WTF با YouTube Kids اشتباه است – والدین ناامید شدند!

در طول تعطیلات تابستانی ، پسرم اوقات فراغت زیادی داشت. او در بیرون از منزل و در ورزش بسیار فعال است اما از گوشی های هوشمند / تبلت های بیشتری لذت می برد. من و همسرم به طور فعال در کلیه فعالیت های بچه ها شرکت می کنیم و کاملاً مراقب هستیم که چه محتوایی را برای دیدن آنلاین پیدا می کند و همه کنترل های والدین را پشت سر می گذارد.

با بررسی تاریخچه تماشای در یوتیوب و گزینه های دیگر کودکان ، ما فهمیدیم که او’برخی از مطالب واقعاً سمی را مشاهده کرده اند! فقط کمی بی دقتی است و این اتفاق می افتد. فقط وقتی پدر و مادر می شوید متوجه می شوید ، زندگی غیرقابل تحمل است’تمام آفتاب و رنگین کمان ، و قسمت سخت به تازگی آغاز شده است: /

اکنون ، باید مراقب قرار گرفتن در معرض دید بچه هایمان در اینترنت و سیستم عامل های اشتراک گذاری ویدیو ، مانند YouTube Kids نیز باشیم. آنجا’برخی از مطالب واقعاً هولناک در کانال های کودکان و نوجوانان بارگذاری می شوند ، و آن را’مادر و پدر را واقعا عصبانی کردند!!!

دندانپزشک Peppa Pig و برهنگی میکی موس

ابتدا ، YouTuber Logan Paul ایالات متحده ویدئویی را بارگذاری کرد که در آن جسد یک قربانی انتحاری نشان داده شده است ، سپس من مطالبی واقعاً پیچ خورده مربوط به السا و اسپایدرمن را دیدم که به معنای واقعی کلمه باعث شد من بفهمم و چند انیمیشن دیگر که کاملاً سادیستی و خشن بودند حتی نشان دادن خون و لکه دار شدن!

من و همسرم همچنین فیلمهایی پیدا کردیم که رفتارهای ناامن مانند بازی با مسابقات روشن ، شوخی درباره پدوفیلی و مواد مخدر ، بحث و گفتگوی بزرگسالان درباره خودکشی کودک ، خشونت خانوادگی و پورنوگرافی و زبان جنسی صریح در انیمیشن های کارتونی پیدا کردیم.

من این بخش را در بخش های زیر با اثبات توضیح داده ام ، اما به من اطمینان کنید که تقریباً با حمله وحشتناک مواجه شدیم و متوجه شدیم که کودک ما در تماشای چنین مواردی فریب خورده است.!

Peppa Pig و سایر شخصیت ها زامبی هستند

این امر ما را درک می کند که کودکان امروزه این امکان را دارند که در معرض محتوای نامناسب / نامناسب / نامناسب تر قرار بگیرند ، که احتمالاً در کودکی هرگز شاهد آن نبودیم ، زیرا ما به اینترنت دسترسی نداشتیم..

و اگر جایی باشد ، که احتمالاً فرزندان ما با چنین محتوا روبرو می شوند ، آن را’YouTube. علیرغم آشنایی با کنترل والدین ، ​​برنامه Kids یک تهدید برای نظافت آنها است. بنابراین ، من تصمیم گرفتم که کمی عمیق تر در موضوع حفر کنم تا ببینم که هاله در کجا جریان دارد!

Contents

قوانین اینترنتی درباره حمایت از کودکان

وقتی در مورد YouTube Child Safety می خواندم ، متوجه شدم که مشکل در دسترس بودن محتوای نامناسب بچه ها بسیار شایع است. من تصمیم گرفتم به قوانین اینترنت بپردازم که قرار است از کودکان ما محافظت کنند.

این قوانین باید دسترسی به تصاویر / فیلم هایی که ممکن است مبهم باشند ، حاوی مستهجن یا هر چیز مضر برای افراد زیر سن قانونی را مسدود / فیلتر کنند. با این حال ، من کاملاً ناامید شدم ، زیرا آنها این کار را نکردند’درخواست اقدامات کافی در مورد ایمن نگه داشتن بچه ها:

کودک’قانون حفظ حریم خصوصی آنلاین

مخفف است “COPPA”, کودک’قانون حمایت از حفظ حریم خصوصی آنلاین از سال 2000 به مرحله اجرا رسیده است. این قانون الزامات خاصی را برای خدمات آنلاین / اپراتورهای وب سایت ها برای کودکان زیر 13 سال وضع می کند.

به همین دلیل است که شما’در این سایتها اغلب جعبه های کلیک را مشاهده می کنید که می گویند چیزی در امتداد خط “برای تأیید اگر 13 سال یا سن دارید ، اینجا را کلیک کنید”. آیا واقعاً اینها HELP هستند؟ نه ، آنها نمی دانند’تی!

قانون محافظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان & rsquo؛ s

همه می توانند بدون پدر و مادر خود روی این کادر کلیک کنند’ اجازه دسترسی به هر محتوایی که می خواهند دسترسی داشته باشند و این امر در وهله اول کل هدف از داشتن کادر کلیک یا captcha را مانع می شود..

اگرچه این ممکن است به ایمن نگه داشتن فرزند شما از محتویاتی که بارگذاری می شود ، کمک کند’امنیت کافی برای مطالبی که می توانند مشاهده کنند ، فراهم می آورد و والدین ما را بسیار ناراحت می کند.

کودک’قانون حمایت از اینترنت

نام اختصاری “CIPA” مخفف کودکان است’قانون حمایت از اینترنت ، که در سال 2000 نیز به تصویب قانون رسید. اجرای کلیه ابتکارات برای جلوگیری از دسترسی دانش آموزان به محتوای نامناسب را از کلیه کتابخانه ها و مدارس K-12 اجباری می کند..

در ابتدا ، من مثل این نبودم’یک ابتکار بد است ، اما پس از آن فهمیدم که این قانون فقط در هنگام تحصیل در مدرسه برای فرزند شما اعمال می شود!

قانون حمایت از کودکان و کودکان

بچه های شما در حالی که در خانه هستند ، از این قانون حمایت نمی کنند. این نه تنها نشان دهنده یک شکاف بزرگ برای امنیت آنلاین کودکان است ، بلکه نشان می دهد که ما روی اولویت های غلط تمرکز می کنیم.

من’مطمئنم ممکن است کسی بیاید و به من بگوید ، چرا حتی اجازه می دهید بچه هایتان به YouTube دسترسی پیدا کنند؟ خوب ،’s 2023 ، نه frickin’ عصر سنگ! من می خواهم که فرزندم از همه جنبه ها بهترین نتیجه را کسب کند ، و این شامل قرار گرفتن در معرض دنیای سریع ، فناوری و نوآوری های فراوان آن است!

YouTube چه گام هایی می گذارد تا کودکان را در امان نگهدارید?

قدم بعدی برای من برای تجزیه و تحلیل آنچه که انجام می شود برای محافظت از فرزندان ما از محتوای نامناسب ، بررسی YouTube است’سیاست های خود برنامه و وب سایت پخش مستقیم ویدیو قطعاً برای کودکان مناسب نیست ، حداقل تا زمانی که به نوجوانان خود نرسند.

من حدس می زنم ، بیشتر آنها از این امر آگاه هستند و فرزندان خود را دور نگه می دارند ، اما مشکل اصلی برنامه YouTube Kids است که در 23 فوریه 2023 منتشر شد!

همانطور که از این نام پیداست ، برنامه YouTube Kids برای تأمین نیازهای سرگرمی بچه ها ، از سراسر جهان ، راه اندازی شده است. این دسترسی به فیلم هایی که جذاب و دانش به دست می آورند فراهم می کند و به بچه ها امکان می دهد علایق بی پایان خود را کشف کنند.

قبل از اینکه وارد سیاست های جدید شویم ، همیشه خوب است که بدانیم چه چیزی است’با توجه به مشکل واقعی فیلتر کردن محتوا. بعد از بررسی جوامع و انجمن های مختلف ، من به سرعت فهمیدم که این مشکل درست از زمان راه اندازی برنامه Kids ، سه سال پیش شروع شده است.

YouTube Kids

در حالی که دو ماه بعد از انتشار شکایت به کمیسیون تجارت فدرال (FTC) ، ایمن تر شده است تا برای کودکان ایمن تر شود ، هیچ پیشرفت واقعی صورت نگرفته است. حتی در آن زمان ، بچه ها در تماشای فیلم های توهین آمیز ، شخصیت های مورد علاقه خود را فریب می دادند.

در سال 2016 ، سومین کانال محبوب YouTube بود “شبکه ها & تیاراس”, والدین سعی در مبارزه سخت با آنها داشتند. این نشانگر YouTube است’الگوریتم ها به طور قابل توجهی ناکام بودند!

برنامه Kids دارای زمان سختی برای فیلتر کردن محتوای نامناسب است ، که معمولاً پیشنهادات خود را برای محتوای تمرکز بچه در حالت AutoPlay ارائه می دهد – بعد از پخش حدود 9 تا 10 فیلم. قضاوت کنید که هر فیلم به سختی 5 تا 10 دقیقه است. کودک شما فقط حدود یک ساعت طول می کشد تا YouTube Poop را ببیند!

تیم YouTube ادعا می کند که آنها در بهبود تجربه برنامه بسیار سخت کار کرده اند ، با تمرکز بیشتر روی کنترل بیشتر والدین بر محتوای موجود. به این ترتیب ، آنها سه گزینه جدید را در برنامه YouTube Kids معرفی کردند:

کنترل جستجوی خاموش بهبود یافته است

پیش از این ، والدین توانایی خاموش کردن جستجو در برنامه را داشتند. با به‌روزرسانی جدید ، خاموش کردن جستجو ، کودکان شما را به کانالهایی محدود خواهد کرد ، تأیید شده توسط تیم کودکان YouTube. در نتیجه ، توصیه ها شامل مطالب مرتبط تر و متناسب با سن است که هنوز هم کار زیادی لازم دارد!

محتوای تأیید شده والدین

من شخصاً عاشق معرفی این ویژگی شدم! این به ما می دهد ، والدین بر آنچه فرزندانشان می خواهند تماشا کنند کنترل می کنند. می توانید هر فیلم و کانال موجود در برنامه را ضبط کنید. این باعث می شود آرامش برای شما آسان باشد و از نگرانی بچه هایتان برای دیدن محتوا که برای آنها مناسب نیست نگران باشید.

مجموعه های همکاران قابل اعتماد

جدیدترین به روزرسانی ها برای برنامه YouTube Kids مجموعه هایی از کانالهای قابل اعتماد را در موضوعات متنوعی از ورزش ، موسیقی ، هنر ، رقص ، یادگیری DIY و موارد دیگر ارائه می دهد. والدین توانایی انتخاب مجموعه کانال ها و مباحث مورد نظر خود را برای فرزندان خود دارند. این یک گام خوب توسط YouTube است ، که باید استرس والدین را تحمل کند’ذهن ، اما دوباره عملکردی از خود نشان نمی دهد.

آیا این تغییرات در مقابله با مشکل کمک کرده است؟ متاسفانه نه. درست مانند هر برنامه دیگر ، YouTube’الگوریتم های جدید برای بهبود فیلترهای آن نیاز به آزمایش دقیق دارند. اگرچه توانایی مسدود کردن / پرچم گذاری فیلم ها را دارید ، اما احتمال دسترسی بچه شما به محتوای گمراه کننده همچنان زیاد است.

این فقط تأکید می کند که فقط شما به عنوان یک پدر و مادر می توانید کنترل اوضاع را کنترل کنید.

محتوای مزاحم موجود در YouTube Kids

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، YouTube مانند همه سیستمهای خودکار دیگر نیست’کامل به زودی پس از راه اندازی برنامه Kids ، والدین نگران از سراسر جهان شروع به شکایت از محتوای نامناسب کردند.

  بیشتر ارائه دهندگان VPN شفاف - فقط 4 از 16 قابل اعتماد هستند

بعضی از فیلم ها کلی تیره دارند ، قطعاً برای بچه ها مناسب نیست. شوخی ها خشونت ، ضرب و شتم آشکار را به تصویر می کشید ، و بعضی از آنها عناوین فوق العاده وحشتناکی داشتند که می توانست هر کودکی را دزدکی کند. در زیر چند نمونه از آنچه بچه های شما احتمالاً می دیدند آورده شده است!

محتوای مزاحم YouTube Kids را پیدا کرد

سؤال من این است: یوتیوب چه کاری انجام داده است؟ منظورم این است که من تغییرات جدیدی را که آنها در برنامه معرفی کرده اند دوست داشتم ، اما آنها نمی دانند’برای خلاص شدن از چنین محتوا کمک کنید! این به بچه ها آموزش می دهد؟ در همان روز ، ما کارتون های بسیار سرگرم کننده ای برای تماشای آنها داشتیم.

چه کسی نمی کند’آن درسهایی را که از Swat Cats ، Thunder Cats ، مدافعان زمین ، آلوین و Chipmunks ، لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان ، DuckTales ، Looney Tunes آموخته ایم به خاطر می آورید؟ آیا واقعاً این ارزش برای فرزندان شما دارد؟?

جوکر و عنکبوتی باردار

در زیر یکی از داغترین صحنه های موجود برای تماشای YouTube Kids است ، جایی که Spidey در حال گذر از یک زباله است (من’حتی به شما شوخی نمی کند!) و سپس السا را ​​به محض اینکه وارد حمام می شود ، می گیرد و سرانجام به یک بوسه مسلط (رکی) تکیه می دهد..

مطمئناً ، ما می خواهیم بچه های ما بدانند که بوسه زدن یک چیز عادی بین زوج ها است ، اما فیلم هایی مانند اینها بیشتر به سمت مستهجن گرایش پیدا می کنند! من مطمئناً احساس راحتی نمی کنم و به بچه ام اجازه می دهم که هر چیزی را مرتب ببیند!

اسپایدرمن و السا بوسه

فقط به این محتوای منزجر کننده که به بچه های ما نشان داده می شود نگاه کنید. ملکه منجمد السا می خورد POOP؟ به طور جدی؟ چگونه این همه حتی به YouTube راه پیدا کرد’لیست محتوای مورد تایید برای کودکان؟ سپس ، ما جوکر داریم “آدم ربایی” عنکبوت باز هم ، همه اینها خیلی خطرناک است که برای بچه ها نشان داده می شود.

همین الان تو’فقط عناوین را می بینید ، بنابراین ممکن است دلیل من نفهمید’من خیلی ناراحت و عصبانی هستم صبر کنید ، تا زمانی که شما واقعاً مطالب را تماشا کنید تا ناامیدی و نارضایتی من را بفهمید!

عنکبوت و السا پوپ

من نمیخوام’وسواس این فیلم های السا و اسپایدرمن را صادقانه بدست آورید ، اما آنها تهدیدی برای آموزش درست فرزندان ما هستند. من اگر مادر یا پدرم به دنبال تماشای مطالبی بودند که بچه های ما احتمالاً در بازی کردن فریب می دادند ، من را مجبور می کردند’د به معنای واقعی کلمه پایه گذاری شود.

با این حال ، من فکر می کنم’این یک اشتباه بیشتر از پایان ماست که به YouTube اعتماد کردیم و الگوریتم های احمقانه آن برای حذف ناخواسته از برنامه Kids خود. من’د به همه والدین در آنجا توصیه می كنند كه نسبت به چنین فیلم هایی اقدام كنند و تا حد ممكن گزارش دهند!Spiderman و Venom Kissing

مستقیم پورنوگرافی!

من نمیخوام’واقعاً کلماتی برای توصیف خشم من در اینجا دارید. من می فهمم که ما’وارد دنیای ترقی خواهی شد ، که در آن خوب است که در مورد جنسیت باز باشیم. با این حال ، محتوای مستهجن مانند آنچه در تصویر زیر نشان داده شده است ، کاملاً قابل قبول نیست.

جنسی بیش از حد زنان در YouTube Kids بسیار متداول است. همانطور که می بینید ، اسپایدرمن در حال گذراندن اوقات دوست داشتنی السا است’سینه ها ، که به وضوح ناراحت کننده وضعیت است. بی احترامی به زنان ضروری نیست’اصلاً تشویق می شوید!

Spiderman and Elsa Straight Up Pornography

YouTube Kids پر از چنین ویدئویی است ، و فکر می کنم آنها احتمالاً تأیید می شوند ، زیرا این افراد فقط شخصیت های کارتونی را بازی می کنند درست است؟ گویی انیمیشن های بالا نبود’به اندازه کافی ، ما فکر می کردیم که برای بچه ها امن عمل مبتذل بر روی یک پلت فرم است.

فقط به تصاویر کوچک زیر توجه کنید و روشی که اسپایدرمن همیشه در کنار شخصیت داستانی نیمه برهنه است. هیچ یک از این محتوا برای جوانان ما مناسب نیست. آی تی’از مشاهده آنچه که امروزه به عنوان سرگرمی طبقه بندی می شود ، ناامید کننده است!

فیلم های بد اسپایدرمن و السا

زورگویی و گستاخی

اگر فکر می کنید موارد فوق کمی زیاد است ، فیلم ها را از کانال بررسی کنید “DENNISCEE TV”. اکنون به نوعی متوجه می شوم که چرا اکثر بچه ها ، به ویژه امروزه ، نسبت به دیگران بسیار پرخاشگر هستند.

بچه های تلویزیون DENNISCEE به همراه بردباری پسران شوخی می کنند “کاپوت ماشین”, جایی که آنها معمولاً افراد رنگی را تحریک می کنند. البته آنها انتظار قصاص دارند و مورد ضرب و شتم قرار می گیرند ، اما چنین زورگویی و گستاخی چیزی نیست که ما می خواهیم به بچه های خود بیاموزیم!

زورگویی و گستاخی

سادیستی و خشن

من’من مطمئن هستم که بسیاری از خوانندگان احتمالاً در مورد محتواهایی که بچه ها در حال تماشای آن بودند ایده ای قوی دارند. اگر یک چیز بود من گم نشده بودم’انتظار داشتم گرچه از نظر بصری محتوای سادیستی و خشن بود. در ماه مارس ، بی بی سی ظاهر نمایش های مختلفی را نشان داد ، که تقلید از علاقه مندی های کودکان مانند Peppa Pig بود.

در یک قسمت مهم ، پپا روی دندانپزشک شکنجه می شود’صندلی ، در حالی که در یکی دیگر از او پیدا شده است سفید کننده در حال نوشیدن. میکی ماوس نیز گوشش را خرد می کند. برای به اشتراک گذاشتن مطالب زیر ، فیلم زیر را تماشا کنید:

پیچیده به هسته

من باید بگویم ، من’بعد از مشاهده نوع محتویات موجود در YouTube Kids ، احساس سردرگمی در سر دارید. هالک در حال تزریق در باسن خود ، هالک در حال خوردن جنین سقط شده از عنکبوت ، یک شخصیت ترکیبی از ولورین و وینی پیف.

ذهن آورترین ذهن همه ، یک قافیه مهد کودک است که HITLER را با لباس های مختلف ابرقهرمانی پوشانده است ، روی FINGERS نشسته است ؟؟؟؟ من می دانم که این صداها ساخته شده است ، اما من اثبات دارم. فقط دو دقیقه از فیلم زیر باید به اندازه کافی باشد تا شما را بیرون بکشد!

چگونه کودکان خود را در YouTube ایمن نگه داریم?

YouTube به دلیل بی احتیاطی نسبت به محتوای موجود برای تماشای برنامه کودکان خود ، در حال حاضر تحت آتش قرار گرفته است. حتی ما می توانیم’دریابید که بزرگترین سایت ویدیویی در جهان چگونه با فیلتر کردن محتوای دارای امتیاز PG روی یک برنامه ، به طور خاص برای مخاطبان جوان تر ، با مشکل روبرو است.

این سکوی دارای یک قسمت نسبتاً تاریک است و اگرچه برخی از کودکان ممکن است از محتوا لذت ببرند ، اما هنوز هم خیر’درستش کن میکی ماوس در استخر خون در حالی که مینی با وحشت به نظر می رسد. نسخه Claymation از اسپایدرمن به معنای واقعی کلمه ادرار Elsa (wtf؟).

آیا این چیزی است که ما می خواهیم بچه هایمان تماشا کنند؟ برای صعود آن حتی یک وجود داشت ، که بی گناه بود “گشت PAW” شخصیت ها در یک باشگاه استریپ توپ دارند. همه اینها باعث می شود که والدین محافظ و کمی سرزنده باشند تا فرزندان خود را به خوبی راهنمایی کنند’دسترسی به YouTube.

دریافت فناوری اطلاعات – پیکربندی YouTube’تنظیمات والدین

مطمئناً ، بچه من از تماشای کارتون و انیمیشن برای سرگرمی لذت می برد. بیش از این ، او عاشق گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم های رقص (روی پدرش رفته است). YouTube Kids نمی کند’محتویات زیادی در اطراف این دو وجود دارد ، بنابراین من نسخه عادی را برای لذت بردن از او باز می کنم (البته با نظارت البته).

من یک قرص جداگانه که برای او آورده ام ، جایی که “حالت محدود” در دسترس است من در مورد آن در یوتیوب خواندم’راهنمای والدین. هر بار که رایانه لوحی را تحویل می دهم ، حتماً حالت محدود را فعال می کنم.

این ویژگی مقدار را محدود می کند “محتوای بالقوه قابل اعتراض”, از دیدن خانواده یا بچه های شما از دیدن هر چیزی که عذاب آور باشد جلوگیری می کند. خوب کار می کند و از آنجا که جستجوهای من معمولاً به موسیقی متن ترانه و فیلم های رقص می چرخند ، من نمی خواهم’باید نگران او باشم که چیزهای نامناسب را ببیند.

تنظیمات والدین YouTube

با این حال ، من بعداً فهمیدم که این حالت فقط در صورت فیلم کار می کند’آپلودکننده کلیک کرد “محدود کردن سن فعال شده است”. در نتیجه ، این کار سختی نیست’خطرات دسترسی فرزندتان به مطالب مورد نیاز خود را کاهش دهید.

برای پی بردن به این محدودیت ها ، کاری که اکنون می کنم ایجاد لیست پخش برای فرزند من با فیلم هایی است که قبلاً تماشا کرده ام و از قبل تصویب کرده ام. من آنها را به لیست ساعتهای خود اضافه می کنم. از این طریق می دانم که او’قرار نیست چیزی ماهی ببینیم.

تمام کاری که من باید انجام دهم این است که او مطمئن نشود’از لیست پخش منحرف شوید یا در جستجوی چیزهای دیگر افراط کنید. به همین دلیل است که من با او صحبت می کنم و از او در مورد کانال هایی که دوست دارد ، می پرسم تا بتوانم در آنها مشترک شوم. این امر نه تنها باعث می شود مطالب تماشای مطالب را برای من راحت تر کنم بلکه نیاز به جستجوی محتوا از سازندگان مختلف را نیز برطرف می کند.

دریافت فن آوری زرنگ و دانا

با رعایت این پروتکل ، می توانید تمام ویدیوهایی را که فرزندانتان در حال تماشای آن هستند ، پیگیری کنید و به صورت جانبی ، شما توانایی تحقیق در مورد این فیلم را بدست خواهید آورد’آپلودکننده ، به حساب کاربری مراجعه کنید’توصیه ها را انجام دهید و به هرگونه تبلیغ توجه کنید. با این حال ، از آنجا که همه به اندازه کافی برای انجام این کارها ندارند ، معمولاً بهتر است فقط برنامه YouTube Kids را بارگیری کنید.

  تست نشت VPN - فقط 18 (از 105) VPN ها ممیزی ما را پشت سر گذاشتند [به روزرسانی هفتگی]

توصیه‌های محتوا را محدود کنید – جستجو را خاموش کنید

منفی روند فیلترینگ محتوای بسیار ضعیف YouTube Kids ، برنامه هنوز هم در فیلم های خود تنوع بسیار زیادی را ارائه می دهد ، به خصوص برای سرگرمی جوانان زیر 13 سال. من در مورد YouTube صحبت کردم’نسخه های جدیدتر قبلی ، که امکان کنترل بهتر محتوای را فراهم می کنند.

اگرچه نیاز به پیشرفت زیادی وجود دارد ، اما هنوز هم می توانید به آن اعتماد کنید “جستجوی را خاموش کنید” ویژگی. احتمالاً می دانید که YouTube Kids به کودکان اجازه می دهد تا از طریق صحبت کردن یا تایپ کردن ، محتوا را جستجو کنند.

این توانایی برای رسیدن به تعداد بیشتری فیلم ، شانس بچه ها را برای یافتن محتوای نامناسب افزایش می دهد. اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید ، عملکرد جستجو را غیرفعال کنید تا کودک شما توصیه های کمتری از فیلم های انتخاب شده توسط Google دریافت کند’الگوریتم ها.

جستجوی را خاموش کنید

با این وجود این مهم است که به طور 24 ساعته مراقب بچه های خود باشید (بدون اینکه خیلی تهاجمی به نظر برسید). من قبل از مدیریت محتوا در YouTube Kids با مشکلات زیادی روبرو شدم ، اما بعد از غیرفعال کردن جستجو ، همه چیز کمی حل و فصل شد.

من حداقل تا زمانی که این مشکل از YouTube به طور کامل طبقه بندی نشود ، مرتباً بررسی می کنم که پسرم به برنامه دسترسی دارد (من به گزینه های دیگری نیز که بیشتر ذکر شده ام اعتماد دارم).

برای کاربرانی که aren نیستند’در مورد چگونگی خاموش کردن عملکرد جستجو آگاه باشید ، روی ضربه بزنید “قفل کردن” نماد در گوشه سمت راست پایین برنامه YouTube Kids.

کد عبور را که تنظیم کرده اید وارد کنید (یکی دیگر از ویژگی های مفید که در زیر در مورد آن صحبت می کنیم) ، به بچه خود ضربه بزنید’نمایه را بکشید ، و سپس بکشید “تنظیمات جستجو” برای خاموش کردن شما حتی می توانید پروفایل های مختلفی را برای بچه ها ایجاد کنید ، امکان پذیر / غیرفعال کردن جستجو با توجه به سن آنها.

تنظیمات جستجوی کودکان YouTube

جلوگیری از دسترسی کودکان به تنظیمات – یک کد عبور تنظیم کنید

کودکان و نوجوانان امروزه بسیار باهوش و باهوش هستند. آنها در عصر گوشی های هوشمند ، دستیاران مجازی و رسانه های اجتماعی بزرگ شده اند و آنها را به ذهن متبادر تبدیل می کنند تا چیزهایی را که والدین برای درک آنها معمولاً بسیار پیچیده می دانند ، تغییر دهند..

به این ترتیب ، همیشه این احتمال وجود دارد که بچه های شما با تنظیمات برنامه ها یا دستگاه ها بتوانند کنترل والدین را پیدا کنند. برای جلوگیری از وقوع این اتفاق در برنامه YouTube Kids ، یک کد عبور را تنظیم کرده ام و به والدین دیگر می خواهم که همان کار را انجام دهند.

بله ، ممکن است برای خیلی ها این دردسر به نظر برسد ، اما به من اعتماد کنید که این روند انجام نمی شود’به دانش موشکی احتیاج دارید روی نماد قفل ضربه بزنید و سپس گزینه را انتخاب کنید “رمز عبور شخصی من را تنظیم کنید” گزینه. برای دسترسی به صفحه رمز ورود ، شماره ها را بخوانید و وارد کنید.

فیلم های آفلاین کودکان و نوجوانان YouTube

پس از اتمام تصمیم گیری ، کد عبور 4 رقمی را وارد کنید ، پس از تصمیم گیری در مورد دیگر مهم خود. از شما خواسته می شود برای تأیید دوباره کد عبور را وارد کنید.

این کار باعث می شود فرزندان شما از روی کار بروند “جستجو کردن” تابع ، که فقط محتوا را به اشتراک محدود می کند. اگر می خواهید یک کد عبور جدید را تنظیم کنید ، به سادگی روی آن ضربه بزنید “تغییر کد عبور”. برای کسانی که می خواهند آن را به طور کامل حذف کنند ، روی ضربه بزنید “رمز عبور را حذف کنید”.

در شرایطی که رمز عبور را فراموش کرده اید (همیشه برای بزرگسالان اتفاق می افتد) می توانید با حذف و نصب مجدد برنامه YouTube Kids همه تنظیمات را دوباره تنظیم کنید. سپس مجبور خواهید بود کنترل والدین و فیلمهای پیشنهادی موجود را دوباره پیکربندی کنید.

کد عبور را تنظیم کنید

فعال باشید – گزارش / مسدود کردن فیلمهای قابل قبول!

بگذارید چیز مهمی را در اینجا تکرار کنم: بهترین کنترل والدین ما والدین هستیم. در وهله اول اشتباه ما به YouTube Kids در فیلتر کردن محتوا اعتماد کرد.

من یک اشتباه کوچک از اینکه کمتر در کاری که بچه من در اوقات فراغت برای سرگرمی تماشا می کند ، اشتباه کردم و اندکی می دانستم که او’تحت تأثیر زباله های تحت اللفظی ، به عنوان محتوا!

این روزها کانال های کارتونی نمی کنند’در مورد تأثیرگذاری ویدیوهایشان ، یا شاید این کارها ، زحمت بکشید و این همه نوعی برنامه پیچیده است.

صرف نظر از این دلیل ، آپلودکننده هایی که به چنین محتوای خشونت آمیز ، سادیستی و پورنوگرافی اجازه می دهند به بچه ها برسند ، مطمئناً برخی از مشکلات را با مشکل مواجه کرده اند. دعوا ما به عنوان والدین در برابر آنها است ، نه YouTube Kids – هرچند که آنها نیز نقش اصلی در این آشفتگی دارند.

مسدود کردن و گزارش دهی کودکان YouTube

این کل حادثه یادآوری خوبی است که ما باید از نزدیک با نزدیک انتخاب های خود را تحت نظارت داشته باشیم. از مدیریت قرار گرفتن در معرض آنها در اینترنت تا تلویزیون و تلفن های هوشمند ، ما باید از روشی متناسب با سن مراقبت کنیم.

وظیفه ما این است که محتوای اعتراض آمیز را گزارش و مسدود کنیم ، تا بچه های ما از نظر روحی عاقل بمانند. در غیر این صورت ، آسیب به نظافت آنها می تواند غیرقابل جبران باشد.

من چند مثال بالا راجع به اینکه چه نوع محتوا باید گزارش شود آورده ام. با مسدود کردن هر کاری که اسپایدرمن و السا را ​​در کنار هم داشته باشد شروع کنید. کانال هایی مانند Superheroes IRL و Beeble TV مرتباً محتوای بزرگسالان را با برنامه های عجیب و غریب ارسال می کنند.

YouTube Kids تیمی دارد که فیلم های پرچم دار را 24/7 بررسی می کند ، بنابراین می توانید فیلم ها را حذف کرده و گزارش دهید.

فعال باشید

روند مسدود کردن / پرچم گذاری فیلم ها آسان است. اگر فکر می کنید ناشر ماهی است ، بر روی دکمه سه نقطه ای ضربه بزنید و دکمه ضربه / گزارش را بزنید ، و این فیلم تصویری / صوتی نامناسب دارد.

حتی می توانید کل کانال را مسدود کنید ، بنابراین می توانید از دریافت توصیه های مشترکین حیله گر جلوگیری کنید. این’آنچه من اکنون انجام می دهم ، و به محدود کردن محتوای پوچ در برنامه کمک کرده است.

در مورد استفاده مسئولانه YouTube با کودکان خود بحث کنید

من امیدوارم که شما بچه ها دان نیست’به توصیه های ناخواسته من در مورد فرزندپروری توجه کنید. من می دانم چه چیزی برای یک کودک کار می کند ، ممکن است لزوما برای دیگری کار نکند. با این حال ، من’متوجه شده ام که هرچه با پسرم درمورد موضوعات مختلف ارتباط برقرار کنم بیشتر او را جدی می گیرد.

من’من نوع شخصی نیست که بتواند سخنرانی کند و در باسن درد شود. دلایل آنچه را که هست را توضیح می دهم ، و خیلی خوب کار می کند! به زودی پس از مشاهده تاریخچه تماشای ، من و همسرم نسبت به آنچه او می بیند کاملاً سختگیر شدیم و این بدیهی است که اوضاع ناخوشایند است. بنابراین ، من فکر کردم که چرا با توضیح صحیح امور نمی توان ارتباط بهتر و مؤثر تری برقرار کرد.

من به پسرم گفتم که برخی از فیلم ها برای تماشای او مناسب نیستند و وقتی بزرگ شد – من’d به او آزادی کامل بدهید تا ببیند چه می خواهد. او از من پرسید, “من چقدر بزرگتر باید بابا باشم?” ساختن آن صورت سگ توله سگ (زیرا او از تماشای آن همه چیزهای غیر قابل توضیح در مورد شستشوی مغز لذت می برد).

جواب دادم صادقانه گفتم, “وقتی تو’دوباره 14 یا 15 ، شما برنده شد’از پایان من هیچ محدودیتی ندارم ما می توانیم فیلم ها / نمایش های تلویزیونی را نیز با هم تماشا کنیم. من میتوانم’منتظر بزرگ شدن شما هستم.” بنابراین به جای اینکه احساس بدی کند ، هیجان زده شد. در اینجا چند روش دیگر برای مقابله با بحث در مورد استفاده مسئولانه از YouTube ارائه شده است

  1. همیشه آنچه را که در اینترنت مشاهده می کنند بررسی کنید. به طور منظم تاریخچه تماشا را رصد کنید و به آنها بگویید که نسبت به مشاهده موارد نامناسب نیز مراقب باشند. آی تی’بحث دشوار نیست ،!
  2. در پاسخ به سؤالات باز باشید تا بچه های شما بتوانند احساسات و علاقه های خود را به اشتراک بگذارند. اگر دوست دارند Peppa را تماشا کنند ، بپرسید که خوک چگونه کار می کند. این روش ، اگر آنها’هر چیزی را که دیده اند دیده ام’آنها قرار است ببینند ،’برای به اشتراک گذاشتن آن با شما باز است.
  3. با سخنان خود همدل باشید. اینترنت مکانی کثیف است و با ذهن بچه های ما بازی می کند. این عادت را به شما عادت دهید که وقتی کار اشتباهی انجام دادید ، متوقف و فکر کنید که می خواهید از والدین خود بشنوید.
  4. دان’اگر فرزندانتان اشتباه کنند ، بیش از حد به آن مبتلا می شوید. هرچه کودک را بیش از چیزی پین کنید ، احساس می کند که دوباره این کار را انجام دهد. بله ، اطمینان حاصل کنید که آنها درس خود را یاد می گیرند ، اما با شفقت و درک بیشتر.
  5. از فرزندان خود بپرسید که آیا می توانید هنگام تماشای فیلم های YouTube به آنها بپیوندید. درست مثل ما بزرگترها ، بچه ها نیز مشتاق به اشتراک گذاری مطالبی هستند که دوست دارند. این امر نه تنها اعتماد به نفس خود را برقرار می کند ، بلکه امکان بررسی آنها را آسان تر می کند.
  دور زدن VPN بلوک با استفاده از قدرت انسداد

چه کاری باید انجام دهید اگر کودک شما محتوای مزاحم را مشاهده کرد?

علی رغم اینکه در نظارت بر محتوایی که کودک شما می بیند بسیار فعال است ، همیشه این احتمال وجود دارد که آنها به چیزی برخورد کنند که برای ذهن جوان خطرناک باشد. من هم همین اتفاق را تجربه کردم ، وقتی کودک من شاهد قسمت های تصاویر ترسناک ، خطر شدید و صداهای بلند بود.

حتی یک فیلم وجود داشت که در آن هیچ سانسوری روی خون و گور وجود نداشت. از آنجا که بچه من فقط 7 سال دارد ، چنین محتوای سادیستی بلافاصله تأثیر منفی بر وی گذاشت. کودکانی که سن دارند معمولاً می توانند’بین واقعیت و خیال تفاوت قائل شوید.

در ذهن او ، او در واقع معتقد است که میکی ماوس به طرز وحشیانه شکنجه شده است ، زیرا گوشش قطع شد. حتی اگر به بچه ها بگویید’واقعی نیست ، شما هنوز هم آنها را ترسان خواهید کرد. به زودی ، شما’شروع به توجه به مشکلات خواب و ترس های غیرمنطقی می کنید.

من به همه والدین توصیه می کنم که چگونگی خواب بچه های شما در شب را بررسی کنند. از زمانی که برنامه YouTube Kids را بارگیری کردم ، بچه من شروع به گرفتن کابوس های بیشتری کرد و به اتاق ما می رود تا با ما بخوابد.

من هرگز نتوانستم آنرا بفهمم ، زیرا هیچ وقت زحمت کشیدن مطالبی را که او می بیند زحمت نمی کشم. این باعث شد که من مانند یک پدر و مادر واقعاً بد احساس شوم ، از این رو چرا نمی دانم’از دیگران می خواهم همان اشتباهی را که من کردم انجام دهند.

چه کاری باید انجام دهید اگر کودک شما محتوای مزاحم را مشاهده کرد

به من و همسرم زمان زیادی کشید تا کسانی که تصاویر و صداهای توزیع شده از سر او را بیرون می کشند. اگر فکر می کردیم که تحریک کننده است ، ما باید مراقب او باشیم و یک فیلم / نمایش را خاموش کنیم. در همان زمان ، ما شروع به پرسیدن سؤالات بیشتر و کمک به او برای غلبه بر ترس های خود کردیم.

برای والدین جوان ، من’d توصیه کنید فقط به ANIMATION چسبیده باشید. این به بچه ها کمک می کند تا درک کنند که چه می کنند’تماشای واقعی واقعی نیست ، بلکه خیالی است. اگر فرزند شما زیر 7 سال است از نشان دادن عنوان های ترسناک با زامبی ها ، بیگانگان ، اسکلت ها و هیولا خودداری کنید.

برای کابوس ها ، تا حد ممکن مراقب و دلگرم باشید ، کودک خود را در آغوش بگیرید و سپس به آرامی آنها را از موضوع دور کنید. داستانهای خواب شاد همیشه کار می کنند ، یا چیزی خلاقانه تر. من اغلب رقص پیتر پاندا را از فیلم انجام می دهم “پستاندار” برای بچه من.

شما یکی را می شناسید, “وقتی تو’دوباره پایین و پایین ، پایین تر از کف” هاها بلافاصله خلق و خوی را درست تنظیم می کند ، و او را خوشحال و سرحال می کند. می توانید چیز دیگری را که برای فرزندانتان مفید است امتحان کنید. فقط به یاد داشته باشید که باید محیط مثبتی ایجاد کنید. بنابراین ، قبل از خواب از چیزهای بالقوه ترسناک بپرهیزید!

گزینه های دیگر برای YouTube Kids

YouTube به عنوان اولین معرفی بچه های ما با دنیای دیجیتالی بسیار پر سرعت و پر از محتوا که برای همه مخاطبان جذاب است ، وجود دارد. در حال حاضر ، فیلم های کودکانه زیادی برای تماشای وجود دارد ، اما آنچه بیشتر بچه ها در آن سرنوشت نیستند’برای آماده سازی ، معمولاً بعد از اولین کلیک می آید.

برنامه ها پخش فیلم های پیشنهادی را به صورت خودکار و آن شروع می کنند’همه چیز برای نابودی بی گناهی فرزندتان لازم است. من واقعاً در توضیح چگونگی ایمن نگه داشتن فرزندانتان در YouTube کاملاً دقیق عمل کرده ام ، اما با اینکه بزرگترین پلت فرم پخش ویدیو است ، اما’تنها ماهی در دریا است.

بسیاری از برنامه های فیلم های کودک پسند در دسترس هستند که دارای ویژگی های مناسب خانوادگی ، برخورداری از محتوای محکم تر و کنترل والدین سخت تر هستند. در میان برخی از بهترین ها ، موارد زیر ذکر شده است:

کودکان و نوجوانان Netflix

اگر اشتراک Netflix دارید ، ممکن است’متوجه شده ام “بچه ها” نمایه ، به محض دسترسی به برنامه یا وب سایت. معلوم نیست ، VoD نیست’فقط Stranger Things ، مطالب بسیار بیشتری برای دیدن بچه ها وجود دارد – که توسط تیم نتفلیکس با دقت انتخاب شده اند. از فیلم های انیمیشن / نمایش های تلویزیونی گرفته تا نمایش های واقع بینانه تر ، مطالب زیادی برای لذت بردن بچه ها وجود دارد. در مورد کنترل های بچه گانه آنها در اینجا بخوانید!

کودکان و نوجوانان Netflix

بچه

ممکن است اینترنت گاهی اوقات پرشور باشد ، اما در عین حال پر از راه حلهای مفید باشد. اگر فکر می کنید’به اندازه کافی دیده می شود ، سعی کنید Kidy را بررسی کنید – an “هوشمند ، موتور جستجوی ایمن برای بچه ها”. این اجازه می دهد تا کودک شما بدون مراجعه به سایت های تجاری عجیب ، اسپم ها و تبلیغات محتوا را پیدا کند. Kidy همچنین محتوای بزرگسالان را مسدود کرده و توصیه هایی را در وب سایت های کودک پسند ارائه می دهد که آموزش مناسب را ارائه می دهند!

بچه

كودوس

اگر فرزند شما الهام بخش تبدیل شدن به یک کامپیوتر شبانه روزی ، کرم بوک ، کاوشگر جوان ، هنرمند یا ورزشکار آینده باشد ، ممکن است بخواهید Kudos را بررسی کنید. این برنامه ها در دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس است و به کاربران امکان می دهد با ایجاد ، بارگذاری و به اشتراک گذاری انواع ویدیوهای آموزشی ، خود را ابراز کنند. این یک برنامه عالی برای بچه های بین 8 تا 13 سال است ، و موقعیت خود را به عنوان یک معرفی مطمئن در رسانه های اجتماعی نیز قرار می دهد!

كودوس

تانکی

اینترنت همیشه همه چیز را برای همه دارد و اگر بچه شما طرفدار بازی است ، ممکن است بخواهید او را به Tankee قلاب کنید. این برنامه مقصد مناسبی برای بچه ها بین 6 تا 12 سال است تا از فیلم های بازی های متناسب با سن لذت ببرید ، از طریق مشارکت های خود با نام هایی مانند SuperParent ، GamesIndustry.Biz ، Kidscreen ، 512Tech و موارد دیگر ، دارای مجموعه متنوعی از محتوای بازی های مجاز و سرپرستی است..

صفحه اصلی Tankee

KidzTube

همانطور که از این نام پیداست ، KidzTube صرفاً برای محتوای دوستدار کودکان است ، منهای YouTube Poop که شامل همه ی کثافت های جهان است! این وب سایت 26 دسته ویدیوی مختلف را ارائه می دهد ، از جمله موضوعاتی مانند Dance، Fitness، Fine Arts، English، How to To. اگر بخواهند چیزی متفاوت از معمول را تماشا کنند ، بچه ها می توانند فیلم هایی را نشان دهند که دارای نمایش ، روند یا محبوب باشند!

جستجوی KidzTube Kidz

فیلم دیزنی

اگر فرزند شما همه چیز دیزنی را دوست دارد ، پس جایی بهتر از مراجعه مستقیم به منبع وجود ندارد. دیزنی ویدئو یک وب سایت اختصاصی برای کودکان و نوجوانان است که از فیلم / کارتون / برنامه های تلویزیونی خود لذت می برند. همچنین می توانید برای لذت بردن از فیلم های موجود در مجموعه شخصی آنها ، برنامه رایگان Disney Movies Anywhere را دانلود کنید. بهترین قسمت از همه: این برنامه همچنین به تنظیمات کنترل والدین مجهز شده است!

فیلم دیزنی

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

آه ، احساس می کند که من همه چیز را در این مورد بیرون کردم ، اما من فقط می خواهم مردم از خطرات ناشی از رها کردن بچه های شما بدون نظارت مطلع شوند – به خصوص هنگام دسترسی به برنامه هایی مانند YouTube و جایگزین آن برای کودکان..

اگرچه ، بسیاری از فیلم ها حذف شده اند ، فیلم های جدید همچنان در زیر کانال های Kids (در کانال های کودکان) ظاهر می شوند – که مطمئناً دستور کار پیچیده ای دارند. من فقط می توانم’سرم را به آنچه بچه هایمان می دیدند بپیچان!!!

آیا ما بیش از حد زیر لباس طنز می رویم؟ آپلودکننده های YouTube Poop هنگام ایجاد چنین محتوای بزرگسالان برای بچه ها چه چیزی را در ذهن خود دارند؟ کسب درآمد بسیار مهم شده است که اکنون مردم قصد دارند بچه ها را به تماشای فیلم های پیچ خورده فریب دهند?

آیا برخی والدین از قرار گرفتن در معرض زودهنگام چنین محتواهایی تأیید می کنند ، یا باید اجازه دهیم بچه های ما بچه باشند؟ اینها سؤالاتی است که باید به آنها پاسخ داده شود و من مجدداً به همه والدین می خواهم که همه اینها را بسیار جدی بگیرند.

من همچنین امیدوارم که داستان من به کسانی که تجربه یکسان را دارند ، کمک کند تا پایه و اساس یک تجربه تماشای آنلاین ایمن تر ، نه تنها در YouTube بلکه در سایر وب سایت ها و برنامه ها را نیز ایجاد کنند. برای شما آرزوی موفقیت می کنم و آرزو می کنم این قطعه را در خانواده ، دوستان نزدیک و سایر موارد به اشتراک بگذارید. روز خوبی داشته باشید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me