چگونه تماشای American Idol 2018 را به صورت آنلاین از هرجای دیگر به صورت آنلاین پخش کنیم

یکی از بزرگترین رویدادهای تلویزیونی بلاک باستر ، American Idol ، آماده است تا با پخش شانزدهمین فصل خود در تاریخ 11 مارس ، دوباره به نمایش درآید. با افتخار شهرت جسورانه ای به عنوان یک کلاهبردار تلویزیون و سرگرم کننده کردن جایگاه شماره 1 به مدت هشت سال مستقیم به عنوان بالاترین امتیاز در تلویزیون آمریکا ، نمایش سرگرمی خالص است. این مرد معمولی را با استعداد می تواند فرصتی برای دستیابی به فوق ستاره ای داشته باشد و طرفداران تماشای آن سفر عجیب و غریب را تجربه کنند.!

تماشای American Idol 2018 زنده آنلاین رایگان از هر نقطه

 1. American Idol آنلاین مستقیم پخش آنلاین
 2. American Idol Youtube Streaming
 3. امشب American Idol است?
 4. چه کسانی داور در American Idol شرکت خواهند کرد
 5. لیست کانال های پخش کننده کانال های آمریکایی بت آمریکا
 6. چگونه بت آمریکایی را از هرجایی تماشا کنیم
 7. جریان آمریکایی بت آنلاین در کانادا
 8. American Idol on Roku
 9. American Idol on Kodi

آیا شما همچنین از دیدن جستجوی آمریکا هیجان زده اید’حس آواز بعدی؟ اگر بله ، پس راهنمای جامع ما را در مورد چگونگی تماشای American Idol بصورت آنلاین با استفاده از بهترین vpn بخوانید؟ پس از همه ، چه کسی نمی خواهد’می خواهید نمایش را تماشا کنید؟ این کلمه به معنای واقعی کلمه همه را به تلویزیون متصل می کند و هر اپیزود داستانی را به خود اختصاص می دهد. و بعد ، فشاری که در هر دور از رأی گیری و حذف ایجاد می شود ، باعث لعنت آن می شود’یک ماجراجویی نفس گیر است!

امشب American Idol است?

امشب American Idol است

برتر در 11 مارس 2018 - American Idol این بار استعدادهای استثنایی به نمایش گذاشته است و سرگرمی ها و لحظات سرگرم کننده زیادی را برای یادآوری زندگی به نمایش می گذارد. بنابراین ، تاکنون 15 قسمت کامل شده است ، این بدان معناست که شما هنوز هم تماشای زیادی دارید. قسمت های جدید در دسترس خواهد بود 12 مه (شنبه - 7 مسابقه برتر) ، 13 مه (یکشنبه - 5 نفر برتر) ، 19 مه (شنبه) با نزدیک شدن به فینال در 20 و 21 مه, در آنجا خواهید دید که چگونه به عنوان برنده تاج گذاری می شوید!

قاضیانی که قرار است در American Idol بمانند?

با واکنش های ارزنده و مهارت های قابل توجه داوری ، داوران شاید مهمترین مجموعه نمایش در American Idol باشند. در این فصل ، نمایش به شکل عادی خود را از سه قاضی در امان نگه می دارد و کتی پری ، لیونل ریچ با بازی در آن حضور دارد & لوک برایان به عنوان بخشی از داوران جدید’ تابلو.

چه کسی داوران در American Idol شرکت خواهند کرد؟

کتی پری ، یکی از داوران نمایش!

میزبان این نمایش مشهور رادیو Ryan Seacrest خواهد بود زیرا وی به عنوان نمایش بسیار خوب پذیرفته شده است’استاد مراسم در فصل قبل توسط مخاطبان.

قسمت اول که از روز یکشنبه 11 مارس آغاز می شود ، با دور اول استماع ها در نماد مادیسون اسکوئر گاردن در نیویورک آغاز می شود که صداهای قابل توجه فراوانی را همراه با لحظات خنده دار به نمایش می گذارد ، بنابراین’فراموش نکنید که لیست کانال های زیر را مشاهده می کنید که می توانید در همانجا و پس از آن مشاهده کنید!

لیست کانال های پخش کننده کانال های آمریکایی بت آمریکا

ما مطمئن هستیم که این فصل برنده شد’متفاوت است. اما آنچه طرفداران این حق رای دادن تلویزیونی محبوب باید مراقب آن باشند تغییر در کانال است که در آن پخش می شود. American Idol از اول تا پانزدهم به طور مستقیم از شبکه NBC پخش می شد ، با این حال ، این بار کاربران باید فصل شانزدهم را از شبکه ABC مشاهده کنند..

شریک رسمی پخش برای American Idol 2018!

لیست کانال های پخش کننده کانال های American Idol 2018

این فصل ، American Idol’پخش کننده رسمی The شبکه ABC, به جای NBC ، در ایالات متحده ، بنابراین برای همه کسانی که در محدوده جغرافیایی کشور زندگی می کنند ، می توانید هر قسمت را در ABC ساعت 8:00 EST ، دو بار در هفته یکشنبه و دوشنبه تماشا کنید..

همچنین با بارگیری برنامه های رسمی ABC از فروشگاه Google Play برای کاربران اندرویدی یا از فروشگاه Itunes برای کاربران اپل می توانید از American Idol لذت ببرید.

برای افرادی که در ایالات متحده آمریکا زندگی نمی کنند ، اینجا’چگونه می توانید American Idol را تماشا کنید:

کشور

کانال

نحوه جریانی خارج از ایالات متحده

ایالات متحده آمریکا ABC را بصورت آنلاین تماشا کنیدشبکه ABC      purevpn-logo

  انسداد با استفاده از سرور PureVPN USA

فقط برای 2.48 دلار در هر ماه

انگلستان
کانادا
فرانسه
امارات متحده عربی
هند
استرالیا روباه 8

استرالیا:

توسط بسیاری به عنوان مورد بعدی خوانده می شود “ایالات متحده آمریکا”, به دلیل ارزش ها و علاقه های مشترک بین دو ملت ، هیچ کشوری ایزد آمریكایی را جذاب تر از استرالیا نخواهد یافت. بنابراین برای کسانی از شما که در استرالیا زندگی می کنید ، کانال Fox8 محلی خواهد بود که در تاریخ 11 مارس به لحظه تنظیم کنید!

بقیه!

اگر اتفاق می افتد که در هر کشوری در خارج از مکان های ذکر شده زندگی می کنید ، اگر سعی می کنید American Idol را تماشا کنید ، در روزهای آینده با این تصویر آشنا می شوید.!

چگونه بت آمریکایی را از هرجایی تماشا کنیم

از طرف آتش سوزی چین تا انگلستان ، هواداران American Idol برنده شدند’دسترسی به نمایش در شبکه ABC یا هر کانال دیگری در داخل کشورشان.

با این حال ، راه حل در دسترس است که نه تنها موفقیت شما را به American Idol باز خواهد کرد بلکه برای مطالب مشابه جغرافیایی محدود در آینده نیز عالی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تماشای American Idol به راحتی ، ادامه مطلب را مطالعه کنید!

چگونه بت آمریکایی را از هرجایی تماشا کنیم?

آی تی’نه فقط American Idol ، بلکه هر برنامه دیگری که امروزه به نظر می رسد با محدودیت های جغرافیایی روبرو است ، در نتیجه میلیون ها نفر را از تماشای برنامه های مورد علاقه خود محروم می کنند ، اما در اینجا’جایی که VPN ها مفید هستند.

VPN فقط امنیت و محافظت از داده های آنلاین را در اختیار شما قرار نمی دهد ، اگرچه از این نظر بسیار عالی هستند ، اما می توانند با جعل IP خود ، محتویات محدود شده جغرافیایی مانند American Idol را نیز از حالت قفل خارج کنید..

محبوب ترین ارائه دهندگان VPN مانند Nord VPN ، Pure VPN و سایر ارائه دهنده های ذکر شده در جدول زیر برخی از محبوب ترین و بسیار معتبرترین محاصره جغرافیایی محدود در محاصره خارج از کشور هستند..

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

در حالی که VPN نمی کند’نیاز به عضویت در اشتراک کابل با ABC را از بین ببرید ، قطعاً به شما امکان می دهد وقتی یک اشتراک معتبر داشته باشید ، صرف نظر از اینکه در خارج از ایالات متحده یا قلمروهای آن باشید ، آن را مشاهده کنید..

بیشتر ارائه دهندگان VPN ذکر شده در بالا برنامه های VPN را برای دستگاههای سازگار مانند ویندوز ، Mac OS ، IOS ، Android و موارد دیگر اختصاص داده اند ، بنابراین شما نمی خواهید’لازم است که در مورد انتخاب یک وسیله خاص برای کار با VPN نگران باشید.

فقط برنامه VPN را به همراه برنامه رسمی ABC بارگیری کنید ، با یک اشتراک معتبر در هر دو آنها ثبت نام کنید و می دانید که چگونه American Idol را به راحتی تماشا کنید.

نحوه تماشای آنلاین American Idol در کانادا?

اگر در مرز کانادا زندگی می کنید ، جزء معدود خوش شانسانی هستید که می توانید بدون استقرار VPN ، American Idol را تماشا کنید. نمایش بسیار پیش بینی شده را می توان در CTV تماشا کرد. بنابراین’فراموش نکنید که در تنظیم کنید ساعت 7 عصر CT 11 مارس برای تماشای قسمت اول مهیج!

نحوه تماشای American Idol در Roku?

Roku راهی عالی برای مشاهده برنامه هایی مانند American Idol در صفحه بزرگ تلویزیون شما است. سرویس پیشگام استریم تلویزیون برای نصب و پیکربندی فوق العاده آسان است. برای تماشای آخرین فصل رقابت آواز خواندن ، باید دستگاه Roku خود را به افزونه ABC مجهز کنید ، که برای بارگیری در اینجا موجود است. به یاد داشته باشید که از VPN استفاده کرده و یک سرور آمریکایی را انتخاب کنید تا از این برنامه لذت ببرید.

نحوه تماشای American Idol در Roku

چگونه تماشای American Idol Online را بصورت مستقیم پخش کنیم

در حال حاضر ، ABC hasn’t اعلام کرد هرگونه پخش آنلاین رایگان برای American Idol Season 16 و آنها فقط توسط منابع شخص ثالث تهیه می شوند. با این حال ، ما برنده شد’توصیه می کنیم گزینه اصلی خود را انتخاب کنید زیرا ما نمی خواهیم’هنوز نمی دانید چه کسی این برنامه را بصورت آنلاین پخش می کند و ثانیاً ، بسیاری از سرویس های پخش شخص ثالث برای چنین برنامه هایی غالباً با تبلیغات زیاد مزاحم ، پیوندهای مخرب Spamware و سایر اسپویلرها همراه هستند و بدین ترتیب کل تجربه را از بین می برند! دان’برای آن بروید! از مراسم افتتاحیه جام جهانی فیفا 2k18 لذت ببرید اینجا در BestVPN.co زندگی می کنید

American Idol YouTube Streaming

جریان یوتیوب بت آمریکایی

متأسفانه ، هیچ لینک مستقیم جریان در دسترس نیست که بتواند به شما اجازه دهد قسمت های American Idol 2018 را بصورت آنلاین از YouTube مشاهده کنید. با این وجود ، یک صفحه رسمی American Idol وجود دارد ، که می توانید در مورد جدیدترین وقایع موجود در این نمایش ، به روزرسانی های منظم را در قالب فیلم دریافت کنید. شاید بهتر باشد که از منابع دیگر جریانی که در راهنمای بالا ذکر شد ، انتخاب کنید.

نحوه تماشای American Idol در Kodi?

Kodi روز به روز محبوبیت زیادی پیدا می کند و توصیه می کنیم فصل آینده American Idol را در این بستر عالی رسانه تماشای آنلاین تماشا کنید. یکی از بهترین راهها برای انجام این کار ، بارگیری افزونه USTV است که نه تنها دسترسی به ABC را برای شما فراهم می کند ، بلکه به شما امکان می دهد کانال های معروف دیگر آمریکایی مانند NBC را نیز تماشا کنید..

مهمتر از آن ، کاملاً قانونی و رایگان:

نحوه تماشای بت آمریکایی 2018 به صورت زنده بر روی Kodi

اینجا’ساده ترین راه برای نصب USTV در Kodi شما:

توجه: برای دسترسی به جریان های USTV NOW در خارج از ایالات متحده ، به یک سرویس VPN نیاز دارید 

 1. Kodi را از اینجا بارگیری و نصب کنید
 2. پس از راه اندازی برنامه Kodi ، را انتخاب کنید “مواد افزودنی”
 3. در گوشه بالا سمت چپ گزینه ای وجود دارد “نصب بسته بندی”, روی آن کلیک کنید
 4. اکنون انتخاب کنید “از مخزن نصب کنید” > مخزن الحاقی Kodi
 5. روی USTVNow کلیک کنید و مراحل نصب را شروع کنید
 6. اکنون USTVNow Addon پس از دریافت اعلان فعال می شود
 7. اکنون به صفحه اصلی Kodi بازگردید و روی آن کلیک کنید ‘اضافات’ برگه
 8. اکنون به افزونه های ویدیویی بروید
 9. در اینجا می توانید USTVNow را ببینید
 10. آن را راه اندازی کنید و از تماشای آن لذت ببرید

نحوه تماشای بت آمریکایی 2018 بر روی kodi

اما به یاد داشته باشید ، ابتدا باید حساب خود را در USTV بسازید’وب سایت را انتخاب کنید و در صورت درخواست از شما شهروند ایالات متحده را انتخاب کنید. ما توصیه می کنیم که خود را شروع کنید VPN و قبل از انجام همه این موارد ، برای اطمینان از اینكه همه روند قایقرانی صاف و بدون مشكل انجام شود ، از IP آمریکایی خودداری كنید.

اکنون USTV را مسدود کنید

مجریان American Idol باید به دنبال قسمت های آینده باشند

این یک سفر طولانی برای قضات American Idol بوده است که تنها صدها نفر از مسابقات را می توانند بهترین های خود را بیابند و در لیست 24 نفره از شرکت کنندگان در مسابقه کنار بیایند. از آن زمان به بعد ، شاهد خواندن تعداد زیادی خواننده برجسته به خانه بودیم ، برخی با روحیه بالا و برخی دیگر کاملاً از دست دادن. با این حال ، هر قسمت بهتر می شود و در اینجا بهترین بازیگرانی است که می خواهیم در سریال های آینده منتظر بمانند ، که به معنای واقعی کلمه در این صحنه ها پیشی گرفته اند:

 1. Caleb Le Hutchinson - “حیرت زده“
 2. مایکل جی وودارد - “شاید این بار”
 3. مادی پوپ - “لنگه نداری”
 4. گبی بارت - “چگونه می آیند شما دان’با من تماس بگیرید Anymore”
 5. کد Foehner - “چه کسی روح شما را نجات می دهد”

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

امیدواریم این راهنما به همه هواداران آمریکایی بت کمک کند تا برنامه تلویزیونی را با راحتی و راحتی تماشا کنند. لطفاً در صورت بروز هرگونه مشكل و یا یافتن راههای دیگر در مورد چگونگی تماشای American Idol بصورت آنلاین ، در رد اظهارنظر زیر دریغ نکنید. ما’دوست دارم از شما بشنوم! و همانطور که قضات می گفتند “شما’دوباره به هالیوود می روم!”

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me