IPVanish در جذب یک مظنون جنایی به امنیت میهن کمک می کند!

در جدیدترین رسوایی های ورود به سیستم ، IPVanish را در زمینه ردیابی یک کاربر Comcast که به متهم به سوءاستفاده از کودک و فعالیت های مستهجن متهم شده است ، به Homeland Security کمک می کنند! به عنوان یک سایت بررسی VPN ، بدیهی است که ما کاملاً با اقدام به افشای اطلاعاتی به مقامات دولتی مخالف هستیم. با این حال ، هنگامی که چنین مواردی از حمله به فضای مجازی ، آزار و اذیت و در حال حاضر پورنوگرافی کودک بوجود می آید ، این سوال را برای شما ایجاد می کند که آیا شما باید اخلاق را قبل از سیاست برای مشاغل VPN قرار دهید..

اکنون ، همه ما از این واقعیت آگاه هستیم که IPVanish مدتهاست ادعا می کند که این یک است “بدون گزارش” ارائه دهنده VPN ، که بالاترین سطح امنیتی را به شما ارائه می دهد. با این وجود ، آنچه ممکن است اکثر آن را نشناسد این است که خدمات در واقع هرگز بی خطر نبوده اند. از آنجا که ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده است ، کشوری که جزئی از اتحاد پنج است ، شما هرگز نمی توانستید در واقعیت ناشناس بودن کامل را اعمال کنید. قوانین خواستار نگهداری داده هستند! در مورد ارائه دهندگان دیگر نیز همین اتفاق می افتد.

هر کس اطلاعات جلسه / اتصال (با استثنائات بسیار کمی) را ثبت می کند. هنگامی که ما سرانجام حقیقت را می آموزیم ، فقط آزمایش زمان و شرایطی است که مسئولان درگیر آن می شوند. با این وجود ، این موارد اخیر VPN هایی که درباره سیاست ورود به سیستم دروغ می گویند ، فقط روند انتخاب را برای چشم انداز آسان تر کرده اند. IPVanish اکنون به امثال EarthVPN ، HideMyAss ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) و PureVPN می پیوندد ، همه این موارد در پرونده های جنایی مختلف به مقامات ارائه داده اند..

جزئیات پرونده ورود به سیستم IPVanish

این مورد خاص به سال 2016 باز می گردد ، جایی که یک کاربر IPVanish ، تحت بررسی وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، به دلیل درگیری مستهجن و سوء استفاده از کودکان ، تحت تحقیقات وزارت امنیت داخلی آمریکا قرار گرفت! می توانید اعتراض کامل پرونده را در دادگاه شنونده و وب بایگانی بخوانید. برای جزئیات بیشتر با IPVanish و شیوه های ورود به سیستم ، بخش های زیر را بخوانید:

جزئیات رسوایی ورود به سیستم IPVanish

شرکت مادر IPVanish که به این نام می رود “گروه شبکه Highwinds” دریافت کرد یک “احضار سوابق” از وزارت امنیت میهن ، که به شدت بر انتشار اطلاعات کاربر متمرکز است ، از این رو با یک مورد همراه نیست “نامه امنیت ملی”, احضار یا حکم جستجو با دستور gag همراه. IPVanish در پاسخ به احضار سوابق دو هفته بعد ، در تاریخ 26 مه 2016 ، اظهار داشت كه هیچ مشكلی را حفظ نمی كنند ، بنابراین آنها نمی توانند كمكی ارائه دهند.

وقتی نماینده ویژه “اسکات سیکس”, شرکت مادر IPVanish پیگیری درخواست را به مقامات اعلام کرد “احضاریه دوم ارسال کنید و درخواست کنید اطلاعات مشترکان با جزئیات بیشتری در مورد طبیعت ارائه شود.”, که آنها در 9 ژوئن 2016 انجام دادند و از کلیه داده های مرتبط با آنها درخواست کردند “IP 209.197.26.72 ، بندر 6667.” پس از حدود دوازده روز بعد ، IPVanish گزارش های زیر را در مورد کاربر مظنون به سوء استفاده از کودک و مستهجن به کودکان در اختیار مقامات DHS قرار داد:

جزئیات رسوایی ورود به سیستم IPVanish

پس از تجزیه و تحلیل اعتبار بیشتر ، ما متوجه شدیم که IPVanish همچنین اطلاعات مربوط به تاریخ و زمان اتصال کاربر / قطع اتصال از شبکه IRC را به همراه آدرس IP کاربر (50.178.206.161) تهیه می کند. هنگامی که HSI تمام داده های مهم را دریافت کرد ، تنها با گذشت آدرس IP Comcast در مونسی ، ایندیانا ، فرد مظنون را شناسایی کرد ، که در نهایت منجر به انجام مقامات حکم جستجو شد..

وینسنت گوییرتز با پدر و مادرش در خانه پیدا شد و بعداً با اعتراف به عملکرد انجام شده توسط کانال IRC ، به همراه اشتراک گذاری “سوء استفاده از تصاویر” حداقل برای هفت سال برای اطلاعات بیشتر در مورد مجرم می توانید به اسناد دادگاه مراجعه کنید. با این حال ، از آنجا که ما یک سرویس بررسی VPN هستیم ، باید مجدداً تأکید کنیم که کل این پرونده از بین رفته است ، IPVanish خاطرنشان کرد: “هیچگونه ترافیکی یا استفاده از خدمات شبکه خصوصی مجازی خود را جمع آوری یا وارد نمی کند”. در زیر گزیده ای از IPVanish آورده شده است’صفحه اصلی از بازگشت در ژوئن 2016.

جزئیات رسوایی ورود به سیستم IPVanish

همه این جزئیات عصبانیت گسترده ای را برای Reddit ایجاد کرد ، جایی که بسیاری از کاربران IPVanish در نتیجه نشت اطلاعات خصوصی شوکه شدند ، در حالی که برخی دیگر بیشتر به سمت اخلاق توجه می کنند و جنایتکار در نهایت گرفتار می شود. اگر لاگ وجود نداشت ، این امکان وجود نداشت. با این حال ، براساس قول جعلی که IPVanish از آن پیروی می کند “ثبت صفر” خط مشی ، بسیاری از کاربران از این حادثه احساس ناراحتی می کنند و یاد می گیرند که تمام فعالیت های آنها ثبت شده است!

IPVanish در جذب یک مظنون جنایی به امنیت میهن کمک می کند!

IPVanish به دست StackPath

بعد از اینکه پرونده به سمت Reddit راه افتاد ، یک کاربر با این نام رفت “اسطوخودوس”, با ادعای مدیرعامل IPVanish بیانیه زیر را صادر کرد.

IPVanish به دست StackPath

او توضیح می دهد که IPVanish’مالکان قبلی مدتها است که از بین نرفته اند و اکنون ارائه دهنده تحت کنترل StackPath است (پس از کسب فوریه 2017). “IPVanish بدون هیچ استثنائی ، به عنوان یک شرکت StackPath ، سیاهههای مربوط به کاربران خود را ذخیره یا ذخیره نمی کند.”. این نشان می دهد که StackPath نمی خواهد به آنچه در گذشته رخ داده است ، بپردازد ، که قابل درک است. با این حال ، هیچ راهی برای ما وجود ندارد که بدانیم آیا IPVanish از داده های کاربر محافظت می کند ، ما و همه کاربران را در یک cliffhanger رها می کند یا خیر.!

چه کسی باید اعتقاد داشته باشد?

با توجه به این همه رسوایی های ورود به سیستم ، کاربران VPN هیچ وقت ترس و وحشت بیشتری نسبت به گذشته نداشته اند و متوجه شده اند که حتی با وجود پرداخت هزینه برای حفظ امنیت هویت خود - آنها دائماً مورد نظارت قرار می گیرند! اگر نه توسط مقامات دولتی ، بلکه به واسطه همین سرویس ها ، آنها اعتماد خود را برای محافظت از کلیه اطلاعات خصوصی قرار می دهند. بنابراین ، چگونه می توان کاربران را با وجود این همه سرویسهای آوایی ، ناشناس ماندن را به صورت آنلاین اهرم کرد?

جواب در واقع بسیار ساده است: فقط به ارائه دهندگان با اعتبار و تأیید مستقر در نگهداری از هیچ گونه گزارش ، که توسط پرونده های کیفری تأیید شده است ، مراجعه کنید. به عنوان مثال ، "حریم شخصی ایده آل" (مستقر در سوئیس) وجود دارد که دو سرور در روتردام توقیف شده اند. با این حال ، به لطف خط مشی صفر آن ، هیچ اطلاعاتی از مشتری فاش نشده و توقیف توسط مقامات هلند افشا نشده است.

ما همچنین ExpressVPN ، ارائه دهنده جزایر ویرجین انگلیس را داریم که به دنبال ترور سفیر روسیه در ترکیه ، سرورهای آن در ترکیه توقیف شده است. پس از حفر موضوع ، مقامات متوجه شدند که افسر پلیس است’فیس بوک و جیمیل بلافاصله پس از ترور سفیر حذف شدند. ردپای دیجیتالی نشان داد ، این اقدام بر روی ExpressVPN انجام شده است. در اینجا پس از امتناع کمک ، توضیحات رسمی ارائه دهنده ارائه می شود.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me