نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

“همه ما مانند اینترنت با نورون های مغز غول پیکر از طریق اینترنت متصل هستیم”

گوتا آن را مدیون استفان هاوکینگ برای خلاصه کردن چیزها با دقت است ، اما در عین حال اینقدر به تصورات خودمان مانده است. آنچه او در مورد اینترنت گفت ، بیشتر ، حقیقت است. برخی ممکن است آن را قابل ستایش بدانند: ‘دنیای دیجیتال’. چه زمانی برای زنده بودن ، آه؟ در عین حال ، ممکن است دیگران نسبت به استفاده از اینترنت دچار تردید شوند. ما در BestVPN.co هر دو طرف را درک می کنیم ، اما برخی از افکار خودمان را در مورد این موضوع داریم.

مانند هر چیز دیگری در زندگی ، جوانب مثبت / منفی خاصی به اینترنت وجود دارد. این یک منبع یادگیری باورنکردنی است ، دسترسی به سرگرمی های فوری را فراهم می کند ، کار با ابزار SaaS را آسان تر می کند و از طریق رسانه های اجتماعی در معرض دید افراد قرار می گیرد (ارائه فرصت های زیادی برای تبدیل شدن به رئیس خود). به طور هم زمان ، تهدیداتی برای امنیت شخصی و حریم خصوصی شما وجود دارد و خانواده / تجارت و پول را در معرض خطر قرار می دهد!

Contents

آگاهی از فضای مجازی!

متأسفانه افراد وجود دارند که’با بهره گیری از فعالیت های مجرمانه ، فریب کاربران از طریق نرم افزارهای مخرب ، به دست آوردن اطلاعات از طریق فیشینگ یا ایجاد برنامه هایی که افراد پول خود را فریب می دهد ، از اینترنت بهره برداری می کنیم. مجرمان سایبری با استفاده از اقدامات خلاقانه برای سرقت هویت ، ارتکاب کلاهبرداری یا حتی انجام حملات سایبری علیه دیگران ، در عملیات خود باهوش تر و پیشرفته تر می شوند..

آگاهی از فضای مجازی

اگر این نبود’به اندازه کافی ، اینترنت پر از خشونت ، وسوسه های تاریک و بی اخلاقی با شرکت ها / افرادی است که به طور فعال کاربران را جستجو می کنند ، هر کجا! دولت ها نمی دهند’می خواهید به شهروندان خود اعتماد کنید و قوانینی را در اینترنت وضع کنید که امکان نظارت / استراق سمع بر مرد معمولی را فراهم کند. همه اینها باعث می شود که بفهمید که ماندن آنلاین ایمن ، دیگر مشخص نیست ، بلکه یک فعالیت خارج از برنامه ضروری است.

ماه آگاهی از فضای مجازی

حالا ، ما می دانیم شما چه هستید’دوباره فکر می کنید ، همه اینها ظاهری و سطحی به نظر می رسد ، درست است؟ با این حال ، ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که’تی! به همین دلیل است که برای این ماه آگاهی از امنیت سایبری ملی (NCSAM) ، ما هستیم’با کمک به مشتریان در اینترنت ایمن تصمیم گرفتیم که همه را رها کنیم. با کمی حس مشترک و دانش در مورد انجام کار’/ دون’ts ، شما می توانید گشت و گذار کنید ‘خالص نشده.

امروز با چه موضوعاتی در زمینه ایمنی اینترنت مواجه هستیم?

اینترنت به عنوان ابزاری شگفت انگیز برای بیان خود ، تقویت دانش و همچنین امکان ارتباط برقرار کردن با مردم از سراسر جهان ، خدمت می کند. در دسترس بودن گسترده دستگاههای مجهز به اینترنت ، دسترسی همه افراد در شبانه روز را به خرید ، خدمات اعتباری / مالی ، سرگرمی فوری ، مدیریت روابط ، درگیر شدن در غرایز جنسی و حتی دریافت کمک / مشاوره فراهم می کند.!

به این ترتیب ، شکی نیست که اینترنت واقعاً زندگی ما را از بسیاری جهات تغییر داده و بهبود داده است ، که اکنون تصور دنیایی بدون آن غیرممکن است. با این حال ، فقط وقتی می فهمید که چقدر چیزهای خطرناک می توانند در اینترنت به وجود بیایند ، آیا نگران حفظ حریم خصوصی / امنیت هستید. در زیر برخی از خطرات جدی در مورد ایمنی شخصی را مورد بحث قرار می دهیم که می توانید در آن گیر بیفتید:

مسائل ایمنی اینترنت امروز با آن روبرو هستیم

 • باج افزار – یک نرم افزار مخرب که از cyptovirology استفاده می کند ، رایانه شخصی شما را به دست می گیرد و انتشار قربانی را تهدید می کند’اطلاعات تا زمان پرداخت باج. نمونه های قابل توجه شامل Fusob ، WannaCry ، Petya ، Bad Rabbit و SamSam است که همگی با استفاده از الگوهای مشابه برای رمزگذاری فایل های کاربر یافت شدند.
 • دزدی هویت – دیان’فکر می کنم ممکن بود درست است؟ این اتفاق می افتد هر چند! مهاجمان ممکن است از تکنیکهایی مانند فیشینگ یا کاشت بدافزار استفاده کنند تا شما را در آشکار کردن اطلاعات مالی خود فریب دهند ، که بعداً با جعل هویت شما از آنها برای ارتکاب کلاهبرداری استفاده می کنند. Shit خیلی سریع به سقف برخورد می کند!
 • تبلیغات سایبری – جنایتی بسیار جدی که به واسطه آن زنان زیادی مجبور به آزار و اذیت و شکنجه روحی می شوند! در این سناریو ، یک مهاجم به طور مکرر از ترساندن یا ترساندن یک قربانی از ارتباطات الکترونیکی استفاده می کند. همچنین ممکن است شامل افترا ، تهمت ، افترا و تهمت های دروغین باشد.
 • Sextort – فکر کرد دنیای واقعی یک b ** ch است؟ دنیای دیجیتال بدتر است! برخی از مجرمان سایبری سعی می کنند کاربران را برای ارسال تصاویر برهنه / جنسی از خودشان گول بزنند. بعداً از این تصاویر برای اخاذی پول یا نعمت های جنسی از قربانی استفاده می شود که می تواند منجر به افسردگی / اضطراب جدی شود!
 • حمله سایبری – قرار گرفتن در معرض آسان در معرض خشونت ، تصاویر / فیلم های گرافیکی و سیاست های کوچک چیزی است که رسانه های اجتماعی برای آن بسیار مشهور هستند! با این حال ، وقتی مردم از دنیای دیجیتال برای زورگویی به صورت آنلاین استفاده می کنند ، اتفاق جدی می افتد. این ممکن است باعث افتراق ، ویروس های ویروسی و موارد دیگر شود!
 • پیش بینی آنلاین – اینترنت مکانی ویژه خطرناک برای کودکان است ، زیرا آنها توانایی برقراری ارتباط دو بار با افراد و یا سه برابر سن خود را دارند. برخی از نوجوانان بی گناه ممکن است قربانی دستکاری / اجبار توسط شکارچیان آنلاین شوند ، که دارای انگیزه های جنسی بد دهنی / جنسی هستند.
 • هرزنامه – اغلب اوقات ، هنگامی که به یک سایت یا وب سایت جدید رسانه های اجتماعی می پیوندید ، ممکن است در جایی که نبودید کلیک کنید’تصور می شود ، و این باعث می شود که شما با صدها و هزاران تبلیغات اسپم ، پیام های فله ای ناخواسته ، مقابله کنید و این امر باعث می شود تا در بدافزارها و فیشینگها باز شود!
 • محتوای ناپسند – در حالی که اینترنت برای بسیاری می تواند مکان شادی باشد ، می تواند بسیار تاریک و خطرناک باشد. تعداد محتوای مبهم در قالب اطلاعات / تصاویر / فیلم ها وجود دارد که حاوی انفجارهای بمب / کشتار / بمب و سایر محتوای ناخوشایند است.
  تست سرعت VPN - 5 از 80 ارائه دهنده نیاز به سرعت & rsquo؛

مسائل مربوط به ایمنی اینترنت

چگونه کاربران می توانند حداکثر محافظت آنلاین را داشته باشند?

ما’مطمئن باشید که در مورد خطرات فوق ممکن است بخوانید’شما را کمی شعله ور کردم! پس از همه ، چه کسی می توانست’با این حال ، اتفاقاتی مانند این اتفاق می افتد ، درست است؟ چرا میتونه’آیا مردم فقط می آموزند که متمدن باشند و دردی برای دیگران نباشند؟ ما حدس می زنیم که چیزی است که هیچ کس نمی تواند پاسخ دهد ، اما اگر یک چیز BestVPN.co وجود داشته باشد ، اعمال حداکثر محافظت آنلاین به منظور محافظت از خود در برابر چنین تهدیدات آنلاین است.!

اما قبل از شروع کار ، بگذارید لطفاً اینجا را بگذارید. این نیست’در یکی از آن کلیشه ها ، راهنماهای آنلاین را مجدداً بیان کنید که تنها نکاتی که برای محافظت از حریم شخصی خود دریافت می کنید حول روش های قدیمی است. در حین تحقیق ، به معنای واقعی کلمه از نوع محتوای زائد موجود در اینترنت شگفت زده شدیم. بنابراین ، ما امیدواریم که شما تحقیقات خود را چشمگیر ببینید ، زیرا سعی می کنیم کمی گسترده تر برویم!

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: قوانین اساسی

 1. مشابه نحوه جلوگیری از راه رفتن در محلات سایه دار ، گول زدن از وب سایت های خطرناک آنلاین ، زیرا ممکن است حاوی باج افزار ، ویروس یا بدافزار باشد.
 2. همیشه مقدار اطلاعاتی را که به صورت آنلاین فاش می کنید محدود کنید. کارفرمایان و مشتریان بالقوه اهدا نمی کنند’باید آدرس منزل یا وضعیت روابط شخصی خود را بدانید (duh!).
 3. از بارگیری نرم افزار / برنامه های شخص ثالث خودداری کنید ، زیرا ممکن است حاوی بدافزار باشد یا ممکن است برای سرقت اطلاعات تلاش کند. به برنامه ها / نرم افزاری بروید که توسط مقامات ذیربط تأیید و تأیید شده است.
 4. اینترنت نمی کند’یک کلید حذف داشته باشید. پس از ارسال ، برای همیشه در عمیق ترین ، تاریک ترین متحدین انبارها یا نسخه هایی که افراد دیگر ساخته اند ، زندگی می کند ، بدون اینکه شما از آن آگاهی داشته باشید.
 5. اگر پناه آورده اید’یک مورد را از قبل دریافت کرده اید ، از یک کد امنیتی در تلفن خود استفاده کنید. این می تواند یک رمز عبور ، پین یا الگوی باز کردن قفل باشد. صرف نظر از آنچه انتخاب می کنید ، استفاده از آن برای حفظ حریم خصوصی آنلاین ضروری است!
 6. اطمینان حاصل کنید که حسابهای رسانه اجتماعی شما خصوصی هستند. فقط خانواده و دوستان نزدیک شما باید قادر به دیدن هر چیزی در مورد شما باشند. آخرین چیزی که شما نیاز دارید یک مجله اینترنتی است!
 7. مرتباً سیستم عامل و نرم افزار خود را به روز کنید تا مجرمان سایبری از سوء استفاده از ایرادات قدیمی و حفره های امنیتی در امنیت خود جلوگیری کنند و این می تواند منجر به از بین رفتن کلیه اطلاعات شخصی شود.
 8. هیچ وقت به شبکه های Wi-Fi عمومی در کافه ها و رستوران ها و بدون استفاده از سرویس VPN متصل نشوید ، زیرا این مکان ها در جایی هستند که احتمالاً توسط مجرمان سایبری باهوش کلاهبرداری یا هک شده اید..
 9. حفظ تمام رمزهای عبور شما می تواند درد بزرگی در باسن باشد مگر اینکه شما’مهارتهای فراخوانی حافظه استثنایی رو دارید. برای میانگین جو ، توصیه می کنیم از یک برنامه مدیریت رمز عبور استفاده کنید.
 10. از نوشتن پیامهای نفرت آمیز خودداری کنید یا به هرگونه رفتار بدخواهی / نژاد پرستی / خشونت بپردازید زیرا این امر می تواند شما را با مشکلات جدی روبرو کند. صرفاً نوشتن پیام تهدیدآمیز می تواند شما را به دردسرهای قانونی برساند!

قوانین اساسی ایمنی اینترنت

نکات ایمنی اینترنت: از خود در برابر Ransomware محافظت کنید

 1. گاهی اوقات زندگی فقط به شما لیمو می دهد و در آنجا زندگی می کنید’هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید. باج افزار’s مشکل هستند ، بنابراین شما باید این عادت را بدست آورید که به طور مرتب از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 2. از یک نرم افزار ضد ویروس یا ضد بدافزار استفاده کنید که به شما امکان پیکربندی جستجو را برای اسکن پرونده های بایگانی شده و فشرده شده اعطا می کند ، زیرا’چگونه بسیاری از باج افزارها کنترل سیستم شما را کنترل می کنند.
 3. این کار نمی کند’مهم است که اگر از یک وب سایت بازدید می کنید ، به یک نرم افزار دسترسی پیدا می کنید یا به راحتی بازی ها و برنامه های مختلف را مرور می کنید ، حتماً دیوار آتش خود را همیشه روشن کنید..
 4. اطمینان حاصل کنید که مرتباً به روزرسانی های مربوط به سیستم عامل خود و نرم افزارهای ضد ویروس / بدافزار را نصب کنید ، به طوری که یک سیستم عامل به روز شده دارید که می تواند با هر پرونده مشکوکی مقابله کند!
 5. ضروری است کاربران هنگام کلیک روی پیوندها یا پیوستها ، به ویژه مواردی که مشکوک به نظر می رسند ، هوشیار باشند. قبل از کلیک بر روی لینک ، آنالیز کنید.

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: از سرقت هویت در امان بمانید

 1. اگر بخواهید همیشه از برنامه های P2P / File-Sharing استفاده نکنید’امنیت و حریم خصوصی داده ها را ارائه دهید. مطمئن شوید که در صورت انجام کار از یک سرویس VPN استفاده کنید ، زیرا این کار هویت شما را همیشه ناشناس می کند.
 2. همانطور که قبلاً ذکر شد ، هرگز از فروشگاه های آنلاین که دارای شهرت ضعیفی هستند ، خرید نکنید ، به ویژه آنهایی که سابقه رنج از نقض داده ها را در ‘اخیر’ گذشته.
 3. ضروری است که همیشه در مورد اطلاعات مالی خود طرفدار باشید. هر ماه دقت کنید که صورتهای بانکی و کارت اعتباری خود را بررسی کنید تا سریع بی نظمی ها را تشخیص دهید.
 4. یکی از بهترین راهها برای حفظ امنیت هویت و اطلاعات خود در همه زمان ها ، تغییر رمزهای عبور حسابهای مالی شما به طور مرتب است. نقض ها اغلب برای هفته ها بدون توجه می مانند!
 5. اطمینان حاصل کنید که همیشه تمام ایمیل ها و پیام ها را با رمزگذاری نهایی به پایان می رسانید یا از یک IP اختصاصی از یک سرویس VPN استفاده می کنید تا یک لایه امنیتی ناگسستنی را در همه زمان ها اعمال کنید.
  بیشتر ارائه دهندگان VPN شفاف - فقط 4 از 16 قابل اعتماد هستند

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکاتی در مورد ایمنی اینترنت: یاد بگیرید که چگونه برای مقابله با فضای مجازی مقابله کنید

 1. اگر در حال تبلیغ در فضای مجازی هستید ، بسیار مهم است که برای برقراری مدارک ، کلیه ارتباطات خود را با مجرم صرفه جویی کنید. به نظر می رسد خشن ، اما شما باید آن را به سازمان های اجرای قانون گزارش دهید.
 2. اگر با یک شریک صمیمی رابطه برقرار کرده اید ، اطمینان حاصل کنید که تمام حساب های ایمیل ، رسانه های اجتماعی و اطلاعات بانکی خود را مجدداً تنظیم مجدد کنید تا آنها به هیچ وجه نتوانند شما را دستکاری کنند..
 3. هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی ، ایمیل یا اتاق های گفتگو ، ضروری است که درمورد اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید ، مراقب باشید ، در غیر این صورت ، می توانید جمع آوری تصاویر / پست های خود را برای stalkers راحت تر کنید.!
 4. اگر اجباری نیست ، در هنگام ثبت نام / ثبت نام برای چیزی آنلاین ، از پر کردن زمینه هایی که از شما می خواهد اطلاعات شخصی مانند تولد خود را بخواهید ، خودداری کنید. چه کسی می داند چگونه می توان از این اطلاعات استفاده کرد!
 5. هنگام ارسال یک تصویر به صورت آنلاین (به خصوص اگر در مورد اینکه در فضای مجازی شک دارید) شک دارید ، مطمئن شوید که مکان شما را فاش نمی کند. به دنبال یکی با پس زمینه ساده بروید.

چگونه به مقابله با سایبری بپردازید

نکات مربوط به ایمنی اینترنت: درباره هوشیاری هوشیار باشید

 1. سکونت فقط به مردان مسن محدود نمی شود ، بلکه حتی نوجوانان نیز به خاطر چنین اعمال گناهکار شناخته شده اند. سفرهای حسادت ممکن است زندگی را به یک جهنم زنده تبدیل کند. دان’در گزارش فوری آنها دریغ کنید!
 2. اینترنت پر از وسایل و برنامه هایی است که عجیب ترین کاربرد را دارند. آیا می دانید برنامه های جاسوسی نیز وجود دارد؟ با نصب برنامه ضد جاسوسی ، ایمنی خود را به صورت آنلاین بهبود بخشید. روزانه آن را به روز کنید!
 3. ضروری است که این درس ارزشمند زندگی را درک کنید: مردم می توانند وانمود کنند که برخی هستند’دوباره نیست نسبت به افرادی که انتخاب می کنید برای افزودن به رسانه های اجتماعی خود انتخاب و انتخاب کنید.
 4. همانطور که قبلاً ذکر شد ، والدین باید در زندگی فرزندان خود درگیر شوند. تصمیم بگیرید که کدام برنامه ها و سیستم عامل های SM برای آنها مناسب است و مرتباً فعالیت آنها را در همه مرور کنید.
 5. خاموش کردن وسایل الکترونیکی و وب کم ، به خصوص در مواردی که از آنها استفاده نمی کنید ، عادت کنید. هکرها / مجرمان سایبری ممکن است دوربین را هک کنند ، فیلم ها را ضبط کرده و سپس شما را باج خواهی کنند!

در مورد Sextort هوشیار باشید

نکات ایمنی اینترنت: چگونه می توان از طریق سایبری برخورد کرد

 1. آی تی’مهم این است که مردم خودشان یک قطب نمای اخلاقی داشته باشند. اگر کسی را دیدید که می داند قربانی حمله سایبری است ، دان نکنید’بی سر و صدا بنشینید! هرچه سریعتر آن را به یک بزرگسال گزارش دهید.
 2. هنگام استفاده از رایانه عمومی یا شخص دیگری’تلفن برای دسترسی به حساب ها و ایمیل رسانه های اجتماعی خود ، حتماً از سیستم خارج شوید ، زیرا می توانند از حساب شما برای انگیزه های جانبی خود استفاده کنند.
 3. از به اشتراک گذاشتن گذرواژه‌ها و اطلاعات حساب خود با هر کس خودداری کنید ، زیرا آنها می توانند از مهربانی شما استفاده کنند و در فعالیتهایی که ممکن است بعداً باعث گاز گرفتن باسن شما شود ، استفاده کنند.!
 4. برای مردم بسیار مهم است که از پیامدهای آنچه می نویسند یا به صورت آنلاین ارسال می کنند آگاه باشند. از به اشتراک گذاشتن هر چیزی که می تواند در آینده شما را آزار و شرم کند ، خودداری کنید. اینترنت مکانی مبهم است!
 5. به اندازه ما’d می خواهم ناامیدی و عصبانیت خود را بر روی افرادی که پیام های تهدیدآمیز و توهین آمیز ارسال می کنند ، تحریک کنیم ، تحمل و تحمل بودن بسیار مهم است. هیچ چیز نمی تواند صدمه بیش از آنکه بلافاصله آنها را مسدود کند.

نحوه برخورد با سایبری

نکات ایمنی اینترنت: یاد بگیرید که از پیش بینی آنلاین پیشگیری کنید

 1. هوشیار باشید و به ویژه در صورت استفاده از رسانه های اجتماعی درمورد بچه های خود درگیر شوید. از آنها بپرسید که آیا وجود دارد’هر کسی که باعث می شود احساس ناراحتی آنلاین کند ، به این ترتیب شما می توانید ASAP را گزارش کنید!
 2. وقتی صحبت می کنیم والدین در مورد تماشای فرزندانشان در رسانه های اجتماعی بسیار مراقب هستند ، ما نمی خواهیم’این بدان معنی است که شما باید به حریم خصوصی آنها حمله کنید. فقط کافی است بر استفاده آنها از دستگاههای متصل به اینترنت نظارت کنید.
 3. به فرزندان خود بگویید که هرگز با افرادی که به نظر می رسد در سنین بالاتر قرار دارند صحبت نکنید و از باز کردن / بارگیری تصاویر ارسال شده توسط افرادی که دوست ندارند ، خودداری کنید.’می دانم.
 4. ضروری است که کودکان را به این کارها بیاموزید’و دان’رسانه های اجتماعی ، شامل اجتناب از غریبه ها. روشن کنید که آنها هرگز نباید از طریق اینترنت با کسی رو در رو ملاقات کنند!
 5. به فرزندان خود آموزش دهید که در به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود باهوش باشند. به آنها بیاموزید که هرگز در مورد مدرسه ، خانه و سایر موارد شخصی خود صحبت نکنند. آنها باید بلافاصله مکالمه را پایان دهند.

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: آن’زمان برای خلاص شدن از شر Spamming

 1. برای جلوگیری از دریافت هرزنامه در شناسه اصلی خود ، در مواقعی که از مراجعه به یک دایرکتوری عمومی خاص ، شبکه رسانه های اجتماعی یا اتاق گپ مطمئن نیستید از یک آدرس ایمیل دوم استفاده کنید..
 2. بسیاری از کاربران نمی توانند’آگاه باشید اما راه هایی برای جلوگیری از دریافت نامه های ناخواسته وجود دارد. یکی از مهمترین و اثبات شده هک ها ، نصب ابزار فیلتر کردن اسپم است.
 3. هرزنامه ها با تاکتیک های ارسال اسپم های بیشتر بسیار مشکل هستند. هرگز بر روی آن کلیک نکنید “لغو اشتراک” به هر قیمتی در ایمیل ها پیوند برقرار کنید ، زیرا می توانند تأیید کنند که آدرس ایمیل شما فعال است.
 4. دان’آدرس ایمیل خود را فقط به هر کسی بدهید. این جزئیات باید خصوصی باشد و فقط در اختیار افرادی قرار می گیرد که به آنها کاملاً کورکورانه اعتماد دارید.
 5. هنگام ثبت نام در سرویس های مختلف ، مطمئن شوید که با پیکربندی تنظیمات و تغییر قرار گرفتن در معرض ، آدرس ایمیل خود را پنهان نگه دارید “فقط من” یا چیزی مشابه.

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: مسدود کردن محتوای توهین آمیز / مبهم

 1. هیچ چیز تحریک کننده تر از مراجعه به وب سایت فقط برای یافتن تصاویر برهنه و سایر محتوای مبهم به شکل تبلیغات نیست. برای خلاص شدن از شر آنها ، از یک ابزار مسدود کردن تبلیغات استفاده کنید.
 2. اگر می خواهید نتایج جستجوی صریح را مسدود کنید زیرا فرزندان در خانه دارید یا به سادگی از قرار گرفتن در معرض چنین درخواستی متنفر نیستید ، عاقلانه است که روشن کنید “جستجوی امن” در Google.
 3. اگر محتوایی پیدا کردید که به عنوان توهین آمیز / نژادپرستانه / توهین آمیز باشد ، کار شما این است که بلافاصله آن را به مدیر مربوطه گزارش دهید تا از پخش بیشتر سخنان نفرت خودداری کنید.
 4. رسانه های اجتماعی مملو از عکس های ناعادلانه ، تصاویر مستهجن ، و گاهی اوقات محتوای جذاب هستند. فوراً به آنها گزارش دهید تا پستها از بین بروند ، در همان زمان نتایج مشابه را از بین ببرید.
 5. این امر می تواند برای افراد دشوار باشد که مراقب محتوای توهین آمیز / مبهم در وب سایت ها باشند زیرا اینقدر غیرمنتظره ظاهر می شوند. این یک گزینه عاقلانه برای نصب یک ابزار فیلتر وب است.
  WTF با YouTube Kids اشتباه است - والدین ناامید شدند!

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: جعلی بودن را از واقعی تشخیص دهید (فیشینگ)

 1. فیشینگ بسیار مشکل است ، زیرا از نسخه های وب سایت های رسمی برای فریب مشتریان در ارائه اطلاعات خود استفاده می کند. یک نرم افزار ضد فیشینگ یا افزونه مرورگر نصب کنید تا بلافاصله از چنین سایتهایی مطلع شوید!
 2. قاعده ای از انگشتان دست: هرگز در زندگی خود اطلاعات مالی خود را از طریق ایمیل به هر شخصی از طریق ایمیل ارسال نکنید ، صرف نظر از این که چقدر به آنها اعتماد دارید. به این دلیل که روشی مطمئن برای انتقال چنین اطلاعاتی نیست.
 3. بیشتر مردم نمی توانند’از این امر آگاه باشید ، تا اینکه در واقع با کلیک روی پیوند پاپ آپ فریب نخورند. برخی از این پاپ آپ های پیچیده معمولاً اقدام به فیشینگ می کنند. همیشه برای جلوگیری از هرگونه حادثه ، نزدیک برخورد کنید.
 4. وقتی نوبت به امنیت بالای حملات فیشینگ می رسد ، باید از یک نرم افزار قوی فایروال استفاده کنید. با این کار آنها از دسترسی آنها به شبکه / رایانه جلوگیری می کنند.
 5. اگر شما’با فرستنده ای که به شما ایمیل ارسال می کند ، از کلیک کردن روی هر لینک و از همه مهمتر DON خودداری کنید’در صورت مشاهده ، هر پرونده را بارگیری کنید. فرستنده های غیر قابل اعتماد با آنها اشتباه نمی گیرند!

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: بدافزار را از بین ببرید و از داده های خود محافظت کنید!

 1. اگر می خواهید تلفن هوشمند / لپ تاپ / رایانه خود را همیشه ایمن نگه دارید ، یک نرم افزار قدرتمند آنتی ویروس / ضد بدافزار برای شناسایی و حذف تهدید فوری نصب کنید..
 2. هرگز به وب سایت هایی که دوست ندارند وصل شوید’از HTTPS استفاده کنید. “س” در پایان مخفی است. برای وب سایت های اهدا کننده از HTTPS Everywhere استفاده کنید’آن را پیاده سازی کنید این باعث می شود ارتباطات آنلاین شما ایمن باشد!
 3. کاری که اکثر افراد بعد از نصب نرم افزار آنتی ویروس / ضد بدافزار انجام می دهند این است که فراموش کرده اند که آنها همیشه وجود داشته اند. دان’آن شخص بی دقتی باشید و حتماً در فواصل منظم اسکن انجام دهید.
 4. برخی از پیوندها ممکن است شما را به یک صفحه وب سایت منتقل کنند که با اصل یکسان است. از فنون مهندسی اجتماعی مانند فیشینگ محتاط باشید. برای داشتن ایده بهتر ، همیشه آدرس پیوند را بخوانید.
 5. SSID پیش فرض (نام شبکه Wi-Fi خود را تغییر دهید) و از رمزگذاری WPA2 استفاده کنید تا از دسترسی کاربران غیرمجاز به اتصال شما و کاشت هر چیز مشکوک جلوگیری کنید.

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: دان’t توسط کلاهبرداری های آنلاین احمق شوید

 1. این ممکن است کمی سخت به نظر برسد ، با توجه به اینکه رسانه های اجتماعی برای شبکه سازی است ، اما از دوست داشتن غیرضروری خودداری کنید (خصوصاً با افرادی که پناهنده نیستید’با آنها ملاقات کرده اید یا هیچ اطلاعی در مورد آنها ندارید).
 2. این کار نمی کند’مهم است که آیا شما یک دوست دارای فناوری پیشرفته یا شخصی هستید که شخص دیگری را می شناسد ، تنها شخصی که باید از راه دور به رایانه شما دسترسی داشته باشد ، ISP محلی شماست..
 3. امروزه تعداد زیادی وب سایت جدید تجارت الکترونیکی افتتاح شده اند ، اما همه آنها امن نیستند. فقط در خرید آنلاین از منابع قانونی مانند eBay ، Ali Express یا Amazon استفاده کنید!
 4. کلاهبرداران می توانند به راحتی شناسه تماس گیرنده را جعلی کرده و شما را در ارائه اطلاعات مالی خود فریب دهند. اگر شخصی اطلاعات اعتباری شما را صدا کرده و از آنها سؤال کرده است ، برای بررسی اینکه آیا تماس گیرنده اصیل است ، تماس بگیرید و تماس بگیرید.
 5. هرگز به خدمات آنلاین اعتماد نکنید که می توانند با کلیک یک دکمه ، تسویه بدهی و وام مسکن را ارائه دهند. آنها به احتمال زیاد خدمات کلاهبرداری هستند ، بنابراین از پرداخت اشتباه در پرداخت پیش فرض خودداری کنید!

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: چگونه می توان از استراق سمع Wi-Fi جلوگیری کرد

 1. برای مسافرانی که غالبا از شبکه های Wi-Fi در فضاهای عمومی مانند میخانه ها ، کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده می کنند ، همیشه حتما از VPN استفاده کنید تا هویت خود را ناشناس و رمزگذاری شده ارتباط خود را حفظ کنید..
 2. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، از هرگونه وب سایت ناایمن که فقط وجود دارد خودداری کنید “HTTP” قبل از آدرس اطمینان حاصل کنید که وب سایت هایی که بازدید می کنید از آنها استفاده می کنند “HTTPS” برچسب زدن این نشان دهنده یک اتصال امن است.
 3. هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی’برنامه های آنتی ویروس ، ضد بدافزار یا فایروال خود را هرگز غیرفعال نکنید ، زیرا ویروس ها / بدافزارهای زیادی وجود دارند که می توانند از طریق شبکه وارد شوند.
 4. برخی از هکرها با راه اندازی کانون های جعلی Wi-Fi در نزدیکی شبکه های عمومی قانونی ، مایل اضافی برای فریب مشتریان هستند. آنها اطلاعات دزدی کاربر را سرقت می کنند و بیشتر سرقت هویت را سرقت می کنند.
 5. همیشه از نقاط بی سیم استفاده کنید که به آنها اعتماد کنید. با مدیر / نماینده کافی شاپ یا رستوران صحبت کنید تا در مورد اقدامات ایمنی آنها هنگام اتصال به Wi-Fi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

نکات ایمنی اینترنت: کودکان خود را ایمن نگه دارید!

 1. فرزندان خود را نگه دارید’رایانه و سایر دستگاههای دارای امکان دسترسی به اینترنت در یک منطقه مشترک و نه اتاق خوابهای فردی. این ممکن است کمی خشن به نظر برسد ، اما در واقع روشی مناسب برای نظارت بر استفاده از آنها است.
 2. یک رسانه اجتماعی یا یک حساب ایمیل با فرزندان خود به اشتراک بگذارید ، تا بتوانید پیام ها را رصد کنید و بررسی کنید که آیا وی در محتوای YouTube مستهجن را مشاهده نمی کند یا با غریبه ها صحبت می کند یا خیر.!.
 3. به بچه های خود بگویید’هرگز خوب نیست برای خرید چیزی از طریق اینترنت بدون اینکه اول از شما بپرسم! برخی از تبلیغات ممکن است شما را با ارائه چیزهای رایگان فریب دهند تا شما را در فاش کردن اطلاعات شخصی خود فریب دهند.
 4. دستورالعمل های ایمنی توسط فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را دنبال کنید و اطمینان حاصل کنید که فرزندانتان پس از تحقق حداقل سن ، فقط به آنها ملحق شوید.
 5. به فرزندان خود آموزش دهید تا باهوش آنلاین باشند. به آنها بیاموزید که هرگز عکسهای شخصی را ارسال یا تجارت نکنند ، اطلاعات شخصی را فاش نکنند ، موافقت کنند که با یک غریبه ملاقات کنید یا به پیامهای تهدیدآمیز پاسخ ندهید!

ایمنی اینترنت برای کودکان

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

با این کار ، ما به پایان این راهنمای نکات ایمنی اینترنت برای ماه آگاهی از امنیت سایبر می پردازیم. امیدواریم از سهم ما در پخش پیام درباره ایمنی در اینترنت قدردانی کنید. بگذارید روشن کنیم که نمی دانیم’t سودمندی و اثربخشی اینترنت را انکار کنید.

این راه پیشرفت چشمگیر در مناظر اقتصادی ، فناوری و اجتماعی را فراهم کرده است. با این وجود ، شما از چنین بسترهای نرم افزاری به محافظت از طرف های تاریک نیز احتیاج دارید ، و این دقیقاً همان چیزی است که رسالت ماست! دان’در به اشتراک گذاشتن راهنمای بیشتر درنگ کنید روز خوبی داشته باشید و از اینترنت امن تری لذت ببرید!

نکات ایمنی آسان اینترنت برای مبتدیان | BestVPN.co

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me