100+ خط مشی ورود به سیستم VPN در معرض – 37 VPN اطلاعات خود را نگه دارید و 15 Don & rsquo؛ t

در قدم های سریع “دیجیتال” جهانی که ما ایجاد کرده ایم, “حریم خصوصی” اغلب یک نگرانی مشترک است. به حقیقت گفته می شود ، هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید ، ردپای دیجیتالی را در خود جای می دهد که باعث می شود آن را برای چندین دهه علامت گذاری کند.


اینترنت هرگز چیزی را فراموش نمی کند و شما احمقانه خواهید بود که انتظار دیگری داشته باشید. اگر این کافی نبود ، شما دولت ها ، آژانس های مخفی و هکرهایی دارید که همه از شما جاسوسی می کنند.

کشورهایی که روی کشورها قرار دارند ، به این موارد اضافه شوند “گزارش بدون مرز” لیست ، به عنوان آنچه ما تماس می گیریم ، برچسب گذاری شده است “دشمنان اینترنت”, مقصر بودن در فعالیت های نظارت جمعی بر شهروندان.

به همین دلیل است که استفاده از VPN برای ناشناخته نگه داشتن هویت و فعالیت های آنلاین رایج می شود. با این حال ، این خدمات شخص ثالث ممکن است دقیقاً بی خطر نباشد.

ارائه دهندگان مختلف VPN در فعالیت های ورود به سیستم ادعا می کنند یا از مشکلات نشت رنج می برند و حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار می دهند. با توجه به این ، Bestvpn.co این راهنمای جامع در مورد سیاهههای مربوط را ایجاد کرد. امیدوارم که به تمام سوالات شما پاسخ دهد!

Contents

37 VPN اطلاعات شما را نگه می دارند & 15 دان’تی

 1. انواع سیاهههای مربوط به VPN
 2. چرا داده های VPN را وارد می کنید
 3. هشدار دهنده VPN هایی که اطلاعات ورود به سیستم را ذخیره می کنند
 4. VPN های معتبر با یک سختگیر “بدون گزارش” خط مشی

انواع سیاهههای مربوط به VPN

قبل از اینکه به بررسی انواع مختلف گزارش های شبکه محافظت شده مجازی بپردازم ، اجازه دهید توضیح دهم که کلیه ارائه دهندگان در برخی ضبط / ذخیره اطلاعات ، افراط می کنند. فقط چند مورد نادر وجود دارد که ارائه دهندگان برای تأیید ادعای LOGLESS خود ، برای آزمایش قرار داده شده اند.

تا زمانی که حادثه ای در مورد احضار دولت از وقوع حادثه رخ ندهد ، واقعاً نمی توانید بگویید که آیا یک VPN خاص ایمن است یا خیر. این بدان معنا نیست که شما استفاده از آنها را به طور کلی متوقف کنید ، فقط این که ممکن است همه آفتاب و رنگین کمان نباشند ، حتی با یک محصول قابل اعتماد.

انواع سیاهههای مربوط به VPN

البته برخی از VPN ها وجود دارند که درمورد اطلاعات ورود به سیستم که ثبت می کنند شفاف هستند. صرف نظر از این ، لازم است بپذیریم که هنگام ثبت نام با VPN ، ممکن است هنوز تحت نظارت باشید. فقط از طرف دولت نیست بلکه خود ارائه دهنده آن است.

این می تواند به دلایل زیادی (که در ادامه بحث خواهم کرد) باشد. تا آن زمان ، اگر در مورد انواع سیاهههای مربوط به VPN صحبت کنیم ، دو مورد وجود دارد: Activity / Usage Logs و Logs Connection. اولی تهاجم بیشتری به حریم خصوصی اعطا می کند ، در حالی که دومی نسبتاً بی ضرر است (حذف شده پس از 1-15 روز).

فعالیت ها / سیاهههای مربوط به استفاده

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این سیاهههای مربوط به VPN به کلیه داده های جمع آوری شده هنگام استفاده از اینترنت اشاره دارد. این شامل کلیه فعالیت های آنلاین شما می باشد که مجموعه ای از ابرداده ، آدرس های IP ، زمان اتصال و سیاهههای مربوط به ترافیک مانند تاریخچه مرور ، پیامهای ارسالی ، فایلهای بارگیری شده ، خریدهای انجام شده و نرم افزارهای مورد استفاده است..

برخی از ارائه دهندگان ممکن است فقط جنبه های خاصی از فعالیت / استفاده شما را ثبت کنند. سایر مواردی که از اعتبار کمتری برخوردار باشند می توانند تمام اطلاعات ذکر شده در بالا را ذخیره کنند. این نظارت و ضبط داده های استفاده می تواند از نظر حریم خصوصی مضر باشد و در وهله اول هدف استفاده از VPN را خراب کند..

بگذارید روشن کنم ، اکثر سرویس های VPN که در چنین فعالیت هایی فعالیت می کنند ، رایگان هستند. در نظر داشته باشید که این سرویس ها باید برای مراکز داده ، گسترش سرور ، به روز رسانی نرم افزار ، پشتیبانی فنی و هزینه های وب سایت پرداخت کنند. آسانترین راه برای این کار فروش اطلاعات خود به خدمات شخص ثالث است.

داده هایی که به ایجاد پروفایل در اطراف کاربران متنوع کمک می کنند بسیار سودآور هستند. ارزش اطلاعات شخصی فاش شده را تصور کنید. اگر در صلاحیت چشم 5/9/14 زندگی می کنید ، همین اطلاعات را می توان به سازمان های دولتی یا مخفی نیز تحویل داد.

طبق قانون ، بیشتر “دشمنان اینترنت” این امر را برای ISP اجباری کنید که داده های خود را برای هر مکانی بین 6 ماه تا 2 سال ذخیره کنید. به همین دلیل من همیشه به کاربران توصیه می کنم از خدمات VPN پرداخت شده که تأیید شده اند استفاده کنند ، زیرا این داده ها را غیرقابل مشاهده می دانند ، در حالی که از شیوه های ورود به سیستم که در همتایان رایگان یافت می شود ، خودداری می کنند..

سیاهههای مربوط به اتصال

در جایی که فعالیتهای مربوط به فعالیت به معنای واقعی کلمه می توانند ناشناس بودن آنلاین شما را نابود کنند ، گزارش های اتصال بی ضرر هستند. اگرچه ، ضبط چنین اطلاعاتی باید توسط ارائه دهنده VPN با استدلال معتبر توجیه شود. لازم به ذکر نیست ، این سرویس همچنین باید مدت زمان حذف این سیاهههای مربوط به VPN را مشخص کند.

سیاهههای مربوط به اتصال معمولاً شامل آدرسهای IP ، زمان اتصال ، تاریخ و مکان هستند. این رایج ترین گزارش های ثبت شده توسط بیشتر ارائه دهندگان VPN است. اگرچه آنها به طور مستقیم هویت شما را فاش نمی کنند ، تاریخ های اتصال ، زمان و مکان ممکن است با هم استفاده شوند.

برخی از نمونه های VPN ها که علیرغم ادعای ذخیره NONE ، گزارش های اتصال را حفظ می کنند TunnelBear ، Windscrib ، PureVPN ، Betternet و ProtonVPN هستند. بخش خوب این است که سیاهههای مربوط به اتصال فقط به طور موقت ذخیره می شوند. بسته به نوع خدمات ، آنها بین 1 تا 15 روز در هر مکانی نگهداری می شوند.

برخی حتی ممکن است مدت زمان بیشتری را بیشتر کنند. به عنوان مثال ، HideMyAss این اطلاعات را به مدت 6 ماه نگه می دارد. از منظر حفظ حریم خصوصی ، این ورود به سیستم فقط کمی مزاحم است و ممکن است بازیابی مجدد فعالیت آنلاین خود با استفاده از آنها دشوار باشد.

گارانتی قناری

در 5/9/14 حوزه قضایی چشم و سایر کشورها ، ISP ها و خدمات VPN می توانند دریافت کنند “ضمانت های مخفی” در قالب نامه های امنیت ملی یا احضار نامه های دولت. این ضمانت ها به سازمان های اجرای قانون اجازه می دهند تا اطلاعاتی را در مورد مشتریان خود برای تحقیقات انجام دهند.

بیشتر این ضمانت ها با دستور gag همراه هستند. این امر مانع از اطلاع ISP یا سرویس VPN در مورد هدف قرار گرفتن در معرض نظارت می شود. این جایی است که Woice Canaries وارد می شود ، که کاملاً ارتباطی با ورود به سیستم اطلاعات / ارتباط ندارد.

این صفحات فرود که توسط ارائه دهندگان تبلیغ می شوند به حفظ حریم خصوصی کمک می کنند. آنها مرتباً بیانیه هایی را در صفحه مشخص منتشر می کنند ، تأیید می کنند که این سرویس حکم مخفی دریافت نکرده است. اگر یک صفحه انتشار بیانیه های منظم را متوقف کند ، بیانیه قناری حذف می شود.

این نشان می دهد که احضاریه صادر شده است ، و VPN از گزارش آن ممنوع است. به این ترتیب ، کاربران آگاهانه در مورد حریم خصوصی می توانند اقدامات لازم را برای اطمینان از حفظ هویت خود انجام دهند. اگرچه ، این استفاده از “گارانتی قناری” مجموعه سوالات خود را برای ارائه دهندگان مطرح می کند.

اگر یک VPN ادعا کند که ارائه دهنده گزارش نیست ، لازم نیست نگران ایجاد چنین صفحه ای باشید ، درست است؟ همچنین این واقعیت که فقط یک بار در ماه به روز می شوند نوع آنها را بی فایده می کند. با این وجود ، ارائه بینش مهم بود و ما در مورد زیر در مورد ارائه دهندگان مربوطه صحبت خواهیم کرد.

چرا VPN ها داده های کاربری را ثبت کرده و در برابر وعده های حفظ حریم شخصی خود قرار می گیرند?

با تشکر از ابتکاراتی مانند ماه آگاهی از فضای مجازی و روز امن تر اینترنت (SID) ، شهروندان در سراسر جهان در حال درک ارزش DATA ONLINE خود هستند. کاربران آگاهانه درباره حریم شخصی بلافاصله شروع به استفاده از خدمات VPN می کنند ، اما بعداً به دلیل ذخیره اطلاعات سیاهه ها با معضلات روبرو می شوند.

چرا VPN ها داده های کاربری را ثبت کرده و در برابر وعده های حفظ حریم شخصی خود قرار می گیرند

بنابراین ، سوالی که اکثر افراد به پاسخ دادن نیاز دارند این است که؛ چرا VPN ها داده های کاربر را وارد می کنند؟ آیا این مخالف قول آنها برای حفظ حریم خصوصی نیست؟ بعد از برقراری ارتباط با چندین سرویس VPN از طریق ایمیل تصمیم گرفتم که کمی استدلال ارائه دهم (البته فقط تعداد معدودی پذیرفته شده اند که در وهله اول ذخیره سازی سیاههها را می پذیرند).

عیب یابی مشکلات مربوط به VPN

شایع ترین دلیل ورود به سیستم VPN رفع مشکلات سرویس آنهاست. به عنوان مثال ، برخی از کاربران ممکن است با مشکلات اتصال مواجه شوند ، یا حتی با نشت DNS ، WebRTC روبرو شوند.

ذخیره چنین داده هایی می تواند در بهینه سازی شبکه خدمات VPN مفید باشد. عمدتا ، عیب یابی مشکلات به حفظ حداقل گزارش های اتصال نیاز دارد.

محدود کردن اتصالات همزمان

من شخصاً این دلیل را متناقض می دانم ، مخصوصاً برای “هیچ سیاهه ای نیست” خدمات VPN. همه ارائه دهندگان محدودیت هایی را در تعداد اتصالات همزمان موجود در نظر می گیرند.

در یک اشتراک واحد ، برخی از ارائه دهندگان امکان ورود به چند نامحدود به 3 ، 5 ، 6 یا حتی نامحدود را می دهند. این عمل هنوز نیاز به نوعی ورود به سیستم دارد (برای تشخیص اینکه چند دستگاه به هم متصل هستند).

بنابراین ، همیشه از سرویس VPN که با آنها وارد سیستم شده اید ، بپرسید که چگونه تمایل دارند این محدودیت های اتصال را در حالی که ادعا می کنید هیچ سیاهه ای را ذخیره نکنید ، اعمال کنند..

تنها VPN هایی که تاکنون پیروی از یک خط مشی دقیق ورود به سیستم صفر کرده اند و به کاربران اجازه می دهند اتصالات همزمان نامحدود باشند عبارتند از Perfect Privacy و Surfshark.

بدون گزارش = محدودیتی وجود ندارد. این ساده است!

محدود کردن پهنای باند محدودیت ها

درست مانند سرویس های VPN برای محدود کردن چند ورود به سیستم اطلاعات را وارد می کنند ، آنها همچنین می توانند محدودیت های پهنای باند را اعمال کنند. این ممکن است ضبط برخی از سیاهههای مربوط به فعالیت / استفاده از VPN باشد ، که بسیار خطرناک است.

به همین دلیل است که من هرگز به ارائه دهندگان محدودیت های پهنای باند ، حتی در اشتراک های پولی ، اعتماد نمی کنم. منظور من این است که کل هدف استفاده از VPN مخالف است. من هر وقت از اینترنت استفاده می کنم محافظت می خواهم.

مهمتر از همه ، من می خواهم از سرعت های خوب برای استریم و بارگیری تورنت استفاده کنم. بنابراین ، در صورت وجود هر VPN چنین محدودیت هایی را ادعا می کند “هیچ سیاهه ای نیست”, به آنها اعتماد نکنید.

چند نمونه از خدمات VPN که این کار را انجام می دهند شامل Windscrib و TunnelBear هستند که هر دو ارائه می دهند “آزمایش های رایگان” پهنای باند را محدود می کند.

ورود به سیستم با سرورهای اجاره ای (VPS)

این یک عمل سایه آور است ، اما امروزه بسیاری از ارائه دهندگان از سرورهای اجاره ای استفاده می کنند. آنها کاربران را به این فکر می اندازند که مراکز دیتا در سراسر جهان دارند ، اما آنها فقط از سرورهای خصوصی مجازی (VPS) استفاده می کنند..

آنها تمایل دارند که ارزانترین VPN از سرورهای فلزی لخت باشند. با این حال ، آنها همان سطح از حریم خصوصی را ارائه نمی دهند. ارائه دهندگان VPS اغلب گزارش فعالیتهای سرور را حفظ می کنند.

این بدان معناست که شما فقط نگران اطلاعات ضبط VPN خود نیستید ، بلکه هر تعداد ارائه دهندگان VPS می توانند از اطلاعات خصوصی شما در امان باشند..

در عین حال ، با استفاده از VPS محافظت از مقامات محلی ، که قبلاً مستقیماً به دیتاسنتر مراجعه می کردند تا هر آنچه را که نیاز دارند ، بدست می آورد..

درخواست های قوانین و آژانس های اطلاعاتی دولت

کشورهای عضو پنج ، نود و چهارده چشم بطور خاص قوانینی وضع می کنند که شرکت ها را ملزم به ورود به سیستم و / یا تحویل اطلاعات کاربر خصوصی می کند..

به عنوان مثال ، لایحه Investigatory Powers در انگلستان ، نگهداری از سیاهههای مربوط و نگهداری آنها را برای 12 ماه مقرر می کند. این واقعاً می تواند حریم شخصی شما را مختل کند.

NSA و GCHQ حتی به عنوان بخشی از برنامه PRISM خود از سال 2010 حتی در حال جاسوسی شرکت های فنی در ایالات متحده ، انگلیس و سایر کشورها بودند..

آنها به سادگی خواستار ثبت پرونده ها با صدور یک “سفارش gag”. این امر باعث می شود كه برای هر شركت فناوری اطلاعات غیرقانونی نباشد و اطلاعات لازم را فاش نكند.

ارتباط بین سیاست های ورود به سیستم و حوزه های قضایی

می بینید ، پیامدهای ثبت نام با ارائه دهنده ، در حوزه قضایی ریسک پذیر ، وجود دارد. کشورهای مختلف قوانین نگهداری و نظارت بر داده های خود را وضع می کنند.

جایی که برخی تصمیم می گیرند به حریم خصوصی کاربران احترام بگذارند ، برخی دیگر تمام تلاش خود را برای نظارت بر همه چیز انجام می دهند! شما می توانید تمام آنچه در مورد این کشورها می خواهید را در این راهنما بیاموزید. برخی حتی برای جاسوسی از یکدیگر مشغول به اشتراک گذاری اطلاعات بین کشورها هستند’شهروندان.

حال اگر VPN در یک حوزه قضایی مستقر شده است که بر آن دشمن اینترنتی است ، مطمئناً آنها قوانینی را وضع می كنند كه ورود اطلاعات را به ISP ها ، ارائه دهندگان ارتباط از راه دور و EVEN VPN ها اجباری كند..

هیچ راه حلی برای آن وجود ندارد. حتی اگر آنها از توجه خودداری کنند ، یک احضاریه با دستور gag از NSA ، GCHQ یا FBI تمام چیزی است که همکاری آنها را می طلبد. متعاقباً ، این ارائه دهندگان به طور طبیعی باید تمام داده های کاربر را فراموش کرده و از این رو باید نسبت به کشور خود احتیاط کنید’قوانین اینترنتی.

به عنوان مثال ، اگر شما در اتحادیه اروپا مستقر هستید ، کشورهایی عضو 14 اتحاد چشم و همچنین کشورهایی هستند که نیستند و نمی توانند در نظر گرفته شوند. “اینترنت دوستانه”.

صرفنظر از اینکه دقیقاً کجا زندگی می کنید ، در اکثر موارد توسط مقررات حفاظت از داده های عمومی اتحادیه اروپا (GDPR) از شما محافظت می شود ، که باعث حمایت از داده ها و حفظ حریم خصوصی برای همه کاربران داخل اتحادیه اروپا می شود! شرط می بندم شما تا الان نمی دانید که درست است?

هشدار دهنده VPN هایی که اطلاعات ورود به سیستم را ذخیره می کنند

در حال حاضر ، من امیدوارم که شما یک ایده روشن در مورد انواع گزارش های ثبت شده توسط VPN ها ، چرا آنها ثبت شده ، و رابطه بین ورود به سیستم و حوزه های قضایی.

هشدار دهنده VPN هایی که اطلاعات ورود به سیستم را ذخیره می کنند

برای قسمت مهم ، من تجزیه و تحلیل عمیق در مورد سیاست های ورود به سیستم VPN از ارائه دهندگان 100+ ایجاد کرده ام. در زیر اطلاعاتی درباره 24 ارائه دهنده اطلاعات داده ها را ردیابی و ذخیره می کنید و باید از آنها دوری کنید.

1. Astrill VPN - مقر آن در سیشل است

علی رغم اینکه سیشل مکانی امن است ، به دور از اتحاد 5/9/14 چشم ، آنها هنوز هم در ضبط پرونده های اتصال مقصر هستند. در واقع خنده دار هم هست!

وقتی به صفحه خط مشی رازداری آنها مراجعه می کنید ، آنها ابتدا ادعا می کنند VPN No Logs Policy را تحمیل می کنند. با خواندن چند نکته اول ، آنها بیان می کنند:

“سیستم ما جلسات فعال را نگه می دارد - زمان اتصال ، آدرس IP ، نوع دستگاه و نسخه برنامه Astrill VPN در طول مدت جلسه VPN شما. علاوه بر این ، ما 20 رکورد آخرین اتصال را نگه می داریم که عبارتند از: زمان اتصال ، مدت زمان اتصال ، کشور ، نوع دستگاه و شماره نسخه مشتری برنامه Astrill”

مطابق این بیانیه ، “واقعی” سیاهههای مربوط جمع آوری شده توسط Astrill: Timestamps اتصال ، کشور ، دستگاه شما و حتی آدرس IP شما.

در بخش سؤالات متداول خود ، ارائه دهنده ادعا می کند که این کارها را فقط برای جلسات ACTIVE انجام می دهد ، تا بر تعداد اتصالات همزمان از یک اشتراک واحد نظارت کند..

آنها ادعا می کنند بلافاصله پس از پایان جلسه ، این سیاههها را حذف می کنند. آیا واقعاً می توانید حرف آنها را حفظ کنید ، به خصوص پس از بررسی نحوه ادعای آنها در ابتدا “بی منطق”?

2. AnonVPN - مقر آن در ایالات متحده است

مستقر در ایالات متحده ، AnonVPN در حال حاضر بیشتر اعتبار خود را (در صورت وجود) از دست می دهد. ارائه دهنده بخشی از کشوری است که بنیانگذار پنج چشم (توافق نامه UKUSA) است..

به این ترتیب ، دولت از ISP ها و VPN های فروشگاهی درخواست می کند. البته AnonVPN ادعا می کند “ما گزارش های زمان اتصال ، فعالیت یا IP های اصلی را حفظ نمی کنیم. آنچه ما نمی خواهیم’جمع آوری نمی تواند درخواست شود.”

با این حال ، من نمی توانم این گفته را باور کنم ، هنگامی که آنها همچنین یک Canary Warter (قناری) دارند که می گوید هیچ دستور گزافی ندارد. چرا وقتی مشکلی را نگه نمی دارید ، بدون هیچ زحمتی از ذکر آن عبور کنید?

اگر بازدید از آنها “شرایط استفاده از خدمات” صفحه ، بیانیه ای وجود دارد که شفاف سازی می کند, “نمی توان تضمین کرد که سایر وسایل ارتباطی (به عنوان مثال نامه ، فاکس و خدمات تلفن صوتی) همیشه 100٪ امن باشند. و بنابراین ، ما همیشه توصیه می کنیم از عقل سلیم استفاده کنید.”

3. ناشناس - مقر آن در آمریكا

Anonymizer بخشی از کشوری است که به عنوان آن نامگذاری شده است “دشمن اینترنت” از گزارشگران بدون مرز. این قوانین از دولت درگیر با اتحاد 5/9/14 پیروی می کند.

این بدان معنی است که ارائه دهنده در حال حاضر سیاهههای مربوط را ذخیره می کند ، در صورت ارسال احضار نامه با دستور gag - آنها به هیچ وجه قادر به امتناع نیستند - زیرا این امر غیرقانونی خواهد بود. شرایط صفحه خدمات حذف شده است ، اما عکس اولیه قبلی این بیانیه را روشن می کند:

“حداکثر تا حد مجاز توسط قانون قابل اجرا ، Annonizer ممکن است نامه الکترونیکی ، یا سایر ارتباطات الکترونیکی را رصد کند و ممکن است چنین اطلاعاتی را در صورت داشتن دلیل حسن نیت فاش کند که معتقد باشد برای اطمینان از رعایت شما از این توافق نامه ضروری است ، و حمایت از حقوق ، دارایی و منافع احزاب ناشناس یا هر مشتری از یک حزب ناشناس.”

خلاصه اینکه ، ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده همه چیز ممکن را ثبت می کند ، در حالی که با بیان احمقانه از همه افراد دیگر استفاده می کند, “شما’هرگز نگران پیگیری موارد استفاده یا اتصالات خود نباشید” در صفحه اصلی خود چه ریاکاری?!

4. آس VPN - مقر آن در ایالات متحده است

من از تکرار این حرف خودداری می کنم ، اما آس VPN دفتر مرکزی خود را در ایالات متحده آمریکا دارد. بنابراین ، این در حال حاضر بخشی از مشکل است و برای حفظ حریم خصوصی شما ZINCH را انجام می دهد.

آنها بسیار هوشمندانه در صفحه خط مشی رازداری خود بیان می کنند, “ما ترافیک VPN را وارد نمی کنیم. ما نه از کاربران خود جاسوسی می کنیم و نه پهنای باند و یا استفاده از اینترنت آنها را کنترل می کنیم. سرورهای VPN ما هیچ اطلاعات شناسایی شخصی را ذخیره نمی کنند (PII).”

با این حال ، در همان زمان ، آنها اعتراف می کنند “جمع آوری اطلاعات شخصی که توسط کاربران سایت تهیه شده است. “اطلاعات شخصی” شامل نام ، آدرس ، شماره تلفن ، اطلاعات کارت اعتباری یا بدهی ، آدرس ایمیل ، تاریخ تولد ، آدرس IP است”

منظورم این است که ، فقط صادق باشید که شما در واقع فروشگاه های اینترنتی را ذخیره می کنید. شاید شفافیت مشتریان بیشتری را به جای دروغ گفتن دروغین به همراه داشته باشد تا چشم اندازهای شخصی شما را فریب دهد?

5. AirVPN - مقر آن در ایتالیا

از آنجا که ایتالیا یک کشور 14 چشم است ، AirVPN متاسفانه اعتبار خود را در بازار از دست می دهد. ارائه دهنده در واقع بسیار شگفت انگیز است ، عملکرد شگفت انگیز ، قابلیت اطمینان و پشتیبانی را ارائه می دهد.

با این وجود ، به هیچ وجه نمی توان به هیچ کشوری در 14 حوزه قضایی چشم اعتماد کرد. آنها هنوز فعالیتهای نظارتی و نگهداری داده را تحت نظارت دارند ، که خدمات VPN نمی توانند با آن مبارزه کنند.

در آن سؤالات متداول, از AirVPN سؤالی پرسیده شد, “آیا جلسات جلسه یا هر نوع دیگری از سیاهههای مربوط را می توان برای ردیابی هویت و فعالیت خالص نگه داشت?”

آنها با گفتن پاسخ دادند, “نه ما نمی خواهیم’اطلاعات مربوط به آن را نگه دارید”. با این حال ، هنگامی که آنها را بررسی کنید سیاست حفظ حریم خصوصی, آنها ادعا می کنند “سرورهای هوایی و روشهای نرم افزاری فقط داده های شخصی را که برای عملکرد فنی سرویس ، به عنوان مثال آدرس IP ضروری هستند ، به دست می آورند”

آنها تأکید می کنند که داده ها به صورت ناشناس جمع شده اند و نمی توانند با یک کاربر جداگانه در ارتباط باشند. آیا واقعاً واقعیت دارد؟ هیچ کس نمی داند که هنگام صدور قرار احضار یا حکم اجحافی ، آنها را تحت آزمایش قرار دهند!

6. Avira Phantom VPN - مستقر در آلمان

آلمان 14 کشور دیگر چشم است و ممکن است امن ترین مکان برای خدمات VPN نباشد. Avira Phantom ممکن است در حفظ ناشناس بودن آنلاین خود خوب باشد.

با این حال ، این کشور است’قوانینی که به آنها اعتماد ندارم. مانند گذشته بارها به این موارد اشاره شده است ، در صورت تقاضا چنین VPN ها مجبور به همکاری با دولت هستند.

Avira Phantom نیز ادعا می کند که فعالیتهای مربوط به فعالیت ها و استفاده را ذخیره نمی کند. دقیقاً مانند اکثر ارائه دهندگان ، آنها فروشگاه می کنند سیاهههای مربوط به اتصال, از جمله پهنای باند استفاده شده و داده های تشخیصی.

در حالی که ممکن است این امر لزوماً باعث حفظ حریم خصوصی شما نشود ، هیچ اطلاعی در مورد حذف این سیاههها وجود ندارد. بنابراین ، من نمی توانم Avira Phantom را یک سرویس VPN بی خطر در نظر بگیرم.

7. بافر - مقر آن در جبل الطارق

بافر واقع در جبل الطارق ، بافر یک سرویس VPN ایمن است ، زیرا مکان آن جزئی از اتحادهای 5/9/14 Eyes نیست. ارائه دهنده هیچگونه ترافیک را حفظ نمی کند ، به علاوه این یک مورد دیگر است.

تنها مشکل این است که آنها جمع آوری می کنند: آدرس IP ، سیستم OP ، مرورگر ، داده های پهنای باند و زمان های اتصال به همراه سایر اطلاعات عمومی.

این سیاهههای مربوط به اتصال ممکن است کمتر خطرناک باشند ، اما هنوز هم برای حریم خصوصی دیجیتال شما مخرب است. با توجه به TOC آنها ، آدرس IP واقعی ، پهنای باند مصرف شده و مدت زمان اتصال به مدت 30 روز ذخیره می شوند!

البته ، از آنجا که بافر در یک پایه نیست “دشمن اینترنت” مکان ، می توانید باور کنید که آنها بی خطر هستند. ناگفته نماند که آنها درمورد سیاهههای خود دروغ نگفتند و در واقع شفاف بودند.

بنابراین ، ممکن است ضبط سیاهههای مربوط به اتصال را دوست نداشته باشم ، اما هر VPN به نوعی از ورود به سیستم تجاوز می کند. تنها بخش مهم صداقت در مورد آن ، و این است كه Buffered VPN است!

8. BolehVPN - مقر آن در مالزی است

از آنجا که BolehVPN دفتر مرکزی خود را در مالزی دارد ، تحت یک “صلاحیت صحیح”. این امر به سایر خدمات VPN دامن می زند. با این حال ، در حفظ امنیت هویت شما ناکام است. اگر به صفحه TOC آنها مراجعه کنید ، آنها ادعا می کنند:

“BolehVPN گزارش فعالیت یا دسترسی کاربر را حفظ نمی کند. ما برای مشخص کردن بارگیری و استفاده از سرورهای خود ، اما نه در سطح فردی ، سوابق مربوط به توان عمومی ترافیک سرورهای خود را حفظ می کنیم. اما اگر متوجه فعالیت غیرمعمول در سرورهای خود (بارگذاری پهنای باند زیاد ، تعداد زیاد اتصالات یا استفاده از CPU) شوید ممکن است گزارش ها را به طور موقت روشن کنیم تا سوء استفاده از خدمات ما (مانند DDoS یا هرزنامه نویسی از طریق سرورهای ما) را شناسایی کنیم..”

قبل از بروزرسانی این مورد “خط مشی ورود به سیستم” عنوان ، BolehVPN حتی ادعا کرد که این اتفاق افتاده است “چند بار در سالها عمل ما.” آنچه این نشان می دهد این است که ارائه دهنده حتی در صورت دریافت احضار نامه برای آشکار کردن گزارش های مربوط به اهداف خاص ، حتی ممکن است همکاری کند.

9. Betternet - مقر آن در کانادا است

Betternet که در کانادا مستقر است ، ممکن است بسیاری از افراد را فریب دهد “VPN رایگان” فعالیت های داده کاوی دیر یا زود آشکار می شود.

مکان آن از قبل مانع از حفظ حریم خصوصی است ، زیرا کانادا بخشی از اتحاد پنج چشم است. سپس ، این سرویس بیشتر ذخیره می کند “ترافیک” مانند آدرس IP و فعالیت مرور شما.

سیاست حفظ حریم خصوصی آنها بیانگر این موضوع است “Betternet اطلاعات ورود اطلاعات را متعلق به کاربران جمع آوری ، ثبت ، ذخیره ، به اشتراک نمی گذارد.” اما در همان زمان ، VPN داده های جمع آوری شده درباره وب سایت های بازدید شده را پیدا می کند.

قضاوت در مورد این سرویس است “رایگان” و ظاهراً با الگویی از درآمد آگهی اجرا می شود ، همچنین فرض می شود که آنها سیاهههای مربوط و اطلاعات خصوصی را به اشخاص ثالث می فروشند.

10. FlyVPN - مقر آن در ایالات متحده است

FlyVPN یکی دیگر از خدمات مستقر در ایالات متحده است. این به طور خودکار اعتبار خود را کاهش می دهد ، زیرا ارائه دهنده مجبور به ذخیره سیاهههای مربوط است ، قانونی که توسط دولت اجباری شده است.

با این حال ، آنچه من درباره ارائه دهنده دوست دارم این است که آنها درباره جزئیات ورود به سیستم دروغ نمی گویند. آنها آشکارا در صفحه TOC خود اعلام می کنند, “هنگامی که شما از FlyVPN استفاده می کنید ، اطلاعات زیر را ضبط می کنیم:

 • IP محلی شما
 • نام کامل شما
 • آدرس ایمیل شما
 • شماره تلفن شما
 • Timestamps اتصال
 • شماره بندر اختصاص داده شده
 • آدرس IP اختصاص داده شده
 • زمان قطع ارتباط

به همین ترتیب ، آنها مقصر هستند که هر دو اطلاعات مربوط به فعالیت / کاربری و اتصال ، از جمله IP ، زمان سنج ، IP مقصد و شماره پورت شما را ذخیره می کنند ، که فوراً می توانند به شما برگردند..

11. Faceless.me - مقر آن در قبرس

قبرس جزء حوزه های قضایی 5 ، 9 و 14 نمی باشد. این به Faceless.me حاشیه خوبی در بازار می دهد ، اما متاسفانه اطلاعات کاربر را وارد می کنند.

Faceless.me در بیانیه ای از سوالات متداول خود ، ادعا می کند “فقط ما استفاده از داده های خود را ردیابی کنید جمع و مال شما آدرس آی پی, که برای حسابداری داخلی ما لازم است و حتی این داده ها برای مدت زمان محدود در سرورهای ما نگهداری می شوند.”

در عین حال ، آنها با داشتن یک VPN خط مشی برای سیاهه و افتخار ، افتخار می کنند و با افتخار در صفحه اصلی خود اعلام می کنند, “ما’اطلاعات مربوط به فعالیت خود را دوباره نگه ندارید ، بنابراین در صورت درخواست FBI - آنجا - وجود دارد’هیچی.”

خنده دار است که گول زدن این سرویس های VPN و اظهارات متناقض آنها چیست. یک چیز مطمئناً ، Faceless.me یک انتخاب مطمئن نیست!

12. جریان VPN - دفتر مرکزی در کانادا

FlowVPN مستقر در کانادا (بخشی از اتحاد پنج چشم) ، شهرت کاملی در بازار ایجاد کرده است. با این حال ، دقیقاً مانند بسیاری ، از محافظت از هویت آنلاین خود جلوگیری می کند.

در صورت مراجعه به صفحه TOC آنها ، ارائه دهنده اعلام می کند, “ما حق ورود اطلاعات اشتراک (از جمله منابع معامله) ، اتصال آدرس IP ، درخواست تأیید اعتبار ، داده های جلسه (IP اختصاص داده شده ، تاریخ اتصال ، زمان ، مدت زمان و غیره) را برای ما محفوظ می داریم.“

این بیانیه به خوبی پنهان است ، به طوری که Flow VPN می تواند مشتریان خود را فریب دهد. با این حال ، این بدترین قسمت نیست. آنها در ادامه اظهار می دارند:

“برای رعایت الزامات ارائه دهندگان پهنای باند ما این حق را داریم که از فعالیت خود در شبکه استفاده کنیم و از سیستمهای خودکار برای نظارت بر فعالیت شبکه به دلیل سوء استفاده استفاده کنیم (مانند استفاده از BitTorrent و اشتراک گذاری فایل مشابه با همتا)..”

این به طور مستقیم بدین معنی است که هنگام ثبت نام در این سرویس ، شما با ذخیره شدن گزارش های خود موافقت می کنید. من شک دارم این VPN از هر زاویه ای قابل امنیت در نظر گرفته شود.

13. Freedom-IP - مقر آن در فرانسه است

Freedom-IP دفتر خود را در فرانسه دارد که یک کشور 14 چشم است و به دلیل سیاست های سختگیرانه پیرامون استفاده از اینترنت مشهور است. این مکان از قبل تأثیر منفی به VPN می دهد.

در جایی که ممکن است فکر کند مشتری را فریب می دهد ، در واقع درباره سیاست های ورود به سیستم صادق هستند. بیانیه ای از صفحه حریم خصوصی آنها روشن می کند که آنها محتوای ارتباطات را ضبط نمی کنند.

با این حال ، آنها درمورد اطلاعاتی که در طول هر جلسه جمع آوری می کنند ، کاملاً صریح است ، و شامل اطلاعات هشدار دهنده زیادی است که برای شما قابل ردیابی است:

 • آدرس IP اتصال
 • زمان شروع جلسه
 • زمان پایان جلسه
 • اطلاعات دریافت شده از جلسه
 • داده ارسال شده از جلسه
 • مهر زمان اتصال

14. HolaVPN - مقر اسرائیل

اسرائیل ممکن است جزئی از اتحادهای 5 ، 9 و 14 نباشد ، اما آنها متحد محسوب می شوند. به همین ترتیب ، موقعیت مکانی مکانی امن برای VPN ها نیست ، به خصوص اگر به دنبال حفظ حریم خصوصی هستید.

درست مانند اکثر ارائه دهندگان ، VPN اعلام می کند, “ما اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم مگر با رضایت خاص به موجب این سیاست حفظ حریم خصوصی یا در صورت لزوم توسط قوانین قابل اجرا یا دستور دادگاه“.

اما ، هنگامی که خط مشی رازداری آنها را رعایت می کنید ، VPN ادعا می کند که اطلاعات را وارد می کند ، مانند شناسه منحصر به فرد تولید شده از دستگاه ، شماره تلفن همراه ، زمان دسترسی و تاریخ ، وب سایت هایی که بازدید می کنید ، زمان صرف شده در آن صفحات ، نوع مرورگر و IP. نشانی.

“ما از چنین داده هایی به شکل جمع شده استفاده می کنیم و با هیچ اطلاعات شخصی ترکیب نمی شود.” واضح است که شماره تلفن PII است ، و به طور مؤثر یک آدرس IP است.

15. HideMyAss - که مقر آن در انگلستان است

انگلیس بنیانگذار رسمی توافق نامه UKUSA است. به مکان و خدمات VPN آنها قطعاً نمی توان اعتماد کرد تا هویت شما مخفی شود.

قوانین و دستورالعمل های دولت از GCHQ و سایر آژانس های اطلاعاتی مخفی ، تهیه کنندگانی مانند HMA را برای ذخیره سیاهههای مربوط اجباری می کند..

البته ، ارائه دهنده چنین ادعاهایی را رد می کند و همان داستان را می فروشد, “ما جزئیات منابع (از جمله وب سایت ها) که به آنها یا هر یک از داده های ارسال شده یا دریافت شده از طریق شبکه ما وصل می شوند ، را ذخیره یا نظارت نمی کنیم.”

با این حال ، ارائه دهنده گیرنده ضبط زمان اتصال ، داده های پهنای باند ، آدرس IP واقعی و آدرس VPN گرفتار شده است. در سال 2011 ، HMA در یک پرونده FBI درگیر شد ، جایی که آنها این جزئیات را به آژانس اطلاعاتی دادند تا یک LulzSec Hacker را کشف کنند.!

16. HideIP VPN - دفتر مرکزی در مولداوی

مولدووا یک مکان امن است ، زیرا بخشی از اتحادهای تهاجمی نیست و به عنوان یک نامگذاری نشده است “دشمن اینترنت”. متأسفانه ، خود VPN با بی توجه به حق شما برای حفظ حریم خصوصی ، ناامن است.

TOC آنها اظهار داشت, “HideIPVPN به طور عمدی پیامهای پستی الکترونیکی خصوصی ارسال شده یا دریافت شده توسط مشتری خود را تحت نظارت قرار نمی دهد مگر اینکه در قانون ، مقامات دولتی یا وقتی امنیت عمومی در معرض خطر است ، این کار را انجام دهد.”

این بدان معناست که آنها یک شرکت تعاونی هستند و در صورت بروز شرایط اضطراری ، فروشگاه های اینترنتی را برای تحویل در اختیار دارند. از همه بدتر ، عدم اعتماد به نفس آنها در توانایی های خود به عنوان ارائه دهنده است.

در حین بررسی خط مشی رازداری آنها ، این جمله خنده دار را پیدا کردم, “HideIPVPN از مشتریان خود می خواهد فرض كنند كه تمام ارتباطات درون خطی آنها ناامن است”.

17. Hotspot Shield - مقر آن در سوئیس

به دور از اتحادهای مخفی ، با این حال چنین سرویس ناامنی است. Hotspot Shield شروع به کار خوب کرد ، اما خیلی زود به پایین سقوط کرد - چون فعالیت های سایه ای آنها آشکار شد.

البته VPN ادعا می کند “فقط داده های ناشناس و جمع آوری شده راجع به اینکه از چه وب سایتهایی کاربران ما بازدید می کنند و برنامه هایی که کاربران ما از آنها استفاده می کنند جمع کنید”

با این حال ، این کاملاً نادرست است زیرا یک مطالعه CSIRO ثابت کرد که Hotspot Shield از کدهای رهگیری برای جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران برای فروش آنها به تبلیغ کنندگان استفاده می کند..

یک گروه از طرفداری از حریم خصوصی ، VPN را نیز به عنوان بخشی از فعالیتهای مشکوک آنها ، که شامل تغییر مسیر رفت و آمد از طریق پیوندهای وابسته است ، به VPN شکایت کرده اند..

18. IPVanish - مقر آن در ایالات متحده است

قرار گرفتن در ایالات متحده به اندازه کافی بد نیست ، اما IPVanish نیز به دلیل افشای اطلاعات به مقامات دولتی مقصر شناخته شده است. بله ، این اخبار غم انگیز است اما ارائه دهنده غیر قابل اعتماد است.

البته ، VPN مدعی طولانی ترین مدت آن بود, “خط مشی دقیق ماوراء صفر ، هویت شما را تحت پوشش قرار می دهد. ما به منظور حفظ حق شهروندی شما برای حفظ حریم خصوصی ، هیچ یک از فعالیتهای شما را هنگام اتصال به برنامه های خود ثبت نمی کنیم.”

با این حال ، این خیلی نادرست است ، زیرا VPN گزارش هایی را به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) تحویل داد ، در یک مورد مربوط به کودک آزاری و پورنوگرافی در سال 2016.

برای اطلاعات بیشتر ، این اعتراف جنایی را بخوانید ، جایی که می توانید IPVanish سیاهههای مربوط به مظنونان را نگه دارید’ آدرس IP ، زمانهای اتصال / قطع ارتباط ، نام کامل ، آدرس ایمیل ، نام کاربری ، وضعیت حساب و سایر اطلاعات شناسایی شخصی.

19. IPredator - مقر آن در قبرس

قبرس یک مکان امن است ، زیرا دولت این کشور قوانین نگهداری اجباری داده ها را تصویب نمی کند. لازم به ذکر نیست ، آنها به حق حریم شخصی کاربران اعتقاد دارند.

IPredator به همین دلیل شهرت خود را در بازار به دست می آورد ، اما با توجه به آنها “مجاز” صفحه ، ارائه دهنده برخی از ورود به سیستم را افراط می کند.

“ما استفاده از سیاهههای مربوط را در سیستمهای خود به حداقل می رسانیم و فقط دسترسی به آنها را به تعداد مشخصی از کارمندان برای اشکال زدایی در هنگام کیفیت سرویس مسئله می دهیم..”

اطلاعات جمع آوری شده از ارائه شامل نام ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل و اطلاعات پرداخت می باشد. سایر داده های جلسه فقط برای عیب یابی ضبط می شود.

20. IPinator - مقر آن در آمریكا

IPinator مستقر در ایالات متحده ، به طور خودکار بیشتر ضریب اطمینان خود را از دست می دهد. این کشور قوانینی را برای حفظ داده ها وضع می کند ، که VPN هایی مانند IPinator باید از آنها پیروی کنند.

اگر آنها را بررسی کنید “شرایط استفاده از خدمات” صفحه ، آنها ابتدا ادعا می کنند که هیچ سیاهه ای را نگه نمی دارند. آنها اظهار داشتند که آنها از اشتراک اطلاعات خصوصی به اشخاص ثالث پشتیبانی نمی کنند.

اما در صورت دریافت هرگونه تقاضای دولت ، ارائه دهنده آنچه را كه طبق قانون لازم است انجام می دهد. این گفته با آنها مخالف است “هیچ سیاهه ای از محتوا نیست”.

آنها در ادامه بیان می کنند, “IPinator.com ممکن است جنبه های خاصی از شبکه را برای مدیریت سوءاستفاده ، حفظ و یا بهبود خدمات نظارت کند”. این نشان می دهد که آنها اطلاعات جلسه ضبط می کنند.

21. IronSocket - مقر آن در هنگ کنگ

هنگ کنگ از نظر حریم خصوصی صلاحیت صحیح است ، اما خود IronSocket به دلیل ورود به سیستم هر دو مقصر شناخته شده است: فعالیتهای مربوط به فعالیت ها و اتصالات.

البته ، آنها این حرف را می زنند “ما فراموش نمی کنیم و به هر روشی محتوای شما به هنگام استفاده از سرویس خود را ضبط می کنیم” در صفحه خط مشی رازداری آنها.

با این حال ، در همان زمان ، آنها ادعا می کنند که پس از استفاده از خدمات ، اطلاعات مربوط به جلسه را برای 72 ساعت قبل از پاک کردن انجام می دهند. اطلاعات شامل موارد زیر است:

 • زمان و تاریخ اتصال و قطع ارتباط
 • آدرس IP واقعی و آنهایی که طبق سرور اختصاص داده می شوند
 • بازنمایی عددی که پهنای باند مصرفی را در هر جلسه نشان می دهد

22. PureVPN - مقر آن در هنگ کنگ

PureVPN مستقر در هنگ کنگ ، می تواند از آژانس های اطلاعاتی مهاجم کشورهای پنج ، نه و چهارده چشم چشم دور بماند و به آن نتیجه کاملی می دهد..

ارائه دهنده طولانی ترین ادعا به داشتن یک “خط مشی صفر”. با این حال ، هنگامی که آنها داده ها را در پرونده FBI 2 سال پیش تحویل دادند ، تمام شهرت خود را از دست دادند.

این پرونده نشان داد که PureVPN دارای سوابق کلیه داده های مربوط به: نام شما ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، آدرس IP ، مصرف پهنای باند و زمان های اتصال.

به این ترتیب FBI توانست فردی را که مسئول حمله سایبری و حمله سایبری به یک دختر معصوم است ، شناسایی کند. در حالی که این پرونده ، یک سؤال اخلاقی را ایجاد می کند: اگر این پرونده بسته نشده بود ، دختر اگر چقدر شکنجه می کرد ، بیشتر می شد?

همچنین نگرانی در مورد اعتماد مصرف کننده ایجاد می کند. چنین موردی از مشخصات بالا قطعاً برای تجارت مناسب نبود و من می توانم PureVPN را در تلاش برای جلب اعتماد خود از کاربران ببینم.

به حقیقت گفته می شود ، این سرویس در واقع بسیار خوب است ، فقط اگر آنها با مشتریان خود شفاف بوده اند ، PureVPN ممکن است این مسئله را به چیزی مثبت تبدیل کرده باشد!

23. proXPN - مستقر در ایالات متحده است

چند سال پیش ، من به یک سرویس مستقر در آمریکا اعتماد می کردم. با این حال ، پیش از آنكه ادوارد اسنودن اسنادی را افشا كند ، جزئیات مربوط به اتحادهای 5 ، 9 و 14 چشم را نشان می داد.

از زمانی که من در مورد اینکه چه آژانس هایی در این کشورها وجود دارند ، خوانده ام ، من فقط نمی توانم از ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده توصیه کنم.

proXPN گرچه از یک تصویر بسیار قوی در بازار برخوردار است. VPN هرگز به فاش کردن داده ها به سازمان های اطلاعاتی آمریكا دستگیر نشده است ، و سیاست حفظ حریم خصوصی آنها كاملاً مفصل است.

آنها همچنین با جسارت در صفحه اصلی خود اظهار می کنند, “proXPN’نرم افزار VPN به شما امکان می دهد در وب به گونهای که در نظر گرفته شده است گشت و گذار کنید: “ناشناس و بدون ورود و پیگیری فعالیت خود”

تاکنون نتوانستم اطلاعاتی را درمورد ذخیره اطلاعات فعالیت ها / کاربردها یا اتصالات اتصال پیدا کنم. در نهایت ، تصمیم به ثبت نام با ارائه دهنده می رود تا چشم انداز.

24. PrivateVPN - مستقر در سوئد

متأسفانه ، PrivateVPN نمی تواند یک ارائه دهنده امن در نظر گرفته شود ، زیرا دفتر مرکزی آن را در یک حوزه قضایی چهارده چشم دارد. البته ممکن است سوئد از نظر حریم شخصی کاربران حساسیت نشان دهد.

با این حال ، اگر اتفاقی شبیه به آنچه ExpressVPN و PIA برای رویارویی با آنها روبرو هستند ، PrivateVPN قادر به ضد حمله نیست.

احضاریه دولت با همراهی دستور شرط ، تمام آنچه را برای ارائه دهنده می خواهد اطلاعات ثبت اطلاعات را تحویل دهد ، لازم است.

البته ، PrivateVPN ذخیره سازی سیاهههای مربوط را انکار نمی کند ، اما درست مانند بیشتر ارائه دهندگان این لیست. آنها حداقل سیاهههای مربوط به اتصال را ذخیره می کنند ، که ممکن است به شما باز نگردد!

25. ProtonVPN - مستقر در سوئیس

ممکن است فکر کند ProtonVPN یک سرویس VPN بی خطر است. این شگفت انگیز است ، خوب ، رایگان است. و این دقیقاً همان چیزی است که مرا به سمت ارائه دهنده درآورد.

به نظر می رسد ، VPN در حال حاضر با اتهاماتی مبنی بر ارتباط با یک شرکت داده کاوی معروف به “تسونت”, که حتی برنامه Android آنها را در فروشگاه Google Play امضا کرده است.

البته ProtonVPN’حالتهای صفحه اصلی, “ما به عنوان یک ارائه دهنده VPN سوئیسی ، فعالیت کاربر را وارد نمی کنیم یا داده های خود را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم”. با این حال ، این ادعاها باعث می شود اوضاع کمی فریبنده باشد.

با استفاده از خط مشی رازداری بیشتر ، من فهمیدم که ProtonVPN در واقع زمانهای اتصال را به طور نامحدود حفظ می کند ، که ممکن است به حساب های کاربری یا IP های واقعی مرتبط باشد..

26. Seed4.me - مقر آن در تایوان

با وجود Seed4.me که در آن مستقر نیست “دشمن اینترنت” صلاحیت آنها همچنان پرونده ها را حفظ می کند. این دقیقاً همان چیزی است که من سعی می کنم در هر مکانی که می خواهم توضیح دهم. مهم نیست که این سرویس ، آنها وارد سیستم می شوند!

هیچ راه حلی در این مورد نیست. یک سرویس VPN به نوعی از ورود به سیستم تجاوز می کند ، و در مورد Seed4.me - آنها در مورد آن بسیار صادق هستند.

Seed4.me در یک وبلاگ اظهار می دارد, “اغلب از ما سؤال می شود: “آیا سیاههها را نگه دارید?” و جواب این است “بله ما انجام میدهیم”. مشابه بقیه ارائه دهندگان VPN در جهان!”

آنها در ادامه بیان می کنند, “اگر کسی بگوید شرکت VPN هرگونه گزارش را حفظ نمی کند ، دروغ می گویند”. Seed4.me برخی از سیاهههای مربوط به اتصال را ضبط می کند ، اما این اطلاعات پس از 7 روز حذف می شوند.

همچنین جالب است بدانید که ارائه دهنده سیاست حفظ حریم خصوصی یا TOC ندارد. آنها به کلیه سؤالات مربوط به VPN در پست وبلاگ من پیشتر پیوند داده شده است.

این ارائه دهنده خط مشی رازداری ندارد و گزارش های TOS خود را شامل نمی شود. درعوض ، این مسئله به گزارش سیاههها در یک پست وبلاگ می پردازد.

27. SunVPN - مقر آن در ایالات متحده است

SunVPN که براساس یک حوزه قضایی 5 چشم است ، در واقع اطلاعات اتصال و آدرس های IP را ضبط می کند. آنها همچنین علناً در مورد همکاری خود با دستگاههای اجرای قانون هر زمان که لازم باشد اظهار داشتند.

“اگر دلایل منطقی داشته باشیم که گمان کنیم کاربر نهایی در فعالیتهای جنایی آنلاین شرکت کرده است ، ما حق داریم به اطلاع آژانسهای اجرای قانون محفوظ بمانیم.”

خط مشی رازداری آنها کاملاً مفصل و در عین حال مختصر است ، و کلیه اطلاعات ضبط شده توسط ارائه دهنده را در قالب یک لیست ، شامل آدرس IP ، زمان های زمانی و پهنای باند مصرف شده ارائه می دهد..

28. StrongVPN - مقر آن در ایالات متحده است

من به این دلیل که StrongVPN یک ارائه دهنده ناامن محسوب می شود ، خیلی عمیق نمی پردازم. اگر این را به زبان ساده بیان كنم ، یك ارائه دهنده مستقر در آمریكاست كه به سادگی قابل اعتماد نیست.

البته ، سیاست حفظ حریم خصوصی ارائه دهندگان ادعا می کنند, “StrongVPN هیچگونه ترافیکی یا استفاده از خدمات شبکه خصوصی مجازی خود را جمع آوری یا وارد نمی کند”

با این حال ، هیچ کس تا زمانی که این ادعاها به هر دلیلی تأیید نشود ، واقعاً نمی تواند مطمئن باشد. تا آن زمان ، من آن را به چشم انداز می گذارم تا تصمیم بگیرم که آیا آنها می خواهند به این سرویس اعتماد کنند یا خیر.

29. SaferVPN - مقر آن در ایالات متحده است

SaferVPN یکی دیگر از خدمات مستقر در ایالات متحده است. با این گفته ، هرگز نمی توان از نگرانی درباره جاسوسی NSA و FBI بر روی آنها دست برداشت.

VPN به خودی خود شهرت چندانی در بازار ندارد و این بیشتر اعتبار خود را به عنوان یک انتخاب مطمئن یا ایمن کاهش می دهد.

با این حال ، ارائه دهنده کاملاً واضح است که اطلاعات مربوط به ابرداده در صفحه حریم خصوصی خود را ثبت می کند. این شامل اتصال به محل سرور ، پهنای باند مصرفی و زمانهای اتصال / قطع ارتباط است.

آنها بیشتر با کدام کشور به سیستم متصل می شوند ، ضمن اینکه با جسارت ادعا می کنند آدرس IP را ضبط نمی کنند. من این را باور نمی کنم هر چند. ممکن است یک احمقانه برای اعتماد به آنها باشد!

30. TunnelBear - مقر آن در کانادا

کانادا در لیست نخستین کشوری قرار دارد که توافق نامه UKUSA به آن تمدید شد ، سرانجام برای تشکیل اتحاد پنج چشم ، دو مورد دیگر اضافه شد..

با توجه به این نکته ، TunnelBear در کانادا مستقر است و به سختی نشانه ای مثبت نیست. ناگفته نماند ، همان را می فروشد “رایگان VPN بدون سیاههها” کلاهبرداری ، که در واقع خطرناک است.

ارائه دهنده’سیاست حفظ حریم خصوصی ادعا می کند که سیاهههای مربوط به ترافیک را جمع نمی کند یا فعالیت های کاربر را نظارت می کند. با این حال ، آنها اطلاعاتی را در مورد ، نسخه سیستم عامل ، نسخه برنامه TunnelBear ، فعال برای ماه (1 یا 0) و استفاده از پهنای باند ماهانه جمع آوری می کنند.

برای عادلانه بودن ، ضبط این اطلاعات TunnelBear به نظر می رسد که در حال پخش هستند “بازی های کلمه ای” وقتی نوبت به سیاههها می رسد ، رنگهای واقعی آنها را پنهان می کند. من به شما ارائه دهنده توصیه نمی کنم ، اگر حفظ حریم خصوصی چیزی است که شما می خواهید!

31. TorGuard - مقر آن در ایالات متحده است

من نسبت به اضافه کردن TorGuard به این لیست کمی فکر کردم. به خصوص با توجه به اینکه ارائه دهنده ابزارهای اختصاصی حریم خصوصی را ارائه می دهد ، به همراه لیست اختصاصی IP های قابل توجه.

با این حال ، فقط به این دلیل که در ایالات متحده مستقر هستند ، من نسبت به ثبت نام با ارائه دهنده کمی ناامن می شوم - برای حفظ ناشناس بودن من به صورت آنلاین.

سیاست حفظ حریم خصوصی آنها در بیشتر موارد روشن و پر از تناقضات نبود. TorGuard ادعا می کند “هیچ گونه ترافیک یا استفاده ای را از طریق شبکه خصوصی مجازی (VPN) یا Proxy خود ذخیره یا وارد نمی کند.”

با این حال ، این مسئله فقط در صورت تأیید احضار یا حكم تعقیب و گریز از سازمان آژانس اطلاعاتی یا دولت قابل تأیید است. تا آن زمان ، من اعتماد به ارائه دهنده را به چشم انداز می گذارم!

32. TigerVPN - مقر آن در اسلواکی است

TigerVPN از نظر حوزه حقوقی کاملاً تأمین کننده امنیت است. کاربران لازم نیست نگران ارائه دهنده همکاری با سازمان های اطلاعاتی در کشورهای دیگر باشند.

آنها ادعا می کنند در TOC خود به حفظ حریم خصوصی شما متعهد هستند ، و تضمین می کنند که داده های ترافیکی را جمع آوری یا وارد نمی کنند. با این حال ، این به پرونده های اتصال گسترش نمی یابد.

“ما به حفظ حریم خصوصی شما متعهد هستیم و داده های ترافیک یا فعالیت مرور را از کاربران جداگانه متصل به VPN ما جمع آوری یا وارد نمی کنیم.”

ارائه دهنده اطلاعات مربوط به زمان اتصال و قطع ارتباط و داده های پهنای باند را حفظ می کند. نکته خوب این است که VPN آدرسهای IP کاربر واقعی را ذخیره نمی کند.

به همین ترتیب ، شما هنوز هم با سرویس VPN کاملاً ایمن هستید. البته ثبت نام با ارائه دهنده کاملاً در آینده است. من فقط آگاه هستم!

33. VPNSecure - مقر آن در استرالیا

VPNSecure دفتر مرکزی خود را در استرالیا دارد که یک کشور پنج چشم است. به همین ترتیب ، این ممکن است قابل اطمینان ترین گزینه نباشد ، زیرا کشور به نظارت گسترده و به اشتراک گذاری اطلاعات دست و پنجه نرم می کند..

این امر باعث می شود که ISP ها ، ارتباطات و خدمات VPN ، نگهداری داده هایی را که دولت یا سازمان های مخفی می توانند در هر زمان که بخواهند به آنها دسترسی پیدا کنند ، با صدور قرار احضار یا دستور gag حفظ کنند..

ارائه دهنده خود سعی می کند اطمینان حاصل کند که آنها هیچگونه اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کنند و تضمین می کنند که آدرس IP ، زمانهای تبلیغاتی ، پهنای باند استفاده شده یا درخواستهای DNS شما را وارد نکنند..

با این حال ، حتی اگر هیچ پرونده ای ثبت نشده است ، آنها قبلاً از آنها استفاده می کردند “گارانتی قناری”, که در حال حاضر می دهد “ما میتوانیم’به نظر می رسد صفحه شما را پیدا می کنید’دوباره به دنبال” خطا ، نشان می دهد که این سرویس ممکن است توسط دولت یا DIO ، ASD ، ASIO یا ASIS حکم احضار یا حماسه صادر شده باشد..

34. VPN نامحدود - مقر آن در ایالات متحده است

VPN نامحدود که در اختیار دادگاه های 5 چشم قرار گرفته است ، ممکن است گزینه ای بی خطر برای بسیاری باشد. خود این مکان قوانینی را برای حفظ اطلاعات اجباری وضع می کند.

البته ، VPN Unlimited دقیقاً مانند نام های فوق در صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی خود ادعا می کند. با این حال ، واقعیت کاملاً متفاوت است.

“شرکت KeepSolid هیچ فعالیتی را در هنگام استفاده از هر نوع سرویس VPN خود جمع نمی کند و وارد آن می کند ، به جز مقدار کل ترافیک وب برای هر جلسه و تاریخ جلسه ، برای نمایش آنها در کاربر’کابینت وب و درون برنامه های مشتری VPN.”

این گفته با آنها مخالف است “جمع آوری و وارد سیستم نمی شود” ادعا کنید ، زیرا هنوز اطلاعات مربوط به ترافیک وب ، زمانهای اتصال ، نوع دستگاه و نوع رمزگذاری را ذخیره می کنند.

35. دروازه VPN - مقر آن در ژاپن

VPN Gate ممکن است در ژاپن واقع شود ، اما آنها حریم شخصی کاربران را جدی نمی گیرند. با این حال ، خوب این است که آنها در مورد سیاست های ورود به سیستم خود باز هستند.

اگر به صفحه خط مشی ضد سوء استفاده آنها مراجعه کنید ، ارائه دهنده ادعا می کند “ما همیشه سیاهههای مربوط به اتصالات VPN VPN Gate Public VPN Relay Relay را به مدت سه ماه یا بیشتر نگه می داریم.”

اطلاعات ثبت شده توسط این سرویس شامل زمانهای اتصال ، آدرس IP ، سرور مقصد VPN ، IP خام و نام میزبان مشتری و غیره.

36. Windscrib - مقر آن در کانادا

از آنجا که Windscrib دارای دفتر مرکزی خود در یک حوزه قضایی پنج چشم است ، نمی تواند گزینه ای امن محسوب شود ، به خصوص اگر می خواهید از خصوصیات کامل دیجیتالی استفاده کنید.

آنها برنامه های رایگان و پولی در دسترس دارند. برای اولین بار ، آنها مقدار کل پهنای باند مصرف شده در دوره 1 ماهه را ثبت می کنند.

با این وجود ، در ارائه دهنده نیز ضبط برچسبهای زمانی از کاربران یافت می شود. آنها ادعا می كنند كه این اطلاعات به حساب یا آدرس IP مرتبط نیست ، اما ما هرگز نمی توانیم به یقین بدانیم.

آنها در صفحه گزارش شفافیت ، درخواست های داده های زمان واقعی از سازمان های اجرای قانون ارسال می کنند. با این حال ، اطلاعات زیادی در مورد این اعلامیه ها در دسترس نیست.

37. ZenMate - مقر آلمان

ZenMate که در آلمان مستقر است ، به دلیل ارتباط با یک کشور 14 Eyes ، اعتبار خود را از دست می دهد. ارائه دهنده دقیقاً مانند بسیاری از موارد فوق ادعا می کند که با خط مشی عدم ورود به سیستم کار می کند.

با این حال ، با توجه به اینکه آنها یک برنامه رایگان در دسترس دارند ، این به سختی می توان باور کرد. آنها ممکن است ترافیک و پهنای باند سیاههها را برای ردیابی نگه دارند.

در صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی ، آنها همچنین به ضبط آدرس های IP اشاره می کنند ، اما اظهار می کنند که آنها فقط به طور موقت پردازش می شوند. درنهایت ، اعتماد به VPN به چشم انداز آینده است.

ارائه دهندگان قابل اعتماد با VPN سختگیرانه بدون خط مشی

اکنون که شما در مورد آنچه باید از خدمات VPN اجتناب کنید آگاه هستید. فهمیدم مهم است که اطلاعاتی را در مورد ارائه دهندگان که از نظر ورود به سیستم کم خطرتر هستند به شما ارائه دهم.

VPN های معتبر با یک & rdquo؛ بدون گزارش & rdquo؛ خط مشی

البته ، فقط تعداد کمی با VERIFIED وجود دارد “هیچ سیاهه ای نیست” سیاست ، بنابراین آنها عمیق تر خواهند بود. امیدوارم از تلاش شما قدردانی کنید ، زیرا این کار 72 ساعت طول کشید تا این تحقیق و نوشتن انجام شود!

1. Avast SecureLine - مستقر در جمهوری چک

دور از حوزه های قضایی 5 ، 9 و 14 چشم ، Avast SecureLine دارای دفتر مرکزی خود در جمهوری چک است ، یک کشور دوست اینترنت. این باعث افزایش اعتبار آن در بازار می شود.

البته ، خود ارائه دهنده نیز بسیار شگفت انگیز است ، با ارائه مجموعه ای از ابزارهای حفظ حریم خصوصی ، هویت خود را در بازار پنهان نگه می دارد.

آیا Avast VPN سیاههها را نگه می دارد؟ با کمال تأسف ، ارائه دهنده از هرگونه فعالیت و کاربری استفاده نمی کند. تنها کاری که آنها ضبط می کنند زمان و مکان شبکه اتصالات VPN است.

این اطلاعات پس از 30 روز حذف می شوند و به هویت شما باز نمی گردند. بنابراین ، می توانید Avast را یک گزینه مطمئن برای حفظ حریم خصوصی آنلاین خود در نظر بگیرید.

منتظر بمانید: برای اطلاعات بیشتر ، نقد و بررسی AvP SecureLine VPN ما را بخوانید.

2. CyberGhost - مستقر در رومانی

احتمالاً یکی از امن ترین VPN های موجود در بازار ، CyberGhost دارای دفتر مرکزی خود در رومانی است که یک مکان دوستانه اینترنتی است. شخصی که به حریم شخصی کاربر اعتقاد دارد (بسیار نادر).

به این ترتیب ، خود ارائه دهنده هیچگونه تعهدی برای ذخیره سیاهههای مربوط به کاربران ندارد. این به آنها اجازه می دهد تا وعده های خود را در مورد حفظ حریم خصوصی انجام دهند ، که شاید چیزی باشد که هر شخص دوست دارد.

در سیاست حفظ حریم خصوصی ، CyberGhost از این موقعیت استفاده می کند,

از طریق خط مشی دقیق در مورد عدم ورود به سیستم ، ما اطمینان حاصل می کنیم که ما ترافیک کاربرانی را که در داخل تونل CyberGhost VPN انجام می شود ، ردیابی نمی کنیم مانند: تاریخچه مرور ، مقصد ترافیک ، تنظیمات برگزیده جستجو ، محتوای داده ها ، آدرس های IP یا نمایش داده شد DNS.

تنها کاری که آنها ثبت می کنند این است “تلاش برای اتصال” برای تعیین اینکه آیا آنها موفق بودند یا نه. با این حال ، حتی این اطلاعات به حساب های کاربر گره خورده است. بدون شک CyberGhost یک انتخاب عالی برای کاربران آگاه در زمینه حفظ حریم خصوصی در سراسر جهان است!

3. ExpressVPN - مستقر در جزایر ویرجین انگلیس

من شخصاً ExpressVPN را امن ترین انتخاب در بازار می دانم. VPN که نمی کند’نگه دارید سیاههها و دور است “دشمن اینترنت” حوزه های قضایی ، قطعاً تحت این حوزه قرار می گیرند “به حریم خصوصی کاربر احترام می گذارد” دسته بندی.

در ژانویه سال 2017 ، مقامات ترکیه به مراکز داده ExpressVPN حمله کردند تا درباره ترور آندری کارلوف (سفیر روسیه ترکیه) که در 19 دسامبر سال 2016 توسط Mevlüt Mert Altıntaş (یک مقام پلیس غیر وظیفه پلیس) اتفاق افتاد ، مورد حمله قرار گیرند..

در حالی که این مسئله واضح است ، تحقیقات متوقف نشده است. مقامات فقط برای پیدا کردن افسر پلیس سعی در یافتن پیوند با افراد دیگر درگیر داشتند’فیس بوک و جیمیل حذف شدند.

آثار دیجیتالی نشان داد ، این عمل بر روی یک اتصال خصوصی انجام شده است ، که توسط ExpressVPN انجام شده است. پس از توقیف سرور مورد نظر و انجام یک بازرسی کامل ، هیچ اطلاعات مفیدی فاش نشده است.

این محققان را وادار كرد تا برای سیاهههای مربوط ، مستقیماً با ExpressVPN تماس بگیرند. ارائه دهنده در مورد خط مشی NO LOGS خود ، که در خط مقدم حفظ حریم خصوصی در بازار VPN ها ایستاده است ، ذکر کرد.

در یک توصیف ، سرویس VPN می نویسد,

همانطور که در ژانویه سال 2017 به مقامات ترکیه اعلام کردیم ، ExpressVPN هیچ سابقه ارتباط با مشتری را در اختیار شما قرار نمی دهد که به ما این امکان را بدهد تا بدانیم کدام مشتری از IP های خاص استناد شده توسط محققان استفاده می کند..

4. FrootVPN - مستقر در سوئد

از آنجا که FrootVPN دفتر مرکزی خود را در یک حوزه قضایی 14 چشم دارد ، نمی تواند یک سرویس قابل اعتماد محسوب شود. ارائه دهنده مجبور است در صورت درخواست تقاضا با مقامات همکاری کند.

هیچ کاری در این زمینه وجود ندارد ، از این رو من همیشه به کاربران توصیه می کنم از این امر خودداری کنند “دشمن اینترنت” مکانها آنها به صرفه نیستند.

FrootVPN کاملاً جسورانه اظهار می دارد که آنها سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کنند,

ما در مورد حریم خصوصی اینترنت شما اهمیت می دهیم. جزئیات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود.

با این حال ، آنها فراموش می کنند که آیا در صورت صدور قرار احضار یا دستور شکاف ، اطلاعاتی را با مقامات دولتی یا سازمانهای اطلاعاتی به اشتراک می گذارند یا نه!

صفحه ورود به سیستم و خط مشی رازداری آنها نیز کاملاً مبهم است و فقط بیان می کنند که هیچگونه سابقه اتصال مانند نماهای زمانی ذخیره نشده وجود ندارد. درباره سایر اطلاعات شناسایی شخصی (PII)?

5. HIDE.me - مستقر در مالزی

مالزی یک حوزه قضایی اینترنتی امن است و به دور از اتحادهای 5 ، 9 و 14 چشم نمی باشد. این باعث می شود Hide.me کاملاً حاشیه ای نسبت به سایر نام های موجود در بازار داشته باشد. VPN به کاربران احترام می گذارد’ حق حریم خصوصی.

به این ترتیب ، سیاهههای مربوط به ترافیک را حفظ نمی کند و فعالیت کاربر را تحت نظر دارد. البته اگر در برنامه رایگان آنها که با محدوده پهنای باند 2 گیگابایتی همراه است ، ثبت نام کنید.

پس از آن ، ارائه دهنده اطلاعات مربوط به فعالیت ها را حفظ می کند (حذف شده پس از چند ساعت). اما اگر با برنامه حق بیمه ثبت نام کنید ، می توانید از ارائه دهنده ایمنی بهتری داشته باشید.

می توانید گواهی آنها را صادر کنید که توسط یک تحلیلگر امنیتی مستقل تأیید صحت ادعای عدم وجود گزارش آنها را داشته باشد. در داخل ، می توانید درخواست های بی شماری را در طول سالها مشاهده کنید.

ارائه دهندگان’ پاسخ برای هر درخواست این بود:

veş.me نمی تواند و هیچ سیاهه ای را حفظ نمی کند. از این رو ما نمی توانیم اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع به شما ارائه دهیم.

6. IVPN - مستقر در جبل الطارق

جبل الطارق نیز تحت صلاحیت اینترنت امن قرار دارد. این قانون هیچ قانونی برای نگه داشتن داده ها تحمیل نمی کند و نه فعالیت های نظارت گسترده را بر شهروندان تحمیل می کند.

این به خودی خود IVPN را در بازار عرضه می کند ، جایی که بیش از 80 ارائه دهنده + در آن مستقر هستند “دشمن اینترنت” حوزه های قضایی اگر این کافی نبود ، IVPN یک سیاست عدم ورود به سیستم را تحمیل می کند.

ارائه دهنده هیچ داده ای از جلسه / اتصال ، مانند زمان های زمانی ، استفاده از پهنای باند یا داده های فعالیت / استفاده مانند وب سایت های بازدید شده ، آدرس IP و غیره را ذخیره نمی کند..

حتی نمونه ای از افشای اطلاعات IVPN به هر دولت یا سازمان اطلاعاتی وجود نداشته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ورود به سیستم ، می توانید این جزئیات را بررسی کنید “سیاست حفظ حریم خصوصی” صفحه!

7. عاج - مستقر در سنگاپور

Ivacy که در سال 2007 تأسیس شد ، حتی پیش از آنکه یک چیز دیگر شود ، در صدر حریم شخصی بوده است. مستقر در سنگاپور ، ارائه دهنده کاملاً از نظارت تهاجمی و نگهداری داده ها بی خطر است.

ما به طور جدی ورود یا نظارت نمی کنیم ، فعالیتهای مرور آنلاین ، سیاهههای مربوط به اتصال ، IPهای اختصاص داده شده VPN ، آدرسهای IP اصلی ، تاریخچه مرور ، ترافیک خروجی ، زمان اتصال ، داده هایی که به آنها دسترسی پیدا کرده اید و یا نمایش داده شد DNS ایجاد شده توسط پایان شما.

تنها اطلاعاتی که ارائه دهنده VPN ثبت می کند نام شما ، آدرس ایمیل و روش پرداخت هنگام ثبت نام است. البته می توانید از ایدیها و اسم های شبه استفاده کنید تا هویت خود بیشتر پنهان شود.

همه اینها به کاربران این امکان را می دهد تا کاملاً ایمن بصورت آنلاین بمانند ، زیرا هیچ داده ای نمی تواند به فعالیتهای خاص یک کاربر خاص از سرویس خود پیوند دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید جزئیات آنها را مطالعه کنید “سیاست حفظ حریم خصوصی”.

8. مولود - مستقر در سوئد

اگرچه ملاوند در حوزه قضایی 14 چشم مستقر است ، اما هیچگاه پیدا نشد که هرگونه گزارش را به مقامات دولتی تحویل دهید. ارائه دهنده بیشترین هویت را مخفی نگه می دارد.

این هیچ اطلاعات مربوط به اطلاعات شخصی را حفظ نمی کند (PII). با این حال ، پس از تجزیه و تحلیل آنها “سیاست حفظ حریم خصوصی”, من کشف كردم كه ملاواد معیارهای دیگر را ردیابی می كند.

این شامل پهنای باند کل برای سرور ، بار پردازنده در هر هسته و تعداد کل اتصالات فعلی است که هیچکدام نمی توانند به هویت شما بازگردند.

به همین ترتیب ، من ملاواد را به عنوان ارائه دهنده ایمن در نظر می گیرم ، اما پس از آن دوباره انتخاب نام نویسی بستگی به آینده دارد. اعتماد یک فاکتور بسیار مهم هنگام انتخاب VPN است.

9. NordVPN - مستقر در پاناما

من شخصاً NordVPN را یکی از بهترین خدمات VPN No Logs در بازار می دانم. ارائه دهنده خدمات مستقر در رومانی ، برتری استراتژیک نسبت به نام های دیگر دارد.

این مکان بسیار امن و دارای صلاحیت اینترنتی است. آیا Nord VPN وارد می شود؟ نه ، آنها “یک سیاست سختگیرانه را بدون ضمانت تضمین کنید”, که توسط یک شرکت حسابداری عمده تأیید شده است.

در ماه نوامبر سال 2018 ، یک مأموریت امنیتی تکمیل شد ، که طی آن “بزرگ 4” شرکت حساب به سرورهای NordVPNs ، بانکهای اطلاعاتی ، پیکربندی های بازرسی ، عملیات مشاهده گر و کارمندان دسترسی داشت.

نتایج نشان داد که NordVPN سیاهههای مربوط به ترافیک ، آدرسهای IP ، اطلاعات مربوط به اتصال یا هرگونه اطلاعات مربوط به فعالیت اینترنتی را که می تواند به یک کاربر برگردد ، ذخیره نمی کند..

از آنجا که ارائه دهنده محدودیت اتصال همزمان شش را تحمیل می کند ، آنها مکانیزم هایی برای نظارت دارند. با این حال ، هیچ یک تهدیدی برای حفظ حریم خصوصی یا امنیت کاربران نمی باشد.

10. حریم خصوصی کامل - مستقر در سوئیس

سرویس VPN مستقر در سوئیس ویژگی های امنیتی و ناشناس پیشرفته آنلاین را ارائه می دهد. محل قبلاً خود یک مکان بود “اینترنت دوستانه” حوزه قضایی نیز.

با این حال ، پس از تصویب یک قانون جدید در سپتامبر 2017 ، سوئیس اکنون می تواند یکی از این موارد تلقی شود “تعاونی” صلاحیت ، که در نظارت هدفمند انجام می شود.

این مسئله بر حریم شخصی ایده آل و تعهد آن برای ناشناس نگه داشتن شما تأثیر نمی گذارد. ارائه دهنده تمام سرورهای خود را در حالت دیسک RAM اجرا می کند ، همانطور که در صفحه خط مشی خود توضیح می دهند.

آنها همچنین ، جدا از کل استفاده در سرورها ، هیچ اطلاعاتی را ضبط و ذخیره نمی کنند. بهترین بخش از همه: این ادعاها تأیید شده است. در آگوست سال 2016 ، مقامات هلند یكی از سرورهای ارائه دهنده را در روتردام هلند توقیف كردند.

اگرچه دلیل توقیف سرور هرگز داده نشد ، اما Perfect Privacy تأیید کرد که داده های مصرف کننده تحویل داده نشده است:

از آنجا که ما در حال وارد کردن اطلاعات نیستیم ، در حال حاضر هیچ دلیلی بر این باور نیست که داده های کاربر به خطر افتاده است. ... اکنون می توان نتیجه گرفت که به دلیل توقیف هیچ اطلاعاتی از مشتری به خطر نیفتد. مکان روتردام با استفاده از سرورهای جایگزین به کار خود ادامه خواهد داد.

11. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) - مستقر در ایالات متحده آمریکا

PIA یک سرویس VPN مستقر در ایالات متحده است که تجربه ای ارزان و کاربر پسند را ارائه می دهد. همچنین این شرکت تنها مرکز ارائه دهنده دفتر مرکزی خود در ایالات متحده است که من فکر می کنم آن گزینه ای مطمئن است.

صرف نظر از قوانین نگهداری و نظارت بر اطلاعات اجباری ، PIA خود را ثابت کرده است “هیچ سیاهه ای نیست” ارائه دهنده ، نه یک بار بلکه دو بار در 4 سال گذشته.

“ما به طور واضح می توانیم بگوییم كه شركت ما اطلاعات مربوط به داده های مربوط به هنگام دسترسی یك مشترك به سرویس VPN را حفظ نمی كند و هنوز هم آنها را حفظ نمی كند.’استفاده از آن بود ، و اینکه چه مشترکی از یک نشانی IP نشأت می گیرد. علاوه بر این ، سیستم رمزنگاری اجازه نمی دهد تا آنچه را که IP از مشترکین بازدید می کند یا بازدید کرده است را مشاهده و ثبت کنیم..”

اولین پرونده دادگاه از سال 2016 شامل FBI احضار احضار به ارائه دهنده خواستار گزارش كاربران بود كه گفته می شود هنگام استفاده از PIA VPN تهدیدهای بمبی را مرتكب شده است..

طبق اسناد رسمی دادگاه ، تنها اطلاعاتی که ارائه دهنده می تواند بدهد این است که خوشه آدرس های IP از هزینه های شرقی آمریکا استفاده می شد..

“احضاریه به لندن تراست مدیا [دسترسی به اینترنت خصوصی] ارسال شد و تنها اطلاعاتی كه آنها می توانند ارائه دهند اینست كه خوشه آدرسهای IP مورد استفاده از ساحل شرقی آمریكا بوده است..”

پرونده دوم سال 2018 مربوط به یک هکر آنلاین Ross M. Colby بود که به سه جرم و دو جرم مربوط به مزاحمت های رایانه ای متهم شده است..

FBI تأیید کرد که مظنون برای انجام این فعالیت غیرقانونی از خدمات VPN یا PIA بطور خاص استفاده می کند و از ارائه دهنده درخواست ورود به سیستم می کند ، اما در عوض چیزی دریافت نکرد.

“London Trust Media با نام تجاری Private Internet Access (PIA) فعالیت می کند ، که دارای چندین آدرس IP است که برای هک کردن Embarcadero Media استفاده شده اند. دسترسی به اینترنت خصوصی فعالیتهای کاربر را وارد نمی کند ، مانند پرونده هایی که به آنها دسترسی پیدا کرده یا تغییراتی که در یک وب سایت ایجاد کرده است.”

به نظر می رسد مانند یک خط مشی صفر برای ورود به سیستم صفر ، به ویژه با توجه به اینکه PIA قادر است کاربران خود را محافظت کند ، حتی وقتی سازمان های اطلاعاتی مانند FBI ظاهر شوند!

12. Trust.Zone - مستقر در سیشل

از آنجا که Trust.Zone از سیشل عمل می کند ، آنها قبلاً به این دلیل دست پیدا می کنند که در آن مستقر شوند “اینترنت دوستانه” صلاحیت قضایی. خود ارائه دهنده نیز بر ارائه ناشناسیت کامل تمرکز دارد.

“تمام سرورهای VPN ما در سرتاسر جهان برای حفظ امنیت حریم شخصی شما هیچ گونه پرونده log را ذخیره نمی کنند. تمام داده های استفاده ناشناس است و به آدرس IP واقعی و عمومی شما وصل نمی شود”

اگرچه این ادعاها هنوز تأیید نشده است ، اما Trust.Zone برای بیشتر قسمت ها مانند سرویس ایمنی به نظر می رسد. من شک دارم که آنها نوعی جلسات جلسات را ذخیره می کنند ، اما مواردی که به یک کاربر وصل نمی شوند.

13. VyprVPN - مستقر در سوئیس

مقر آن در سوئیس ، گلدن قورباغه’s VyprVPN تلاش زیادی برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده قابل اعتماد کرده است. موقعیت مکانی نیز به ارائه دهنده کمک کرده است.

در سال 2010 ، دیوان عالی فدرال سوئیس آدرس های IP را به عنوان اطلاعات شخصی تشخیص داد كه بدون ردیابی به فرد درگیر ، قابل ردیابی نیست..

این به VyprVPN دست بالایی می داد. سوئیس’قوانین مطلوب حفظ حریم خصوصی ، همچنین تضمین کننده امنیت عالی برای ارائه دهنده و کاربران آن است. با این حال ، در سپتامبر 2017 ، قانونی جدید به اجرا در آمد.

این قانون ، طبق Swissinfo.ch ، به FIS اجازه می دهد تا نظارت های هدفمند ، اشکال زدایی از خصوصیات شخصی ، خطوط تلفن و رایانه های مفتول را که قبلاً مجاز نبوده اند ، مقصر بمانند..

در این مدت ، VyprVPN داده های اتصال (شامل آدرس های IP) را که به مدت 30 روز ذخیره شده بود ، وارد سیستم ورود به سیستم می کند. با این حال ، ارائه دهنده می خواهد اکنون در محافظت از حریم خصوصی کاربران سخت تر کار کند.

در نتیجه ، در سپتامبر سال 2018 ، VyprVPN همکاری با یک گروه امنیتی Leviathan را برای ممیزی و مشورت در انتقال خدمات آنها به طور کامل شروع کرد. “هیچ سیاهه ای نیست” سرویس VPN.

بر خلاف ممیزی NordVPNs ، شخصی که در VyprVPN انجام شده است برای تجزیه و تحلیل در دسترس عموم است و با به اشتراک گذاشتن لینک می توانید به آن مراجعه کنید. در اینجا بخشی از گزارش آمده است:

“ما کلیه مؤلفه های این پروژه را مطابق ارزیابی تهدید بررسی کردیم. گلدن قورباغه تلاش کرد تا همزمان با ارزیابی ، تمام یافته های مربوط به عدم ورود به سیستم را ترمیم کند. پس از اتمام این کار ، ما یک آزمایش مجدداً انجام دادیم و تأیید کردیم که همه رفع آن موثر است.”

14. VPNArea - مستقر در بلغارستان

به دور از حوزه های قضایی 5 ، 9 و 14 چشم ، VPNArea مستقر در بلغارستان یک انتخاب عالی برای کاربرانی است که به دنبال به دست آوردن ناشناس ماندن آنلاین هستند..

سیاست حفظ حریم خصوصی موضع صفر را درج می کند و به کاربران اطمینان می دهد که فعالیتهای آنها در هنگام استفاده از VPNArea بی خطر باقی می ماند - به ویژه اگر شما در کشوری با قوانین سختگیرانه در اینترنت سکونت دارید..

“ما برای هر مشتری منفرد نظارت و ضبط یا ذخیره سیاهههای مربوط را انجام نمی دهیم’فعالیت VPN. ما هیچگونه تاریخ ورود ، زمان سنجی ، آدرس های IP ورودی و خروجی ، آمار پهنای باند یا سایر داده های قابل شناسایی سایر کاربران VPN را با استفاده از سرورهای VPN مانیتور ، ضبط یا ذخیره نمی کنیم..”

همچنین در برابر ارائه دهنده صفر پرونده وجود داشته که ادعاهای آنها را بیشتر تأیید می کند. از ترافیک ، اتصال ، به سیاهههای مربوط به آدرس IP ، VPNArea هیچ داده PII را ضبط نمی کند.

15. ZoogVPN - مستقر در جزیره من

ZoogVPN در Isle of Man فعالیت می کند ، که صلاحیت آن در اینترنت امن است. کشور’قوانین نگهدارنده داده ها یا نظارت گسترده بر شهروندان را مجاز نمی دانند.

ارائه دهنده همچنین ادعا می کند ورود به سیستم صفر ارائه می دهد,

“ما به طور جدی هیچ اطلاعاتی را درباره فعالیت کاربر ، وب سایت ها یا برنامه هایی که کاربر از آن استفاده می کند ، آدرس های IP کاربر یا جلسات ورود به سیستم یا خروج کاربر را جمع آوری یا نگه نمی داریم..”

اگر آنها را بررسی کنید سیاست حفظ حریم خصوصی, ZoogVPN همچنین تمایل دارد که در مورد آنچه انجام می دهد و پیگیری نمی کند ، بسیار صریح باشد. در واقع ، ما یکی دیگر از ارائه دهندگان ثبت صفر را داریم.

تنها چیزی که آنها وارد سیستم می شوند استفاده از پهنای باند کل در سرورهای آن است. کاربران / چشم اندازها نیازی به نگرانی در مورد ورود فعالیت های آنلاین یا ابرداده ای ندارند که بتوانند به آنها پیوند دهند.

VPN هایی که داده های حیاتی و اطلاعات را وارد نمی کنند!

اکنون با 30+ خدمات VPN که قابل قبول است ، آشنا هستید “غیرقابل اعتماد” و بیش از 15+ نفر که ناشناس بودن کامل را تضمین می کنند. با این حال ، هنوز نامهای زیادی در نظر گرفته شده است.

اینها شامل آن دسته از VPN ها است که در وسط پیچیده می شوند. ارائه دهندگان مستقر در حوزه های امنیتی SAFE ، اما هنوز هم اطلاعات حداقل اتصال را وارد می کنند ، که ممکن است لزوماً به هویت شما بازگردند.

بنابراین ، من تصمیم گرفتم که چرا یک لیست جداگانه برای آنها ایجاد نکنیم! در زیر می توانید اسامی ارائه دهندگان را مشاهده کنید که اطلاعات / داده های قابل ردیابی را وارد نمی کنند. ثبت نام با آنها کاملاً به عهده شماست.

 1. ناشناس VPN - واقع در سیشل
 2. BlackVPN - واقع در هنگ کنگ
 3. BulletVPN - واقع در استونی
 4. BolehVPN - واقع در مالزی
 5. Boxpn - واقع در ترکیه
 6. CactusVPN - واقع در مولداوی
 7. CyberSilent - واقع در لهستان
 8. CryptoStorm - واقع در ایسلند
 9. Doublehop - واقع در سیشل
 10. DotVPN - واقع در هنگ کنگ
 11. DathoVPN - واقع در پاناما
 12. DefenceVPN - واقع در باربادوس
 13. CitizenVPN - واقع در دانمارک
 14. EarthVPN - واقع در قبرس
 15. Easy Hide IP - واقع در سیشل
 16. F-Secure Freedome - واقع در فنلاند
 17. من - واقع در قبرس
 18. FinchVPN - واقع در مالزی
 19. HideIPVPN - واقع در مولداوی
 20. ibVPN - واقع در رومانی
 21. In-Disguise - واقع در بلیز
 22. IdentityCloaker - جمهوری چک
 23. IronSocket - واقع در هنگ کنگ
 24. Keenow Unblocker - واقع در اسرائیل
 25. Kepard - واقع در مولداوی
 26. لو VPN - واقع در هنگ کنگ
 27. LimeVPN - واقع در هنگ کنگ
 28. شبکه خصوصی من - هنگ کنگ
 29. nVPN - واقع در بوسنی
 30. NoodleVPN - واقع در مالزی
 31. OneVPN - واقع در هنگ کنگ
 32. Privatoria - واقع در جمهوری چک
 33. PandaPow - واقع در هنگ کنگ
 34. sh - واقع در سیشل
 35. SpyOFF VPN - واقع در سن مارینو
 36. SmartVPN - واقع در سیشل
 37. SecurityKISS - واقع در ایرلند
 38. SwissVPN - واقع در سوئیس
 39. VPNLUX - واقع در بلیز
 40. AC - واقع در رومانی
 41. VPN Baron - واقع در رومانی
 42. ht - واقع در بلیز
 43. VersaVPN - واقع در فیلیپین
 44. آسیا - واقع در بلیز
 45. VPNBook - واقع در سوئیس
 46. ZenVPN - واقع در دومینیکا
 47. ZorroVPN - واقع در بلیز
 48. ZPN - واقع در امارات متحده عربی

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

احتمالاً اکنون درباره تغییرات در خط مشی ورود به سیستم خدمات VPN ایده خوبی دارید. در جاهایی که بیشتر ادعا می کنند بی منطق هستند ، آنها در حال جمع آوری اطلاعات قابل شناسایی شخصی هستند (PII).

البته ، برخی متمدن تر هستند و با آشکار سازی عمیق تر ، اطلاعات کمترین اطلاعات را ضبط می کنند. با این حال ، اگر ما در مورد ناشناس بودن کامل صحبت کنیم. فقط تعداد معدودی واقعاً منطقی هستند.

من سعی کردم تا آنجا که ممکن است اطلاعات لازم را برای VPN در تمام این معیارها ارائه کنم’s این بدان دلیل است که من می دانم که گاهی اوقات درک سیاست های خارج از کشور و سیاست های ورود به سیستم می تواند مشکل باشد.

گذشته از استراتژی های مختلف ، ارائه دهندگان روش های مختلفی را برای برقراری ارتباط این خط مشی ها به کاربران نشان می دهند ، غالباً رنگهای واقعی خود را در پس زمینه کلمات پیچیده مخفی می کنند.

به هر حال ، امیدوارم که این راهنما در کشف حقیقت مفید باشد. اگر سؤال / نگرانی دارید ، در زیر نظر دهید. من شخصاً پاسخ خواهم داد. یک روز زیبا و بی منطق را پیش رو داشته باشید!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me