بیشتر ارائه دهندگان VPN شفاف – فقط 4 از 16 قابل اعتماد هستند

اکنون تعداد بیشتری از افراد از حریم خصوصی دیجیتالی خود آگاه هستند و منجر به هجوم شهروندان عضو خدمات VPN در سراسر جهان می شود..


در سه ماهه اول سال 2018 ، شهروندان با استفاده از VPN در آمریکای شمالی 18٪ ، در اروپا 18٪ ، 20٪ در خاورمیانه رشد کردند & آفریقا ، 23٪ در آمریکای لاتین و 30٪ در آسیا اقیانوسیه.

کاربران اینترنت با VPN (Statista 2018)

با این حال ، یکی از دلایلی که اکثر افراد از خدمات VPN متوقف می شوند عدم شفافیت است. بسیاری از ارائه دهندگان در بازار نسبت به پیشنهادات خود صادق نیستند.

اکثر آنها از افشای جزئیات در مورد دفتر مرکزی ، دارندگان ، سرمایه گذاران ، هیئت مدیره ، قناری ها و گزارش های شفافیت و مراحل حسابرسی (در صورت وجود) خودداری می کنند..

بنابراین ، BestVPN.co این را ایجاد کرد “VPN های شفاف” راهنما ، جایی که شما می توانید تمام اطلاعات پس زمینه را بدست آورید. من از طریق ایمیل به تیم های مختلف پشتیبانی VPN نزدیک شدم و از آنها سؤالات تهاجمی پرسیدم &# 55357؛&# 56841؛

Contents

بیشتر ارائه دهندگان VPN شفاف

  1. آیا VPN ها واقعاً شما را ایمن نگه می دارند?
  2. هرچند چیزها کمی پیچیده می شوند!
  3. استعلام ارائه دهندگان VPN در مورد شفافیت از طریق ایمیل

آیا VPN ها واقعاً شما را ایمن نگه می دارند?

شکی نیست که VPN ها ابزار دستی هستند. آنها آدرس IP شما را پوشانده ، مکان شما را پوشانده و ترافیک ورودی / خروجی را رمزگذاری می کنند ، و به کاربران می توانند کلید باز کردن درهای قفل شده را ارائه دهند.

این ویژگی های VPN به ویژه برای کاربران مستقر در کشورهایی که قوانین سخت اینترنت دارند ، مانند ایران ، عراق ، ترکیه ، چین ، روسیه ، امارات و مصر صادق است. در میان این موارد ، برخی حتی فیس بوک ، واتس اپ ، گوگل و غیره را ممنوع می کنند.

بسیاری از سرویس های VoD محدودیت های جغرافیایی را نیز تحمیل می کنند. ناگفته نماند ، شکارچیان نقض حق نسخه برداری همیشه در جستجوی کسانی هستند که از طریق اشتراک گذاری فایل / p2p ، مواد سرقت شده را بارگیری می کنند..

استفاده از VPN از این شکارچیان محافظت می کند ، شما را از چشمان مهربان در امان نگه می دارد ، به شما امکان می دهد محتوای محدود شده را از حالت انسداد خارج کرده و مجدداً به سیستم عامل ها / برنامه های رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

برخی از شهروندان شهروندان حتی از آنها برای دسترسی به سایتها / پرونده ها / خدمات در محل کار یا صرفاً برقراری ارتباط با دوستان / خانواده در خارج از کشور ، همانطور که در مطالعه دلایل استفاده VPN در زیر نشان داده شده است ، استفاده می کنند..

پیشرو انگیزه های استفاده از VPN (Statista 2018)

هرچند چیزها کمی پیچیده می شوند!

در موارد مثبت وجود دارد ، منفی نیز وجود دارد. من می توانم به شما بگویم که VPN ها امنیت کاملی را به کاربران ارائه می دهند ، اما این یک دروغ است. به استفاده از VPN به عنوان اولین قدم برای اعمال حریم خصوصی دیجیتال فکر کنید.

با این حال ، این خدمات با مجموعه ای از پیچیدگی های خاص خود همراه هستند. هنگام داوری “ایمنی” از یک VPN ، عوامل بسیار زیادی بازی می شوند و کاربران را ترغیب می کنند تا دانش خود را ارتقا بخشند.

به عنوان مثال ، یک سرویس VPN مستقر در صلاحیت 5 ، 9 یا 14 چشم ممکن است به دلیل قوانین نگهداری اطلاعات اجباری و نظارت انبوه از سوی دولت ، امن ترین گزینه نباشد..

به همین ترتیب ، متفاوت است “سیاست های ورود به سیستم” برای هر ارائه دهنده در مواردی که ممکن است برخی از افراد بی منطق باشند ، ممکن است ضبط اطلاعات جلسه / اتصال را غرق کند.

سپس ، شما در مورد نشت آدرس WebRTC / DNS / IP و استفاده از مکان های جعلی (مجازی) مشکلی دارید ، بدون اینکه ارائه دهندگان نسبت به آنها با مشتری / چشم انداز صادق باشند..

از همه مهمتر ، ارائه دهندگان VPN اطلاعات اساسی در مورد خدمات خود را فاش نمی کنند و فاقد شفافیت لازم برای اعتماد کاربران به محصول خود هستند.

استعلام ارائه دهندگان VPN در مورد شفافیت از طریق ایمیل

عدم شفافیت ارائه دهندگان از من خواست تا با پرسیدن چندین سؤال تهاجمی ، از طریق ایمیل با آنها به صورت خصوصی تماس بگیرم و درباره خدمات مختلف VPN اطلاعات بیشتری کسب کنم..

می خواستم ببینم بیشتر ارائه دهندگان چگونه با جداول جدول پاسخ می دهند. به جای اینکه آنها از ما اطلاعات بخواهند ، من لیستی از سؤالات را برای پاسخ به آنها ایجاد کردم.

در جایی که برخی راحت به راحتی جزئیات پس زمینه را به اشتراک می گذاشتند ، برخی دیگر گزینشی در مورد سؤالاتی که می خواستند به آنها پاسخ دهند ، ایجاد شک و تردید بود.

سوالات شامل اطلاعات مربوط به شرکت می باشد’دفتر مرکزی ، محل استقرار آن ، صاحبان و سرمایه گذاران پشت شرکت و هیئت مدیره. من همچنین سؤال کردم که آیا VPN گزارش شفافیت صادر کرده یا ممیزی شخص ثالث را انجام داده است یا خیر.

من هنگام انجام تحقیقات خود برای این راهنمای مقایسه VPN ، به ارائه دهندگان 180+ از طریق ایمیل ارسال کردم. تاکنون پاسخ هایی از 15 دریافت کرده ام و فقط 3 ارائه دهنده کاملاً شفاف هستند:

  1. حریم خصوصی کامل
  2. پنهان شدن. من
  3. CyberGhost

من به عنوان پاسخ های بیشتر به روزرسانی این لیست ادامه خواهم داد ...

حریم خصوصی کامل - مستقر در سوئیس و تأسیس در سال 2014

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

دفتر مرکزی ما در سوئیس است. آدرس دقیق را می توان در نوشتار ما یافت: https://www.perfect-privacy.com/fa/imprint

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

بله ، ما بیانیه های W Canary Canary را منتشر می کنیم.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

هر ماه. در اینجا پیوند وجود دارد: https://www.perfect-privacy.com/fa/wuarant-canary. ما در مورد گزارش های شفافیت منظم منتشر نمی کنیم.

در مورد استعلام های رسمی ، ما همیشه با مهربانی به آنها اطلاع می دهیم که هیچ اطلاعاتی نداریم که بتوانیم افشا کنیم. شما همچنین نمی دانید’لازم است هر درخواست DCMA را منتشر کنید.

در صورت توقیف سرور ، ما در وبلاگ خود به شما اطلاع می دهیم: https://www.perfect-privacy.com/fa/blog/server-seizure-in-rotterdam

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

نه ، نیازی به رسیدگی به ادعاهای خود نداریم. خوب ، ما گاهی اوقات این ممیزی ها را با ارائه دهندگان دیگر می بینیم ، با این حال ، می توانیم’با این احساس مبارزه کنید که آنها فقط بازاریابی می کنند.

منظورم این است که شما به مشتریان خود دروغ می گویید ، چرا با حسابرسی نیز دروغ نمی گویید؟ چرا حتی ممیزی انجام می دهید؟ فقط چند PDF خوب با ادعای ممیزی عالی تولید کنید.

همچنین ، حتی با وجود برخی از حسابرسی های قانونی ، آنچه که ارائه دهنده را از فعال کردن ورود به سیستم و همه نشانه ها در لحظه تمام شدن حسابرسی متوقف می کند?

اگر چنین نیست ، چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

همانطور که گفتم: این هیچ یک از حسابرسی های ورود به سیستم قابل استفاده نیستند. ما’بیش از 10 سال است که در حال کار بوده و رویدادهایی مانند آن در روتردام اتفاق افتاده است. صحنه می داند که می توانید 100 درصد به ما اعتماد کنید.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

ما می توانیم تأیید کنیم که ما همه انسان هستیم ، همه در اروپا واقع شده ایم و سالهاست که به خاطر علایق مشترک در رایانه ، امنیت ، هک کردن و فعالیت ، یکدیگر را می شناسیم..

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

در تجارت ما ، کار مستقل بسیار مهم است. این’چرا ما کاملاً بدون سرمایه گذار کار می کنیم. آی تی’درباره رشد سریع هم نیست.

ما می خواهیم یک سرویس حرفه ای VPN ارائه دهیم که بالاترین سطح امنیتی را ارائه می دهد. این همان چیزی است که صحنه از ما نیز قدردانی می کند.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

لعنتی ، وقتی شرکت غول پیکر با هیئت مدیره شرکت کنیم ، خیلی جالب خواهد بود. فقط شوخی ، اما به طور جدی هیئت مدیره وجود ندارد.

nVPN - مستقر در بوسنی و در سال 2010 تأسیس شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

ما نمی خواهیم’مانند چیزی وجود دارد “محل رسمی” و بنابراین هیچ آدرس دیگری نیست. ما گروهی از چهار علاقه مندان به حریم خصوصی هستیم که بیشتر در منطقه اروپای شرقی در بوسنی ، اوکراین ، لهستان و صربستان پخش شده اند.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

ما در واقع در حال فکر کردن هستیم که به زودی این کار را انجام دهیم ، بله ، اما ما نمی خواهیم’هنوز چنین مواردی وجود دارد ، اما برای سال 2019 برنامه ریزی شده است تا به نوعی بایگانی تهیه شود که هر عضو بتواند به آن دسترسی داشته باشد و پاسخ های ما را بخواند.

اگر گزارش شفافیت و ترخیص منتشر نشده است ، دلایل آن چیست?

دلیلی ندارد که پاسخ ها و کتابچه های خود را منتشر نکنیم ، واقعاً ، ما نمی خواهیم’چیزی برای پنهان کردن دارید همانطور که گفته شد ، ما این مورد را در سال 2019 منتشر و در دسترس اعضای خود خواهیم کرد.

من میتوانم’هنوز تاریخ دقیقی را بگویید ، زیرا ابتدا وظایف دیگری در لیست کار انجام داده ایم (پیاده سازی WireGuard ، کامل بومی IPv6 و انتشار مشتری و سیستم عامل لینوکس و Mac OS - 2-6 هفته آینده).

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

من شخصاً ، مشکلی برای انجام این کار نخواهم داشت ، سؤال اینجاست که چطور و کدام بنگاه چنین ممیزی را انجام می دهد و چگونه ، منظور من این است که چگونه چنین ممیزی در واقعیت به نظر می رسد ، کدام داده ها می خواهند پایگاه داده ، سمت سرور را ببینند..

منظور من این است که به هر حال طرف سرور مشکلی ندارد - اما بانک اطلاعاتی مشتری داستان دیگری است که ما ایمیل های مشتری را در آنجا داریم ، بنابراین مطمئن نیستید که کدام شرکت می تواند این کار را انجام دهد که به اندازه کافی قابل اعتماد باشد و چگونه.

چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

هیچ دلیلی علیه آن وجود ندارد ، فقط مطمئن نیستید که چگونه این کار انجام می شود و به چه کسی اعتماد کافی برای انجام ممیزی دارد.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

ما صاحب واحدی نداریم ، مانند این که در مورد همه گفته شد و هیچ کس مالک nVPN.net نیست ، ما چهار نفر داریم.

در حالی که دو نفر از آنها دسترسی به دامنه دارند و فقط یکی از آنها دارای حق دسترسی به بانک اطلاعاتی است ، هیچ مالک در اینجا وجود ندارد.

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

ما به هیچ وجه سرمایه گذار نداریم ، همه خود ساخته هستند و بین چهار نفری که من هستم ، خودمختار هستیم’ذکر شده در بالا.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

هیچ یک.

Hide.Me - مستقر در مالزی و در سال 2012 راه اندازی شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

ما در مالزی گنجانیده شده ایم ، آدرس شرکت ما این است: eVenture Limited ، Office 2.19 ، مرکز تجاری Lazenda ، سرزمین فدرال Labuan ، 87007 مالزی. شماره ثبت نام: LL09685

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

بله ، ما گزارش شفافیت دوره ای را با داده های تاریخی منتشر می کنیم.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

آخرین مورد سال 2015 بود و مورد بعدی در دو یا سه هفته آینده منتشر می شود.

https://hide.me/fa/blog/leon-juranic-certified-hide-me-as-one-of-the-most-anonym-vpn-provider/

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

بله ، ما اولین شرکت VPN هستیم که توسط یک حسابرس / شرکت مستقل حسابرسی شده است.

اگر بله ، آخرین بار سرویس VPN شما چه زمانی مورد بازرسی قرار گرفت؟ آیا می توانیم پیوندی به یک فایل URL / PDF بدست آوریم?

https://hide.me/fa/blog/leon-juranic-certified-hide-me-as-one-of-the-most-anonym-vpn-provider/

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

این شرکت کاملاً متعلق به بخش خصوصی است.

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

نه ، ما سرمایه گذاران شخص ثالث نداریم.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

مدیر شرکت سباستین شواب است.

CyberGhost VPN - مستقر در رومانی و در سال 2011 راه اندازی شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

ما’در بخارست ، رومانی ، خارج از 5 حوزه ، 9 چشم ، 14 حوزه قضایی اتحاد دوباره. جزئیات ما در اینجا آمده است: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/imprint

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

بله ، ما اولین کسانی بودیم که در صنعت VPN گزارش شفافیت را در سال 2011 منتشر کردیم’سنتی است که ما عزیز نگه داشته ایم.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

گزارش شفافیت سالانه ما در اینجا آمده است: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparity-report

تعداد درخواست های قانونی Q1 2019 به زودی در مرکز اطلاعات حریم خصوصی ما منتشر می شود: https://www.cyberghostvpn.com/privacyhub/

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

نه.

چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

تاکنون ، ما بر ساخت بهترین VPN برای کاربران خود متمرکز شده ایم. اما ما قصد داریم در آینده حسابرسی VPN خود را انجام دهیم.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

این در صنعت VPN رایج نیست ، اما تمام جزئیات در مورد ما عمومی است. با تیم و سگهای اداری ما اینجا ملاقات کنید: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/team

بیشتر در اینجا: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparity-report/about-us و اینجا: https://www.instagram.com/cyberghost_private_life/؟hl=fa

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

ما’بخشی از کیپ است. جزئیات بیشتر در اینجا: http://www.kape.com/about-us.html

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

می توانید تمام جزئیات را در اینجا بیابید: http://investors.kape.com/board-of-directors

Hotspot Shield - مستقر در ایالات متحده آمریکا و در سال 2005 راه اندازی شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

دفتر مرکزی ما در Redwood City CA است. آدرس: 1800 بلوار بندر ردوود سیتی کالیفرنیا.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

بله ، ما گزارش های شفافیت را منتشر می کنیم. از آنجا که ما اطلاعاتی را جمع آوری نمی کنیم که به ما امکان می دهد تا استفاده از اینترنت در VPN های خود را به کاربران شخصی ردیابی کنیم.

ما نمی توانیم و نمی توانیم اطلاعاتی را در اختیار دولتها ، آژانسهای اجرای قانون یا اشخاص ثالث در مورد استفاده از وب سایتهایی قرار دهیم که کاربران ما هنگام استفاده از خدمات ما از آنها بازدید می کنند.

علاوه بر این ، ما نمی توانیم کاربر شخصی را بر اساس یک آدرس IP عمومی روبرو کنیم.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

هر سال. در اینجا لینک https://www.hotspotshield.com/reports/AnchorFree_Transparity_Report-2018.pdf

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

آره. مخالف

اگر بله ، آخرین بار سرویس VPN شما چه زمانی مورد بازرسی قرار گرفت؟ آیا می توانیم پیوندی به یک فایل URL / PDF بدست آوریم?

https://www.av-test.org/fileadmin/pdf/reports/AV-TEST_VPN_Trust_Report_August_2018_EN.pdf

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

می توانید اطلاعات مربوط به تیم و هیئت مدیره را در سایت Anchorfree بیابید:

https://www.pango.co/about/

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

می توانید اطلاعات مربوط به تیم و هیئت مدیره را در سایت Anchorfree بیابید: https://www.pango.co/about/ 

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

می توانید اطلاعات مربوط به تیم و هیئت مدیره را در سایت Anchorfree بیابید: https://www.pango.co/about/

VPNSecure - مستقر در استرالیا و در سال 2010 تأسیس شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

سطح 1/360 St Paul’دره Fortity Valley ، بریزبن کوئینزلند.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

تا همین اواخر ، ما یک واریت قناری منتشر کردیم - اما در استرالیا ، Wuarant Canaries اکنون غیرقانونی است و ما مجبور شدیم آن را حذف کنیم.

ما به دلیل تغییرات اخیر در قانون استرالیا در حال انتقال این شرکت به هنگ کنگ هستیم - پس از اتمام این حرکت ، دوباره Warter Canary را منتشر خواهیم کرد.

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

ما ممیزی های تست نفوذ شخص ثالث را انجام می دهیم ، آخرین آزمایش در نوامبر 2017 توسط Senseon Solutions انجام شد

داشتن ادعاهای مربوط به عدم ورود به سیستم توسط شخص ثالث مانند Senseon چیزی نیست که قبلاً در نظر داشته باشیم ، با این وجود ممکن است در آینده این کار را انجام دهیم تا به مشتری آرامش بخشیم.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

Shayne McCulloch - لینک شده در https://www.linkedin.com/in/shaynem

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

سرمایه گذار نیست.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

Shayne McCulloch.

ProtonVPN - مستقر در سوئیس و تأسیس در سال 2014

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

دفتر مرکزی ما در ژنو سوئیس است. Chemin du Pré-Fleuri، 3 CH-1228 Plan-les-Ouates، Genève، Switzerland.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

بله ، ما گزارش شفافیت خود را به روز می کنیم & گارانتی قناری هر زمان که یک درخواست حقوقی قابل توجه جدید وجود داشته باشد.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

آخرین بار در تاریخ 2 فوریه 2019 به روز شد: https://protonvpn.com/blog/transparity-report/

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

با این وجود که ما با توجه به دفتر مرکزی ، صاحبان خدمات ، خدمات و غیره کاملاً شفاف برای کاربرانمان بوده ایم.

با این حال ، ما در حال بررسی یک ممیزی در آینده نزدیک هستیم زیرا این یک استاندارد صنعتی شده است.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

ProtonVPN AG کاملاً متعلق به Proton Technologies AG است.

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

جوابی نداره.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

هیئت مدیره ProtonVPN AG آنتونیو گامباردلا است.

Windscrib - مستقر در کانادا و در سال 2015 راه اندازی شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

9251 Yonge St # 8901، Richmond Hill، ON، L4C 9T3، Canada. قبل از گفتن کانادا = 5 چشم = بد: https://blog.windscribe.com/i-doesnt-matter-how-many-eyes-you-have-66f59fc1e777

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

بله ما انجام میدهیم.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

https://windscribe.com/transparity

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

نه.

چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

ما’در حال کار بر روی سیستمی هستیم که فراتر از یک حسابرسی شخص ثالث باشد و به هر کسی امکان می دهد ادعاهای ما را تأیید کند بدون اینکه به آن اعتماد کند “کارشناسان”.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

https://www.crunchbase.com/organization/windscribe#section-overview

https://angel.co/windscribe

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

سرمایه گذار نیست.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

یگور ساک.

ibVPN - مستقر در رومانی و تأسیس در سال 2003

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

شرکت ما در Tirgu-Mures ، رومانی واقع شده است. آدرس در سایت ما ، در پاورقی ، در دسترس عموم است: https://www.ibvpn.com

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

نه

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

N / A

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

نه

چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

شرکت ما باید با GDPR مطابقت داشته باشد ، و ما سال را قبل از 25 مه 2018 برای آماده سازی و ماههای بعدی برای پیاده سازی مکانیسم محافظت از داده ها صرف کرده ایم که به مشتریان ما اطمینان می دهد که داده های آنها بی خطر است. هدف برای سال 2019 اجرای موفقیت آمیز ISO 27001 (مدیریت امنیت اطلاعات) و 9001 (مدیریت کیفیت) است.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

SC Amplusnet SRL شرکتی است که مالکیت کامل ibVPN را در اختیار دارد. صاحبان شرکت اشخاص شخصی هستند که در توسعه و نگهداری سرویس ibVPN مشارکت دارند.

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

ما هیچ سرمایه گذاری نداریم.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

شما می توانید اطلاعات عمومی در مورد شرکت SC Amplusnet SRL را بررسی کنید.

KeepSolid - مستقر در ایالات متحده آمریکا و در سال 2013 تأسیس شده است

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

KeepSolid’دفتر مرکزی در نیویورک است. آدرس ما 3220 خیابان آرلینگتون است. Suite 5A Bronx، NY 10463، ایالات متحده

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

نه.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

N / A

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

نه.

اگر بله ، آخرین بار سرویس VPN شما چه زمانی مورد بازرسی قرار گرفت؟ آیا می توانیم پیوندی به یک فایل URL / PDF بدست آوریم?

N / A

یا اگر نه ، چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

امسال بالاتر از برنامه های ما است.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

صاحبان ما واسیلی ایوانف و اولگ بوچارنیکوف هستند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در اینجا مشاهده کنید https://www.keepsolid.com/pressroom/board-of-members

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

نه ، ما هیچ سرمایه گذاری نداریم ما’دوباره یک شرکت راه انداز است.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

لطفا اطلاعات بیشتر در مورد هیئت مدیره ما در www.keepsolid.com/pressroom/board-of-members بررسی کنید

مولود - مستقر در سوئد و در سال 2009 راه اندازی شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

Amagicom AB ، جعبه 53049 ، 40014 گوتنبرگ ، سوئد.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

خیر ، هیچ قانونی در سوئد وجود ندارد که ما را ملزم به جمع آوری / ورود به سیستم / اقدام علیه کاربران خود هرگونه اطلاعاتی برای ما کند ، بیشتر بخوانید: https://www.mullvad.net/guides/swedish-legislation/

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

آره.

اگر بله ، آخرین بار سرویس VPN شما چه زمانی مورد بازرسی قرار گرفت؟ آیا می توانیم پیوندی به یک فایل URL / PDF بدست آوریم?

https://mullvad.net/blog/2018/9/24/read-results-securance-audit-mullvad-app/

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

Amagicom 100٪ متعلق به موسسان است: Fredrik Ströbergg و Daniel Daniel Berntsson.

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

نه.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

فردریک استرنبرگ ، دانیل برنتسون و یان جانسون (مدیرعامل)

SigaVPN - مستقر در ایالات متحده آمریکا و در سال 2017 راه اندازی شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

PO Box 1722، Southaven، MS، 38671، ایالات متحده متحد. به دلیل داشتن یک مالکیت شخصی و کاری که من از طرف آن انجام می دهم ، دلیلی برای اجاره دفتر نیست.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

قناری های ضمانت همیشه قابل اعتماد نیستند. دولت ایالات متحده می تواند کسی را وادار کند که آن را به روز کند. به نظر من در مورد فکر کردن در مورد قناری های حکم برای مدت طولانی.

من تعیین کردم که این فقط یک احساس غلط از امنیت ایجاد می کند. من نمیخوام’گزارش شفافیت داشته باشید زیرا درخواستهای صفر دولت به من ارائه شده است.

در صورت دریافت درخواست دولت ، یکی را منتشر می کردم.

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

نه.

چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

حسابرسی گران است.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

من’یک مدیر سیستم و مدافع حریم خصوصی.

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

اهدا کنندگان به اجرای خدمات کمک می کنند. من برای محافظت از حریم خصوصی آنها ، نمی دانم’اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

فقط من.

PrivateVPN - مستقر در سوئد و در سال 2009 تأسیس شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

سوئد - Sollentuna.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

نه

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

N / A

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

نه.

اگر بله ، آخرین بار سرویس VPN شما چه زمانی مورد بازرسی قرار گرفت؟ آیا می توانیم پیوندی به یک فایل URL / PDF بدست آوریم?

N / A

چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

دلیل خاصی وجود ندارد. هنگامی که محیط جدید خود را نصب کردیم ، برنامه ای برای اجرای ممیزی وجود دارد.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرکت را در اینجا بیابید: https://www.allabolag.se/5568951486/privat-k communikation-sverige-ab

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

هیچ سرمایه گذار خارجی وجود ندارد!

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرکت را در اینجا بیابید: https://www.allabolag.se/5568951486/privat-k communikation-sverige-ab

WASEL Pro - مستقر در هلند و در سال 2012 تأسیس شده است

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

آدرس در پاورقی www.bvpn.com. Laanzichtweg 60-B 4847 SJ Teteringen (بردا) ، هلند.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

بله ، با این حال ، ما این کار را نکردیم’در 9 سال فعالیت ما حادثه ای داشته باشید.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

0 مورد داشتیم.

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

جواب منفی.

چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

ما پناه نداریم’توسط هر سازمان معتبری به آنها نزدیک شده است.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

این سرویس متعلق به گروه کوچکی از توسعه دهندگان است که در اواسط دهه 90 اینترنت پیدا کرده اند و هر کاری که می کنند انجام می دهند تا آن را به همان میزان که قبلاً باز بوده نگه داشته باشند..

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

Nope ، این سرویس توسط همان گروه از توسعه دهندگان ، بدون سرمایه گذار و مالکیت بانک ساخته شده ، تأمین می شود.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

همان 3 توسعه دهنده.

Seed4Me - مستقر در تایوان و در سال 2012 راه اندازی شد

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

خدمات Seed4.Me VPN توسط یک تیم توزیع شده از توسعه دهندگان توسعه داده می شود. ما ترجیح می دهیم که جزئیات مربوط به ساختار خود را به عنوان یک لایه محافظت بیشتر برای مشتریان خود حفظ کنیم.

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

نه.

اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!

N / A

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

نه.

اگر بله ، آخرین بار سرویس VPN شما چه زمانی مورد بازرسی قرار گرفت؟ آیا می توانیم پیوندی به یک فایل URL / PDF بدست آوریم?

N / A

چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?

کاربران ما از ما چیزی نپرسیدند. بیشتر افراد خواستار اتصال سریع و پایدار VPN با قیمت پایین هستند - این همان چیزی است که ما ارائه می دهیم.

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

ما ترجیح می دهیم این اطلاعات را فاش نکنیم.

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

ما ترجیح می دهیم که این اطلاعات را نیز فاش نکنیم.

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

ما ترجیح می دهیم که این اطلاعات را نیز فاش نکنیم.

Surfshark - مستقر در BVI و Launched در سال 2018

دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?

Surfshark یک علامت تجاری ثبت شده از Surfshark Ltd. ، یک شرکت حقوقی از جزایر ویرجین انگلیس است. آدرس رسمی شرکت Surfshark Ltd. به شرح زیر است:

Surfshark Limited

Vanterpool Plaza ، طبقه 2 ، Wickhams Cay I ، Road Town ، VG 1110

جزایر ویرجین انگلیس

آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?

دولت جزایر ویرجین بریتانیا نیازی به انتشار Surfshark برای گزارش شفافیت و ترخیص ندارد. بنابراین ما این کار را نمی کنیم.

Surfshark یک شرکت خصوصی است ، بنابراین انتشار چنین گزارش هایی الزامی نیست. از آنجا که Surfshark در هیچ بورس کالا در لیست عمومی قرار نمی گیرد ، ما از روشی عادی استفاده می کنیم که چنین اطلاعاتی را در معرض دید عموم قرار ندهد.

آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?

Surfshark یکی از معدود ارائه دهندگان خدمات VPN است که بطور مستقل مورد بازرسی قرار گرفته است. آخرین ممیزی در نوامبر سال 2018 توسط شرکت امنیتی تأیید شده آلمانی انجام شده است

اگر بله ، آخرین بار سرویس VPN شما چه زمانی مورد بازرسی قرار گرفت؟ آیا می توانیم پیوندی به یک فایل URL / PDF بدست آوریم?

Surfshark VPN حسابرسی شده توسط Cure53.

https://cure53.de/pentest-report_surfshark.pdf

آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?

Surfshark خدمات خود را به مردم سراسر جهان ارائه می دهد ، از جمله کشورها و رژیم های بسیار محدود که دسترسی به اینترنت کنترل می شود ، رسانه های مخالف تحت آزار و اذیت قرار می گیرند و سازمان های غیردولتی محدود می شوند. ما یکی از معدود ارائه دهندگان VPN هستیم که توانسته است بر فایروال بزرگ چین غلبه کند. تا زمانی که مصمم به سرمایه گذاری زمان و همچنین تلاش برای ایجاد راه حلهای هوشمند باشیم که بتواند بر محدودیتها غلبه کند.

با توجه به مدیرعامل ما ، وی به عنوان پار كاز شناخته می شود. وی Surfshark را به عنوان سرمایه گذاری خود تأسیس کرد تا بتواند ابزاری بهتر برای محافظت از حریم خصوصی در اختیار دیگران بگذارد. او یک شخصیت حرفه ای با سابقه فناوری است ، که حرفه خود را در کار با محصولات امنیتی سایبر و همچنین سرپرست سیستم در مناطق مختلف جهان گذرانده است. با توجه به مگنوس ، در این زمینه شناخته شده است و در برخی از انتشارات سورفشارک ذکر شده است.

آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?

شرکت Surfshark Ltd. متعلق به سهامداران خصوصی است که تصمیم گرفتند اطلاعات خصوصی خود را در معرض افشای عمومی قرار ندهند ، زیرا این امر به طور قانونی لازم نبوده است..

هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

Surfshark یک شرکت خصوصی است که ملزم به داشتن آن نیست و هیئت مدیره ندارد. این کار توسط تیم مدیریتی انجام می شود ، که شامل رئیس اجرایی ، رئیس بازاریابی ، مسئولان ارشد فناوری و همچنین چندین صاحب محصول می باشد..

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

با این کار ، به این راهنمای VPN شفاف پایان می دهیم. هدف اصلی کمک به کاربران است که در مورد ارائه دهندگان مختلف و اطلاعات پیش زمینه آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند.

به خاطر داشته باشید كه هرگز به خدمات مبهم قابل اعتماد نیست. فقط آن دسته از ارائه دهندگان با اعتبار و صداقت تأسیس می توانند در دستیابی به حریم شخصی دیجیتال به شما کمک کنند.

امیدوارم این راهنما به شما در دریافت تمام اطلاعات مورد نیاز کمک کند. با این وجود ، اگر سؤال / سؤالی دارید یا به من برای مصاحبه با ارائه دهنده خاصی احتیاج دارید ، در زیر نظر دهید.

همچنین ، با به اشتراک گذاشتن این راهنما با سایر کاربران فناوری اطلاعات یا حفظ حریم شخصی ، به یک برادر کمک کنید ، بسیار قدردانی می شود. تشکر از شما و یک روز خوب را در پیش رو دارید! ج

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me