بهترین برنامه های Firestick 2020 – پخش مستقیم فیلم ها ، نمایش ها ، ورزش ها و موارد دیگر!

..از زمان معرفی ، Firestick به یکی از علاقه مندی های کاربر تبدیل شده است زیرا هزاران برنامه سرگرمی را برای انتخاب ارائه می دهد. از پخش برنامه هایی مانند Netflix ، Hulu و Amazon Prime تا رایگان برنامه های موسیقی مانند YouTube و Spotify ، هیچ چیز بهتر از Firestick برای سرگرمی های خانگی در این روزها مناسب نیست. و نکته مهم دیگر این که حتی اگر از بهترین VPN برای firestick استفاده می کنید ، می توانید محتوای جغرافیایی محدود را در همه این برنامه ها پخش کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین برنامه های Firestick ، ​​این راهنمای جامع را در بهترین برنامه های Firestick توسط BestVPN.co بخوانید!

بهترین برنامه های Firestick برای فیلم ها و نمایش ها در سال 2018:

Firestick یکی از بهترین دستگاه های جریان در حال حاضر در بازار است که توسط آمازون ، جهان ساخته شده است’بزرگترین بنگاه تجارت الکترونیک ، این روزها تبدیل به نیرویی شده است که باید در دنیای سرگرمی خانگی به آن توجه کنیم.

استفاده از آن به راحتی وصل و پخش است زیرا دستگاه تقریباً با تمام تلویزیون های اصلی و دستگاه های رسانه سازگار است. اما بهترین قسمت در مورد این دستگاه تعداد برنامه هایی است که می توانید بر روی آن اجرا کنید.

اکثر استیک های جریان و دستگاه های دیگر مانند Roku و Chromecast ، با وجود مشابه بودن ، نمی دانند’t وقتی به برنامه هایی اضافه می شود که Firestick انجام دهد ، گزینه های گسترده ای از این دست را به کاربران ارائه دهید.

و میدونی چیه’بزرگترین صید اینجاست؟ این که علی رغم اینکه به طور رسمی توسط اپ استور خود پوشانده شده است ، می توانید با سهولت باورنکردنی برنامه ها را نیز از فروشگاه Google Play بارگیری کنید ، به شما این امکان را می دهید تا دامنه انتخاب خود را به طیف بسیار گسترده تری افزایش دهید..

در این راهنما ، شما را با بهترین برنامه ها برای هر دسته در Firestick پایین می کشم. بنابراین اجازه دهید با 8 بهترین برنامه ، چه با پرداخت و چه رایگان ، برای فیلم ها و نمایش های 2018 در Firestick شروع کنیم:

بهترین برنامه های Firefire

1. Netflix:

آی تی’واقعاً بدون مغز نتفلیکس جهان است’غالب ترین سیستم عامل جریان ، از نظر محتوا که ارائه می شود ، بالاتر از همه سرویس های جریان است. از سری گلچین Mirror Black گرفته تا درام تاریخی یعنی Crown ، هیچ گونه کمبود محتوا در Netflix وجود ندارد ، بنابراین این برنامه برای Firestick شما یک ضرورت است. پرداخت شده اما اشتراک آن به هیچ وجه پرهزینه نیست.

بهترین برنامه های Firestick برای فیلم ها و نمایش ها

2. هولو:

یکی دیگر از سرویس های پخش و در آینده ، Hulu کمی متفاوت از Netflix است ، از این رو ، یک کتابخانه جریان را ارائه می دهد ، اما همچنین در بسته های خدماتی خود کانال های تلویزیونی زنده را ارائه می دهد. برنامه رسمی آن در فروشگاه اپلیکیشن Firestick موجود است و یکی از برنامه های دارای بالاترین نرخ جریان پرداخت را روی سیستم عامل ارائه می دهد.

برنامه kodi firestick

3. کدی:

بعدی بعدی Kodi است که به ویژه یک سرویس پخش جریانی نیست ، اما گزینه های جریان را برای کاربران به میزان بسیار بیشتری از ارائه دهندگان جریان معمولی تسهیل می کند. این برنامه با ارائه صدها مورد افزودنی ، به شما امکان می دهد کاری انجام دهید ، از تماشای فیلم تا پخش مستقیم ورزش ، Kodi هرگز ناامید نشود. این برنامه رایگان است اما افزودنیهای شخص ثالث معمولاً پرداخت می شوند ، در صورت تمایل بهترین موارد از بین تعداد زیادی.

برنامه showbox firestick

4. Showbox:

Showbox دارای بالاترین برنامه پخش رایگان برای دستگاههای Android ، دارای سبد متنوعی از مطالب است تا بتواند اکثر نیازهای سرگرمی کاربر را برآورده کند. مقولاتی که آن را پوشش می دهد مربوط به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است. این برنامه هنوز به طور رسمی در Firestick در دسترس نیست’فروشگاه برنامه s ، اما شما هنوز هم می توانید آن را مستقیماً از طریق فایل APK آن بارگیری و نصب کنید یا از روش sideloading برای دریافت آن از Google Play Store استفاده کنید..

پلوتو تلویزیون برای firestick

5. تلویزیون پلوتو:

ارائه دهندگان پخش آنلاین پخش آنلاین رایگان’بهتر از تلویزیون پلوتون هستید. این سرویس برتر ارائه دهنده کانال های پر فشار 100+ از طریق سکوی آن است و اگر به زودی می خواهید برش بند ناف را انجام دهید جایگزین مناسبی است. در تلویزیون پلوتو ، وقتی صحبت از کانال ها می شود ، کمبود انتخابی وجود ندارد. این سرویس حتی در آینده نزدیک قصد دارد دسته بندی های خود را حتی بیشتر کند. آی تی’یک برنامه رایگان است و به طور رسمی در فروشگاه برنامه Firestick در دسترس است.

برنامه crackle firestick 2018

6. ترک:

یکی از بهترین برنامه های سرگرمی رایگان که در سیستم اکوسیستم برنامه Firestick به آن میزبانی می شود ، ثابت کرده است که با گذشت زمان ، Crackle با کاربران دستگاه مورد اطمینان واقع شده است. Crackle که توسط Sony ساخته شده است ، بالاترین محتوای سرگرمی خط را به خود اختصاص داده است. این شامل فیلم ها و برنامه های تلویزیونی تقریباً در همه نوع ژانرها است که به کاربران امکان دسترسی به یک پایگاه محتوای گسترده تر را می دهد.

این یک ویژگی کنترل ویژه والدین است که به شما امکان کنترل آنچه در دسترس برای تماشای برنامه است ، می دهد. این باعث می شود این گزینه به گزینه ای فوق العاده بی خطر برای سرگرمی سالم تبدیل شود.

برنامه آن به طور رسمی در فروشگاه برنامه FireTV نمایش داده می شود.

7. SlingTV:

اگر شما قطع کننده بند ناف هستید ، احتمالاً تاکنون نام SlingTV را پیدا کرده اید. SlingTV با ارائه کانال های مستقیم خط و برخی برنامه های قیمت گذاری مناسب ، متناسب با انواع بودجه و نیازها ، مکان خود را به عنوان یکی از ارائه دهندگان برتر تلویزیون آنلاین در خارج از کشور ، سیمان کرده است. حتی دعوا های UFC به راحتی و سایر رویدادهای مهم تفریحی روی سکو نیز به راحتی در دسترس هستند.

تیرانداز تیراندازی با تلویزیون

SlingTV یک سرویس پولی است و می توانید برنامه آن را به راحتی در فروشگاه برنامه FireTV پیدا کنید.

crunchyroll برای برنامه های Firestick

8. CrunchyRoll:

برای همه طرفداران انیمه در آنجا ، CrunchyRoll بهترین خدمتی است که می توانید برای آن ثبت نام کنید.

محتوای متحرک ژاپنی بر گزینه های سرگرمی در این برنامه عالی حاکم است. اما شما همیشه گزینه تغییر زبان را طبق اولویت خود دارید. با بیش از 15k + ساعت در دسترس بودن مطالب ، CrunchyRoll قطعاً باید روی Firestick نصب شود.

این یک سرویس پولی است و با یک طرح آزمایشی 2 هفته ای ارائه می شود.

برنامه های Firestick برای فیلم و تلویزیون: نویسنده’توصیه:

در حالی که من قطعاً طرفدار انواع مختلف سرگرمی هستم و واقعاً همه این برنامه های عالی فیلم و تلویزیونی را که در بالا ذکر کردم ، تحسین می کنم و به من این امکان را می دهد تا آرزوی خود را برای به دست آوردن یک تجربه سرگرمی شفاف برآورده کنم ، یک برنامه در بین آنها وجود دارد که لیست قطعاً.

و این نتفلیکس است.

Netflix سرویس شماره یک جریان در حال حاضر است و هیچ برنامه یا سرویس دیگری حتی به آن نزدیک نمی شود. ارائه نمایش های باورنکردنی مانند نارنجی New Black، The Crown، Mirror Black، Stranger Things و موارد دیگر است ، کیفیت محتوای این برنامه در مقایسه با بقیه نام های ذکر شده در این لیست ، در سطح دیگری قرار دارد..

اگر من می خواستم تنها برنامه ای را که در دستگاه Firestick با آن کار می کردم انتخاب کنم ، بدون شک Netflix خواهد بود. حتی برنامه های قیمت گذاری این سرویس برای کاربران با نیازهای سرگرمی متفاوت بسیار مقرون به صرفه است.

و اگر بهترین VPN را برای Netflix به منظور انسداد کتابخانه Netflix ایالات متحده مستقر کنید ، به شما این امکان را می دهد که دسترسی به یک کتابخانه بسیار بزرگتر از مطالب در سایت از آنچه می توانید انجام دهید.

* در آزمایش ما از NordVPN استفاده کردیم تا با موفقیت از انسداد Netflix ایالات متحده خارج شویم 

بهترین برنامه های Firestick 2020 - پخش مستقیم فیلم ها ، نمایش ها ، ورزش ها و موارد دیگر!

بهترین برنامه های Firestick برای موسیقی در سال 2018:

هنگامی که می توانید ویدئویی را که همراه با یک قطعه موسیقی خاص در صفحه بزرگ HD است ، موسیقی تماشا کنید ، موسیقی بسیار بهتر به نظر می رسد و این همان چیزی است که Firestick شما را قادر می سازد به انجام برسید. نسل iPod اکنون از مدتها پیش و امروز نیز از بین رفته است’در جهان ، صفحه نمایش به اندازه صدا برای خود مهم است ، بنابراین سعی کنید از طریق این برنامه های شگفت انگیز و بهترین Firestick برای موسیقی در سال 2018 راهی کاملاً جدید برای سرگرمی موسیقی داشته باشید:

بهترین برنامه های Firestick برای موسیقی

9. YouTube:

چه کسی نمی کند’درباره YouTube می دانید؟ اگر می خواهید به تماشای فیلم های تماشایی از هر نوع و از هر ژانر تبدیل شوید ، کاملاً ضروری است. اما آنچه اکثر مردم از این پلتفرم چشم پوشی می کنند ، توانایی آن در ارائه کاملترین مجموعه کتابخانه موسیقی از آنچه در غیر این صورت می توانید دسترسی داشته باشید ، و همین طور رایگان است!

از اوانسانس گرفته تا نلی فورتادو و مایکل جکسون’بزرگترین بازدیدها به آهنگ های باندهایی مانند ColdPlay و Linkin Park ، YouTube همه این موارد را بدست آورده است و برنامه آن به راحتی در Firestick به صورت رایگان در دسترس است!

برخی از آهنگ ها می توانند از نظر جغرافیایی محدود شوند ، بنابراین اگر VPN برای Firestick دارید ، دیگر هرگز با هیچ نوع محدودیتی در مورد خدمات ارائه نخواهید شد. اما من نمی توانم به شما بگویم که چگونه می توانید با تمام آن تبلیغات مزاحم که می توانید به طور ناگهانی در هر نقطه از سرویس در هر زمان ظاهر شوید ، کنار بیایید!

برنامه spotify برای firestick10. Spotify:

اگر هنوز پناهنده نبودید ، باید 5 سال گذشته در زیر صخره زندگی کرده باشید’از Spotify شنیدید! این برنامه موسیقی فراگیر ، بسیار قابل مانور و سالم در حال حاضر در جهان است’سرویس موسیقی شماره یک در سال 2018!

برنامه آن به راحتی در فروشگاه برنامه FireTV در دسترس است. اما این واقعیت که به شما امکان می دهد همه دستگاه های خود را همگام کنید اگر در همان شبکه Wi-Fi قرار دارند ، باعث می شود اگر طرفدار موسیقی دیهارد هستید ، گزینه دیگری را انتخاب کنید.!

بهترین بخش این است که نمی کند’شما را با هر نوع آگهی تبلیغاتی اشکال می زند. این باعث می شود برنامه دسترسی من برای دسترسی به آهنگ ها و فایل های موسیقی دیگر در Firestick من بارگیری و نصب شود!

Spotify یک سرویس رایگان است اما نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری دارد.

بهترین برنامه های Firestick برای ورزش در سال 2018:

ورزش ها در همه جای دنیا از نظر مذهبی دنبال می شوند. از لیگ های مهم فوتبال گرفته تا دعوا های سطح بالا ، هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند یک آدرنالین عجله بهتری داشته باشد و روز شما را ارزشمندتر از یک مسابقه ورزشی پرچین بین دو نهاد بسیار رقابتی قرار دهد. و جریان به شما این امکان را می دهد که هرگز هیچ رویدادی ورزشی مورد علاقه خود را از دست ندهید!

اکنون تماشای ورزش بر روی صفحه نمایش HD از طریق پخش جریان ، توسط Amazon Firestick بسیار ساده تر شده است ، اما برای اطمینان از دسترسی به همه رویدادهای مهم ورزشی ، باید بدانید که کدام برنامه ها بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. بنابراین در اینجا سه ​​برنامه برتر Firestick برای ورزش در سال 2018 ارائه شده است!

بهترین برنامه های Firestick برای ورزش11. مودرو:

اگر تا به حال یک سرویس عالی برای جریان آزاد ورزشی برای ورزش وجود داشته باشد ، Mobdro باید اینگونه باشد. Mobdro با پخش رویدادهای ورزشی مستقیم از سراسر جهان ، به عنوان خدمات عالی برای ورزشهای تفریحی در حال افزایش است..

Mobdro به فرض تأمین بهترین فعالیت زنده از دنیای ورزش به صورت مداوم کار می کند. برنامه به طور مداوم در جستجوی چنین جریانهایی است. پس از یافتن چنین جریانی ، آن را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد. و پسر آن کار را با کمال انجام می دهد یا چه کاری!

این برنامه در فروشگاه برنامه Firestick در دسترس نیست. شما باید آن را از وب سایت خود بارگیری کرده یا از طریق برنامه بارگیری آن را بارگیری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این کار ، راهنمای ما در مورد بهترین VPN برای Firestick را بخوانید.

Mobdro همچنین یک نسخه برتر را ارائه می دهد که باعث می شود سرویس تبلیغی رایگان شود!

ESPN برای برنامه های firestick 201812. ESPN:

یکی از مشهورترین نامهای دنیای سرگرمی ورزشی ، ESPN بهترین برنامه ورزشی پولی است که می توانید در Amazon Firestick خود آن را ایمن کنید. ESPN با داشتن کانال های اختصاصی و گزینه های جریان برای انواع گسترده ای از رویدادهای ورزشی از سراسر جهان ، دارای یک سرویس عالی است که همچنان به سلطنت عالی خود ادامه می دهد.

و نه فقط جریان زنده ورزش ، ESPN بهترین تجزیه و تحلیل قبل و بعد از مسابقه ، مستندهای ورزشی ویژه ، مصاحبه ها و موارد کلی دیگر را ارائه می دهد ، اگر می خواهید چیزی بیش از بازی تماشا کنید ، آن را به یک بستر کاملاً جامع تبدیل کنید.!

ESPN یک سرویس پولی است که با یک برنامه آزمایشی یک هفته رایگان ارائه می شود. این برنامه به طور رسمی در فروشگاه برنامه آمازون نمایش داده شده است و با سهولت باورنکردنی قابل بارگیری است!

13. FuboTV:

FuboTV با وجود ارائه دهنده IPTV که به همه ژانرها توجه دارد ، همچنین کانال های ورزشی منحصر به فردی را ارائه می دهد! این یک گزینه بسیار قابل اعتماد برای ارائه یک تجربه تلویزیون سالم در Firestick شماست!

fubotv برای ufc firestick

FuboTV در ماه های اخیر در صدر بازی خود قرار داشته است! ارائه دهنده برنامه های محبوب مانند UFC 230، Fifa World Cup را پخش کرده است ‘18 در میان دیگران.

این یک سرویس پولی است و برنامه رسمی آن در فروشگاه برنامه FireTV در دسترس است!

PlutoTV در مناطقی از جهان محدود است ، اگر اتفاقاً در یکی از آن کشورها قرار دارید ، برای رفع انسداد سرویس در FireTV خود از VPN استفاده کنید.!

بهترین برنامه Firestick برای ایمنی اینترنت:

در میان بسیاری از برنامه های مختلف ذکر شده در بالا مانند Netflix ، Hulu ، FuboTV ، ESPN و حتی بسیاری دیگر از آنها دارای محدودیت های جغرافیایی هستند ، به این معنی که آنها دوست ندارند’سرویس کامل یا جزئی آنها را در خارج از مرزهای جغرافیایی مشخصی جریانی کنید. اما راهی برای دور زدن این محدودیت ها وجود دارد و این از طریق یک سرویس VPN است!

و در حالی که صدها سرویس VPN در خارج وجود دارد ، همه در بین آنها مناسب نیستند که با Amazon Firestick خود کار کنند ، زیرا انجام این کار نیاز به مجموعه خاصی از ویژگیهایی دارد که فقط چند ارائه دهنده آن می توانند ارائه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چنین ویژگی هایی و در VPN های مناسب برای این سیستم عامل ، این بررسی جامع را در VPN برای Firestick بخوانید.

در اینجا ، من لیست 3 برنامه برتر VPN برای دستگاه آمازون Firestick شما را لیست می کنم!

14. PureVPN:

اگر به دنبال یک سرویس سریع ، مطمئن و مهمتر از همه ، سرویس VPN ارزان برای Firestick هستید ، PureVPN خدمات کاملی برای تأمین نیازهای شما است. ارائه یکی از گسترده ترین زیرساخت های سرور با سرورها در بیش از 160 کشور جهان در سراسر جهان ، قابلیت های رفع انسداد iPlayer Netflix ایالات متحده و BBC ، ویژگی های ویژه مانند تونل سازی اسپلیت و موارد بسیار دیگر ، PureVPN در حال حاضر یکی از بهترین سرویس های بازار است.!

بهترین برنامه های Firestick برای ایمنی اینترنت

این برنامه برای افزایش سهولت در کاربری ویژه برنامه Firestick را دارد و ارزانترین برنامه آن با قیمت 1.65 دلار در ماه می باشد!

بهترین برنامه های Firestick 2020 - پخش مستقیم فیلم ها ، نمایش ها ، ورزش ها و موارد دیگر!

15. ExpressVPN:

در حال حاضر یک سرویس VPN با استقبال بسیار خوب در صنعت ، ExpressVPN به همان اندازه VPN محکم است که می آیند. ExpressVPN شهرت خوبی برای ارائه قوی ترین عملکرد در تمام سیستم عامل های دستگاه دارد. از ویژگی های ستاره دار آن می توان به 2000+ ویژگی ، برنامه اختصاصی برای Firestick ، ​​راهنمای نصب اختصاصی ، پشتیبانی چت زنده و موارد دیگر اشاره کرد!

ExpressVPN برای Firestick

در حال حاضر ارزانترین طرح آن تخفیف 49٪ تخفیف دارد! از طریق این طریق می توانید در یک برنامه ویژه 15 ماهه خدمات را با حداقل 6.67 دلار در ماه دریافت کنید!

بهترین برنامه های Firestick 2020 - پخش مستقیم فیلم ها ، نمایش ها ، ورزش ها و موارد دیگر!

16. NordVPN:

با بیش از 5000 سرور++ ارائه شده در سراسر جهان و قابلیت های انسداد قفل چشمگیر ، NordVPN همچنان یک سرویس عالی VPN است که اعتماد کاربران را در سراسر جهان جلب کرده است. NordVPN برخی از برجسته ترین ویژگی های امنیتی را برای کاربران خود از جمله Double VPN و پیاز از طریق VPN ارائه می دهد. بنابراین ، این یک ارائه دهنده خدمات بسیار متنوع در مقایسه با بقیه این لیست است.

Nordvpn برای Firestick

تنها نکته منفی این VPN این است که این کار را نمی کند’هنوز یک برنامه Firestick اختصاصی ارائه کرده اید. اگر می خواهید از آن در Firestick استفاده کنید ، باید آن را از طریق روش sideloading نصب کنید.

ارزان ترین برنامه های قیمت گذاری آن این سرویس را تنها با 3.49 دلار در ماه به کاربر ارائه می دهد!

بهترین برنامه های Firestick 2020 - پخش مستقیم فیلم ها ، نمایش ها ، ورزش ها و موارد دیگر!

بررسیهای Reddit برنامه های Firestick:

گاهی اوقات شما به شدت غافلگیر می شوید و این فقط یکی از همین مناسبت ها بود. وقتی برای بررسی نظرات کاربران در مورد بهترین برنامه های Firestick طبق تنظیمات برگزیده کاربر به Reddit تبدیل شدم ، به طرز عجیبی فهمیدم که سایت در مورد این موضوع ساکت نیست.

تمام آنچه که من در مورد این موضوع در Reddit می توانم پیدا کنم برخی از موضوعات انتخابی در مورد موضوعاتی مانند گزینه های Mobdro بود. برخی از نظرات از این موضوعات حذف شده و در زیر ذکر شده است:

نظر از بحث Christian_Lloyd_’نظر از بحث "برنامه هایی مانند Mobdro?".

یکی دیگر از موضوعات تا حدودی قابل اعتماد در مورد این موضوع ، موضوعی بود که در آن افراد در مورد روشهای جانبی استفاده می کردند. من در اینجا در زیر نظراتی را ارائه داده ام:

نظر از بحث Impulse215’نظر از بحث "[سوال] از طریق کدام برنامه ها می توانید کنار Firestick کنار شوید و کاربردی باشند?".

نظر از بحث angelboy65’نظر از بحث "[سوال] از طریق کدام برنامه ها می توانید کنار Firestick کنار شوید و کاربردی باشند?".

جدا از این ، من هیچ چیز حتی از راه دور با موضوع Reddit قابل ارتباط پیدا نکردم. بنابراین حدس می زنم شما باید با تجزیه و تحلیل ارائه شده در این راهنما راضی باشید. همچنین می توانید پیشنهادات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات در زیر ارائه دهید!

فراموش نکنید که آخرین راهنمای vpn reddit ما را بررسی کنید.

سؤالات متداول درباره برنامه های آمازون Firestick:

چه نوع کانالهایی را می توان با FireStick بدست آورد?

از طریق برنامه های Firestick. می توانید در بین دیگران به انواع تلویزیون زنده ، فیلم و کانال های ورزشی دسترسی پیدا کنید

آیا یک مبلغ ماهانه برای Firestick وجود دارد?

خیر ، هیچ هزینه ماهانه ای برای Firestick وجود ندارد. برای خرید دستگاه کافی است که یک بار بپردازید و آن را انجام دهید. با این حال ، شما باید برای هر اشتراکی برای خدمتی که از طریق Amazon Firestick به آن دسترسی پیدا می کنید ، بپردازید

چه برنامه هایی در Firestick موجود است?

Firestick انواع برنامه ها از ورزش گرفته تا موسیقی و از نرم افزار تا سایت های پخش فیلم را ارائه می دهد. همچنین برنامه های تلویزیونی زنده را در دسته های رایگان و پولی ارائه می دهد.

Jailbroken Firesticks چیست؟?

Jailbroken Firesticks می تواند برنامه هایی را که در FireTV نمایش داده نمی شوند ، کنار بگذارید’فروشگاه برنامه رسمی! اگر می دانید که چگونه این کار را به درستی انجام دهید ، همه دستگاه های Firesticks و FireTV می توانند فرار از زندان باشند. روش Sideloading بهترین روش برای اطمینان از فرار از زندان Firesticks است.

نتیجه:

Amazon Firestick بهترین دستگاه پخش جریانی است که بدون شک وجود دارد! و آن’زیرا ویژگی ها و سازگاری بسیار بیشتری را ارائه می دهد. از معاصران خود از بهترین برنامه های کانال های تلویزیونی زنده تا برنامه های پخش مستقیم ورزش و پخش موسیقی ، می توانید هر برنامه ای را که در Firestick نصب و پیکربندی شده است دریافت کنید و به شما امکان می دهد ارزش تضمین شده خود را از این دستگاه به طرز خارق العاده ای افزایش دهید.!

لیست برنامه های ذکر شده فقط برنامه های برتر برای هر ژانری هستند که من در این لیست روی آنها تمرکز کردم. اما این’اینطور نیست ، زیرا صدها برنامه دیگر وجود دارد که خدمات گسترده ای را در Firestick ارائه می دهند.

آنها را بررسی کنید و اگر چیز جالبی را یافتید که می تواند در لیست های ما در بالا نشان داده شود ، لطفاً آنها را در قسمت نظر در زیر ذکر کنید! من در صورت پیدا کردن برنامه شما به اندازه کافی مناسب ، خوشحال خواهم شد که با شما در این موضوع شرکت کنم و لیست های خود را اصلاح کنم!

با شروع Firestick از امروز ، جریان جهان را در آتش قرار دهید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me