Halloween Binge-Mania: بهترین فیلم ها / نمایش های تلویزیونی برای تماشا در سال 2019

آی تی’تقریباً در آن زمان خاص سال ، وقتی ارواح به بازی می آیند ، زامبی ها در خیابان ها سرازیر می شوند ، و بچه ها یک توپ در شبهای ترس و وحشت زده و بی پروا می ترسند. بله ، هالووین دقیقاً در گوشه و کنار است و اگر هم باشید’دوباره مانند من سرگرم کننده باشید ، پس احتمالاً به فیلم ها / سریال های ترسناک مورد علاقه خود متوسل می شوید تا به روح این فصل وارد شوید (در عین حال که به دنبال الهام گرفتن از لباس مجلسی هستید).

بهترین فیلم ها / نمایش های تلویزیونی هالووین برای من حس ریزش برگها ، درجه حرارت شدید و شب های مهتابی با دوز سالم ترس را با خود به همراه می آورد. اگر شما’تحمل کمتری را برای ترساندن ها بدست آورده اید ، همه چیز حیرت انگیز تر می شود. از این گذشته ، فیلم ها / سریال های تلویزیونی بهترین راه برای جشن گرفتن هفته های منتهی به هالووین است ، بنابراین من لیستی را گردآوری کردم که مطمئناً می خواهید در بهترین های VPN بررسی کنید.

نمایش تلویزیونی برای تماشای این هالووین!

این فصل از فانوس های جک-o ، کیسه های ترفند یا معالجه ، جعفری جعلی ، اسکلت و مقبره های سنگ قبرها فرصتی جالب برای کشف ژانر وحشت تلویزیون به همراه می آورند ، زیرا باعث افزایش محبوبیت می شوند. اکنون می توانید خود را به صورت هفتگی با احتیاط کردن هر یک از برنامه های تلویزیونی زیر در زیر با دوستان / اعضای خانواده خود ، احمقانه کنید. غرفه ها و اسباب بازی های ترساندن پرش مختلف را تنظیم کنید تا تجربه حتی سرگرم کننده تر شود!

هانیبال (2013-2015)

من صادقانه نمی دانم’بدانید که چگونه وسواس خود را برای این برنامه تلویزیونی شگفت آور ، ترسناک ، بسیار گرافیکی و پر از دردناک بیان کنم. این مناسب برای بچه ها نیست اما یک درمان ناب برای تماشای فصل هالووین با دوستان / اعضای خانواده شما است. هانیبال مملو از صحنه های شکنجه های جسمی ، جنگ روانی ، انبوهی از اجساد ، استخرهای خون و پوسته پوسته شده است.!

بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی هالووین

از تصاویر نگران کننده برای جذب مخاطب استفاده می کند و چشمانشان روی صفحه گیر می کند. برای افزایش تجربه ، آن را در اواخر شب تماشا کنید ، زیرا لذت بردن از روایت استثنایی ، جهت و شخصیت هایی که به معنای واقعی کلمه شما را به DARK ، DARK frickin می کشاند’ محل. با وجود راه اندازی مجدد از وحشت کلاسیک به همین نام ، نمایش تلویزیونی قادر است تمام انتظارات را برآورده کند. من’d از گفتن بیشتر برای از بین بردن تفریح ​​خودداری کنید!

The Exorcist (2016-2018)

اولین فیلم ترسناک که من همیشه در زندگی ام تماشا کردم ، کسی نبود “The Exorcist (1973)”. من آن را در تمام مدت هالووین تماشا کردم ، بنابراین هنوز خاطره ای تازه از فیلم دارم ، به همراه احساس تقریبا شستشوی شلوارم. راه اندازی مجدد تلویزیون نشان نمی دهد’ناامید نشوید ، و روح هالووین را در درون من بلند کنید. ممکن است پیشنهادات زیادی برای تماشای آن نشنیده باشید ، اما این که آنها چه می گویند را امتحان کنید و به آن امتحان کنید.

فیلم Exorcist for Halloween

اولین تریلر برای The Exorcist در حقیقت کاملاً مبهم بود و نقشه ای نه چندان مشابه ، با فیلم اصلی را نشان می داد ، که بسیاری از مردم از تماشای آن خاموش بودند. با این حال ، بعداً ، من متقاعد شدم که این تصمیم بدی است ، زیرا برنامه تلویزیونی مخاطبان را به خوبی با شخصیت های دوست داشتنی و خوش نویس و دارای نقص های باورنکردنی انسانی درگیر می کند. من بردم’گفتن دیگر برای جلوگیری از دادن هر گونه اسپویلر ، اما من اطمینان می دهم که شما برنده شوید’وقت خود را با این ساعت مجهز به وحشت هالووین هدر دهید!

پنی دودفلر (2014-2016)

خود را آماده کنید تا به تاریخ داستانهای وحشتناک که در قرن نوزدهم انگلیس تولید شده است ، بپردازید. اگر شما’با شخصیت های ادبی کلاسیک مثل دوریان گری و دکتر فرانکنشتاین آشنا هستید ، پس شاید این یکی را دوست داشته باشید. Penny Dreadful بهترین برنامه تلویزیونی است که با کشف داستانهای مبداء آنها در یک هیجان روانی حماسی از تاریک ترین گوشه های ویکتوریا لندن ، در مورد افراد شرور و شخصیت های ترسناک خود مطلع می شوید..

نمایش Penny Dreadful برای هالووین

شما احتمالاً یک ایده دارید که چرا من’با ذکر این هالووین’لیست نمایش های تلویزیونی ، اما بیش از شخصیت های آشنا با ماوراء طبیعی ، شخصاً معتقدم پنی دودفول یک ساعت شگفت آور است. تلویزیون با داشتن تعادل کاملی از طنز تاریک ، محتوای بالغ ، کاداوهای برهنه و تصاویر گروتسک ، مطمئناً تلویزیون قادر است نوار را در ژانر ترسناک بالا بگذارد و آن را به یک انتخاب عالی برای هالووین تبدیل کند!

بیتس متل (2013-2017)

شبیه به “هانیبال” و “جن گیر”, من’شما یک ساعت مچی تلویزیونی برای تلویزیون دوباره دیدید. بیتس متل داستان پیشگویی فیلم اصلی 1987 است ، جایی که ما بعد از ایفای نقش مدیر ، در یک متل خالی از سکنه (به ارث رسیده توسط قاتل بدنام نورمن بیتس) ، توانستیم جامعه مجدداً بودجه کورت را ببینیم. این نمایش بر روی نورمن بیتس به عنوان شخصیت اصلی تمرکز دارد ، و چه چیزی باعث شد او به یک قاتل تبدیل شود.

بیتس متل برای هالووین

ما’قبلاً او را در فیلم 1960 در اکشن دیده بود “روانی”, اما یادگیری تاریخچه این شخصیت داستانی در بیتس متل مطمئناً یک تجربه ارزشمند برای شما خواهد بود ، به خصوص اگر شما در حال هوس کردن یک تم تاریک و شر برای هالووین هستید. در حالی که نمایش نمی کند’با رسیدن به همان ارتفاعات هانیبال ، هنوز هم می تواند تجربه ای محکم و پر از هیجان ، تعلیق و وحشت کامل ایجاد کند.!

داستان ترسناک آمریکایی (2011-2018)

من’شما داستان آمریکایی ترسناک را به آخرین لیست نمایش های تلویزیونی اضافه کرده اید زیرا احساس می کنم بسیاری از مردم درباره این سریال گلچینی از قبل اطلاع دارند. در مورد فرصت جبران که پناه آورده اید’T ، سپس AHS به وضوح نمایشی است که برای هالووین ساخته شده است. هر فصلی داستانی کاملاً متفاوت و منحصر به فرد و در عین حال پیچیده و ذهن آگاهانه ** k به همراه می آورد که به شما ترسناک می بخشد ، شما’قبلاً احساس نکرده ام.

داستان ترسناک آمریکایی برای هالووین

درست از ابتدای فصل اول ، خود را در حل اسرار و سؤالات مختلف فتنه خواهید کرد. اگر به چیزی برای شروع هالووین نیاز دارید ، برای تماشای فصل 4 مستقیماً دنبال کنید. “داستان ترسناک آمریکایی: نمایش Freak”, جمع بیست نامزد جایزه امی و گرفتن حیرت آور متناسب با موضوع هالووین شخصیت های مرموز به دنبال a.k.a FREAKS!

فیلم هایی برای تماشای این هالووین!

شما’قبلاً پیشنهادات خوبی برای تماشای برنامه های تلویزیونی در هفته های منتهی به هالووین داشتم ، اما این’همیشه ایده خوبی برای داشتن یک مراسم سالانه فیلم در شب ، یک روز قبل! آی تی’یک راه عالی برای گذراندن زمان با خانواده است و در ضمن ایجاد خاطراتی که برای سالهای طولانی ادامه خواهد داشت. چه کسی می داند که بچه های شما ممکن است هر سال بزرگ شوند تا از همان آیین پیروی کنند؟ در زیر برخی از فلاش های هالووین مورد علاقه همه خانواده وجود دارد!

جیغ (1996)

من فکر می کردم که شاید ایده خوبی برای رفتن با فیلم اصلی هالووین 1978 باشد (هنوز هم می توانید در پیشنهادات خود اضافه کنید) با توجه به اینکه به عنوان اولین فیلم در سنت مدرن slasher بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با این حال ، از آنجا که از خشونت و خون کمتر از فیلم هایی که الهام گرفته است استفاده می کند ، من’د ترجیح می دهم که به خانواده خود طعم قاتل Ghostface بدهید ، شبیه به آنچه که ما آن را به عنوان بچه ها داشتیم!

فیلم هایی برای تماشای این هالووین 2018

این فیلم یک نسخه دوباره اختراع و احیا شده از جیغ کلاسیک سال 1981 است که کمی زخم ، زیرکی و برخی صحنه های خنده دار را به ترکیب اضافه می کند. این نقشه تاریخچه یک مانیکور چاقو با نقاب وحشتناک را نشان می دهد ، که دانش آموزان دبیرستانی را به سر می برد و بعداً آنها را به اهداف شیطانی خودش می کشد. این یک ساعت عالی برای هالووین است ، و قاتل Ghostface گربه ها را در اوایل نوجوانی از من دور کرد!

Zombieland (2009)

فصل هالووین نباید’لزوماً در حین ترساندن گول زدن از انسانهای دیگر به دور خود می چرخیم. بعلاوه ، همه این افراد را ندارند که تحمل جهش و فیلمهای ترسناک ناپاک را تحمل کنند. برای مخاطبان با تحمل کم تحمل ، معتقدم که زومیل لند یک درمان ناب برای تماشا خواهد بود. این تعادل بی نظیر خشونت ، فاحشه و کمدی است که می تواند هالووین را کاملاً خنده دار جلوه دهد!

زمین زامبی برای هالووین

همانطور که از نام آن پیداست ، داستان فیلم روی ویروسی متمرکز است که تقریباً همه را به زامبی تبدیل می کند. انسانهای زنده مانده باید برای زنده ماندن و زنده ماندن مجبور به نبرد با مردگان شوند. چهار شخصیت اصلی در این فیلم وجود دارد که با بازی های Emma Stone ، Jesse Eisenburg ، Abigail Breslin و Woody Harrelson بازی می کنند که همگی بازیگران مشهور با مشاغل جذاب هستند.

فوت و فن ‘R Treat (2007)

اگر به دنبال چیزی کمی بیشتر با مضمون هالووین می گردید ، گزینه خوبی برای شب فیلم از ترفند وجود ندارد ‘R Treat (2007). اگر پناه آورده اید’قبلاً شنیده اید ، این فیلم درمورد داستانهای درهم تنیده یك شهر كوچك است ، كه بعضی از رسوم به بهترین وجه فراموش نمی شوند!

ترفند & lsquo؛ R برای هالووین رفتار کنید

ساکنان شهر داستانی وارن دره ، خود را در میان افسانه شهری بنام "شهر" می بینند “قتل عام مدرسه هالووین”. این فیلم پر از ترس و وحشت ، تصاویر ترسناک و شخصیت های ترسناک ، ساعت مناسبی برای سرگرمی نوجوانان در روز قبل از هالووین است.

خارج شوید (2017)

احتمالاً یکی از مریض ترین ، پیچ و تاب ترین و ذهن ترین فیلم های K K است’به تازگی دیده می شود که Out Out (2017) به خاطر داستان داستانی پر رمز و راز / هیجان انگیز خود ، جایی ویژه در قلب من دارد که کاملاً قادر است شما را بر روی صفحه نگه دارد. شخصیت اصلی کریس برای دیدار با دوست دخترش می رود’والدین ، ​​عصبی تلاش می کنند تا بفهمند که چگونه آنها’واکنش نشان می دهند که دخترشان با مرد سیاه پوست ملاقات کرده است.

برای هالووین بیرون بروید
اگرچه در ابتدا ، خانواده فوق العاده جالب و عادی به نظر می رسند ، اما به زودی همه چیز از کنترل خارج می شود و به روش هایی غیرقابل تصور می باشد. کریس ناگهان متوجه می شود که نباید’من از دیدار با این خانواده عصبی شده ام ، اما در واقع باید’مرده وحشت زده شده این خانواده راز تاریکی دارد که می تواند منجر به از بین رفتن کریس شود. این فیلم یک ساعت تعلیق عالی برای هالووین است!

بدنهای گرم (2013)

اگر خود را رمانتیک ناامید کننده می دانید ، ممکن است بخواهید مسائل را در مسیری متفاوت طی کنید. برای مشاهده داستان یک زامبی غیرمعمول ، که به جای خوردن او یک دختر زنده را نجات می دهد ، به تماشای بدن های گرم با شریک زندگی خود در نظر بگیرید. این نتیجه در آغاز رابطه جوانه زنی ، با امید به بازگرداندن مردگان ، در دنیای پس از آخرالزمانی!

بدنهای گرم برای هالووین

من شخصاً طرفدار ژانر رمانتیک نیستم ، اما شریک زندگی من مرا متقاعد کرد که این یکی را با او تماشا کنم ، مثل او’d توصیه ای را از یکی از دوستانش دریافت کرد. گرچه طول می کشد تا من به آنچه اتفاق می افتد توجه کنم ، فیلم از بین نرفت’اصلاً بد نیست من فکر می کنم’یک ساعت عالی برای زوج ها ، که به چیزی ظریف و در عین حال جذاب برای هالووین نیاز دارند.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

و با این ، من’به این راهنمای سرگرمی هالووین پایان داده ایم. اطمینان حاصل کنید که در بسیاری از برنامه های شلوغی برای تعطیلات آخر هفته منتهی به روز ترسناک ، تعداد زیادی از برنامه های تلویزیونی را جمع آوری کرده اید ، در حالی که فیلم کاملی را که می خواهید برای مراسم سالانه فیلم شب هالووین تماشا کنید ، انتخاب کرده اید. بگذارید بدانم کدام فیلم / نمایش تلویزیونی در نظرات زیر بهترین ها را پیدا می کنید. همچنین ، دان’فراموش نکنید که این قسمت را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید ، به دنبال پیشنهادات سرگرمی خوب این هالووین!

ما را در توییتر دنبال کنید و به روز شوید.

دنبال کنیدBestvpnco

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me