ارائه دهندگان VPN و استفاده آنها از سرورهای جعلی (مجازی)

هرچه برای قضاوت در مورد صحت آنها در کارهای فنی VPN عمیق تر می شوم ، در لایه هایی از پیچیدگی هایی که از این دست پیروی می کنند ، غرق می شوم. به نظر می رسد گاهی غیر واقعی است.

اگر کاربران مراقب بلوک های VPN یا مجوزهای قانونی Enemy Internet نباشند ، باید نسبت به سیاست های ورود به سیستم تهاجمی و نشت آدرس WebRTC / DNS / IP احتیاط کنند..

اکنون ، شما حتی باید برای ارائه دهندگان با استفاده از مکان های سرور FAKE ، دفاع خود را نیز حفظ کنید. بله ، این چیزی است که متأسفانه البته هرچه بیشتر بدانید ، بهتر است.

به همین دلیل BestVPN.co برای پاسخ به سوالات کاربران ، که می خواهند بدانند چه چیزی است ، نزدیک با کارشناسان IT و شبکه همکاری کرده است’بهترین سرویس VPN است و استفاده از آن برای استفاده خطرناک نیست.

با توجه به این ، من این راهنمای جامع را در مورد ایجاد کرده ام “مکان های سرور جعلی VPN” به عنوان “سرورهای مجازی” توسط ارائه دهندگان در بازار. امیدوارم که به تمام سوالات شما پاسخ دهد!

Contents

بهترین سرورهای VPN

 1. آیا بد است که خدمات VPN از سرورهای مجازی استفاده می کنند?
 2. چرا ارائه دهندگان VPN از این سرورهای جعلی استفاده می کنند?
 3. تست ارائه دهندگان VPN و مکان سرور آنها
 4. ارائه دهندگان استفاده از مکان های مجازی

مکان های سرور مجازی VPN چیست؟?

برخی از ارائه دهندگان در بازار ممکن است دقیقا در مورد ارائه خدمات خود صادقانه عمل نکنند. آنها ادعا می کنند سرورهای فیزیکی را در مکان های مختلف ارائه می دهند ، اما برخی از آنها در واقع مجازی هستند.

این بدان معنی است که شما به یک سرور واقع در یک کشور وصل می شوید ، اما یک آدرس IP را از یک اختصاص داده شده به کشور دیگر دریافت می کنید. به عنوان مثال ، سرور در چین می تواند از ایالات متحده باشد.

شما یک آدرس IP چینی دریافت می کنید ، اما مسیر ردیابی نشانگر مسیریابی اتصال از یک سرور در ایالات متحده است. این باعث تعجب می شود: آیا VPN ها واقعاً دارای سرورهایی در مکان های عجیب و غریب هستند?

در بسیاری از موارد ، پاسخ نه ، خصوصاً برای Free VPN Swindles. با این حال ، من خدمات حق بیمه فراوانی را مقصر دانستم ، که در زیر با مثالهای واقعی در مورد آنها بحث خواهم کرد.

آیا بد است که خدمات از مکانهای مجازی VPN Virtual استفاده کنند?

یک دلیل وجود دارد که من به این سرورهای مجازی تلفن می کنم “جعلی”. آنها بد هستند ، زیرا داده های شما قبل از رسیدن به مقصد نهایی ، از سرورهای مختلف در نقاط مختلف جهان عبور می کنند.

چه می توان گفت این سرورهای مجازی از مجرمان سایبری ، آژانس های اطلاعاتی مخفی یا شکارچیان نقض حق چاپ استفاده می کنند؟ هیچ تضمینی وجود ندارد!

سرور می تواند در یک حوزه قضایی FVEY قرار بگیرد

یک ابزار مسیر ردیابی ساده می تواند نشان دهد که IP از کجا تهیه شده است ، و سپس می توانید کمی عمیق تر حفاری کنید تا مرکز داده را برای آن آدرس IP خاص پیدا کنید.

بر اساس آزمایش های من ، بیشتر مکان های مجازی از مراکز داده در حوزه های 5 ، 9 و 14 چشم انداز سرچشمه گرفته اند که خدمات خود را انجام می دهند و سرورهای فلزی لخت یا مجازی را می فروشند..

این کشور به عنوان کشورهایی که دارای برچسب هستند ، بسیار نگران کننده است “دشمنان اینترنت” روشهای اجباری نگهداری اطلاعات را برای ISP ها ، ارائه دهندگان مخابرات و مراکز داده تحمیل کنید.

در نتیجه ، حتی اگر سعی کنید از دسترسی به داده های شخصی خود در این کشورها خودداری کنید ، ممکن است در نهایت مسیریابی از یک سرور موجود در FVEY انجام شود که گزارش های جلسه یا فعالیت را ذخیره می کند..

به دلیل فاصله از سرور ، کاربران ممکن است سرعت ضعیف دریافت کنند

هنگامی که به یک سرور جعلی (مجازی) متصل می شوید ، انتظار کاهش چشمگیر عملکرد و سرعت را دارید. دلیل این امر این است که سرور واقعی می تواند از مکانی که شما به آن متصل هستید نیز بسیار دور باشد.

به عنوان مثال ، هنگامی که من به یک سرور پاکستانی VyprVPN متصل شدم ، یک مسیر ردیابی که مشخص شد سرور واقعی در واقع در اسرائیل مستقر است. فاصله بسیار زیادی برای پوشش دادن است.

این فاصله باعث ایجاد تفاوت بین اتصال VPN می شود که سریع ، پایدار و سازگار در مقایسه با آن است که نامنظم است و باعث بسیاری از مشکلات اتصال می شود.

مشتریان فقط برای دسترسی به سرورهای جعلی هزینه اشتراک را پرداخت می کنند

ارائه دهندگان ممکن است از بازاریابی قوی برای فروش ایده حریم شخصی با مکان های جعلی (مجازی) استفاده کنند ، اما حقیقت ثابت است: مشتریان مکانهای واقعی سرور VPN را که پرداخت کرده اند دریافت نمی کنند.

وقتی برای یک سرویس VPN ثبت نام می کنید و به یک سرور خاص وصل می شوید ، فقط منطقی است که فکر کنید سرور در آن کشور خاص مستقر است..

بنابراین ، ارائه دهندگان VPN در واقع دروغ گفتن در مورد مکان واقعی یک SERVER یک خیانت بزرگ به اعتماد است ، و شما باید آنها را پاسخگو بدانید ، به خصوص اگر ادعا کنند سرورهای آنها همه فلز لخت هستند.!

چرا ارائه دهندگان VPN از این سرورهای جعلی استفاده می کنند?

بسیاری از ارائه دهندگان فاش نمی کنند که از مکان های ساختگی استفاده می کنند. بیشتر افراد ادعا می کنند که از سرورهای فلز لخت برای رفع نیازهای جغرافیایی مشتری خود استفاده می کنند.

با این حال ، این بسته به ارائه دهنده متفاوت است. به عنوان مثال ، برخی در مورد استفاده از مکان های مجازی یعنی ExpressVPN ، PureVPN ، VyprVPN و مخفی کردن My Ass صادق هستند.

پس از بررسی و آزمایش سرورهای آنها ، متوجه شدم که استفاده از چنین سرورهای جعلی برای ارائه دهندگان کاملاً سودمند است. در زیر چند دلیل وجود دارد:

مقرون به صرفه - موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از پول

اولین و مهمترین دلیل برای ارائه دهندگان سرمایه گذاری در مکان های مجازی ، پس انداز پول است. هزینه سرورهای فلزی لخت می تواند بسیار گران باشد ، به خصوص اگر در چندین مکان به آنها احتیاج دارید.

در نتیجه ، ارائه دهندگان VPN از مراکز داده در کشورهای مختلف خارج می شوند و برنامه هایی را برای سرورهای مجازی خریداری می کنند. استفاده از یک سرور برای دسترسی به مکان های جعلی بی شماری ، هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

اجرای یک VPN به خودی خود بسیار گران است ، زیرا ارائه دهندگان مجبورند هزینه های بروزرسانی / توسعه ، پشتیبانی فنی ، گسترش سرور و غیره را بپردازند بنابراین ، کدام ارائه دهنده نمی خواهد پس انداز کند.?

بازاریابی Gimmick - سرورهای بیشتر = جذابیت بالا

بسیاری از ارائه دهندگان ممکن است این موضوع را انکار کنند ، اما آنها برای کاهش اعتبار بیشتر و به دست آوردن مشتری بیشتر ، سرورهای جعلی (مجازی) خریداری می کنند. باز هم ، این خیانت به اعتماد شماست.

اگر یک ارائه دهنده از مکان های جعلی استفاده می کند ، باید نسبت به آن صادق باشد ، مانند ExpressVPN - که حتی تمام 3٪ سرورهای مجازی را ذکر می کند (1٪ از ترافیک کلی آن را نشان می دهد).

در غیر این صورت ، تبلیغات متعدد سرورهای VPN فقط یک تاکتیک بازاریابی برای جذاب تر کردن این محصول برای شهروندان است که در نهایت فروش بیشتر اشتراک های VPN را در پی خواهد داشت..

درخواست مشتری - سرورها در مناطق دشوار!

لازم نیست هر ارائه دهنده سرمایه گذاری در مکان های مجازی سایه بان در نظر گرفته شود. بعد از کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین مختلف کشور ، فهمیدم که گرفتن سرورها در واقع کار سختی است.

مشتریان همیشه از ارائه دهندگان درخواست می کنند تا سرورهایی را در کشورهایی با قوانین سخت اینترنت مانند ایران ، عراق ، ترکیه ، بنگلادش ، امارات ، مصر ، روسیه و چین پیاده سازی کنند..

اگر ارائه دهنده نمی تواند به یک سرور خوب دسترسی پیدا کند ، آنها یک مکان سرور مجازی را ارائه می دهند تا به مشتریان آدرس IP را در محل نهایی مورد نظر ارائه دهد. در اینجا چیزی است که ExpressVPN باید بگوید:

ExpressVPN دارای استانداردهای سختگیرانه ای برای سرورها است تا اطمینان حاصل کند که شما قادر به اتصال ایمن ، قابل اعتماد و با سرعتهای مداوم هستید. در برخی از کشورها ، یافتن سرورهایی که این شرایط را داشته باشند ، می تواند دشوار باشد. مکان های سرور VPN مجازی امکان اتصال به چنین کشورهایی را فراهم می کند ، در حالی که هنوز کیفیت اتصال شما از ExpressVPN انتظار دارید.

ارائه دهندگان تست و مکان سرور VPN آنها

با توجه به عدم اطمینان بسیار زیاد در مورد سرورهای فیزیکی و مجازی ، فقط عاقلانه است که کاربران آزمایش مناسبی را برای تعیین TRUTH انجام دهند. من همین کار را کردم و نتایج جالب توجه بود!

برخی از ارائه دهندگان زیر را که مکانهای مجازی را می شناسند فهرست می کنم ، در حالی که همچنین نتایج را برای سرورهای فیزیکی واقعی نشان می دهم. برای هر VPN ، از چهار ابزار مختلف برای تأیید مکانهای واقعی استفاده کردم:

 1. ابزار تست پینگ از مانیتور مصنوعی CA App
 2. Traceroute Tool از CA App Synthetic Monitor
 3. مجموعه ابزار BGP از خدمات برقی طوفان
 4. Command Prompt Tool a.k.a. CMD در ویندوز 1

برای درک نحوه استفاده من از این ابزارها ، مراحل زیر را در مراحل زیر برجسته کرده ام. می توانید برای انجام تست های سرور خود برای VPN های مختلف ، همان دستورالعمل ها را دنبال کنید.

مرحله 1: پینگ سرور به 90 مکان مختلف

این فرایند شامل اولین آزمایش سرور از طریق ابزار ping است. این مرکز دارای بیش از 90 مکان مختلف در سراسر جهان است ، و آنالیز آن را برای تجزیه و تحلیل دور-سفر (RTT) در کشورها و شهرهای مختلف آسان تر می کند. هرچه زمان (ms) پایین تر باشد ، سرور نزدیک تر است.

به عنوان مثال ، می گویم من سرور واقع در امارات را آزمایش کردم. زمان (ms) در طول تست پینگ باید RTT کمتری را برای شهرهای اطراف مانند دبی ، شارجه یا ابوظبی نشان دهد. با این حال ، در واقعیت آن است که در مقایسه با مکانی کاملاً دور ، در ایالات متحده ، تمایل به بسیار بالاتر دارد.

اگر زمان RTT برای ایالات متحده کم است ، اما برای موقعیت مکانی امارات متحده عربی بالاتر است - می توانید تعیین کنید که سرور در جایی در ایالات متحده مستقر است ، و شما فقط می توانید به یک آدرس IP با مقصد نهایی UAE دسترسی داشته باشید. شما در حال استفاده از یک سرور VIRTUAL هستید.

مرحله 2: ردیابی سرور از طریق ASM و CMD

برای تأیید این یافته ها ، مرحله بعدی استفاده از ابزار traceroute است. این کار کاربران را قادر می سازد فاصله را در طول شبکه تا سرور نهایی اندازه گیری کنند. به عنوان مثال ، یک ردیاب به امارات متحده عربی نشان می دهد سرور VPN 20ms فاصله دارد ، به این معنی که در فاصله بسیار دور قرار دارد.

با این حال ، اگر تنها 2ms فاصله داشت ، می توانید یک نگاه اجمالی به دست آورید که سرور در واقع در امارات مستقر است. این جایی است که CMD “ردیابی” مفید است ، به شما این امکان را می دهد تا قبل از پینگ کردن به آدرس IP نقطه انتهایی ، از کجا ارتباط برقرار کنید.

مرحله 3: بررسی آدرس IP و موقعیت مکانی مرکز داده آن

اکنون ، من به سادگی IP را می گیرم و سپس آن را در جعبه ابزار BGP از Hurricane Electric Services ، که یک فهرست از آدرس های IP است که توسط ISP ها در سراسر جهان تقسیم می شود ، می گذارم..

اگر آدرس IP فاش کند که مرکز داده در ایالات متحده مستقر است ، می توانید تأیید کنید که از FAKE UAE SERVER استفاده می کنید. این بدان معنا نیست که در انسداد وب سایتهایی که در امارات متحده عربی مستقر هستند با مشکل روبرو هستید.

ارائه دهندگان استفاده از مکان های مجازی

  1. مکان سرور VyprVPN
  2. مکانهای سرور ExpressVPN
  3. مکان های سرور Surfshark
  4. مکانهای سرور HideMyAss
  5. مکان های سرور PureVPN

VyprVPN

VyprVPN که در سوئیس مستقر شده و تحت نظارت گلدن قورباغه قرار دارد ، در سال 2009 راه خود را به بازار معرفی کرد. در این مدت ، توانسته است یک شهرت قوی برای سرعت و قابلیت اطمینان ایجاد کند..

آنها همچنین دارای یک خط مشی معتبر هستند که توسط گروه امنیتی Leviathan حسابرسی شده است. ارائه دهنده استفاده از مکان های مجازی را انکار نمی کند و دارای صفحه اختصاصی در مورد موضوع است.

آدرسهای سرور VyprVPN

درنهایت ، ثبت نام با ارائه دهنده منوط به مصرف کنندگان است ، من فقط نشان می دهم که یک سرور مجازی چگونه به نظر می رسد. برای این کار ، ابتدا از صفحه پشتیبانی آنها به آدرسهای سرور VyprVPN دسترسی پیدا کردم.

من سرور پاکستانی - کراچی آنها را برای آزمایش انتخاب کردم: pk1.vpn.goldenfrog.com. این سرور را از ASM در ابزار تست پینگ کپی و چسباندم.

تست پینگ VyprVPN ASM - سرور پاکستانی

این ابزار سرور را به بیش از 90 مکان مختلف رساند ، اما هیچ یک با کشورهای جنوب آسیا یا حتی کشور همسایه یعنی هند نزدیکی نداشت..

به خاطر داشته باشید هرچه RTT پایین تر باشد ، سرور نزدیک تر است. و min.rtt از سرور پاکستانی از یک مکان اسرائیلی - Kiryat-Matalon - آمد.

تست پینگ VyprVPN ASM - پاکستان سرور 2

برای تأیید این موضوع ، ابتدا یک ردیاب از یک سرور در پاکستان انجام دادم ، اما RTT بسیار بالا بود. سپس تصمیم گرفتم یک ردیاب دیگر را انجام دهم ، اما این بار از اسرائیل - Kiryat-Matalon.

همانطور که در زیر می بینید ، زمان پینگ بسیار سریع بوده است ، اما کمترین آدرس (IP) از اسرائیل - آدرس IP Kiryat-Matalon را نشان می دهد. این امر تأیید می کند که سرور واقعاً در اسرائیل مستقر است.

VyprVPN ASM Traceroute Test - سرور پاکستانی

برای تأیید بیشتر ، من آزمایش ردیاب دیگری را از طریق ابزار CMD مستقیماً از طریق آن انجام دادم “ردیابی” فرمان این باعث می شود درک کل فرآیند پینگ برای سرور آسانتر شود.

تست ردیاب VyprVPN CMD - سرور پاکستانی

من به سادگی آدرس IP را می گیرم ، قبل از پینگ نهایی و اکنون از مجموعه ابزار BGP از خدمات برق Hurricane برای تعیین محل مرکز داده استفاده می کنم.

اگر می دانید چرا برخی آدرسهای IP از تست پینگ گم شده اند ، من آنها را محافظت کرده ام تا از حریم شخصی و موقعیت مکانی خودم محافظت کنم ، اما نتایج حاصل از BGP تمام تست های ما را تأیید می کند:

تست ابزار ابزار VyprVPN BGP - سرور پاکستانی در اسرائیل

اینگونه است که صحت سرورها را بررسی می کنید و اینکه آیا آنها واقعاً در مکانی که ادعا می کنند مستقر هستند. سرور پاکستانی یک مکان مجازی با سرور فیزیکی موجود در اسرائیل است.

برای VyprVPN ، آنها در واقع استفاده از مکان های مجازی را در لیست آدرس سرور VPN خود نشان می دهند ، بنابراین همه چیز خوب است. علاوه بر سرور پاکستانی آنها ، اینجا مکان های سرور VPN ساختگی دیگر با VyprVPN یافت می شود.

استرالیا (از طریق سنگاپور) آلمان (از طریق هلند) پرتغال (از طریق هلند)
اتریش (از طریق هلند) اندونزی (از طریق سنگاپور) لهستان (از طریق هلند)
آرژانتین (از طریق ایالات متحده) ایتالیا (از طریق هلند) فیلیپین (از طریق سنگاپور)
الجزایر (از طریق اسرائیل) ایسلند (از طریق ایالات متحده آمریکا) شهر پاناما (از طریق ایالات متحده آمریکا)
برزیل (از طریق ایالات متحده) هند (از طریق امارات متحده عربی) قطر (از طریق امارات متحده عربی)
بحرین (از طریق امارات متحده عربی) ایرلند (از طریق ایالات متحده) روسیه (از طریق هلند)
بلغارستان (از طریق هلند) لتونی (از طریق سنگاپور) رومانی (از طریق هلند)
بلژیک (از طریق هلند) لوکزامبورگ (از طریق هلند) اسپانیا (از طریق هلند)
جمهوری چک (از طریق هلند) لیتوانی (از طریق هلند) اسلواکی (از طریق هلند)
کاستاریکا (از طریق ایالات متحده آمریکا) لیختن اشتاین (از طریق هلند) اسلوونی (از طریق هلند)
کلمبیا (از طریق ایالات متحده آمریکا) مالزی (از طریق سنگاپور) سوئد (از طریق هلند)
دانمارک (از طریق هلند) مکزیک (از طریق ایالات متحده آمریکا) عربستان سعودی (از طریق امارات متحده عربی)
مصر (از طریق اسرائیل) مالدیو (از طریق سنگاپور) تایوان (از طریق هنگ کنگ)
فرانسه (از طریق هلند) ماکائو (از طریق هنگ کنگ) ترکیه (از طریق هلند)
فنلاند (از طریق هلند) جزایر مارشال (از طریق سنگاپور) تایلند (از طریق سنگاپور)
یونان (از طریق اسرائیل) نروژ (از طریق هلند) اوکراین (از طریق هلند)
ویتنام (از طریق سنگاپور)

تنها مورد مشکوک در مورد VyprVPN’مکانها این است که اکثر آنها در هلند و سنگاپور با مراکز داده خود مستقر در آمریکا زندگی می کنند.

پس از تجزیه و تحلیل بسیاری از آدرسهای IP نقطه پایان در چندین سرور ، نامهایی مانند SoftLayer ، Data Foundry و Powerhouse Management بارها و بارها ظاهر شد.

به خاطر داشته باشید كه مراكز داده در آمریكا باید قوانین مربوط به نگهداری اطلاعات را رعایت كنند. ناگفته نماند ، این کشور یک اتحاد FVEY است.

ExpressVPN

ExpressVPN مستقر در جزایر ویرجین انگلیس ، به عنوان همه جانبه ای در بازار VPN ها وجود دارد و دارای ویژگی ها / ابزارهای استثنایی ، عملکرد ، قابلیت اطمینان ، و ناشناسی بودن کاربران است..

ExpressVPN مشابه VyprVPN ، پنهان نمی کند که از مکان های مجازی استفاده می کند. در واقع ، آنها یک صفحه اختصاصی دارند که کلیه اطلاعات مربوط به سرورهای آنها را ارائه می دهد.

برای کمتر از 3٪ ExpressVPN’تعداد سرورها ، آدرس IP ثبت شده با کشوری که شما برای اتصال به آن انتخاب کرده اید مطابقت دارد ، در حالی که سرور از نظر جسمی در کشور دیگری ، معمولاً در این نزدیکی قرار دارد. به این مکان های سرور VPN مجازی گفته می شود و به شما اطمینان می دهد که اتصال شما سریع ، ایمن و مطمئن باشد.

من هنوز آنها را آزمایش کردم تا به کاربران اطلاع دهم که مهم نیست چقدر یک سرویس قابل اعتماد / محبوب است ، اما هنوز هم می توانید از آنها انتظار داشته باشید که شیوه های مختلف سایه بان را برای ادامه کار محصول خود انجام دهند..

برای این کار ، وارد حساب ExpressVPN خود شدم و روی آن کلیک کردم “ExpressVPN را تنظیم کنید” دکمه و بعد “پیکربندی دستی”. در اینجا می توانید آدرسهای سرور OpenVPN و PPTP را پیدا کنید & اتصالات L2TP / IPSec.

آدرسهای سرور ExpressVPN

آدرس سرور قبلاً برای PPTP در دسترس است & اتصالات L2TP / IPSec. بنابراین ، اگر می خواهید یک سرور را آزمایش کنید ، کافی است یک مکان را انتخاب کرده و از ابزار پینگ ASM برای آزمایش بارهای دور خود استفاده کنید.

اگر یک پرونده .ovpn را بارگیری می کنید ، می توانید به راحتی آن را از طریق مرورگر Chrome خود راه اندازی کنید تا آدرس سرور را پیدا کنید. این روند بسیار ساده است و نیازی به تلاش اضافی ندارد.

شناسه آدرس سرور ExpressVPN .ovpn

برای آزمایش من ، ابتدا سرور اندونزیایی را از PPTP انتخاب کردم & دسته L2TP / IPSec. آدرس سرور به شرح زیر است: اندونزی-ubuntu-l2tp.xvnet.net.

آدرس سرور را در تست پینگ مانیتور App Synthetic Monitor قرار دادم و منتظر ماندم تا این ابزار سرور را به بیش از 90 مکان مختلف در سراسر جهان برساند.

ExpressVPN ASM پینگ تست - سرور اندونزی

در مورد نتایج مورد انتظار ، اگر من در اندونزی سرور را آزمایش می کنم ، باید در کشور واقع شود. با این حال ، RTT’داستان کاملاً متفاوتی را نشان می دهد.

اگرچه RTT نسبت به بیشتر کشورهای جهان برای اندونزی بسیار کمتر است ، اما برجسته ترین نتیجه ای که من دریافت کردم از یک خواننده پینگ از سنگاپور بود.

ExpressVPN ASM پینگ تست - سرور اندونزیایی 2

اگر در زیر می بینید ، متوجه می شوید که حداقل ، میانگین و حداکثر زمان سفر در سرور اندونزی به نسبت در اندونزی کمتر در سنگاپور باشد..

جایی که اندونزی حداکثر 15.904 تا 16.683 (MS) را لمس می کرد ، پینگ سرور سنگاپور با حداکثر سرعت 2.042 تا 2.208 (ms) لمس می کرد..

تست پینگ ExpressVPN ASM - اندونزی سرور 3

این بدان معنی است که سرور در سنگاپور قرار دارد و تنها راه برای تأیید این امر ، انجام یک ردیاب از ASM و CMD هر دو است..

در ASM ، من در واقع یک ردیاب از سنگاپور را اجرا کردم. همانطور که می بینید ، این ردیاب نشان می دهد RTT (ms) از سنگاپور به سختی حدود 1.877 طول می کشد.

ExpressVPN ASM Traceroute Test - سرور اندونزی

در CMD ، می بینید که بدون وارد کردن مکان از کجا ردیاب از ، IP نهایی نقطه از آزمایش ASM Traceroute یکسان است: 174.133.118.131.

ExpressVPN CMD Traceroute Test - سرور اندونزی

برای تأیید بیشتر ، این آدرس IP را در مجموعه ابزار BGP از خدمات برقی Hurricane قرار می دهم تا موقعیت مرکز داده را تعیین کنم.

نتایج گمانه زنی های ما را تأیید می کند. ExpressVPN’سرور اندونزیایی در واقع VIRTUAL است ، از سنگاپور استفاده می کند اما از طریق پایگاه داده ای از ایالات متحده: http://www.softlayer.com.

ExpressVPN BGP Toolkit - سرور اندونزیایی در ایالات متحده

علاوه بر اندونزی ، اینجا مکان های سرور Express VPN دیگری (که ساختگی هستند) نیز در اینجا قرار دارند. لیست تا 33 سرور گسترش یافته و 3٪ ارائه دهندگان را به خود اختصاص می دهد’ سرورهای کلی در سراسر جهان.

ارمنستان (از طریق هلند) لائوس (از طریق سنگاپور)
آندورا (از طریق هلند) مقدونیه (از طریق هلند)
برونئی (از طریق سنگاپور) مونته نگرو (از طریق هلند)
بوتان (از طریق سنگاپور) موناکو (از طریق هلند)
بلاروس (از طریق هلند)) میانمار (از طریق سنگاپور)
بنگلادش (از طریق سنگاپور) مغولستان (از طریق سنگاپور)
بوسنی و هرزگوین (از طریق هلند) مالت (از طریق هلند)
کامبوج (از طریق سنگاپور) نپال (از طریق سنگاپور)
اکوادور (از طریق کلمبیا) پرو (از طریق کلمبیا)
گواتمالا (از طریق کلمبیا) فیلیپین (از طریق سنگاپور)
اندونزی (از طریق سنگاپور) پاکستان (از طریق سنگاپور)
Isle of Man (از طریق هلند) سریلانکا (از طریق سنگاپور)
هند (از طریق انگلیس) * ترکیه (از طریق هلند)
جرسی (از طریق هلند) اروگوئه (از طریق آرژانتین)
قزاقستان (از طریق سنگاپور) ویتنام (از طریق سنگاپور)
لیختن اشتاین (از طریق هلند) ونزوئلا (از طریق برزیل)

سورفشارک

Surfshark با مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا ، یک سرویس VPN تازه وارد است و در بهار سال 2018 راهی بازار می شود. در این مدت کوتاه ، ارائه دهنده کاملاً مشهور شده است.

این برنامه برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها ، ابزارهای پیشرفته برای حفظ حریم خصوصی ، پشتیبانی فنی قوی و هر آنچه از سرویس VPN ضربه انتظار دارید ارائه می دهد. Surfshark صادقانه نیست.

مکانهای مجازی Surfshark - متن چت

من به پشتیبانی چت زنده آنها نزدیک شدم تا در مورد پیشنهادات سرورهای مجازی / فیزیکی اطلاعات بیشتری کسب کنم ، اما نماینده از داشتن هر مکان ساختگی کاملاً منکر شد.

این یک دروغ بود ، زیرا Surfshark در واقع از سرورهای مجازی استفاده می کند. من یک تست روی سرور هندی آنها انجام دادم in-mum.prod.surfshark.com ابتدا از طریق ASM’ابزار تست پینگ.

تست پینگ Surfshark ASM - سرور هندی

مشابه نتایج آزمون فوق ، RTT در هند - خود بمبئی بالاتر از RTT در هلند - آمستردام بود. اگر سرور در هلند مستقر نبود ، چرا این اتفاق دیگر رخ خواهد داد?

Surfshark ASM Ping Test - سرور هندی 2

تفاوت زمان پینگ را در بالا و پایین بررسی کنید. برای هند ، بمبئی (محل سرور) ، RTT به طور متوسط ​​بین 118.977 (ms) و 119.709 (ms) است ، اما برای هلند 3.349 (ms) و 5.066 (ms) است..

Surfshark ASM Ping Test - سرور هندی 3

اکنون ، من فقط مجبور شدم یک آزمایش ردیاب را انجام دهم تا صحت این موضوع را مشخص کند یا خیر ، و نتایج زیر نشان می دهد که یک ردیاب از هلند (آمستردام) به هند واقعاً نزدیک تر است.

Surfshark ASM Traceroute Test - سرور هندی

من یک دستورالعمل ردیابی روی CMD نیز اجرا کردم. اگر به تصویر زیر نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که نقطه پایان IP همان است که در ردپای ASM (علیرغم ذکر نکردن از کجا باید ردیاب را از آنجا انجام دهید).

Surfshark CMD Traceroute Test - سرور هندی

پس از قرار دادن این آدرس IP: 5.225.86.229 در جعبه ابزار BGP از Hurricane Electric Services ، مکان دیتاسنتر نیز در هلند مشخص شد.

Surfshark BGP Toolkit - سرور هندی در هلند

نتایج آزمون ما نشان می دهد که سرور هندی در واقع یک سرور با برهنه فلزی (فیزیکی) موجود در یک مرکز داده واقع در هلند مجازی است. این یعنی Surfshark’ادعاها دروغ است.

حتی از آنها پرسیدم که آیا این ضمانت است که همه سرورهای آنها فیزیکی هستند و آنها گفتند “آره”, اما نتایج حاصل از این آزمایشات نشان می دهد در غیر این صورت. خوشبختانه ، این فقط برای سرورهای TWO بود.

سرور اول هندوستان است ، که من آزمایشات آن را تازه نشان دادم. یکی دیگر Surfshark است’s Vietnam - سرور هوشی مین سیتی ، که از بلژیک از طریق مرکز داده واقع در هلند حرکت می کند.

نظر شخصی من در مورد مکانهای مجازی

آه ... تمام این آزمایش ها مرا خسته می کند. این همچنین ناامیدی من را افزایش می دهد ، به خصوص وقتی با ارائه دهندگان مواجه می شوم که نسبت به پیشنهادات آنها صادق نیستند.

با هر موقعیت مکانی مجازی که پیدا کردم ، می توانید ابزارهایی را که من استفاده کردم برای آشکار کردن همان مکان مفید بدانید ، در حالی که حتی به شما نشان می دهد که مرکز DATA چیست.

فرقی نمی کند که به کدام سرور وصل شوید ، همیشه می توانید متغیرها و هاپ های مختلفی را در زیرساخت های یک شبکه مجازی داشته باشید و اگر بخواهید می تواند یک مشکل باشد:

 1. برای دوری از برخی کشورها (مانند کشورهایی که در حوزه های 5 ، 9 و 14 چشم مستقر هستند).
 2. برای دریافت عملکرد خوب VPN ، که در صورت دور بودن سرور امکان پذیر نیست.
 3. برای دسترسی به محتوای مسدود شده و محدود ، اما به دلیل استفاده از سرور جعلی نمی توانید.

از همه مهمتر ، اگر شما انتظار دارید که سرور همان جایی باشد که VPN می گوید ، واقعاً ناامید کننده باشد ، اما در واقعیت ، آنها در واقع دروغ می گویند.

آیا مکان های سرور مجازی VPN همیشه قابل قبول هستند?

به حقیقت گفته می شود ، من فکر نمی کنم که مکان های مجازی یک معامله بزرگ باشند. البته ، آنها برخی از نقاط ضعف دارند ، اما در شرایطی نیز مفید هستند:

 1. در جایی که ارائه دهنده نمی تواند به مناطق دوردست یا کشورهای در حال توسعه دسترسی پیدا کند.
 2. خدمات VPN به دلیل قوانین اجباری در نگهداری اطلاعات ، ممکن است با مشکل میزبان سرورهای VPN روبرو شوند.

به عنوان مثال ، NordVPN اخیراً سرورهای روسی خود را پس از دریافت اطلاعیه همکاری با دولت و افشای کلیه داده ها (در صورت وجود) از سرورهای برهنه خود ، حذف کرد..

در پایان ، من معتقدم که واقعاً در مورد صداقت و شفافیت است. اگر از مکان های مجازی استفاده می کنید ، به جای اینکه دروغ گفتن باشید ، در مورد آن به کاربران اطلاع دهید.

به این ترتیب ، خود کاربران می توانند بهترین مکان های سرور را برای یک VPN انتخاب کنند و تصمیم بگیرند که آیا می خواهند به داده های خود به ارائه دهنده اعتماد کنند یا خیر.!

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

با این کار ، من به این راهنمای مکان مجازی پایان می دهم. پیش فرض اصلی این است که قبل از ثبت نام به کاربران اطلاع دهید که آدرس سرور VPN چیست و چگونه می توان از ارائه دهندگان در رابطه با پیشنهادات سرورهای فیزیکی و مجازی خود پرسید..

از این گذشته ، شما نمی خواهید که با یک سرور در یک کشور ارتباط برقرار کنید ، فقط بدانید که در آنجا قرار ندارد و می تواند حریم خصوصی / ناشناس بودن شما را به خطر بیندازد.

اگر سوالی / پرس و جو دارید ، از اظهار نظر در زیر دریغ نکنید. من شخصاً پاسخ خواهم داد و سعی خواهم کرد تا آنجا که ممکن است کمک کنم.

همچنین با به اشتراک گذاشتن این راهنما برای دیگران که می خواهند درباره سرورهای VPN فیزیکی و مجازی اطلاعات بیشتری کسب کنند ، به یک برادر کمک کنید. ممنون و روز خوبی را در پیش رو دارید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me