نحوه تماشای Netflix آمریکایی با VPN – راهنمای تنظیم آسان آسان برای دستگاه های Android و Mac

برای همه کسانی که دوست دارند Netflix را تماشا کنند ، در اینجا راهنمای کاملی درمورد چگونگی تماشای Netflix آمریکایی شامل اطلاعات مربوط به ممنوعیت Netflix VPN ، VPN های برتر که هنوز هم برای رفع انسداد سایت کار می کنند ، VPN هایی که دوست ندارند’کار ، نحوه دسترسی به کتابخانه Netflix ایالات متحده از مناطق مختلف و بیشتر توسط بهترین VPN!

نتفلیکس جهان است’سایت جریان مورد علاقه که باعث تغییر انقلابی در نحوه مصرف سرگرمی های ما شده است. این امر باعث ایجاد پدیده تماشای پرشور از طریق نمایش های بسیار اعتیاد آور آن شد که بسیار بهتر از آنچه ارائه دهندگان سرگرمی دیگر مانند ارائه دهندگان کابل معمولی در حال حاضر ارائه می دهند.

اما علیرغم همه محبوبیتش ، نتفلیکس نمی خواهد’t به تمام کاربران خود اجازه می دهد تمام مطالب موجود در کتابخانه خود را تماشا کنند. هر کشور به دلیل تعهدات حق چاپ که Netflix مجبور است به آن بپردازد ، کتابخانه دیگری دریافت می کند. این بدان معنی است که کاربران Netflix از کشورهای دیگر نمی توانند همه برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها و انیمیشن هایی را که در کتابخانه Netflix موجود است تماشا کنند..

VPN های Netflix رایگان برای دور زدن این محدودیت های جغرافیایی در سایت مورد استفاده قرار گرفت ، اما پس از آن Netflix نیز ممنوعیت VPN را اعمال کرد ، در نتیجه محدودیت های آن را دقیق تر از گذشته می کند. با این وجود ، تنها بهترین VPN به شما این امکان را می دهد تا محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و به آسانی به Netflix آمریکا دسترسی پیدا کنید.

نحوه تماشای Netflix آمریکایی - فهرست مطالب

 1. آخرین کتابخانه آمریکایی Netflix برای Binge Watchers
 2. نحوه تماشای Netflix 2019 American
 3. بهترین VPN برای تماشای نتفلیکس آمریکایی
 4. ویژگی هایی که در بهترین VPN برای تماشای Netflix آمریکایی جستجو کنید
 5. VPN های رایگان که با Netflix آمریکایی کار می کنند
 6. VPN هایی که برنده شدند’اجازه دهید نتفلیکس آمریکایی را تماشا کنید
 7. نحوه تماشای Netflix آمریکایی در دستگاه های Android?
 8. نحوه تماشای Netflix آمریکایی در دستگاه های اپل?

دارای Netflix VPN ممنوع است?

Netflix یک غول جریان رسانه ای است و در مدل Video Subscription Video on Demand (SVOD) فعالیت می کند. محتوای موجود در کتابخانه آن از خانه های رسانه های مختلف تهیه شده است و همچنین اکثریت عظیمی از مطالب آن را در خانه من یعنی Netflix Originals تولید می کند..

با این وجود ، بیشتر این محتوا دارای محدودیت جغرافیایی است ، به این معنی که این محتوا در برخی کشورها وجود دارد اما در سایر کشورها وجود ندارد. Netflix مجبور است این محدودیت های ژئو ژئو نگران کننده را بر روی محتوای خود قرار دهد زیرا باید از حق نسخه برداری از خانه های رسانه ای محافظت کند و اکثر این محتوا را از آن منشاء کند..

Netflix VPN را ممنوع اعلام کرد

این باعث می شود Netflix برای کاربران خارج از آمریکا که در آن بهترین کتابخانه Netflix موجود است ، بسیار کم ارزش باشد. کاربران VPN سالهاست که از محدودیتهای جغرافیایی برای اتصال به ایالات متحده و دسترسی به کتابخانه Netflix آمریکا دور می زنند. اما از آنجا که این بدان معنی بود که Netflix’محدودیت های جغرافیایی برای کسانی که VPN را برای دسترسی به سایت مستقر می کنند ، بی فایده است ، Netflix برای جلب ممنوعیت VPN در سایت خود حرکت کرد..

این به معنای مؤثر این بود که نتفلیکس برنده شد’t به کاربران امکان می دهد محتواهایی را که در منطقه آنها در دسترس نیست مشاهده کنند.

ممنوعیت VPN در Netflix ، اکثر قریب به اتفاق VPN ها را برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در Netflix بی فایده کرد ، اما این بدان معنی نیست.’لزوماً به این معنی است که شما نمی توانید محدودیت های جغرافیایی سایت را لغو کنید. شما هنوز هم می توانید انجام دهید! اما برای این اتفاق ، شما باید در مورد VPN هایی که هنوز هم کار می کنند ، بدانید ، نه تنها برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در سایت بلکه برای دور زدن ممنوعیت VPN در سایت.

Netflix اتصال VPN را بیشتر با بررسی اینکه آیا اتصالات بیش از حد زیادی به سایتهای آن از یک IP خاص یا آدرسهای IP بسیار مشابه دریافت می کنند ، شناسایی می کند. پس از شناسایی چنین ازدحامی ، Netflix اجازه دسترسی IP / گروهی از IP های مشابه را نمی دهد که به سایت خود دسترسی پیدا کنند و از این طریق ممنوعیت VPN را در سایت خود اعمال می کند..

گذر از ممنوعیت VPN به هیچ وجه کار ساده ای نیست زیرا ارائه دهنده VPN باید به طور فعال تغییر سریع سرورهای آمریکایی خود را از Netflix انجام دهد و آنها را ممنوع کند و ارائه دهندگان کمی هستند که می توانند در امروز’زمان قابل اعتماد اطلاعات بعدی در مورد راهنمای بعدی.

آخرین کتابخانه آمریکایی Netflix برای Binge Watchers:

آی تی’یک راز آشکار است که کتابخانه Netflix آمریکایی به مراتب بهتر از چیزی است که سایر جهان قادر به دستیابی به نتفلیکس هستند. محبوب ترین نمایش ها مانند House of Cards ، Black Mirror ، نارنجی جدید Black، Stranger Things و غیره است که در بسیاری از کشورهای مختلف در Netflix در دسترس نیست. اما کتابخانه Netflix آمریکایی همه این موارد را بدست آورده است ، بنابراین اگر شما موفق به دریافت بهترین VPN برای Netflix شوید که می تواند شما را به کتابخانه آمریکایی موجود در سایت وصل کند ، پس شما’فقط طلا زده ام!

در بعضی از نقاط ، Netflix فقط 1/3 از محتوای خود را ارائه می دهد ، که انتخابی که کاربر در سایت دارد از نظر گزینه های مشاهده خود به شدت محدود می کند. این وضعیت کاملاً حساس است که کاربر فقط به دلیل موقعیت مکانی موجود در آن ، گیر کرده است.

اما شما نمی دانید’اگر استفاده از یک VPN را که به اندازه کافی مناسب است برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی در سایت و همچنین دور زدن ممنوعیت VPN ، به شما اجازه می دهد تا به تماشای کتابخانه آمریکایی Netflix بپردازید ، باید به مدت طولانی به آن وضعیت بپیوندید..

در اینجا لیستی از برخی نمایش ها ، فیلم ها و حتی فیلم های انیمیشن وجود دارد که در Netflix استرالیا موجود نبود ، که یکی از بهترین کتابخانه های Netflix پس از ایالات متحده است.

 • ماشین آلات سابق

چگونه Netflix را تماشا کنیم

 • دکتر عجیب

دکتر عجیب در دسترس نیست

 • جنگ ستارگان آخرین جدی

Star Wars The Last Jedi در دسترس نیست

 • مجموعه پرونده های پزشکی قانونی

مجموعه پرونده های پزشکی قانونی

 • ادبیات کم کیفیت

Penny Dreadful در دسترس نیست

 • فاسترها

برنامه های در دسترس نیست

 • قانون و نظم

قانون و نظم موجود نیست

 • رسوایی

رسوایی در دسترس نیست

 • نفرت من 3

Despicable Me 3 در دسترس نیست

 • ذهن جنایی

ذهن جنایی در دسترس نیست

ما این فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را در نتفلیکس استرالیا جستجو کردیم پس از اینکه فقط عناوین را در صفحه اصلی نتفلیکس آمریکا مشاهده کردید ، بنابراین ما’دوباره خراش سطح را در اینجا. عناوین موجود در مکانهایی مانند استرالیا ، لهستان ، ایتالیا ، دانمارک ، فرانسه ، انگلیس ، نیوزلند ، کانادا ، لتونی ، آلمان و سایر کشورها مشابه نمی توانند هزاران بار تعداد آنها را ثبت کنند.

اما فقط کافی است به صفحه اصلی Netflix آمریکا نگاهی بیندازید و بدانید که چرا ما برای تأمین یک VPN و اتصال به Netflix ایالات متحده تأکید زیادی بر کاربران Netflix می کنیم تا از این طریق بتوانیم ارزش کاملی از اشتراک آنها کسب کنیم..

آخرین کتابخانه آمریکایی Netflix برای Binge Watchers

آیا همه این فیلم ها و نمایش ها را در این تصاویر از Netflix آمریکایی مشاهده می کنید که در Netflix استرالیا حضور نداشتند؟ دقیقاً همان چیزی که ما هستیم’در اینجا صحبت می کنم!

Netflix US مانند هدف قرار دادن jackpot در سایت Netflix است. ممکن است در کشور خود اشتراکی برای Netflix داشته باشید’ارزش بادام زمینی در مقایسه با آنچه می توانید در Netflix ایالات متحده بدست آورید.

نحوه تماشای Netflix 2019 American

اگر مانند کتابخانه منطقه ای Netflix محدود خود راضی نیستید و می خواهید Netflix را تماشا کنید ، می توانید آخرین نمایش ها ، فیلم ها و سریال های انیمیشن را در سایت تماشا کنید ، پس اینجا’چگونه می توانید این کار را انجام دهید:

 1. با هر یک از برنامه ها ، برنامه اشتراکی بخرید 3 VPN برتر لیست شده در زیر
 2. اعتبار ارائه دهنده کاربر را از ارائه دهنده خود بدست آورید و برنامه بومی آن را نصب کنید
 3. از VPN بپرسید’پشتیبانی از طریق ویژگی کمک به گفتگوی زنده یا افزایش بلیط برای اینکه سرورها برای رفع انسداد Netflix US مشخص شده اند.
 4. از Netflix.com بازدید کرده و از دسترسی کامل به Netflix آمریکا لذت ببرید!

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. NordVPN

  NordVPN

  $ 11،95 $3.49هر ماه

  • 5200+ سرور در 60 کشور جهان
  • 6 اتصال همزمان
  • با US / UK / JP Netflix همکاری می کند
  • عملکرد عالی P2p / torrenting
  • دو برابر VPN و پیاز روی VPN
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  بازدید از سایت 70٪ تخفیف تخفیف
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

بهترین VPN برای تماشای نتفلیکس آمریکایی

دقیقاً همانطور که در ابتدا در این راهنما به شما گفتیم ، هر VPN مناسب برای رفع انسداد Netflix آمریکایی نیست و ویژگی های خاصی وجود دارد که اگر می خواهید در مورد بهترین VPN های Netflix بدانید ، باید به جستجوی آنها بپردازید..

اما ما می خواستیم شما را از هیجان انجام این تمرین گسترده و دست و پا گیر همه خودتان نجات دهیم ، بنابراین خودمان لیستی از چنین VPN ها تهیه کردیم. این لیست تنها پس از اجرای چندین تست گسترده انجام شد که در آن VPN را پس از VPN بررسی کردیم و همه آنها را به تست های نهایی توانایی و توانایی خود در کار برای رفع انسداد Netflix آمریکایی قرار دادیم..

در اینجا TOP 3 بهترین VPN برای Netflix پس از اتمام آزمایش با اطمینان می توانیم به شما توصیه کنیم:

1. PureVPN:

احتمالاً بهترین VPN در آنجا وجود دارد که به رفع انسداد محدودیتهای جغرافیایی از هر نوع بپردازد. صرف نظر از اینکه iPlayer BBC ، Hulu یا حتی Netflix آمریکایی آن ، PureVPN هرگز ناامید نمی شود. تیم اختصاصی آن همواره در تلاشند تا اطمینان حاصل کنند که کاربران از تجربه انسداد قفل قابل اطمینان برخوردار می شوند و همه سرورهای اختصاصی آن برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی در دستور کار مناسب قرار دارند..

بهترین VPN برای تماشای نتفلیکس آمریکایی

چی’نکته دیگر اینکه PureVPN پشتیبانی چت بسیار سریع را ارائه می دهد که از طریق آن می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این سرورها در خود کسب کنید. سطح امنیتی نیز در این VPN بسیار بالا است زیرا رمزگذاری AES-256 و پشتیبانی از پروتکل های متعدد از جمله OpenVPN را ارائه می دهد..

همچنین سایر ویژگی های امنیتی با مشخصات بالا مانند Double VPN و پیاز بیش از VPN را ارائه می دهد که می توانند در سایر فعالیتها مانند Torrenting و به اشتراک گذاری P2P بسیار مفید باشند..

جدای از این ، دارای یک ویژگی تونل زنی اسپلیت نیز هست که به شما امکان می دهد فقط بخشی از ترافیک خود را از طریق VPN خود و بقیه را بدون آن هدایت کنید.

برنامه های قیمت گذاری یکی از مناسب ترین و کم هزینه ترین VPN در بین ارائه دهندگان برتر روز با 5 برنامه اشتراک سالانه فقط 99،00 دلار است. شما برنده شد’برای دریافت بهترین VPN برای Netflix ، قیمت بهتری از آنچه شما دریافت می کنید ، دریافت کنید’دوباره در این VPN شرکت می کنید.

 • اشتراک ماهانه: 10،95 دلار یک بار صورتحساب
 • اشتراک سالانه: 5.81 دلار در ماه (69.72 دلار یک بار صورتحساب)
 • اشتراک 5 ساله: 1.65 دلار در ماه (99 دلار یک بار صورتحساب)

بررسی قیمت گذاری خالص

طرفداران

 • برنامه های قیمت گذاری بسیار مقرون به صرفه به عنوان VPN Netflix ایالات متحده
 • 2000 مکان سرور
 • بهترین پشتیبانی چت زنده برای انواع راهنمایی های فنی
 • خدمات اختصاصی برای Netflix آمریکایی
 • تقسیم تونل
 • سرعت سریع

منفی

 • شما گاهی اوقات باید برای پشتیبانی از آخرین سرور ایالات متحده ، برای رفع انسداد Netflix ، بررسی کنید زیرا همچنان این سرورها را تغییر می دهد تا بتوانید خدمات را با اطمینان ادامه دهید.

ارائه دهنده بازدید کنید

2. NordVPN:

یک سرویس قدرتمند و بسیار مطمئن ، NordVPN همچنین با سهولت می تواند Netflix را از بین ببرد. بهترین بخش در مورد NordVPN این است که خرابی که ارائه می دهد بسیار کم است تا بتوانید حداکثر زمان صفحه نمایش را با کمترین خرابی در سرویس داشته باشید..

NordVPN برای ایالات متحده Netflix

رمزگذاری ارائه شده در NordVPN AES-256 است که به شما امکان می دهد در مورد محافظت از داده های خود به عنوان تقریباً بعدی نزدیک به شکستن رمزگذاری و خراب کردن در داده های خود اطمینان حاصل کنید..

این ارائه دهنده همچنین طیف گسترده ای از مشتریان بومی را ارائه می دهد که تقریبا همه سیستم عامل های معروف مانند ویندوز ، مکینتاش ، اندروید ، iOS و غیره را پوشش می دهد. همچنین از دستگاه های طاقچه مانند Roku و روتر نیز پشتیبانی می کند..

زیرساخت های سرور در NordVPN اکنون شامل بیش از 4800 سرور در یک شبکه است که گستره وسیعی از کره زمین دارد. این بدان معنی است که شما می توانید فقط Netflix را با آن رفع انسداد نکنید ، بلکه محدودیت های جغرافیایی سایت را در سایر کشورها به وجود می آورید. برای مثال با NordVPN Netflix ، این کار را نمی کند’مهم نیست که آیا می خواهید به Netflix آمریکایی یا آلمانی Netflix دسترسی پیدا کنید ، VPN در انجام هر دو کار به همان اندازه خوب عمل می کند.

برنامه های قیمت گذاری تا چندی پیش در حد مقرون به صرفه بودند ، اما به نظر می رسد NordVPN برنامه قیمت گذاری 3 ساله ارزان قیمت تر را از لیست آن حذف کرده است و اکنون ما فقط گزینه ای را برای این طرح ها داریم:

 • اشتراک ماهانه: 11.99 دلار یک بار صورتحساب
 • اشتراک سالانه: 83.88 دلار صورتحساب یک بار
 • اشتراک 3 ساله: 125.64 $ یک بار صورتحساب

اینها قیمت بسیار کمی دارند اما اگر می خواهید برای خود اشتراکی NordVPN بدست آورید ، برنامه 3 ساله خود را انتخاب کنید’مقرون به صرفه ترین در این لیست است.

اشتراک های ارائه شده توسط NordVPN

طرفداران

 • سرورهای اختصاصی ایالات متحده را برای مسدود کردن Netflix آمریکا ارائه می دهد
 • پیاز روی VPN
 • خط مشی صفر ورود به سیستم
 • آزمایش رایگان به مدت 3 روز
 • گزینه پرداخت بیت کوین
 • سرعت سریع

منفی

 • چت زنده نمی کند’وجود دارد. برای حل مشکلات باید بلیط تهیه کنید

ارائه دهنده بازدید کنید

3. ExpressVPN:

این ارائه دهنده VPN به دلیل یکپارچگی مداوم و عملکرد ستاره ای به عنوان VPN در طول سال ها مورد علاقه کاربران است. ExpressVPN در دامنه VPN به عنوان یک سرویس کاملاً پایدار تأثیرگذار بوده است که بدون توجه به شرایط موجود هرگز به خطر نمی افتد..

EpressVPN برای نتفلیکس آمریکایی

با این حال بهترین بخش در مورد ExpressVPN این است که اطمینان حاصل می کند که همه سرورهای آمریکایی خود در تلاش هستند تا کاربر بتواند به Netflix آمریکایی دسترسی پیدا کند ، که شکافی از modus operandi معمولی در دامنه VPN است که ارائه دهنده سرورهای اختصاصی را برای همان کار ارائه می دهد..

در جبهه امنیتی ، ExpressVPN بسیار باورنکردنی است زیرا ثبت های صفر را حفظ می کند ، رمزگذاری AES 256 را ارائه می دهد ، از پروتکل OpenVPN پشتیبانی می کند و بدین ترتیب بهترین پا را به جلو می گیرد تا اطمینان حاصل کند که کاربر هنگام استفاده از سرویس خود محافظت می کند..

همچنین Smart DNS را ارائه می دهد که باعث می شود قفل Netflix آمریکایی در Medistreamers مانند Apple TV و Roku آسانتر شود..

پشتیبانی چت زنده به طرز خارق العاده ای در حل حتی سخت ترین چالش های فنی بسیار کارآمد است و برخی از بهترین راهنماها و فیلم های آموزشی وجود دارد که تقریباً در هر مراحل نصب شما را اجرا می کنند..

اما با وجود همه اینها ، ExpressVPN’برنامه های قیمت گذاری نسبت به سایر ارائه دهندگان VPN بسیار زیاد است.

 • اشتراک ماهانه: 12،95 دلار یک بار صورتحساب
 • اشتراک نیمه سالانه: 9/99 دلار در ماه (59،95 $ یک بار صورتحساب)
 • اشتراک سالانه: 8.32 دلار در ماه (99،95 $ یک بار صورتحساب)

برنامه های قیمت گذاری ExpressVPN برای netflix آمریکا

طرفداران

 • همه سرورهای ایالات متحده برای رفع انسداد Netflix US کار می کنند
 • خط مشی صفر ورود به سیستم
 • بهترین راهنماها و فیلمهای آموزشی برای مراحل نصب
 • رمزگذاری AES 256
 • اختصاصی مشتری VPN
 • SmartDNS موجود است

منفی

 • قیمت ها خیلی بالاست

ارائه دهنده بازدید کنید

ویژگی هایی که در بهترین VPN برای تماشای Netflix آمریکایی جستجو کنید

چگونه دقیقاً یک VPN را شناسایی می کنید که به اندازه کافی برای نیازهای Netflix شما باشد؟ صدها نفر از ارائه دهندگان VPN در خارج وجود دارند که هرکدام ادعا می کنند از آخرین نفر بهتر هستند ، با این حال ، وقتی صحبت از Netflix می شود ، تقریباً همه آنها بخار خود را از دست می دهند ، به جز چند مورد انتخابی.

این سرویس های VPN را انتخاب می کند که به شما امکان می دهد کتابخانه آمریکایی Netflix را تماشا کنید ، برخی از ویژگی های متمایز را دارند که دیگران اهدا نمی کنند’داشتن در اینجا چگونگی شناسایی آنها با کمک ویژگی دقیق آورده شده است:

سرورهای کارگر ایالات متحده برای Netflix:

برای رفع انسداد Netflix US ، یک VPN باید به اندازه کافی سریع باشد تا سرورهای آمریکایی خود را تغییر دهد ، قبل از اینکه Netflix بتواند روی آنها حرکت کند و آنها را ممنوع کند. بیشتر VPN هایی که با Netflix US کار می کنند ، از استراتژی اختصاص مکان های اختصاصی برای دسترسی به Netflix پیروی می کنند ، که اگر می خواهید پشتیبانی چت زنده آنها را به راحتی بپرسید ، می توانید دریابید..

سرعت سریع:

در صورت دستیابی به سرعت احساساتی ، سریعترین VPN برای رفع انسداد Netflix US وجود ندارد. VPN که بیش از 35٪ از سرعت واقعی ISP شما را می کشد’تو همان چیزی که هستی’دوباره به دنبال

برنامه های اختصاصی مشتری:

می توانید Netflix را در هر دستگاهی از تلفن همراه خود گرفته تا تلویزیون هوشمند خود تا Mediastreamer تماشا کنید ، بنابراین’ضروری است که VPN به مشتریان فداکار خود امکان تنظیم VPN را در دستگاهی که از Netflix استفاده می کنید آسانتر کند.

امنیت:

رمزگذاری درجه AES 256 نظامی و پشتیبانی از پروتکل OpenVPN از ویژگی های یک VPN هستند زیرا هر کسی می تواند وقتی در اینترنت است اطلاعات خود را وارد کند و از آن برای اهداف نامشخص استفاده کند. شما هرگز نباید خود را مانند این در حوزه دیجیتالی قرار دهید تا دان نکنید’برای یک VPN که نمی خواهد حل و فصل کنید’این ویژگی های امنیتی اولیه را ارائه دهید!

اتصالات همزمان:

اگر اشتراکی Netflix را خریداری می کنید ، طبیعی است که اعتبار ورود خود را با خانواده به اشتراک بگذارید و یا در ساعت های مختلف روز Netflix را در دستگاه های مختلف مشاهده کنید ، بنابراین یک VPN باید حداقل 3 اتصال همزمان را همزمان با شبکه Netflix ارائه دهد. سازگاری آسانتر قدرت

برنامه های بلند مدت مقرون به صرفه:

کاربران Netflix باید به دنبال VPN هایی باشند که بتوانند در دراز مدت با آنها ارتباط برقرار کنند. VPN های دارای برچسب قیمت گزاف برای کاربران Netflix بسیار مهم است!

* با در نظر گرفتن تمام مواردی که Netflix VPN باید داشته باشد ، به این نتیجه رسیدیم که PureVPN با یک بسته قیمت بسیار مناسب بهترین کار را برای پخش جریانی انجام داد.

بهترین Netflix VPN

VPN های رایگان که با Netflix آمریکایی کار می کنند

اگر می خواهید یک VPN رایگان پیدا کنید که در راستای رفع انسداد Netflix آمریکایی باشد ، پس از فریب دادن خودتان کاری انجام نمی دهید. VPN های رایگان هرگز نمی توانند با سایتهای جریان سازگار باشند ، چه رسد به تلاش برای دسترسی به Netflix به آمریکا از طریق آنها. این امر به دلیل محدودیتهای جدی که یک VPN رایگان در تلاش برای غلبه بر این وظیفه دلهره آور است

اولین محدودیت این است که VPN های رایگان اهدا نمی کنند’پهنای باند نامحدود را ارائه می دهید و درپوش پهنای باند آنها فقط در محدوده 500 مگابایت -10 گیگابایت در ماه قرار دارد ، که به اندازه کافی مناسب برای پشتیبانی از نیازهای روزافزون تماشای پرحرفه کاربر مدرن Netflix نیست..

ثانیا و از همه مهمتر ، VPN های رایگان می توانند’Netflix US را از حالت مسدود کنید ، زیرا برای انجام این کار ، یک VPN باید با تعویض مداوم سرورهای خود یک قدم جلوتر از ممنوعیت Netflix VPN بماند. این امر به سرمایه گذاری بسیار بالایی از طرف ارائه دهنده نیاز دارد و هیچ VPN رایگان قادر به ارائه این سرویس به کاربران خود تا کنون نیست.

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در انگلستان? نحوه تماشای Netflix آمریکایی در انگلستان

اگر در انگلستان زندگی می کنید ، ممکن است به کتابخانه Netflix بهتر از سایر کشورها دسترسی پیدا کنید ، اما با مقایسه با نسخه آمریکایی این سایت بهترین نیست. اگر می خواهید از انگلستان به Netflix آمریکایی بروید و به آنها دسترسی پیدا کنید ، باید این مراحل را دنبال کنید:

 1. بهترین VPN را برای Netflix آمریکایی انتخاب کنید و برای برنامه قیمت گذاری آن پرداخت کنید
 2. سرویس گیرنده VPN خود را در دستگاه خود بارگیری و نصب کنید
 3. برای رفع انسداد Netflix توسط ارائه دهنده خود ، به یک سرور ویژه ایالات متحده متصل شوید
 4. به Netflix.com مراجعه کرده یا برنامه Netflix را باز کنید و کتابخانه کامل آمریکایی Netflix را مشاهده خواهید کرد!

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در اروپا?

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در اروپا

اروپا با وجود غرب ، برخی از بدترین کتابخانه های Netflix در جهان را بدست می آورد. کشورهایی مانند لهستان ، لتونی ، جمهوری چک ، کرواسی و سایر کشورها بیشترین رنج را متحمل می شوند ، زیرا نتفلیکس نمی خواهد’تلاش زیادی برای افزودن مطالب بیشتر به این کتابخانه ها به دلیل جمعیت اندک این کشورها.

اگر با یک شهروند اروپایی که مشترک Netflix است ، با یک وضعیت مشابه روبرو هستید ، در اینجا می توانید نحوه محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و به کتابخانه Netflix بسیار بهتر آمریکا دسترسی پیدا کنید:

 • بهترین VPN را برای Netflix آمریکایی در اروپا انتخاب کنید
 • از میان برنامه هایی که VPN شما ارائه می دهد ، یک طرح قیمت گذاری را انتخاب کنید و هزینه آن را بپردازید
 • برنامه مشتری VPN خود را بعد از بارگیری روی دستگاه خود تنظیم کنید
 • به یک سرور آمریکایی متصل شوید که ارائه دهنده شما می گوید با Netflix American کار می کند
 • در هر زمان از کتابخانه کامل آمریکایی Netflix در دستگاه خود لذت ببرید!

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در استرالیا?

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در استرالیا

کاربران Netflix از پایین به خوبی با Netflix برخورد نمی شوند زیرا نسخه استرالیا این سایت زمان زیادی را با برخی از نمایش های مهم که در کل از دست می رود ، مکمل می کند. Netflix US تمام نمایش هایی را نشان می دهد که استفاده از Netflix را به یک تجربه به مراتب بهتر تبدیل می کند.

اجازه دهید روشی را طی کنیم که از طریق آن می توانید از استرالیا به Netflix US دسترسی داشته باشید:

 • یک برنامه اشتراک را با بهترین VPN برای Netflix US خریداری کنید
 • VPN را بارگیری و تنظیم کنید’برنامه مشتری در سیستم عامل / دستگاه شما
 • از برنامه مشتری VPN خود به یک سرور VPN ایالات متحده واسطه وصل شوید
 • اکنون کتابخانه آمریکایی Netflix در دستگاه شما قابل دسترسی خواهد بود!

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در کانادا?نحوه تماشای Netflix آمریکایی در کانادا

با وجود نزدیک بودن به ایالات متحده ، کتابخانه Netflix کانادا جزء بهترین کتابخانه هایی نیست که Netflix ارائه می دهد. برای شهروندان کانادایی ، دسترسی به Netflix ایالات متحده در صورت تمایل به استفاده از Netflix بهینه ترین و لذت بخش ترین حالت ضروری است:

 • یک VPN برتر برای Netflix را انتخاب کنید که Netflix US را از حالت مسدود خارج می کند
 • برای برنامه قیمت گذاری آن پرداخت کنید و سپس برنامه مشتری VPN را بر روی دستگاه خود بارگیری و نصب کنید
 • به یک سرور کارگر ایالات متحده متصل شوید
 • Netflix را از حالت مسدود کنید و تمام نمایشهایی را مشاهده کنید که هرگز بدون VPN به آنها دسترسی پیدا نخواهید کرد!

VPN هایی که برنده شدند’اجازه دهید نتفلیکس آمریکایی را تماشا کنید

بسیاری از ارائه دهندگان VPN در خارج وجود دارند که ادعا می کنند می توانند دسترسی شما به Netflix به آمریکا را انجام دهند اما ادعاهای آنها چیزی غیر از امیدهای دروغین نیست. ما می توانیم این را بگوییم زیرا ما’همه آنها را امتحان کردم. برخی از این VPN ها ، که ما هستیم’ذکر شده در زیر ، دان’اصلاً کار کنید در حالی که بقیه سابقه عملکردی بسیار مطلوبی دارند و این بدان معنی است که می توانید’برای نیازهای رفع انسداد Netflix به آنها متکی باشید:

 1. تونل بار (رایگان & پرداخت هر دو)
 2. Torgaurd (عملکرد پچ)
 3. زنت
 4. هات اسپات شیلد
 5. StrongVPN
 6. Getflix

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در دستگاه های Android?

Netflix آمریکایی را در دستگاه های Android تماشا کنید

Android محبوب ترین سیستم عامل در میان تلفن های هوشمند است و همچنین سیستم عامل غالب در دستگاه های دیگر مانند تلویزیون های هوشمند و تبلت ها است. این عمدتاً به دلیل دوستی شدید کاربر و رابط کاربری بسیار آسان و تعاملی است. یکی دیگر از ویژگی های قدرتمند که نقش بزرگی در این سیستم عامل بازی می کند’محبوبیت ، کارنامه گسترده برنامه هایی است که از طریق Google Play از آنها پشتیبانی می کند.

و چون تعداد زیادی از کاربران می خواهند Netflix آمریکایی را بر روی یک دستگاه اندرویدی تماشا کنند ، در اینجا راهی است که می توانید آن را در چند مرحله آسان انجام دهید:

 • با خرید برنامه قیمت گذاری خود ، یک اشتراک VPN دریافت کنید
 • یک بار شما’اعتبار کاربر خود را دریافت کرد ، به Google Play بروید تا مشتری بومی Android خود را بارگیری کرده و سپس آن را در دستگاه خود نصب کنید
 • اعتبار کاربر را در برنامه Android VPN وارد کنید و سپس به یک سرور کارگر آمریکایی وصل کنید که Netflix را باز کند.
 • از کتابخانه کامل آمریکایی Netflix در دستگاه Android خود لذت ببرید!

نحوه تماشای Netflix آمریکایی در دستگاه های اپل?

Netflix آمریکایی را در دستگاه های اپل تماشا کنید

اپل اخیراً جهان شد’اولین بنگاهی است که از نظر ارزش گذاری ، علامت تریلیون دلاری را لمس می کند ، که درباره میزان اعتماد کاربران در دستگاه های ارائه شده توسط اپل مانند آیفون و آیپد صحبت می کند..

VPN های برتر از طریق ارائه مشتری های بومی در فروشگاه iTunes سازگاری بومی با این دستگاه های iOS iOS را دارند. اگر می خواهید از این برنامه ها برای رفع انسداد Netflix آمریکایی در دستگاه Apple خود استفاده کنید ، در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

 • Top VPN Mac را انتخاب کنید و سپس با انتخاب یک برنامه قیمت گذاری و پرداخت هزینه ، اشتراک آن را بدست آورید
 • سرویس گیرنده iOS بومی خود را از فروشگاه iTunes بارگیری و نصب کنید
 • به یک سرور آمریکایی در آن مشتری متصل شوید (کدام کار در جهت رفع انسداد Netflix US است)
 • برنامه Netflix را باز کنید و اکنون به کتابخانه ایالات متحده Netflix دسترسی خواهید داشت!

نتیجه

Netflix به طور مداوم مطالب بیشتری را در سایت خود اضافه می کند تا خواسته های سرگرمی لیست های رو به رشد میلیون ها کاربر را برآورده کند ، اما همچنین باید از تعهدات حق چاپ خود در خانه های رسانه ای محافظت کند ، بنابراین این بدان معنی است که محدودیت های جغرافیایی و ممنوعیت VPN نمی روند. هرجای آینده نزدیک آنها حتی ممکن است با ادامه خدمات در حال رشد ، قوی تر و دقیق تر شوند ، بنابراین تنها پاسخ به این سوال “نحوه تماشای Netflix آمریکایی?” این است که شما یک سرویس VPN قابل اعتماد به دست می آورید که به شما امکان می دهد با دسترسی آسان به Netflix به آمریکایی ، ارزش کل اشتراک خود را بدست آورید..

در افزودن هرگونه پیشنهاد یا نظرات خود در متن نظر در زیر احساس راحتی کنید. اگر آنها را دوست داریم ، حتی ممکن است آنها را به عنوان یک بررسی / نظر کاربر واقعی به این راهنما اضافه کنیم! مبارک نتفلیکس!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me