جعبه VPN

جعبه FRITZ! اساساً روتر است. در آلمان ،’بیشترین تجهیزات مصرفی DSL در آلمان که در حال حاضر بیش از 68٪ سهم از بازار را در اختیار دارد.

عملکرد اصلی روتر فراهم کردن اتصالات اینترنتی به دستگاه های مختلف در شبکه منزل یا محل کار شما است. حتی می توانید نقاط مهم وای فای عمومی را با آنها تنظیم کنید.

اما از آنجایی که امنیت سایبری این روزها به نگرانی بزرگی تبدیل شده است ، یک VPN Frtizbox بسیار مهم شده است.

VPN ها اتصال ایمن و رمزگذاری شده به داده های اینترنتی را که توسط شما ارسال و دریافت شده است ارائه می دهند ، بنابراین ، به شما امکان می دهد حریم شخصی نهایی را در دنیای آنلاین بدست آورید.

با راه اندازی FRITZ! جعبه VPN پردازنده ، می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام دستگاه های شما به این روتر متصل شده اند ، این اتصال ایمن را بطور خودکار دریافت می کنند.

VPN با FRITZ! Box - سازگاری با پروتکل & بررسی اجمالی

Box VPN فقط با پروتکل IPSec کار می کند ، بنابراین شما نیاز به یک VPN دارید که این پروتکل را ارائه می دهد و می توانید شبکه های پایدار را در زیر آن اجرا کنید..

IPSec در هنگام نیاز به برقراری ارتباط ایمن بر روی آنها ، برای شبکه های IP استفاده می شود. بر خلاف SSH ، که کلیدهایی برای ایجاد اتصالات به سرور ایجاد می کند ، IPSec از اتصالات نقطه به نقطه استفاده می کند.

حالت های IPSec

این پروتکل به بهترین وجه در محیطهایی تنظیم شده است که شما نیاز به ایجاد اتصالات دائمی دارید که اهدا نمی کنید’لازم است هر لحظه تغییر کند.

یک نرم افزار VPN تنها می تواند یک تونل را با اطمینان در اینجا مستقر کند.

در صورت داشتن شبکه متنوع ، IPSec می تواند حداکثر 8 اتصال را همزمان مدیریت کند.

چرا استفاده از VPN با FRITZ! جعبه مفید است?

تنظیم VPN باکس FRITZ! می تواند برای کسانی که اهدا نمی کنند مشکل باشد’دانش فنی زیادی دارید زیرا تنظیم VPN روی روتر یا دستگاه DSL یک فرایند پیچیده است.

علاوه بر این ، تنظیم VPN در دستگاه هایی مانند Android یا Windows بسیار ساده است زیرا برنامه های VPN دارید که می توانید به راحتی بدون بسیاری از مراحل تنظیم ، آن را بارگیری و استفاده کنید..

Fritzbox! روتر

اما در اینجا با یک نقطه ضعف بزرگ روبرو خواهید شد زیرا یک VPN در یک دستگاه اختصاصی از طریق یک برنامه اختصاصی فقط آن دستگاه را ایمن می کند.

علاوه بر این ، شما می توانید با تنظیم VPN در دستگاه های مختلف به طور جداگانه محدودیت اتصالات همزمان را ارائه دهید..

با تنظیم کادر FRITZ! مشتری VPN ، شما قادر خواهید بود که پوشش امنیتی VPN را به کلیه دستگاه ها گسترش دهید.

از مزایای بیشتر استفاده از FRITZ! box VPN این است که شما می توانید نه تنها دستگاه ها بلکه شبکه ها را به هم وصل کنید ، به شما امکان می دهد تا به راحتی و ایمن روی داده ها در کانالهای جداگانه کار کنید.

این امر به ویژه هنگامی که شما یک شرکت کوچک دارید و نمی توانید پروفایل های VPN در مقیاس بزرگ را داشته باشید ، برای اتصال به منابع منتشره از طریق جریان های مختلف ، مفید واقع می شود..

هنگامی که شما جعبه VPN FRITZ! ، شما باید اطمینان حاصل کنید که رمز عبور شما از استحکام خوبی برخوردار است زیرا این تنها آسیب پذیری است که هرکسی می تواند از آن سوءاستفاده کند زیرا بقیه امنیت کاملاً محکم است.

جعبه FRPZ! جعبه VPN فقط با پروتکل IPSec کار می کند ، که ممکن است به اندازه OpenVPN امن نباشد اما آسیب پذیر هم نیست و می تواند ارتباطات ایمن بین روتر و سرورهای VPN را کاملاً تضمین کند..

اگر احراز هویت را توصیه کنید ، توصیه می شود ، گزینه های رمزگذاری DES یا TripleDES را داشته باشید ، اما ما به شما توصیه می کنیم با حالت دوم بروید. ممکن است به دلیل بار سنگین رمزگذاری ، کندتر باشد’به راحتی قابل نفوذ نیست.

بهترین VPN برای FrtizBox!

برای یک VPN به اندازه کافی مناسب برای همکاری با FrtizBox ، بالاترین امنیت بازی و دارای عملکرد عالی بوده است.

VPN باید بتواند از روترهای داخلی پشتیبانی کند و راهنماهای راه اندازی آسان را به همراه کمک چت زنده ارائه دهد تا کاربر بتواند با VPN در FrtizBox روبرو شود..

سرعت همچنین باید سازگار باشد زیرا روترهای FrtizBox اغلب توسط دستگاههای مختلف و در فضاهای اداری کوچک استفاده می شوند که هر نوع تاخیر باعث ناکارآمدی سیستم می شود..

این امر برای شما بسیار مناسب خواهد بود اگر بتوانید VPN را با بهترین عملکرد در آلمان بدست آورید تا بهترین و با ثبات ترین سرعت را بدست آورید.

اما مهمتر از همه ، VPN باید IPSec باشد زیرا روترهای جعبه FRITZ! فقط از این پروتکل پشتیبانی می کنند.

بنابراین پس از تجزیه و تحلیل برای این و عوامل دیگر ، من با این ارائه دهندگان به عنوان بهترین FRITZ! جعبه VPN در سال 2019 آشنا شدم:

ExpressVPN به عنوان یک جعبه FRITZ! VPN: بسیار توصیه می شود!

این بهترین VPN ما برای FRITZ است! زیرا ExpressVPN بهترین عملکرد ، سرعت و امنیت را برای سازگاری عالی با چنین روترهای اختصاصی ارائه می دهد.

ExpressVPN در حال حاضر دارای یک پارک شبکه متشکل از بیش از 3000 سرور در سرتاسر جهان است که به کاربران جعبه FRITZ اجازه می دهد مشکلات صفر تنگناها و سرعتهای سریع و بدون وقفه را تجربه کنند..

ExpressVPN برای FrtizBox!

این نرم افزار بهترین پشتیبانی از چت زنده را در کل صنعت دارد و به شما امکان می دهد FritxBox را با پروتکل پشتیبانی IPsec در هر نسخه روتر ارائه شده توسط AVM تنظیم کنید..

جعبه FRITZ!’رمزگذاری TripeDES توسط ExpressVPN به خوبی تعریف می شود’رمزگذاری درجه AES-256 در سطح نظامی ، امنیت بیشتری را که کل شبکه شما بدست می آورد ، تقویت می کند.

متعهد است که خط مشی صفر را تضمین کند که هیچگونه ارتباطی از فضای کاری شما که از FRITZ عبور کند ، جعبه VPN ذخیره نخواهد شد..

ExpressVPN’بهترین برنامه برای شما 8.32 دلار در ماه هزینه بالایی دارد ، اما با توجه به اینکه اهدا نمی کنید’می خواهید با روترهای گران قیمت و مهم خود ، هر نوع جنبه عملکرد یا امنیت را به خطر بیاندازید ، این معامله به نظر می رسد قابل کنترل است.

Surfshark بعنوان VPN جعبه FRITZ!

این ارائه دهنده جدید می تواند یک VPN باکس FRITZ! عالی باشد زیرا اگر به دنبال یک VPN مقرون به صرفه برای ارائه خدمات پایدار به روتر خود هستید ، Surfshark یکی از مواردی است که شما باید مشترک شوید..

Surfshark تنها با 1.99 دلار در ماه در بهترین برنامه خود تمام ویژگی های مهم مورد نیاز برای یک VPN مناسب Frtizbox را ارائه می دهد.

Surfshark VPN برای FrtizBox!

در مرحله اول ، آن را ارائه می دهد رمزگذاری درجه نظامی و پشتیبانی پروتکل IPSec ، گسترش حداکثر سازگاری با روتر FrtixBox.

سرویس سبک وزن آن می تواند مناسب برای FRITZ! جعبه VPN برای ویندوز باشد زیرا سرعت سریع و پایدار آن می تواند کنترل های اتصال از راه دور را به راحتی تکمیل کند.

سورفشارک’پشتیبانی چت زنده همه اطلاعات را برای پر کردن قسمتهای ورودی در تنظیمات FRITZ! جعبه تنظیم VPN به همراه ارائه کمکهای راه اندازی در هر زمان مورد نیاز ارائه می دهد..

با داشتن شبکه سرور 800+ رو به رشد ، می توانید از دسترسی مطمئن VPN و بدون تأخیر در شبکه های اداری کوچک که از جعبه FRITZ استفاده می کنند اطمینان حاصل کنید!.

سازگاری برای همه دستگاه های محبوب FRITZ! box VPN box & سیستم عامل

خواه از VPN جعبه FRITZ! برای Android و چه برای iOS بخواهید ، به راحتی این کار را انجام دهید زیرا روتر از این اتصالات پشتیبانی می کند.

جعبه VPN برای FRITZ! ویندوز بهترین پشتیبانی در بین همه دستگاه ها است ، زیرا این محدوده روتر AVM دارای ابزارهای دسترسی ویژه ای است که از راه دور می تواند به شما امکان ایجاد ، راه اندازی و مدیریت اتصالات را بدهد..

با این وجود هیچ امکاناتی برای Mac ها وجود ندارد ، بنابراین شما به یک ابزار خارجی برای کمک به پیشرفت خود نیاز دارید. بهترین ابزار پیشنهادی برای تنظیم سرویس FRPZ! جعبه VPN در مک ابزار دستیار VPN است که می توانید به راحتی از اپل خریداری کنید’فروشگاه های رسمی برنامه.

ارائه دهنده VPN شما در صورت ارائه پشتیبانی چت زنده می تواند شما را با روند تنظیم راهنمایی کند.

نصب VPN در دستگاه های جعبه FRITZ!

جعبه FRITZ تغییرات زیادی در روتر دارد ، بنابراین ارائه یک راهنمای تنظیم VPN در هر کدام امکان پذیر نیست زیرا فرآیند راه اندازی برای هر یک از آنها مجزا و منحصر به فرد است..

با این حال ، FRITZ! جعبه 7590 ساده ترین گزینه برای تنظیم VPN است زیرا دارای یک ویژگی قابل توجه Easy Connect است. دیگران اهدا نمی کنند’چنین ویژگی ای مانند FRITZ! جعبه 7540 را دارید که یکی دیگر از بهترین عملکرد روتر توسط AVM است.

اجازه دهید من شما را از طریق مراحل راه اندازی VPN در FRITZ! جعبه 7590 در یک مرحله بسیار ساده و مرحله ای راهنمایی کنم:

 • یک بار شما’وارد حساب کاربری FRITZ خود شده اید ، به سهام بروید > VPN > اتصال VPN را اضافه کنید
 • حالا کلیک کنید “این جعبه FRITZ! را به یک شرکت VPN وصل کنید “
 • سپس کلیک کنید” بعد “
 • اکنون باید زمینه اطلاعات مهم را با اطلاعات ارائه شده توسط سرویس VPN خود پر کنید
 • در زمینه اول “نام کاربر VPN”, شما باید نام خود را بدهید
 • سپس برای میدان “رمز عبور VPN” یک رمز عبور ایمن ایجاد کنید’به راحتی قابل حدس نیست.
 • این که VPN شما از XAUTH پشتیبانی می کند یا نه ، فقط توسط مدیر VPN شما تأیید می شود. در اصل می توان این موضوع را به عنوان نسخه پروتکل IPSec در نظر گرفت. حال قبل از فعال کردن گزینه ، باید اعتبار کاربری سرویس VPN خود را وارد کنید. آنها را وارد کرده و ادامه دهید.
 • در مرحله بعد ، شما باید از طریق شبکه VPN که مایل به اتصال به آن هستید ، آدرس کامل IP سرور را وارد کنید. این قسمت نامیده می شود “نشانی اینترنتی”
 • اکنون وارد IP IP VPN شوید. این می تواند توسط مدیر VPN شما برای شما تعریف شود.
 • همان مورد مربوط به فیلد عنوان شده است “پوشش زیر شبکه”. این نیز توسط مدیر VPN شما ارائه می شود.
 • توجه داشته باشید که بدون پر کردن صحیح همه این جزئیات نمی توانید ادامه دهید
 • اکنون گزینه ای با عنوان را مشاهده خواهید کرد “اتصال VPN را به طور دائم حفظ کنید”. بر روی آن کلیک کنید تا آن را فعال کنید. اگر شما’این گزینه را فعال کنید ، هنگامی که روتر یک ساعت فعالیت در شبکه مشاهده کند ، اتصال VPN شما غیرفعال می شود. با فعال کردن این گزینه اطمینان حاصل می شود که حتی در صورت عدم موفقیت یک اتصال ، به خودی خود توسط روتر وصل می شود.
 • با مجاز کردن ورودی های باقی مانده با کلیک کردن روی آن ، ادامه دهید “خوب”

نتیجه

برای کاربران جعبه FRITZ! ، VPN ها می توانند به غیر از امنیت و حفظ حریم خصوصی برای امنیت شبکه ، اهداف بسیاری را ارائه دهند. در سراسر جهان ، کاربران VPN را برای انسداد سایت های جریان و تورنت به صورت ایمن مستقر می کنند. کاربران جعبه FRITZ! می توانند همین کار را انجام دهند.

ExpressVPN بهترین VPN جعبه FRITZ! در حال حاضر با 8.32 دلار در ماه است زیرا بالاترین سازگاری و پایداری را با تقریباً تمام دستگاههای جعبه FRITZ! ارائه شده توسط AVM ارائه می دهد..

این VPN می تواند تجربه شما را در جعبه FRITZ شما تقویت کند و قابلیت استفاده آن را بهتر و محافظت کند ، بنابراین اکنون یکی راه‌اندازی کنید و خود را با تمام این مزایای جمع شده در اسرع وقت تضمین کنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me