VPNs הטובים ביותר עבור גרמניה בשנת 2023

מכיוון שגרמניה היא חלק מברית 14 העיניים, היא אינה מקום בטוח. המדינה, ממש כמו ממשלות פולשניות אחרות, מטילה חוקים בנושא פיקוח המוני ושמירת נתונים.

עם זאת, אם אתה גר בגרמניה, אתה עדיין יכול לדרוש VPN כדי לגשת לאתרים מחוץ למדינה. כך גם לגבי גורמים גרמנים שרוצים לגשת לתוכן מקומי.

ה- VPN הטוב ביותר עבור גרמניה

אז החלטתי למה לא לתת לך סקירה של האפשרויות הטובות ביותר עבור גרמניה. אתאר כל VPN בפירוט, אבל כאן’זה סיכום קצר למקרה:

1. Ivacy: מספר VPN מומלץ עבור גרמניה. 29 שרתים בחמש ערי גרמניה. ביטול חסימה מיידית. התוכנית הטובה ביותר: 2.25 $ לחודש (עסקה לשנתיים).
2. כריש גולש: VPN הגרמני במגמת עלייה. 2 שרתים ייעודיים בגרמניה. שומר על אפס יומני. אבטחה מהשורה הראשונה. התוכנית הטובה ביותר: 1.99 $ לחודש (עסקה לשנתיים).
3. ExpressVPN: VPN הגרמני המהיר ביותר. 4 שרתים ילידים לגולים. הצפנה מוצקה. תמיכה בצ’אט. האפליקציות הטובות ביותר. התוכנית הטובה ביותר: 8.32 $ לחודש (עסקה לשנה).
4. PureVPN: VPN גרמני ידידותי לתקציב. 201 שרתים ב 5 ערי גרמניה. משפט למשך 30 יום. ביטול חסימת חלק. התוכנית הטובה ביותר: 2.91 $ לחודש (עסקה לשנתיים).
5. CyberGhost: VPN גרמני בטוח. 684 שרתים ייעודיים למשתמשים גרמנים. מבטל את חסימת Netflix. לא’לא לשמור יומנים. התוכנית הטובה ביותר: 2.75 $ לחודש (עסקה לשלוש שנים).

Contents

5 VPNs הטובים ביותר עבור גרמניה

כדי להתחמק מנושאים הקשורים לפרטיות וחופש אינטרנט בגרמניה, חמשת ה- VPN המובילות הגרמניות הללו צריכות להיות מועילות להפליא.

1. Ivacy

איבסי מדורגת במקום הראשון ל- VPN הגרמני

  • מחיר: 2.25 $ לחודש
  • דירוג Trustpilot: 4.8

שבסיסה בסינגפור, מדינת האי היפה, Ivacy נמצאת בשוק מאז 2007. היא אחראית לראשית הרעיון של Split Tunneling. לאחרונה היא גם זכתה בפרס ה- VPN המהיר ביותר מ BestVPN.com.

מכיוון שהספק אינו נמצא בבריתות עם חמש, תשע וארבע עיניים, הוא מציע ביצועים טובים, אבטחה ופרטיות למשתמשים בתחום שיפוט האויב באינטרנט המחייבים שמירת נתונים ומעקב המוני..

הספק מדהים ולובש מנהיגים גדולים. יש לך אפליקציות זמינות לכל הפלטפורמות, כולל iOS, Android, Windows, Mac, Linux, טלוויזיות חכמות, נתבים ואפילו ב- Xbox שלך. החלק הטוב מכולם: ניתן לבטל את חסימת Netflix ו- BBC iPlayer.

לצורך הצפנה, Ivacy משתמשת ב- AES-256-CBC עם מפתח RSA-2048 סטנדרטי לחיבורי OpenVPN. יש רישום של פעילויות באתר, אך התוקף פג לאחר 48 שעות. כדי להשיג את העסקה הטובה ביותר ל- VPN, עבור על התוכנית לשנתיים שלהם, שמתחילה ב -1.99 דולר לחודש. (חיוב 48 $).

למידע נוסף על הספק, קרא סקירה מעמיקה זו של Ivacy!

איבסי גרמניה

2. גולש

Surfshark מדורג במקום השני עבור VPN הגרמני

  • מחיר: 1.99 $ לחודש
  • דירוג Trustpilot: 4.4

אם אתה רוצה ספק שמציע יציבות, הגנה ותאימות ברמה הגבוהה ביותר ועדיין הוא זול להפליא, אתה יכול לבחור VPN ידידותי לכיס, Surfshark.

במחיר של 1.99 דולר לחודש בעסקה לשנתיים, זהו אחד ה- VPN הזול ביותר אך מונע הערך ברשימה שלנו, ומציע מספר טוב של שרתים גרמניים לנוחיותכם..

הספק מציע הצפנה בדרגה צבאית, תמיכה בפרוטוקול OpenVPN ומדיניות יומני אפס, המאפשרת לך להתחמק מכל מעקב ממשלתי או ספק שירותי אינטרנט בגרמניה..

כמו כן, יש לה מוניטין של אי הגשת צו איסור פרסום כפי שמצדיק את צו הכסא הברור שלה, מה שהופך אותו לבחירה מושלמת עבור משתמשים המתגוררים ב 14 מדינות עיניים כמו גרמניה.

קרא עוד על ספק זה דרך סקירת Surfshark זו.

גלשן כריש עבור גרמניה

3. ExpressVPN

ExpressVPN מדורג במקום ה -3 עבור VPN הגרמני

  • מחיר: 8.32 $ לחודש
  • דירוג Trustpilot: 4.8

השם הגדול ביותר בתעשיית VPN אולי, ExpressVPN הוא שירות VPN מוכשר להפליא ומיוצר ביצועים עבור גרמניה ברחבי העולם.

ExpressVPN עולה 8.32 דולר לחודש במבצע לשנה אחת, שהוא יקר בהרבה משאר ה- VPNs האחרים ברשימה זו, אבל אם אתה רוצה את החוויה הטובה ביותר בכיתה והתקציב אינו דואג עבורך, לכי למינוי זה.

אף ספק לא יכול להרשות לעצמו את המהירויות הנתמכות על ידי ExpressVPN, מה שהופך אותו לשירות המושלם שאפשר לבחור בו אם אתה מחפש לא רק לבטל את חסימת Netflix בארה”ב, אתרי טלוויזיה גרמניים או אפילו Hulu, אלא לצפות בהם באיכות HD וביציבות עילאית..

ExpressVPN מציע מתג להרוג המגן מפני כיבוי אינטרנט לא מתוכנן. הספק מאבטח את חיבורי האינטרנט שלו באמצעות הצפנה מהדרגה העליונה ותומך בפרוטוקול הטוב ביותר בחוץ, כלומר OpenVPN כברירת מחדל..

המהירויות המהירות והביטחון שלה גם שימושיות כאשר Torrenting ובסיס השרתים שלה מעל 3000 שרתים תומכים באופן מלא בפעילות P2P.

התמיכה בצ’אט החי שלה היא הטובה ביותר בתעשייה, ומסוגלת לפתור בקלות את כל סוגי הבעיות.

באמצעות תכונת המנהור המפוצל האינטואיטיבית, ExpressVPN מאפשרת לך לתעדף את האתרים או האפליקציות שברצונך לנתב דרך חיבור VPN, מה שמטב את החוויה שלך עוד יותר..

  2023年德国最佳VPN

בגרמניה אתה יכול להשתמש ב- ExpressVPN בכל מערכות ההפעלה הגדולות כמו Windows, Mac, Android, iOS ואפילו FireTV.

אם אתה לא’לא כמו השירות, יש לך כרית של 30 יום שבהם אתה יכול להגיש החזר.

גרסה ייעודית גרמנית של ExpressVPN זמינה גם היא.

לקבלת שיפוץ מפורט יותר, קרא את סקירת ExpressVPN זו.

ExpressVPN לגרמניה

4. PureVPN

PureVPN מדורגת במקום הרביעי עבור VPN הגרמני

  • מחיר: 2.91 $ לחודש
  • דירוג Trustpilot: 4.7

ספירת השרתים על ידי PureVPN עברה כעת את סימן 2000, עם שרתים גם בגרמניה.

PureVPN לא’אני לא מכריח אותך להירשם כמנוי לטווח ארוך מכיוון שהוא מציע תכנית מנוי לטווח קצר, לשנתיים במחיר של 2.91 $ לחודש בלבד .

מדיניות הרישום הייתה רישומה קודם לכן, אולם כעת היא תוקנה ובכך גרמה למשתמשים להרגיש בטוחים לגבי אמון בה בנתונים שלהם.

רק הצפנה בדרגה צבאית משמשת כסטנדרט הצפנה והאפליקציות הסטנדרטיות שלה פועלות באמצעותן יחד עם פרוטוקולי המנהור המאובטחים ביותר. מבוסס על הונג קונג, PureVPN לא’אני לא צריך לעמוד גם בכל הוראות איסור פרסום גרמניות.

זהו אחד ממנהלי ה- VPN הגדולים ביותר של נטפליקס ותומך גם ב- BBC iPlayer.

ישנו חשבון ניסיון ל -3 ימים המוצע במחיר של $ 2.50, המאפשר לך לקחת את השירות לנסיעת מבחן לפני שתתחייב אליו.

PureVPN’גרסת השפה הגרמנית קיימת אם ברצונך להמשיך מכאן והלאה בשפת האם שלך.

אנחנו’ביצענו גם סקירה מלאה על PureVPN, שתוכלו לבדוק כאן.

PureVPN עבור גרמניה

5. CyberGhost

CyberGhost מדורג במקום ה -5 עבור VPN הגרמני

  • מחיר: 2.75 $ לחודש
  • דירוג Trustpilot: 4.7

קל לשימוש וממשק אופטימלי הוא סימן ההיכר של CyberGhost. ספק זה מציע בסך הכל 577 שרתי VPN בגרמניה הפרוסים על פני 3 מיקומים שונים כדי להציע את אחד מחוויות הזרימה והטרנינג הטובים ביותר בכל הענף..

CyberGhost אינו’זה לא יקר או שתוכנית השלוש שלה עולה 2.75 דולר לחודש, וזה מאוד סביר בהתחשב בעובדה שספקים רבים גובים כמעט את אותו המחיר אבל מציעים הרבה פחות מ- CyberGhost.

התכונה הטובה ביותר של CyberGhost היא האפליקציות שלה, הזמינות לכל הפלטפורמות הפופולריות ויש להן אפשרויות ייעודיות למשימות שונות שתרצו לבצע..

CyberGhost אינו שבר בחזית האבטחה משום שהיא מציעה הצפנה ברמה הגבוהה ביותר, הגנת דליפות DNS, מתג להרוג, תאימות פרוטוקול חזקה ומדיניות אפס יומנים בכדי להבטיח כי פרטיותך תישאר מוגנת באינטרנט הגרמנית..

זה’זו אחת האפשרויות הטובות ביותר לעקוף את הבלוקים הגיאוגרפיים בנטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים. CyberGhost הוא אמין סופר ואינו מציע במהירויות דלילות. עבור מעריצי הסטרימינג הגרמניים, CyberGhost הוא קנייה נהדרת.

אם אתה רוצה ליצור אינטראקציה עם CyberGhost בגרמנית, הספק מציע גם את המתקן הזה.

סקירה מעמיקה מלאה של הספק ניתן לקרוא כאן.

VPN Cyberghost עבור גרמניה

גורמים לחיפוש אצל ספק VPN טוב לגרמניה?

עבור משתמש אינטרנט המתגורר בגרמניה כרגע, יש הרבה מגבלות ובעיות פרטיות המשפיעות עליו ישירות.

VPN מספיק טוב עבור גרמניה יכול בקלות לאפשר לכל המשתמשים הללו לעקוף את האיומים וההגבלות הללו ולגשת לחוויית אינטרנט בטוחה ומשוחררת יותר. כאן’הופעה:

סוגיות פרטיות עיקריות של משתמשים

גרמניה היא חברה בברית עיניים 14. אם אתה לא’אני לא יודע הרבה על הברית הזו, אתה מציב את הפרטיות המקוונת שלך בסיכון מדהים.

ברית 14 עיניים היא קבוצה של מדינות שיש להן הסכם בנושא מודיעין ושיתוף נתונים. כל מדינה שהיא חברה בברית זו מחויבת לאסוף נתונים.

עבור למשל אם ארה”ב רוצה נתונים על היסטוריית הגלישה שלך, היא יכולה לבקש מהרשויות הגרמניות לאסוף את הנתונים שלך ולמסור להם, וגרמניה תצטרך להיענות לבקשה.

המטא נתונים של תושבי גרמניה – משתמשי אינטרנט מאוחסנים לרוב על ידי ספקי האינטרנט במשך תקופות העולות על 10-12 שבועות לפרקים. וזה הנתונים המדויקים שממשלת גרמניה יכולה לדרוש מכל זמן מספקי האינטרנט הללו והם יצטרכו לעמוד בהם.

Bundesnachrichtendienst (BND) הוא ארגון בגרמניה שמטפל במשימת ניטור, איסוף ושליחת נתונים שנאספו מכל משתמשי האינטרנט ברחבי גרמניה, אתה יכול להיות בטוח שאתה בהחלט מרגל אחריו..

אם אתה סומך על חוקי ה- GDPR החדשים של האיחוד האירופי, אשר הופכים אותם חובה לכל מי שאוסף את המידע שלך לעשות זאת ברשותך המפורשת, להגן עליך, חשוב שוב. זה’מכיוון ששימוש לרעה במידע וריגול ממומן על ידי הממשלה עדיין משתוללים.

עבור משתמשי אינטרנט גרמניים, פרטיות בלבד היא הגורם החשוב ביותר ההופך את השימוש ב- VPN חזק ומאובטח הכרחי.

VPN מצפין את הנתונים שלך ומעביר אותם דרך מנהרות מאובטחות תוך הסתרת כתובת ה- IP המקורית שלך כדי לעצור כל סוכנות ממשלתית או כל אחד אחר לרגל אחריך או לפלוש לפרטיות שלך באופן מקוון.

  نحوه تماشای Netflix آمریکایی با VPN - راهنمای تنظیم آسان آسان برای دستگاه های Android و Mac

טורנינג מסוכן בלי VPN בגרמניה

אימה נעשית על ידי מיליוני משתמשים ברחבי העולם ומשתמשי גרמניה אינם יוצאים מהכלל. אבל ההתמכרויות לטורנות מבלי לכסות VPN בגרמניה זה כמו טיפשות רגילה לאור החוקים המחמירים נגד הורדה או אפילו שיתוף של חומר המוגן בזכויות יוצרים.

טרנינג הוא חוקי בגרמניה, אך בהחלט ניתן לקבל סטירות בקנס עיקרי או אפילו לקבל תקופת מאסר בכל מקרה, אם אתה מבצע הפרת זכויות יוצרים..

אנו אף פעם לא תומכים במשתמשים לבצע הפרות זכויות יוצרים, וגם איננו מעודדים משתמשים להוריד תוכן באופן לא חוקי באמצעות טורנטים, אך זה נועד לגרום למשתמשים ליהנות מהאינטרנט החינמי וזה יכול לקרות רק אם אתה משתמש ב- VPN.

VPNs הטובים ביותר בגרמניה הם אלה שיש להם שרתים ייעודיים לפעילות Torrenting / P2P, מציעים מהירויות מהירות ו’לא מדליף את ה- IP שלך. הם לא צריכים’אני גם לאחסן כל סוג של יומנים בכלל.

עקיפת הגבלות גיאוגרפיות באתרי סטרימינג

אינך יכול לגשת לנטפליקס ארה”ב, הולו, אמזון פריים או אפילו BBC iPlayer בגרמניה, בגלל מגבלות גיאוגרפיות. אבל ההגבלות לא’פשוט ישפיע על אתרי הסטרימינג האלה. אם אתם נוסעים מחוץ לגרמניה, ניצחתם’לא תוכל להזרים הרבה מהערוצים הגרמניים המועדפים עליך או תוכן אחר בגלל אותן מגבלות גיאוגרפיות.

נוסף על כך, ל- YouTube יש את הגרסא הגדולה ביותר שלה בגרמניה. העולם’שירות הסטרימינג החינמי הגדול ביותר אינו מציע הרבה מתוכנו במדינה. הסיבה לכך מכיוון ש- GEMA (קבוצה לזכויות מוסיקה גרמנית) קיימה סכסוך ארוך טווח עם האתר שמסרב להתיישב..

אבל את כל הבעיות הללו בהזרמת התוכן המועדף עליך ניתן לפתור בקלות אם תשקיע ב- VPN מספיק טוב עבור גרמניה.

VPNs הגדולים הללו יכולים בקלות לעקוף את רוב המגבלות הגיאוגרפיות הללו בקלות מדהימה. ורבים מהם אף מציעים שירותי ערפול כדי להבטיח גישה נוחה יותר לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים אלה.

הגנה מפני איומי Wi-Fi ציבוריים

לא משנה היכן אתה נמצא בעולם, אם אתה ניגש לרשתות Wifi ציבוריות או משותפות, אתה זקוק להגנה מ- VPN. התקפות אדם באמצע אינן רק נפוצות אלא צורת הפריצה החזקה ביותר שקיימת שם בחוץ, משום שהיא קלה יותר למשתמשים להתחבר לרשתות כל כך נפגעות מאשר בכל מקרה אחר.

אז מכיוון שבדומה לשאר העולם, לגרמניה יש גם מערכות Wifi ציבוריות, אתה זקוק ל- VPNs שיכולים להרשות לעצמם הצפנה ותמיכה פרוטוקולית כדי להגן על בטיחות המכשיר שלך באמצעות חיבורי אינטרנט ציבוריים כמו זו..

הגורמים העיקריים שיש לקחת בחשבון בעת ​​אפשרות ל- VPN הגרמני הטוב ביותר

אסור לשמור ביומני פעילות המשתמש. ה- VPN הטובים ביותר פועלים תמיד לפי מדיניות רישום אפס. הם לעולם לא שומרים את המידע האישי שלך, היסטוריית הגלישה או נתונים רגישים אחרים המאוחסנים בשרתיהם. ספק’מדיניות רישום הכניסה מוזכרת במפורש במדיניות הפרטיות שלה, ולכן עברנו על כל ספק’מדיניות הפרטיות שלה כדי להבטיח שהם לא’לא לשמור כל סוג רגיש של יומנים.

הצפנה בדרגה צבאית ופרוטוקול OpenVPN. שני הגורמים הללו הם ההיבטים החשובים ביותר של VPN’ארסנל האבטחה של. ההצפנה של AES-256 בדרגה צבאית היא הצפנת ההצפנה המאובטחת ביותר שכן אי אפשר לפענח נתונים המוצפנים תחתיו. פרוטוקול OpenVPN הוא פרוטוקול המנהור המאובטח ביותר בעולם כרגע, ומבטיח שלעולם לא ניתן לפרוץ חיבורי אינטרנט לשימוש.

כמה VPNs מציעים אפילו יותר תכונות אבטחה חדשותיות כמו VPN כפול כדי להעניק למשתמשים רצועת אבטחה נוספת.

חובה להציע שרתים ממוטבים ומהירים בגרמניה. אם אתה נוסע מחוץ לגרמניה ואתה צריך לצפות בתוכן מהטלוויזיה הגרמנית באופן מקוון, אתה יכול לעשות זאת רק אם ה- VPN שלך מציע שרתים גרמניים.

אבל זה’אין מספיק שרתים בגרמניה, הם חייבים להיות מותאמים באופן תומך בביטול החסימה מחו”ל ומהר כדי להציע חווית פרימיום.

ביטול החסימה של יכולות לאתרי סטרימינג. רשת שרת גדולה ומפוזרת היטב. כדי לבטל את החסימה של Netflix US או BBC iPlayer בגרמניה, אתה צריך להיות VPN שמציע שרתים שיכולים לבצע פעולות אלה בקלות. לתת’נאמר אם VPN לא’אין לי שרתי ארה”ב טובים, זה ניצח’לא בטל את החסימה של נטפליקס ארה”ב ומכאן’זה לא מתאים לך.

ידידותית מפתה. על ה- VPN לתמוך בטורנינג ולהציע שרתים ייעודיים ומהירים למשימה. מצד שני, זה לא אמור לדלוף את ה- IP שלך דרך דליפות WebRTC או DNS.

חייב להיות מתג להרוג: במקרה של ניתוק ה- VPN, צריך להיות מתג להרוג כדי להגן עליך מפני חיבור לאינטרנט בטעות ללא כיסוי מתאים, ובכך לחשוף את ה- IP האמיתי שלך באינטרנט. כל ה- VPN המובילים של גרמניה ברשימה שלנו מציעים תכונה זו.

  نحوه تماشای بزرگسالان شنا آنلاین پخش مستقیم جریان - برنامه کامل در اینجا

אמנם ישנם מאות ספקי VPN הפועלים בענף בימינו ורובם יכולים להציע פיצ’ר או שניים מהרשימה שלמעלה, אך אם אתה רוצה שכל התכונות הללו יהיו נוכחות בשירותך יחד עם ביצועים מהשורה הראשונה, אז VPNs הגרמניים המומלצים המובילים שלנו הם ההימור הבטוח ביותר שלך.

VPNs שיש להימנע ממנו בגרמניה

הרבה VPNs מבטיחים לירח אך לרוב לא’לא יביא את התוצאות הצפויות. מה’זה שבעייתי עוד יותר הוא שיש VPNs שאינם בטוחים להירשם אליהם, מכיוון שהם סובלים ממספר בעיות או שהם עצמם מעורבים בפעילויות מצערות..

להלן רשימת VPN שכדאי להימנע מהם בגרמניה:

VPN של Shellfire

ה- VPN הזה פשוט לא עושה זאת’לא עובד כדי לשרת כל מטרה. זה סובל מדליפות IP, נכון’לא בטל את החסימה של Netflix, לא’לא תומך בטורנינג, אין תמיכה בצ’אט חי ויישומי הלקוחות שלו אינם ידידותיים למשתמש כלל. נוסף על כך, התוכניות יקרות למדי. הימנע מכל VPN זה בכל מחיר.

OperaVPN

למרות האיכות לביטול החסימה של Netflix, OperaVPN נעדרת תאימות בין פלטפורמות. זה’זה יותר משירות פרוקסי ולא’אני לא מציע את רמת האבטחה הנדרשת כדי להציע חוויה מספיק טובה כ- VPN גרמני.

ZenVPN

VPN זה רושם את ה- IP שלך ובשבילנו, זה מפסק העסקות הגדול ביותר מכולם. נוסף על כך, ניצחת’אל תשתמש יותר מ -5 ג’יגה-רוחב פס בכל יום, גם אם אתה מבצע עסקה בתשלום. ZenVPN אינו מתאים כלל אם אתה מחפש VPN גרמניה מתאים.

הוא VPN חינם שמתאים לגרמניה?

התשובה היא לא גדול!

למה?

VPNs בחינם תמיד ייראו טוב כשאתה משווה אותם עם ספקים בתשלום המציעים לעיתים תכניות שעולות דמי מנוי של עשרות דולרים. אבל זה’ושם נעצרים היתרונות של VPNs בחינם.

לשירותי VPN בחינם לרוב יש מגבלות רוחב פס ומהירות בהשוואה לשירותים בתשלום.

יתר על כן, מלבד בעיות ביצועים אלה, VPNs בחינם אינם מאובטחים משום שהם משמרים יומני משתמשים, מוכרים נתוני משתמש או אפילו מציגים מודעות מיותרות מכיוון שזו הדרכים בהן הם עובדים בשורות התחתונות שלהם..

אני לא’אני ממליץ לך ללכת ל- VPN בחינם בגרמניה כי זה’עדיף לאכול כמה דולרים מאשר לפגוע בחוויית האינטרנט שלך ובביטחון בגלל הקסם שבחינם.

חוקים לשמירת נתונים גרמניים

חוקים הנוגעים לשמירת נתונים עברו היסטוריה מורכבת בגרמניה.

ממשלת גרמניה ניסתה להכניס חוקים המחייבים לאסוף נתוני משתמשים במידה הגבוהה ביותר, אך נכון לעכשיו חוקים אלה הושעו.

החוק העיקרי בנושא שמירת נתונים שהועבר בשנת 2015, מחייב ספקי שירותי אינטרנט לאסוף מטא נתונים של משתמשים.

חוק זה מוחזק כרגע, אך קיים חשד נרחב לכך שספקי האינטרנט בגרמניה ממשיכים לאסוף ולאחסן מטא נתונים של משתמשים עד 10 ימים..

גרמניה היא גם חלק מברית 14 העיניים, מה שהופך אותה למיקום מסוכן בכל הנוגע לפרטיות המשתמשים מכיוון שמדובר בברית לחלוקת נתונים בה כל מדינה חברה יכולה לשלוח צו איסור פרסום למדינה אחרת למידע על המשתמש והאחרון יבצע צריך לעמוד בזה.

עם זאת, בגרמניה אין כיום חוק שיכול לאלץ את ספקיות האינטרנט או רשויות אחרות למלא אחר הוראות איסור פרסום. אפילו יישום דלתות אחוריות לאיסוף נתונים אינו נתמך בחוק.

חוקי שמירת הנתונים בגרמניה הם עכורים ולעתים קרובות לא ברורים, וההסבר המלא שלהם אינו נמצא תחת היקף מאמר זה, אך עליכם לדעת שגרמניה די לא בטוחה מבחינת הגנה על פרטיות המשתמשים באופן מקוון, כך שאינכם יכולים להשאיר את קצוותכם פתוחים. וחסרי ביטחון.

אך האם VPN חוקי בגרמניה כדי לאפשר לך לקבל הגנה מחוקים כאלה? כן, חוקי לחלוטין, לכן לא כדאי לך’אני לא מפספס את ההזדמנות להשיג אנונימיות מקוונת מאובטחת מדי.

עטוף דברים

גרים בגרמניה, אתה בהחלט צריך להירשם ל- VPN היום ואם אתה לוקח את ההחלטה הזו, Surfshark היא הבחירה מספר 1 שלנו כ- VPN הטוב ביותר עבור גרמניה. תמורת 1.99 דולר לחודש בתכנית לשנתיים, זה’זה השירות המתאים ביותר לבטיחות, ביצועים ויציבות.

גם שאר מס ‘4 נהדרים ועכשיו זה תלוי בבחירה האישית שלך לגבי איזו מהן תבחר. אז אל’אל תבזבזו יותר מדי זמן לפני שתקבלו זמן כזה ותאבטחו את פרטיותכם ברשת.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me