5 بهترین کدی پوستی که در سال 2020 برای Krypton و FireStick امتحان کنید

Kodi به سرعت در میان نرم افزار پخش آنلاین محبوب تبدیل شده است “برش بند ناف” & “نورد بند ناف”. آنقدر وجود دارد که شما می توانید بیش از Kodi XBMC ، از جمله تماشای فیلم ، گوش دادن به موسیقی ، استفاده از برنامه های مختلف ، تماشای نمایش اسلایدها عکس و حتی سفارشی کردن Kodi خود را با بهترین پوسته های موجود برای مرکز رسانه انجام دهید. بنابراین ، من این مأموریت را پیدا کردم که بهترین پوستهای Kodi را برای کریپتون در سال 2018 پیدا کنم.

هشدار! دان’قبل از خواندن راهنمای Kodi VPN ما افزونه ها را نصب کنید
كدی تحت نظارت جدی قرار گرفته است. مقامات دائم دم می زنند تا کاربران Kodi را شکار کنند. بهترین VPN ما را برای Kodi بررسی کنید تا بدانید چگونه ناشناس بمانید. بیاموزید که چگونه بهترین افزونه های Kodi را مسدود کنید و حریم شخصی خود را از دارندگان حق چاپ محافظت کنید.

بهترین پوسته های Kodi Krypton

پوست پیش فرض خور برای Krypton یکی از بهترین تغییراتی است که توسعه دهندگان در این نرم افزار ایجاد کرده اند ، اما کاربران’ معمولاً هنگام سفارشی کردن سایر ویژگی های صفحه نمایش ، از پوسته های دیگر در Kodi Krypton تقاضا می کنید. اجازه دهید’s با شمارش معکوس ما از بهترین پوسته های کدی کریپتون نسخه 17 پوسته سال 2017 شروع می کنیم:

1) Aeon Nox 5: Redux - بهترین پوست Kodi Krypton

احتمالاً یکی از جذاب ترین ها & به نظر من بهترین پوستهای Kodi Krypton “Aeon Nox 5: Redux”برخی از تغییرات دیداری عالی در Kodi را ارائه می دهد. می توانید نمای طراحی بهترین افزونه های Kodi خود را به علاوه پس زمینه های تغییر برای هر افزونه مختلف را نیز ویرایش کنید. پوست در سه موضوع رنگی از جمله تم پیش فرض فلزی ، قرمز موجود است & تم خاکستری و تم نارنجی.

پوستهای eeon nox بهترین کدی کریپتون

جذاب ترین ویژگی Aeon Nox 5 که مطمئناً عاشق آن خواهید بود ، نمایش پنجره های متغیر است که می توانید به افزودنی های خود اختصاص دهید. همچنین می توانید هر صفحه مختلف را تنظیم کنید تا نمای منحصر به فرد خود را داشته باشد ، به عنوان مثال می توانم برای هر گروه خروجی و صفحه های فرعی یک نمای متفاوت ارائه دهم.

aeon nox kodi krypton نسخه 17 پوست

نحوه نصب Aeon Nox 5: Redux در Kodi Krypton نسخه 17

  1. از صفحه اصلی خود بروید سیستم >رابط >کلیک پوست
  2. روی دریافت بیشتر کلیک کنید >طومار &پیدا کردن Aeon 5 Nox: Redux, سپس بر روی آن کلیک کنید
  3. بگذارید Kodi پوست جدید را نصب کند ، پس از اتمام آن سؤال خواهد کرد “اگر دوست دارید این تغییر را حفظ کنید”, بله کلیک کنید
  4. اکنون باید Aeon 5 Nox را بر روی Kodi خود داشته باشید

2) پوست کلیدی کلیدی کریپتون

یکی دیگر از برترین پوسته های Kodi Krypton ، آب نبات چشم Metropolis است که از طریق مخزن افزودنی Kodi نیز موجود است و از منوی System قابل نصب است. Metropolis دارای طراحی زیبایی است که در قالب متن ، بهترین تصاویر و نمادها در اختیار رسانه ها قرار گرفته است ، به طور کامل شیوه ظاهر Kodi Krypton شما را با سایر پوست های کریپتون کدی تغییر می دهد. Metropolis تلفیق یکپارچهسازی با سیستمعامل را ارائه می دهد & عناصر مدرن ظاهری جذاب تر از اکثر پوستهای همگن Kodi کریپتون ساخته شده بر روی مضامین یا خور خورها.

metropolis kodi krypton skin

پوست کلانشهر ترکیبی از درخشان از آیکون های ساده با تصاویر مناسب و فونت های جذاب را ارائه می دهد. هنگامی که به رسانه های خود در افزودنی های ویدیویی ، موسیقی و برنامه خود دسترسی پیدا می کنید ، پوست کلانشهر تجسم عالی دارد. هر مورد رسانه ای با رتبه بندی IMDB ، خلاصه نویسی و رتبه بندی بیننده خاص خود نمایش داده می شود. همچنین می توانید توضیحات مربوط به تنظیمات و فهرست سیستم خود را پیدا کنید.

Metropolis kodi krypton نسخه 17 پوست

با ظرافت طراحی شده است & از نظر سادگی ، Metropolis احتمالاً بهترین پوست برای کاربران Kodi Krypton است’ کسانی که یک رابط کاربری آسان اما متحرک را دوست دارند. شما می توانید بین 7 تم جذاب مختلف در پوست کلانشهر به علاوه نمادهای بسیار جالب تغییر دهید & زبانه های تصویر کاملاً جادویی هستند. به غیر از رابط کاربری زیبا ، Metropolis به شما امکان می دهد بسیاری از ویژگی ها از جمله تصاویر افزودنی ، هنر فن پوستر ، تصاویر گالری را تغییر دهید و نمای منوهای مختلف را در Kodi تغییر دهید.’رابط کاربری.

تنظیم استاندارد کلان شهر

3) پوست AMBER Kodi Krypton

کهربا پوست برای Kodi Krypton نفس گسترده ای از نسخه موبایل مرکز رسانه های مشهور است. سازگار با نسخه های Kodi Gotham و بالاتر ، پوست کهربا یک همکاری عالی از سبک و سرعت است. پوست سبک ، سفارشی سازی فوق العاده ای را از طریق منوهای آسان برای آن ارائه می دهد ، ضمن ارائه تم ها در 4 رنگ مختلف ، طراحی روستایی پیش فرض مورد علاقه من است.

کهربا کدی کریپتون پوست

بزرگترین مزیت پوست کهربا نسبت به دستگاههای دارای صفحه لمسی است و اگر از Krypton در موبایل استفاده کرده اید موافقت خواهید کرد ، پیمایش & دکمه ها فقط دلخور هستند کهربا علاوه بر مرتب کردن این سهولت در پیمایش و ضربه زدن روی صفحه نمایش ، به کریپتون (مخصوصاً موبایل) ظاهری درجه یک نیز می بخشد.

کهربا کدی کریپتون نسخه 17 پوست

4) وحدت Kodi Krypton Skin

با الهام از گوگل’طراحی متریال ، وحدت بسیار شبیه صفحه نمایش تلفن اندرویدی شما در Kodi است. منوهای شیک و انتقال منوی فوق العاده پوست را در 5 پوسته ما برای Kodi Krypton قرار می دهند. وحدت به سادگی بی نظیر است و هیچ شباهتی به پوستهای کریپتون دیگر Kodi ندارد.

وحدت کد کریپتون پوست

آی تی’یک رابط کاربری عالی برای کاربران اندرویدی است که از Kodi در دستگاه های Android استفاده می کنند ، علاوه بر این می توانید پس زمینه ها ، نمادها ، نمایشگرهای پنجره و منوها را نیز سفارشی کنید. استفاده از قلم های ساده پوست وحدت ظاهری واضح تر و پر جنب و جوش تر به پخش کننده رسانه ای Kodi شما ارائه می دهد. به محض تغییر از رودخانه ، متوجه خواهید شد که یونیت باعث می شود دسک تاپ بزرگ باشد

وحدت کدی کریپتون نسخه 17 پوست

پیش زمینه کد وحدت کریپتون

5) پوست میمیک کدی کریپتون

Mimic یکی دیگر از پوستهای با الهام از Estuary است که دارای فونت های بزرگتر و نمادهای نمایش است. Mimic برای کاربران اندروید Kodi و کسانی که عاشق مضامین نمایش بزرگتر هستند تم درخشان است. Mimic بدون تجربه کلیک کاذب ، آسانتر و سریعتر حرکت در دستگاه های لمسی شما را انجام می دهد. یکی دیگر از جنبه های درخشان که من متوجه شدم این است که پوست میمیک بسیار سریعتر از استوار یا تلاقی است ، کشیدن از طریق صفحه نمایش بسیار روان است که شما متوجه خواهید شد.
تقلید کد کریپتون پوست

من همچنین نمادهای ساده و چیدمان آیکون ها را در منوهای مختلف دوست دارم. هر نماد در فهرست تنظیمات زیر منو را در زیر گزینه همانطور که در تصاویر زیر می بینید نشان می دهد. هنگام مرور افزودنیها ، توضیحی مختصر از افزودنی با نماد همراه است & نام. من’من واقعاً تحت تأثیر میمیک قرار گرفته است’رابط مایع در تلفن اندرویدی من ، پیمایش بهتر است و می توان یک بار آیکون ها را به وضوح مشاهده کرد.

mimic kodi krypton نسخه 17 پوست

لینک های بارگیری Ski Krypton Skins

لینک Aeon Nox 5: Kodi Krypton

لینک دانلود Skin Metropolis Kodi Krypton

لینک دانلود پوست عنبر کدی کریپتون

لینک دانلود Unity Kodi Krypton Skin

لینک دانلود پوست Mimic Kodi Krypton

5 بهترین کدی پوستی برای Firestick

Kodi با تشکر از ماهیت منبع باز ، بسیار قابل تنظیم است. شما با مجموعه گسترده ای از افزودنیها / جادوگران ، می توانید پخش کننده رسانه را بر اساس نیاز خود شخصی سازی کنید. شما حتی می توانید Best Kodi krypton را بارگیری و نصب کنید “پوست”, فونت ها ، چشم انداز و رنگ های کریپتون را خاموش می کند تا ظاهری بی نظیر و خارق العاده به وجود آورد.

اکنون با تلویزیون آمازون آمازون 4K که به تازگی منتشر شده است ، در دسترس بودن Skins Fire Skick نیز افزایش یافته است. AFTV با داشتن سخت افزار و فن آوری بهتر ، صلاحیت تم های ورزشی را با مضامین فشرده و جذاب - بدون اینکه به یک چربی تبدیل شود - وا دارد. بنابراین بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید بهترین پوست های XBMC را برای Firestick در زیر مرور کنیم:

1. پوست شفاف تلویزیون آمازون آمازون

پوستی با فن و هدف اصلی ارتقاء شفافیت و سهولت استفاده است. این پوست از سبک تم های قبلی XBMC تقلید می کند و تصاویر بزرگی از دستگاه های پخش رسانه ای شیک و اتاق های زندگی مدرن را به نمایش می گذارد. این سیستم حتی دارای یک سیستم منوی عمودی است که به کاربران امکان می دهد از فن های هنری خاص خود استفاده کنند. این گزینه برای آن دسته از کاربران تلویزیون آمازون آمازون که عاشق کارهای هنری هستند و نمایش تصویری را دارند ، مناسب است.

بهترین پوسته های Kodi برای Firestick

شفافیت علاوه بر ارائه قابلیت اضافی برای شخصی سازی نگاه به مجموعه رسانه های شما و نمایش چندین تصویر برای پرونده های شما ، از کلیه ویژگی های Kodi نیز پشتیبانی می کند. توسعه دهنده قبلاً از قبل پیکربندی کرده و تمامی امکانات مختلف نرم افزار را ارائه می دهد.

شفافیت پوست آمازون آمازون پوست

2. پوست تلویزیون تایتان آمازون

پوست تیتان برای AFTV برای کسانی است که نیاز به دسترسی فوری به محتوای رسانه خود دارند. این کلیه چشم انداز نرم افزار را ساده تر می کند و تنظیمات کمتری از آن را ترویج می کند - به لطف گزینه ها و سفارشی سازی های کمتر. Titan ظاهری مشابه ویندوز 10 دارد و از ظاهر بلوک کاشی شده برخوردار است.

پوست تیتان آمازون TV TV

در تنظیمات پیش فرض ، پوست فقط نمادهایی در صفحه اصلی دارد که به دو ردیف طبقه بندی شده اند. یکی تنظیمات ، افزودنیها و YouTube و دیگری را در کتابخانه های رسانه شما نشان می دهد. یک دکمه پاور وجود دارد که در مرکز پایین صفحه به روش مشابه تلفن های هوشمند قرار دارد.

Titan Amazon Fire TV Skin 2017

3. پوست سحابی آمازون آمازون

اگر در جستجوی پوست با مضمون سبک برای Kodi در Fire TV هستید ، سحابی مطمئنا گزینه مناسبی است. این تم قابل توجه و استثنایی از PlexBMC پشتیبانی می کند و امکان ایجاد میانبرهای سفارشی ، اضافه کردن آثار هنری خیره کننده و ارائه یک تجربه سینمای واقعی را ارائه می دهد. این یک رابط کاربری آسان و قابل فهم دارد - به لطف استفاده از تصاویر کوچک برای هر انتخاب / دسته بندی / تنظیمات.

پوست سحابی آمازون آمازون

نگاه و احساس فوق العاده جذاب است. با تشکر از طبقه بندی ساده و گزینه های نمایش ، پیدا کردن یک فیلم خوب یا نمایش تلویزیونی خوب برای تماشای بسیار آسان است. این پوست همچنین از ابزارک های اضافی ، تلویزیون زنده / PVR ، پشتیبانی لمسی ، VideoExtras ، TvTunes و cdArt پشتیبانی می کند.

Nebula Amazon Fire TV Skin 2017

4. قطب شمال: Zephyr Skin برای تلویزیون آمازون آمازون

این پوست Kodi برای Fire TV فراتر از باور نکردنی است. این سومین تکرار مضمون قطب شمال از juryialmunkey است. پوست با داشتن یک سیستم منو تمیز و تمیز با احساس بصری و پاسخگو ، پوست بهترین گزینه برای تلویزیون آمازون آمازون است ، و جذابیتی کاملاً بدون استفاده و آسان را ارائه می دهد. اطلاعات محتوای رسانه در پایین صفحه قرار دارد.

قطب شمال: Zephyr Skin برای تلویزیون آمازون آمازون

شما می توانید فوراً به صدها فیلم و نمایش تلویزیونی در یک ردیف با حداقل ناوبری مورد نیاز برای انتقال از طریق محتوای خود دسترسی پیدا کنید. درست مانند سایر پوسته های kodi Amazon ، از رایانه رومیزی پشتیبانی نمی کند و کاربران را به استفاده از ریموت AFTV ترغیب می کند. با تشکر از پس زمینه به سبک ابری محیط ، این پوست نسبت به سایرین بی نظیر به نظر می رسد.

Arctic: Zephyr Skin for Amazon Fire TV 2017

5. پوست fTV توسط هاچر

برای آخرین بار بهترین ، fTV Skin توسط hitcher یکی از برجسته ترین پوسترهای Kodi موجود برای Firestick است. این ویژگی با ایجاد Kodi شما دقیقاً مثل رابط Fire TV در میان گزینه های دیگر قرار دارد! اگر به تصویر زیر نگاه کنید ، تمایز AFTV دشوار خواهد بود’رابط با پوست.

شما دسترسی سریع به افزودنیهای مکرراً مورد علاقه خود دارید. با تشکر از کنترل های ساده ، شما همچنین می توانید دسترسی سریع به برنامه های تلویزیونی ، برنامه ها ، عکس ها ، فیلم ها و موسیقی داشته باشید. Kudos برای مونتاژ کامل تمام جزئیات AFTV ، تا ظرافتهای ریز و درشت ، تقلب کند.

fTV Skin توسط Hitcher

برای استفاده از پوست’پتانسیل کامل ، به یک ریموت با دکمه های استاندارد (منو ، عقب ، جلو ، سریع ، توقف ، توقف ، مکث ، بازی ، انتخاب و مسیرها) نیاز دارید. از ورودی Touch یا Mouse پشتیبانی نمی کند. در حال حاضر زبان های خارجی نیز موجود نیست.

fTV Skin by Hitcher 2017

بهترین لینک های دانلود Kodi Firestick

  1. لینک دانلود پوست شفافیت
  2. لینک دانلود پوست تایتان
  3. لینک دانلود پوست سحابی
  4. قطب شمال: لینک دانلود پوست Zephyr
  5. لینک دانلود fTV Skin توسط Hitcher

به زودی میبینمت

امیدوارم که از شمارش معکوس ما از بهترین پوسته های Kodi Krypton لذت ببرید. برای افزودنیهای شگفت انگیز Kodi ، راهنماها ، بهترین iptv برای ترفندها و نکات kodi به زودی دوباره به ما مراجعه می کنید. اگر شمارش معکوس ما از بهترین پوسته های Kodi را برای کریپتون دوست دارید مقاله را به اشتراک بگذارید و به اشتراک بگذارید.

مقاله مرتبط: Acestream Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me