نحوه تماشای Coachella 2019 Live Online

اگر پناه آورده اید’هنوز پاس ها را بدست آورده اید و به اندازه کافی بدشانس نیستند که وقت خود را برای حضور در جشنواره تقریباً ماهانه این دوره زمانی پیدا نکنند ، دان’شما نگران هستید چون می توانید آن را در خانه نیز تماشا کنید (هرچند که چنین نبود)’حتی نیمی از سرگرم کننده بودن برای رفتن به چیز اصلی نباشید) اما اوه ، خوب ، باید یاد بگیرید که از آنچه می خواهید استفاده کنید’کردم!

در اینجا یک راهنمای جامع در مورد چگونگی تماشای Coachella Live Online در سال 2019 ارائه شده است ، با تمام گزینه های مشاهده آنلاین شما’من باید به تماشای این رویداد ، راهنماهای چگونگی دور زدن محدودیت های جغرافیایی با بهترین VPN ها در پخش مستقیم Coachella ، نحوه تماشای Coachella در اپل تی وی ، لیست های پخش کننده رسمی ، از کجا بلیط بخرید و از طریق BestVPN.co!

Coachella 2019 کجاست?

رویدادی که باعث تغییر دوره جشنواره های موسیقی در ایالات متحده ، موسیقی Coachella Valley Music شد & جشنواره هنر در آوریل امسال برگزار می شود و شما به طور جدی نمی خواهید آن را از دست بدهید!

این جشنواره از سال 1999 تا 2001 در کلوپ Empire Empire Polo در Indio، California کالیفرنیا برگزار شد ، این جشنواره نام مشهور امروزی خود را از دره Coachella جایی که Indio در آن قرار دارد دریافت می کند..

اگر شما’با این جشنواره هنوز می دانید ، ممکن است از ابتدای هزاره در زیر صخره ای زندگی کرده باشید زیرا شاید قطعی ترین رویداد موسیقی نه فقط در آمریکا بلکه در کل جهان برای کل سال آینده.

نمایش’قالب این بار در حدود 3 هفته آخر هفته متوالی در آوریل 2019 است.

هفته اول Coachella از 12 آوریل - 14 آوریل 2019 ادامه خواهد یافت ، در حالی که هفته دوم Coachella از 19 آوریل - 21 آوریل 2019 آغاز می شود..

ترکیب Coachella 2019

هیچ چیز نمی تواند جذابیتی از Coachella Artist Line Up برای هر سال را نسبت به خط معروف اکنون کیت پری خواننده آمریکایی شرح دهد. “ این خط همیشه بهترین های سال را برای بقیه سال معرفی می کند.”

با عملکردهای برتر مانند آریانا گراند ، تام ایمپالا ، کودکانه گامبینو ، دی جی مار ، خالد و بسیاری دیگر از افراد ، Coachella 2019 Dope خواهد بود!

و آن’نه تنها بزرگترین شروع کار Coachella!

این رویداد بیشتر با به دست آوردن بستری برای نمایش هنرهای خود ، استعداد موسیقی شناخته شده کمی را به نمایش می گذارد.

Coachella بسیاری از نوازندگان و خوانندگان کوچک زمان را تنها با یک ظاهر خاص به مدار محبوبیت جهانی راه اندازی کرده است ، بنابراین چه کسی می داند که در ترکیب 2019 ممکن است حساسیت جهانی آینده را نشان دهد!

در اینجا مجموعه کاملی از هنرمندان در Coachella به اشتراک گذاشته شده است’سایت رسمی!

نحوه تماشای Coachella

نحوه تماشای پخش آنلاین Coachella Live Stream

با ابتدایی ترین پاس های جشنواره که از 429 دلار شروع می شود ، به استثنای سایر افزودنیهای ملایمی مانند گذرهای شاتل ، اقامت در هتل ، کمپینگ & هزینه های پارکینگ و غیره. بسیاری از ما به اندازه کافی خوش شانس هستیم که بدون شکستن بانک ما به جشنواره Coachella برویم.

پس چه’بهترین گزینه بعدی ما است؟ تماشای آن را بصورت آنلاین از خانه!

خوب ، برخلاف سایر وقایع مهم موسیقی از سراسر جهان ، Coachella نمی کند’مستقیماً به هر کانال خارجی وصل شوید یا با پخش کننده ها ارتباط برقرار کنید.

درعوض ، این کانال یوتیوب خود را دارد که در آن رویداد شخصی خود را به صورت زنده پخش می کند و آن را نیز به صورت کاملا رایگان!

کانال رسمی YouTube Coachella ، همچنین موارد برجسته دیگری را ارائه می دهد از جمله عکس های برجسته از رویدادهای قبلی Coachella ، آهنگ های هنرمندانی که امسال و بیشتر از آن استفاده می کنند ، بنابراین آن را بررسی کنید!

نحوه تماشای پخش آنلاین Coachella Live Stream

نحوه تماشای Coachella در انگلستان

کانال YouTube Coachella حصیری ندارد’در حال حاضر در انگلستان از نظر جغرافیایی محدود شده است ، اما اگر کانال امسال چنین شود ، قطعاً به یک VPN به اندازه کافی خوب نیاز دارید که بتواند کانال را دور بزند.’محدودیت های جغرافیایی در غیر این صورت ، روند تماشای آن بسیار ساده است:

 1. YouTube.com را باز کنید یا برنامه YouTube را در هر سکویی که در آن هستید ، بارگیری کنید
 2. جستجو کنید “Coachella” و در کانال رسمی YouTube Coachella مشترک شوید
 3. اگر جریان مستقیم در کشور شما در دسترس نیست ، یک Top VPN دریافت کنید تا با اتصال به یک سرور کارگر آمریکایی ، این بلوک را دور بزنید.
 4. در هر دو آخر هفته جریانهای زنده را به صورت آنلاین تماشا کنید و از Coachella لذت ببرید’2019’بزرگترین هنرمندان و ستاره ها زندگی می کنند!

نحوه تماشای Coachella در اپل تی وی

اپل تی وی به سرعت به عنوان وسیله ای بسیار مناسب برای انواع پخش آنلاین در حال رشد است و تماشای زنده Coachella بر روی آن بسیار آسان است!

 1. اپل تی وی را راه اندازی کنید
 2. به فروشگاه برنامه iTunes روی آن بروید
 3. برنامه YouTube را از آن بارگیری کنید
 4. جستجو کردن “Coachella” در یوتیوب
 5. برای عضویت در کانال رسمی Coachella مشترک شوید’هر نسخه ای را از دست ندهید
 6. بدون هیچ مشکلی از پخش مستقیم فیلم های Coachella در Apple TV لذت ببرید!

در اینجا توجه داشته باشید که اگر در هر کشور دیگری در خارج از ایالات متحده هستید و به دلیل محدودیت های جغرافیایی ، جریان مستقیم نشان نمی دهد ، پس نگیرید’از همه آنچه شما نیاز دارید ترسیدید همان VPN کافی است که خدمات رسانه ای را ارائه می دهد.

در حال حاضر ، تنها بهترین VPN که چنین کاری را در Apple TV انجام می دهد ExpressVPN است و می توانم این را بگویم زیرا من روزانه VPN را آزمایش می کنم. بله ، VPN های خوب دیگری نیز برای Apple TV وجود دارد که می توانید در راهنمای ما در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اما به نظر من ، دان’در صورت اهدا نکردن ، هیچ ارائه دهنده دیگری به جز ExpressVPN را انتخاب کنید’می خواهید رویداد Coachella خود را در سال 2019 خراب کنید.

از کجا می توانم بلیط Coachella 2019 را خریداری کنم?

سال گذشته بیش از یک چهارم میلیون نفر در Coachella حضور داشتند و این بار آمار و ارقام مختلف حتی بیشتر است!

بله ، این رویداد بسیار محبوب است ، بنابراین بلیط ها می توانند به عنوان هات کیک بفروشند و اگر می خواهید یکی از آنها را برای خود یا دیگران دریافت کنید ، عجله دارید..

ابتدایی ترین بلیط با قیمت 429 دلار در Coachella آغاز می شود’سایت رسمی ، با برخی از افزودنیهای بسیار با ارزش مانند سفرهای شاتل ، فضاهای کمپینگ ، هتل ، پارکینگ ، پاسهای VIP ، بوفه شام ​​و موارد دیگر. این رویداد هر چه بیشتر می شود لذت بخش تر می شود و بیشتر و بیشتر می خواهید به اندازه کافی پول نقد خرج کنید.

از کجا می توانم بلیط Coachella 2019 را خریداری کنم؟

با این وجود ، طعنه این است که بلیط ها بیشتر در سایت رسمی فروخته شده اند و برای گرفتن آنها باید به لیست های انتظار بپیوندید.

گزینه های دیگر هنوز هم در دسترس هستند اما به مدت طولانی نیستند و در ازای نگهداری بلیط ها حق بیمه آنها را شارژ می کنند. حتی بلیط پذیرش عمومی در اینجا می تواند هزینه شما را بین 530 تا 700 دلار / نفر هزینه کند ، با امکانات دیگر مانند پارکینگ و کمپینگ سایر افزودنی های هزینه.

در اینجا مکانهای عالی برای خرید بلیط Coachella Event از اینجا آمده است:

 • Boxofficeticket.center
 • Stubhub.com
 • Tickernetwork.com
 • Viagogo.com

بنابراین اگر می خواهید به دیدار Coachella 2019 بصورت زنده در سفر بروید ، بهترین زمان برای خرید بلیط در حال حاضر است یا آنها تمام می شوند یا هزینه های شما را حتی بیشتر می کنند!

یک پاس تنها برای یک آخر هفته تنها معتبر است.

سؤالات متداول:

Coachella Live Streaming است?

بله ، Coachella مستقیماً از طریق کانال رسمی YouTube پخش می شود و هیچ گزینه دیگری برای پخش مستقیم ندارد.

هزینه رفتن به Coachella چقدر هزینه دارد?

یک تعطیلات آخر هفته Coachella بسته به اینکه چقدر مجلل می خواهید این رویداد را برای شما رقم بزند ، می تواند هزینه شما را در هر کجای مختلف از 1200 دلار تا بیش از 2600 دلار برای شما هزینه کند. هزینه متوسط ​​برای کل آخر هفته از جمعه تا یکشنبه 1500 دلار است. AirBnB یا خوابیدن در اتومبیل شما به کاهش هزینه ها کمک می کند.

چند سال دارید که باید به Coachella بروید?

شرکت کنندگان باید حداقل بزرگسال بالای 18 سال داشته باشند تا در این رویداد با یک شناسنامه رسمی شرکت کنند که می تواند برای تأیید سن آنها در این رویداد توسط مدیریت مورد استفاده قرار گیرد..

دقیقا Coachella چیست?

Coachella یکی از بزرگترین و خارق العاده ترین جشنواره موسیقی و هنر در ایالات متحده است که با حضور ستاره های برتر و هنرمندان در بیش از 2 آخر هفته متوالی پخش می شود.

نتیجه

این که تصمیم دارید به این رویداد بروید یا آن را از خانه خود به صورت آنلاین تماشا کنید ، Coachella 2019 رویدادی است که به هیچ وجه از دست نرود. عناوین اصلی شامل آریانا گراند ، تام ایمپالا ، و کودکانه گامبینو و ده ها نفر دیگر است که قول می دهند این رویداد سال باشد!

کانال رسمی YouTube Coachella در YouTube برای حضور در این رویداد وجود دارد’پخش مستقیم و با کیفیت بسیار خوب ، بنابراین سریع در آن مشترک شوید.

VPN ها همچنین می توانند به تماشای ساعتهای Coachella که در کانال YouTube با محدودیت های جغرافیایی روبرو هستند ، کمک کند و این رویداد را برای همه در جهان باز کند!

در صورت بروز هرگونه سؤال یا مسئله در مورد این رویداد’جریان مستقیم ، آن را در قسمت نظرات زیر ذکر کنید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me