ה- VPN הטוב ביותר להודו – מדריך להגנה על משתמשים במדינה

בהודו יש את אחד המספרים הגבוהים ביותר של משתמשי האינטרנט בעולם, אך עדיין, הם אינם חופשיים ובטוחים לחלוטין בשל צנזורה ממשלתית נרחבת שנשמרת על פי החוק. מרבית הפעילויות המוגבלות הללו כוללות מועדפים של משתמשים כמו אתרי טרנינג, ומקשים על משתמשים הודים להשיג ערך מלא מחיבוריהם לאינטרנט..

משתמש ב ה- VPN הטוב ביותר יכול לאפשר למשתמשים הודים לעקוף הגבלות אלה בבטחה, להפוך אותם לבטוחים מפני מעקב סמכותי, לבטל חסימה של תכנים מוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix US ואפילו לשמור עליהם מפני איומים זדוניים מסביב לשעון.

להנחייתם לבחירה הטובה ביותר, לפניכם סקירה נרחבת עבור ה- VPN הטוב ביותר להודו המכיל מדריכי חוקיות, מידע על חוקי זכויות היוצרים בהודו, VPNs המובחרים עם שרתים הודים, מדריכי ביטול חסימה של Hotstar ועוד מאת BestVPN.co

Contents

מציאות ממשתמשים מבולבלים המוכרים לפי חוק הסייבר ההודי

למרות היותה דמוקרטיה חילונית, הודו עדיין ידועה בזכות היותה מקום העדים לכמות גבוהה של צנזורה באינטרנט מעת לעת. אתרי אינטרנט אסורים כוללים אתרי היכרויות, אתרי סקרנות כמו ThePirateBay ואפילו אתרי הזרמת וידאו כמו Vimeo ו- Daily Motion.

חברות טלקומוניקציה רבות בהודו וספקי ספקיות שירותי האינטרנט עבדו יחד עם הממשלה על מנת לפקח בעקביות על משתמשי האינטרנט ולמנוע מהם לבקר באתרים שהראשון מגביל את הגישה אליהם.

יתרה מזאת, על פי חוק זכויות היוצרים משנת 1957, אתה יכול להיות קנס בסכום של INR 3 Lakh (4485 $ לפי שיעורי החליפין החלים ב- 25 באפריל 2023) ולעמוד בעונש מאסר של 3 שנים, אם אתה נתפס ומנסה להגביל גישה תוכן.

תעשיית המוזיקה והקולנוע ההודית גם כן מסתבכת בהחמרת מגבלות האינטרנט הללו. עבור למשל כוכב הודו Pvt בע”מ, הנמצא בבעלות פוקס המאה העשרים ואחת, ידוע כי הוא אוסר על אתרים על ידי כפייה של ספקי שירותי האינטרנט לעשות זאת על בסיס הפרת זכויות יוצרים..

עבור טורינג בהודו או על מנת לעקוף צנזורה כללית באינטרנט שנכפתת על ידי הרשויות, אתה זקוק ל- VPN הטוב ביותר להודו שלא רק הוא מאובטח ביותר אלא מבטיח ביצועים ברמה הגבוהה ביותר למשתמשים הודים בהמוניהם..

ה- VPN הטוב ביותר להודו – צורך זמן

חוקי זכויות יוצרים יכולים להנחית את רוב האנשים בצרה משפטית וכלכלית במספר גדול של מדינות ברחבי העולם ואין סיבה להאמין שזה לא יכול לקרות למשתמש בהודו..

בניגוד לאמונה הרווחת, זה’לא רק את מדינות המערב או סין בהן הן מתרגלות חוסר סובלנות כלפי פעילויות אינטרנט חינמיות כגון טורנטינג. ניתן גם להיקנס קנס או לכלא על ניסיון לנסות לגשת לאתרים מוגנים או אסורים בהודו, בדיוק כפי שקורה במדינות אחרות עם משטרי הפרת זכויות יוצרים קפדניים..

הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך באופן מקוון מפני צנזורה אינטרנטית דרקונית, מחייבת, מגבילה ופוגעת באינטרנט היא להשתמש ב- VPN הטוב ביותר להודו..

ה- VPN העליון להודו צריך לספק מספר רב של שרתים בהודו ובמיקומים סמוכים כמו פקיסטן, הונג קונג או אפילו סרי לנקה כדי להבטיח מהירויות מהירות יותר וחוויה משתלמת. זה אפילו צריך להציע תכונות אבטחה נרחבות כמו מתג Kill Kill, הצפנה כפולה, הגנת דליפות DNS ובצל מעל VPN כדי להגן על משתמשים מפני כל תוכניות מעקב בחסות ממשלתית בהודו..

פרט לכך, המשתמשים צריכים תמיד לעקוב אחר נוהלי שימוש בטוחים באינטרנט, כמו לא ללחוץ על קישורים מפוקפקים שיכולים להוביל להתנפצות זדוניות או לא לשתף את הנתונים הכספיים שלהם בפורומים מקוונים כדי לשמור על עצמם מפני הונאות בהודו..

קבל את ה- VPN הטוב ביותר להודו

הוא VPN משפטי בהודו?

מלבד כמה איסורים זמניים על שימוש ב- VPN באינטרנט במדינות מסוימות בתקופות של אי שקט אזרחי ופוליטי, השימוש ב- VPNs נותר חוקי לחלוטין בהודו.

עם זאת הרשויות עשויות לבקש מכם למסור את פרטי המשתמש שלכם אם הם לא מצליחים לפענח את ההודעות המוצפנות הנובעות מ- VPN עצמם. אמנם אתה תמיד יכול לדחות בקשות כאלה על ידי מעבר לבית משפט, שם’אין דרך חזרה אם ספק ה- VPN שלך מחליט להעביר את היומנים לרשויות ובכך להעביר אותך בצרה גדולה.

האם זה בטוח להשתמש ב- VPN Best עבור הודו?

ספקי VPN השומרים בעקביות על רישום יומני גבוה אינם מה שאתה צריך לחפש באופן רצוי אם אתה מנסה להגן על עצמך מפני הרשויות ומעקב מקוון על ידי סוכנויות ממשלתיות.

ה- VPN הטוב ביותר להודו לא אמור רק להצהיר במפורש מדיניות אפס יומנים אבל צריכה להיות היסטוריה נקייה הכוללת דחיית בקשות להסגרת נתונים מצד הרשויות (דוגמה מוזכרת ברשימת BestVPN למטה) או שמעולם לא הייתה חשופה לדליפת נתונים מביכה.

ה- VPN הטוב ביותר להודו 2023

כפי שהוזכר קודם, ספקי ה- VPN הטובים ביותר הם ערבים מהשורה הראשונה להבטיח חווית משתמש עליונה ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר. ישנם שירותי VPN רבים המספרים בשנות ה -100, אך לא כולם יכולים להגן על פרטיות המשתמשים באופן בו ה- VPN הטוב ביותר יכול.

  أفضل 5 شبكات VPN للبرازيل 2023: حافظ على أمان الإنترنت لديك

VPNs מובילים להודו לא רק ישמרו על נתוני משתמשים באמצעות הצפנה בדרגה צבאית ופרוטוקולים מאובטחים, הם גם יספקו למשתמשים רשימה נרחבת של תכונות מדהימות אחרות המלוות את חבילת השירות הרגילה שלהם. זה כולל כמה מהתכונות הפנטסטיות כמו ה- VPN הטוב ביותר לתמיכה ב- Torrenting ותמיכה ב- P2P באמצעות שרתים ייעודיים, תוכן מוגבל גיאוגרפי ואתרי סטרימינג המבטאים חסימת קל ונוח לשימוש, אפליקציות תואמות ניתנות לניווט והרבה יותר..

לאחר שנבדק ובדק 100s VPNs, הנה מדריך בלעדי המותאם למשתמשים במדינה על ידי BestVPN.co עבור ה- VPN הטוב ביותר להודו 2023:

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ’אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

NordVPN – תכונות אבטחה של Apex כ- VPN להודו:

VPN זה מאופיין בשילוב של חוסן וביטחון, מה שהופך אותו לאחד התיקונים הטובים ביותר של המגרש עבור VPN בהודו. NordVPN מעולה לביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי כמו Hotstar אם אתה צופה בו מחוץ להודו. יש לו תכונה SmartPlay המספקת ביצועים מיטביים באתרי סטרימינג. צריך לדעת יותר? ואז קרא את סקירת NordVPN המקיפה שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר להודו

זה הוסיף עוד שרתים וכעת הסכום הכולל עומד על 4047 שרתים ב 62 מדינות, כולל אלה בהודו שמציעים אנונימיות גבוהה ברשת. NordVPN מברך על משתמשי P2P וטורנינג על ידי מתן שרתים ייעודיים.

בחזית האבטחה, יש לו DoubleVPN ו- Onion over VPN כתכונות נוספות מלבד הטוב ביותר בהצפנה בכיתה ותמיכה מרובה בפרוטוקול כולל מחשוב OpenVPN.

האפליקציות פועלות בצורה מדהימה בכל הפלטפורמות הזמינות כמו Mac, Windows, Android, iOS ועוד. יש לו תמיכה מדהימה ומנחה מדורים לשיפור קלות המשתמש גם כן.

המנוי השנתי מוערך ב -83.88 דולר ואילו המנוי לשנתיים מוצע ב -117.7 $ ונותר ההצעה הטובה ביותר שלהם עד כה.

מלבד זאת, זהו ה- VPN העליון היחיד שמציע ניסיון בהודו VPN Free ללא שאלות.

מקצוענים

 1. Tor עם תכונת VPN לגלישה מאובטחת בהודו.
 2. תקופת ניסיון חינם.
 3. הצפנה כפולה זמינה.
 4. 3359 שרתי ב- 60+ מדינות.
 5. שיטות תשלום מרובות.
 6. פרוטוקולי OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP.
 7. תכונת SmartPlay לאתרי סטרימינג.

חסרונות

 1. תוכנית חודשית יקרה (לא טובה למשתמשים לטווח קצר).

השג את NordVPN

גישה פרטית לאינטרנט – מציעה הגנה מפני FaceNiff ומחלקת פיראנס כ- VPN להודו

המועדף עליו Reddit, VPN זה שולט על העלייה לפי מדדי שביעות רצון הלקוחות. הוא מציע את כל מה ש- VPN הטובים ביותר האחרים עושים, אך רמות הביצועים של תכונות אלה אינן תואמות בענף. היא מציעה כיום יותר מ -3535 שרתים ב -29 מדינות מרכזיות, מה שהופך את חסימת כל סוג של הגבלות גיאוגרפיה לרוח. קרא את סקירת הגישה הפרטית שלנו למידע נוסף.

גישה פרטית לאינטרנט להודו

נטפליקס, הולו, אמזון פריים, הוטסטאר, ניתן לגשת אל כולם בקלות דרך המדינות המועדפות עליך באמצעות PIA. יש מזהה מובנה וחוסם מודעות ותוכנות זדוניות כדי להבטיח חוויה ללא מטרד.

אבל החלק הטוב ביותר ב- PIA הוא שהוא מונע מהאקרים המשתמשים ב- FaceNiff ו- FireSheep לפרוץ לפרופילי המדיה החברתית שלך כשאתה נמצא ב- WiFi ציבורי..

PIA מציעה כיום שרתים בהודו לגישה הטובה ביותר ומהירויות מהירות יותר למשתמשים במדינה.

שרת הודי PIA

תוכנית התמחור הטובה ביותר שלה היא למנוי לשנתיים שיגיע במחיר של $ 69.95 שחויב פעם אחת, ואילו התוכנית השנתית תעלה למשתמש 39.95 $ שחויב פעם אחת.

מקצוענים

 1. מגן על משתמשים ברשת WiFi כ- VPN הטוב ביותר להודו.
 2. OpenVPN, L2TP / IPsec נתמך.
 3. תמיכה P2P זמינה.
 4. אפס יומני.
 5. 5 חיבורים סימולטניים.
 6. רוחב פס בלתי מוגבל.

חסרונות

 1. האפליקציות הייעודיות מעט קשות לשימוש למתחילים חדשים.

קבל גישה לאינטרנט פרטי

PureVPN – ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימה של Hotstar מחוץ להודו:

ישנם מיליוני משתמשים באתרי סטרימינג פופולריים כמו Netflix ו- Amazon Prime בהודו, אך בשל מגבלות גיאוגרפיות על תוכן, יתכן שהם לא יוכלו להבטיח שימוש מלא במנויים שלהם. PureVPN’הרשת העצומה של 750+ שרתים הפרוסים על פני 140 מדינות כולל שלוש בצ’נאי, הודו, יכולות לגרום למשתמשים להשיג ערך מלא מתוך מנויי הסטרימינג שלהם..

PureVPN להודו

בין אם ברצונך לבטל את החסימה של נטפליקס ארה”ב או לגשת לתמיכה טרנינג או P2P ייעודית, PureVPN יכול לעשות זאת בשבילך.

בחזית האבטחה, יש לו הצפנה בדרגה צבאית AES 256 ותמיכה פרוטוקול מרובה כולל OpenVPN ו- L2TP והיא מציעה גם לשמור על שדרוגים באמצעות Kill Switch, Split Tunnelling, Double VPN ו- Onion over אפשרויות VPN.

עם זאת, הוא אכן שומר על סוג כלשהו של יומן, אך הם יופנו רק אם תתפנקו לכל סוג של פעילויות פליליות כמו בריונות ברשת, סיבוב ברשת או אפילו דואר זבל..

PureVPN נותר ה- VPN הטוב ביותר להודו מבחינת כדאיות גבוהה כאשר מנוי חבילה לשנתיים מוצע כרגע במחיר של 69 $ פעם אחת בלבד. ניתן לקנות מנוי שנתי גם במחיר של 58.92 דולר. עיין בסקירת PureVPN שלנו אם ברצונך ללמוד עוד על התכונות שלה.

מקצוענים

 1. הוטסטאר מבטל את החסימה כ- VPN להודו.
 2. הגנת DDoS.
 3. תמיכה בסטרימינג ייעודי.
 4. שרתי P2P וטורנט.
 5. 750 + שרתי ב- 141 מדינות.
 6. VPN Hotspot.
 7. חומת אש Nat.
 8. תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN ו- L2Tp.
 9. מאפשר מנהרת פיצול.

חסרונות

 1. שומר על כמה יומנים.
 2. ניסיון חינם אינו זמין.

קבל PureVPN

ExpressVPN – מספק הגנה קפדנית מפני הגנת ספק שירותי אינטרנט כ- VPN להודו:

באחד המקרים הידועים ביותר בתחום ה- VPN סירב ExpressVPN למסור יומני נתונים לרשויות טורקיות במהלך חקירת תיק פלילי. הספק הכחיש כי שמר את כל היומנים המדברים על אמצעי האורך שהוא עובר כדי להבטיח את פרטיות המשתמש שלו.

ExpressVPN להודו

ExpressVPN הוא ההימור הבטוח ביותר שלך כ- VPN להודו אם אתה מנסה להתחמק מתוכניות המעקב הכפויות ומניסיונות רישום המופעלים על ידי ספק, המסכנים את האנונימיות שלך באופן מקוון..

ExpressVPN מחזיקה ברשת שרתים עולמית הכוללת שרתי 2000 + ומספקת בלהט אפליקציות ותוספים תואמים לכל מערכת ההפעלה והדפדפנים הפופולריים. הוא מבוסס באיי הבתולה הבריטיים שמבטיח כי הוא רחוק ממדינות עם משטרי נתונים סמכותיים (סקירת ExpressVPN המעודכנת והמפורטת שלנו זמינה גם היא).

שירות פרוקסי הודו ExpressVPN

יש מתג להרוג באפליקציות שלו ויחד עם הגנת דליפות DNS מוסמכת, הפעלות הגלישה שלך מאובטחות יותר ויותר כאשר מכוסים על ידי ExpressVPN.

תוכניות התמחור מעט יקרות עם זאת, כאשר התוכנית השנתית העולה 99.95 $ מחויבת פעם אחת בזמן שהמנוי למחצית השנה מחויב במחיר של 59.95 $ שטוח.

מקצוענים

 1. מאפייני אבטחה רבי עוצמה עבור משתמשי VPN הודים.
 2. אפליקציות ותוספים ייעודיים לדפדפנים.
 3. הצפנה קשה וצבאית.
 4. תמיכה מרובה בפרוטוקול.
 5. מדיניות אפס יומנים.

חסרונות

 1. אין שרתי P2P ייעודיים.
 2. יקר יחסית לשירותים מתחרים.

קבל ExpressVPN

IPVanish – ספירת השרתים הטובה ביותר היא VPN להודו

ספק זה מציע 6 שרתים הודים ילידים הנמצאים בניו דלהי בכדי לחזק את הפרטיות המקוונת למשתמשים במדינה ולהקל על המשתמשים מחוץ להודו באופן מדהים לגשת ל- Hotstar.

עם זאת, אם ברצונך לצפות בנטפליקס ארה”ב או באמזון פריים ארה”ב מהודו, IPVanish VPN מציע יותר מ- 1000 שרתים כדי להבטיח ביטול חסימת עוצמה..

IPVanish להודו

המהירויות נותרו די עקביות במהלך הבדיקות שלנו והיו עד הסימן מבחינת הביצועים באתרי סטרימינג. הוא מציע 5 חיבורים בו זמנית בחשבון יחיד ומציע יישומים ייעודיים למערכות הפעלה פופולריות כמו Mac ו- Android, בין השאר.

ישנה החזר של 7 ימים זמין יחד עם תמיכת לקוחות 24 שעות ביממה לנוחות המשתמשים המרבית.

IpVanish מציעה שלוש תכניות תמחור הכוללות מנויים חודשיים, רבעוניים ושנתיים. התוכנית הטובה ביותר ביניהם עולה 79.99 דולר עבור הצעת מנוי מלאה למשך 12 חודשים.

מקצוענים

 1. VPN להודו עם מספר שרתים גבוה במיוחד.
 2. 1000+ שרתי VPN ו- 40,000+ IP’s.
 3. ביטול החסימה של תכנים מוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix.
 4. תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN.
 5. תכונות כמו Kill Switch, IPv6, הגנת דליפות DNS.
 6. 5 חיבורים סימולטניים.

חסרונות

 1. לא’אני עדיין לא מציע תקופת ניסיון בחינם.

קבל IPVanish

ה- VPN הטוב ביותר להודו חינם

VPNs בחינם יכולים להיות מטופלים מאוד לפעמים בהתחשב בעובדה שכמה ספקים נותנים למשתמשים בכך שהם מתיימרים להציע VPN בחינם עם האבטחה הטובה ביותר, אך עושים דבר מלבד לקרוע אותם על ידי מכירת הנתונים שלהם לצדדים שלישיים או שליחת תוכנות זדוניות..

ה- VPN הטוב ביותר להודו חינם

ישנם עדיין כמה VPNs בחינם שאפשר לסמוך עליהם בחוץ, אך למרבה הצער, אף אחד מהם אינו מציע שרתים הודים ילידים. זה’מכיוון שמרבית משתמשי ה- VPN מגיעים מאזור אמריקה ואירופה ובהתחשב במספר השרתים המגביל ביותר המאפשר VPN להציע, קיימת אפשרות מוגבלת כי כל VPN בחינם מציע שרתים בהודו..

להלן 3 VPN Free הודו אמינים ביותר ובהחלט תוכלו לשדרג לתוכניות שלהם בתשלום כדי להיעזר בשרתים שלהם בהודו:

 1. VPN Tunnelbear – מציע שירות VPN בחינם מאובטח ביותר להודו
 2. WindscribeVPN – יש מגבלת רוחב פס של 10 ג’יגה-בתים לחודש בתכנית ה- VPN החינמית שלה
 3. Hide.Me – הוא מהיר להפליא מבחינת המהירות כ- VPN חינם להודו

פרוקסי VPN הודי

פרוקסי הם כלי אבטחה חלופי ל- VPN ולמרות שהם לא עושים זאת’לא מספקים הצפנה או תמיכה מאובטחת במנהרות פרוטוקול, הם טובים מספיק כדי להגן עליך אם אתה רק רוצה לנתב מחדש את כתובת ה- IP שלך דרך שרת חדש.

להלן הפרוקסי VPN הטוב ביותר שבהם תוכלו להשתמש בהודו:

 1. Websurf.in
 2. לשדל
 3. Proxfree
 4. Kproxy
 5. פרוקסי מהיר של ארה”ב
 6. Hide.me (גרסת Proxy)
 7. הידסטר
 8. Whoer.net
 9. VPNBook
 10. מגפרוקסי

ה- VPN הטוב ביותר להודאר

ה- VPN הטוב ביותר להודו יכול לספק לך את הדרך הטובה ביותר לבטל את חסימת אפליקציית Hotstar או מנויי האתר שלך מחוץ להודו. כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרתים ההודים של כל אחד מה- VPN המובילים שלנו המפורטים לעיל וליהנות מהתכנים המועדפים עליך ב- Hotstar.

אם זה לא’כדי לעבוד, אתה תמיד יכול לבקש מהתמיכה שלהם 24/7 כדי לספק לך IP ייעודי המעניק לך מסלול סטרימינג תקף.

בטל את החסימה של Hotstar

ה- VPN הטוב ביותר עבור הודו כרום

בהתחשב בעובדה שדפדפן Chrome הוא שער הגישה לאינטרנט הפופולרי ביותר בעולם לחציית הדומיין המקוון, יהיו בו מיליוני משתמשים בהודו שירצו אבטחה ברמה הגבוהה ביותר עבורו.

ה- VPN הטוב ביותר עבור הודו כרום

להלן פירוט בנושא VPNs מובילים עבור Chrome דפדפן שמציע הרחבות תואמות ומציע שרתים הודים ייעודיים:

 1. VPN טהור
 2. VP VPN
 3. VPN אקספרס
 4. VPN של חברת Ivacy
 5. VPN לאינטרנט Acess פרטי
 6. Torguard.net
 7. VPN לניקוי מנהרות
 8. Hide.me VPN
 9. VPN ב- Windscribe

שאלות נפוצות בנושא VPN הטוב ביותר

זורם חוקי בהודו?

סטרימינג הוא חוקי בהודו ואתרי סטרימינג פופולריים רבים כמו נטפליקס ואמזון פריים ואפילו אתר הסטרימינג הילידי ההודי Hotstar מונה מיליוני משתמשים שמקורם בהודו. לכן חשוב לקבל את ה- vpn הטוב ביותר לסטרימינג כדי ליהנות מהבידור שלך ללא הפרעות.

אך מכיוון שרבים מאתרים אלה אינם מציגים את אותה ספריית תוכן, כלומר משתמש ב- Netflix בהודו זכה’לא יוכל לראות את כל התוכניות הזמינות למשתמש בארה”ב, והכי טוב להשתמש ב- VPN Top עבור הודו כדי לאפשר לך לבטל חסימת הגבלות גיאוגרפיות כמו אלה וליהנות מתוכן האהוב עליך ללא בעיות.

עם זאת, אף VPN Free בהודו אינו יכול לאפשר תמיכה לגיטימית בהשתתפות למשתמשים ייעודיים כרגע.

האם טורנטינג חוקי בהודו?

כמו ברוב המדינות, טורנטינג שוכן באזור אפור חוקי בהודו. הורדת תוכן או תוכנה מקובלים באמצעות סיבוב כמו קובץ ההתקנה של דפדפן Chrome, ניצחה’אני לא מכניס אותך לצרות. הבעיה האמיתית מתחילה בתוכן רגיש ובבעלות בתי מדיה גדולים.

תוכן מסוג זה מוגן בזכויות יוצרים ושיתוףו באמצעות סיקור עלול להוביל אותך לבעיות אם לא תעשה זאת’לא להגן על עצמך באמצעות VPN Top.

כיצד לבטל את חסימת הוטסטאר מחוץ להודו?

Hotstar הוא שירות סטרימינג מקוון מדהים להודו, אך למרבה הצער, זה’אינו זמין למשתמשים מחוץ למדינה בהצעה להגנה על תוכן המוגן בזכויות יוצרים. עם זאת, אתה תמיד יכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות כאלה דרך ה- VPN הטוב ביותר.

כאן’זו הדרך הטובה ביותר לבטל את חסימת הוטסטאר מחוץ להודו:

 • בחר VPN והירשם לתכנית תמחור
 • השג אישורי משתמש (שם משתמש וסיסמא)
 • הורד את היישום Native עבור מערכת ההפעלה שלך והתקן אותה (רוב ה- VPN מספקים כעת אפליקציות ייעודיות לתאימות פלטפורמות מרובות)
 • התחבר לשרת הודי (אחרת הוא ניצח’לא עובד) והפעל את ה- VPN

תיהנו מהסרטים והתוכניות המועדפים עליכם ב- Hotstar!

ה- VPN הטוב ביותר להודו

סיכום:

ברחבי העולם אנשים מתוודעים יותר ליתרונות של השחתת הפרטיות על פרטיותם המקוונת. מרבית משתמשי האינטרנט נתפסו לא מודעים בגלל שערוריות נתונים ענקיות ומביכות שהיו מעורבות בחברות גדולות כמו קארם ופייסבוק, אך בסופו של דבר ההפסד הוא לא של חברות אלה באותה מידה שהיא של המשתמשים..

VPNs חשובים לא פחות בהודו כמו בשאר העולם מכיוון שהם מאפשרים לך להמשיך להשתמש באינטרנט ללא הפוגה. ב- BestVPN.co אנו תומכים בצורת האבטחה הגבוהה ביותר למשתמשים בכל עת וממליצים על שיטות אינטרנט בטוחות יחד עם הכלים הטובים ביותר לחוויה מקוונת ובטוחה..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  بهترین سایت های تورنت و 100٪ گزینه های کار سایتهای ترک خورده