونی موجود است.
 5. ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر.

منفی

 1. برنامه های قیمت گذاری بسیار جنجالی و گیج کننده است.
 2. نمی کند’هنوز یک آزمایش رایگان ارائه داده اید

TorGuard VPN را دریافت کنید

TorVPN

TorVPN یک ارائه دهنده مستقر در انگلیس است که در خارج از مجارستان فعالیت می کند. بنابراین ، ممکن است برای بسیاری از افراد امن ترین انتخاب نباشد ، زیرا برای نگه داشتن گزارش های اتصال گسترده لازم است. با این وجود ، VPN هیچگاه گرفتار افشای اطلاعات شخصی برای کسی نشده است. رمزگذاری عالی ارائه می دهد “تور از طریق VPN” با یک گره ترکیبی که امکان دسترسی به وب سایتهای .ionion را با استفاده از سرور DNS خاص خود فراهم می کند.

TorVPN

طرفداران

 1. تنظیمات پیکربندی VPN.
 2. آ “ترکیبی” حالت تور.
 3. رمزگذاری قوی.
 4. حمل و نقل پورت پویا.
 5. ارزانترین برنامه های اشتراک vpn.

منفی

 1. مستقر در انگلستان (از نظر قانونی).

TorVPN دریافت کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

PIA مستقر در ایالات متحده ، VPN قابل اعتماد دیگر برای Tor است. بله ، در کشوری قرار دارد که مربوط به اتحاد Five Eyes است ، اما ارائه دهنده قربانی حریم شخصی کاربران نمی شود. در حقیقت ، این یک ارائه دهنده خبره و معتبر نیست ، که حتی در دادگاه نیز اثبات شده است. ویژگی هایی که هنگام ثبت نام دریافت می کنید شامل حمل و نقل پورت ، محافظت در برابر نشت DNS ، سوئیچ kill VPN و 5 اتصال همزمان است. دان’فراموش نکنید که بررسی جامع دسترسی به اینترنت خصوصی ما را بخوانید.

دسترسی به اینترنت خصوصی برای Tor

طرفداران

 1. تنظیمات پیکربندی VPN.
 2. پرداخت بیت کوین را قبول می کند.
 3. رمزگذاری عالی OpenVPN.
 4. حفاظت از نشت DNS و Kill Switch.
 5. برنامه های قیمت گذاری مناسب برای جیب.

منفی

 1. بدون آزمایش یا بازپرداخت رایگان.

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

NordVPN

NordVPN که در سال 2012 تأسیس شد و مقر آن در پاناما است ، ایجاد Tefinkom است & Co، S.A. این یکی از امن ترین ارائه دهندگان در بازار است. کاربران در 62 کشور به 5080 سرور و بسیاری از ویژگیهای دیگر دسترسی دارند. این موارد شامل DoubleVPN ، SOCKS5 Proxy ، DNS Leak Protection ، Switch Kill Switch و موارد دیگر می باشد. برای امنیت بیشتر ، NordVPN حتی از پیاز بیش از VPN پشتیبانی می کند ، که با پنهان کردن آدرس IP خود از گره خروجی Tor ، یک لایه محافظت بیشتر به شما می دهد.!

NordVPN برای Tor

طرفداران

 1. ارائه پیکربندی بیش از پیکربندی VPN
 2. پروتکل CyberSec و DoubleVPN
 3. SmartPlay برای انسداد VoD ها
 4. 5080 سرور در 62 کشور
 5. اختصاصی آدرس های IP موجود است

منفی

 1. 30 روز فرآیند بازپرداخت

پیاز NordVPN روی VPN

هنگام استفاده از NordVPN’پیاز بیش از ویژگی VPN ، مسیرهای ترافیک اینترنت شما ابتدا از طریق سرور اختصاصی VPN اختصاص داده شده و سپس به شبکه Tor ارسال می شود. پس از رسیدن به مقصد نهایی از طریق اینترنت از طریق رله های خروج Tor ، کاملاً آنلاین ناشناس می شوید.

این امر به این دلیل است که استفاده از Tor over VPN گره های خروج را نیز ناشناس می کند. استفاده از این ویژگی نیازی به علم موشکی ندارد. به سادگی برنامه NordVPN را راه اندازی کرده و روی آن کلیک کنید “سرورها” برگه اینجا را انتخاب کنید “پیاز روی VPN” برای فعال کردن پروتکل.

پیاز NordVPN روی VPN

حتی شما سرورهای خاصی برای محافظت در برابر حملات DDoS دارید (برای گیمرها بسیار مهم است). DoubleVPN که ترافیک شما را از طریق دو سرور مختلف برای حداکثر ناشناس بودن مسیریابی می کند. سرورهای IP اختصاصی برای انسداد VoD هایی مانند Netflix و سرورهای P2P که برای فعالیتهای تورنت رایگان استفاده می شوند.

NordVPN Tor

هنگامی که شما انتخاب کنید “پیاز روی VPN” در بخش سرورها ، به منوی جدید دسترسی پیدا خواهید کرد. این شامل سرورهای مخصوصی است که براساس آنها برای شما توصیه می شود “حداقل بارگیری” و “به شما نزدیکترین” برای حداکثر محافظت آنلاین.

بر روی هر سروری که فکر می کنید برای فعالیتهای ناشناس مناسب است ، کلیک کنید و سپس با سهولت در ذهن از Tor استفاده کنید. از آنجا که NordVPNs Tor over VPN آدرس IP را از گره خروجی ناشناس می کند ، می توانید احساس راحتی کنید که ISP های شما هیچ تصوری در مورد اتصال شما به شبکه Tor ندارند..

NordVPN Tor

آیا Tor قانونی است?

کنار گذاشتن اخبار قابل قبول و رسوا آور مربوط به Tor ، هیچ مشکلی در مرورگر وجود ندارد. هر کس می تواند از تور برای کشف اینترنت استفاده کند. کاملاً قانونی است ، اما بسیاری از آن ها ناشناس بودن دریافت شده از طریق Tor را برای انجام کاری غیرقانونی مرتبط می کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از مرورگرها را به فعالیت های ناچیز مانند دسترسی به Dark Net ، یک مکان اصلی برای فعالیت های مجرمانه و غیرقانونی پیوند می دهند. اگرچه ممکن است تا حدودی صادق باشد ، اما Tor هنوز راهی مطمئن برای محافظت از حریم شخصی آنلاین مرد معمولی است. مطمئن باشید که بارگیری آن ، شما را به دردسرهای قانونی نخواهد رساند!

آیا Tor قانونی است

چرا Tor آخرین اما کمترین رتبه در مرورگرها نیست?

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، مرورگر Tor شهرت پیدا کرده است که مرتباً با وب تاریک و عالم اموات زیرین آن در ارتباط است. پس از آن ، برای بسیاری از افراد این گزینه به سادگی گزینه ی بدون رفتن است ، زیرا هیچ کس نمی خواهد خود را به چیزی که سایه به نظر می رسد پیوند دهد. در واقعیت ، گرچه Tor یک مرورگر بسیار کاربر پسند ، بصری و با محوریت حریم خصوصی است ، که می تواند در پوشاندن هویت شما فوق العاده مفید باشد ، به خصوص در کشورهایی که قوانین داخلی سختی دارند و مواردی که نظارت دولت را بر شهروندان ترغیب می کنند..

Tor vs VPN

Tor مرورگر نهایی برای کسانی است که می خواهند از حداکثر سطح ناشناس بودن آنلاین استفاده کنند. این برنامه برای رمزگذاری و محافظت از کلیه داده های ارسال شده / دریافت شده با استفاده از همه ترافیک در هزاران یادداشت در سراسر جهان انجام شده است. این لیست دارای جوانب مثبت و منفی است که شامل موارد زیر است:

جوانب مثبت

 • مرورگر رایگان - سازگاری متقابل پلتفرم. در Windows ، Mac و GNU / Linux موجود است.
 • شبکه جهانی - ردیابی یکی غیرممکن است’هویت یا تلاش هک کردن را انجام دهید.
 • ناشناس بودن کامل - هیچ کس نمی تواند IP داخلی شما را ببیند یا شما را در IP های خارجی بازدید شده ردیابی کند.

Tor Cons

 • سرعت های آهسته - داده ها از هزاران گره در سراسر جهان عبور می کنند و مانع عملکرد می شوند.
 • اشتراک گذاری P2P / File مناسب نیست - سرعت آهسته بارگیری تورنت ها را بسیار دردناک می کند.
 • استفاده از “تور” - مرورگر استفاده از Tor را در نگاه وب سایت ها پنهان نمی کند.

VPN کاملاً شبیه Tor Tor است ، اما پروتکل متفاوتی را برای رمزگذاری ترافیک اینترنت اتخاذ می کند. اطلاعات شما از طریق یک سرور مطمئن عبور می کند که به دلیل ناشناس بودن رمزهای رمزنگاری از آن برخوردار است ، از این رو به شما امکان می دهد هویت و فعالیت خود را از ISP ها و آژانس های دولتی مخفی کنید..

جوانب VPN

 • سرعت سریع تر - در مقایسه با Tor ، VPN سرعت و عملکرد کلی را ارائه می دهند.
 • Spoofing محل - در دسترس بودن سرورهای مختلف در سرتاسر جهان ، هویت پنهان را امکان پذیر می کند.
 • ایده آل P2P / اشتراک گذاری پرونده - VPN ها سرویس دهنده های پشتیبانی شده از P2P را با Split Tunneling و SOCKS5 Proxy ارائه می دهند.
 • رفع انسداد وب سایتها - رمزگذاری و تغییر مکان امکان انسداد سایتهای دارای محدودیت جغرافیایی را فراهم می آورد.

منفی VPN

 • خدمات حق بیمه گران هستند - اکثر VPN ها رایگان نیستند و دارای قیمت ماهانه گران هستند.
 • ورود به سیستم داده ها - قانون بسیاری از کشورها از ارائه دهندگان می خواهد سوابق مربوط به فعالیت کاربران را نگه دارند.

بهترین tor vpn

چرا از Tor و VPN با هم استفاده کنیم?

همانطور که مشاهده می کنید ، Tor و VPN هر دو لیست مزایا و معایب خاص خود را دارند. چه می شود اگر بتوانیم این دو را با هم ترکیب کنیم تا چیزی قدرتمندتر ایجاد کنیم؟ بله ، این بسیار ممکن است. علیرغم اینکه از جهات مختلفی متفاوت هستند ، هر دو Tor و VPN از اتصالات پروکسی رمزگذاری شده برای مخفی کردن هویت کاربران استفاده می کنند. به طور معمول ، دو تنظیم برای استفاده از آن وجود دارد:

تور از طریق VPN

این پیکربندی شامل اتصال به سرور VPN و سپس Tor Tor ، قبل از کاوش در اینترنت است ، به این معنی که IP شما گره خروج Tor است. این مانع از این می شود که ISP ها از دانستن اینکه شما از Tor استفاده می کنید و گره ورودی قادر به دیدن IP واقعی شما نیست ، در صورت استفاده از VPN با خط مشی عدم ورود ، می توانید مسیری طولانی را طی کنید. همچنین می توانید به راحتی به وب سایت های مخفی Tor / /onion دسترسی پیدا کنید.

با این وجود ، در صورت وجود مزایا ، باید با برخی از خطرات نیز روبرو شوید. استفاده از Tor از طریق پیکربندی VPN می تواند آدرس IP را به ارائه دهنده شما نشان دهد. شما در برابر تهدیدات مخرب از صفر محافظت خواهید کرد ، زیرا ترافیک غیر https ممکن است از گره های خروجی عبور کند. بعضی اوقات ممکن است گره های خروج Tor مسدود شود و باعث می شود هویت شما کاملاً مانع شود.

VPN از طریق Tor

این پیکربندی شامل اتصال ابتدا به شبکه Tor و سپس سرور VPN ، قبل از کاوش در اینترنت است ، به این معنی که آدرس IP شما مربوط به سرور VPN است. بسیاری از ارائه دهندگان از این پیکربندی پشتیبانی نمی کنند ، اما بهترین امنیت را در مقایسه با هر پروتکل یا خدمات دیگر ارائه می دهد. از آنجا که از طریق Tor به یک سرور VPN متصل می شوید ، مشاهده هر کسی برای آدرس IP واقعی شما غیر ممکن است.

اگر با گزینه پرداخت ناشناس مانند بیت کوین ثبت نام کنید ، ردیابی هرگونه فعالیتی به شما غیرممکن خواهد بود ، به شما امکان می دهد از یک جریان کاملاً ایمن و اشتراک گذاری فایل P2P / File لذت ببرید. این پیکربندی همچنین از همه بلوک ها در گره های خروجی Tor دور می رود ، در حالی که به شما امکان می دهد برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی اعمال شده توسط وب سایت ها در سرتاسر جهان ، سرورهای مختلفی را انتخاب کنید.

بهترین VPN رایگان برای Tor

وقتی نوبت به یافتن VPN برای Tor می رسد ، بسیاری از کاربران نمی خواهند پول خود را برای یک سرویس پریمیوم هزینه کنند. اینجاست که خدمات رایگان معمولاً در بازار تحرک پیدا می کنند. متأسفانه ، هیچ VPN رایگان وجود ندارد که از VPN برای Tor پشتیبانی کند و دو پیکربندی آن نیز وجود دارد. با این حال ، ما ارائه دهندگان کمی را پیدا کردیم که علاوه بر ارائه VPN برای پشتیبانی Tor ، یک آزمایش رایگان را برای لذت بردن شما ارائه می دهند. این شامل:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. تورگارد
 4. BolehVPN

بهترین VPN رایگان برای وب Deep

Dark Web که با استفاده از مرورگر Tor قابل دسترسی است ، می تواند مکانی نسبتاً خطرناک باشد. دلیل این امر این است که در حالی که می توان برای اهداف قانونی استفاده کرد. هنوز تعداد بسیاری وجود دارد که ممکن است در این کار به خاطر اقدامات جنایتکارانه مقصر باشند. به عنوان مثال ، وب تاریک به مخالفان سیاسی ، افسران اجرای قانون ، روزنامه نگاران و سایر پناهجویان حفظ حریم خصوصی می دهد.

در عین حال ، مکانی عالی برای کلاهبرداران ، هکرها و دیگر مجرمان سایبری است. هیچ کس نمی داند WHO چه کسی می تواند باشد ، به این معنی که باید 100٪ امنیت داشته باشیم. اگر شما فقط از Tor استفاده می کنید ، فناوری اطلاعات می تواند آدرس IP شما را بازگرداند. بنابراین استفاده از VPN رایگان برای Deep Web دقیقا گزینه مناسبی نیست.

در واقع ، بیشتر ارائه دهندگان خود که به عنوان بازار “رایگان” از دو تنظیم پشتیبانی نکنید: Tor را از طریق VPN و VPN از طریق Tor. به همین دلیل است که ما اغلب پیشنهاد می کنیم که کاربران سعی کنند “DuckDuckGo” مرورگر برای دسترسی به وب تاریک. برخلاف Google Chrome ، DuckDuckGo فیلترهای زیادی در الگوریتم موتور جستجوگر خود ندارد.

این بدان معناست که ، در حالی که گوگل سایت های Dark Web را فهرست نمی کند ، DuckDuckGo این کار را انجام می دهد! به همین ترتیب ، اگر به دنبال جایگزینی برای مرورگر Tor هستید ، بهترین راه برای طی کردن است. آنها حتی دارای وب سایت تاریک https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/ هستند که می توانید با استفاده از یک اتصال VPN ایمن به آنها دسترسی پیدا کنید. وب سایت های دیگر برای بررسی اینکه آیا تازه وارد وب تاریک هستید عبارتند از:

ویکی پنهان

سایتی عالی برای بازدید از تازه کارها در وب تاریک. این مشابه ویکی واقعی است ، اما اطلاعات زیادی دارد که در وب سایت اصلی نمی توانید پیدا کنید!

.پیاز پیاز: ویکی پنهان

بازار رویایی

این وب سایت امکان ثبت نام موارد را از طریق ایمیل ناشناس و پرداخت از طریق بیت کوین خصوصی باز می کند. این یکی از مکانهای کوچکتر بازار یونیون در وب تاریک است.

.پیاز پیاز: بازار رویایی

فیس بوک

جهان’بزرگترین بستر رسانه های اجتماعی همچنین یک وب سایت .onion را ارائه می دهد. این کاملاً شبیه به فیس بوک اصلی است که هیچ سیاهه ای از فعالیت کاربر ثبت نمی شود.

.پیاز پیاز: فیس بوک

میزبانی خصوصی

اگر از توافق های سختگیرانه کاربران شرکت های میزبان وب محلی خسته شده اید ، میزبانی وب خصوصی مکان مناسبی برای بازدید است. شما می توانید یک PHP مبتنی بر لینوکس تا 100 مگابایت سالانه با 170 دلار داشته باشید!

.پیاز پیاز: میزبانی خصوصی

فروشگاه های تور

همانطور که از نام آن پیداست ، وب سایت ابزاری برای سازنده وب تاریک است. این امکان را به کاربران می دهد تا فروشگاه های یونونی خود را ایجاد کرده و حتی به ادغام بیت کوین مجهز شوند.

.پیاز پیاز: فروشگاه های تور

روتر Tor VPN

یکی از ساده ترین راه های استفاده از “VPN از طریق Tor” پیکربندی خرید روتر VPN است. ارائه دهندگان مانند NordVPN روترهای مخصوص به خود را ارائه می دهند که امکان تعویض سرورها را فوراً و ضمن محافظت از تمام دستگاه های شما از طریق Wi-Fi فراهم می کنند. پس از راه اندازی روتر ، برای محافظت بیشتر به سادگی به مرورگر Tor وصل شوید. به این ترتیب ، شما می توانید ناشناس بودن آنلاین خود را ، بدون هیچ زحمتی ، تقویت کنید!

بارگیری رایگان Tor VPN

مرورگر Tor خود بدون پرداخت یک پنی برای بارگیری در دسترس است. کافی است به وب سایت اینجا مراجعه کرده و نسخه مناسب را برای سیستم عامل خود نصب کنید. برنامه های اختصاصی برای ویندوز ، مک و لینوکس وجود دارد. پس از اتمام ، می توانید با هر یک از ارائه دهندگان فوق وارد شوید و سپس برنامه های بومی آنها را از وب سایت ، فروشگاه Google Play یا iTunes بارگیری کنید..

مرورگر Darknet

هنگام دسترسی به وب عمیق ، کاربران غالباً در مورد اینکه از کدام مرورگر استفاده کنند ، دچار سردرگمی می شوند. در نظر داشته باشید که با استفاده از گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس نمی توانید به وب تاریک دسترسی پیدا کنید ، زیرا آنها شبکه ای غیر متمرکز با روکش سرورها در سراسر جهان ندارند..

این مرورگرها در عملکرد خود کاملاً اساسی هستند و هیچ کد رمزگذاری را برای پوشاندن هویت شما ادغام نمی کنند. اگر می خواهید به وب عمیق دسترسی پیدا کنید ، فقط دو گزینه دارید: از مرورگر Tor (انتخاب دلخواه) یا DuckDuckGo استفاده کنید (فقط به اتاقهای قرمز خاص دسترسی دارد).

بهترین VPN برای سوالات متداول Tor

هنگام استفاده از بهترین VPN ها برای Tor ، ممکن است بسیاری از افکار در مورد چگونگی محافظت از هویت شما یا تقویت امنیت شما ایجاد شود. در بین متداول ترین سؤالاتی که از ما سؤال می شود ، عبارتند از:

آیا ISP شما می توانید آنچه را که در تور انجام می دهید را ببینید?

از آنجا که Tor هویت اتصال کاربر به وب سرور را رمزگذاری می کند و کلیه ترافیک ورودی / خروجی را رمزگذاری می کند ، برای هر ISP امکان نظارت و پیگیری درخواست HTTP شما غیرممکن است. در نتیجه ، آنها نمی توانند ببینند به چه وب سایتهایی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. همراه با VPN ، می توانید ناشناس بودن خود را حتی بیشتر آنلاین کنید و از حریم خصوصی دیجیتال کامل استفاده کنید.

آیا مرورگر Tor یک VPN است?

هیچ Tor دقیقاً یک VPN نیست ، اما شباهت کاملی دارد ، زیرا از اتصالات پروکسی رمزگذاری شده برای مخفی کردن هویت کاربران استفاده می کند. این کلیه داده های شما را از طریق هزاران گره در سرتاسر جهان عبور می دهد ، که هر یک از آدرس IP در جلو و نه در پشت آن آگاهی دارند. بنابراین ، هیچ کس نمی تواند هویت شما را با استفاده از Tor ردیابی کند ، اما وب سایت ها هنوز ممکن است بدانند که شما از اتصال Tor استفاده می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید سایر مرورگرهای برتر vpn را بررسی کنید.

TOR VPN Android?

Tor در واقع نسخه اندرویدی را برای کاربران ارائه می دهد تا از تلفن های هوشمند خود لذت ببرند. به اسم می رود “اربوت”, که رمزگذاری شدید ترافیک اینترنت را برای حداکثر امنیت فراهم می کند. به سادگی به VPN خود متصل شوید و سپس مرورگر Tor را برای حداکثر ناشناس بودن آنلاین باز کنید.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

امیدواریم این راهنما بر اساس نیازهای شما برای حفظ حریم خصوصی و نیازهای بودجه شما در یافتن بهترین VPN برای Tor به شما کمک کند. صرف نظر از این ، اگر با هر مشکلی روبرو هستید ، در اظهار نظر زیر دریغ نکنید. همچنین ، هرگونه پیشنهادی را که برای استفاده در Tor معتبر می دانید ، احساس رایگان کنید. روز خوبی داشته باشید!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me