نحوه تماشای آنلاین PSL 2018 بصورت رایگان و بدون کابل

HBL PSL 2019 مجهز به فوق ستاره های کریکت دار ملی و بین المللی مانند شهید افریدی و AB De Villiers حتی بزرگتر و بهتر از زمان گذشته خواهد بود!

اکنون در چهارمین فصل خود ، این مسابقات وعده می دهد بهترین بازیکنان سرگرمی کریکت با 6 تیم برای کسب عنوان قهرمان!

و برای اطمینان از اینکه اهدا نمی کنید’حتی یک ثانیه از همه اقدامات و درام های این مسابقات عالی را از دست ندهید ، در اینجا راهنمای ما در مورد چگونگی تماشای HBL PSL 2019 به صورت آنلاین از هر نقطه جهان از طریق شرکای پخش رسمی و دور زدن محدودیت های جغرافیایی از طریق بهترین VPN است.!

از کجا Will HBL PSL بازی خواهد شد?

قسمت عمده این مسابقات در امارات برگزار می شود’سه شهر بزرگ یعنی دبی ، ابوظبی و شارجه به دلیل نگرانی های امنیتی. با این حال ، این بار ، 8 بازی آخر در پاکستان برگزار می شود!

تورهای بین المللی و آژانس های مسافرتی بسته های ویژه ای را برای هوادارانی که می خواهند به امارات سفر کنند ، برای تماشای اولین دوره این مسابقات در امارات ارائه می دهد ، بنابراین اگر قصد دارید بروید ، پس از آن در این زمینه برای معاملات بسیار خوبی قرار می گیرید..

پخش کنندگان رسمی HBL PSL 2019

سوپر لیگ پاکستان اکنون پاکستان است’بزرگترین تورنمنت ورزشی و بدیهی است ، آن را در طیف گسترده ای از کانال های محلی پخش می شود.

هیچ انتخابی برای کاربران بین المللی وجود ندارد ، همچنین هیئت مدیره کریکت پاکستان برای اطمینان از اینکه می توان این مسابقات را توسط طرفداران این فرانچایز از سراسر جهان مشاهده کرد ، هیچ سنگی از آن نگذاشته است..

در اینجا لیست کاملی از پخش کنندگان رسمی HBL PSL برای مناطق مختلف در سراسر جهان وجود دارد:

گزینه های جریان مستقیم سایت رسمی PSL-t20 (بینندگان پاکستان) /

Cricketgateway (بینندگان بین المللی)

پاکستان PTV Sports، Ten Sports، Geo Super
هند D-Sport ، تلویزیون Airtel ، برنامه جیو
سری لانکا دیالوگ تلویزیون
امارات متحده عربی تلویزیون یوپ
انگلستان کانال 44 UK، A-TV، Prime TV Sky 792
ایالات متحده / کانادا تلویزیون بید
هند غربی جریان تلویزیون
نیوزلند Sky Sports
بنگلادش تلویزیون غازی
آفریقا SuperSport
شمال آفریقا تلویزیون یوپ
استرالیا کانال 44
خاورمیانه OSN Sports

از کجا می توانم بلیط بازی را برای HBL PSL 2019 دریافت کنم?

بلیط psl 2019

بهترین مکان برای تهیه بلیط برای هر مسابقه از طریق مسابقات ، از طریق PSL است’وب سایت رسمی یا از q-tickets.com شریک فروش بلیط رسمی آن. بلیت ها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

 1. بلیط های مسابقه (برای وسایل در یک روز یک تقویم)
 2. پاس جهانی
 3. فصل گذر

بلیط های مسابقه هایی که در پاکستان برگزار می شود از طریق سایت های محبوب تجارت الکترونیکی در پاکستان مانند Yayvo یا از پیشخوان های بلیط استادیوم در دسترس خواهند بود..

نحوه تماشای psl

من به محض اعلام جزئیات بیشتر ، شما را در این موارد به روز خواهم کرد.

نحوه تماشای HBL PSL Live Online?

PSL’شریک رسمی جریان CricketGateway.ae است ، که تمام مسابقات را پخش می کند’مسابقات به صورت آنلاین پخش می شود. اما این گزینه پرداخت می شود و برای دسترسی به کل پخش مستقیم از مسابقات می توانید 14،99 دلار مبلغ صورتحساب پرداخت کنید.

علاوه بر این ، سایت در برخی مناطق به خصوص در خارج از مناطق MENA و جنوب آسیا دارای محدودیت جغرافیایی است ، بنابراین شما باید بهترین جریان VPN را بدست آورید تا نه تنها سایت را از حالت قفل خارج کنید بلکه با مشاهده حق بیمه نیز به شما پیشنهاد می کنیم. تجربه.

برخی دیگر از سایتهای پخش همزمان ، با ارزش و رایگان برای HBL PSL به شرح زیر است:

 • https://www.psl-t20.com/hbl-psl-live-streaming/
 • http://pakistansuperleaguepsl.com/psl-live-streaming/

PSL در Kodi

پیش از این ، برخی از افزودنیها وجود دارد که از طریق آنها می توانید PSL را بر روی Kodi پخش کنید ، اما از این پس ، هیچ افزونه ای وجود ندارد که بتواند با اطمینان بتواند جریاناتی را از این رویداد به شما ارائه دهد..

برخی از وبلاگها از Repo KodiIsrael برای افزودن افزودنی هایی برای پخش مستقیم این رویداد ذکر کرده اند ، اما این ادعاها بی اساس هستند زیرا من در طول آزمایشاتم هیچی پیدا نکردم.

نحوه تماشای HBL PSL در ایالات متحده و کانادا?

با وجود تعداد قابل توجهی از مهاجران آسیایی جنوبی که در هر دو کشور زندگی می کنند ، مسلم است که بسیاری از افراد در آنجا می خواهند PSL 2019 را با تماشای آنلاین به صورت آنلاین دنبال کنند..

بهترین گزینه برای مخاطبان آمریکایی در این زمینه تلویزیون Willow است که پخش کننده رسمی PSL در کشور است.

Willow TV همچنین از طریق وب سایت رسمی خود به صورت آنلاین در دسترس است و از این گذشته ، ارائه دهنده با تقریبا تمام اشکال دستگاه های مشاهده از Firestick ، ​​Apple TV ، Samsung TV ، Android TV و Roku و سایر موارد سازگار است..

این کانال در کانادا نیز موجود است.

ارائه دهندگان کابل زیر تلویزیون Willow را در بسته های خود نیز ارائه می دهند:

 1. ظرف
 2. Fios توسط Verizon
 3. تلویزیون زنجیر
 4. طیف
 5. Google Fiber
 6. Xfinity
 7. حالت مطلوب
 8. CenturyLink

همچنین می توانید Willow TV را در YouTube از طریق کانال رسمی آن تماشا کنید.

زمان بندی مسابقات برای مخاطبان ایالات متحده آمریکا مطابق با زمان استاندارد استاندارد (زمان بندی فقط برای مسابقات برگزار شده در امارات متحده عربی) است:

 • 6: 30:30 زمان استاندارد استاندارد (اولین مسابقه روز)
 • ساعت 11: 00 صبح زمان استاندارد شرقی (مسابقه دوم روز)

همین زمان بندی مربوط به تورنتو ، کانادا نیز هست.

اگر نمی توانید PSL 2019 را در Willow TV تماشا کنید ، می توانید از بهترین VPN استفاده کنید تا CricketGateway.ae یا PTV Sports را مسدود کنید و تمام مسابقات را بصورت آنلاین تماشا کنید.

psl on ptv sports streaming live free

نحوه تماشای HBL PSL در انگلستان?

مجدداً ، مکانی دیگر که در آن آسیای جنوبی را پیدا خواهید کرد بدون اینکه واقعیتی را نادیده بگیریم که جمعیت محلی نیز برای این ورزش بسیار دیوانه است.

انگلستان هنگام مراجعه به PSL گزینه های بسیار بیشتری نسبت به سایر نقاط دارد.

در اینجا لیست کانال هایی که لیگ شگفت انگیز را به صورت زنده در پادشاهی پخش می کنند:

 1. کانال 44 انگلستان
 2. تلویزیون A-Plus
 3. تلویزیون برتر: آسمان 792

کانال 44 و تلویزیون A-Plus کانال های آسیای جنوبی هستند ، بنابراین اگر می خواهید از تبلیغات پاکستانی و سایر نمایش های مربوط به PSL لذت ببرید ، پس پیشنهاد می کنم PSL را در این کانال ها تماشا کنید.

پخش مستقیم می تواند از طریق PTV Sports و CricketGateway.ae در انگلستان برای PSL با استفاده از VPN برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی انجام شود..

PSL در دروازه کریکت

این مسابقات بارها در انگلیس پخش می شود:

 1. 11:30 صبح لندن ، انگلیس (اولین مسابقه روز)
 2. 4:00 بعد از ظهر لندن ، انگلیس (مسابقه دوم روز)

نحوه تماشای PSL در هند?

با وجود دشمنی بین دو کشور همسایه ، میلیون ها نفر در هند علاقه گسترده ای به پاکستان خواهند داشت’رویداد ورزشی برتر برتر یعنی PSL.

بنابراین اگر شما جزو آن دسته از هواداران هندی باشید که به دنبال تماشای PSL 2019 هستید ، D-Sport تمام مسابقات را به صورت زنده پخش می کند.

گزینه عالی دیگر برای طرفداران PSL در هند ، پخش مستقیم مسابقات به صورت آنلاین از طریق CricketGateway.com یا Airtel است. & برنامه های جیو.

مسابقات PSL طبق زمانهای زیر انجام می شود:

 1. 5:00 PM IST (اولین مسابقه روز)
 2. 9:30 PM IST (مسابقه دوم روز)

چند بازی PSL در پاکستان برگزار می شود?

8 بازی پایانی در پاکستان برگزار می شود که پرش بزرگی است از 3 بازی گذشته در این کشور.

مسابقات در ورزشگاه قذافی ، لاهور و استادیوم ملی کراچی برگزار می شود که فینال آن در تاریخ 17 مارس 2019 در دومی برگزار می شود.

اوضاع امنیتی از دو سال گذشته در کشور به طرز چشمگیری بهبود یافته است و این باعث می شود زمان بسیار خوبی برای تماشای مسابقات در ورزشگاه ها باشد.

پاکستان’نخست وزیر فعلی ، عمران خان ، که همچنین یکی از مشهورترین کاپیتان های کریکت کشور بود ، انتظار می رود به فینال بیاید و همچنین سخنرانی در مورد موفقیت PSL.

PSL را در موبایل تماشا کنید

برای کاربران تلفن همراه ، به ویژه کسانی که در سیستم عامل اندروید وجود دارند ، دلایل زیادی برای خوشحالی دارند زیرا می توانند PSL 2019 را از طریق لژیون برنامه های رسمی همه پخش کننده های اصلی تماشا کنند..

PTV Sports ، CricketGateway.com (به اشتراک نیاز دارد) ، WillowTV و PSL’سرویس پخش رسمی رسمی همه از طریق برنامه های رسمی یا از طریق وب سایت های بهینه سازی شده تلفن همراه در سیستم عامل های تلفن همراه در دسترس است.

توجه داشته باشید که در اینجا بسیاری از آنها مانند Willow TV و CricketGateway.com دارای محدودیت جغرافیایی هستند و ممکن است شما به برخی از VPN های بسیار قدرتمند برای جریان یابی و مشاهده PSL از طریق آنها نیاز داشته باشید.

PSL در YouTube است

بهترین بخش در مورد PSL این است که بسیاری از جریان های آن کاملاً رایگان هستند و تماشای تک تک مسابقات را برای طرفداران از سراسر جهان بسیار راحت می کنند.

اما هیچکدام به اندازه تماشای آن از طریق PSL راحت نیست’کانال رسمی YouTube که در حال پخش مستقیم هر مسابقه PSL 2019 است.

این کانال همچنین نکات برجسته ای از مسابقات قبلی ، بهترین لحظه ها ، تجزیه و تحلیل توسط کارشناسان برتر و موارد دیگر ارائه می دهد.

تنها اشکال اینجاست که کیفیت ممکن است گاهی اوقات کمی پایین باشد اما سلام ، داشتن چیزی بهتر از هیچ چیز نیست!

نتیجه

PSL 2019 قرار است با تمام سوپراستارهای Cricketing که برای تاج نهایی بازی می کنند ، روشن شود و طرفداران در حال لذت بردن از تک تک آنها هستند.

برای همه طرفداران ، ماه آینده چیزی بیش از سرگرمی خالص و درام فراوان ارائه نمی شود’با کمک گزینه های دیدنی گسترده که در اینجا در راهنمای ما برای PSL 2019 ارائه شده است ، هر مسابقه یگانه را از دست ندهید.

اگر درمورد این راهنما حرفی برای گفتن دارید لطفاً در نظرات زیر اطلاع دهید!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me