نحوه تماشای بزرگسالان شنا آنلاین پخش مستقیم جریان – برنامه کامل در اینجا

کسانی از ما که با تماشای شبکه کاریکاتور بزرگ شده اند ، همیشه به یاد می آوریم که آرزو می کنیم یک نسخه بزرگ شده از شبکه را تهیه کند’برنامه نویسی بزرگسالان شنا دقیقاً همان چیزی است که پزشک برای ما سفارش داده است “toon-a-holics”, برنامه ریزی صریح تر ، غیر متعارف و غیرمعمول برای بزرگترها.
شنا بزرگسالان’سرویس ویدئو بر روی تقاضا در سال 2013 راه اندازی شد ، و پورتال های اختصاصی نیز از طریق پرتال های اختصاصی خود پادشاهی متحده را به استرالیا نیز ارائه می دهند.

شنا بزرگسالان & شبکه کارتونی

نام بزرگسالان شنا از برنامه زمان بندی استخرهای عمومی ایالات متحده پذیرفته شده است و نشانگر زمانی است که فقط بزرگسالان می توانند از این امکانات استفاده کنند. از آنجا که شبکه کارتون’مخاطبان اصلی (7-15 ساله) در ساعات اواخر شب در خواب هستند ، بزرگسالان شنا هویتی بود که به برنامه نویسی در اواخر شب داده شد که در آن ‘کودکان قطعاً محدود هستند’.

نحوه تماشای جریان بزرگسالان شنا & تلویزیون گرفتن

شنا بزرگسالان است جغرافیایی محدود نیست VoD & سرویس تلویزیون گیرنده و قابل دسترسی از هر نقطه در جهان است. شنا بزرگسالان’پخش مستقیم از 8 PM – 6 AM (ET / PT) در دسترس است ، در حالی که می توانید تمام برنامه های تلویزیونی از دست رفته را از طریق “نشان می دهد”, “توونامی” و “جریانها” بخش در ناوبری اصلی.

نحوه تماشای جریان زنده شنا در بزرگسالان

وب سایت بزرگسالان شنا دسترسی به:

 1. برنامه های تلویزیونی
 2. پخش زنده
 3. جریان ویلیامز
 4. ماراتن ها
 5. تونامی
 6. بایگانی
 7. موسیقی
 8. بازی ها

بزرگسالان شنا برخی از شگفت انگیز ترین سرگرمی های متحرک طنز و صریح بزرگسالان از جمله:

 1. عیسی سیاه
 2. مرغ ربات
 3. فیلمهای خانگی
 4. ریک & مورتي
 5. پدر آمریکایی
 6. حمله به تایتان
 7. Boondocks
 8. پارازیت – ماکسیم
 9. به علاوه ، صدها فیلم انیمیشن ، کارتون و انیمیشن دیگر.
  俄罗斯7大最佳VPN服务–在俄罗斯旅行时绕过互联网审查

برنامه شنا بزرگسالان

برنامه کامل بزرگسالان شنا در ارائه دهنده موجود است’وب سایت در ناوبری صفحه اصلی است و می توانید به اینجا دسترسی داشته باشید.

برنامه شنا بزرگسالان

برنامه بزرگسالان شنا علاوه بر امکان مرتب سازی برنامه نویسی بر اساس تاریخ ، نمایش و منطقه ، برنامه نویسی روز به روز را فراهم می کند. علاوه بر موارد فوق ، می توانید برنامه زمان بندی را نیز بررسی کنید’پخش برنامه از کانال تلویزیونی و برنامه پخش مستقیم بزرگسالان شنا.

سامورایی جک – فصل 5 برمیگردد Toonami

برای آن دسته از ما که بیش از یک دهه منتظر بازگشت یک تنه سامورایی در حال گذر از غروب خورشید هستیم ، تریلر ششم فوریه در AdultSwim’کانال رسمی YouTube بیش از یک یادآوری بود:

#JackIsBack و کودکی من هم همینطور است

– جان هریتونتون (sunburstguru) 8 فوریه 2017

و بعد تیزرها ادامه می دهند:

مبارک؟ # JackIsBackpic.twitter.com / 2RiqVh49ZC

– [شنا بزرگسالان] (adultswim) 24 ژانویه 2017

در یازدهم فوریه 2017 ، AdultSwim افسانه افسانه را دوباره زنده می کند “سامورایی جک نامید” ساعت 11 پ.م. وقت شرقی.
نویسنده & خالق گندی تارتاکوفسکی به عنوان تهیه کننده اجرایی در AdultSwim باز خواهد گشت’برنامه نویسی Toonami برای 5مین دوره از 4 جوایز Primetime Emmy ، 6 جوایز Annie و 1 سریال انیمیشن برنده جوایز OIAF.

برنامه بزرگسالان شنا TOONAMI جریان پخش جریان

TOONAMI بزرگسالان شنا بود’انیمیشن بزرگسالان & بخش برنامه نویسی کارتونی در سال 2012 آغاز شد. این بخش خاص از برنامه نویسی بزرگسالان شنا به ژانرهای انیمه اکشن از ایالات متحده و ژاپن اختصاص یافته است. برنامه بزرگسالان شنا شنا TOONAMI از طریق وب سایت رسمی موجود است و می توانید با کلیک بر روی آن پیدا کنید ‘تونامی’ روی ناوبری صفحه اصلی.

برنامه شنا توونامی بزرگسالان

هنگامی که در بخش TOONAMI هستید ، به راست و راست خود نگاه کنید برنامه همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، دکمه باید در منوی ناوبری قابل مشاهده باشد.

شنا بزرگسالان’نمایش اریک آندره

نمایش اریک آندره ، کمدین ، ​​اریک آندره به دلیل طنز طنز و تقلید از نمایش های گفتگوی معمولی مشهور است. این نمایش شهرت گسترده ای در بین طرفداران دارد که از عالی آن قابل مشاهده است 8.7 / 10 رتبه بندی IMDB.

  2020年德国最佳VPN

بزرگسالان نمایش eric andre را شنا می کنند

با گذشت چهار فصل ، نمایشگاه اریک آندره اکنون یکی از بخش های پیشرو در بزرگسالان شنا است. این نمایش به اندازه کافی دوست داشت که زیر مجموعه Reddit خود را داشته باشد ، می توانید برای دیدن سرگرمی های سرگرم کننده ، بحث ها ، فیلم های پرطرفدار و موارد دیگر از اینجا بازدید کنید..

ریک & مورت روی بزرگسالان شنا

شاهکار کمدی بزرگسالان که توسط جاستین رویلند و دن هارمون ، بزرگسالان شنا ساخته شده است’s ریک و مورتی نه تنها یک پرچمدار است ، بلکه یکی از محبوب ترین برنامه های آنلاین است. به ماجراهای یک دانشمند فوق العاده نبوغ و نوه باهوش متوسط ​​زیر او بپیوندید ، زیرا آنها چندگان متحرک را از هم جدا می کنند.

بزرگسالان شنا ریک و فانی

پیوندهای جریان زنده Toonami

بزرگسالان شنا به طور رسمی پرتال پخش جریان برای پخش برنامه Toonami است ، اما در صورت عدم دسترسی به پخش مستقیم می توانید جریانهای زنده Toonami را نیز در لینک های غیر رسمی زیر مشاهده کنید:

 1. Toonami را آنلاین تماشا کنید
 2. تلویزیون رایگان Desi
 3. تونامی آسیا
 4. Vaughn TV

به یاد داشته باشید که این وب سایت ها ارائه دهنده رسمی پخش مستقیم Toonami نیستند. ممکن است این نرم افزارها حاوی بدافزار و نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم باشند ، از یک تبلیغ آگهی در این دامنه ها استفاده کنید.

کانال های پخش مستقیم Toonami به زبان هندی

Turner Media یک پورتال اختصاصی Toonami را برای هند در اوایل سال 2015 معرفی کرد. این سرویس 24 ساعت پخش می شود و برنامه پخش کامل Toonami را همانطور که در شنا بزرگسالان است فراهم می کند. تعداد کمی از آنها به زبان هندی جریان دارد و کانال فقط از تلویزیون پخش می شود. برای پخش مستقیم زندگی Toonami هند ، شما باید از پورتال غیررسمی جریان وب ZengaTV ذکر شده در بالا استفاده کنید.

پیوندهای Reddit زنده زنده Toonami

  نحوه تماشای پخش جام جهانی کریکت ICC به صورت زنده آنلاین

Toonami یک کانال نیست بلکه یک شوق است ، من این را فهمیدم که در حال جستجو در انجمن Toonami Reddit هستم. Toonami sub-Reddit احتمالاً بهترین مکان برای بدست آوردن کلیه اطلاعات در مورد نمایش ها و برنامه ها است.

تغییر مسیر زنده toonami

اگر به صورت مکرر از موضوع بازدید می کنید ، می توانید پیوندهای پخش مستقیم و به روزرسانی های جدید را در هنگام نمایش به دست آورید. فروم Toonami Reddit همچنین برای کلیه نمایش های موجود در Toonami ، فرمت های فرعی ایجاد می کند و تمام اطلاعات را در یک مکان برای شما فراهم می کند. یکی از جنبه های خوب من در Reddit دیدم Toonami بود’حضور رسمی در تالار گفتمان.

در صورت نیاز به پخش کننده ، یک پخش فرعی مناسب برای پخش کلمه ایجاد می کند. می توانید Reddit را برای بحث های رسمی Toonami جستجو کنید و موضوعات در تاریخ به همان صورتی که می توانید در سمت راست نمایش داده شود.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات رسمی در مورد پیوندهای پخش ، نمایش ها ، برنامه پخش ، عناوین آینده و سایر اطلاعات در مورد Toonami ، به AdultSwim Reddit مراجعه کنید..

بحث توونامی در مورد reddit

Dragon Ball Super Dragon Dragon Ball Stream

در دسامبر گذشته ، بزرگسالان شنا (Dragon بزرگسالان) Dragon Ball Super را به برنامه نویسی دقیق خود اضافه کردند. کارتون مشهور یکی از نمایش های مورد درخواست و دوست داشتنی به علاوه یکی از نمایش های درخواست شده در حوزه بود.

Dragon Ball Super Dragon Dragon Ball Stream

شما می توانید آخرین قسمت های Dragon Ball Super را هر شنبه @ ساعت 8:00 در بزرگسالان شنا Toonami دریافت کنید.

به طور خلاصه

شنا در بزرگسالان را بررسی کنید’انتخاب شگفت انگیز از sitcom ها ، برنامه های گفتگو ، موسیقی و بازی های امروز. به یکی از کرکترین نمایش های کمدی موجود در اینترنت و چه چیزهایی گیر بیفتید’بهترینش’جغرافیایی محدود هم نیست. از طنز لذت ببرید که مجبور است شما را از بین ببرد ، گوش دهید& برخی از بهترین موسیقی های زیرزمینی را بارگیری کنید و از مجموعه ای از بازی های آنلاین در اختیار شما لذت ببرید.

برای بازگشت سامورایی جک در AdultSwim تنظیم کنید و به عضویت در شوید #جک برگشته کمپین در توییتر برای استقبال قهرمان ما که شایسته آن است. برای بازخورد و مشکلات ، در بخش زیر نظر دهید و به یاد داشته باشید وبلاگ ما را با استفاده از دکمه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me