Emmys 2018: How to Watch 70th Awards Awards Emmy 2018 برجسته

هرچه در سپتامبر حرکت می کنیم ، تنش و هیجان 70مین دوره جوایز پری پیمای امی همچنان رو به رشد است. این بدان معناست که بزودی شاهد خواهید بود که از نمایش های مورد علاقه خود بخاطر عملکردشان در صفحه نمایش در بهترین نمایش ها تقدیر می شود ، ضمن دیدن همه آنها در زرق و برق آنها (مردم مراسم فرش قرمز را از دست ندهید!). از آنجایی که این 70مین سال جوایز است ، می توانید مطمئن باشید همه چیز بزرگ خواهد بود!

نحوه تماشای 70مین جوایز Emmy 2018 به صورت زنده آنلاین

 1. مکان و تاریخ Emmy Awards Awards 2018
 2. از کجا به تماشای جوایز Emmy 2018
 3. چگونه تماشای Emmy Awards 2018 را بصورت آنلاین و بدون کابل به صورت زنده پخش کنیم
 4. چگونه تماشای Emmy Awards 2018 را بصورت آنلاین به صورت زنده پخش کنیم
 5. جوایز Emmy 2018 در Kodi

از این گذشته ، چه کسی می خواهد چنین رویدادی را که سالی یک بار برگزار می شود ، از دست ندهیم؟ امی’در صنعت نمایش تلویزیونی تعالی را تشخیص می دهد. تقریباً 23000 عضو از آکادمی تلویزیون وجود دارند که رأی خود را در مناطق اختصاصی ویژه ارائه می دهند تا بهترین WIN را کسب کنند. با نامزدهای قبلی ، ما قبلاً دیدیم که رقابت امسال سخت خواهد بود. با این حال ، ما فقط هیجان زده ایم که می بینیم که چه درام جایزه امی 2018 به ارمغان می آورد!

نحوه تماشای 70مین جوایز Emmy 2018 به صورت زنده آنلاین

مکان و تاریخ Emmy Awards Awards 2018

برای هفتادمین جوایز Primetime Emmy ، فقط عاقلانه است که همه را در جشن سالگرد دیگر بگذرانیم ، و البته شروع برخی از نمایش های تلویزیونی واقعاً badass و ضربه. به همین ترتیب ، این مکان در تئاتر فروتن و زیبای مایکروسافت در لس آنجلس تنظیم شده است که می تواند به راحتی 7،100 نفر را به راحتی در خود جای دهد. این شهر همچنین یکی از بزرگترین مراحل سرپوشیده در ایالات متحده را دارد و آن را به بهترین انتخاب برای جوایز امی ، فرش قرمز و مراسم اختتامیه تبدیل می کند! جوایز Emmy 2018 در تاریخ 17 سپتامبر ساعت 8 بعد از ظهر برگزار می شود. EST روز دوشنبه.

مکان و تاریخ Emmy Awards Awards 2018

چه کسی میزبان مراسم جوایز Emmy 2018 خواهد بود?

از همه کسانی که در مورد جوایز Emmy عصبانی هستند ، شما خوشحال می شوید که می شنوید که مایکل چ و کالین جوست به عنوان میزبان هفتادمین جوایز پریمیای امی انتخاب شده اند. Jost ، 35 و Che ، 35 هر دو نویسنده مشترک نمادین و طولانی ترین اجرا هستند “بروزرسانی آخر هفته” سریال شب اواخر NBC “شنبه شب زنده”. بنابراین ، شکی نیست که جوایز Emmy امسال به عنوان جهنم سرگرم خواهند شد ، با این اوصاف قدرتمند - صحنه گفتگو و مهارت میزبانی شگفت انگیز!

چه کسی میزبان مراسم جوایز Emmy 2018 خواهد بود؟

از کجا به تماشای جوایز Emmy 2018

پس از یک رقابت سخت بین ABC ، ​​NBC و CBS ، تنها یک نفر در کسب حق پخش برای جوایز Emmy 2018 موفق به پیروزی شد و آن NBC است. بنابراین ، اگر می خواهید این مراسم را در ایالات متحده تماشا کنید ، کافیست کانال های تلویزیونی خود را به NBC تغییر دهید. قطع کننده بند ناف می توانند از طریق NBC به صورت زنده از 12:00 تا 3 صبح (جوایز) از طریق شبکه NBC به صورت آنلاین جوایز را پخش کنند..

از کجا به تماشای جوایز Emmy 2018

اگر در خارج از ایالات متحده واقع شده اید ، می توانید از سرویس ارزان VPN استفاده کنید تا بتوانید آزادانه در NBC Live پخش کنید. با اتصال به یک سرور در ایالات متحده ، جدا کردن NBC از هر کشور دیگر بسیار آسان است. در زیر ما لیستی از بهترین VPN ها برای پخش جریان / رفع انسداد را بر اساس قابلیت اطمینان ، عملکرد ، مکان های سرور و پشتیبانی اضافه کرده ایم. کاربران تلفن همراه می توانند برنامه NBC را در فروشگاه Google Play و iTunes نیز بارگیری کنند!

ارائه دهندگان

سورفشارک به سایت www.surfshark.com مراجعه کنید PureVPN از سایت www.purevpn.com بازدید کنید ExpressVPN از سایت www.expressvpn.com بازدید کنید عاج از سایت www.ivacy.com بازدید کنید CyberGhost از سایت www.cyberghostvpn.com بازدید کنید
قیمت $ 11،95 $1.99هر ماه 10.95 $2.91هر ماه $ 12.95 $8.32هر ماه 9،95 $2.25هر ماه $ 12.99 $2.75هر ماه
بررسی در Trustpilot N / A بررسی TrustPilot

بررسی ها (7497) | عالی

بررسی TrustPilot

بررسی ها (661) | عالی

بررسی TrustPilot

بررسی ها (187) | عالی

بررسی TrustPilot

بررسی ها (2727) | عالی

تعداد سرورها 1040 سرورها 2000 سرورها 3000 سرورها 1000 سرورها 5800 سرورها
سرعت جریان 1000 Kbps 28200 Kbps 25600 Kbps 18700 Kbps 17300 Kbps
سرور سریع آره آره آره آره آره
اتصال همزمان 100 اتصالات 05 اتصالات 03 اتصالات 05 اتصالات 07 اتصالات
سیاست بازپرداخت N / A 31 روزها 30 روزها 30 روزها 45 روزها
تخفیف 83٪ خاموش 73٪ خاموش 49٪ خاموش 77٪ خاموش 77٪ خاموش
پشتیبانی مشتری 24/7 پشتیبانی 24/7 پشتیبانی 24/7 پشتیبانی 24/7 پشتیبانی 24/7 پشتیبانی
اطلاعات بیشتر به سایت www.surfshark.com مراجعه کنید از سایت www.purevpn.com بازدید کنید از سایت www.expressvpn.com بازدید کنید از سایت www.ivacy.com بازدید کنید از سایت www.cyberghostvpn.com بازدید کنید

چگونه تماشای Emmy Awards 2018 را بصورت آنلاین و بدون کابل به صورت زنده پخش کنیم

اگر شما بند ناف هستید که برای تماشای فیلم / برنامه های تلویزیونی ، اخبار و رویدادها به منابع آنلاین اعتماد می کنید ، در جای مناسب قرار دارید. علاوه بر جریان NBC Live ، چندین گزینه برای پخش آنلاین Emmy Awards 2018 بصورت آنلاین و بدون کابل وجود دارد. در میان برخی از بهترین ها ، موارد زیر ذکر شده است:

اخبار فیفا Worldcup

توجه: سرویس ذکر شده در زیر جوایز HD جریانهای Emmy را ارائه می دهد ، اما می تواند با محدودیت در منطقه ، توصیه می کنیم از یک سرویس VPN برای جریان دادن به Emmy در هر نقطه از جهان از هر دستگاه استفاده کنید.!

رفع انسداد جریانها

CTV

CTV یک شبکه پخش کانادایی است که می توانید جوایز Emmy 2018 را بصورت آنلاین تماشا کنید. این اجازه می دهد تا کاربران را به تماشای مجموعه تلویزیونی مورد علاقه خود را در حداکثر راحتی. کاربرانی که می خواهند از CTV پخش شوند اما در کانادا واقع نشده اند می توانند از یک سرویس VPN برای تغییر مکان خود استفاده کنند. پس از اتمام ، به سادگی به https://www.ctv.ca/Video/CTV بروید. به حساب CTV خود وارد شوید ، به صفحه جریان مستقیم بروید و برای لذت بردن از جوایز Emmy 2018 دوباره بنشینید.

چگونه تماشای Emmy Awards 2018 را بصورت آنلاین و بدون کابل به صورت زنده پخش کنیم

Foxtel

اگر گزینه های NBC و CTV برای شما مناسب نیست ، Foxtel گزینه دیگری است که می توانید به آن اعتماد کنید. این سرویس پخش آنلاین بصورت آنلاین در دسترس مخاطبان استرالیا قرار دارد ، اما می توانید از بهترین ارائه دهنده VPN برای تغییر مکان خود به یک سرور در استرالیا استفاده کنید. به سادگی به https://www.foxtel.com.au/now/index.html بروید و برای جلسه آزمایشی رایگان ثبت نام کنید. کسانی که تلویزیون کابلی دارند می توانند برای تماشای مستقیم جوایز Emmy 2018 از لس آنجلس در سه شنبه 18 شهریور ساعت 10 صبح به FOX8 اعتماد کنند.!

جوایز Foxtel Emmy 2018

تلویزیون زنجیر

اگر هزینه ثبت نام در سرویس های فوق به مراتب گران تمام شد ، گزینه ای ارزان برای پخش جوایز Emmy 2018 بدون کابل در دسترس دارید. Sling TV سرویس VoD است که میزبان کلیه کانالهای محبوب مانند NBC است که به شما امکان می دهد مراسم راحتی جوایز را در حداکثر راحتی تماشا کنید. قیمت گذاری از 25 دلار در هر ماه شروع می شود ، اما شما توانایی استفاده از آزمایشی رایگان 7 روزه را دارید. از آنجا که جوایز Emmy فقط یک روز طول می کشد ، می توانید از نظر فنی کل مراسم را به صورت رایگان پخش کنید!

جوایز Emmy TV Sling 2018

چگونه تماشای Emmy Awards 2018 را بصورت آنلاین به صورت زنده پخش کنیم

برای برش دهنده بند ناف در سرتاسر جهان ، ثبت نام در سرویس های رایگان معمولاً گزینه برو به جریان دادن به هر رویداد بزرگ ، ورزشی یا مراسم اهدای جوایز است. برای شما خوشبختانه ، ما تحقیق خود را در یافتن بهترین گزینه های استریم که به شما امکان دسترسی مستقیم به جوایز Emmy Awards 2018 را فراهم می کند انجام داده ایم:

توجه داشته باشید: خدماتی مانند DirecTV Now و دیگران می توانند شما را قادر سازند که جوایز Emmy را به صورت رایگان پخش کنید ، اما این سرویس ها می توانند در مناطقی از جهان محدود شوند. بنابراین ، ما توصیه می کنیم برای رفع انسداد جریان ، از یک سرویس VPN استفاده کنید.

رفع انسداد جریانها

YouTube TV

چگونه تماشای Emmy Awards 2018 را بصورت آنلاین به صورت زنده پخش کنیم

یوتیوب TV یکی از بهترین گزینه ها برای پخش هر رویداد مهم در حال حاضر است. این سرویس با وجود جدید بودن در بازار VoD ، به سرعت موفق شده است به ویژه در ایالات متحده ، شهرت عظیمی را توسعه دهد. با این حال ، شما می توانید از VPN برای دسترسی به جریانهای زنده استفاده کنید. قیمت گذاری از 40 دلار در هر ماه شروع می شود ، اما شما می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید - به لطف یک آزمایش دو هفته. در روز جوایز Emmy 2018 ثبت نام کنید تا از تماشای شروع های مورد علاقه خود لذت ببرید ، بدون پرداخت یک پنی منفرد! برای ورود فرش قرمز به E! کانال یوتیوب. 

DirectTV اکنون

جوایز Emmy در DirecTV Now

یکی دیگر از راه حل های مهم برای پخش مستقیم 70th Primetime Emmy Awards 2018 استفاده از DIRECTV NOW است. این وب سایت به دلیل ارائه جریان هایی از همه مسابقات مهم و مسابقات اعطای جوایز ، دسترسی کاربران به کانال هایی مانند NBC ، TBS ، Fox ، CBS و ABS با قیمت کم 35 دلار در هر ماه ، به این معنی است که می توانید تقریباً فوراً جریان را شروع کنید! شما حتی یک آزمایش آزمایشی رایگان 7 روزه نیز دارید. اگر در تاریخ 17 سپتامبر ثبت نام کنید ، می توانید این رویداد را به صورت رایگان از لحاظ فنی تماشا کنید!

تلویزیون زنده Hulu

جوایز امی در تلویزیون هولو لایو

مشابه تلویزیون Sling TV ، YouTube TV و DirecTV Now ، Hulu Live TV یکی دیگر از سرویس های VoD است که شامل یک کتابخانه عظیم از فیلم ها / نمایش های تلویزیونی است ، زیرا این امکان را برای کاربران از سراسر جهان فراهم می کند تا به کلیه کانال های آمریکایی از جمله پخش کننده رسمی آن دسترسی داشته باشند. رویداد Emmy Awards 2018 ، NBC. قیمت ثبت نام با تلویزیون هولو لایو 39.99 دلار در هر ماه است. مشابه گزینه های فوق ، شما می توانید سرویس را از طریق آزمایش 7 روزه خود در روز رویداد تست کنید تا جوایز را بصورت رایگان مشاهده کنید!

جوایز Emmy 2018 در Kodi

همه برش های بند ناف باید در مورد سرگرمی سرگرمی چند پلتفرم و منبع باز بدانند که به نام KODI می رود! این نرم افزار یک جمع کننده محتوا است که از افزودنیهای شخص ثالث و رسمی برای دسترسی به کتابخانه عظیم فیلم ها / نمایش های تلویزیونی استفاده می کند. شما حتی برنامه های افزودنی در دسترس دارید که به کانالهای زنده مانند NBC دسترسی پیدا می کنید تا Emmy Awards 2018 را تماشا کنید.

جوایز Emmy 2018 در Kodi

اخبار فیفا Worldcup

توجه: در صورت عدم خطا در جریان یا بررسی خطا ، به بهترین vpn برای kodi نیاز دارید تا انسداد جریان را برای لذت بردن از بازی به صورت آنلاین انجام دهد.!

رفع انسداد جریانها

فرآیند نصب تلویزیون cCloud

 1. باز کن Kodi Krypton V17 و کلیک “دنده” نماد در گوشه بالا سمت راست
 2. در گوشه پایین سمت راست منو ، را انتخاب کنید “مدیر فایل”
 3. باز کن “منبع را اضافه کنید” با حرکت از منوی سمت چپ
 4. دوبار کلیک کنید بر “هیچ یک” و وارد http://lazykodi.com/
 5. نام منبع رسانه “تنبل کدی” و دکمه OK را بزنید
 6. برو به منوی اصلی Kodi و کلیک بر “مواد افزودنی”.
 7. اصابت “بسته بندی” نماد برای شروع مراحل نصب.
 8. انتخاب کنید “از پرونده zip نصب کنید” و پیدا کردن “تنبل کدی” منبع رسانه.
 9. انتخاب کنید “نمایندگان” و ضربه زدن بر “آندرویدبا”
 10. انتخاب کنید “مخزن” و کلیک بر “repository.kodil-1.4.zip”
 11. صبر کن چند دقیقه برای “افزونه نصب شده است” اطلاع.
 12. برگشت به منوی قبلی بروید و کلیک کنید “از مخزن نصب کنید”
 13. انتخاب کنید “..مخزن Kodil” و باز کن “افزودنیهای ویدیویی” لیست
 14. برو “جستجو کردن” برگه, نوع که در “تلویزیون cCloud”, و اصابت دکمه نصب

نامزد های Emmy 2018 چه کسانی هستند?

نامزد های Emmy 2018 در خارج از کشور هستند و همه را در این طوفان قرار داده اند. سلطنتی ، دستیار و ربات حاوی نامزدهای Emmy بودند و ما نمی توانیم صبر کنیم ببینیم کدام سریال های تلویزیونی و بازیگران بیشترین جوایز را کسب می کنند. در زیر چند جزئی از برخی از نامزدها در هفتادمین جوایز Primetime Emmy آورده شده است. برای لیست کامل نامزدها ، این لینک را بررسی کنید.

سریال درام

 1. Westworld
 2. این ما است
 3. تاج
 4. چیزهای غریبه
 5. آمریکایی ها
 6. بازی تاج و تخت
 7. آخوند’کهنه

سریال های کمدی

 1. باری (HBO)
 2. آتلانتا (FX)
 3. GLOW (Netflix)
 4. Black-ish (ABC)
 5. دره سیلیکون (HBO)
 6. مهار اشتیاق خود (HBO)
 7. خانم شگفت انگیز خانم میزل (آمازون)
 8. غیرقابل شکست کیمی اشمیت (نتفلیکس)

بازیگر نقش اول سریال درام

 1. جفری رایت (Westworld)
 2. Milo Ventimiglia (این ما هستیم)
 3. متیو رایس (آمریکایی ها)
 4. استرلینگ K. براون (این ما هستیم)
 5. جیسون باتمن (اوزارک)
 6. اد هریس (Westworld)

بازیگر نقش اول زن در یک سریال درام

 1. اوان ریچل وود (وست ورلد)
 2. کری راسل (آمریکایی ها)
 3. ساندرا اوه (کشتن حوا)
 4. کلر فوی (تاج)
 5. تاتیانا ماسلانی (یتیم سیاه)
 6. الیزابت ماس ​​(The Handmaid’کهنه)

بازیگر نقش اول سریال در یک سریال کمدی

 1. لری دیوید (مهار شور و شوق شما)
 2. ویلیام اچ. میسی (بی شرمانه)
 3. آنتونی اندرسون (بلک-ایشی)
 4. تد دانسون (مکان خوب)
 5. دونالد گلور (آتلانتا)
 6. بیل هادر (باری)

بازیگر نقش اول زن در یک سریال کمدی

 1. لیلی تاملین (گریس و فرانکی)
 2. Pamala Adlon (چیزهای بهتر)
 3. Tracee الیس راس (سیاه-ish)
 4. آلیسون جنی (مامان)
 5. عیسی را (ناامن)

سؤالات متداول درباره جوایز Emmy 2018

چه نمایش تلویزیونی برنده جوایز امی شد?

لیست عظیمی از نمایش های تلویزیونی وجود دارد که بیش از 15 جایزه امی را به خود اختصاص داده است و تعداد نام های آنها تا 30 سال نیز امتحان شده است. اگرچه یک نمایش وجود دارد که توانسته در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی از جوایز را جمع کند. خواهد بود Game of Thrones. از زمان پخش آن در سال 2011 ، این برنامه تلویزیونی موفق به کسب 38 بار Emmy شده و در مجموع 128 بار نامزد شده است.

آیا دفتر برنده هر Emmy است?

بله ، واقعاً خنده دار و خنده دار است “دفتر” تاکنون موفق به کسب حدود 5 جایزه برتر پریمیای امی در مقوله های زیر: ویرایش تصویر تک دوربین برجسته (2 جایزه) ، کارگردانی - سریال کمدی ، نویسندگی - سریال کمدی و بهترین سریال های کمدی.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

امی 2018

امیدواریم که این راهنما به برش دهنده بند ناف و تماشاگران تلویزیون بطور یکسان کمک کند تا نحوه تماشای Emmy Awards 2018 را در حداکثر راحتی درک کنند. با این وجود ، اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، در کنار گذاشتن نظری در زیر دریغ نکنید. راهنما را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. روی مانیکی ها و پاپ کورن خود بارگیری کنید و از تماشای ستارگان مورد علاقه خود بر روی فرش قرمز قدم بزنید ، به شوخی کنید و عنوان های خود را برای اجراهای خود دریافت کنید!

Похожие статьи

 • نحوه تماشای جوایز گلدن گلوب 2018

  وقت مردم است! جوایز Golden Globe 2018 روز به روز نزدیک تر می شود. برنامه ریزی شده است که در تاریخ 7 ژانویه به طور مستقیم پخش شود ، آنها را آماده کنید ، آنها را دعوت کنید...

 • نحوه تماشای Billboard Music Awards 2018 Live Free Online Stream

  نمایش لحظات فرهنگ پاپ ویروسی ، همکاری های غیرقابل پیش بینی ، اجراهای شگفت انگیز و داغترین اعمال موسیقی ، جوایز موسیقی بیلبورد...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me