חמשת ה- VPN הטובות ביותר לצרפת 2020: גלישה מאובטחת + סטרימינג

בהיותה חלק מהאיחוד האירופי, בצרפת יש אחת מהתקנות החזקות ביותר בנושא פרטיות נתונים. תקנות אלה מבטיחות למשתמשים’ מידע דיגיטלי ופרטיות מוגנים.

עם זאת, בחקיקה יש פרצות המאפשרות לממשלה לעקוב אחר אזרחיהן’ פעילויות דיגיטליות.

חיבור VPN הוא האפשרות הטובה ביותר לחיבור אינטרנט 100% מאובטח ובטוח ללא כל מסלול.

ה- VPN הטוב ביותר לצרפת

שרתי ה- VPN הטובים ביותר לצרפת

 1. PureVPN: ה- VPN הטוב ביותר לצרפת. עם 42 שרתים ייעודיים בצרפת, האפשרות מעניקה לך גישה לכל מאפייני הבטיחות החיוניים של VPN במחיר של 2.91 $ לחודש
 2. Surfshark: בחירת VPN משתלמת. משתמשים מקבלים גישה 3 שרתים מקוריים לצרפת המסכה את כל הפעילות המקוונת שלהם במחיר של 1.99 $ לחודש בלבד
 3. Ivacy: ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב. 9 שרתים בצרפת כדי לספק לך את התוצאות הטובות ביותר עם טורנטים. עסקה אמיתית במחיר של 2.25 $ לחודש בלבד
 4. ExpressVPN: שרתים מהירים ביותר עבור VPN. 3 שרתים ייעודיים לצרפת. אין פיגור ומהירות אינטרנט לקויה על ידי בחירת ספק VPN זה במחיר של 8.32 $ לחודש
 5. CyberGhost: ה- VPN הטוב ביותר לביטול החסימה של תוכן. עם 440 שרתים צרפתיים ייעודיים, ספק זה שומר על האינטרנט שלך ללא מגבלות על $ 2.75 לחודש

מדוע להשתמש ב- VPN בצרפת?

רשת פרטית וירטואלית (VPN) מאבטחת את חיבור האינטרנט שלך, מסתווה את זהותך הדיגיטלית ומבטיחה כי הגלישה שלך לא תתבצע במעקב אחר צורה או צורה שהיא.

מכיוון שצרפת הינה חברה בברית המודיעינית המוקפדת של 9 עיניים, ניתן לפקח על כל פעילות משתמשים מתוך הארץ אם אחת מהמדינות החברות ראתה שהיא נחוצה.

לא רק ש- VPN שומר על בטיחותך מפני כל צורה של מעקב, אלא שהוא גם נותן לך גישה לתכנים מוגבלים גיאוגרפיים אחרים ממדינות אחרות, כמו גם נותן לך גישה לתוכן מקומי שעשוי להיות בלתי זמין לצופים מחוץ לצרפת..

5 VPNs הטובים ביותר לצרפת 2020

להלן 5 מיטב ה- VPN הצרפתי הטובים ביותר המתוארים על סמך התמחור שלהם, השרתים, התאימות, פרוטוקולי ההצפנה והתכונות המיוחדות שהם מציעים.

1. PureVPN - ה- VPN הטוב ביותר לצרפת

 • מחיר: 2.91 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 5.0

PureVPN מתבלט כמשולב האידיאלי של כל תכונות ה- VPN החיוניות תוך שהוא קל על הארנק.

PureVPN, הפועל מחוץ להונג קונג, מאפשר למשתמשים להשתמש בשרתים 2000+ שפועלים מכ -140 מדינות. בנוסף משתמשים מקבלים גישה אל 14 שרתים צרפתיים ייעודיים, המאפשר גישה לגולשים לתוכן צרפתי.

למשתמשים’ צרכי בידור, זה מבטל את החסימה של נטפליקס ואתרי סטרימינג פופולריים אחרים כמו BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu, ואפילו דיסני פלוס..

משתמשים יכולים גם לקוות ליהנות מחיבורים סימולטניים ב -5 מכשירים נפרדים, כמו גם במכשירי ה- Kindle והבית החכם שלהם.

בנוסף לשימוש בהצפנת AES-256 סיביות העוקבת אחר פרוטוקול OpenVPN, הוא יכול להציע תמיכה גם ב- PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec בכדי להבטיח אבטחה מרבית..

חלק מהתכונות החשובות האחרות שמשתמשים יכולים לקוות להשתמש בהן כוללות מנהור מפוצל, כתובות IP ייעודיות והגנה על מנות עמוקות (DPI) בזמן השימוש בסיקור..

מקצוענים

 • 14 שרתים צרפתיים ייעודיים.
 • 5 חיבורים בו זמנית.
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה.
 • מבטל את החסימה של נטפליקס, הולו ודיסני+

חסרונות

 • ממשק המשתמש צריך להשתפר.

2. Surfshark - בחירת VPN משתלמת

 • מחיר: 1.99 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 4.4

למשתמשים שלא’אני לא רוצה להישאר ללא הגנה ברשת אבל גם לא’אני לא רוצה לצאת מהוצאות כספיות עבור VPN אמין, Surfshark היא הבחירה הטובה ביותר בזכות העסקאות הרגילות שלה.

Surfshark, הממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, מתגאה ב -1040 שרתים ומעלה הפרוסים על 140+ מדינות. אלה כוללים את 3 השרתים הייעודיים בצרפת שמבטיחים כי המשתמשים יוכלו להמשיך לגשת לתוכניות המועדפות עליהם בטלוויזיה TV5 Monde, France24 ו- BFM..

משתמשים יוכלו ליהנות גם מתכונות אלה כולל מכשירים ללא הגבלה הפועלים במשתמשי Windows, Mac, iOS, Android ו- Linux.

הוא מגיע עם הצפנת AES-256-GCM התומכת בכל הפרוטוקולים העיקריים כמו PPTP, L2TP, IKEv2 בנוסף לפרוטוקול OpenVPN הסטנדרטי..

התכונה הטובה ביותר שלה היא מצב ההסוואה שמוסיף שכבה נוספת של אבטחה ואנונימיות למשתמשים ברשת עד כדי כך ש- ISP משלך יכול’אני לא אומר לך’משתמש מחדש ב- VPN.

מקצוענים

 • יש את המבצעים הטובים ביותר ל- VPN המוצעים.
 • תמיכה במכשירים ללא הגבלה.
 • תאימות ל- Mac, Android ו- iOS.
 • מדיניות ללא יומנים.

חסרונות

 • שירות הלקוחות צריך להשתפר.

3. ExpressVPN - ספק השירות המהיר ביותר בשנת 2020

 • מחיר: 8.32 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 5.0

ExpressVPN עומד בראש וכתפיים מעל לתחרות כשמדובר במהירויות שרת מהירות.

עם מרכז הפעילות שלה באיי הבתולה הבריטיים, משתמשים מקבלים גישה ליותר מ -3000 שרתים, הממוקמים ב -160 מיקומים ברחבי 94 מדינות ברחבי העולם. זה כולל 3 שרתים צרפתיים ייעודיים בצרפת.

הוא מציע תמיכה בכניסה עם מספר כניסות תוך שימוש בקידוד AES-256-CBC. בנוסף, פרוטוקולי OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 ו- PPTP נתמכים מה שמוסיף לביטחון הכללי שלה.

חלק מהתכונות הבולטות האחרות שמשתמשים יכולים לקוות ליהנות מהן כוללות שימוש ב- Fire TV ו- Apple TV. התכונה הבולטת היא נעילת הרשת, מתג kill-to-the-art אוטומטי שמגביל את כל תעבורת האינטרנט ברשת במקרה של הפרעה בחיבור האינטרנט..

מקצוענים

 • 3000 שרתים המהירים ביותר ב -160 מדינות.
 • 5 חיבורים בו זמנית.
 • נעילת רשת (מתג ההרג האוטומטי הטוב ביותר).
 • תומך בביטקוין ובקריפטו מטבעות אחרים.

חסרונות

 • אפשרות VPN היקרה ביותר.

4. Ivacy - VPN 2020 המרתק הטוב ביותר

 • מחיר: 2.25 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 5.0

Ivacy הוא שירות VPN זה’זה תוכנן למשתמשים המסתמכים על טורנטים כדי לגשת לכל תוכניות הטלוויזיה והסרטים האהובים עליהם.

היא פועלת מסינגפור, ומונה 1000+ שרתים ב 100- מדינות. בנוסף, יש לו 2 שרתים צרפתיים ייעודיים במקרה שמשתמשים ירצו להשתמש בהם כדי לגשת לתוכן צרפתי מקומי.

Ivacy תומך בחמש כניסות מרובות המצוידות בהצפנה AES-256-GCM סטנדרטית בתעשייה יחד עם פרוטוקולי L2TP ו- IKeV2.

תכונת השיא שלה היא אפליקציית IvacyPrime, תכונה יעילה המעניקה לחיבור שלך עוצמה מספקת כדי לעקוף את חומת האש הגדולה של סין.

מקצוענים

 • 2 שרתים צרפתיים ייעודיים.
 • 5 חיבורים בו זמנית.
 • אפליקציית IvacyPrime לביטול חסימת ה- VoD.
 • מנהור מפוצל לסיבוב.

חסרונות

 • התמיכה הטכנולוגית צריכה להשתפר.

5. CyberGhost - ה- VPN הטוב ביותר לביטול החסימה של תוכן

 • מחיר: 2.75 $ לחודש
 • דירוג Trustpilot: 4.7

ישנם מעט VPNs שיכולים לפתוח את כמות התוכן ש- CyberGhost יכולה, מכיוון שהיא בנויה בהתאמה אישית למשתמשים הגולשים באינטרנט במשך שעות ארוכות..

כשהיא פועלת מרומניה, היא מבטלת חסימה וכמות מדהימה של פלטפורמות סטרימינג מקוונות בזכות 6000 השרתים שלה ב 90+ מדינות, תוך שהיא מבטיחה לך להימנע מכל בריתות המעקב המוני..

יש לזה גם מדהים 440 שרתים צרפתיים ייעודיים, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג לגישה לתוכן צרפתי מוגבל גאוגרפי מקומי.

הוא מציע 7 כניסות מרובות המאובטחות באמצעות קידוד AES-256 סיביות, עם מפתח RSA-4096 ו- SHA384 לאימות hash, הנתמך על ידי פרוטוקולי OpenVPN, L2TP-IPsec ו- PPTP.

התכונות הבולטות שלו חייבות להיות מרכז הנתונים NoSpy (שרת ייעודי המשתמש ב- uplink ייעודי כדי לחזק את ההצפנה של 256 סיביות) ולהעניק למשתמשים גישה לטלוויזיית Nvidia Shield ומכשירי Firestick..

מקצוענים

 • 440 שרתים צרפתיים ייעודיים.
 • 7 חיבורים בו זמנית.
 • תומך ב- Nvidia Shield TV ו- Firestick.
 • מרכז נתונים NoSpy עם uplink ייעודי.

חסרונות

 • מהירויות חיבורים יכולות לפגר לפעמים.

חוקים צרפתיים העוסקים בפרטיות

החוק העיקרי העוסק בפרטיות מקוונת בצרפת הוא האיחוד האירופי’תקנה כללית להגנת נתונים (GDPR). עם זאת, החוק מאפשר לכל המדינות המונות 50 מדינות להעביר חוקים לאומיים משלהן עם תיקונים המותאמים לצרכיהם הלאומיים.

החוק המתוקן בצרפת הוא LOI n ° 2018-493 du 20 juin 2018 יחסית à la protection des données personnelles (חוק הגנת המידע הצרפתי להגנת האזרחים). זה מעניק לאזרחים את הזכות לשלוט על מי שיש להם גישה ופיקוח על הפעילות הדיגיטלית שלהם.

זה גם מגביר את כוחה של הרשות הצרפתית להגנת נתונים’סמכויות ההתמודדות עם גורמים המפרים את התקנות החדשות. עם זאת, יש לו סעיף המאפשר לממשלת צרפת להסיט חלק מהוראות האינטרס לביטחון לאומי אם היא תמצא שהיא נחוצה.

האם פעילות האינטרנט שלך מאובטחת בצרפת?

על הנייר, כן. אזרחים צרפתים יצטרכו לקבל הודעה על ידי כל אתר אינטרנט בו הם מבקרים אודות כמות הנתונים שנרשמת וניתן להם אפשרות לבטל את הסכמתם.

עם זאת, לחוק הגנת המידע נקבע הוראה המעניקה לממשלת צרפת את הסמכות לוותר על דרישות אלה אם היא רוצה, ללא אישור או הודעה מוקדמת..

מכאן, המשתמשים ניצחו’אני לא יודע במשך תקופה ארוכה אם הם אכן רודפו על ידי הממשלה.

זה היה הופך את השימוש ב- VPNs הכרחי כדי להבטיח שלא היה מעקב אחר פעילות המשתמשים באופן מקוון ולשמור על חיבור מקוון אנונימי ובטוח..

כיצד להשיג כתובת IP צרפתית

שירות VPN טוב ואמין ככל הנראה ייתן לך אפשרות לבחור מבין אלפי שרתים הממוקמים במאות מדינות שונות, זה אמור לכלול את צרפת.

ייתכן שתרצה שכתובת IP צרפתית תיכנס לתוכן מקומי שעשוי להיות נעול גיאוגרפי.

לקבלת כתובת IP צרפתית, בצע את הצעדים הבאים:

 1. הירשם כמנוי לשירות VPN אמין, הבחירה המומלצת היא PureVPN.PureVPN לצרפת
 2. הורד והתקן את אפליקציית PureVPN בהתקן שבחרת (אתה יכול להשתמש בו על 5 מכשירים שונים בבת אחת)
 3. הזן את פרטי הכניסה שלך ובחר שרת צרפתי.
 4. תעשה את זה’בחרנו במצב המתאים, כלומר חופש אינטרנט.
 5. פעם אתה’התחבר מחדש, המשך לגלוש והזרם את כל התוכן הצרפתי המועדף עליך.

שאלות נפוצות בנושא VPN הטוב ביותר בצרפת

האם VPN חוקית בצרפת?

כן, השימוש ב- VPN הוא חוקי לחלוטין בצרפת. עם זאת, אם אתה’אם נתפס שוב בביצוע כל סוג של פשע דיגיטלי, כלומר פריצה, הונאה, גניבה מקוונת או זיוף עם חיבור VPN, זה עדיין נחשב לפשע שעונש על פי חוק.

מה’זה ה- VPN החינמי הטוב ביותר בצרפת?

ישנם מאות VPN המציעים שירות בחינם.

עם זאת, בנושאים כמו מצערת מהירות, שיעורי ניתוק גבוהים ובעיקר, אין ערבויות לשמירת יומנים, מומלץ לבחור במקום שירות בתשלום..

מה’זה ה- VPN הזול ביותר לצרפת?

ישנן מספר אפשרויות שאתה יכול לבחור בהן:

PureVPN היא הבחירה הטובה ביותר שכן היא מציעה מגוון מדהים של פיצ'רים בקצת פחות מ- $ 3

לחלופין, Surfshark היא האופציה המוחלטת לתקציב מכיוון שיש לה מספר תכונות שימושיות בפחות מ- $ 2

Ivacy, זמין במחיר של $ 2.25 בלבד, הוא VPN נוסף וידידותי לתקציב המותאם להקלה וסטרימינג.

האם אני זקוק ל- VPN כדי לצפות בנטפליקס?

לא, נטפליקס נגישה בקלות בתוך צרפת. עם זאת, אתה’אני עדיין צריך VPN עם שרתים ייעודיים אם ברצונך לגשת לתוכן שמוגבל גיאוגרפי ב- Netflix.

סיכום

בעוד שהחוק מגן על הזכויות הדיגיטליות של אזרחי צרפת, יש מידה לא קטנה של אי וודאות באשר לאילו מידע ניתן לרשום על ידי הממשלה וחברי ברית 9-Eyes אחרים..

שימוש ב- VPN יכול לחזק את האבטחה של חיבור האינטרנט שלך ולהקפיד על פעילות דיגיטלית פרטית. PureVPN תהיה האפשרות הטובה ביותר אם ברצונך להבטיח לעצמך חופש מקוון מלא במדינה.

Surfshark היא אלטרנטיבה שיכולה לתת לך גישה לשלל תכונות חשובות, בתקציב קפדני. תגובה למטה כדי ליידע אותנו על החוויה שלך עם ספקי VPN אלה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me