بهترین VPN برای دور زدن ماده 13 / ممنوعیت ممنوعیت در اتحادیه اروپا

دولت ها این روزها اغلب اشتباه می کنند ، حتی اگر می خواهند کار درست را انجام دهند. موج تحقق که بعد از رسوائی در رابطه با فیس بوک کمبریج آنالیتیکا آغاز شد ، باعث شد بسیاری از سیاستمداران به اهمیت امنیت سایبری در امروز پی ببرند’جهان بسیار دیجیتالی.

قرار بود این اتفاق خوبی باشد و همه چیز با قوانین جدید GDPR و همه در مسیری صحیح پیش می رود ، اما مثل همیشه ، سیاستمداران غالباً در نهایت مشکلات بیشتری را ایجاد می کنند تا اینکه آنها تسکین دهند..

اخیراً ، دستورالعمل اتحادیه اروپا در مورد حق چاپ در بازار تک دیجیتال توسط اتحادیه اروپا تصویب شد. این قانون اساساً با هدف قرار دادن طلسم مطالبی که در اینترنت به اشتراک گذاشته شده است. به نظر می رسد مشکل ساز به نظر نمی رسد ، اما نگاه دقیق تر به زیرمجموعه های آن مانند مواد 11 و 13 به طور خاص می تواند به شما بگوید که این قانون تا چه اندازه در اینترنت رایگان تأثیر خواهد گذاشت.

از ایجاد سایتهای آنلاین برای فیلتر کردن هرگونه مطالب دارای حق چاپ در سایت خود یا پرداخت هزینه آن و در نتیجه علامت گذاری پایان چیزهایی مانند memes ، به سایتهای جمع کننده مانند Google News مسئول پرداخت سایتهایی که منبع خبری آنها را دارند می پردازند..

جنبه های دقیق تر این قانون حتی به ما می گوید که این دستورالعمل جدید می تواند در مواردی که لذت بردن از قرار دادن عکس های مسابقه ورزشی در رسانه های اجتماعی حتی تأثیرگذاری بر روی این رقابت ها بدون تأیید صحیح و تأثیرگذار باشد ، تأثیر بگذارد..

اگر این قانون به اجرا درآید ، که به نظر می رسد محتمل ترین احتمال در مدت زمانی 2 ساله است که برای اجرای این قانون برای اعضای اتحادیه اروپا فراهم شده است ، می تواند یک فاجعه کامل برای همه کاربران اینترنت ساکن در اتحادیه اروپا باشد..

بدون ممتد ، بدون عکس از رویدادهای ورزشی ، بدون گردهمایی خبر ، نه هیچ! اینترنت می تواند در 2 سال آینده در اتحادیه اروپا از بین برود ، با این وجود ، شما هنوز هم می توانید با استفاده از VPN تحت تأثیر این بخشنامه قرار نگیرید.!

مانند همیشه ، VPN ها ابزاری مناسب برای دور زدن حمله دیگری به اینترنت رایگان هستند. یک کاربر می تواند فقط به VPN خود وارد شود ، سرور خارج از اتحادیه اروپا را انتخاب کند و طبق معمول ، چیزهایی را دنبال کند ، خنثی کردن بخشنامه ها یا قانونی بودن آن از تأثیرگذاری بر وی..

نحوه انتخاب یک VPN برای این دستورالعمل?

در حالی که بهترین VPN ها از طریق معیارهای تعیین شده انتخاب می شوند ، انتخاب بهترین ها برای این کار به شما نیاز دارد که لیست معیارهای معمول را کمی تغییر دهید و آن را بیشتر کنید تا درست آن را بیان کنید. “اتحادیه خاص اروپا”.

در اینجا مهمترین عواملی که باید قبل از انتخاب meme VPN در نظر بگیرید تا بتوانید در هنگام زندگی در اتحادیه اروپا تحت تأثیر این بخشنامه قرار بگیرید:

صلاحیت صحیح

صلاحیت های VPN بیش از هر زمان دیگری در این مورد اهمیت دارد. معمولاً در مورد VPN صلاحیت قضایی اهمیت دارد زیرا بسیاری از کشورها این امر را نمی کنند’قوانین داده دوستانه دارند یا بخشی از اتحادها هستند.

در حالی که این دو معیار باقی مانده اند ، یک سوم باید در اینجا به ترکیب اضافه شود. جدا از بررسی این دو ، باید از VPN خود اطمینان حاصل کنید’صلاحیت صلاحیت داخل هیچ کشور اتحادیه اروپا نیست.

آیا آن را سرورهایی در خارج از اتحادیه اروپا ارائه می دهد؟?

همچنین باید بررسی کنید که آیا VPN به اندازه کافی سرورهای خارج از اتحادیه اروپا را ارائه می دهد تا امکان دور زدن مؤثر محدودیت ها را فراهم کند؟.

در صنعت VPN ، بیشتر ارائه دهندگان بسیاری از سرورهای خود را در اروپا و آمریکای شمالی ارائه می دهند زیرا بیشتر کاربران VPN در این مناطق زندگی می کنند. با این حال ، بسیاری از ارائه دهندگان برتر سرورهای کافی را در خارج از این مناطق ارائه می دهند تا انتخاب خود را برای شما راحت تر کنند.

سرعت سریع

VPN ها به دلیل رمزگذاری سنگین و کلیه آن پروتکل هایی که باعث می شوند اتصال شما از آن عبور کند ، از افت سرعت رنج می برند.

اما سرعت از دست دادن ضروری نیست’خیلی زیاد باشد یا کل تجربه را خراب کند. در این حالت کاربران اتحادیه اروپا به سرورهای دورتر از موقعیت مکانی خود یعنی خارج از اتحادیه اروپا متصل می شوند ، بنابراین آنها به سریعترین VPN های با عملکرد بهتر نیاز دارند تا به آنها تجربه کاربری خوبی در اینترنت ارائه دهند..

IP های اختصاصی

برای درک این موضوع کمی پیچیده است اما شاید در این زمینه مهمترین باشد. سرورها خوب هستند و می توانند برای دور زدن محدودیت های جدید تحت این دستورالعمل اما سرور اختصاصی IP اختصاصی هدف در اینجا بسیار بیشتر استفاده شوند. دلیل این امر این است که یک IP اختصاصی به مراتب شخصی تر از یک سرور است که توسط بسیاری از کاربران به اشتراک گذاشته می شود.

سرورهای VPN معمولی معمولاً هر بار که به آنها متصل می شوید IP های مختلفی را به شما اختصاص می دهند ، این می تواند اختلاف زیادی با سایت های رسانه های اجتماعی شما ایجاد کند ، حتی منجر به غیرفعال شدن حساب های شما شود.

در بالای این ، آن را’احتمال کمتری برای شناسایی یک IP اختصاصی توسط سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و سایت های دیگر وجود دارد که ادامه فعالیت های خود را بصورت آنلاین بدون دسترسی به شما آسان می کند..

فاکتورهای دیگر مانند تعداد برنامه هایی که VPN ارائه می دهد ، خط مشی آزمایشی رایگان آن ، مدت بازپرداخت و غیره مهم هستند اما اگر ارائه دهنده بتواند همه این موارد فوق را ذکر کند ، پس از آن’ایده آل برای استفاده از آن دسته از کاربران در اتحادیه اروپا است که نمی دانند’می خواهم تحت تأثیر بخشنامه جدید قرار بگیرم.

بهترین VPN برای دور زدن اتحادیه اروپا’دستورالعمل جدید

صنعت VPN با VPN سرریز می شود. صدها نفر از آنها وجود دارد و بیشتر اوقات ، همه آنها احساس می کنند که همه آنها ویژگی های مشابه ، عملکرد و قابلیت اطمینان را ارائه می دهند.

ما به عنوان داوران VPN ، ما می دانیم که این نیست’درست است که هر VPN مانند سایر موارد نیست و همه آنها مناسب هر کار نیستند.

برای موضوعات خاص یا الزاماتی مثل پرونده اتحادیه اروپا است’دستورالعمل جدید ، VPN های خاص باید انتخاب شود چه کسی می تواند کار را به طور کامل اداره کند و تمام ویژگی های مورد نیاز را ارائه دهد.

انتخاب من برای 3 VPN برتر برای دور زدن دستورالعمل اتحادیه اروپا / مقررات ماده 13 است:

PureVPN

بهترین VPN برای دور زدن ماده 13 / ممنوعیت ممنوعیت در اتحادیه اروپااین VPN مستقر در هنگ کنگ و ارائه بیش از 2000 سرور شاید بهترین انتخاب به عنوان ارائه دهنده انتخاب در این مورد باشد.

این نرم افزار IP اختصاصی را در 8 مکان مختلف ارائه می دهد که اکثر آنها در خارج از اتحادیه اروپا هستند و به کاربران این امکان را می دهد تا با سرعت سریع و پایدار از محدودیت های موجود در هر جای منطقه استفاده کنند..

PureVPN همچنین تعداد گسترده ای از برنامه ها را ارائه می دهد ، بنابراین اگر می خواهید YouTube را بر روی تلفن Android خود مشاهده کنید یا از طریق دستگاه ویندوز خود برخی از یادداشت ها را در فیس بوک ارسال کنید ، یک برنامه اختصاصی از طرف ارائه دهنده در همه سیستم عامل های محبوب و حتی برخی از سیستم عامل های طاقچه ارائه و در دسترس است..

امنیت محکم در قالب رمزگذاری درجه نظامی ، پشتیبانی پروتکل OpenVPN ، سوئیچ kill و نشت IP صفر ، باعث می شود کاربر ناشناس باشد و از آن در برابر هرگونه تهاجم یا جاسوسی در اتصال محافظت کند. در این حالت یک ضرورت مطلق ، جایی که کشورهای عضو اتحادیه اروپا سعی در نظارت و محدود کردن بسیاری از حرکات شما در اینترنت دارند.

پشتیبانی چت همچنین بسیار خوب است که به شما امکان می دهد از روند نصب و راه اندازی برنامه ها یا حتی آی پی اختصاصی نسبی داشته باشید.

تنها اشکال در این مورد اینست که IP اختصاصی آن فقط با برنامه های قیمت گذاری معمول خود با قیمت 1.99 دلار در ماه فقط به عنوان یک افزودنی در دسترس است. اما معمولاً ، PureVPN’برنامه های قیمت گذاری کاملاً مقرون به صرفه است و حتی چندین معاملات در طول سال انجام می شود ، بنابراین نباید’مسئله ای برای کاربران است.

طرفداران

 1. IP اختصاصی در مکانهای خارج از اتحادیه اروپا موجود است
 2. مستقر در هنگ کنگ
 3. چندین برنامه مشتری
 4. تعداد سرورهای خارج از اتحادیه اروپا
 5. خط مشی صفر ، پشتیبانی چت و سرعت پایدار

منفی

 1. IP های اختصاصی فقط به عنوان یک افزودنی با برنامه های قیمت گذاری معمولی و نه جداگانه در دسترس هستند

سورفشارک

بهترین VPN برای دور زدن ماده 13 / ممنوعیت ممنوعیت در اتحادیه اروپابا وجود نداشتن IP اختصاصی ، این ارائه دهنده هنوز هم یکی از بهترین گزینه ها برای شما به عنوان VPN برای دور زدن موضوعات بخشنامه اتحادیه اروپا است.

Surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است ، مکانی فوق العاده امن و بدون قوانین مهم برای نگهداری داده ها. ممکن است به نظر برسد که این مکان تحت نظارت قوانین انگلیس و از این رو قوانین اتحادیه اروپا است ، اما BVI دان نیست’با وجود اینکه مدیر امپراتوری هستید ، طبق این قوانین عمل کنید.

پارک سرور آن ، با وجود محدود به 800 سرور که بسیار کمتر از سایر ارائه دهندگان دیگر است ، سرورهای کافی در خارج از اروپا دارد تا اطمینان حاصل کند که همیشه می توانید بدون نگرانی ، خود را به خارج از اتحادیه اروپا وصل کنید..

بهترین قسمت در مورد Surfshark استفاده از آن آسان است. برنامه های آن فقط واسطهای یک کلیک هستند که در آن یک کلیک ساده برای شروع یک اتصال لازم است. Surfshark برای تازه واردان مناسب است ، که در این شماره خاص است ، تعداد زیادی از آنها خواهد بود.

Surfshark با ارائه کلیه ویژگی های امنیتی برتر مانند رمزگذاری ناپذیر درجه نظامی و سوئیچ kill ، به همراه ویژگی های امنیتی طاقچه مانند adblocker ، غیرقابل نفوذ است ، بنابراین مطمئناً می توانید اعتماد خود را به آن اعتماد کنید تا در صورت دور زدن دستورالعمل اتحادیه اروپا و افراط در فعالیتهای محدود مانند یادداشت کردن.

اگر بهترین برنامه آن یعنی قرارداد 2 ساله را در نظر بگیریم ، قیمت بسیار ارزان قیمت است ، شاید ارزانترین قیمت در میان ارائه دهندگان برتر. این معامله فقط 1.99 دلار در ماه هزینه خواهد داشت که با توجه به ویژگی ها و عملکردی که به پشتیبانی پشتیبانی چت ، برنامه Firestick در میان دیگران دسترسی خواهید داشت ، بسیار ارزان است..

طرفداران

 1. 800 سرور که بسیاری از آنها خارج از اتحادیه اروپا هستند
 2. ایمن ، صفر سیاست سیاهههای مربوط
 3. آسان برای استفاده و راه اندازی
 4. چندین برنامه مشتری ارائه شده است
 5. پشتیبانی چت کافی است
 6. بالاتر از سرعت متوسط ​​با نرخ پینگ پایین
 7. برنامه های قیمت گذاری ارزان

منفی

 1. هیچ IP اختصاصی برای دور زدن بخشنامه اتحادیه اروپا ارائه نشده است

ExpressVPN

بهترین VPN برای دور زدن ماده 13 / ممنوعیت ممنوعیت در اتحادیه اروپادر موارد دیگر ، این VPN می توانست در رده های برتر قرار بگیرد ، اما به دلیل عدم وجود ویژگی اختصاصی IP و به دلیل قیمت بسیار بالا ، آن را’سومین بهترین VPN من برای دور زدن دستورالعمل اتحادیه اروپا.

ExpressVPN با توجه به سرعت ، کارایی ، قابلیت اطمینان ، امنیت و یکپارچگی بهترین VPN در صنعت است. خط مشی صفر آن تاکنون چندین بار تأیید شده است ، به ویژه در مورد سفیر روسیه در ترکیه.

تاکنون هیچ گونه نشتی از IP گزارش نشده است و ویژگی های امنیتی آن مطابق با استانداردهای برتر صنعت است.

این کتابخانه دارای متنوع ترین کتابخانه عیب یابی در بین کلیه VPN ها ، با فیلم های آموزشی است و به راهنماهای تقریباً هر موضوع مربوط به VPN ها اعم از تنظیم VPN روی روتر کمک می کند تا سرعت خود را از طریق تغییر پروتکل ها افزایش دهید..

از دست دادن سرعت معمولاً کمتر از 20٪ است و این باعث می شود مرور و جریان باورنکردنی تجربه کنید.

در BVI مانند Surfshark ، ExpressVPN واقع شده است’صلاحیت صلاحیت آن را از بین همه کسانی که به دنبال دور زدن دستورالعمل جدید سختگیرانه ای که اخیراً در اتحادیه اروپا به تصویب رسیده است ، ایمن می کند.

تنها مسئله اصلی آن است که قیمت آن در مقایسه با بقیه VPN در این لیست حداقل 3-4 برابر قیمت بسیار بالایی دارد. بهترین برنامه آن در ماه 8.32 دلار هزینه خواهد داشت.

طرفداران

 1. بهترین مخزن پشتیبانی در صنعت
 2. سریعترین سرعت برای هاپ سرور از راه دور
 3. نمی کند’نگه دارید سیاههها
 4. هیچ گونه نشت DNS یا WebRTC ثبت نشده است
 5. مستقر در BVI

منفی

 1. برنامه های گران قیمت
 2. هیچ IP اختصاصی ارائه نشده است

فقط یک VPN برنده شد’t اگر واقعاً می خواهید از تحت تأثیر دستورالعمل اتحادیه اروپا دور شوید ، این کار را انجام دهید

بدون شک VPN برای دور زدن ممنوعیت اتحادیه اروپا ضروری است ، بدون آنکه IP شما را به خارج از اتحادیه اروپا بدل کنید ، شما برنده شدید’قادر به گذر از مسائل مربوط به افزایش نظارت بر ترافیک اینترنت خواهید بود که طبق آیین نامه های این بخشنامه ، بسیاری از فعالیت های شما در اینترنت را دنبال می کند..

همچنین باید از VPN برای انسداد بسیاری از سایتهایی استفاده کنید که به محض اینکه این دستورالعمل قانونی شود ، قانونی مانند Google News ، قانونی را مسدود خواهد کرد..

با این حال ، بسیاری از موارد دیگر وجود دارد که اگر به معنای جدی دور زدن ممنوعیت ، لذت بردن از اینترنت رایگان هستید و در حین انجام آن تحت تأثیر مسائل قانونی قرار نخواهید گرفت باید مراقب باشید:

 1. اگر همچنان به استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی معمول خود ادامه دهید ، حتی در حالی که از VPN استفاده می کنید ، توسط مسئولین و سایت هایی که سعی در انجام کارهایی دارند ، گرفتار خواهید شد.’طبق دستورالعمل مجاز نیست. دلیل این امر اینست که ، VPN ها قرار است هویت شما را بصورت آنلاین پنهان کنند و اگر به حساب های واقعی خود دسترسی پیدا کنید ، خودتان در معرض دید جهانیان هستید. این حماقت کامل است’به همین دلیل توصیه می کنم در همه سایتهای اجتماعی حسابهای جدید ایجاد کنید و به فعالیتهای محدود ادامه دهید.
 2. برای پوشش امنیتی بیشتر ، توصیه می کنم حتی پس از روشن کردن VPN خود از شبکه Tor استفاده کنید. برای اطمینان بیشتر و حفظ حریم خصوصی شما این است

نتیجه

تو می توانی’فقط بخاطر جادو آرزو می کنم دستورالعمل جدید اتحادیه اروپا یا هر یک از قوانین زیر را مانند ماده 13. از بین ببرید. آنها به زودی به بخشی از قانون و بخشی از واقعیت تبدیل می شوند ، بنابراین به جای اینکه آنها را بترسانید ، باید بیاموزید که چگونه از طریق آنها تحت تأثیر قرار بگیرید. اتصال به IP در خارج از اتحادیه اروپا یعنی از طریق یک سرویس معتبر VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me