نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 به صورت آنلاین و رایگان از هرجای دیگر زندگی می کنیم

رسما به عنوان شناخته شده است XXIII بازی زمستانی المپیک و معمولاً به عنوان شناخته شده است PyeongChang 2018, سرانجام رویداد مهم بین المللی چند ورزشی در حال انجام است. بنابراین ، زمان آن رسیده است که برای برخی از بهترین مسابقات ورزشی آماده شوید ، تاکنون دیده اید. در زیر لیستی از شرکای رسمی و حامیان مالی این رویداد آورده شده است.

حامیان رسمی المپیک زمستانی 2018

پیونگ چانگ پیشتر میزبان بازی های المپیک 2010 و 2014 بود اما با سه و چهار رای از دست داد. با این حال ، آنها برای سال 2018 برنده مسابقه شدند ، این بدان معناست که مدت هاست که برای این رویداد آماده شده اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 توسط بهترین vpn ، این راهنما را بخوانید:

سازمان دیده بان بازی های المپیک زمستانی 2018 به صورت آنلاین رایگان و از هر کجا زندگی کنید

 1. مکان بازی های المپیک زمستانی 2018
 2. برنامه المپیک زمستانی 2018
 3. پخش کنندگان و کانال های رسمی المپیک زمستانی 2018
 4. نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 از هرجای دیگر
 5. نحوه بازی های المپیک زمستانی در ROKU
 6. نحوه تماشای مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی رایگان جریان مستقیم
 7. بازی های المپیک زمستانی را در Hulu تماشا کنید
 8. بازی های المپیک زمستانی بدون کابل
 9. نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 بصورت آنلاین زنده
 10. نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 بر روی Kodi
 11. بازی هایی که باید در المپیک زمستانی 2018 به دنبال آن باشید
 12. برنامه المپیک زمستانی آینده
 13. آمار و ارقام المپیک زمستانی 2018 با آمار و ارقامی با تریلر

مکان بازی های المپیک زمستانی 2018

المپیک زمستانی PyeongChang 2018 مراسم افتتاحیه خود را در 9 فوریه در شهر Pyeongchang برگزار خواهد کرد. از ساعت 8 بعد از ظهر آغاز می شود. (زمان استاندارد کره ای). از آنجایی که بین ساعت استاندارد شرقی 14 ساعت اختلاف وجود دارد ، مردم ایالات متحده باید ساعت 6 بامداد تنظیم کنند. مراسم اختتامیه یکشنبه 25 فوریه خواهد بود.

زمستان-المپیک-2018-مکان

برنامه المپیک زمستانی 2018

اگرچه مراسم افتتاحیه رسمی در تاریخ 9 فوریه برگزار می شود ، اما بازی ها تا روز بعد (شنبه 10 فوریه) آغاز نمی شود. برخی از مسابقات مدال که قرار است روز شنبه برگزار شود ، شامل بانوان نیز می شود’بیاتلون ، مردان’پرش اسکی ، و زنان’اسکیت سرعت.

زمستان-بازی های المپیک-2018-برنامه

گذشته از اتفاقات معمول ، مانند اسکیت بازی ، اسکی و دوچرخه سواری ، چهار رویداد جدید که امسال اضافه شده اند وجود دارد: پیچ و تاب های دوقلوی مخلوط ، اسنوبورد هوایی بزرگ ، اسکی آزاد و اسکیت سرعت شروع انبوه. مطمئناً شما با تماشای تنوع در ورزش زمان بسیار خوبی خواهید داشت! برای برنامه کامل بازی های المپیک زمستانی 2018 اینجا کلیک کنید.

پخش کنندگان و کانال های رسمی المپیک زمستانی 2018

اطلاعیه مهم!  اگر به دلیل محدودیت جغرافیایی قادر به دسترسی به کانال های ذکر شده در زیر نیستید ، از یک سرویس VPN در نظر بگیرید & صرفنظر از کشوری که در آن واقع شده اید ، منطقه دور زدن را مسدود کنید.                                                                                                                                                                                                                                                                                              نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 به صورت آنلاین و رایگان از هرجای دیگر زندگی می کنیماگر در ایالات متحده واقع شده اید ، می توانید به راحتی المپیک زمستانی 2018 را در NBC مشاهده کنید که پخش کننده رسمی بازی ها است. اگر اشتراکی در سرویس ندارید ، به زودی یک مورد را در نظر بگیرید. می توانید در اینجا ثبت نام کنید و از تلفنهای همراه / رایانه لوحی خود از پیشنهادات رایگان استفاده کنید!

زمستان-المپیک-2018-NBC

اگر در حوضچه زندگی می کنید ، می توانید با یوروسپورت ثبت نام کنید. این کانال به عنوان یکی از پخش کنندگان رسمی انگلستان شناخته شده است. شما می توانید به روزرسانی های بازی های المپیک را از اینجا دنبال کنید. به طور معمول دو برنامه اشتراک در دسترس است: 5 پوند در روز و 30 پوند در سال.

زمستان-المپیک-2018-یوروپورت

اگر حساب Eurosport ندارید ، همیشه می توانید از BBC استفاده کنید (یکی دیگر از پخش کنندگان رسمی انگلیس برای بازی های المپیک 2018). اگرچه هنوز هیچ قیمتی اعلام نشده است ، می توانید صفحه را برای به روزرسانی های جریان بی بی سی در اینجا دنبال کنید.

زمستان-المپیک-2018-BBC-Sport

اگر در کانادا زندگی می کنید ، کافی است کانال خود را برای پخش مستقیم و پوشش اضافی برای المپیک به CBC تغییر دهید. مشابه بی بی سی ، هیچ اطلاعیه ای در مورد قیمت ها وجود ندارد ، اما می توانید برای به روزرسانی در اینجا وب سایت را دنبال کنید.

زمستان-المپیک-2018-CBC-Sport

اگر در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا یا هر جای اروپا زندگی نمی کنید اما در جایی در آسیا یا هر مکان دیگری هستید ، می توانید از 7 Live برای تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 استفاده کنید. به سادگی در شنبه 10 فوریه اینجا را تنظیم کنید تا یک جریان زنده برای این رویداد دریافت کنید.

زمستان-المپیک-2018-on-7live

نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 از هرجای دیگر

اگر می خواهید المپیک زمستانی 2018 را برای هر کجا تماشا کنید ، گزینه بهتری از استفاده از سرویس VPN وجود ندارد. با استفاده از آدرس IP خود و رمزگذاری اتصال به اینترنت ، VPN ها به کاربران این امکان را می دهند تا محدودیت های جغرافیایی اعمال شده در سایت هایی مانند CBC ، BBC ، NBC و غیره را دور بزنند..

زمستان-المپیک-2018-از هر کجا

در زیر لیستی از بهترین ارائه دهندگان سال 2018 ، بر اساس قابلیت اطمینان ، عملکرد ، پشتیبانی ، قیمت گذاری و سازگاری برنامه ها وجود دارد. در انتخاب آزادانه متناسب با نیازهای حریم خصوصی و نیازهای بودجه خود ، احساس رایگان کنید. به هر سرور انگلستان ، کانادا یا ایالات متحده وصل شوید و به سایتهای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید.

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

نحوه بازی های المپیک زمستانی در ROKU

هیجان بازی های المپیک زمستانی همچنان زنده می ماند ، همانطور که فقط یک روز برای شروع این رویداد باقی مانده است! روکو با شناخت محبوبیت از این مناسبت ، یک وبلاگ رسمی منتشر کرد تا مشتریان را به تماشای بازی های المپیک راهنمایی کند. می توانید همه برنامه زنده این رویداد را از برنامه ورزشی NBC پخش کنید.

نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی روی روکو

در نظر داشته باشید که برای دستیابی به نکات برجسته ، آخرین کلیپ ها و اظهار نظر به یک شناسه کاربری و رمز عبور احتیاج دارید. این می تواند شامل اعتبارنامه های خدمات اشتراک اشتراکی تلویزیون که از Roku پشتیبانی می کنند ، مانند YouTube TV ، Sling TV ، PlayStation Vue ، Hulu Live TV ، DirecTV Now و CenturyLink.

نحوه تماشای مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی رایگان جریان مستقیم

اگر شما مایل به هزینه کردن برای اشتراک های پریمیوم نیستید و به دنبال راه حل های رایگان هستید ، پس ما شما را نیز تحت پوشش قرار داده ایم. می توانید این صفحه فیس بوک را از اینجا دنبال کنید. رسانه های اجتماعی بهترین منبع برای پخش مستقیم برنامه های افتتاحیه هستند ، زیرا بسیاری از شرکای رسمی برای تبلیغ تبلیغ می کنند.

نحوه تماشای مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی رایگان جریان مستقیم

به عنوان گزینه دیگری ، می توانید ثبت نام در تلویزیون Fubo را در نظر بگیرید که در المپیک زمستانی 2018 نیز پخش می شود. یک آزمایش آزمایشی 7 روزه در دسترس است که می توانید برای تماشای مراسم افتتاحیه و هفته اول بازی ها استفاده کنید.

مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی پخش مستقیم جریان زنده از تلویزیون FUBO

در صورت عدم موفقیت ، در یک VPN قابل اعتماد مشترک شوید و به یک سرور در انگلستان وصل شوید. با آدرس IP مناسب ، می توانید BBC را تنظیم کنید’پوشش رایگان بازی های PyeongChang. به این ترتیب ، می توانید اطمینان حاصل کنید که یک اتفاق مهم مهم را در این رویداد از دست ندهید.

نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی BBC Sport Stream

آیا می توانم المپیک زمستانی را در هولو تماشا کنم

اگر می خواهید المپیک را در سرویس Hulu VoD تماشا کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در برنامه حق بیمه آنها مشترک شوید. خوشبختانه برای ما ، با یک آزمایش رایگان پشتیبان گرفته شده است. این بدان معنی است که شما می توانید از تماشای کل المپیک ، منهای پرداخت هزینه های سنگین لذت ببرید. Hulu حتی در شخصی سازی تجربه شما برای این فصل زمستان مایل اضافی نیز می رود. برای اطلاعات بیشتر ، وبلاگ آنها را در اینجا بخوانید.

المپیک زمستانی در Hulu

بازی های المپیک زمستانی بدون کابل

اگر شما یک بند ناف هستید که به حساب حق بیمه در NBC دسترسی ندارید ، هنوز این شانس را دارید که بازی های المپیک زمستانی را با استفاده از بهترین vpn برای کدی مشاهده کنید. به غیر از استفاده از Kodi (افزودنیهای cCloud و Radix) ، کاربران می توانند برنامه های رسمی Sling TV ، YouTube TV ، DirecTV Now و Century Link را برای دسترسی به جریانهای مستقیم این رویداد ، بدون اتصال کابل بارگیری کنند..

نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 بصورت آنلاین زنده

وقتی نوبت به تماشای رویدادهایی مانند المپیک زمستانی به صورت آنلاین می رسد ، بسیاری از افراد سعی می کنند به دنبال راه حل هایی باشند که شامل پرداخت اشتراک تلویزیون نشوند. اگر یکی از این افراد هستید ، در Sling TV ثبت نام کنید. این رویداد را به صورت زنده در وب سایت پخش می کند.

بهترین بخش از همه: این سرویس آزمایشات رایگان سرویس را ارائه می دهد. می توانید به مدت هفت روز از وب سایت FREELY استفاده کنید. برای تماشای این رویداد بدون پرداخت پولی ، حتماً نزدیک به تاریخ های المپیک زمستانی ثبت نام کنید. به عنوان گزینه دیگر ، همچنین برای لینک های پخش مستقیم در روز رویداد ، UStream ، Facebook ، Periscope و YouTube را جستجو کنید.

نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 بر روی Kodi

اگر گزینه های فوق برای تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 رایگان نتیجه ای حاصل نشد ، می توانید همیشه به افزودنی های KODI اعتماد کنید! این سرگرمی سرگرمی منبع باز و چند پلتفرم بهترین انتخاب برای زمانی است که می توان با خیال راحت فیلم ، برنامه های تلویزیونی و تلویزیون زنده را تماشا کرد. برای لذت بردن از جریان های بازی های المپیک زمستانی 2018 ، کافیست افزونه WNBC یا cCloud TV را بارگیری و نصب کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید راهنمای Kodi VPN ما را مشاهده کنید.

اطلاعیه مهم!  اگر در کشورهایی قرار دارید که قوانین حق چاپ و DCMA در آن حاکم است ، توصیه می کنیم از Kodi VPN برای پخش ناشناس استفاده کنید..                                                                                                                                                                  نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 به صورت آنلاین و رایگان از هرجای دیگر زندگی می کنیم

برنامه های WNBC

 1. باز کن برنامه Kodi V17 و انتخاب کنید “مواد افزودنی”
 2. کلیک روی “بسته بندی” نماد در گوشه بالا سمت چپ
 3. انتخاب کنید “از فایل پستی نصب کنید” از لیست گزینه ها
 4. کلیک روی “مخزن الحاقی Kodi” و سپس “افزودنیهای ویدیویی”
 5. حرکت به پایین به ترتیب حروف الفبا “W” و پیدا کردن برنامه های WNBC
 6. باز کن پسوند و اصابت دکمه نصب
 7. دسترسی برنامه های WNBC از افزودنی های ویدئویی

زمستان-المپیک-2018-Kodi-WNBC

تلویزیون cCloud

 1. باز کن برنامه Kodi V17 و کلیک روی “دنده” آیکون
 2. انتخاب کنید “مدیر فایل” از لیست گزینه ها
 3. حرکت به پایین و کلیک بر “منبع را اضافه کنید”
 4. وارد http://kdil.co/repo در کادر URL
 5. نام منبع رسانه ای Kodi Israel
 6. برگشت به منوی اصلی و انتخاب کنید “مواد افزودنی”
 7. کلیک روی “بسته بندی” نماد در گوشه بالا سمت چپ
 8. انتخاب کنید “از پرونده zip نصب کنید” و کلیک روی Kodi اسرائیل
 9. کلیک بر “Kodil.zip” برای نصب مخزن
 10. صبر کن برای “افزونه نصب شده است” اطلاع
 11. سر به سمت “از مخزن نصب کنید”
 12. انتخاب کنید “..مخزن Kodil” و سپس “افزودنیهای ویدیویی”
 13. حرکت به پایین, پیدا کردن تلویزیون cCloud و اصابت دکمه نصب
 14. باز کن افزودنی, انتخاب کنید “تمام کانالها”
 15. مطبوعات دکمه سمت چپ روی صفحه کلید خود را
 16. انتخاب کنید “جستجو کردن” و نوع که در “NBC”
 17. لذت بردن تماشای المپیک زمستانی 2018!

زمستان-المپیک-2018-Kodi-cCloud-TV

بازی هایی که باید در المپیک زمستانی 2018 به دنبال آن باشید

 1. اسکیت سرعت آهنگ کوتاه
 2. اسکی بین کشور
 3. ترکیبی Nordic
 4. اسکی آزاد
 5. اسنوبورد
 6. اسکیت شکل
 7. اسکیت سرعتی
 8. اسکی آلپاین
 9. پرش با اسکی
 10. هاکی روی یخ
 11. اسکلت
 12. بیاتلون
 13. فرش
 14. بابسال
 15. لگ

برنامه المپیک زمستانی آینده

هیجان المپیک زمستانی یک احساس کاملاً سرخوش است ، زیرا این امکان را به انسان عادی می دهد که تماشای تنوع ورزشی و ورزشکاران مشهور آنها را در عمل مشاهده کند. آیا به دنبال رویدادهای آینده هستید؟ اگر چنین است ، پس باید بدانید که توکیو در المپیک تابستانی 2020 ، پکن برای سال 2022 ، پاریس برای 2024 و لس آنجلس برای 2028 انتخاب شده است!

آمار و ارقام المپیک زمستانی 2018 با آمار و ارقامی با تریلر

 1. گرچه بازی های المپیک تابستانی 1988 در سئول برگزار شد ، این در واقع اولین بار است که کره جنوبی میزبان المپیک های زمستانی است!
 2. با مقایسه با هزینه های بازی های المپیک 2014 سوچی ، المپیک زمستانی PyeongChang 10 میلیارد دلار تخمین زده است ، که پنج برابر کمتر است!
 3. برای رویداد 2018 ، PyeongChang چهار ورزش جدید به المپیک اضافه کرده است. این موارد شامل هوای بزرگ اسنوبرد ، اسکی آلپ ، اسکیت سرعت و دوقلوی مخلوط کن است.
 4. آخرین بازی های المپیک زمستانی در سوچی ، روسیه برگزار شد - که با 33 مدال در مجموع ، از جمله 13 مدال طلا ، صدرنشین جدول رده بندی شد! کره جنوبی در مجموع هشت مدال از آنها کسب کرد.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

اگر می خواهید نحوه تماشای بازی های المپیک زمستانی 2018 را بصورت آنلاین مشاهده کنید ، حتما نکات ذکر شده را دنبال کنید. با این وجود ، اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، در اطلاع رسانی زیر از ما دریغ نکنید. با اشتیاق به اشتراک گذاری این مقاله با دوستان و اعضای خانواده خود مشتاقانه منتظر مراسم ورزشی باشید. یک هفته شگفت انگیز داشته باشید!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me