تست نشت VPN – فقط 18 (از 105) VPN ها ممیزی ما را پشت سر گذاشتند [به روزرسانی هفتگی]

اعمال حریم خصوصی آنلاین در موارد اخیر به یک جنبه غیرممکن تبدیل شده است. کشورهایی مانند انگلیس و استرالیا برای اعمال تحمیل اجباری نگه داشتن داده و مشارکت در نظارت گسترده ، قوانینی را تحت فشار قرار می دهند.

دولت های تحت FVEY می خواهند از شهروندان خود جاسوسی کنند و هرگونه تعامل و فعالیت دیجیتالی را ثبت کنند. سپس مواردی از حمله به فضای مجازی ، سرقت هویت و باج افزار را در اختیار دارید.

این همه دست شهروندان را مجبور می کند تا در یک راه حل VPN سرمایه گذاری کنند ، که با پنهان کردن آدرس IP ، پنهان کردن فعالیتها و تعاملهای مرور شما ، ناشناس بودن شما را فراهم می کند..

رمزگذاری داده های شما را ناشناس از ISP های محلی نگه می دارد ، در حالی که امکان فرار از محدودیت های جغرافیایی و سانسور را می دهد. با این حال ، اکثر VPN ها در وعده های خود ناکام هستند.

بیشتر افراد درگیر ورود به سیستم / داده های اتصال هستند. ناگفته نماند, “نشت” بیش از پیش رایج می شوند ، و کارآیی شبکه های اینترنتی را تضعیف می کنند ، مکان و فعالیت های واقعی خود را در معرض خطر قرار می دهند.

این مانند خریدن یک وسیله نقلیه سبز است که دود ناشی از اگزوز را به داخل محیط منتقل می کند ، که کاملاً از هدف آن سرپیچی می کند.

از این رو ، چرا BestVPN.co این راهنمای آزمون VPN را ایجاد کرده است ، و به تحلیل موضوعات مرتبط با نشت بیش از 100 ارائه دهنده مختلف می پردازد!

Contents

گزارش آزمایش نشتی VPN -

 1. نشت WebRTC
 2. نشت آدرس IP (IPv4 و IPv6)
 3. DNS Leaks
 4. تست 100+ ارائه دهندگان IP / DNS / WebRTC Leaks
 5. چگونه تست های نشت را روی VPN انجام دادم?
 6. VPN هایی که بدون نسخه هستند
 7. VPN هایی که با Leaks رنج می برند
 8. پروتکل های ناقص / اشکالات مرتبط با نشت VPN
 9. نکات / تنظیمات برای جلوگیری از انواع نشت VPN

توضیح پیچیدگی های مختلف نشت VPN

یک راز کثیف در مورد صنعت ابزارهای حریم خصوصی: اکثر VPN ها نشت می کنند! یک تحقیق دقیق از CSIRO نشان داد که 84٪ VPN های رایگان برای اندروید کاربران را به بیرون درز کرده اند’ آدرس آی پی.

یک مطالعه دیگر از top10VPN.com ، شامل آزمایش 150 برنامه VPN رایگان با بیش از 260M نصب در Google Play ، نشان داد 25٪ از نشت DNS رنج می برند و 85٪ به PERMISSIONS سایه دار نیاز دارند..

من همیشه نسبت به ارائه دهندگان این ادعا شک و تردید می کنم “رایگان”. به آنها اعتماد نمی شود ، زیرا مدیریت سرویس VPN مستلزم پرداخت ده ها جنبه مختلف است.

البته ، تعداد زیادی همتای با حقوق و دستمزد وجود دارد که از نشت نیز رنج می برند ، و مهم است که از آنها جلوگیری کنید. به همین دلیل من این راهنما را ایجاد کردم.

با این حال ، قبل از اینکه به جزئیات آن بپردازم “شکسته شده” ارائه دهندگان ، مهم است که نشت های مختلفی را برای آزمایشات امنیتی VPN درک کنید. بنابراین ، اجازه دهید با اصول اولیه شروع کنیم:

نشت WebRTC

WebRTC یک تعریف API با منبع باز است که برنامه ها و مرورگرها را با RTC فراهم می کند. این برنامه به گپ های صوتی و تصویری ، همراه با اشتراک گذاری P2P / File در یک مرورگر ، امکان نیاز به افزونه ها یا افزونه ها را می دهد. این رایج ترین API برای مرورگرها مانند Mozilla و Firefox است.

WebRTC چیست؟

چگونه WebRTC نشتی رخ می دهد?

برای اینکه به قابلیت های P2P و چت های ویدیویی / صوتی بپردازید ، WebRTC از مکانیزم ویژه ای استفاده می کند. یکی که آدرس IP عمومی را تعیین می کند ، حتی اگر پشت یک NAT باشد.

با چند دستور جاوا اسکریپت ، WebRTC می تواند بسته های UDP را به سرور Session Traversal Utilities (STUN) ارسال کند ، که بسته ای را درج می کند که حاوی آدرس IP است که این درخواست را آغاز کرده است..

این کانال های ارتباطی ویژه ای را از مرورگر به وب سایت ایجاد می کند. با این وجود ، بعضی اوقات ممکن است این کانالها از تونل رمزگذاری شده VPN ها دور بزنند و این نشان دهنده نشتی است.

چنین نشتی به وب سایت اجازه می دهد تا به IP واقعی شما دسترسی پیدا کند ، در حالی که دو آدرس IP عمومی را به ISP های خود نشان می دهد ، از این رو باعث می شود وب سایت شما را مسدود کند و ISP شما ممکن است در نهایت به شما گزارش دهد.

چگونه WebRTC نشتی رخ می دهد

نحوه محافظت از نشت WebRTC?

سرور STUN درخواستهایی را خارج از XMLHttpRequest معمولی دریافت می کند. این موارد در کنسول برنامه نویس قابل مشاهده نیست. به همین ترتیب ، حتی با افزونه هایی مانند WebRTC نمی توان قابلیت اطمینان را مسدود کرد.

تنها راه برای محافظت از نشت WebRTC در استفاده از قوانین فایروال سفارشی. موردی که ترافیک را از طریق تونل رمزگذاری شده VPN ارسال می کند.

بیشتر VPN های دارای اعتبار با تأسیس معتبر ، این کار را به صورت پیش فرض تنظیم می کنند تا از نشت WebRTC جلوگیری شود. با این وجود ، برای اطمینان از اینكه هنوز نیاز به انجام یك اتصال مناسب VPN دارید.

گزینه دیگر استفاده از افزونه WebRTC Leak Prevent موجود در Chrome ، Opera و Mozilla Stores است که در صورت استفاده از VPN ناشناس بودن شما را بیشتر می کند..

نحوه محافظت از نشت WebRTC

نشت آدرس IP (IPv4 و IPv6)

IPv4 و IPv6 هر دو آدرس هستند که دستگاههای متصل به یک شبکه خاص را شناسایی می کنند. در اصل ، آنها یکسان هستند ، اما نحوه عملکرد آنها متفاوت است. IPv4 اولین نسخه IP بود که در سال 1974 مستقر شد و تاکنون مورد استفاده قرار می گیرد. IPv6 در اوایل سال 1994 به وجود آمد.

IPv4 یک پروتکل بدون اتصال است که به حافظه کمتری نیاز دارد ، کتابخانه ها / کنفرانس های ویدیویی را ارائه می دهد ، و در حال حاضر توسط میلیون ها دستگاه پشتیبانی می شود. IPv6 جایگزین مناسبی برای سابق است ، با استفاده از زیرساخت مسیریابی سلسله مراتبی ، ایده آل برای تعامل گره همسایه است.

IP Leaks چیست؟

چگونه نشت IPv4 / IPv6 رخ می دهد?

IPv4 / IPv6 معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که عدم سازگاری در پیکربندی بین سیستم عامل ، ISP ، ارائه دهنده VPN و حتی دستگاه های فردی وجود دارد..

اگر پیکربندی مطابقت نداشته باشد ، نشت در هر زمان ممکن است رخ دهد. در حالی که اکثر VPN ها از IPv6 پشتیبانی نمی کنند ، اما با وجود نشت IPv4 رنج می برند.

این می تواند بسیار خطرناک باشد ، به خصوص اگر می خواهید بصورت آنلاین ناشناس بمانید. فقط یک پیکربندی کل در همه جبهه ها می تواند از نشت آدرس IP جلوگیری کند!

چگونه نشت IPv4-IPv6 رخ می دهد

نحوه حفاظت از نشت IPv4 / IPv6?

کاربران می توانند پروتکل تونل زنی و رمزگذاری قوی تری را انتخاب کنند. در حال حاضر ، استاندارد صنعت رمزگذاری AES-256-CBC از نوع نظامی در OpenVPN است (پروتکل های UDP و TCP).

نحوه حفاظت از نشت IPv4-IPv6

گزینه دیگر ایجاد دستی قوانین فایروال است که همه ترافیک غیر VPN را مسدود می کند. IPv6 همچنین می تواند برای امنیت بهتر مورد استفاده قرار گیرد ، اما انتقال تدریجی از IPv4 هنوز هم بخاطر وجود دارد.

هرچند ساده ترین راه حل ، دریافت یک VPN است که آدرس های IPv4 یا IPv6 را به بیرون درز نمی کند. موردی که برای تأیید محافظت از نشت IP ، روی سرورهای مختلف به شدت آزمایش شده است.

DNS Leaks

Domain Name System (DNS) سیستمی است که نامهای دامنه مانند bestvpn.co را در یک آدرس IP عددی پنهان می کند: 139.59.140.254 - که از نظر موتور جستجو دوستانه تر است. فرآیند ترجمه توسط ISP شما اداره می شود. با این حال ، از آنجا که درخواست DNS سیاهههای متنی کامل از هر وب سایتی است که بازدید می کنید ، می توانند کاملاً مشکل ساز باشند.

DNS Leaks چیست؟

چگونه نشت DNS رخ می دهد?

نشت DNS هنگامی رخ می دهد که درخواست های ترجمه از تونل VPN قابل مشاهده باشند ، آدرس IP و مکان ISP خود را ، همراه با سابقه مرور خود ، در معرض نمایش بگذارید..

به همین ترتیب ، هنگامی که این درخواست DNS از طریق ISP شما عبور می کند ، هویت شما آسیب پذیر می شود. تمام فعالیت های آنلاین شما برای ارائه دهنده خدمات شما قابل مشاهده می شود.

اگر در حال کار با جریان دزدان دریایی یا تورنت هستید ، ISP شما ممکن است فعالیتهای غیرقانونی خود را به شکارچیان نقض حق چاپ گزارش کند. این منجر به پرداخت جریمه های سنگین DMCA می شود!

در مورد وب سایتی که بازدید می کنید ، اگر دارای محدودیت جغرافیایی باشد - از دسترسی به محتوا جلوگیری خواهید کرد و “خطای جریان” یا “محتوای موجود در کشور شما نیست” خطا.

چگونه نشت DNS رخ می دهد

نحوه تست VPN و محافظت از نشت DNS?

اگر می خواهید از نشت DNS محافظت کنید ، باید در یک ارائه دهنده قابل اعتماد سرمایه گذاری کنید. مجهز به ویژگیهای پیشرفته مانند WebRTC / DNS / IPv4 Leak Protection و سوئیچ kill internet.

اولی یک پروتکل برای DNS امن را فعال می کند ، و دومی اتصال اینترنت شما را از طریق قطع اتصال مشتری VPN غیرفعال می کند ، از نشت IP / DNS شما جلوگیری می کند.

نحوه حفاظت از نشت DNS

برای محافظت بیشتر می توانید آدرس DNS خود را نیز تغییر دهید. اگر از ارائه دهنده VPN استفاده می کنید’ سرور DNS ، آنها آدرسهای سرور جایگزین را در اختیار شما قرار می دهند.

اگر از سرور عمومی استفاده می کنید ، یک سرور DNS مانند آنهایی که توسط Comodo Secure DNS ، OpenDNS و Google Public DNS ارائه شده اند باید مفید باشند:

Comodo Secure DNS

 • سرور DNS ترجیحی:26.56.26
 • سرور DNS جایگزین:20.247.20

OpenDNS

 • سرور DNS ترجیحی:67.222.222
 • سرور DNS جایگزین:67.222.220

Google Public DNS

 • سرور DNS ترجیحی:8.8.8
 • سرور DNS جایگزین:8.4.4

تست 100+ ارائه دهندگان IP / DNS / WebRTC Leaks

احتمالاً اکنون می دانید که چگونه VPN هایی که نشت می کنند می توانند ناشناس بودن آنلاین شما را به خطر بیاندازند. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که با ارائه دهنده ثبت نام کنید و از مشکلات نشت WebRTC / DNS / IP رنج ببرید.

با توجه به این ، من تجزیه و تحلیل عمیق در بیش از 100 ارائه دهندگان++ در بازار انجام دادم. من لیست های جداگانه ای را برای VPN ایجاد کرده ام که ایمن هستند (بدون نشت) و خطرناک هستند (محافظت در برابر نشتی ندارد):

چگونه تست های نشت را روی VPN انجام دادم?

فرآیند آزمایش VPN شامل ارزیابی ارائه دهندگان برای نشانه های نشت است. این شامل VPN تست شخصی ما مانند بررسی نشت IP از طریق سوئیچ کشتن گمشده یا معیوب ، با غیرفعال کردن و فعال سازی مجدد کارت شبکه.

یا مانند قطع اتصال شبکه برای هر مکانی بین 10 تا 50 ثانیه برای تعیین IP مستقیم پس از اتصال مجدد.

جدا از این ، من همچنین از ابزارهای مختلف تست VPN برای محاسبه خطر دقیق مرتبط با محصولات مختلف در بازار استفاده کردم:

WebRTC و HTTP درخواست نشت آزمایش شده از طریق:

 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/

نشت DNS آزمایش شده از طریق:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/

IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks از طریق:

 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

من از مجموعه ای از همه این ابزارهای VPN برای ارزیابی دقیق عملکرد و امنیت یک ارائه دهنده استفاده کرده ام ، اما فقط نتایج تعدادی از این خدمات را نشان داده ام.

این کار برای نجات دردسر پیمایش کاربران بود ، زیرا این راهنمای Test My VPN بسیار طولانی است. اضافه کردن تعداد زیادی از تصاویر نیز کاملاً کثیف به نظر می رسد و تجربه کاربر را به خطر می اندازد.

VPN هایی که دارای نشتی هستند - چگونه VPN شما کار کند چگونه آزمایش کنیم!

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. سورفشارک
 4. VyprVPN
 5. Ivacy VPN
 6. StrongVPN
 7. IPVanish
 8. TunnelBear
 9. ضد باد
 10. PureVPN
 11. تورگارد
 12. CyberGhost
 13. IVPN
 14. بافر شد
 15. ZenMate
 16. ملواد
 17. GooseVPN
 18. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

1) ExpressVPN

سرور مورد استفاده برای تست VPN: آلمان

ارائه دهنده مبتنی بر BVI گرایش همه جانبه ای دارد و از خصوصیات امنیتی / امنیتی عالی ، پخش جریانی / تورنت ، و مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته ، بسیار عالی برخوردار است..

من ارائه دهنده را روی چندین سرور از جمله فرانسه ، استرالیا ، انگلستان و آلمان آزمایش کردم. نتایجی که در زیر می بینید مربوط به ExpressVPN است’محل آلمان از سایت آزمون IPLeak VPN.

ExpressVPN IPLeak Test Germany Server

همانطور که مشاهده می کنید ، آزمایش نشت ExpressVPN DNS ، به همراه آدرس IPv4 ، WebRTC نشتی نکرد. اگرچه ، سرورهای آلمان آدرسهای DNS کاملاً متفاوتی را نشان دادند.

این هنوز موقعیت واقعی ایالات متحده ما را فاش نکرد و نتایج در کل تست های انجام شده در IPLeak.net و doileak.com پایدار ماند.

ارائه دهنده همچنین در هنگام انجام آزمایش VPN تشخیص آدرس آدرس p2p ، هیچ اطلاعاتی را فاش نکرد و این نشان می دهد که ExpressVPN یک سرویس بدون نشت است!

ExpressVPN DoILeak Test Germany Server

2) NordVPN

سرور مورد استفاده برای تست VPN: ایالات متحده

مشابه ExpressVPN ، من آزمایشاتی روی سرورهای مختلف NordVPN انجام دادم. من حتی به یک نماینده مستقر در انگلستان رسیدم تا به یکی از سرورهای آمریکایی آنها متصل شوم.

دلیل این امر این است که من خودم در ایالات متحده مستقر هستم ، بنابراین برای دریافت نتایج دقیق به شخصی نیاز داشتم تا سرور VPN را از یک مکان دیگر تست کند..

آزمون NordVPN IPLeak US

همانطور که مشاهده می کنید ، نتایج نشان می دهد که NordVPN با موفقیت ماسک از مکان واقعی شما ، می پوشد آدرس IP ، WebRTC و DNS شما.

این آزمایش حتی با استفاده از همان آدرس IPv4 ، تست های تشخیص آدرس p2p را نیز پشت سر گذاشت. برای بررسی مجدد ، می توانید نتایج حاصل از doileak.com را نیز مشاهده کنید.

در مقایسه با ExpressVPN ، ارائه دهنده مستقر در پاناما هیچ منبع درخواست DNS را فاش نکرد. این تضمین می کند که NordVPN یک ارائه دهنده امن ، بدون ورود به سیستم است که می توانید به آن اعتماد کنید!

آزمون NordVPN DoILeak US

3) Surfshark

سرور مورد استفاده برای تست VPN: هلند

Surfshark ممکن است یک تازه وارد نسبی باشد ، اما ارائه دهنده BVI مستقر همچنان تحت تأثیر کاربران آگاهی درباره حریم خصوصی قرار دارد. این برنامه انسداد ، تورنت و ناشناس بودن عالی را ارائه می دهد.

من چندین مکان را آزمایش کردم ، اما نتایج را در سرور هلند نشان داده ام. می بینید ، ارائه دهنده هیچ گونه نشتی رنج نمی برد.

Surfshark IPLeak Test هلند

آدرس IPv4 من امن است ، WebRTC غیر قابل کشف است و آدرس DNS نیز همان آدرس IPv4 را نشان می دهد - نشان می دهد Surfshark حریم خصوصی را ارائه می دهد.

من نتایج را با doileak.com و سایر وب سایتهای تست نشت بررسی کردم. عملکرد Surfshark حتی هنگام انجام یک تست VPN torrent سازگار است.

Surfshark DoILeak Test هلند

4) VyprVPN

سرور مورد استفاده برای تست VPN: رومانی

مستقر در سوئیس ، VyprVPN جز معدود ارائه دهنده هایی است که ادعای عدم تأیید صحت را در دسترس عموم قرار داده است ، که توسط گروه امنیتی Leviathan حسابرسی شده است..

هنگام آزمایش سرورهای آنها ، ارائه دهنده هیچ نشانی از نشت آدرسهای WebRTC ، IPv4 ، DNS یا P2P نشان نداد. IP واقعی ایالات متحده من مخفی و امن است.

VyprVPN IPLeak Test رومانی

اما ، پس از آزمایش ارائه دهنده p2p / torrenting ، VyprVPN به طور خودکار DNS خود را به آدرس مستقر در هلند تغییر می دهد ، از این رو به همین دلیل نتایج به دست آمده در زیر.

این نشان می دهد که شما هر دو به رومانیایی و هلند با DNS متصل هستید. این هنوز نشان دهنده وجود نشتی نیست ، زیرا آدرس رسمی DNS ما از ایالات متحده غیر قابل کشف بود.

VyprVPN DoILeak Test رومانی

5) Ivacy VPN

سرور مورد استفاده برای تست VPN: دانمارک

معتبر با جوایز بهترین ارزش و سرعت از BestVPN.com ، Ivacy یک ارائه دهنده مستقر در سنگاپور است که از سال 2007 در بازار موجود است.

من ارائه دهنده را در چندین مکان ، مشابه نامهای فوق ، آزمایش کردم. نتایجی که در زیر می بینید از آزمایش نهایی من در سرور دانمارک آنها است.

آزمون Ivacy IPLeak دانمارک

همانطور که مشاهده می کنید ، ارائه دهنده اطلاعاتی را فاش نمی کند. آدرس IPv4 ، WebRTC و DNS شما همه محافظت می شوند. کاربران حتی حداکثر امنیت را برای تورنت دریافت می کنند.

تست تشخیص آدرس P2P واضح بود و از همان آدرس IPv4 استفاده می کرد ، نشانگر حریم خصوصی قوی است. نتایج همچنان در doileak.com سازگار است ، و تأیید می کند که Ivacy عاری از ورود است!

آزمون Ivacy DoILeak دانمارک

6) StrongVPN

سرور مورد استفاده برای تست VPN: مکزیک

StrongVPN که در سال 2005 تأسیس شد ، به عنوان یکی از ارائه دهنده قدیمی در بازار VPN ها وجود دارد. این کشور در ایالات متحده مستقر است و ممکن است کاربران از اعتماد به آنها جلوگیری کند.

با این حال ، من به عنوان این که من سرویس را بر اساس نشت VPN ارزیابی می کنم ، به آن واقعیت نمی رسم. به همین منظور من آزمایشاتی را روی سرورهای فرانسه ، استرالیا ، آمریکا و مکزیک انجام دادم.

StrongVPN IPLeak تست مکزیک

نتایجی که در زیر می بینید از آزمایش نهایی من در محل مکزیک آنهاست ، که از هر گونه نشت IPv4 ، WebRTC و DNS مشخص است. تست های شناسایی آدرس p2p نیز مشخص شد.

مشابه سایر ارائه دهندگان ، من حریم خصوصی / امنیتی ارائه شده توسط StrongVPN را در سایر ابزارهای تست نشت بررسی کردم ، که همانطور که مشاهده می کنید در زیر نیز مشخص شد!

تست StrongVPN DoILeak مکزیک

7) IPVanish

سرور مورد استفاده برای تست VPN: انگلستان

ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده دارای تعداد زیادی تأییدیه و حمایت مالی است ، سرعت های سریع ، برنامه های کاربر پسند ، رمزگذاری قوی و توانایی تورنت ناشناس را ارائه می دهد..

من سرور را در مکانهای مختلف آزمایش کردم ، از جمله کشورهای پنج چشم دیگر مانند استرالیا ، نیوزیلند ، ایالات متحده و انگلستان.

IPVanish IPLeak Test UK

نتایجی که می بینید از آزمایش نهایی من روی سرورهای انگلستان است. همانطور که مشاهده می کنید ، VPN محافظت کاملی را ارائه می دهد ، زیرا همه WebRTC ، IPv4 و DNS شما امن باقی می مانند.

تست شناسایی آدرس p2p نیز کاملاً واضح اعلام شد ، نشان می دهد که ارائه دهنده از امنیت استفاده شما برای مخفی نگه داشتن هویت شما ، حداقل از نظر رمزگذاری قوی.

آزمون IPVanish DoILeak UK

8) تونل بار

سرور مورد استفاده برای تست VPN: سنگاپور

مستقر در کانادا (اتحاد پنج چشم) ، TunnelBear از یک مدل فریمیوم استفاده می کند. این برنامه دارای یک برنامه رایگان و اشتراک های پرداخت شده در همان زمان است ، از این رو محبوبیت زیادی در بازار دارد.

از منظر فقط نشت VPN ، ارائه دهنده گمنامی عالی آنلاین را ارائه می دهد. من آن را در تمام مکان های پنج چشم و سایر سرورها از جمله سنگاپور آزمایش کردم.

آزمون TunnelBear IPLeak سنگاپور

نتایجی که می بینید برای آزمون نهایی من در سنگاپور است که می توانید CLEAR را ببینید. ارائه دهنده هیچ گونه نشتی از IPv4 ، DNS و WebRTC رنج نمی برد.

همانطور که می بینید ، VPN حتی آزمایشات تشخیص آدرس p2p را پاک کرد ، حتی اگر خود TunnelBear پشتیبانی P2P را برای تورنت ارائه نمی دهد.

سرور تست سنگاپور TunnelBear DoILeak

9) ضد باد

سرور مورد استفاده برای تست VPN: هلند

ارائه دهنده مستقر در کانادا ، Windscrib یک برنامه رایگان و اشتراک های پولی ، مشابه TunnelBear ارائه می دهد. با این حال ، این تنها در سال 2018 وارد بازار شد.

با این وجود ، Windscrib علیرغم اینکه در یک کشور پنج چشم مستقر است ، بسیار زیاد شده است. من درباره FVEY اطلاعات زیادی نخواهم داشت ، بلکه فقط از منظر نشت VPN صحبت می کنم.

Windscrib IPLeak Test Netherlands Server

من با Windscrib به 8 مکان مختلف وصل کردم که یکی از نهایی هلند است. نتایج در زیر نشان داده شده است. آدرس IPv4 امن است و WebRTC نیز.

با این حال ، در آدرس DNS مشکلی وجود دارد. ابزار IPLeak.net در ارزیابی DNS با 21 خطا روبرو شد ، اما هنوز موقعیت مکانی واقعی ما را فاش نکرد ، بنابراین این یک نشانه خوب است.

Windscrib DoILeak Test هلند

10) PureVPN

سرور مورد استفاده برای تست VPN: نیوزلند

PureVPN که توسط GZ Systems مستقر و در هونگ کنگ مستقر است ، به دلیل ارائه دهنده خدمات با بودجه مشهور است.

پس از مواجهه با انتقادات فراوان ، PureVPN تمام تلاش خود را برای بهبود خدمات خود انجام داده است. دیگر سرورهای آنها به هیچ وجه از اطلاعات حیاتی که می تواند هویت شما را فاش کند نشت نمی کنند.

PureVPN IPLeak Test نیوزیلند

من ارائه دهنده را در 8 مکان مختلف آزمایش کردم با اینکه نیوزیلند قطعه نهایی است. می توانید نتایج را برای آنها در زیر مشاهده کنید ، که نشان دهنده نشت صفر IPv4 ، WebRTC و DNS است.

ارائه دهنده حتی تست های تشخیص آدرس P2P را پشت سر گذاشته است که نشان می دهد از نظر فوق العاده مناسب برای فعالیت های تورنتینگ است. اما اگر هنوز می خواهید دو بار مطمئن شوید که در هر بار ورود به ارائه دهنده ، از امنیت خود مطمئن هستید’برنامه s ، شما می توانید PureVPN استفاده کنید’ابزار تست نشت برای تأیید اینکه IP واقعی خود را در اینترنت نمی گذارید.

PureVPN DoILeak Test نیوزیلند

11) TorGuard

سرور مورد استفاده برای تست VPN: هلند

TorGuard در ایالات متحده مستقر است ، بنابراین ممکن است مشتریان بالقوه را خاموش کند ، زیرا مکان یکی از بنیانگذاران اتحاد پنج چشم است..

با این حال ، امنیت عالی آنلاین و مجموعه ای شگفت انگیز از IP اختصاصی را ارائه می دهد ، که برای اکثر VPN های موجود در بازار بسیار رایج نیست (آنها معمولاً برای IP های پویا تصمیم می گیرند)..

آزمون TorGuard IPLeak هلند

مشابه ارائه دهندگان فوق ، TorGuard پس از اتصال به سرور در هلند ، توانست هویت ما را با موفقیت حفظ کند.

همانطور که از نتایج زیر می بینید ، هویت ما و آدرس IP اصلی ایالات متحده نامرئی است. این بدان معنی است که کاربران می توانند از امنیت آنلاین با TorGuard احساس امنیت کنند.

تست نشت مرورگر TorGuard هلند

12) دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

سرور مورد استفاده برای تست VPN: استرالیا

PIA به لطف عدم وجود خط مشی ورود به سیستم ، که در طی پرونده FBI تأیید شده است ، خود را به عنوان خدمات قابل قبولی اثبات کرده است. با این حال ، آیا VPN در ارائه ناشناس ماندن کامل به صورت آنلاین پایدار است?

بله ، این کار را می کند! برای به دست آوردن نظر بی طرفانه در مورد ناشناس بودن PIA ، تصمیم گرفتم یک تست را در IPLeak.net و doileak.com انجام دهم. من از محل ایالات متحده آمریکا به سرور ویکتوریا ، استرالیا متصل شدم.

PIA IPLeak Test استرالیا

شما می توانید نتایج زیر را ببینید ، که اطلاعات صفر در مورد اتصال ما به سرور استرالیایی از ایالات متحده (مکان واقعی من) را نشان می دهد.

هیچ اطلاعاتی در مورد آدرس IP اصلی ما وجود ندارد. IPv4 ، WebRTC و DNS همه نشان می دهد که شما در استرالیا مستقر هستید و بالاترین سطح ناشناس بودن را تضمین می کنید.

PIA DoILeak Test استرالیا

13) سایبرگوست

سرور مورد استفاده برای آزمایش: آلمان

CyberGhost VPN مستقر در رومانی ، تنوع زیادی را به پایگاه کاربر خود ارائه می دهد. این شرکت بیش از 3000 سرور در 60 کشور جهان دارد و از کلیه ویژگی ها / ابزارهای اجباری برای حفظ حریم خصوصی پشتیبانی می کند.

هنوز هم خوب است که درباره ارائه نشت با ارائه دهندگان VPN نظر داشته باشید. اکنون ، می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید ، اما چرا سایتهایی مانند IPLeak.net مفید هستند.

CyberGhost vpn IPLeak Test آلمان

اگر به نتایج زیر دقت کنید ، می بینید - هیچ گونه علائمی از نشت از هر نظر وجود ندارد. آدرس IP مربوط به یک مکان آلمانی ، از جمله IP محلی است.

سرور DNS نیز همان IP cloaked است ، به این معنی که هیچ گونه نشتی وجود ندارد! برای تأیید ناشناس بودن آنها ، می توانید این تست را از browserleaks.com نیز بررسی کنید.

تست نشت مرورگر CyberGhost آلمان

14) IVPN

سرور مورد استفاده برای آزمایش: ایتالیا

IVPN مدتی است که در جبل الطارق مستقر شده و در سال 2009 تأسیس شده است ، مدت زمان زیادی در بازار بوده است و پشتیبانی کاملاً شگفت انگیز از پلتفرم ، تجربه عدم ورود به سیستم و رفع انسداد فوری Netflix را ارائه می دهد..

خوشبختانه ، هنگام آزمایش IVPN هیچ شکافی پیدا نشد. آدرس پیش فرض IPv4 یک مکان در ایتالیا است ، و حتی آدرس DNS هیچ نشانی از واقعی بودن محل اصلی ما ندارد..

IVPN IPLeak Test ایتالیا

من با اتصال به یک سرور در میلان ، ایتالیا ، آزمایش نشتی WebRTC جداگانه از Browser Leaks انجام دادم. اگر نتایج زیر را مشاهده کنید ، متوجه می شوید که فقط یک سرور DNS تنها قابل مشاهده است ، که در ایتالیا واقع شده است.

این بدان معنی است که هویت شما با IVPN کاملاً ایمن است ، زیرا هیچ نشانه ای به محل رسمی ایالات متحده یا آدرس DNS ما نشان نمی دهد. IVPN ارائه دهنده ای بدون نشت است!

تست نشت مرورگر IVPN ایتالیا

15) ایجاد شده

سرور مورد استفاده برای آزمایش: دانمارک

بافر واقع در جبل الطارق ، بافرد نام جدیدی در بازار است که ویژگی های امنیتی قابل توجهی ، لیست عظیمی از سرورها و خدمات به مشتریان پاسخگو را ارائه می دهد.

ارائه دهنده با موفقیت قادر به پاسخگویی به تمام انتظارات است. آزمایش زیر هیچ گونه نشت آدرس IP محلی ، WebRTC ، DNS یا IPv4 را نشان نمی دهد!

تست VPN IPLeak دانمارک را خریداری کرد

این تضمین می کند که هیچ گونه اطلاعاتی درمورد مجرمان سایبری ، آژانس های دولتی و ISP های محلی وجود ندارد. فقط اطلاعات مربوط به آدرس IP از دانمارک وجود دارد.

آدرس DNS همچنین دو مکان را نشان می دهد: یکی از اتریش و دیگری از نروژ. با این حال ، هنوز هیچ اطلاعاتی درباره IP محلی ما از داخل ایالات متحده موجود نیست!

تست DoILeak دانمارک

16) ZenMate

سرور مورد استفاده برای آزمایش: سوئیس

ZenMate در سال 2014 راه خود را به بازار بازگرداند. در ابتدا ، این سرویس یک افزونه حریم خصوصی رایگان برای Chrome بود. با این حال ، بعداً آن را به باند پولی پرداخت.

برای اطمینان از استفاده ایمن از ZenMate ، من یک تجزیه و تحلیل حریم خصوصی کامل را انجام دادم. از نتایج زیر می توانید مکان واقعی ایالات متحده را پنهان کنید.

تست ZenMate VPN IPLeak سوئیس

آدرس IPv4 به همراه DNS یک مکان مستقر در سوئیس را نشان می دهد. WebRTC غیر قابل کشف است ، به این معنی که شما آنلاین ایمن هستید.

برای بررسی مجدد ، تست دیگری در مورد Perfect Privacy انجام دادم’ابزار تست نشت DNS ، که همان آدرس را در آزمونهای IPleak.net نشان می دهد.

ZenMate Perfect Privacy DNS Leak Test سوئیس

17) مولود

سرور مورد استفاده برای آزمایش: سنگاپور

ملاوند که در سوئد مستقر است ، بدون شک یکی از مهمترین خدمات VPN با محوریت حفظ حریم خصوصی در بازار است. VPN مجموعه ای عظیم از ویژگی های پیشرفته را برای حداکثر ایمنی ارائه می دهد.

در زیر من تجزیه و تحلیل حریم خصوصی کامل از IPleak.net انجام دادم. این فرایند شامل اتصال به چندین سرور در 8 مکان است که شامل کشورهای پنج چشم و سنگاپور نیز می شوند.

مولود IPLeak تست سنگاپور

همانطور که مشاهده می کنید ، نتایج زیر نشان می دهد که مولود با موفقیت موفق به پوشاندن هویت شما و بدون هیچ گونه نشتی شد! آدرس IP محل استقرار سنگاپور از جمله IP محلی است.

سرور DNS نیز همانند IP مخفی ، تأیید می کند که هویت شما امن باقی می ماند ، و مولواد را در لیست قابل اعتماد ارائه دهندگان بدون نشت قرار می دهد.

تست حریم شخصی کامل مولدا سنگاپور

18) GooseVPN

سرور مورد استفاده برای آزمایش: ایالات متحده

GOOSE VPN که در سال 2016 راه اندازی شد و مقر آن در هلند است ، شاید با رهبران بازار مشخص نباشد ، اما روز به روز رواج پیدا می کند.

این یک سرویس جوان امیدوارکننده است و ویژگی های کاملاً جذابی را ارائه می دهد. اینها شامل اتصالات همزمان نامحدود و شبکه VPN خاص خود هستند.

آزمایش غاز VPN IPLeak US

در حالی که تحقیقات خود را در مورد GOOSE VPN انجام دادم ، بسیاری از کاربران شکایت کردم که این سرویس DNS و WebRTC شما بخصوص در سرور ایالات متحده نشت می کند..

اما اگر نتایج فوق را مشاهده کردید ، می توانید متوجه شوید که همه بررسی های جغرافیایی در مکان تبلیغی آنها قرار دارند. یک نماینده این آزمایش را از انگلستان انجام داد.

VPN هایی که با Leaks رنج می برند

متأسفانه ، هر ارائه دهنده VPN عاری از نشت نیست و یا سرعتی سریع ارائه می دهد (این راهنمای تست سرعت سرعت VPN را بخوانید). همچنین مهم است که به نامهایی که آدرسهای WebRTC ، DNS و IPv4 / IPv6 شما را نشت می دهند ، احتیاط کنید.

بخاطر داشته باشید که نشتها ، سودمندی VPN ها را به کلی تخریب می کند ، مکانها و فعالیتهای واقعی شما را در معرض دید افراد بدجنسی متجاوزان سایبری ، آژانسهای مخفی و ISP محلی قرار می دهد..

با ارائه دهنده هایی که اعتبار نشت اطلاعات حیاتی را دارند ، ثبت نام نکنید. اگر این کار را انجام دادید ، مطمئن شوید که VPN خود را آزمایش کنید ، همانطور که با نامهای فوق انجام دادم.

برای VPN های ذکر شده در زیر ، روند آزمایش یکسان بود. خلاصه آنچه نشت معمولاً یافت شده است:

 1. VPN Gate - مستقر در ژاپن ، VPN Gate یک سرویس VPN رایگان است که از مشکلات نشت DNS رنج می برد. من به خصوصی بودن دیجیتال خود به ارائه دهنده اعتماد نمی کنم. خدمات رایگان VPN کلاهبرداری است. اگر IPv4 یا DNS شما را نشت ندهند ، گزارش های فروخته شده را برای پول به خدمات شخص ثالث ذخیره می کنند.
 2. TouchVPN - TouchVPN با مرکزیت در ایالات متحده (کشور پنج چشم) ، یکی دیگر از خدمات رایگان است. کند است ، اطلاعات شما را ثبت می کند و از VoD پشتیبانی نمی کند. اما بدترین قسمت ، نشت آدرس IPv4 شما است - در وهله اول هدف اصلی استفاده از VPN را نادیده بگیرید..
 3. Betternet - Betternet واقع در کانادا (کشور پنج چشم) ، یک برنامه رایگان و اشتراکی با هزینه ارائه می دهد. اگرچه Windows ، Android و سایر سرویس گیرندگان آنها از نشتی در امان نیستند ، با افزودنی Chrome آدرس IP شما نشت می کند.
 4. سرعت بخشیدن - ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده به دلیل موقعیت ناامن این کشور در حال حاضر با گرمای زیادی روبرو است. با این حال ، اگر به اندازه کافی بد نبود ، Speedify همچنین از مشکلات نشت DNS رنج می برد. اگر به دلیل حفظ حریم خصوصی شخصی که می خواهید ، از ارائه دهنده استفاده کنید توصیه نمی کنم.
 5. SecureVPN - SecureVPN یک ارائه دهنده نادر و دارای دفتر مرکزی مستقر در مرکز ، با جسارت اظهار می دارد که آنها را نگه داشته اند “کلید برای حفظ حریم خصوصی آنلاین”. با این حال ، این ادعا FALSE است ، زیرا در تمام آزمایشاتی که انجام دادیم ارائه دهنده از مشکلات نشت IP و DNS رنج می برد..
 6. VPN ht - مستقر در هنگ کنگ ، VPN.ht شهرت زیادی در بازار پیدا کرده است. این هیچ اطلاعاتی را وارد نمی کند و در خارج از کشورها از نظر نظارت وجود دارد. متأسفانه ، ارائه دهنده آدرس IPv4 و DNS شما را نشت می دهد ، آن را غیرقابل دفاع از شما به صورت آنلاین می داند!
 7. Hola VPN - Hola VPN که مقر آن در اسرائیل (یك نزدیك دولت آمریكا) است ، خود گزینه ای مخاطره آمیز است كه به اعتماد كور زیادی نیاز دارد. اگر یک مقام رسمی باشد “نظاره گر” به FVEY برای اسرائیل کافی نبود ، Hola VPN همچنین آدرس WebRTC و DNS شما را به بیرون درز می کند ، و تمام تست های ما را شکست می دهد.
 8. Hoxx VPN - در واقع در ایالات متحده ، به Hoxx VPN نمی توان اعتماد داشت که هویت شما را به هر حال ایمن نگه دارد ، اما مسائل بدتر می شوند ، وقتی که می فهمید ، DNS ، WebRTC شما را نیز بر روی مشتری های مختلف نشت می کنند و با نشت بیشتری در پسوند Chrome خود رنج می برند..
 9. BTGuard - ارائه دهنده مستقر در کانادا به دلیل قرار گرفتن در یک کشور اتحاد پنج چشم ، پیش از این مجبور است با گرمای زیادی مقابله کند. با این حال ، VPN همچنین تست های نشت ما را ناکام گذاشت ، و آدرس DNS واقعی را به شما هدیه داد - که منجر به بلاک شدن سریع در هنگام تورنت نیز شد.!
 10. Ra4W VPN - سرویس VPN دیگری که در ایالات متحده مستقر است ، Ra4W VPN خدمات خوبی به مشتریان ارائه می دهد. چیزی بیشتر از این در مشتری آنها آدرس های DNS نشت یافت و حتی حاوی برنامه های مخرب در پرونده نصب بود. من یک بیت به ارائه دهنده اعتماد نمی کنم!
 11. DotVPN - مستقر در هنگ کنگ ، DotVPN شروع به کار خوب کرد. موقعیت آنها به آنها یک مزیت استراتژیک نسبت به دیگران در بازار داد. متأسفانه رمزگذاری ارائه شده توسط ارائه دهنده کاملاً ضعیف است و WebRTC را در آزمایشات خود نشت می دهد.
 12. AceVPN - AceVPN که مقر آن در ایالات متحده است ، نه تنها در یك پایگاه مستقر در ایالات متحده است “دشمن اینترنت” مکان ، اما همچنین در هنگام ورود داده های اطلاعات حیاتی در مورد کاربران یافت می شود. برای رفع این مشکل ، VPN حتی در تست های نشت WebRTC و DNS ما نیز شکست خورد. من اصلاً آن را گزینه ای امن تلقی نمی کردم.

پروتکل های ناقص / اشکالات مرتبط با نشت VPN

حریم خصوصی و امنیت آنلاین برای همیشه بازی گربه و موش است. هیچ سیستمی عاری از خطا نیست. با گذشت زمان ، ممکن است آسیب پذیری های زیادی را نیز کشف کنید.

در مورد خدمات VPN نیز همین مورد است. ارائه دهندگان ممکن است سعی کنند با استفاده از الگوریتم های مختلف و ترکیبی از رمزگذاری از شما محافظت کنند ، اما اشکالاتی وجود دارد که می تواند حریم شخصی شما را مختل کند مانند:

دلچسب

اشکال امنیتی موجود در کتابخانه رمزنگاری OpenSSL (مورد استفاده در پروتکل TLS) ، که در سال 2012 معرفی و در 24 آوریل به صورت عمومی منتشر شد. این امکان را برای سرقت اطلاعات محافظت شده با سوء استفاده از رمزگذاری SSL / TLS فراهم می کند..

این اشکال به هر کسی که در اینترنت است اجازه می دهد حافظه نرم افزار OpenSSL را بخواند ، کلیدهای مخفی مورد استفاده برای رمزگذاری ترافیک و شناسایی ارائه دهندگان خدمات را به خطر بیاندازد. همچنین نام و رمزهای عبور کاربران را فاش می کند.

پروتکل های ناقص / اشکالات مرتبط با نشت VPN

به همین ترتیب ، این سوءاستفاده به مهاجمان اجازه داد تا با جعل هواداری از ارائه دهندگان ، از شهروندان خود جاسوسی کنند. آنچه ایجاد کرد نیز راهی برای هکرها برای ایجاد جعل هویت از سرورهای هدف OpenVPN است که به رمزنگاری OpenSSL متکی است..

کلیدهای خصوصی که زیرنویس اتصالات VPN هستند ، به استثنای ارائه دهنده هایی که از OpenVPN با احراز هویت TLS از OpenVPN استفاده می کردند ، آسیب پذیر هستند ، زیرا از یک کلید خصوصی جداگانه برای رمزگذاری و تأیید اعتبار TLS استفاده می کند..

اشکال ممتاز امتیاز

6-ماه پیش ، عناوین افزایش ارزش امتیاز باعث شد تا عناوین در مشتریان مشهور VPN: NordVPN و ProtonVPN. کشف شده توسط پل راساگنرز از سیسکو تالوس ، این اشکال از پچ استفاده می کرد که مانع از اجرای کد دلخواه با حقوق سرپرست می شد.

البته ، هر دو ارائه دهنده فوراً راه حلی برای این اشکال منتشر کردند. با این حال ، چگونگی سوء استفاده از تونل OpenVPN برای به دست آوردن امتیازات افزایش یافته ، واقعاً قابل توجه بود ، و فقط نشان می دهد که وقتی هکرها می توانند با دسترسی به DATA خصوصی ، چقدر هوشمندانه باشند..

اشکال ممتاز امتیاز

این اشکال معمولاً به فایلهای پیکربندی OpenVPN اجازه می داد که برای بدست آوردن حقوق بالاتر در ویندوز ، دارای کد مخرب باشند. تظاهرات توسط Rascagneres نشان می دهد که چگونه این اشکال به وی اجازه داد notepad.exe را با سرویس ProtonVPN باز کند..

این اشکالات در حال حاضر به عنوان CVE-2018-4010 برای NordVPN و CVE-2018-3952 برای ProtonVPN ردیابی می شوند. هر دو ارائه دهنده از یک روش جداگانه برای مبارزه با اشکال استفاده کردند. پروتون برای جلوگیری از تغییر ، OpenVPN را در فهرست نصب قرار داد و NordVPN از یک راه حل XML استفاده کرد.

نکات / تنظیمات برای جلوگیری از انواع نشت VPN

نکات فوق برای کمک به ضد نشت WebRTC ، DNS و IPv4 / IPv6 باید مفید باشد. با این حال ، اگر شما به طرز باورنکردنی نسبت به حفظ حریم شخصی ، عوامل دیگری نیاز به توجه دارند.

البته انتخاب درست VPN که حداکثر ناشناسیت را ارائه می دهد ضروری است ، اما جدا از آن - می توانید این نکات را برای امنیت بیشتر از مشکلات نشت دنبال کنید:

WebRTC را در مرورگر خود غیرفعال کنید

مرورگرهای مشهور مانند Opera ، Mozilla Firefox و Google Chrome همه WebRTC را بطور پیش فرض فعال کرده اند. اینترنت اکسپلورر و سافاری چنین نمی کنند ، از این رو تحت تأثیر نشتی قرار نمی گیرند.

در هر صورت ، اگر VPN خود را تست کنید و تحت تأثیر قرار بگیرید ، باید دو گزینه را انتخاب کنید: به مرورگری بروید که از WebRTC استفاده نمی کند یا افزونه ای را نصب کنید تا اسکریپت را مسدود کنید.

 • Chrome و Opera - برای غیرفعال کردن WebRTC در مرورگرهای خود ، می توانید برنامه ScriptSafe Extension را از فروشگاه وب Chrome نصب کنید. کاربران اپرا همچنین می توانند این برنامه افزودنی را از طریق فروشگاه افزودنیهای اپرا به مرورگر خود اضافه کنند (قبلاً مجبور بودید در یک فرآیند نصب دستی دست و پنجه نرم کنید).
 • موزیلا فایرفاکس - شما برای این مرورگر دو گزینه دارید. با تایپ کردن به برگه تنظیمات دسترسی پیدا کنید ‘درباره: پیکربندی’ و تغییر “media.peerconnection.enabled” غیرفعال کردن یا نصب غیرفعال کردن WebRTC و افزونه NoScript از فروشگاه اختصاصی.

نکات و تنظیمات برای جلوگیری از انواع نشت VPN

پیکربندی یک VPN در روتر Home شما

این روند ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد ، اما من’سعی خواهم کرد مصرف آن را تا حد امکان آسان کنید. اولا ، بعضی از روترها از اتصالات VPN پشتیبانی می کنند ، و برخی دیگر نه.

 1. برای اینکه بفهمید آیا این کار را انجام داده است ، باید وارد داشبورد روتر خود شوید. می توانید این کار را با تایپ کردن 192.168.0.1 یا 192.168.1.1 در URL مرورگر خود انجام دهید.
 2. پس از اتمام ، اعتبار خود را وارد کنید. می توانید آنها را در دفترچه روتر ، با مشورت ISP یا پیدا کردن جزئیات ورود پیش فرض مدل روتر خود ، پیدا کنید..
 3. اکنون در داشبورد روتر ، به دنبال راهی برای تنظیم اتصال VPN باشید. اکثر روترها دارای یک “خدمات” برگه ، به دنبال یک “VPN” زیر برگه.
 4. اگر هیچ کدام وجود نداشته باشد ، باید سیستم عامل را به یک همتای منبع باز ، DD-WRT ارتقا دهید. پیکربندی را از پایگاه داده روتر در اینجا بارگیری کنید.
 5. کلیک کنید “بروزرسانی سیستم عامل” در داشبورد روتر خود ، پیکربندی موردنظر خود را بارگذاری کرده و به زیر برگه VPN بروید.
 6. فعال کردن “Client OpenVPN را شروع کنید” براساس ارائه دهنده VPN که برای استفاده انتخاب کرده اید ، جزئیات لازم را پر کرده و آن را پر کنید.

پیکربندی یک VPN در روتر Home شما

دریافت روتر VPN از پیش تنظیم شده

برای کاربران غیر فنی ، فرایند فوق برای آزمایش امنیت VPN کاملاً پیچیده به نظر می رسد. هرچند نگران نباشید ، زیرا من جایگزین دیگری برای شما دارم.

این به شکل خرید روتر ایمن VPN است. این دستگاه ها با یک نرم افزار خاص ارائه دهنده ارائه می شوند که محافظت مداوم را تضمین می کند.

می توانید روترهای از پیش تنظیم شده DD-WRT و Tomato VPN را از متخصصان Flash Routers پیدا کنید. کاربران 16 ارائه دهنده مختلف در دسترس دارند.

من شخصاً توصیه می کنم از ExpressVPN استفاده کنید’اما ، به دلیل گزینه های مختلف پیکربندی آن. روتر آنها همچنین با یک برنامه داخلی به نام (the) همراه است “برنامه روتر ExpressVPN”

اگر می خواهید به این برنامه دسترسی داشته باشید ، آن را برای کاربران مدل های ویژه روتر Linksys رایگان می آید. این شامل:

 1. WRT1900AC 13J1
 2. WRT1900AC 13J2
 3. WRT1900ACS
 4. WRT1200AC

دریافت روتر VPN از پیش تنظیم شده

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

با این کار ، من به پایان این راهنمای تست نشت VPN می رسم. امیدوارم که این اطلاعات به شما در یافتن ارائه دهنده مناسب و متناسب با نیازها و نیازهای شما کمک کند.

فقط بخاطر بسپار که همیشه خوب است قبل از ثبت نام ، تست نشتی یا تست سرعت VPN در مورد هر سرویس انجام دهید. یک VPN از خارج ممکن است خوب به نظر برسد ، اما می تواند موارد زیادی داشته باشد که می تواند ناشناس بودن شما را به خطر اندازد.

با توجه به اینکه کشورها چگونه به طور فزاینده خواستار کنترل بیشتر در مورد داده های کاربر هستند ، فقط عاقلانه است که شما در مورد تصمیم خود در مورد VPN کاملاً مطمئن باشید.

اگر هر گونه سوال / نگرانی دارید ، از کنار گذاشتن نظری در زیر دریغ نکنید. من شخصاً پاسخ خواهم داد و سعی می کنم تا حد امکان کمک کنم.

همچنین ، با به اشتراک گذاشتن این راهنما به سایر کاربران آگاه درباره حفظ حریم خصوصی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسائل نشت VPN هستند ، به یک برادر کمک کنید. یک روز دوست داشتنی را در پیش رو داشته باشید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me