Ivacy گرما می گیرد – در شایعات با یک شفافیت-دست به عقب می افتد!

می گویند با آتش آتش بزن. با مخالفان / بد اخلاق خود با سلاح ها و تاکتیک های مشابه روبرو شوید. هرچند Ivacy با ایجاد سطحی از آب پر از صداقت ، مخالف نیست و آتش کم نور شایعات را برافراشته است!

سالهاست ، ارائه دهنده با اتهامات و کسرهای عجیب در مورد ارتباط فرض شده با یک سرویس رقیب ، PureVPN ، روبرو شده است. بنابراین ، برای اجلاس آفیس غرب در لاس وگاس در سال 2019 ، Ivacy تصمیم گرفت سؤالاتی راجع به این انجمن مطرح کند ،.

هنگامی که در مورد رابطه با PureVPN ، مدیر روابط عمومی در Ivacy سؤال شد “صریح” با ادعا اینکه PureVPN چیزی جز یک ذینفع جزئی نیست ، محدود به زیرساخت های مشترک است. چرا؟ برای هدف اصلی کمک به کاربران ، ناشناس بودن آنها را بصورت آنلاین حفظ کنید.

انواع ردپاهای دیجیتال قابل شناسایی عمومی به نام شریک OEM است زیرا آنها یکی از معدود ارائه دهنده هایی هستند که هویت آنها از قبل دانش عمومی است. این کار از دیدگاه حفظ حریم خصوصی ، ناشناس ماندن و رفاه هم کاربران و هم سرمایه گذاران سطح بالای فناوری ما انجام می شود که این یک روش معمول در صنعت VPN است و ما به آن احترام می گذاریم. این ناشناس بودن نقش مهمی در نگه داشتن کاربران ما داشته است’ حریم خصوصی برای بیش از یک دهه غیرقابل انعطاف است.

فرانک چندین بار تکرار کرد که Ivacy یک موجود مستقل است و اینکه آنها این افسانه a را از بین برده اند “مشکوک” وابستگی با PureVPN ، در گذشته چندین بار.

راستش ، من در بخش حریم خصوصی افراد را مقصر نمی دانم ، خواهان پاسخ واضح تر هستم. صنعت VPN پر از ناسزاگویی و رمز و راز است ، مربوط به مدیر عاملان بی چهره ، سیاست های حفظ حریم خصوصی ، ورود به سیستم یا محل واقعی ارائه دهنده خاص.

لازم به ذکر نیست ، برخی از کلاهبرداری های رایگان VPN حتی تا آنجا که همکاری با آژانس های داده کاوی هم داشته اند ، پیش رفته اند. این یک شیب لغزنده است که به یک سرویس VPN اعتماد می کند ، اما در عین حال ، نمی دانم این پیامدها چیست “فقدان ایمان” در ابزارهای حریم خصوصی ما را راهنمایی می کند.

من می توانم ناامیدی از Ivacy را دریافت کنم ، و بی پرده بودن در پاسخ آنها ، هنگامی که تمام تلاش خود را انجام می دهند این است که راه را برای کاربران خود برای به دست آوردن حداکثر ناشناس بودن آنلاین فراهم می کند..

هیچ کس دوست ندارد تمام تلاش خود را برای هدر رفتن انجام دهد ، فقط به دلیل شایعات احمقانه. در تمام سالهای فعالیت در صنعت VPN ، با اطمینان می توانم بگویم که این ممکن است به عنوان یک معمای رقبا آغاز شده باشد ، که اجازه دهید ذکر کنم ، در واقع وابستگی های مشابهی نیز دارند.

من’این را یک بار و برای همیشه می گویم: Ivacy یک موجود مستقل است که دارای تجار ، حساب های بانکی ، شرکاء و قراردادهای قانونی الزامی است. عاج’برنامه های اداره و توسعه یافته مستقل ، باطن ، صورتحساب ، توافق های قانونی و مشارکت ها گواهی بر این واقعیت است. سهام آنها فقط جزئی است. چه چیزی بیشتر از Ivacy می خواهید?

ارائه دهنده حتی به سؤالات مربوط به مدیریت خود پاسخ داد و ادعا كرد از آنجا كه آنها یك شركت محدود محدود هستند ، آنها هیچگونه قانونی برای آشكار كردن مالكان واقعی پشت Ivacy ندارند..

به همین ترتیب ، آنها علاقه ای به باز کردن اوراق بهادار سرمایه گذاری خود برای همه ندارند ، زیرا این امر به طور مستقیم مستلزم آشکارسازی اطلاعات عمومی است ، که ممکن است حریم شخصی کاربران را در معرض خطر قرار دهد..

با توجه به ناشناس بودن ، فرانک همچنین فاش کرد که Ivacy یکی از اولین VPN ها بود “حمایت از ایده شفافیت نه تنها با سازگار بودن با GDPR یا عضویت در اتحاد امنیت سایبری ایالات متحده ، بلکه با پشتیبانی از مفهوم عملیات محصول شفاف”.

ایده پشت Ivacy VPN تسهیل کاربران در غلبه بر موانع جاده ای است که آنها را در دستیابی به آزادی کامل اینترنت محدود می کند. چرا در مورد مسائلشان صحبت نمی شود؟ من می توانم تمام روز به بحث و گفتگو بپرسم که چرا و چه کسی اما آیا تا به حال مانع از تحقق وعده ناشناس بودن کامل شده است؟ من فقط این را به کاربران موجود و بالقوه ما می گویم: Ivacy اعتماد شما را به هر قیمتی حفظ خواهد کرد و با حرف و روحیه شریک زندگی شما در حفظ حریم خصوصی شما خواهد بود..

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

راستش ، من واقعاً تحت تأثیر پاسخ های Ivacy تحت تأثیر قرار می گیرم ، به خصوص در زمانی که صنعت VPN پر از راز و رمز و راز است.

ارائه دهنده مستقر در سنگاپور با شفافیت در عملکرد خود قطعاً ارزش شناخت دارد و دوست دارم سایر خدمات نیز همین کار را انجام دهند.

“هیچ کس جز شجاعان سزاوار نمایشگاه نیست” و Ivacy در مورد انجمن ها ، مدیریت و امور مالی خود باز می گوید ، نشان می دهد که می توانید به آنها در حفظ آنلاین ناشناس آنلاین اعتماد کنید.

برای آنها ، مشتریان آنها مهمترین دارایی سازمان خود هستند و به جای اینکه آنها را نادیده بگیرند ، به سؤالاتشان پاسخ می دهند ، فقط این ادعا را تأیید می کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me