نحوه تماشای اسکار 2018 بدون کابل به صورت آنلاین و پخش مستقیم جریان مستقیم

همه ساله فیلمهای حرفهای مانند ما مشتاقانه منتظر مراسم سالانه هستند: ارائه تندیس های اسکار! و اکنون که ما فقط چند روز از آن فاصله داریم 90 جوایز اسکار, آی تی’برای کنترل هیجان به طور فزاینده ای به چالش کشیده می شود. بله ، درست شنیده اید ، اسکار 2018 در اینجا است ، این یعنی یک بار دیگر ، شما’این شانس را خواهید دید که افراد مشهور مورد علاقه خود را با قدم زدن روی فرش قرمز برسانید.

نحوه تماشای اسکار 2018 بدون کابل

برای همه شما fashionistas در آنجا ، شما’d قطعاً از دیدن انتخاب لباس از طراحان مشهور لذت ببرید. و همه ما در اینجا سرگرم کننده هستیم ، پسر می تواند’منتظر می مانیم ببینیم چه کسی در کدام گروه پیروز شد. از آنجا که رویدادهایی از این دست تحت تماشای سال قرار می گیرند ، حتی مخاطبان زیادی برای به اشتراک گذاشتن پیام خود داریم ، ضمن اینکه از افراد مشهور مورد علاقه خود حمایت می کنیم!

آیا از 90مین جوایز اسکار نیز خوشحال هستید؟ آیا به دنبال راه حل هایی برای تماشای این رویداد به دردسرترین حالت ممکن هستید؟ این راهنمای جامع درباره نحوه تماشای اسکار 2018 بدون کابل را بخوانید! اجازه دهید’ابتدا با یک پیش زمینه کوچک شروع می کنیم ...

Contents

نحوه تماشای اسکار 2018 بدون کابل - راهنمای نهایی

  1. موقعیت جوایز اسکار 2018 چیست؟?
  2. چه کسی میزبان آکادمی جوایز 2018 خواهد بود?
  3. لیست کامل پخش کنندگان / کانال های اسکار 2018 کامل
  4. نحوه تماشای اسکار 2018 بدون کابل
  5. نحوه تماشای کامل آکادمی جوایز آکادمی 2018 به صورت زنده به صورت آنلاین و پخش مستقیم جریان یابد
  6. نحوه تماشای اسکار 2018 روی Roku
  7. نحوه تماشای جوایز آکادمی 2018 در انگلستان
  8. نحوه تماشای اسکار 2018 در استرالیا
  9. نحوه تماشای جوایز اسکار 2018 2018 از طریق Kodi
  10. اسکار آکادمی نامزدهای 2018
  11. که’s برنده جایزه بهترین تصویر?
  12. نحوه تماشای اسکار بدون سؤالات متداول کابل

موقعیت جوایز اسکار 2018 چیست؟?

با ارائه آکادمی هنر و هنر تصاویر متحرک (AMPAS) ، 90مین جوایز آکادمی در تئاتر دالبی واقع در هالیوود ، لس آنجلس ، کالیفرنیا برگزار می شود. تاریخ تصمیم گیری شده برای 4 مارس 2018 تعیین شده است. واقعیت جالب: از زمان افتتاح سالن اجتماعات در سال 2001 ، تمام مراسم اسکار در تئاتر دالبی میزبانی شده اند! آی تی’دشوار است که تصور کنید چه زیبایی در واقعیت باید باشد.

جایزه اسکار آکادمی 2018 چیست؟

چه کسی میزبان آکادمی جوایز 2018 خواهد بود?

آه تو’دوباره دوست دارم این را بشنوم میزبان و شخصیت محبوب تلویزیون ما ، جیمی کیمل خنده دار و کاملاً جذاب ، بار دیگر اسکار را برای سال 2018 هدایت می کند. این دومین سال اجرا است که وی وظایف میزبانی جوایز اسکار را برعهده گرفته است. جیمی همچنین 5 بار جوایز موسیقی آمریکایی ، ESPYS 2007 و جوایز امی 2012 و 2016 را ارائه داده است. مجریان قبلی اسکار شامل کریس راک ، ست مک مک فارلین ، نیل پاتریک هریس و الن دگنرز بودند.

چه کسی میزبان آکادمی جوایز 2018 خواهد بود؟

لیست کامل پخش کنندگان / کانال های اسکار 2018 کامل

شبکه ABC به عنوان پخش کننده رسمی برای 90 جوایز اسکار معرفی شده است. همه کسانی که در ایالات متحده قرار دارند می توانند به سادگی کانالهای خود را برای تماشای این رویداد به صورت زنده یا در صورت تقاضا روز بعد به ABC تغییر دهند. برای سایر کشورها به لیست زیر مراجعه کنید:

مجارستان

اگر در مجارستان واقع شده اید ، می توانید اسکار 2018 را بطور زنده از طریق مجری عمومی شش کانال ، MTVA تماشا کنید. به کانال اصلی شبکه ، تلویزیون دونا تغییر دهید.

مکزیک

برای کسانی که در مکزیک واقع شده اند ، “TNT آمریکای لاتین” این رویداد را بصورت زنده پخش می کند. کانال های خود را در ساعت 5:30 تیز تغییر دهید تا رویداد را از ورودی های فرش قرمز مشاهده کنید.

کشور کره

CJ E&م’CGV معتبر و مشهور مسئولیت پخش تلویزیونی اسکار 2018 را بطور مستقیم از هالیوود بر عهده خواهد داشت.

ژاپن

اگر در ژاپن زندگی می کنید ، می توانید 90 جوایز اسکار را به راحتی در خانه خود از طریق شبکه معروف ماهواره WOWOW تماشا کنید.

فرانسه

برای کسانی که در فرانسه واقع شده اند ، هنوز هیچ خبری از پخش کننده تلویزیون نیست. با این حال ، اگر می خواهید رویداد را به صورت آنلاین پخش کنید ، برای پوشش کامل ، به CanalPlus مراجعه کنید.

هند

می توانید مراسم نودمین دوره جوایز اسکار را از طریق هند تماشا کنید’21 روباه قرن بیست و یکم’شبکه ستاره. کانال های خود را در ساعت 5:30 دقیقه صبح به فیلم های ستاره تغییر دهید (آماده بیدار شدن زود باشید ، دوستان!).

آلمان

اگر می خواهید اسکار 2018 را در آلمان تماشا کنید ، به کانال شبکه تجاری بروید “ProSieben”. همچنین می توانید نکات برجسته این رویداد را روز بعد مشاهده کنید.

آفریقای جنوبی

برای کسانی که در آفریقای جنوبی واقع شده اند ، باید در کانال پولی فیلم های M-Net مشترک شوید ، زیرا آنها این رویداد را بصورت زنده پخش می کنند.

آمریکای لاتین

TNT Latina America مشابه مکزیک ، این رویداد امسال را پخش خواهد کرد. اگر اشتراک تلویزیون ندارید ، در سرویس TNT Go ثبت نام کنید.

توجه داشته باشید: اگر در کانالهایی که در بالا ذکر شد ، با محدودیت منطقه روبرو هستید ، می توانید از خدمات VPN برای باز کردن قفل اسکار استفاده کنید..

انسداد جریان اسکار

نحوه تماشای اسکار 2018 بدون کابل

برای همه شما بند ناف در آنجا ، راه حل های زیادی برای تماشای آنلاین اسکار 2018 به صورت آنلاین وجود دارد. اگر اشتراکی در ABC دارید ، می توانید به سادگی از آنها دیدن کنید “زنده را تماشا کنید” صفحه در روز رویداد برای تجربه کامل آکادمی.

نحوه تماشای جوایز آکادمی 2018 در شبکه abc

خود اسکار جریانهای زنده ای را از این رویداد در وب سایت اصلی Go خود ارائه می دهد. اگر در خارج از آمریکا واقع شده اید ، ساده ترین راه ثبت نام در abc.go.com است. برنامه اختصاصی دستگاه خود را از اینجا بارگیری کنید. از هر یک از سرویس های VPN ذکر شده در زیر استفاده کنید و به یک سرور آمریکایی وصل شوید تا از پخش اسکار 2018 لذت ببرید!

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

تلویزیون زنجیر

اگر روند فوق کمی پیچیده به نظر می رسد ، همیشه می توانید از سرویس Live Streaming ، Sling TV در نظر بگیرید. اشتراک ها در هر ماه 20 دلار شروع می شود و حتی می توانید از یک آزمایش 7 روزه استفاده کنید ، که از نظر فنی به معنی شما است’نودمین دوره جوایز اسکار را به صورت رایگان تماشا خواهید کرد!

نحوه تماشای اسکار 2018 در SlingTV

از بین بردن قفل تلویزیون

PlayStation Vue

PlayStation Vue یکی دیگر از خدمات شگفت انگیز پخش زنده است که پخش 90 جوایز اسکار را فراهم می کند. اشتراک ها از 33.99 دلار در هر ماه شروع می شود و درست مثل Sling TV ، یک آزمایش آزمایشی رایگان 7 روزه در دسترس است (که این بیشتر از جبران قیمت های بالا است).

نحوه تماشای جوایز آکادمی 2018 در PlayStation Vue

نحوه تماشای نمایش کامل اسکار 2018 به صورت آنلاین و پخش مستقیم جریان مستقیم

اگر می خواهید جوایز اسکار آکادمی 90 را تماشا کنید ، اما حاضر نیستید پول خود را برای اشتراک بسپارید - پس ما نیز راه حل هایی برای شما رایگان داریم. بله ،’درست و به تعجب شما - این راه حل ها در واقع در زندگی روزمره ما مرسوم است:

Facebook Live

بله ، هیچگونه اطلاعیه رسمی از پخش اسکار 2018 به صورت زنده از سکوی SM منتشر نشده است. با این حال ، با معرفی Facebook Live و جریانهای قابل دسترسی برای بسیاری از رویدادهای گذشته مانند Emmy ، ما مطمئن هستیم که ممکن است در اینجا چیزی پیدا کنید. به عنوان گزینه دیگری ، ایجاد جستجوی جستجو با هشتگ # Oscars2018Live را در نظر بگیرید.

نحوه تماشای نمایش کامل اسکار 2018 به صورت آنلاین و پخش مستقیم جریان مستقیم

YouTube

صفحه رسمی اسکار قطعاً یک جریان زنده از جوایز اسکار را ارائه می دهد. برای به روزرسانی ، نمایه آنها را در اینجا دنبال کنید. با این حال ، اگر نمی توانید چیزی در YouTube پیدا کنید ، به گزینه های دیگر مانند Vimeo و Daily Motion بپردازید.

نحوه تماشای اسکار 2018 در یوتیوب

Reddit

هنگامی که همه چیز دیگر شکست بخورد ، تنها گزینه عاقلانه استفاده از REDDIT است. در اینجا می توانید لیستی از موضوعات مرتبط با اسکار 2018 را پیدا کنید. در روز رویداد ، همچنین می توانید با اطمینان از پیدا کردن لینک های جریان زیاد ، بدون هیچگونه تبلیغات و نمایش ، اطمینان حاصل کنید.

نحوه تماشای جوایز اسکار 2018 در Reddit

گزینه های دیگر

با توجه به اینکه ایالات متحده دوست دارد چنین رویدادهایی را محدود به کشور خود کند’مخاطبان به طور كلی ، ما اغلب باید به مقدار زیادی از گزینه ها اعتماد كنیم. در میان برخی از پیش بینی شده است که پخش مستقیم پخش می کنند شامل Time.com ، InStyle.com ، EW.com و PEOPLE.com.

نحوه تماشای اسکار 2018 روی Roku

Roku در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین پخش کننده های جریان وجود دارد. اگر می خواهید اسکار 2018 را تماشا کنید ، حتما کانال های زیر را اضافه کرده اید: ABC & فیلم های ستاره ای یا هر یک از کانال های ذکر شده در لیست پخش. اگر اشتراکی ندارید ، نصب Kodi را روی Roku در نظر بگیرید و سپس مراحل راهنمای Kodi را برای مشاهده اسکار 2018 در زیر دنبال کنید:

نحوه تماشای اسکار 2018 روی Roku

نحوه تماشای اسکار 2018 در انگلستان

اگر می خواهید در انگلستان مراسم اسکار 2018 را تماشا کنید ، کافی است کانال خود را به اسکار فیلم SKY تغییر دهید. شبکه های پخش کننده Sky ، پوشش کاملی از این رویداد را از فرش قرمز گرفته تا مراسم اهدای جوایز ارائه می دهد.

نحوه تماشای جوایز آکادمی 2018 در انگلستان

نحوه تماشای اسکار 2018 در استرالیا

استرالیایی ها خوش شانس هستند! آنها همیشه از طریق Nine Network به محتوا دسترسی پیدا می کنند. بنابراین کانال های خود را دقیقاً ساعت 12.30 بعد از ظهر دوشنبه 4 مارس 2018 تغییر دهید. اگر اشتراک کابل ندارید ، بازهم این رویداد را از طریق 9 اکنون به صورت آنلاین مشاهده می کنید..

نحوه تماشای اسکار 2018 در استرالیا

نحوه تماشای اسکار 2018 از طریق Kodi

وقتی نوبت به تماشای مراسم نهمین دوره جوایز اسکار در Kodi می رسد ، دو گزینه دارید: cCloud TV یا Halow Live TV. در زیر ما دستورالعمل های مرحله به مرحله برای نصب افزونه ها به دردسر سخت ترین راه ممکن ارائه داده ایم:

توجه داشته باشید: اگر با هر نوع محدودیت منطقه ای در مورد Kodi Oscar Streams روبرو هستید ، در استفاده از یک سرویس VPN برای Unblock Stream و خطای ورود به سیستم چک در بایگانی Kodi Streams در نظر بگیرید..

انسداد جریان اسکار

راهنمای نصب و راه اندازی تلویزیون cCloud و اسکار 2018

 • باز کن کدی و کلیک روی “تنظیمات” آیکون
 • انتخاب کنید “مدیر فایل” و کلیک بر “منبع را اضافه کنید”
 • دوبار کلیک کنید روی “هیچ یک” گزینه و وارد نشانی اینترنتی زیر: http://kdil.co/repo
 • تایپ کنید “Kodi اسرائیل” در جعبه نام و کلیک خوب
 • برو به خانه کدی, کلیک بر “افزودنی”, و بعد “بسته” سمبل
 • انتخاب کنید “از Zip File نصب کنید” و کلیک بر “Kodi اسرائیل”
 • انتخاب کنید “kodil.zip” و صبر کن برای نصب
 • برو به “از مخزن نصب کنید” و کلیک بر “.مخزن www.Kodisrael.co.il”
 • انتخاب کنید “افزودنیهای ویدیویی” و پیدا کردن “تلویزیون cCloud”
 • اصابت دکمه نصب, باز کن افزودنی ، و برو به “تمام کانالها”
 • انتخاب کنید ABC News برای پخش زنده اسکار 2018

نحوه تماشای جوایز آکادمی 2018 از طریق Kodi

راهنمای نصب Halow Live TV و Oscars 2018

 • باز کن کدی و کلیک در نماد چرخ دنده شکل (تنظیمات)
 • انتخاب کنید “مدیر فایل” و بعد دوبار کلیک کنید بر “منبع را اضافه کنید”
 • یک جعبه ظاهر می شود, کلیک “هیچ یک” برای افزودن URL
 • کپی / چسباندن موارد زیر: http://kurdmovie.net/repo
 • نام منبع رسانه “Halo Repo” و کلیک خوب است
 • برگشت به صفحه اصلی, کلیک در افزودنیها ، و سپس “بسته بندی” سمبل
 • انتخاب کنید “از پرونده zip نصب کنید” گزینه و پیدا کردن “Halo Repo”
 • کلیک بر “repository.HalowTV-6.0.0.zip” و صبر کن برای نصب افزونه
 • برگشت به صفحه اصلی, کلیک در افزودنیها ، و سپس “بسته بندی” سمبل
 • انتخاب کنید “از مخزن نصب کنید” و انتخاب کنید “مخزن HALOW”
 • برو به “افزودنیهای ویدیویی”, پیدا کردن “تلویزیون زنده Halow” و دکمه نصب را بزنید!
 • باز کن افزودنی و کلیک بر “کانال های کشور”
 • فوراً دریافت خواهید کرد نصب “GUL LIVE TV”
 • کلیک بر “آره”, حرکت به پایین ، و انتخاب کنید “تلویزیون زنده ایالات متحده”
 • پیدا کردن و انتخاب کنید “اخبار ABC” برای تماشای اسکار 2018!

نصب Halow Live TV و Oscars 2018

اسکار آکادمی نامزدهای 2018

نامزدهای اسکار 2018 بالاخره مشخص شد و ما پناهنده ایم’از گذشته هیجان زده تر شده ام امسال می توانید بسیاری از نام های جدید را در این لیست مشاهده کنید ، و نیازی به گفتن نیست ، همه افراد شایسته شناختند. به نظر شما چه کسی برنده خواهد شد?

بهترین بازیگر زن

 1. دانیل دی-لوئیس به عنوان رینولدز وودکاک - ”موضوع فانتوم”
 2. تیموته چالامت به عنوان الیو پرلمن - ”با نام من تماس بگیرید”
 3. دنزل واشنگتن به عنوان رومان جی اسرائیل - ”رومان جی اسرائیل ، Esq.”
 4. دانیل کالوویا به عنوان کریس واشنگتن - ”برو بیرون”
 5. گری اولدمن به عنوان وینستون چرچیل - ”تاریک ترین ساعت”

بهترین بازیگر زن

 1. مریل استریپ به عنوان کاترین گراهام - ”پست”
 2. مارگوت رابی به عنوان تونیا هاردینگ - ”من ، تونیا”
 3. سالی هاوکینز به عنوان الیسا اسپوزیتو - ”شکل آب”
 4. Saoirse Ronan به عنوان کریستین “بانوی پرنده” مک فرسون در “بانوی پرنده”
 5. Frances McDormand به عنوان میلدرد هیز - “سه بیلبورد خارج از Ebbing ، میسوری”

بهترین تصویر

 1. “دانکرک” - به کارگردانی کریستوفر نولان
 2. ” برو بیرون” - به کارگردانی جردن پیل
 3. ” پست” - به کارگردانی استیون اسپیلبرگ
 4. ” بانوی پرنده”  - به کارگردانی گرتا گرویگ
 5. ” تاریک ترین ساعت” - به کارگردانی جو رایت
 6. ” موضوع فانتوم”  - به کارگردانی پل توماس اندرسون
 7. ” شکل آب”  - به کارگردانی گیلرمو دل تورو
 8. ” با نام من تماس بگیرید” - به کارگردانی لوکا گوادانینو
 9. ” سه بیلبورد خارج از Ebbing ، میسوری” - به کارگردانی مارتین مک دوناق

که’s برنده جایزه بهترین تصویر?

بدون شک امسال’فصل جوایز بیشترین آگاهی را از همه جلب کرده است ، که توسط جنبشهای #MeToo و #TimesUp ، که مباحثات زیادی را در مورد سبک زندگی و صنعت سینمای هالیوود ایجاد کرده است ، ایجاد شده است. با این وجود ، مسابقه بهترین تصویر هنوز هم به چشم می خورد ، به خصوص پس از بررسی نامزدها ، که پر از مدعیان شایسته هستند.

چه کسی می خواهد جایزه بهترین عکس را بدست آورد؟

برای ما ، این همه به دو فیلم می رسد: سه بیلبورد و خارج شوید. براساس سابق’سوابق دریافت جوایز برتر در جوایز فیلم های آکادمی بریتانیا ، گلدن گلوب ، و جوایز انجمن صنفی بازیگر سینما ، ما مطمئن هستیم که کمدی تاریک قطبی ، تندیس اسکار را از شما دور می کند. “بهترین تصویر”. با این حال ، از نظر ما, “برو بیرون” باید برنده باشد.

نحوه تماشای اسکار بدون سؤالات متداول در کابل:

چه روزی اسکار است?

نودمین جوایز اسکار در تاریخ 4 مارس 2018 ساعت 6:30 بعد از ظهر تیز در ایالات متحده برگزار می شود.

جوایز اسکار چقدر طول می کشد?

این مراسم معمولاً حدود سه ساعت و نیم از فرش قرمز تا آخر اجرا می شود.

چه جایگاهی در مراسم جوایز اسکار وجود دارد?

اگر در ایالات متحده واقع شده اید ، کانال های خود را به شبکه ABC تغییر دهید.

ستاره های مورد علاقه خود را روی فرش قرمز تماشا کنید!

امیدواریم این راهنما به شما در پاسخ به سؤال شما درباره چگونگی تماشای اسکار 2018 بدون کابل کمک کند. با توجه به محدودیت های جغرافیایی در برخی سایت ها ، ما لیست عظیمی از گزینه های جریان و گزینه های جایگزین آنها را اضافه کرده ایم. به ما اطلاع دهید که کدام یک برای شما کار می کند و نه! همچنین ، احساس رایگان کنید که دو سنت خود را در مورد چه کسی به اشتراک بگذارید’در بخش نظرات زیر برنده کدام جایزه می شوید. یک روز دوست داشتنی داشته باشید!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me