نحوه تماشای / انسداد جهان DC خارج از ایالات متحده – راهنمای آسان

DC Universe تازه در سپتامبر سال 2018 راه اندازی شده و طرفداران آن نشاط آور هستند.

اکنون می توانید تمام محتویات مربوط به حق رای دادن را فقط در این بستر عالی جریان ، فقط محتوایی که برنده شده اید ، تماشا کنید’باید در جاهای دیگر تماشا کنیم. بله ، حتی در Netflix هم نیست.

اما آیا می دانید DC Universe در خارج از ایالات متحده محدودیت جغرافیایی دارد?

آیا می دانید چگونه می توانید به آن دسترسی داشته باشید?

در اینجا راهنمای اختصاصی ما در مورد چگونگی تماشای / رفع انسداد DC Universe در خارج از آمریکا شامل سه بهترین VPN با هدف ، بهترین بررسیهای vpn Reddit و موارد دیگر!

چه خدمات جهان جهان DC در حال حاضر در خارج از ایالات متحده در دسترس هستند?

بتمن ، سوپرمن کسی؟ اگر پناه آورده اید’این اسم ها را تا به حال شنیده ام ، من معتقدم که شما فقط یک بیگانه هستید که در تعطیلات تابستان خود از این سیاره بازدید می کنید.

این شخصیت ها و بسیاری دیگر از محبوب ترین آنها بخشی از حق رای دادن به کمیک بوک دی سی هستند و جدا از مارول ، دی سی بزرگترین نام تجاری در جهان است.

و اکنون سایت استریم خود را با نام DC Universe راه اندازی کرده است که در آن می توانید تمام فیلم ها ، نمایش ها ، کتاب های کمیک دیجیتال ، بخش نظرات و انجمن ها یا اساساً هر چیزی را که مربوط به شخصیت های متعلق به حق رای دادن باشد ، پیدا کنید..

بله ، Netflix شاید اولین انتخاب شما هنگام صحبت از سیستم عامل های جریان باشد و دومین شرط خوب شما در Amazon Prime وجود دارد ، اما DC Universe برخلاف هر دو سایت محبوب است..

مطمئناً عملکرد و ایده یکسان است ، اما محتوا کاملاً متفاوت خواهد بود.

DC Universe به ژانر بسیار اختصاصی می پردازد ، مربوط به شخصیت ها و داستانهای خاص خودش است که از کتابهای طنز خارج شده است.

تعداد طرفداران Franchise DC در سراسر جهان بسیار پدیده است ، بنابراین راه اندازی چنین خدماتی ایده خوبی بود.

اما ، صبر کنید آنجا’گرفتن.

مانند همه چیزهای خوب همیشه ، DC Universe فقط در ایالات متحده موجود است.

نحوه تماشای / انسداد جهان DC در خارج از آمریکا

که به معنای بیشترین تعداد هواداران اختصاصی برای حق رای دادن به طور قطع در کشور نهفته است.

با این حال ، برای طرفداران حق رای دادن در خارج از جهان ، این یک ضربه گیر به طور جدی است.

اما نگران نباشید زیرا مثل همیشه ، من شما را راهنمایی می کنم که چگونه درست مانند من ، DC DC را در خارج از ایالات متحده باز کنیم’با سایر سیستم عامل های بیشمار مانند من با کمک VPN یا سرورهای اختصاصی انجام شده است.

بهترین VPN برای تماشای جهان DC در خارج از ایالات متحده

همانطور که قبلاً نیز گفتم ، DC Universe حتی اگر از VPN استفاده می کنید ، می توانید به راحتی از خارج خارج شوید و تماشا کنید ، اما آیا می دانید کدام VPN واقعاً این کار را برای شما انجام خواهد داد.?

نه ، درست است?

خوب ، در اینجا 3 از بهترین VPN ها وجود دارد که من از سال 2019 با DC Universe امتحان و آزمایش کرده ام و آنها مطمئناً می توانند کار را کاملاً انجام دهند.

ExpressVPN

این به طور جدی فاقد فکر است. هیچ بستر جریان دیگری وجود ندارد که این ارائه دهنده ستارگان نتواند آن را از حالت انسداد خارج کند. از نبرد Netflix گرفته تا UFC ، ExpressVPN را برای همه مواردی که می خواهید تماشا کنید در صورت دسترسی محدود یا جغرافیایی آن بدون دسترسی به VPN توصیه می کنم..

بهترین VPN برای تماشای جهان DC در خارج از ایالات متحده

برای ارائه مختصر در مورد این ارائه دهنده ، بیش از 2000 سرور ، رمزگذاری درجه نظامی ، تعداد کافی از برنامه های مشتری ، پشتیبانی پروتکل OpenVPN ، خط مشی ورود به سیستم صفر و موارد دیگر.

اما مهمتر از همه اینها ، سرور پارک آن یکی از بهترین های تجارت است. شما فقط باید به هر کسی وصل شوید و شروع به پخش جریان DC Universe کنید. بله ، آن ساده است.

آی تی’مطمئناً نسبت به بقیه کمی گران است ، اما ارزش هر سکه شما را دارد.

طرفداران

 • انسداد همه سایتهای جریان ایالات متحده است
 • بیش از 2000 سرور
 • رمزگذاری درجه نظامی
 • اختصاصی مشتری برای دستگاههای Streaming مانند Firestick در دسترس است
 • پشتیبانی چت زنده

منفی

 • برنامه های گران قیمت

PureVPN

یکی دیگر از سرویس های عالی VPN برای کلیه آن برنامه نویسان که می خواهند محتوای ایالات متحده مانند سرویس DC Universe را از حالت انسداد خارج کنند ، PureVPN است..

ارائه دهنده زیادی به دلیل امنیت آن بسیار شناخته شده نیست’s به دلیل توانایی آن در ارائه بهترین تجربه جریان در بین همه ارائه دهندگان.

و دارای تمام ویژگی های صحیح مانند رمزگذاری درجه نظامی ، سرورهای 2000+ ، برنامه های سازگار مشتری ، پشتیبانی چت زنده ، سوئیچ kill و موارد دیگر.

سرویس های جهان Universe DC چیست و در خارج از ایالات متحده هم اکنون در دسترس هستند

چی’حتی بهتر اینجاست که PureVPN به شما امکان می دهد IP اختصاصی خود را نیز تهیه کنید. با این کار ، شما از همه مشکلاتی که با به اشتراک گذاشتن پارک سرور مانند برنامه های خدمات معمولی VPN مانند سرعت پایین ، سرورهای ممنوعه و غیره همراه است ، خلاص خواهید شد..

و تمام این موارد ، PureVPN ارزان قیمت و ارزان است. مانند ارائه کمتر از نیمی از قیمت ExpressVPN است’اشتراک ، با برخی از برنامه حتی ارزان تر از آن است. به طوری که’قرعه کشی شات مطمئن.

برای علاقه مندان به بودجه DC ، این یک سرویس برتر است که حتماً باید برای آن اقدام کنید.

طرفداران

 • 2000 سرور در بیش از 160 کشور جهان
 • جهان DC را از خارج از ایالات متحده باز می کند
 • پشتیبانی چت زنده IP اختصاصی موجود است
 • رمزگذاری درجه نظامی
 • برنامه های ارزان

منفی

 • برخی از سیاهههای مربوط به زمان اتصال را نگه می دارد

NordVPN

5000+ سرورها و شمارش ، NordVPN هنوز هیچ سنگی را نتوانسته است در ارائه توانایی استثنایی برای پخش کنندگان در سراسر جهان دست بكشد. سرعت های بسیار زیاد است و امنیت از بین می رود.

و من دوباره در اینجا همه ویژگی های عمومی را جمع خواهم کرد ، اما می دانید که NordVPN همه چیز را مانند بقیه به عنوان مثال آورده است. رمزگذاری درجه نظامی ، سیاست ورود به سیستم صفر و غیره.

Reddit Online Universe DC

من DC Universe را با NordVPN کاملاً مسدود کردم و تجربه به همان اندازه بی عیب و نقص بود و هر بار که دریافت کردم.

در مورد قیمت ، NordVPN خیلی گران نیست بلکه دوستانه از نظر بودجه کم است.

طرفداران

 • 5000+ سرور در سراسر جهان
 • چندین برنامه مشتری در دسترس است
 • برنامه های مقرون به صرفه
 • پشتیبانی پروتکل OpenVPN

ویژگی های امنیتی اضافی مانند DoubleVPN موجود است

منفی

 • پشتیبانی چت زنده در دسترس نیست

هر سه ارائه دهنده فوق العاده هستند ، اما تفاوت های جزئی در عملکرد دارند. آی تی’همه اصطلاحات تکنیکی ، بنابراین اجازه دهید من درک و درک شما را برای شما آسانتر کنم و درنهایت بر اساس آن تصمیمی بگیرم.

ExpressVPN: پایدار

PureVPN: ارزان

NordVPN: دارای ویژگی های.

DC Universe توسط هر یک از سه گانه قابل انسداد نیست ، اما در نهایت به آنچه شما به دنبال آن هستید بستگی دارد.

نحوه تماشای / رفع انسداد / دسترسی DC Universe Outside USA

اگر برای هرکدام از ارائه دهندگان بالا انتخاب کرده اید ، می توانید با رعایت این مراحل آسان ، DC Universe را در خارج از ایالات متحده خارج کنید. من در اینجا از ExpressVPN به عنوان نمونه استفاده می کنم:

 1. برو به ارائه دهنده’سایت را انتخاب کنید و یک برنامه قیمت گذاری را انتخاب کنید
 2. هزینه اشتراک را پرداخت کرده و اعتبار کاربر را بدست آورید
 3. همانطور که من ExpressVPN را بارگیری کردم ، مشتری برنامه سازگار را بارگیری کنید’مشتری ویندوزexpressvpn برای جهان dc
 4. به هر سرور آمریکایی متصل شوید (این ممکن است با Pure و Nord متفاوت باشد زیرا باید از پشتیبانی آنها بپرسید که کدام سرورها با DC Universe کار می کنند) و DC Universe به راحتی در دسترس خواهند بود!

جهان DC

Reddit Online Universe DC

Reddit جایی است که این روزها این اقدام انجام می شود. منظور من این است که من تمام اخبار اصلی من را از این بستر دریافت می کنم.

خواه تخم مرغ عید پاک در یک نمایش جدید باشد یا بهترین بررسی در مورد یک سرویس یا مشکل خاص ، Reddit مکان شما برای رفتن است.

بنابراین ، من به آنجا رفتم تا دریابم که کاربران VPN از وقتی که از انسداد DC Universe در خارج از ایالات متحده آمریکا بیشترین رضایت را داشتند ، رضایت داشتند..

با کمال تعجب ، من جز چند ذکر زودگذر در مورد چگونگی استفاده از VPN ها برای رفع انسداد DC DC در استرالیا ، چیزی پیدا نکردم. اما به جز آن ، هیچ عنوانی در مورد بهترین VPN ها برای این منظور وجود ندارد.

نتیجه

بنابراین اکنون اگر از من بپرسید که چه راههای دیگری وجود دارد که می توانید DC Universe را در خارج از ایالات متحده مشاهده کنید ، من نمی گویم هیچ کدام. VPN ها تنها مورد واقعی برای رفع انسداد هستند ، در حالی که بقیه گزینه ها مانند پراکسی ها ، don’این روزها واقعاً کار می کنید.

این روزها سایتهای جریان استراتوسفر رفته اند ، و اشتراک ها نیز مانند هر چیز دیگری جاری است. DC Universe ممکن است در حال ارائه یک ژانر اختصاصی باشد اما اولیه آن برای رسیدن به میلیون ها مشترک در سال 2019 است ، بنابراین اگر می خواهید به باند باند بپیوندید ، اکنون این کار را انجام دهید!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me