ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows – הסתר את זהותך במחשב האישי / הנייד שלך!

מיקרוסופט הייתה התורמת המובילה בשוק מערכות ההפעלה. זה “חלונות” המוצר הוא יחיד במינו, ומציע אינטואיטיביות יוצאת דופן, ידידותיות למשתמש ותמיכה מרשימה.

עם החלונות הנעים והחלקה שקופים למחצה הגולשים על פני המסך ועיצוב אטרקטיבי, המשתמשים יכולים לבצע מספר משימות הקשורות לטכנולוגיה בקלות.

בזכות יישומים עסקיים נפוצים כמו Microsoft Word / Excel, המצוידים ב- VPNs הטובים ביותר עבור Windows, מערכת ההפעלה הפכה כעת לתקן דה-פקטו עבור רוב האנשים / התאגידים..

האם אתה רוצה לאבטח את מערכת ההפעלה Windows שלך ולהגביר את האנונימיות שלך באופן מקוון? אם כן, אתה במקום הנכון. יצרתי את המדריך המקיף הזה לעזרתכם.

המטרה היא לעזור להרחיב את חשיבותו של VPN לצופים שלנו, כיצד לקבוע את התצורה של גרסאות שונות על חלונות, ואילו ספקים הם האפשרויות הטובות ביותר לשנת 2019.!

Contents

מדוע אני זקוק ל- VPN למחשב האישי / מחשב נייד של Windows?

למרות מדינות רבות שחוקקות חוקים לבקרה רבה יותר באינטרנט ויוזמות כמו יום הבטוח יותר (SID) וחודש המודעות לאבטחת סייבר, רבים מהרבה אזרחים אינם מודעים עד כמה חשוב הנתונים והפרטיות שלהם באינטרנט..

אם יש לך רעיון טוב לגבי הגבלות גיאוגרפיות, חוקי הפרת זכויות יוצרים וביטול ניטרליות נטו, תוכל לדלג על פרק זה. למועטים פחות, יצרתי סיכום לגבי הצורך ב- VPN בתקופה האחרונה.

 1. הסתרת זהותך - מונע מספק שירותי האינטרנט שלך ללמוד על פעילויות הגלישה המקוונות שלך, לשמור על אנונימיות!
 2. מעקב ממשלתי - מדינות שחלק מארבע-עשרה / תשע / חמש בריתות מתמכרות למעקב המוני. VPNs מגנים עליך מפני עיניהם המסקרנות.
 3. מיקומי גיאו-זיוף - עקוף חסימות תוכן ומעצבנות ומגבלות גיאוגרפיות על ידי העברת המיקום שלך ושינוי כתובת ה- IP שלך לכתובת מקומית.
 4. הגנת Wi-Fi בציבור - בארים / בתי קפה / מסעדות עשויים לספק לכם אינטרנט אך הם אינם מאובטחים. VPNs מגנים עליך מפני האקרים המשתמשים בחיבורי Wi-Fi ציבוריים.
 5. צנזורה עקיפה - ניתן לעקוף בקלות מגבלות תוכן שנקבעו על ידי ממשלות, מקומות עבודה ובתי ספר על ידי שימוש בשירות VPN מאובטח וחזק.
 6. סוער ללא מתח - פינוק ב P2P / Torrenting יכול להוביל לקנסות כבדים מהודעות DMCA. ה- VPN הטוב ביותר לטורנטים יסתיר את זהותך, יטעות את ציידי הפרות זכויות היוצרים.

מה לחפש ב- VPN עבור המחשב האישי / מחשב הנייד שלך

זכור כי מציאת אחד המתאים ביותר לצרכים שלך מחייב להיות מודע לגורמים שונים. אז, יצרתי את מערך התכונות הזה לבחירת ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows 10, 8 או 7,

אם התהליך הידני נראה מפחיד מדי, הקוראים שלנו תמיד יכולים ללכת על שירות VPN של צד שלישי. אני תמיד אומר לצופים שלי לקחת את זמנם בבחירת ספק.

 1. מיקום הספק - תלוי במדינה מסוימת’על פי חוקי נתונים, ספק VPN עשוי או לא יוכל להציע הגנה מלאה על הנתונים שלך. זה ללא קשר למדיניות רישום אפס.
 2. כניסות מרובות - VPNs הם כלים שימושיים, אבל אם אתה יכול להשתמש בהם בפלטפורמה אחת בלבד, הדברים מסתבכים מעט. חפש ספק שנותן חיבורים במקביל במכשירים / מערכת הפעלה מרובים.
 3. מיקומי שרת - לכו על שירות VPN המציע מגוון של מיקומי שרת זמינים. זה מקל עליך לעקוף אתרים מוגבלים גיאוגרפיים.
 4. מגבלות - הימנע מספקים שאינם מציעים תמיכה ב- P2P / Torrenting, כופים מכסה רוחב פס או חסרים להם את התכונות המתקדמות / הגנריות למינוף פרטיות מלאה..
 5. רישום - למשתמשים המודעים לפרטיות, שימו לב במיוחד לספקי יומני אפס. הספקים הטובים ביותר יהיו ברורים לגבי נוהליהם ללא סעיפי האותיות הקטנות.
 6. הצפנה - הצפנת AES-256-CBC בדרגה צבאית, היא התקן הזהוב הנוכחי עבור VPNs, להשלים עם סודיות מושלמת קדימה..
 7. מהירות - בדוק את הביצועים של ספקים שונים לפני שתקבל החלטה סופית. VPNs כבר משמיטים את מהירויות החיבור, בגלל שכבת ההצפנה הנוספת שנוספה לרשת.
 8. מחיר - ספקים אמינים מציעים איזון בין יעילות עלות לערך. הם גם כנים לגבי החזרים כספיים, תקופות ניסיון בחינם, תמיכה והנחות זמינות.

מהם שירותי ה- VPN הטובים ביותר למחשב Windows שלי?

אם אתה קצת מתמצא בתחום הטכנולוגי, אתה בטח יודע שמערכת Windows 10 מגיעה עם שלל בעיות פרטיות. סנכרון המידע עם שרתי מיקרוסופט, הוספת עוזר Cortana ועזרה בפרסום משולב בהתאמה אישית של החוויה שלך.

במקביל הם מטשטשים את הגבול בין פרטיות לביטחון. סעיף ממיקרוסופט’מדיניות הפרטיות של מדיניות הפרטיות קובעת כי לתאגיד יש יכולת גישה, חשיפה או אפילו שמירה על נתונים אישיים, כולל תוכן בתיקיות פרטיות ובדוא"ל..

כעת תוכלו להשבית את מרבית הפגיעויות הללו. עם זאת, ישנם עדיין כמה שדורשים סיוע נוסף. זה המקום בו VPNs מועילים ומעלים אנונימיות לכל הפעילות המקוונת שלך.

לכן, בלי להתייחס יותר, הסתכל ברשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור Windows שעמדתי בהן, על סמך אמינות, ביצועים, תמיכה, זמינות שרתים, פרטיות ותכונות.

NordVPN - ספק פנמה ממוקד פרטיות

NordVPN - ספק פנמה ממוקד פרטיותיתרונות: מבטל את החסימה של ה- VoDs כמו Netflix האמריקאית ו- BBC iPlayer. מציע מאגר נתונים ענק של 5396 שרתי ב- 61 מדינות ברחבי העולם. תומך בשישה חיבורים בו זמנית.

חוסם מודעות / תוכנות זדוניות / Tracker. ניסיון חינם זמין. שיתוף P2P / קבצים מותר עם שרתי טרנינג מיוחדים זמינים. מציע אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים, כולל טלוויזיות אנדרואיד.

חסרונות: התוכנית החודשית היא יקרה. ההחזרים עשויים לארוך 30 יום נוספים.

פסק דין סופי: NordVPN מרוויח דירוג 5 כוכבים נדיר של BestVPN.co עבור יכולות Windows שלה. הוא מציע לקוח אינטואיטיבי שמתהדר בהצפנה חזקה ומציע המון תכונות פרטיות שימושיות.

קרא סקירת NordVPN זו לשנת 2019 לקבלת מידע נוסף!

ExpressVPN - All-Rounder עם תאימות נתבים נהדרת

ExpressVPN - All-Rounder עם תאימות נתבים נהדרתיתרונות: מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. עוקף הגבלות גיאוגרפיות על נטפליקס אמריקאית ו- VoDs אחרים. מציעה רשת שרתים של יותר מ -2,000 ב 94 מדינות ו 148 מיקומים ברחבי העולם.

שישה חיבורים בו זמנית. תמיכה ב- P2P / סיקור. למשתמשים יש אפילו החזר של 30 יום. שרתים ערומים שעוקפים מגבלות גיאוגרפיות במדינות כמו קנדה.

חסרונות: אין אפשרות העברת נמל. שירות יקר בסך הכל.

פסק דין סופי: הספק מבוסס BVI מתגאה במדיניות ללא יומני שאפילו טלטלה את הרשויות הטורקיות. זה מרוויח דירוג של 4.5 כוכבים מ- BestVPN.co, בזכות תאימות בסיס המשתמש והנתב החזקות שלו.

הספק מציע אפליקציית נתב משלו. זה מקל על משתמשי Windows להגדיר בהצלחה תצורה של רשת מאובטחת למשק הבית כולו. גם מהירויות מדהימות!

קרא סקירת ExpressVPN זו לשנת 2019 למידע נוסף!

PureVPN - בחירה נהדרת לסטרימינג

PureVPN - בחירה נהדרת לסטרימינגיתרונות: מבוסס בהונג קונג (מיקום בטוח). מתג הרג אוטומטי, חסימת מודעות, מנהרת פיצול, חומת אש NAT, והגנת דליפות DNS / IPv6. חיבורים סימולטניים בחמישה מכשירים.

300,000 IPs & 2000 שרתי + 140 מדינות. שרתי סטרימינג ייעודיים אופטימליים זמינים. מנהרת פיצול ו proxy SOCKS5 לשיפור הביצועים.

חסרונות: בעיות קישוריות נדירות ב- Windows. אין ניסיון בחינם.

פסק דין סופי: PureVPN מופעלת על ידי מערכות GZ ובסיסה בהונג קונג (אחד ממרכזי האינטרנט הבטוחים בעולם). יש לה ימים טובים וימים רעים..

ל- VPN יש לקוחות לא מרוצים, אך מספק מהירויות הורדה והעלאה נהדרות בעקביות, עם אובדן מהירות מינימלי מאוד. קרא סקירת PureVPN זו 2019 למידע נוסף!

CyberGhost - ספק שגורם לחסימה של הכל!

CyberGhost - ספק שגורם לחסימה של הכל!יתרונות: מבוסס ברומניה (מיקום בטוח). ניסיון למשך 7 ימים והתחייבות להחזר החזר 45 יום (USP של הספק). אוסף עצום של 2850+ שרתים לביטול חסימת אתרים ו- VoDs.

כניסות מרובות בחמישה מכשירים. תוספות לדפדפני מוזילה ו- Chrome. תכונה Wi-Fi מאובטחת לאבטחה בציבור. מתג הרג אוטומטי והגנת דליפות DNS / IP.

חסרונות: אין שילוח נמל זמין. דליפות שנמצאו בלקוח מק.

פסק דין סופי: CyberGhost מציעה רבגוניות רבה למשתמשים שלה. יש לו מצבים שונים כמו גלישה בעילום שם, ביטול חסימה של הזרמת אתרים, אבטחה חמה של Wi-Fi, סיקור אנונימי וביטול חסימת אתרים.

הספק מציע גם ביצועים מעולים לפעילות סטרימינג / סיקור. החלק הטוב מכולם: למשתמשים יש אחריות להחזר הכסף של 45 יום לבדיקת השירות.

קרא סקירת CyberGhost זו 2019 למידע נוסף!

Surfshark - ספק ה- VPN הזול הטוב ביותר עם ערך רב

Surfshark - ספק ה- VPN הזול הטוב ביותר עם ערך רב

יתרונות: מבוסס באיי הבתולה הבריטיים (תחום שיפוט ידידותי ל- VPN). עלויות ידידותיות לתקציב (47.76 דולר לשנתיים). חיבורים סימולטניים מדור קודם (ללא הגבלות - USP של הספק)

חסרונות: תכונה MultiHop להגברת האנונימיות. CleanWebTM (Ad / Tracker / Block Malware). הגנה אוטומטית מפני מתגים והגנת Wi-Fi לשמירה על אנונימיות בציבור.

פסק דין סופי: Surfshark הוא חדש שהפיץ במהירות את כנפיו בשוק ה- VPN הזול ביותר. הביצועים, האמינות והפרטיות שלו מעניקים לו דירוג 4.2 של BestVPN.co.

קרא סקירת Surfshark זו לשנת 2019 למידע נוסף!

Buffered - VPN מבוסס הזרמה ממוקד זרימה

Buffered - VPN מבוסס הזרמה ממוקד זרימהיתרונות: מבוסס בגיברלטר (רכזת VPN בטוחה). עוקף מגבלות תוכן בשירות Netflix Us VoD. מציע שרתי ביצועים ביותר מ- 39 מדינות ברחבי העולם.

חיבורים ל -5 מכשירים בו זמנית. תמיכה בצ'אט חי זמינה ודי תגובה. תכונות כמו, חיבור אוטומטי, Kill Switch מבוסס חומת אש וגילוי נמל.

חסרונות: תוכניות מנוי יקרות. דליפות שנמצאו בלקוח MacOS.

פסק דין סופי: חוצץ שקוף לגבי רישום של כמה נושאי מושב / חיבור לשיתוף פעולה עם הממשלה בתיקים משפטיים עם צו.

יומנים אלה נמחקים תוך 30 יום. אני מעריך את הכנות שה- VPN מביא למוצר, כיוון שהוא עדיף מאשר להיות המום / מופתע בהמשך.

VPN של Ivacy - ביצועים גבוהים לסטרימינג / אימה

VPN של Ivacy - ביצועים גבוהים לסטרימינג-אימהיתרונות: מבוסס בסינגפור (תחום שיפוט ידידותי ל- VPN). רישום נרחב של 1000+ שרתים במאה+ מיקומים. עוקף מגבלות תוכן ב- VoDs. שרתי P2P מותאמים זמינים.

חסרונות: אין תאימות ל- TOR. אין סטרימינג של נטפליקס.

פסק דין סופי: Ivacy, שהוקמה בסינגפור, היא שירות VPN נוסף ומאובטח. המיקום שלו הוא יתרון, הודות לחוקים הנוחים שלו בנושא שמירת נתונים וצנזורה באינטרנט.

כל הנתונים בטוחים תחת הנציבות להגנת המידע האישי, ומבטיחים את האנונימיות שלך מצד ספקיות מקומיות וממשלות מקומיות. תמחור חודשי מתחיל ב- $ 11.95.

VyprVPN - VPN המספק מהירויות מהירות

VyprVPN - VPN המספק מהירויות מהירותיתרונות: שבסיסה בשוויץ. יותר מ- 700 שרתים ב -70 מדינות ברחבי העולם. תמיכה בריבוי טפסים, ריבוי פרוטוקולים זמינים. מתחבר לעד 5 מכשירים בו זמנית.

מאפשר למשתמשים להתמכר ל- P2P / Torrenting. חשבון מוגבל בחינם זמין עם רוחב פס בלתי מוגבל עבור סטרימינג / סיבוב. ספק יומני אפס.

חסרונות: אין פרוטוקול StealthVPN בתוכנית בסיסית. בעיות עקביות בביצועים.

פסק דין סופי: VyprVPN זכה לתהילה מהירה בשוק, בזכות מהירויותיו המהירות לסטרימינג ו- P2P / Torrenting. זה גם מתגאה במדיניות פרטיות חזקה.

IPVanish - מושלם להתמצאות בצנזורה

IPVanish - מושלם להתמצאות בצנזורהיתרונות: השירות כולל התפשטות נרחבת של 1200+ שרתי VPN ברחבי 60+ מדינות. הוא מציע גם 40,000 כתובות IP משותפות להשלמת הסוואה של זהות.

אתה יכול אפילו ליצור חיבורים בעשרה מכשירים שונים. גישה לתכונות כמו Kill Switch, IPv6, הגנת דליפת DNS, פרוקסי רשת SOCKS5. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים.

חסרונות: אין ניסיון בחינם.

פסק דין סופי: IPVanish הוא שירות VPN מבוסס פלורידה המציע רמת אבטחה גבוהה, ומבטיח להפוך את ה- IP האמיתי שלך לא ניתן לסחיר לספקי מקומי וסוכנויות ממשלתיות מקומיות.

אתה ממנף רוחב פס בלתי מוגבל עם כמה מהתכונות הטובות ביותר לחסימת אתרים לגישה ל- Netflix, Amazon Prime ו- BBC iPlayer. הספק גם לא מקיים יומנים בכדי לכבד את אנונימיות המשתמש.

TorGuard - מספק אנונימיות חזקה ברשת

TorGuard - מספק אנונימיות חזקה ברשתיתרונות: הספק הוא P2P ידידותי. היא מציעה רשת רחבה של 3000+ שרתים ב- 50+ מדינות ברחבי העולם. משתמשים יכולים ליצור חיבורים בחמישה מכשירים בו זמנית.

פרוקסי התגנבות לביטול חסימת אתרים אקראיים. הרשאה בעלת שני גורמים זמינה. הגנה מפני התקפות MITM. SOCKS5 / SSH / HTTP / SSL ופרוטוקולים שונים אחרים.

חסרונות: לפעמים יישום לקוח Windows מפגר. אין ניסיון חינם.

פסק דין סופי: בהתבסס בארה"ב, משתמשים עשויים שלא למצוא את TorGuard שירות אמין. עם זאת, מעולם לא נתפס וחושף נתונים פרטיים.

ה- VPN מציע גם קידוד חזק של OpenVPN, המאפשר ביטול חסימת ה- VoD. התפיסה היחידה היא שמשתמשים יצטרכו להשקיע ב- IP ייעודי כדי למנף את מרבית שירות ה- VPN.

אפשרויות אחרות פחות טובות לשקול

לספקים המפורטים לעיל כבר יש מוניטין מבוסס למדי בשוק. למשתמשים החושקים במשהו ייחודי, יצרתי רשימה נפרדת לכמה אפשרויות פחות נחשבות.

מטרתו היא להעניק לקהל היעד שלי תמונה ברורה ביחס לשונים “מתאים” אפשרויות למחשבים ניידים / מחשבים ניידים של Windows. אני מקווה שהם יעזרו להקל על תהליך קבלת ההחלטות:

גישה פרטית לאינטרנט (PIA) - הספק מבוסס מישיגן הוא שם מפורסם. הוא מציע רשימה ענקית של 3236 שרתים ברחבי 29 מדינות. זה אפילו תומך בכל הפרוטוקולים, כולל PPTP, SSTP, L2TP / IPSec ו- OpenVPN. מדיניות הפרטיות היא שקופה להפליא, ומאשרת כי ה- VPN מאובטח לחלוטין לשימוש.

Avast SecureLine VPN - יוצר תוכנית האנטי-וירוס הפופולרית עבר את הקילומטר הנוסף בכך שהוא מציע מוצר VPN שמצפין ומאבטח את התעבורה באינטרנט. הספק תומך במספר מיקומים הכוללים את ארה"ב, בריטניה, טורקיה, פולין, רוסיה, מקסיקו, צ'כיה וגרמניה.

VPN Wi-Fi פרטיות של Norton - Norton by Symantec הוא שירות מפורסם נוסף נגד וירוסים המציע מוצר VPN. פרטיות ה- Wi-Fi היא יחידה במינה, מבטיחה את רמת הפרטיות המרבית, ואבטחת האינטרנט שלך באמצעות הצפנה ברמת הבנק.

VPN של Cryptostorm - מבוסס על איסלנד וקנדה, Cryptostorm הוא שירות VPN ההולך וצובר תאוצה. זוהי הבחירה המועדפת על רבים שמשתפים קבצים, נוטים להיות פריקים של פרטיות או רוצים לגלוש באתר ה- DARK. לכן אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהספק לא שומר על יומני חיבור / הפעלה.

HideMyAss! (HMA) - למרות ש- HideMyAss הוא ספק VPN פופולרי ביותר, משתמשים רבים מתרחקים ממנו. הסיבה לכך היא שיתוף הפעולה שלהם עם רשויות החוק ומתן יומנים. עם זאת, אם אתה רק מחפש ספק VPN לביטול החסימה של אתרים, הספק הוא לא בחירה רעה.

UnoTelly VPN - בסיס יוון, UnoTelly VPN צמח לארגון רב לאומי גדול. הספק אינו משתמש בשרתי DNS של Google. הוא משתמש בחומרה פיזית כדי לספק לך את רמת ההגנה המרבית. הלקוח מציע תכונות יוצאות דופן כמו kill-switch ובקרת הורים מובנית.

OverPlay VPN - מבוסס בבריטניה, OverPlay היא ספקית יחסית חדשה בשוק המתמקדת מאוד בפרטיות. יש לה מאגר שרתים גדול סביב 50 מדינות בעולם, תוך שהיא מציעה אנונימיות יוצאת דופן, תומכת ללא הגבלה ב- P2P / Torrenting, ואף מציעה מהירויות גבוהות עד 6 Mbps.

WiTopia VPN - WiTopia הוא שם מפורסם נוסף בקרב ספקי ה- VPN. הוא מציע בסיס שרת ענק המספק גישה למעל 40 מדינות ברחבי העולם. משתמשים אפילו ממנפים מהירויות גבוהות של 30 מגהביט לשנייה עד 35 מגהביט לשנייה בחיבור של 50 מגהביט לשנייה - תלוי בקרבת השרתים ואתרי האינטרנט שאליהם אתם ניגשים.

VikingVPN - מבוסס בארה"ב, VikingVPN הוא VPN חדש יחסית בשוק. הוא מתהדר באחת מתוכניות התמחור היקרות ביותר, החל מ 14.95 $ לחודש. במחיר הגבוה, הספק אינו מציע שום דבר מובחן אלא מספק שירות כולל טוב ובטוח.

Boxpn - מבוסס על סיישל, Boxpn הוא שירות VPN בינוני המציע שירות מוכשר, מהירויות מהירות מאוד וזמינות שרת טובה. אתה מקבל מעל 7 Mbps להורדה ולהזרמה, וזה מספיק טוב למינוף בידור בצורה של סרטים / תכניות טלוויזיה.

קביעת תצורה של VPN באופן ידני על גרסאות שונות של Windows!

בזמן שמדריך זה עוסק בסעיף “ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows”, אני תמיד בוחר לשפר את המומחיות הטכנית של הצופים שלי. קל להירשם ולהתקין תוכנית. הכניסה לפרטים הקטנים עוזרת לך להבין היבטים נוספים לגבי פעולתו של VPN.

אז החלטתי למה לא לעזור לכם לחפש הוראות ידניות. להלן תוכלו למצוא הנחיות מפורטות להגדרת VPN בגירסאות שונות של Windows. אלה כוללים את חלונות 10, 8 ו- 7 הידועים לשמצה. הייתי עושה גם XP, אבל זה יהיה מיושן מדי.

כיצד אוכל להגדיר VPN ב- Windows 10

 1. לחץ על ה “רשת” סמל, ממוקם בסרגל המשימות של Windows.
 2. (ליד השעון בפינה השמאלית התחתונה של הבר).
 3. בחר “הגדרות רשת”, למעלה “מצב טיסה”.ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows
 4. בחר VPN תחת הרשת & כותרת אינטרנטית.
 5. לחץ על ב “הוסף חיבור VPN”.
 6. תקתק האפשרויות המתקדמות, במידת הצורך.כיצד אוכל להגדיר VPN ב- Windows 10
 7. כעת תידרש לעשות זאת להיכנס קצת מידע.
 8. אנחנו הוקמה תצורת PPTP מ freevpnaccess.com.
 9. זהו משאב טוב עבורו הגדרת ידני VPN ידנית.מדוע אני צריך VPN למחשב האישי ולמחשב הנייד שלי
 10. לחץ על על “להציל” כפתור, לאחר מילוי כל הפרטים.
 11. חזור לתפריט הקודם, לחץ בלחצן התחבר.
 12. תהנה באמצעות VPN בשיטת פרוטוקול PPTP!

קביעת תצורה של VPN באופן ידני על גרסאות שונות של Windows

כיצד אוכל להגדיר VPN במערכת ההפעלה Windows 8 שלי?

 1. ראש לסרגל החיפוש והקלד “VPN”.
 2. בחר “ניהול רשתות וירטואליות פרטיות (VPN)”.כיצד אוכל להגדיר VPN במערכת ההפעלה Windows 8 שלי
 3. לחץ על על “+” כדי להוסיף חיבור VPN.מה לחפש ב- VPN למחשב Windows שלך
 4. למלא לפרט את המידע הנדרש.
 5. למצוא ספק התומך בפרוטוקולי L2TP / IPSec.מהם שירותי ה- VPN הטובים ביותר למחשב Windows שלי
 6. מקש ימני ב “רשת” בשורת המשימות של Windows.
 7. בחר “הגדרות רשת ואינטרנט”.האם VPNs של Windows אינם חוקיים בארה
 8. לחץ על ב “שינוי הגדרות מתאם” מ ה “סטטוס” תפריט.האם זה בסדר להשתמש בגרסת Windows סדוקה עבור VPN
 9. תמצא את חיבור ה- VPN שיצרת.
 10. מקש ימני זה ו בחר “נכסים”.האם יש VPN בחינם למחשב
 11. לחץ על על “אבטחה” כרטיסייה.
 12. בחר L2TP / IPSec מה “סוג VPN”.כיצד להתקין VPN במערכת ההפעלה Windows 8

כיצד להתקין VPN במחשב האישי / מחשב נייד של Windows 7 שלי

 1. ראש אל ה “מרכז רשת ושיתוף” תפריט.
 2. לחץ על על “הגדר חיבור או רשת חדשים” אפשרות.כיצד להגדיר VPN במחשב הנייד שלי למחשב Windows 7 (1)
 3. בחר “התחבר למקום עבודה” כדי להפעיל את אשף החיבור.כיצד להגדיר VPN במחשב הנייד שלי למחשב Windows 7 (2)
 4. לחץ על ב “השתמש בחיבור האינטרנט שלי (VPN)” להתחיל את התהליך.כיצד להגדיר VPN במחשב הנייד שלי למחשב Windows 7 (3)
 5. סוג כתובת ה- IP משירות ה- VPN שלך.
 6. להיכנס שם לחיבור.
 7. לחץ על על “הבא” אפשרות.כיצד להגדיר VPN במחשב הנייד שלי למחשב Windows 7 (4)
 8. להיכנס שם המשתמש והסיסמה הרלוונטיים.
 9. תקתק “זכור סיסמה זו, במידת הצורך.
 10. הכה ב “התחבר” כפתור!כיצד להגדיר VPN במחשב הנייד שלי למחשב Windows 7 (5)

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

האם VPNs של Windows אינם חוקיים בארה"ב?

אף שארה"ב היא חלק מחמשת עיני הברית ומטילה שמירה על נתונים קפדניים ומדיניות צנזורה באינטרנט, הממשלה טרם אסרה על שירותי VPN. אתה יכול להוריד ולהתקין כל סיומת בקלות, בלי לדאוג לטרדות חוקיות.

האם זה בסדר להשתמש בגרסת Windows סדוקה עבור VPN?

אמנם אין פגיעה בשימוש בגרסאות סדוקות של VPNs שונים, אך בדרך כלל מומלץ לשלם את הפרמיה בפועל. לרוב הקבצים הסדוקים עמוסים לרוב בטונות של אנטי-וירוסים ותוכנות זדוניות שעלולים להשחית את כל הנתונים. זה בהחלט לא שווה את הסיכון.

האם יש VPN בחינם למחשב?

אם אינך רוצה לבזבז את מזומניך על מנוי בתשלום, יש לך פתרונות VPN בחינם. כמה מהאפשרויות הטובות ביותר נכון להיום כוללות Windscribe, Hide.Me ו- TunnelBear. אתה יכול לבדוק את מדריך ה- VPN בחינם עבור Windows לקבלת אפשרויות נוספות.

עטוף דברים

אני מקווה שמדריך זה עוזר לך למצוא את ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows, בהתבסס על הצרכים והדרישות שלך. כל שם שהוזכר נוסף לאחר מחקר וניתוח מקיף.

אני מנסה להיות מדויק ככל האפשר במדריכים שלי, אבל אם אתה חושב שיש פתרונות טובים יותר או נתקל בבעיות / בעיות, אל תהסס להפיל תגובה למטה!

אני אגיב באופן אישי ואנסה לספק כמה שיותר עזרה. כמו כן, עזור לאח על ידי שיתוף במדריך זה, אם אתה מוצא שהוא מועיל. תודה מראש

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me