The Dark Side صنعت VPN – آیا به همه VPN ها قابل اعتماد است؟

برای کاربران ، VPN ناجی آنها از انواع تهدیدات آنلاین است ، اما آیا همه آنها متعهد به محافظت از حریم خصوصی شما هستند یا در برابر قوانین بازی بازی می کنند؟ به من اجازه دهید تا شما را از طریق چنین سرویس های مشکوک VPN که به من زنگ زده اند و مرا مجبور به نوشتن این پست در قسمت تاریک صنعت VPN می کنم ، پیاده کنم.!


پیش نویس:

این فناوری همواره در نظر گرفته شده است که قدم بر خاستگاه بشر باشد و به تلاش های خود برای رشد و تحقق پتانسیل های خود حتی بیشتر کمک کند. اما آنچه اکثر مردم غالباً متوجه آن نمی شوند این است که ، فناوری ، شمشیر دو لبه ی کوبه ای است که می تواند به همان اندازه آسیب و ویرانی به ما وارد کند ، زیرا می تواند زندگی ما را بهتر کند..

اینشتین و آزمایش های اندیشه او هرگز به این معنی نبوده اند که ما را به سمت پیشرفت بمب اتمی سوق دهند ، که مخرب ترین سلاح فیزیکی است که تاکنون اختراع شده است ، اما امروز در اینجا هستیم.’جهان ، با تأمل در مورد چگونگی پایان دادن به این تهدید فکر می کند. اما چنین تحققاتی فقط روی ما طلوع كرد ، پس از آنكه ما آنها را در دو شهر ژاپنی مورد استفاده قرار دادیم كه هنوز زخم هایی را كه از آن توپ های آتش كه از آسمان باران می آورند تحمل می كنند..

و علیرغم چنین درسهایی در طول تاریخ ، ما هنوز نتوانسته ایم توجه کنیم و اصلاح کنیم که چگونه می توانیم در کنترل جریان تخریب از ابزارهایی که برای منافع خود ایجاد کرده ایم ، محرک تر باشیم..

اما صرفنظر از اینکه بمبهای هسته ای قدرتمند چقدر هستند و فکر یک انفجار دیدنی و وحشتناک چقدر وحشتناک است ، صدمه ای که این سلاح های کشتار جمعی می تواند به آن وارد کند ، محدود به یک محدوده جغرافیایی خاص است. اما ، انسان موجودی خنده دار است زیرا هرگز متوقف نمی شود که چگونه می تواند چیزهایی را ایجاد کند که مفید و خوش خیم به نظر برسند ، شگفت زده شود ، اما از بعضی از جنایتکارترین ذهن در بین ما استفاده می شود تا به خودشان آسیب برساند..

اینترنت ، وقتی به آن نگاه می کنید ، به عنوان یک رویای کامل به نظر می رسد. مکانی که می توانید به هر چیزی دسترسی پیدا کنید. از چت با دوستان خود گرفته تا اطلاع از اینکه چه کسی در انتخابات در اوگاندا پیروز شده است و از بررسی قیمت سهام اپل در وال استریت گرفته تا خرید آخرین ساعت از آمازون ، اینترنت قدرت نهایی در دست انسان عادی است.

اما ، آنچه بیشتر مردم اهدا می کنند’درک کنید که چه زمان در اینترنت است که فعالیت های به ظاهر بی ضرر آنها می توانند در صورت عدم محافظت از امنیت ، آنها را در معرض مشکلات جدی قرار دهند.

VPN ها و نقش آنها در محافظت از کاربران:

فعالیت های شما در اینترنت مین طلایی برای افرادی است که علاقه کافی دارند در صورت امکان دسترسی به آن را تضمین کنند.

هکرها می توانند فقط با وارد شدن به بسته های داده شما و دانستن در مورد اطلاعات حساس مالی خود مانند اطلاعات کارت اعتباری ، اعتبار حساب PayPal و غیره ، در برخی از مولاهای بسیار خوب شکار کنند..

ISP شما می تواند بسته های داده شما را بازرسی کند تا از عادت های گشت و گذار در اینترنت شخصی خود برخوردار شود و سپس آن داده ها را به تبلیغ کنندگان بفروشد..

حتی دولت نیز در این امر عقب نیست زیرا موارد بسیاری از برنامه های نظارت عظیم از سوی آنها انجام شده است تا بتواند اطلاعاتی را در مورد شهروندان به وسیله ای برای کنترل آنها جمع آوری کند..

تنها چیزی که بین حریم خصوصی ما در اینترنت و این غاصبان داده وجود دارد ، VPN ها هستند.

VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی ابزاری است که هدف اصلی آن محافظت از ما در اینترنت عمومی با گسترش ابر ایمن از طریق اتصالات اینترنتی ما از طریق ترکیبی از فناوری های امنیتی مانند رمزگذاری درجه نظامی و اخلاق حفظ حریم خصوصی مانند یک سیاست صریح صفر است..

با فعال کردن VPN از طریق اتصال به اینترنت ، می توانید هویت آنلاین خود را پنهان کنید و اطمینان حاصل کنید که داده ها و فعالیت های اینترنتی شما با هم مخلوط نمی شوند ، اما واقعاً اینگونه است?

نه کاملاً و آن’بخاطر اینکه با تجربه بالای ارتباط با صنعت VPN در چند سال اخیر ، با صلاحیت می توانم بگویم که این صنعت قطعاً طرف تاریکی دارد ، که اکثر کاربران از آن بی خبر هستند.

و در این وبلاگ تعریف کننده ، من قصد دارم تا این جنبه غیب از صنعت VPN را پیش روی مخاطبان گسترده تری قرار دهم تا به آنها اجازه دهم دامنه نفوذ این صنعت توسط مجرمان و اشخاص دیگر را درک کنند ، که زیر بار کار هستند و ارائه خدمات در این صنعت ، در خدمت اهداف غافلگیرانه ای است.

VPN های HoneyTrap:

مطابق با صنعت آنها VPN ها هستند’قدرت ، بسیار قابل اعتماد برای کاربران. این مشابه شماست که برخی از نگهبانان را در پیاده روی خانه خود مشاهده می کنید. شما نمی خواستید’به آنها خطرناک باشید ، اما در حضور خود احساس امنیت بیشتری کنید.

اما می تواند’آیا این مورد است که یک جنایتکار در میان آنها پنهان می شود ، چه کسی هدف محافظت بلکه آسیب رساندن با آن اسلحه نیست؟ قطعاً ممکن است ، اما بیشتر ما نمی دانیم’فکر می کنم این راه و آن’بزرگترین دفاعی است که این VPN های HoneyTrap در فعالیت آزادانه در صنعت دارند.

اما دقیقاً یک VPN HoneyTrap چیست؟ این اسم را بعد از اینکه در سال 2014 فیلمی با همین نام دیدم ، ابداع کردم. در حالی که این فیلم به خودی خود اجرا شد اما اجرای یک مفهوم بسیار مهم اما اغلب نادیده گرفته شده از زمان ما ، باعث شده است که مردم را به ظاهر بی ضرر تبدیل کند. چیزهای مفید ، فقط بعداً آنها را فریب دهید.

VPN های HoneyTrap روی یک فرض مشابه کار می کنند. کاربران غالباً برای دستیابی به حریم خصوصی بیشتر در مورد اتصالات اینترنتی یا دستیابی به اهداف دیگری مانند انسداد وب سایتهای محدود به جغرافیایی و پشتیبانی از تورنت امن ، به VPN می روند. با توجه به آموزش غیرمجاز ، بسیاری از سایتهای VPN در آنجا ممکن است احساس کنند که خدمتی مانند هیچ کس دیگری ارائه نمی دهند.

این وب سایت های VPN مانند ارائه دهندگان متوسط ​​VPN شما که در آنجا هستند برای دسترسی به اینترنت به شیوه ای ایمن تر و امن تر به نظر می رسند ، با زبان بازاریابی بازاریابی ، برنامه های چشمگیر قیمت گذاری ، برخی از طرح ها و آرم های عالی ، ظاهر شوید. اما ، آنها واقعاً در تارهای عزیز قرار دارند ، به این دلیل که مردم را به بهانه ارائه خدمات VPN فریب می دهند ، اما معمولاً در حال انجام برخی فعالیت های غیر اخلاقی هستند که می تواند به شدت به کاربر آسیب برساند..

فعالیت های غیر اخلاقی شامل داده کاوی از طریق نظارت بر افراد است’فعالیتهای آنلاین ، کاشت ردیابی کد در دستگاههای آنها ، استفاده از دستگاه شما به عنوان گره در سیستم بزرگتر استخراج بیت کوین و غیره.

من در واقع کاملاً از این مشکل آگاه نبودم تا اینکه من یک سرویس آندروید VPN به ظاهر بی ضرر توسط یک سرویس معروف به EasyVPN بارگیری کردم. من یک بررسی کننده هستم ، بنابراین قبل از اینکه بتوانم در مورد نوشتن درباره آن صحبت کنم ، باید مواردی را امتحان کنم. EasyVPN در لیست کارهای من بود زیرا من معتقدم که به برنامه های VPN اندرویدی سهم عادلانه ای از بررسی های خود را نداده ام ، بنابراین این مصیبت شروع شد.

آسان VPN عزیز

این فعالیت ، که من آنقدر با خدمات VPN مشابه سروکار دارم ، آنقدر هزینه زیادی برایم داشت که نتوانستم به مدت 2 دقیقه مستقیم از تلفن سامسونگ S5 استفاده کنم. پاپ های شرم آور از سایت های پورنو عمدتا عجیب و غریب ادامه می یابد و اگر خیلی سریع با تلفن همراه خود آهسته بمانید ، با دستگاه خود آویزان می شوم..

برنامه آسان آندروید vpn

سپس برایم پیش آمد که این برنامه آلوده شده است و قبل از انجام هرگونه تحقیق در مورد خودم ، به اینترنت رفتم و بررسی کردم که آیا این برنامه VPN است که تمام این یا برخی برنامه های دیگر را انجام داده است یا خیر. اما وقتی دیدم تحقیقاتی انجام داده است که این برنامه را به عنوان دومین برنامه VPN آلوده به بدافزار در فروشگاه Play نشان داده است ، گمانهای من صادق است..

برنامه اندرویدی تحت تأثیر قرار گرفته است

اما این یک یا دو ارائه دهنده VPN نادر نیست که این کار را انجام می دهند ، بلکه نوع دیگری از این روشها در این روزها است زیرا بیشتر ارائه دهندگان VPN HoneyTraps هستند..

بزرگی مسئله:

فیس بوک. این نام آشنا به نظر نمی رسد’آن را؟ و چرا باید از این طریق باشد از این گذشته ، این سرویس دارای بیش از 2 میلیارد کاربر در سطح جهان است ، به این معنی که اگر فیس بوک یک کشور بود ، این دنیا می شد’حداقل جمعیت یک میلیارد نفری کشور پرجمعیت ترین کشور است.

و همه می دانند که فیس بوک یک سرویس عظیم است و اگر کاری انجام دهد ، بی نتیجه نیست. از کسب واتساپ گرفته تا رسوایی کمبریج آنالیتیکا ، فیس بوک منجر به بیداری در مورد اهمیت داده ها در ارائه انواع اهداف شده است..

اما آیا بسیاری از مردم می دانند که فیس بوک دارای VPN خاص خود است؟ بله ،’درست است با نام Onavo ، این سرویس VPN از زمان دستیابی به آن در سال 2013 توسط فیس بوک متعلق و اداره می شود.

Onavo از فیس بوک

با این حال ، فیس بوک در این کوشش خود برای کشف اطلاعات پیچیده تر کاربران از طریق این سرویس VPN و آن چنان موفقیت آمیز نبود.’عمدتا به دلیل هوشیاری کارشناسان حفظ حریم خصوصی و کاربران معتبر VPN که نکردند’به فیسبوک اجازه دهید فعالیت های تسریع آمیز خود را با Onavo ادامه دهد.

به دلیل همین ارتباط ، خدمات پس از آن بدنام شده و فیسبوک کار خود را متوقف کرده است. حتی در آینده هیچ به روزرسانی وجود نخواهد داشت. با این حال ، وب سایت هنوز زنده و در حال لگد زدن است. بنابراین ، فیسبوک در این خیابان به داده های مین مراجعه نکرده است ، با این حال ، به دلیل کل فیاسکو ، این کار را انجام نمی دهد “واقعاً مقیاس فیس بوک”.

اما این ما را به یک تحقق بسیار جدی باز می گرداند و آن این است که ، اگر فیس بوک که با فروش داده های کاربر رونق می یابد و زنده مانده است ، علاقه زیادی به عرصه VPN نشان داده است ، پس چه تعداد خانه های شرکتی مشابه دیگری که خدمات VPN را اجرا می کنند ، هستند.’حدس می زنم.

فیس بوک هیچ ارتباطی با صنعت حریم خصوصی داده ها ندارد ، اما حتی در این عرصه نیز علاقه ای داشت ، می توانست از بستر عظیم خود برای بازاریابی Onavo استفاده کرده و آن را به بهترین سرویس VPN تبدیل کند تا با سایر صنعت های کلاه گیس های بزرگ مانند ExpressVPN و NordVPN رقابت کند..

در عوض ، فیس بوک نکرد’حتی با قاطعیت اعلام می کنم که چنین خدماتی را آنگونه که باید و انجام داده است در خود دارد’حتی توضیحات قابل توجهی بدهید که چرا در چنین دامنه ای نامربوط به بهره برداری رسیده است. ما می توانیم فیس بوک را درک کنیم’کسب خدمات رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و واتساپ و حتی انکوباتورهای هوش مصنوعی و واقعیت مجازی ، با این وجود VPN کار می کند ، بدون آنکه حتی اعلام کند بسیاری از ابروها ، به ویژه مالای من را بالا برده است.

اونوو’سیاست حفظ حریم خصوصی جایی است که مشکل واقعی نهفته است

“ما از اطلاعاتی که دریافت می کنیم برای بهره برداری و بهبود خدمات ، توسعه محصولات و خدمات جدید ، تجزیه و تحلیل استفاده از برنامه ها و برنامه های دیگر در دستگاه شما ، برای پشتیبانی از تبلیغات و فعالیت های مرتبط ، و برای اهداف دیگر استفاده می کنیم..”

سیاست حفظ حریم خصوصی Onavo

صریحاً بیان شده “خط مشی صفر” Grail مقدس صنعت VPN است. اما به نظر می رسد که باد در جهت اشتباه در اونوو می وزد.

سیاست حفظ حریم خصوصی آن ، که در واقع باید عنوان شود “استفاده و مجوز داده ها” خط مشی ، اظهار می دارد که اطلاعات خود را از سرویس خود به استفاده می کند “بهبود خدمات” و “توسعه محصولات و خدمات جدید”. و از آنجا که Onavo متعلق به فیس بوک است ، این بدان معنی است که Onavo شخصیت کامل a است “HoneyTrap”, که در آن از VPN به عنوان نما برای تأمین برق Facebook استفاده می شود’اهداف داده کاوی.

اما فیس بوک تنها نیروگاه بزرگ شرکت های بزرگ است که در حال حاضر سرویس VPN ارائه می دهند. سایر بنگاه های بزرگ نیز VPN های خود را ارائه می دهند اما این خدمات همانطور که اهدا نمی کنند سایه اندک مانده اند’بگویید که چگونه آنها می توانند از کاربر محافظت کنند. درمورد چیزهایی مانند شمارش سرورها ، درجه رمزگذاری و غیره ذکر نشده است و تنها چیزی که به نظر می رسد در اینجا تبلیغ می کند سرویس VPN آنهاست..

VPNHub ، محافظت از حریم خصوصی شما و یا سوق دادن شما به سمت تبدیل?

PornHub یک سایت پورنو مشهور در جهان است ، شاید یکی از بزرگترین در جهان و ارائه نسخه رایگان و همچنین Premium از خدمات آن.

در نگاه اول ، به نظر می رسد هیچ مشکلی در سرویس وجود ندارد. VPNHub مانند سرویس VPN ساده قدیمی شما است که دارای نسخه های رایگان و پریمیوم است ، دقیقاً مانند سایر سرویس های مشابه VPN برای مثال. زنت اما اگر نگاهی دقیق تر به آن بیندازید ، پس از آن همه چیز به نظر می رسد تا حدودی سایه دار به نظر برسد.

vpnhub

MindGeek ، یکی از جهان’بزرگترین صاحبان سایت های مستهجن ، همچنین صاحب Pornhub.

Mindgeek

این شرکت از قانون اقتصاد دیجیتالی سال 2017 توسط دولت انگلیس پشتیبانی کرده است که شامل این پیش بینی است که کاربران باید اسناد رسمی مانند کارت شناسایی دولت خود را تهیه کنند ، تا بتوانند مانند Pornhub وارد Pornsites شوند..

حتی ابزاری را به نام توسعه داد “AgeID” که به کاربران امکان می دهد این روند تأیید سن را یکپارچه منتقل کنند ، اما تنها پس از پرداخت هزینه کمی.

ابزار سنید

با این حال ، اگر می خواهید از این محدودیت دور شوید ، بدیهی است که می توانید با VPN این کار را انجام دهید. آی تی’یک فرایند ساده است. به یک سرور خارج از انگلستان وصل شوید و از دسترسی به وب سایت های بزرگسال در انگلستان لذت ببرید.

و بنابراین ، طبیعی است که VPNHub توسط PornHub معرفی شود تا اطمینان حاصل شود که کاربران آنها برای همه چیز به آنها مراجعه می کنند. از تأیید سن تا دور زدن آن سیستم های تأیید سن ، اکنون توسط MindGeek پشتیبانی می شود.

VPNHub رایگان است و برای سایت های بزرگسالان که MindGeek از آنها برخوردار است کاملاً بازی می کند ، زیرا اکثر آنها رایگان هستند. با این حال نسخه رایگان این VPN دارای تبلیغات ناخوشایندی خواهد بود که فقط در صورت خرید نسخه برتر این VPN از بین می روند..

خوب ، این همه گیج کننده به نظر می رسد که چرا MindGeek ابتدا از لایحه ای برای تأیید سن پشتیبانی می کند ، سپس به آنجا بروید و ابزاری را ایجاد کنید که به آن لایحه کمک کند و سپس دوباره ، یک VPN ایجاد می کند تا نه تنها آن لایحه ، بلکه AgeID را نیز دور بزند. ابزار?

اینجاست که تضاد منافع در این VPN نهفته است ، HoneyTrap ایده آل ، راهی برای فریب کاربران در خدمات VPN خود با ایجاد یک قیف کامل که باعث تسهیل تبدیل ها می شود..

منظور از VPN برای محافظت از کاربران در حوزه آنلاین در برابر تهدیدهای موجود در حوزه دیجیتال است ، و نه اینکه ابتدا خود را تهدید ایجاد کرده و سپس VPN را به عنوان راه حلی برای آن ارائه دهید. به نظر من ،’شبیه به ایجاد آتش و سپس فروش لباس ضد آتش درست در جاهایی است که آتش سوزی می کند.

اما این دقیقاً همان چیزی است که هدف از این وبلاگ این است که کاربران را درک کنند که سانسور و کنترل روزافزون اینترنت باعث می شود افراد بیشتری به سمت استفاده از VPN ها سوق دهند ، و این باعث می شود این صنعت بسیار پر سود باشد که این شرکتهای بزرگ bigwig خوشبختانه ملزم به آن هستند. سهم بزرگی از آن بگیرید.

دام خدمات رایگان:

حفظ و اجرای یک VPN کاملاً یک کار بزرگ و فشرده است’زیرا VPN ها ابزاری با فناوری معمولی نیستند. آنها بر روی زیرساخت های بسیار پیشرفته ساخته شده اند که شامل یک شبکه یکپارچه از سرورها در سرتاسر جهان ، امکانات رمزگذاری و رمزگشایی ، پشتیبانی از پروتکل و موارد دیگر می باشد که همگی نگهداری و اجرای آن بسیار گران است ، بنابراین بیشتر ارائه دهندگان برتر VPN خدمات خود را برای برنامه های مختلف قیمت گذاری ارائه می دهند..

بنابراین اگر یک ارائه دهنده VPN خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهد ، مطمئناً کسب درآمد از جایی خواهد بود ، که شاید خطرناکترین کاری باشد که کاربران همیشه باید قبل از عضویت در چنین خدماتی به آن فکر کنند..

کاربران به راحتی توسط این ارائه دهندگان مشکوک رایگان VPN گمراه شده و فریب خورده اند. پس از همه ، چه کسی نمی کند’مثل یک سرویس رایگان و این ارائه دهندگان مشکوک روی این روان کاربری دقیق بازی می کنند.

این سرویس های رایگان VPN مجبور هستند از جای دیگری درآمد کسب کنند ، بنابراین اگر این کار را با ارائه خدمات آنها به قیمت انجام ندهید ، گزینه های موجود برای آنها چیست؟?

بسیاری ، اما همه آنها فوق العاده مشکل ساز هستند. این روش ها شامل قرار دادن کدهای ردیابی در دستگاه های کاربر ، نگهداشتن فعالیت های کاربر و سپس فروش آنها به تبلیغ کنندگان ، تبدیل دستگاه های کاربر به گره ها برای پشتیبانی از شبکه بزرگتر بات نت در میان دیگران است..

در راهنماهای من ، من همیشه مردم را از عضویت در این VPN های مشکوک رایگان باز می دارند ، زیرا اولاً ، آنها دوست ندارند’حتي 10٪ كاركردها و كمكهاي همكاران خود را نيز انجام داده و يا ارائه كنيد.

VPN های رایگان نمی توانند از سایت های پیشرفته تر جغرافیایی محدود مانند Netflix US دور بزنند و هیچ نوع سرعت سریع را برای صحبت در مورد برخی از کاستی های آنها فراهم نمی کنند..

یک حرف خیلی قدیمی وجود دارد “اگر شما چیزی را به صورت رایگان دریافت می کنید ، پس محصول هستید” و به هیچ وجه این امر بیش از دنیای خدمات رایگان VPN آشکار نمی شود.

Google Play - خانه برنامه های VPN رایگان مشکوک:

برای موفقیت در هر کلاهبرداری یا مشکوک مشکوک ، ابتدا به استتار نیاز دارد و دوم اینکه به مکانی یا سکویی نیاز دارد که بتواند شاخکهای خود را به طور گسترده و گسترده گسترش دهد. و برای برنامه های رایگان VPN ، مکانی مناسب تر برای حفظ و نگهداری از فروشگاه Google Play وجود ندارد.

سیستم عامل آندروید پرکاربردترین سیستم عامل در تلفن های هوشمند در سطح جهان است ، بنابراین طبیعی است که محبوبیت Google Play Store که اندروید است’فروشگاه رسمی برنامه ، بسیار گسترده است. اما محبوبیت یا دسترسی هرگز تضمین نمی کند که این سیستم عامل برای کاربران ایمن و ایمن باشد.

فروشگاه Google Play از میزبانی انواع برنامه های آلوده به بدافزار مشکوک بدنام است. سیستم آن برای بارگذاری و میزبانی برنامه ها نسبت به رقبای دقیق ترش یعنی فروشگاه iTunes یعنی فروشگاه رسمی برنامه برای کاربران iOS بسیار آرام است..

فقط جستجو را انجام دهید “VPN” در فروشگاه Google Play قرار دارید و با هزاران برنامه Android VPN روبرو خواهید شد که اکثر آنها ریشه دیگری ندارند جز اینکه به عنوان یک برنامه Android کار کنند.

در اینجا تصویری از جستجوی من در فروشگاه برنامه برای کلمه کلیدی اجرا کردم “ExpressVPN”

نتیجه جستجو VPN اکسپرس

expressvpn نتیجه جستجو google

expressvpn نتیجه جستجو google play

از نامهای ظالمانه ای که هیچ ارتباطی با VPN ندارند’عملکرد مانند “یوگا VPN” و انگو VPN” به VPN با نمادهایی که افراد را در صحنه های صمیمی نشان می دهند ، اگر به جستجوی آنها بروید ، هیچ کمبود برنامه برنامه Android برای VPN رایگان وجود ندارد.

اما اجازه می دهیم کمی عمیق تر حفاری کنم و به من اجازه دهم تا شما را از طریق مواردی که ممکن است شما و سایر کاربران ناشناس در این برنامه های به ظاهر ناخوشایند Android VPN Free از دست ندهید ، طی کنم..

اگر فروشگاه برنامه Google را برای برنامه های Android VPN جستجو کنید ، احتمال اینکه شما در یک سرویس به نام یک سرویس گیر بیفتید ، احتمالاً گیر می اندازید “GO VPN Proxy Master-free · نامحدود”. این برنامه بیش از نیم میلیون بار بارگیری داشته و دارای امتیاز چشمگیر 4.5 است.

GOVPN در Android

و تمام آنچه برای اجرای این برنامه نیاز دارد فقط بارگیری و نصب آن است ، تأیید صحت کاربر ، رمز عبور ، تنظیم حساب کاربری و هیچ چیز نیست. رایگان و آسان است ، اما امن است.

نه کاملا.

برخی جزئیات جنجالی درباره ریشه های این برنامه ها و شرکتی که در پشت این وجود دارد در فروشگاه برنامه وجود دارد که کاربران می توانند به راحتی از دست دهند ، به هر حال ، چه کسی سیاست حفظ حریم خصوصی را می خواند یا به عمق می پیوندد تا بفهمد توسعه دهندگان پشت این برنامه واقعاً چه کسانی هستند هستند؟ درست?

خوب ، من یکی از این افراد نیستم و به عنوان یک طلبه حریم خصوصی ، معمولاً عمیق می شوم و سعی می کنم بدانم انگیزه چنین خدمات حیرت انگیز و بدون دردسر دقیقاً چیست؟.

اگر به توسعه دهندگان آن نگاهی بیندازید ، می گوید که توسط تیم VPNMaster ساخته شده است ، که کاملاً معتبر به نظر می رسد. اما در ابتدا ، اجازه می دهیم به نوع مجوزهای کاربر مورد نیاز برای اجرای آن بر روی دستگاه Android خود بپردازید.

برو به فضای ذخیره سازی vpn

در مرحله اول ، فقط خواندن مطالب دستگاه خود به مجوز نیاز دارد’ذخیره سازی اما قدرت آن را نیز دارد “اصلاح یا حذف کنید” مطالب آن اگر این نیست’مزاحم ، پس من نمی دانم’می دانم چیست اگر هنوز روشن نیستید ، این بدان معنی است که برنامه می تواند هر چیزی را از دستگاه شما حذف کند’فضای ذخیره سازی را که دوست دارد یا حتی آن را از عملکرد کلی غیرفعال می کند. چه برنامه های عکس آن ، چه پرونده های ویدئویی شما ، این برنامه می تواند آنها را حذف و در صورت تمایل آنها را تغییر دهد.

اطلاعات دستگاه GOVPN

علاوه بر این ، به آن احتیاج دارد “Wi-Fi را وصل و قطع کنید”, این بدان معنی است که حتی اگر شما اهدا نکنید’t می خواهید دستگاه شما برای مدتی در اینترنت باشد ، این برنامه می تواند در هر زمان که بخواهد آن را خلاف میل شما روشن کند.

VPNMaster

برنامه همچنین به شما دسترسی خواهد داشت “داده های حساس ورود به سیستم” که در غیرمستقیم’اصطلاح s به این معنی است که می تواند فعالیت های شما را بصورت آنلاین ردیابی کند. اما نیست’t دقیقاً همان VPN چیست تا بتواند شما را از ردیابی فعالیتهای شما بطور آنلاین محافظت کند؟ برای این VPN نیست. کاربران نمی دانند’عموماً این مجوزها را خیلی وقت ها پشت سر می گذارید و غالباً آنها را به توافق می رسانید ، بدون اینكه حتی متوجه شوید كه به چه میزان آنها حریم شخصی و امنیت داده های تلفن همراه خود را به خطر می اندازند.

اما چرا یک برنامه می تواند این کار را انجام دهد؟ خوب ، جواب آن در پایین صفحه صفحه این برنامه در Google Play قرار دارد. به خط مشی رازداری بروید و مکان نما خود را روی آن معلق کنید و خواهید دید که سیاست حفظ حریم خصوصی این برنامه شما را به سایتی موسوم به “TalkingData”.

داده صحبت کردن

گمشده’آیا این برنامه توسط شخصی به نام VPNMaster ساخته شده است؟ نه ، این فقط یک حیله صفحه برای برنامه است ، تا بتوانید این برنامه را اصیل تر و واقعی تر جلوه دهید..

برای کسانی که شما نمی دانید’می دانید ، TalkingData یک شرکت داده کاوی چینی است. غافلگیر شدن؟ دان’توجه داشته باشید ، زیرا بیشتر برنامه های Android موجود در Google Play دارای منشاء مشکوکی هستند و من فقط اینجا را خراشیده ام تا به شما اجازه دهم که دقیقاً چقدر ناامن این اصطلاحات هستند “VPN رایگان” برنامه ها می توانند به صورت حریم خصوصی کاربر باشند.

اکنون ، با بازگشت به سیاست حفظ حریم خصوصی ، که یکی از بدترین سیاستهای حفظ حریم خصوصی است که من تاکنون به طور خاص برای یک VPN روبرو شده ام ، ذکر می کند که “استثناها” در مورد چگونگی استفاده از داده های شما و بله ، که شامل موارد استثنائی برای مواردی مانند بودن است “به طور مستقیم با امنیت ملی و ایمنی دفاع ملی مرتبط است” و برای “به طور مستقیم با تحقیقات کیفری ، پیگرد قانونی ، محاکمه و اجرای احکام مرتبط است”.

استثناها

خوب ، این بعد از همه یک شرکت چینی است ، که در کشوری فعالیت می کند که دولت اختیار نهایی در همه امور است. چین به خاطر کنترل دقیق و سانسور از طریق اینترنت و کاربران آن بدنام است و اگر یک شرکت مستقر در آنجا ، که در عملیات داده کاوی مشغول به کار است سرویس VPN را اجرا می کند ، پس از آن باید از این امر جلوگیری کرد..

VPN که نمی کند’t وجود دارد?

اما ، کلاهبرداری ، نکسوس ، مشکوک بودن’به اینجا پایان دهید زیرا همه چیز حتی می تواند در این صنعت فراتر رود.

فقط به منظور ارائه یک مرجع گذر در پایان این مقاله ، مدتی قبل یک سرویس VPN وجود داشت که با نام “امنیت VPN من”.

با چنین نامی بی ضرر ، این سرویس بزرگترین کلاهبرداری است که تاکنون در این صنعت وجود داشته است ، زیرا در حقیقت هیچ VPN وجود ندارد ، فقط یک سرویس در حال اجراست تا مردم بتوانند آنها را برای خدمتی که در وهله اول وجود نداشت ، پرداخت کنند..

این سرویس آنقدر منزجر بود که انجام نشد’حتی از استفاده از نام خدمات و مارک های معروف به عنوان امضا کننده در ایمیل خود خودداری کنید. یکی از اینگونه ایمیل ها حاوی نام Tunnelbear است که یکی از نادرترین سرویس های رایگان VPN است که می توان آن را بسیار معتبر دانست.

Tunnelbear اقدام فوری علیه MySafeVPN انجام داد و توئیت کرد که این سرویس باید متوقف شود و از استفاده از نام آن خودداری می کند و می تواند انتظار قانونی سخت از Tunnelbear را داشته باشد.

توییت Tunnelbear

اما MySafeVPN فقط از Tunnelbear استفاده نمی کرد’از این نام ، همچنین در نامهای Plex ، یک سرویس پخش بسیار پر طرفدار ، در ایمیل های خود ، در تلاش برای جلب محبوبیت این سرویس و استفاده از اعتبار آن برای فریب کاربران بیشتر در خرید VPN استفاده کرده است..

در اینجا نمونه ای از این سرویس کلاهبرداری آورده شده است. هزاران ایمیل از این قبیل ارسال شده به نامهای دیگر خدمات محبوب مربوط به VPN و دامنه جریان به کاربر ارسال شده است.

ایمیل plex

نتیجه:

در سال 2018 ، حجم کلی بازار صنعت VPN 20.6 میلیارد دلار بود که پیش بینی می شود تا سال 2022 ، یعنی در پنج سال آینده ، به 35.73 میلیارد دلار برسد. این نشان می دهد که این صنعت به طور گسترده ای در حال رشد است و کاربران از مزایای استفاده از VPN برای محافظت از ناشناس بودن آنلاین خود آگاه می شوند..

اندازه صنعت vpn

اما این رشد حیرت انگیز در صنعت ، کلاهبرداران و سرویس های مشکوکی را که در اینجا حضور دارند ، به خود جلب می کند تا سهم خود را در این پای بسیار پرسود بگیرند. و این فقط از فروش VPN نیست ، بلکه سقوط پرسود دیگری از این رشد وجود دارد و به عنوان مثال از انبوهی از داده های عظیم که کاربران می توانند با قرار دادن شکارچی ها به صورت خدمات VPN از آن دور شوند..

تنها راه حل آن اطلاع رسانی به کاربر در مورد چگونگی شناسایی و دوری از چنین کلاهبرداری هایی است ، زیرا هیچ کس نمی تواند جلوی این بازی کلاهبرداران و ارائه دهندگان مشکوک را بگیرد زیرا از این گذشته ، ساختن چقدر سخت است. وب سایت یا یک کمپین بازاریابی ایمیل را اجرا کنید?

برای روشنگری کاربران ، بزرگترین نقش توسط خود ارائه دهندگان Top VPN ایفا می کنند. خدماتی مانند NordVPN، ExpressVPN، PureVPN، Torguard، PIA، VyprVPN، Tunnelbear از جمله دیگر ، که حاکم بر کبوتر در صنعت VPN است ، باید برای محافظت از کاربران در برابر این خطر که می تواند به آنها آسیب برساند ، گرد هم بیایند..

این سهم کوچک من در این تلاش بود و من معتقدم که حتی بیشتر چنین علاقه مندان به حریم خصوصی و فعالان صنعت در مواقع آینده ظاهر خواهند شد تا نقش خود را در افشای چنین سرویس های VPN مشکوک و سایه ای ایفا کنند ، بنابراین کاربران می توانند در مقابل کلاهبرداری که می تواند صدمه ببیند ایمن بمانند. آنها از نظر مالی و حفظ حریم خصوصی ، که مهمترین چیزی است که این صنعت باید درمورد آن داشته باشد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me