تست سرعت VPN – 5 از 80 ارائه دهنده نیاز به سرعت & rsquo؛

VPN ها مانند Avengers یا Justice League صنعت خصوصی هستند که اطلاعات IP شما را مخفی می کنند و اتصال شما را برای محافظت در برابر کلاهبرداران ، سارقان هویت ، کلاهبرداران فیشینگ و هکرها رمزگذاری می کنند. آنها برای دریافت ناشناس ماندن به صورت آنلاین ، همراه با دسترسی به وب سایتهای مسدود شده ، مشارکت در P2P / تورنت و دور زدن بر ISP بسیار مهم هستند. این مقاله بر روی یک مورد خاص برای VPN: عملکرد. این راهنمای تست عمیق سرعت VPN را در زیر از BestVPN.co در سریعترین VPN ها بخوانید!

به این ترتیب ، شما می توانید بر اساس آزمایش عملکرد سرور از مکانهای مختلف ، تصور کنید که چگونه VPN ها بر سرعت تأثیر می گذارند و کدام ارائه دهنده بهترین انتخاب است. از این گذشته ، آخرین موردی که شما می خواهید ثبت نام با ارائه دهنده فقط برای درک این نکته هستید که در ارائه سرعت های زیاد مکیده است ، که این امر برای پخش محتوای دزدان دریایی یا شرکت در P2P / Torrenting ضروری است. در حالی که به طور قطع حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن آنلاین مهم است ، دستیابی به سرعت معقول برای VPN به همان اندازه مهم است!

Contents

آیا VPN بر سرعت اثر می گذارد?

وقتی بیشتر افراد در مورد VPN صحبت می کنند ، معمولاً در حال گسترش اطلاعات نادرست هستند و می گویند این ابزارهای حریم خصوصی در واقع سرعت اینترنت شما را کاهش می دهند. در حالی که ما با این گفته مخالف نیستیم ، شرایط مختلفی وجود دارد ، جایی که یک VPN در واقع می تواند اینترنت شما را سریعتر کند. در روش اصلی ، یک VPN از پروتکل های سربار برای محاصره سازی / دفع کپسوله کردن استفاده می کند و لایه ای از رمزگذاری را به شبکه شما اضافه می کند..

این بدان معناست که تمام ترافیک اینترنت شما از یک دروازه مطمئن عبور می کند ، که برای ISP های محلی یا نظارت دولت غیرقابل مشاهده است. علاوه بر این “تونل رمزگذاری شده” در نتیجه کندتر اینترنت می شود. با این وجود ، در شرایطی که تلاشی آگاهانه برای پایین آمدن کیفیت خدمات دریافتی وجود داشته باشد ، ممکن است در واقع افزایش سرعت را تجربه کنید.

ISP ها ممکن است کلید IP را در آدرس IP اصلی خود تحمیل کنند. بدون VPN ، متوجه خواهید شد که سرعتی که دریافت می کنید برابر با برنامه ای نیست که احتمالاً در آن مشترک شده اید. پس از اتصال با VPN ، نقطه انتهایی تغییر می کند ، زیرا از یک آدرس IP جداگانه و DNS استفاده می کنید ، که از هر نوع محدودیت نرخ عبور می کند. البته عوامل مختلفی وجود دارد که سرعت VPN را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

عواملی که بر سرعت VPN تأثیر می گذارند

بیشتر کاربران VPN دانش کمی یا صفر در مورد نحوه عملکرد ابزارهای حریم خصوصی برای پنهان کردن هویت شما به صورت آنلاین دارند. بعضی اوقات حتی متخصصانی مانند ما برای کم کردن درک تکنیکها مشکل دارند که روند کار را انجام دهند. در ایجاد یک شبکه خصوصی مجازی بسیار دخیل است ، و عوامل زیادی با سرعت تاثیر گذار وجود دارد (بسیاری از آنها از شنیدن آنها شگفت زده خواهید شد.

فاصله تا سرور VPN

براساس محلی که در آن قرار دارید ، سرعت اینترنت ممکن است برای شخصی که نزدیک به یک سرور خاص زندگی می کند متفاوت از یک ساکن دور باشد. به همین دلیل است که بیشتر مشتری های VPN معمولاً دارای آن هستند “ارتباط خودکار” ویژگی ، که به طور خودکار یک سرور VPN قابل اعتماد در نزدیکی محل شما پیدا می کند.

به عنوان مثال ، اگر از چین به یک سرور در ایالات متحده متصل هستید ، می توانید سرعت زیادی را از دست بدهید. به همین ترتیب ، اگر سرور هونگ کنگ را انتخاب کنید ، سرعت سریع تری (به دلیل نزدیکی کاهش یافته) دریافت خواهید کرد. این عملکرد متنوع بر حسب مکان به دلیل زمانی است که برای یک بسته داده می تواند به جلو و عقب سفر کند.

پروتکل ها و رمزگذاری

از آنجا که VPN ها از پروتکل های قوی تر و رمزگذاری برای تقویت ناشناس بودن آنلاین خود استفاده می کنند ، متوجه کاهش سرعت کلی دریافت خواهید شد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید از یک تنظیم PPTP با رمزگذاری اصلی AES 128 بیتی استفاده کنید ، سرعت بیشتری خواهید گرفت.

از طرف دیگر ، اگر با رمزنگاری AES-256-CBC به دنبال OpenVPN (پروتکل UDP یا TCP) بروید ، باید با سرعت بیشتری برای آن امنیت اضافی بپردازید. فقط SSTP بهترین نسبت رمزگذاری و سرعت را ارائه می دهد ، اما پروتکل فقط در ویندوز در دسترس است.

  بیشتر ارائه دهندگان VPN شفاف - فقط 4 از 16 قابل اعتماد هستند

گره های متصل به یک سرور

VPN موجودات جهانی هستند که صدها نفر در یک زمان واحد مصرف می شوند. به عبارت ساده ، بسته به VPN که با آن وارد سیستم شده اید و در صورت استفاده از IP پویا ، باید با مشکلات مربوط به بار سرور روبرو شوید که مستقیماً سرعت دریافتی شما را نادیده می گیرد..

هرچه تعداد افراد بیشتری که به یک سرور واحد متصل هستند ، بار سنگین سرور را در پی خواهد داشت. این بدان معنی است که سرعتهای دریافت شده به احتمال زیاد تنظیم می شوند. به همین دلیل ترجیح داده می شود به سراغ ارائه دهنده هایی بروید که لیست خوبی از مکانهای یک کشور ارائه می دهند. به عنوان مثال ، NordVPN بیش از 550 سرور تنها در انگلستان ارائه می دهد!

پرتاب باند توسط ISP

ما قبلاً به این موضوع اشاره کردیم ، ISP ها ممکن است محدودیت هایی را در سرعت اعمال کنند که ممکن است سرعت اینترنت شما در وهله اول مانع شود. اکنون ، ما قبلاً نیز اشاره کردیم که VPN ها به دور زدن این محدودیت ها کمک می کنند ، اما هنگام استفاده از اتصال تهیه شده توسط شماره گیری یا 3G ، می توانید برخی از مشکلات اتصال VPN را انتظار داشته باشید.

حتی اگر شما یک اتصال 50 Mbps داشته باشید اما اتصال بین ISP و ارائه دهنده VPN ضعیف است ، ممکن است کاهش سرعت را مشاهده کنید. در غیر این صورت ، بیشتر وقتی با VPN وارد سیستم شوید ، فقط در سرعت پهنای باند 10-20٪ ضرر خواهید دید.

برخی از دلایل مرتبط با رایانه

اگر واقعاً می خواهید از VPN بر روی رایانه خود استفاده کنید بدون اینکه کاهش چشمگیر در سرعت داشته باشید ، باید CPU خود را به یک پردازنده سریعتر مجهز کنید. این به طور خودکار منجر به افزایش سرعت بیشتر می شود ، اما ضروری است که برای ارائه 0٪ از دست دادن بسته ، یک ارائه دهنده قابل اعتماد و دارای اعتبار مشهور را انتخاب کنید..

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است سرعت اینترنت شما رنج ببرد تنظیمات فایروال شماست. اگر الگوریتم به طور مداوم VPN را مسدود کند ، از جلوگیری از جریان پیوسته اتصال جلوگیری می کند. هنگام انتخاب برنامه VPN از لیست VPN ها ، حتما مشتری را در لیست خدمات تأیید شده برای فایروال اضافه کنید..

بررسی اجمالی تست سرعت بالا VPN

ما می دانیم که کاربران به طور مداوم به دنبال ارائه دهندگان معتبر VPN هستند که در زمینه امنیت / حفظ حریم خصوصی و عملکرد سازش نکنند. اگر شما یکی از این افراد هستید ، پس در جای مناسب قرار دارید. در زیر می توانید تجزیه و تحلیل مفصلی در مورد 5 ارائه دهنده سریعترین VPN برتر (طبق آزمایش ما انجام دهید که مدت زمان قابل توجهی را برای ما در نظر گرفت و منجر به کمبود خواب شد).

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. سورفشارک
  4. VyprVPN
  5. VPN بافر شد

تست سرعت ExpressVPN

ExpressVPN که در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است در شهر جزایر ویرجین بریتانیا از داشتن یک سرویس گسترده VPN همه جانبه برخوردار است و هیچ انکاری ندارد! این کشور در یک پناهگاه امن به دور از حوزه های قضایی اتحادیه اروپا و ایالات متحده واقع شده است. ارائه دهنده اطلاعات ZERO را حفظ می کند و هرگز به دلیل کمک به سازمان های دولتی حتی در مواردی که آنها سرورهای خود را توسط مقامات ترکیه در یک پرونده ترور ضبط کرده اند ، مقصر شناخته نشده است..

پس از ورود به سیستم ExpressVPN ، در بیش از 90 کشور جهان به سرورهای 2000+ 140 دسترسی پیدا خواهید کرد. این امکان را برای انسداد وب سایتهای دارای محدودیت جغرافیایی مانند Netflix ، Hulu و BBC iPlayer فراهم می کند. بهترین قسمت از همه: سرعت شگفت انگیز را بدون توجه به کدام سرور به آن وصل می کنید. در زیر می توانید نتایج حاصل از تحلیل دقیق ارائه دهندگان را مشاهده کنید’ عملکرد در پنج مکان.

VPN کمترین سرعت کاهش را در بین 80+ ارائه دهنده دارد که ما این کار را بررسی کردیم و میانگین بارگیری 82.45 Mbps را بارگیری و سرعت بارگذاری 64.13 Mbps را در اتصال 100 مگابیت در ثانیه ارائه می دهیم..

تست سرعت ExpressVPN

تست سرعت ExpressVPN
سرور ایالات متحده انگلستان استرالیا آلمان فرانسه میانگین
دانلود 95.23 مگابیت در ثانیه 79.43 مگابیت در ثانیه 85.18 مگابیت در ثانیه 70.89 مگابیت در ثانیه 81.55 مگابیت در ثانیه 82.45 مگابیت در ثانیه
بارگذاری 69.21 مگابیت در ثانیه 60.49 مگابیت در ثانیه 70.99 مگابیت در ثانیه 60.72 مگابیت بر ثانیه 59.27 مگابیت در ثانیه 64.13 مگابیت در ثانیه
پینگ 105 میلی ثانیه 111 ms 62 میلی ثانیه 79 میلی ثانیه 70 میلی ثانیه 85.4 میلی ثانیه
  راهنمای حریم خصوصی نهایی

خلاصه عملکرد (میانگین سرعت)

سرعت دانلود: 82.45Mbps (17.55٪ کندتر)

سرعت بارگذاری: 64.13Mbps (35.87٪ کندتر)

پینگ: 85 میلی ثانیه

تست سرعت VPN - 5 از 80 ارائه دهنده نیاز به سرعت & rsquo؛

تست سرعت NordVPN

ارائه دهنده مستقر در پاناما به خاطر شهرت داشتن یک سرویس بسیار ایمن ، با بهره گیری از موقعیت استراتژیک ، که آن را از رقابت جدا می کند ، مشهور است. این مورد را به سیاست عدم ثبت آن اضافه نکنید و ارائه دهنده کسی نیست که با آن مشکل ایجاد کنید ، به خصوص اگر می خواهید در مقابل سارقان هویت ، کلاهبرداران ، فیشینگ و مجرمان سایبری محافظت کنید.

ویژگی هایی که از ارائه دهنده دریافت می کنید شامل حفاظت از نشت DNS ، سوئیچ Kill Automatic و پیاز بیش از VPN است. برای فن آوری های پیشرفته ، شما DoubleVPN دارید که تمام ترافیک شبکه را از طریق دو سرور واقع در کشورهای مختلف عبور می دهد. CyberSec که تهدیدهای سایبری ، وب سایتهای مضر و بدافزارها را در دستگاههای شما پخش نمی کند.

شما به بیش از 5150 سرور در 62 کشور جهان دسترسی دارید. تست های سرعت زیر عملکرد شگفت انگیز را با سرعت بارگیری به طور متوسط ​​80.00 Mbps و بارگذاری 56.68 Mbps نشان می دهد.

تست سرعت NordVPN

تست سرعت NordVPN
سرور ایالات متحده انگلستان استرالیا آلمان فرانسه میانگین
دانلود 91.71 مگابیت در ثانیه 83.96 مگابیت در ثانیه 75.81 مگابیت در ثانیه 65.98 مگابیت در ثانیه 82.55 مگابیت بر ثانیه 80.00 مگابیت در ثانیه
بارگذاری 60.63 مگابیت در ثانیه 49.99 مگابیت در ثانیه 50.19 مگابیت بر ثانیه 59.88 مگابیت در ثانیه 62.72 مگابیت بر ثانیه 56.68 مگابیت در ثانیه
پینگ 128 میلی ثانیه 92 میلی ثانیه 117 ms 99 میلی ثانیه 55 میلی ثانیه 98.2 ms

خلاصه عملکرد (میانگین سرعت)

سرعت دانلود: 80.00 Mbps (20.00٪ کندتر)

سرعت بارگذاری: 56.68 Mbps (43.32٪ کندتر)

پینگ: 98.2 ms

تست سرعت VPN - 5 از 80 ارائه دهنده نیاز به سرعت & rsquo؛

تست سرعت Surfshark

Surfshark ، مشابه ExpressVPN ، در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است (صلاحیت VPN-دوستانه) ، به این معنی که از مزیت استراتژیک نسبت به سایر خدمات برخوردار است. هیچ قانون حفظ اطلاعات در BVI وجود ندارد و لازم نیست نگران اتحادهای 5 چشم یا 14 چشم باشید. ارائه دهنده دو رمزگذار رمزنگاری قوی را ارائه می دهد: AES-256-CBC و AES-256-GCM.

برای اتصال ، ارائه دهنده سرعت شگفت انگیزی را در لیست سرورهای در حال گسترش خود ارائه می دهد ، و در 45 کشور فقط در 2 ماه به 500+ می رسد. شما همچنین برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها ، به همراه یک برنامه روتر ، برنامه دارید. با توجه به قیمت گذاری ، Surfshark تمایل دارد بسیار مقرون به صرفه و مناسب برای کیف پول باشد. اگر برای برنامه سالانه بروید ، فقط 5.99 دلار در ماه پرداخت می کنید که در هر 12 ماه به 71.88 دلار می رسد

همانطور که در زیر می بینید ، عملکرد VPN نیز بسیار چشمگیر است و سرعت بارگیری مناسب 76.22 Mbps را به طور متوسط ​​، همراه با بارگذاری 66.19 Mbps به همراه دارد..

تست سرعت VPN

 

تست سرعت Surfshark
سرور ایالات متحده انگلستان استرالیا آلمان فرانسه میانگین
دانلود 87.52 مگابیت در ثانیه 80.23 مگابیت در ثانیه 75.61 مگابیت در ثانیه 67.96 مگابیت در ثانیه 69.78 مگابیت در ثانیه 76.22 مگابیت بر ثانیه
بارگذاری 77.91 مگابیت در ثانیه 71.18 مگابیت در ثانیه 63.73 مگابیت در ثانیه 60.11 مگابیت در ثانیه 57.98 مگابیت بر ثانیه 66.18 مگابیت در ثانیه
پینگ 120 میلی ثانیه 144 ms 220 میلی ثانیه 115 میلی ثانیه 102 میلی ثانیه 140 میلی ثانیه

 

خلاصه عملکرد (میانگین سرعت)

سرعت دانلود: 76.22 Mbps (23.78٪ کندتر)

سرعت بارگذاری: 66.18 Mbps (33.82٪ کندتر)

پینگ: 140 میلی ثانیه

تست سرعت VPN - 5 از 80 ارائه دهنده نیاز به سرعت & rsquo؛

تست سرعت VyprVPN

ایجاد شده توسط Golden Frog و واقع در سوئیس ، VyprVPN یکی دیگر از قابل اعتماد FAST VPN است که یک پایگاه داده عظیم از 700 سرور در سرتاسر جهان را ارائه می دهد ، همراه با پردازنده هایی مانند DPI Protection ، NAT Firewall و Chameleon Technology ، برای امنیت بهتر ، هنگام شرکت در torrenting / streaming. فعالیت ها. از این گذشته ، هرچه ویژگی های بیشتری برای حفظ حریم خصوصی داشته باشید ، بهتر می شوید!

پس از تست عملکرد ارائه دهنده ، سرعت فوق العاده ای را در اتصال 100 مگابیت در ثانیه ما دریافت کردیم که با انتخاب سرورهای مختلف یا افزایش ترافیک شبکه ، تا حد زیادی تحت تأثیر قرار نگرفتند ، تنها 25.61٪ کاهش نشان می دهیم. این ممکن است به این دلیل باشد که VyprVPN شبکه خود را مدیریت می کند ، به همین دلیل امکان ارائه سرعت های عالی همیشه وجود دارد!

با وجود اتصال به سرورهای مختلف ، سرعت با کمی ضرر سازگار بود. در بارگیری متوسط ​​74/39 مگابیت در ثانیه و بارگذاری 61.87 Mbps دریافت کردیم.

تست سرعت VyprVPN

VyprVPN
سرور ایالات متحده انگلستان استرالیا آلمان فرانسه میانگین
دانلود 84.69 مگابیت در ثانیه 74.63 مگابیت در ثانیه 75.15 مگابیت در ثانیه 64.96 مگابیت بر ثانیه 72.55 مگابیت بر ثانیه 74.39 مگابیت بر ثانیه
بارگذاری 74.18 مگابیت در ثانیه 61.51 مگابیت در ثانیه 57.82 مگابیت در ثانیه 52.26 مگابیت بر ثانیه 63.59 مگابیت در ثانیه 61.87 مگابیت در ثانیه
پینگ 192 ms 209 ms 175 میلی ثانیه 240 ms 140 میلی ثانیه 191.2 ms
  تست نشت VPN - فقط 18 (از 105) VPN ها ممیزی ما را پشت سر گذاشتند [به روزرسانی هفتگی]


سرعت دانلود:
74.39 Mbps (25.61٪ کندتر)

خلاصه عملکرد (میانگین سرعت)

سرعت بارگذاری: 61.87 Mbps (38.13٪ کندتر)

پینگ: 191.2 ms

تست سرعت VPN - 5 از 80 ارائه دهنده نیاز به سرعت & rsquo؛

تست سرعت VPN بافر

به تازگی راه خود را برای ورود به بازار VPN ، ارائه دهنده مستقر در جبل الطارق نام دیگری است که برای ارائه عملکرد استثنایی و سرعت برای کسانی که آن را میل می کنند معروف است. اگرچه برخی از ورود به سیستم جلسه / اتصال وجود دارد ، VPN بسیار امن است ، زیرا سرورهای مرکزی آن در هلند مستقر هستند ، جایی که شما نمی توانید سوابق داده را بدون ضمانت مناسب مشاهده کنید.!

البته باقی مانده سیاهههای مربوط بعد از 30 روز حذف می شوند. ما از شفافیتی که VPN برای محصول به ارمغان می آورد ، قدردانی می کنیم ، زیرا بهتر از آن است که بعداً شوکه شویم / تعجب کنیم ، شبیه به چیزی که چندی پیش با PureVPN تجربه کردیم. برای اتصال ، Buffered به سرورهای موجود در 41 کشور در سراسر جهان برای انسداد و انسداد در P2P / تورنت ارائه می دهد.

سرعت دریافتی شما بسیار شگفت انگیز است با وجود ساعت VPN با سرعت 72.35 Mbps بارگیری و 64.71 Mbps بارگذاری به طور متوسط ​​، پس از انجام آزمایش در پنج مکان مختلف سرور!

تست سرعت VPN بافر

VPN بافر شد
سرور ایالات متحده انگلستان استرالیا آلمان فرانسه میانگین
دانلود 85.27 مگابیت در ثانیه 79.53 مگابیت در ثانیه 71.82 مگابیت بر ثانیه 65.92 مگابیت در ثانیه 59.21 مگابیت در ثانیه 72.35 مگابیت بر ثانیه
بارگذاری 76.17 مگابیت در ثانیه 69.79 مگابیت در ثانیه 62.91 مگابیت بر ثانیه 60.98 مگابیت در ثانیه 53.74 مگابیت در ثانیه 64.71 مگابیت در ثانیه
پینگ 85 میلی ثانیه 189 ms 222 ms 127 ms 259 ms 176.4 ms

خلاصه عملکرد (میانگین سرعت)

سرعت دانلود: 72.35 Mbps (27.65٪ کندتر)

سرعت بارگذاری: 64.71 Mbps (35.29٪ کندتر)

پینگ: 176.4 ms

تست سرعت VPN - 5 از 80 ارائه دهنده نیاز به سرعت & rsquo؛

مقایسه تست سرعت VPN

رتبه ارائه دهنده VPN سرعت دانلود سرعت بارگذاری
شماره 1 ExpressVPN 82.45Mbps (17.55٪ کندتر) 64.13Mbps (35.87٪ کندتر)
شماره 2 NordVPN 80.00 Mbps (20.00٪ کندتر) 56.68 Mbps (43.32٪ کندتر)
شماره 3 سورفشارک 76.22 Mbps (23.78٪ کندتر) 66.18 Mbps (33.82٪ کندتر)
شماره 4 VyprVPN 74.39 Mbps (25.61٪ کندتر) 61.87 Mbps (38.13٪ کندتر)
شماره 5 VPN بافر شد 72.35 Mbps (27.65٪ کندتر) 64.71 Mbps (35.29٪ کندتر)

نحوه بررسی سرعت اینترنت | روش پشت تست ها

BestVPN.co از ابزار تخصصی تست سرعت ویژه خود برای تجزیه و تحلیل عملکرد VPN های مختلف در سرورهای متنوع در سراسر جهان استفاده می کند. نتایج سپس به طور خودکار برای خواندن دقیق در یک ساختار گرافیکی ترسیم می شوند ، که برای تشخیص بهترین ارائه دهنده ضروری است. این ابزار در دسترس عموم نیست ، اما افرادی که می خواهند سرعت اینترنت خود را بررسی کنند می توانند همیشه به گزینه های دیگر اعتماد کنند.

ابزارهای آنلاین بی شماری در دسترس هستند که با آزمایش سرعت اینترنت شما نتایج دقیقی را ارائه می دهند. در حقیقت ، تقریباً هر وب سایت حریم شخصی که بازدید می کنید ، مسلماً اطلاعاتی درباره هویت نشتی شما بصورت آنلاین نشان می دهد و محل دقیق آن را بر اساس آدرس IP شما نشان می دهد. ExpressVPN ، CyberGhost ، PureVPN فقط چند نمونه از وب سایت های VPN هستند که چنین اطلاعاتی را ارائه می دهند.

اگر به یک ابزار مطمئن فقط برای بررسی سرعت اینترنت خود نیاز دارید ، ممکن است بخواهید تست سرعت را توسط Oakla ، تست تست سرعت KeyCDN ، Google PageSpeed ​​Insights ، GTmetrix ، WebPageTest ، بهینه سازی Varvy Pagespeed ، UpTrends ، dotcom-monitor ، Yellow Yellow انجام دهید. ابزارها ، تستر بار بار Sucuri ، Pagelocity و YSlow.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

امیدواریم این راهنما به کاربران در یافتن سریعترین VPN ها کمک کند که بتوانند بدون هیچ زحمتی به پخش یکپارچه یا بارگیری تورنت کمک کنند. برای آزمایش هر سرویس زمان زیادی لازم داشت ، اما نظر کاربر همیشه بالاتر است. اگر با هر یک از ارائه دهندگان بالا وارد سیستم شده اید ، در اظهار نظر زیر تردید نکنید تا یک بررسی غیرمنطقی ارائه دهید. همچنین ، به دنبال یک سرویس سریع VPN ، به راحتی راهنمای راهنمایی را با سایر فناوری های فناوری به اشتراک بگذارید. روز خوبی داشته باشید. چریو

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me