7 שירותי VPN הרוסים הטובים ביותר – עקיפת צנזורה באינטרנט בזמן טיול ברוסיה

רוסיה הופכת באטיות, ובסופו של דבר הופכת לסין הבאה - הודות לחוקי צנזורה באינטרנט הקשורים לשמירת נתונים, המונעים ממשתמשים לחקור את הרשת באופן חופשי ובלתי מוגבלים. זה כמעט כאילו הלאומיות עיוורת את האזרחים עד כדי כך שהם כבר לא רוצים לקיים אינטראקציה עם אלה שנמצאים במדינות אחרות. מה עם כל ההפרדה הזו? צבירת האינטרנט? והכי חשוב, איך אתה יכול להתגבר על זה? ובכן, כאן נכנס לשימוש באמצעות VPN רוסי, המסייע במעקף מגבלות גיאוגרפיות לביטול חסימת אתרים ושירותים מקוונים. קרא את המדריך המפורט הזה מאת vpn הטוב ביותר.

VPN הרוסי

חוק VPN רוסי חדש ומה שאסור בדיוק על אזרחים?

נכנס לתוקף ב -1 בנובמבר 2017 - חוק רוסי חדש מכתיב את הגבלת הגישה לכלי הימנעות פרוקסי, הכוללים אנונימיסטים ו- VPN, ומקשים על התושבים לעקוף את הצנזורה באינטרנט. אותם ספקים שאכן פועלים במדינה יצטרכו לשתף פעולה עם Roskomnadzor (כלב השמירה התקשורתי ברוסיה) ולהיענות לכל בקשותיו..

חוק VPN הרוסי החדש

עם זאת, עדיין יש די הרבה בלבול ביחס לחוק. אמנם אין למניעת פרוקסי איסור מוחלט - ממשלת רוסיה ביקשה להגביל את הגישה לאתרים אסורים בעזרת כלים אלה. לדברי מומחי IT, VPNs של ארגונים עומדים בפני פטור מהאיסור, אך עדיין לא ברור כיצד תבדיל רוסקומנדזזור בין שירותים ציבוריים לשירותים ארגוניים..

ה- VPN הטוב ביותר לרוסיה

מומחה בפרויקט טור שעובר לשם “ליאוניד יבדוקימוב” לאחרונה נמצא כי למעשה אי אפשר להבדיל בין ספקים כאלה, בהתחשב בכך שישנם אלפי שמות הפזורים בשוק, שכל אחד מהם משמש למטרות שונות באינטרנט.

גביע העולם של פיפ"א 2018 ברוסיה - המשחק האמיתי מתחיל

גביע העולם של פיפ"א 2018 ממש מעבר לפינה, החל בקיץ הקרוב ב -14 ביוני, והגיע לשיאו עם העימות האחרון של ה -15 ביולי במוסקבה. מכיוון שהאליפות היא שיחה עיקרית בקרב מיליוני אנשים ברחבי העולם, אנו בוודאי יכולים לצפות מאנשים שיעופו ברחבי מדינתם כדי לבקר ברוסיה ולהציע תמיכה בקבוצה האהובה עליהם. עם זאת, הבעיה היחידה היא שאנשים אלה יתמודדו עם המון מגבלות באינטרנט בעת ביקורם ברוסיה.

מונדיאל 2018 ברוסיה

אפליקציות חסומות, אתרי מדיה חברתית בלתי נגישה, חוסר זמינות של אתרי חדשות בעיר - הם כולם בעיות נפוצות להיתקל בהן. כמובן שתהיה לך גישה לאינטרנט אלחוטי ציבורי בחינם כמעט בכל מסעדה, פאב, בר או מקום ציבורי, אך מה השימוש אם אינך יכול לבקר באתרים שאתה רוצה? כמו כן, קשרים ציבוריים אלה עשויים גם להפחית את האבטחה הכוללת שלך בנתונים, מכיוון שהם פתוחים לפריצה. זו הסיבה שאתה צריך להשתמש ב- VPN גביע העולם של גביע העולם כשאתה בעיר לקראת מונדיאל 2018. כמו כן, אתה יכול לקרוא את הבלוג המפורט שלנו בנושא איך לצפות בגביע העולם בפיפא 2018.

פשעי סייבר ודיגיטל ברוסיה

בדומה לרוב המדינות, רוסיה מפלילה כל מעשה הנוגע לגישה בלתי מורשית למידע ממוחשב, פיתוח / שימוש / הפצה של תוכנות זדוניות, הפרת כללים החלים על העברת מידע ממוגן על מחשב, הונאה בשימוש בכרטיסי תשלומים ופעילויות פריצה אחרות. בפיקוח משרד הפנים, שירותי הביטחון הפדרליים ואפילו רגולטורים בענף כמו הבנק המרכזי ברוסיה, קנסות וזמני הכלא של עבירות מסוג זה הם עזים!

פשעי סייבר ודיגיטל ברוסיה

למה אתה צריך VPN רוסי

ממשלת רוסיה פולשת מאוד בכל הנוהגים שלה, שומרת עין על המשתמשים שלה ואף מציגה רשימה אדירה של אתרים זרים מסיבות שונות ומגוונות. לרוב, כל חדשות המופיעות ממקורות זרים נתונות להאפלה יחד עם שירותים כמו גוגל. אתרים רבים שהם קריטיים לרוסיה מטילים גם צנזורה, בעוד אתרים אוקראינים חוסמים גישה - עקב הסכסוך המתמשך.

אם זה היה מספיק גרוע, הממשלה אפילו אסרה על PORNOGRAPHY, שזה קצת לא מצחיק ומפתיע. הודות להכנסת חוקים חדשים של Yarovaya, הדברים רק הולכים ומחמירים בעתיד, מכיוון שאזרחים נמצאים תחת רמות פיקוח גבוהות. כל המגבלות והפחדים הללו הופכים את השימוש ב- VPN לחיוני במדינה לצורך הבטחת פרטיות וחופש דיגיטליים.

למה אתה צריך VPN רוסי

בשנת 2014 רוסיה אף העבירה חוק שחייב כי בלוגרים עם מספר גדול של הבאים (3,000+ להיות ספציפיים יותר) צריכים לפעול על פי אותן תקנות שהוטלו על ידי כלי תקשורת מפורסמים וארגוניים. זה כולל כתיבת שמם האמיתי והרשמה רשמית אצל Roskomnadzor. יתר על כן, כל השקפות פוליטיות המפרקות את רוסיה יכולות לגרום למאסר למשך שנים.

כך שלרוב, כל מי שחי ברוסיה אין למעשה חופש לעשות מה שהוא רוצה. הממשלה שולטת כמעט בכל דבר, מה שרק הופך את השימוש ב- VPN במדינה לחשוב ושימושי להפליא. על ידי מיסוך כתובת ה- IP שלך וגורם לה להיראות כאילו אתה מתגורר במדינה אחרת, VPNs מועילים אך ורק להטעות ספקיות מקומיות, סוכנויות ממשלתיות וציידים של הפרות זכויות יוצרים כשאתם מתפנקים לכל פעילות אינטרנטית - העשויה להיחשב כבלתי חוקית..

ה- VPN הטוב ביותר לרוסיה

5 VPN הרוסי הטוב ביותר בשנת 2018

אם ברצונך לעקוף את כל המגבלות חסרות התועלת, תוך הגברת הפרטיות המקוונת שלך - חובה לבחור את ה- VPN הרוסי הטוב ביותר בשוק. המשמעות היא שאתה צריך לנתח את כל הספקים ביסודיות ולהעריך את הביצועים שלהם, אמינות, תמיכה, תמחור וזמינות שרתים. מזל עבורך, הקלנו את המשימה על ידי ביצוע המחקר מטעם המבקרים שלנו. לכן, בלי להתייחס יותר, עיין במדריך מפורט זה על שירותי ה- VPN הטובים ביותר ברוסיה, הכוללים:

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ'אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ'אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

ExpressVPN - ספק ממוקד פרטיות לרוסיה

מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN הוא אחד ה- VPNs הרוסים הטובים ביותר, ומציע אפליקציות נהדרות עם השקפה אינטואיטיבית ועיצוב ידידותי למשתמש. הספק מתמקד בפרטיות רבה, ומתגאה במדיניות ללא יומני, שאפילו הרשויות הטורקיות לא יכלו לנצח. לאחר ההרשמה ל- VPN, אתה אפילו מקבל גישה לשרתים של יותר מ -1,500, הצפנת OpenVPN חזקה ותכונות כמו Switch Kill Automatic, שלושה חיבורים בו זמנית, P2P / Torrenting והגנת WebRTC.

ExpressVPN לרוסיה

מקצוענים

 1. קידוד AES 256 סיביות לאבטחה מרבית ברוסיה
 2. שרתים ב 84 מדינות ברחבי העולם.
 3. אין יומני שימוש לפרטיות מרבית.
 4. שיתוף P2P / קבצים מופעל.
 5. אפליקציות אינדיבידואיות אינדיבידואליות

חסרונות

 1. ערך גבוה אך לא יקר.

קבל ExpressVPN

CyberGhost - מינוף אנונימיות טובה ברשת ברוסיה

מבוסס ברומניה, CyberGhost היא ספקית נהדרת נוספת למינוף יכולות אנונימיות וביטול חסימת השגת גישה לאינטרנט ללא הגבלה ברוסיה. משתמשים מקבלים אבטחה חזקה באמצעות קידוד AV 256-bit OpenVPN. יש לך אפילו את היכולת להתחבר לעד 5 מכשירים בו זמנית. החלק הטוב ביותר מכולם: יש לך ערובה של 30 יום ללא הכספים ללא תשלום, והתנסות ללא תשלום למשך 7 ימים.

VPN CyberGhost לרוסיה

מקצוענים

 1. 800+ שרתים ברחבי העולם עבור ביטול חסימת אתרים ברוסיה
 2. חיבורים מרובים בחמישה מכשירים
 3. תוסף Chrome זמין
 4. מדיניות רישום שקוף
 5. אפליקציות מקוריות עבור Windows, Mac, iOS, Android

חסרונות

 1. המהירות עשויה להיות טובה יותר

השג את CyberGhost

IPVanish - פרטיות וביטחון מדהימים ברוסיה

מבוסס בארצות הברית, IPVanish מציע פרטיות ואבטחה מדהימים למשתמשים ברוסיה, ומספקים רשת ענקית של 1000+ שרתי ב- 60 מדינות ברחבי העולם. יש לך אפילו אפליקציות מקוריות זמינות לכל הפלטפורמות, בין אם זה לינוקס, iOS, אנדרואיד, Mac ו- Windows. התמחור מתחיל ב- $ 7.50 לחודש, אך יש לך ערבות להחזר 7 יום. יש אפילו פרוקסי SOCKS5 לאנונימיות מירבית עבור P2P / Torrenting.

VPVanish VPN לרוסיה

מקצוענים

 1. 40,000+ IP’s ו 1000+ שרתי VPN
 2. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים
 3. SOCKS5 מתג פרוקסי והורג
 4. מקבל מטבעות קריפטוק
 5. אפליקציות מקוריות לכל הפלטפורמות

חסרונות

 1. מבוסס בארה"ב

קבל IPVanish

NordVPN - תכונות מתקדמות להגנה מרבית באינטרנט

מבוסס על פנמה (אחד המקומות הבטוחים ביותר בעולם, NordVPN מתגאה במדיניות ללא יומני ומספק הצפנה AES בדרגה צבאית, 256 סיביות לאבטחה מרבית ברוסיה. יחד עם זאת היא מציעה את כל התכונות המתקדמות כדי לשמור על זהותך אנונימית) בעת ביטול חסימה של אתרים ודפים מצונזרים. אלה כוללים מתג הרג אוטומטי, הגנת דליפת DNS / IPv6, מצב התגנבות, טור ודאפ הופ! אתה גם ממנף תמחור זול. אם תחליט ללכת עם התוכנית לשלוש שנים אתה משלם רק 3.49 $ לחודש!

NordVPN לרוסיה

מקצוענים

 1. 4205 שרתים ב 62 מדינות לביטול החסימה ברוסיה
 2. תמחור זול לשנתיים עבור ספק בעל ערך גבוה
 3. שרתי P2P / Torrenting זמינים
 4. תכונה DoubleVPN לקבלת פרטיות מקסימאלית
 5. הגנת DDOS ומצב התגנבות

חסרונות

 1. התמחור החודשי הוא יקר

השג את NordVPN

VyprVPN - מהירויות מהירה להזרימה / ביטול חסימת אתרי אינטרנט ברוסיה

VyprVPN היא ספקית בשוויץ בבעלות חברה אמריקאית בשם “צפרדע הזהב”. הוא מציע שירות יוצא דופן תמחור סביר במחיר של $ 9.95 לחודש. עבור התמחור הבסיסי, אתה מקבל גישה ליותר מ 700 שרתים בלמעלה מ- 70 מדינות ברחבי העולם, יחד עם החזר של 30 יום, ורבים להתחברות על 5 מכשירים. יש לך אפילו את “זיקית טכנולוגיה” זמין לנוחות מקסימאלית ויכולות עבור אתרי P2P / Torrenting וביטול חסימת אתרים.

VyprVPN לרוסיה

מקצוענים

 1. פרוטוקול זיקית להגבלת עקיפה ברוסיה
 2. חומת אש של NAT ו- DPI להגנה על אנונימיות
 3. החזר כספי למשך 30 יום וניסוי חינם ל -3 ימים לבחינה
 4. תומך בכניסה לחמישה מכשירים במקביל
 5. מהירויות מעולות להזרמה / אימה

חסרונות

 1. חסרה תמיכה בתשלום ביטקוין

קבל VyprVPN

כיצד להגדיר VPN רוסי בארבע שלבים קלים

 1. הירשמו לכל ספק VPN רוסי מרשימת השמות שהוזכרו לעיל
 2. הורד את היישום הייעודי לפלטפורמה שלך על ידי ביקור באתר האינטרנט שלהם
 3. הזן את שם המשתמש והסיסמה ביישום
 4. התחבר לשרת ברוסיה (אם ברצונך לגשת למשהו בארץ ממקומות אחרים) או לשרת אמריקאי (אם ברצונך לעקוף צנזורה).

שרתי VPN רוסיים מובילים

VPNs מובילים מספר השרתים
ExpressVPN 5 שרתים
HideMyAss 12 שרתים
NordVPN 22 שרתים
VyprVPN 2 שרתים

2 VPN הרוסי הטוב ביותר בחינם

כשמדובר במציאת ה- VPN הרוסי הטוב ביותר, משתמשים רבים עשויים לחפש פתרונות בחינם. למרות שאולי לא תקבל ערך זהה לזה שאתה מקבל מהעמיתים המקבילים לפרמיה, ישנם שירותים מסוימים שעושים את הקילומטר הנוסף במתן האבטחה והפרטיות המובילים לשימוש ברוסיה. בין המובילים המציעים ביצועים כוללים מעולים, כוללים:

Windscribe - אפליקציות ידידותיות למשתמש עם תכונות אבטחה מתקדמות

מבוססת בקנדה, Windscribe הוא שירות VPN מלא הכולל תכניות בחינם וגם בתשלום. מבסיס של שירות בחינם, הוא מציע חיבור מדהים ל -11 שרתים ברחבי העולם, יחד עם רוחב פס של 10 ג'יגה-בתים לחודש. עם זאת, יש לך את היכולת ליצור חיבורים לכמה מכשירים שאתה רוצה. לקבלת רוחב פס נוסף של 5 ג'יגה-בתים, תוכלו לבצע ציוץ על השירות בפלטפורמות החברתיות.

2 VPN הרוסי הטוב ביותר בחינם

מקצוענים

 1. תכונת חסימת מודעות / Tracker מובנית
 2. מדיניות רישום שקופה
 3. מגבלת נתונים של 10 ג'יגה-בייט על התוכנית החינמית
 4. שרתי P2P / Torrifying Enabled
 5. חיבורים סימולטניים ללא הגבלה

חסרונות

 1. זקוק לעבודה בתמיכת לקוחות

לקוח VPN הרוסי

לקוח VPN רוסי הוא בדרך כלל האפליקציה / התוכנה המשמשת במחשבים ניידים / מחשבים / טאבלטים / סמארטפונים לצורך קבלת גישה ל- VPN ולתכונותיו הרבות. זה מאפשר למשתמשים לעבור שרתים בקלות בלחיצת כפתור פשוטה. מבלי להשתמש בלקוח VPN רוסי אמין, תתמודד עם בעיות גדולות בביטול חסימת אתרים וקבלת גישה לאינטרנט ללא הגבלה.

לקוח VPN הרוסי

VPN אנדרואיד הרוסי

אם אתם מחפשים שירותי VPN רוסיים לשימוש במכשירי אנדרואיד, תוכלו למעשה להירשם עם כל אחד מהספקים שהוזכרו לעיל. כל אחד מהם מציע אפליקציות ייעודיות לכל הפלטפורמות הכוללות סמארטפונים עם אנדרואיד. פשוט בקר באתר ופנה לכיוון “הורד” החלק פשוט התקן את התוכנה מחנות Google Play.

VPN הרוסי עבור Steam

Steam היא ללא ספק אחת מתוכנות המשחקים הטובות ביותר שקיימות כיום בשוק, ומציעה מבחר עצום של משתמשים בתשלום וחינם ליהנות. בהתבסס על המיקום, יתכן ורוב המשתמשים צריכים לשלם מחירים שונים עבור אותם המשחקים הנמכרים ביותר והחדשים ביותר. לדוגמה, למשחקים בארה"ב עשוי להיות תמחור גבוה יותר ברוסיה. זה המקום אליו נכנס VPN רוסי, ומשנה את מיקומך, ומכאן מאפשר לך לקנות את המשחק במחיר זול יותר!

עטוף דברים

למרבה הצער, חוקי האינטרנט ברחבי העולם הולכים ומחמירים. מה שהתחיל לדגול “חופש הביטוי” לאט לאט נשלטת ונשלטת על ידי בעלי ממשלות / משטרים רגרסיביים גבוהים הכוללים את רוסיה. אם ברצונכם לעקוף את המגבלות והצנזורה המטופשות, דאגו להירשם עם אחד מהספקים שהוזכרו לעיל. אל תהסס להגיב למטה אם אתה נתקל בבעיות / בעיות!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me