نحوه تماشای فصل 14 Supernatural 14 به صورت آنلاین رایگان پخش می شود

در این دنیا شیاطین وجود دارند. برخی ترسناک تر و خشن تر از دیگران. در زندگی واقعی ، ما فقط انسانها هستیم که جای خود را می گیرند. با این حال ، در سریال های تلویزیونی Supernatural ، ما می خواهیم به کشف قلمروهای داستان ، با یادگیری داستانهای شگفت انگیز شیاطین بپردازیم که توجه شما را جلب می کنند. اگر می خواهید ترس ها و سرمایه گذاری های خود را به دنیای هرج و مرج برسانید ، باید بدانید که در کجا می توانید سریال های تلویزیونی را تماشا کنید. این مقاله دستورالعمل های مفصلی در مورد چگونگی تماشای فصل 14 Supernatural ارائه می دهد. بنابراین ، آماده شوید و به برادران در تلاش خود بپیوندید تا دنیای شر را خلاص کنید.

نحوه تماشای فصل 13 Supernatural 13

فصل فوق العاده 14

فصل چهاردهم سریال معروف Supernatural در تاریخ 11 اکتبر 2018 در تاریخ برتر آغاز خواهد شد “CW”, که از 20 قسمت تشکیل شده است ، هر یک پخش می شود هر هفته پنج شنبه ها ساعت 8 عصر. اکنون ، ما در مورد بحث پیرامون نقش جدید جنسن آکلز می دانیم ، پس از پایان مسابقه ، مایکل به دین خیانت کرد ، با این که این فرشته بر فراز بدن او درآمد..

این سؤال را برای ما ایجاد می کند که آیا دین آن را زنده خواهد کرد و اگر جک توسط لوسیفر صرفاً به انسان کاهش یافته باشد ، در جهان چه اتفاقی خواهد افتاد. خوب ، از آنجا که ما طرفداران Supernatural دیوانه هستیم ، بدیهی است که ما همه خیابانها را برای نکات مربوط به داستان و یا آنچه که اکثر آنها ممکن است اسپویلر بنامند ، بررسی می کنیم. تاکنون خبرهای کاملاً شگفت انگیز در مورد مسافرت به اطراف منتشر شده است.

در میان آنها شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه مایکل مدت مدیدی به اطراف می خورد. بنابراین می توانید دیدن دین را فراموش کنید’سرنوشت به زودی حل می شود. او شاید نقش شرور را بازی کند و ممکن است تهدیدی مشروع باشد! یک اسپویلر دیگر نشان می دهد که سام اکنون به عنوان رهبر شکارچیان قدم گذاشته و به نقش اصلی ، رونا ، بابی و چارلی نیز می پردازد..

از دیگر نکات می توان گفت که جک با به دست آوردن قدرت خود مبارزه خواهد کرد ، زیرا هنوز در حال تنظیم وضعیت جدید تازگی یک انسان است. ممکن است کاستیل تمرین جک را شروع کند و به عنوان مربی مشغول به کار شود ، و این رابطه ای سخت و در عین حال شیرین را برقرار می کند ، زیرا کارگردانان امیدوارند او را در قسمت های بیشتری در این فصل گنجانده باشند. سرانجام ، ممکن است ماوراء طبیعی کمی بیشتر از گذشته مبدل شود و بیشتر بر روابط بین فردی متمرکز شود!

نحوه تماشای ماورای طبیعی از هرجای دیگر

وقتی نوبت به دیدن فصل Supernatural 14 از هر کجا می رسد ، دو گزینه دارید: به سایت های شبکه CW یا WB مراجعه کنید. هر دو پخش کننده ضربه و نام های پخش کننده پخش شده در حال حاضر به شما امکان می دهند تا زمانی که اشتراکی در اختیار دارید ، تمام مطالب را از Supernatural تماشا کنید. با این حال ، هنگامی که شما از هر دو طرف بازدید می کنید و سعی می کنید ویدیویی را پخش کنید ، ممکن است پیامی دریافت کنید که می گوید “محتوا در مکان شما در دسترس نیست”.

نحوه تماشای فصل 14 Supernatural 14 به صورت آنلاین رایگان پخش می شود

شبکه CW

جایی بهتر از شبکه رسمی آن برای تماشای تمام فصل های Supernatural وجود ندارد “CW”. سرویس VoD برنامه های بومی را برای کاربران اندیشه و iOS گوشی های هوشمند / رایانه لوحی ارائه می دهد ، این بدان معنی است که شما می توانید از تماشای اپیزودها لذت ببرید ، بدون هیچ مشکلی. برای سایر کاربران ، می توانید از پخش مستقیم تمام فصول از وب سایت رسمی به طور مستقیم لذت ببرید. با این حال ، اگر شما در خارج از ایالات متحده قرار دارید ، مسائل کمی پیچیده تر می شوند. برای انسداد کانال های جریان باید برای پیدا کردن مکان واقعی ، مکان واقعی خود را پنهان کنید. برای دور زدن این محدودیت های مکان ، استفاده از یک سرویس VPN انتخاب خوبی است. در زیر لیستی از ارائه دهندگان برتر ، مبتنی بر قیمت گذاری ، امنیت ، پشتیبانی و عملکرد ارائه شده است.

قیمت ارائه دهنده ($) ویژگی ها امتیاز تخفیف ارائه دهنده بازدید

 1. سورفشارک

  سورفشارک

  $ 11،95 $1.99هر ماه

  • 800+ سرور در 50+ کشور
  • رمزگذاری AES-256-GCM
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • اتصالات همزمان نامحدود
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 83٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91هر ماه

  • 2،000+ سرور در 140+ کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 5 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اعتماد 73٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  $ 12.95 $8.32هر ماه

  • 3،000+ سرور در 94 کشور
  • رمزگذاری AES 256 بیتی
  • 24/7 چت زنده
  • هیچ خط مشی ورود به سیستم
  • 3 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  قابل اطمینان 35٪ تخفیف از سایت بازدید
  نقد را بخوانید

 4. عاج

  عاج

  9،95 $2.25هر ماه

  • 1000+ سرور در 100 مکان
  • رمزگذاری استاندارد نظامی 256 بیتی
  • پشتیبانی چت زنده بسیار عالی است
  • ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
  • 5 چند ورود در دسترس است
  • برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome

  قابل اعتماد 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12.99 $2.75هر ماه

  • 3،700 سرور در 60 کشور
  • 256 بیتی رمزگذاری AES
  • 24/7 چت زنده
  • خط مشی بدون ورود به سیستم
  • 7 اتصال همزمان
  • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید

  معاشرت 77٪ تخفیف بازدید از سایت
  نقد را بخوانید

چگونه اپیزودهای فوق طبیعی را در Putlocker تماشا کنیم

برای کاربرانی که نمی خواهند در یک سرویس VPN سرمایه گذاری کنند یا در هر سرویس پخش کننده / پخش جویا شوند ، یک راه حل برای تماشای ماورای طبیعی وجود دارد. این در قالب وب سایت hit ، Putlocker است - که دارای مجموعه عظیمی از برنامه ها / فیلم های تلویزیونی است. شما می توانید تمام مطالب مورد علاقه خود را تماشا کنید ، بدون اینکه یک پنی صرف کنید. سایت به طور مرتب محتوای خود را به روز می کند ، و قسمت های جدیدی را یک روز پس از انتشار منتشر می کند.

چگونه اپیزودهای فوق طبیعی را در Putlocker تماشا کنیم

اگر می خواهید همه قسمت های Supernatural را از فصل 1 تا 14 تماشا کنید ، کافی است به putlockers.fm مراجعه کرده و سریال های تلویزیونی را جستجو کنید. فصلی را که می خواهید تماشا کنید انتخاب کنید و از یک تجربه جریانی بدون وقفه و روان لذت ببرید. برای تماشای فصل 14 Supernatural مستقیماً به این لینک مراجعه کنید. در اینجا راهنمایی در مورد نحوه دسترسی به Putlocker از هرجای دیگر آورده شده است.

نحوه تماشای ماورای طبیعی و بدون کابل در جریان Kodi

یک گزینه عالی برای تماشای تمام مطالب مورد علاقه خود ، که شامل سریال های تلویزیونی Hit Supernatural است ، استفاده از مرکز سرگرمی منبع باز ، Kodi است. این پلتفرم از نوع است و با استفاده از برنامه های افزودنی و افزودنی های شخص ثالث ، به همه محتوای مسدود شده از سراسر جهان دسترسی پیدا می کند. شما می توانید در اینجا بهترین افزونه های Kodi را جستجو کنید.

نحوه تماشای ماورای طبیعی و بدون کابل در جریان Kodi

برای مشاهده Supernatural روی Kodi ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که پسوند Covenant را بارگیری و نصب کنید. این یک جایگزین برای افزودنیهای محبوب Exodus و Genesis است که متأسفانه چند ماه پیش خاموش شد (اما اکنون نسخه پشتیبان تهیه شده و در حال اجرا هستند). هنگامی که به افزودنی میثاق دسترسی پیدا کردید ، به سادگی تایپ کنید “مافوق طبیعی” در نوار جستجو و لیستی از تمام فصول موجود را مشاهده خواهید کرد.

نکته اضافی: دور زدن محدودیت های جغرافیایی در کدی با استفاده از بهترین vpn برای kodi.

نحوه تماشای زنده ماورای طبیعی به صورت رایگان

اگر به دنبال راه حل هایی مشابه Putlocker هستید ، که به شما امکان می دهد برنامه های تلویزیونی / فیلم های مورد علاقه خود را بصورت رایگان تماشا کنید ، ممکن است بخواهید 5movies.to و watchmoviesfree.tv را بررسی کنید. هر وب سایت دارای مجموعه عظیمی از نمایش ها / فیلم های تلویزیونی است. این بدان معناست که شما بدون توجه به آنچه می خواهید تماشا کنید ، از یک تجربه پخش صاف لذت می برید. به سادگی بر روی لینک های فوق کلیک کنید تا به طور مستقیم به قسمت های Supernatural دسترسی پیدا کنید.

نحوه تماشای زنده ماورای طبیعی به صورت رایگان

CMoviesHD

گزینه عالی دیگر برای یادگیری نحوه تماشای ماورای طبیعی شامل کاوش در وب سایت پخش رایگان ضربه ، CMoviesHD. این مجموعه عظیم از فیلم ها / برنامه های تلویزیونی مشهور است که در هنگام بازی هیچ وقت مشکلی ایجاد نمی کند. در واقع ، اگر یکی از لینک های پخش کار نکند ، منابع مختلفی در دسترس دارید. برای شروع شیدایی تماشایی Supernatural ، این پیوند را بررسی کنید!

نحوه تماشای فصل 14 Supernatural 14 به صورت آنلاین رایگان پخش می شود

نحوه تماشای ماوراء طبیعی در استرالیا

اگر می خواهید Supernatural را در استرالیا تماشا کنید ، همیشه می توانید از VPN برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در وب سایت های جریان CW و WB استفاده کنید. به عنوان گزینه دیگر ، می توانید از سرویس هایی مانند iTunes و Foxtel استفاده کنید. قیمت گذاری اشتراک ممکن است هزینه ای باشد که ممکن است بخواهید وارد آن نشوید. بنابراین ، ممکن است گزینه هایی مانند Kodi و Popcorn Time را در بالا در نظر بگیرید. با تأمین امنیت شبکه خود با اتصال VPN ، می توانید از امنیت کامل درمورد مسائل حقوقی پیرامون محتوای حق چاپ محافظت کنید.

نحوه تماشای ماوراء طبیعی در استرالیا

نحوه تماشای ماورای طبیعی در انگلیس

اگر می خواهید در انگلیس Supernatural را تماشا کنید ، همیشه می توانید به کانال 4 در تلویزیون کابل خود بروید. شما حتی می توانید به justwatch.com مراجعه کرده و به چندین لینک جریان برای سریال های تلویزیونی دسترسی پیدا کنید ، که به شما امکان می دهد Supernatural را در انگلستان تماشا کنید. به عنوان گزینه دیگری برای تماشای زندگی Supernatural بصورت آنلاین ، ممکن است بخواهید Popcorn Time را نصب کنید.

نحوه تماشای ماوراء طبیعی در انگلستان اگر می خواهید در انگلیس Supernatural را تماشا کنید ، همیشه می توانید به کانال 4 در تلویزیون کابل خود بروید. شما حتی می توانید به justwatch.com مراجعه کرده و به چندین لینک جریان برای سریال های تلویزیونی دسترسی پیدا کنید ، که به شما امکان می دهد Supernatural را در انگلستان تماشا کنید. به عنوان گزینه دیگری برای تماشای زندگی Supernatural بصورت آنلاین ، ممکن است بخواهید Popcorn Time را نصب کنید.

برنامه تلفیقی از فناوری های پیشرفته جریان با قابلیت های BitTorrent است. این امکان را به کاربران می دهد تا ضمن ارائه امکان پخش مستقیم آنها از داخل نرم افزار ، تورنت را برای فیلم ها / نمایش های تلویزیونی بارگیری کنند. نگران نباشید ، زمان Popcorn را بارگیری و نصب کنید و جستجو کنید “مافوق طبیعی” در نوار ناوبری ، پس از کلیک بر روی “برنامه های تلویزیونی” دسته بندی.

نحوه تماشای ماوراء طبیعی در Netflix

بهترین راه حل برای تماشای تمام فصول سریال های تلویزیونی ترسناک تخیلی فوق العاده ، استفاده از Netflix است. این برنامه به کاربران از داخل ایالات متحده اجازه می دهد تا تمام قسمت های نمایش تلویزیونی را در بالاترین سطح راحتی پخش کنند. با این حال ، از آنجا که Netflix محدودیت های جغرافیایی را اعمال می کند ، ممکن است کسانی که در خارج از کشور قرار دارند دسترسی به سرویس جریان نداشته باشند’کتابخانه رسانه ای کامل. اگر می خواهید این محدودیت ها را دور بزنید ، ممکن است بخواهید استفاده از یک محصول VPN را در نظر بگیرید.

نحوه تماشای ماوراء طبیعی در Netflix

کلمات نهایی

اگر می خواهید فصل 14 Supernatural را تماشا کنید ، مطابق راحتی خود ، هر یک از روش های فوق را انتخاب کنید. شما راه حل های مختلفی از پرداخت به رایگان دارید ، که تضمین می کند همه بینندگان می توانند نمایش تلویزیونی را بدون هیچ زحمتی تماشا کنند. حتماً این مقاله را با دوستان و اعضای خانواده خود که به دنبال یافتن راه حل برای تماشای برنامه های تلویزیونی / فیلم هستند ، به اشتراک بگذارید. روز خوبی داشته باشید! &# 55357؛&# 56898؛

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me