ה- VPN הטוב ביותר לאייפד – מדריך אבטחה מלא באמצעות VPN חינמי לאייפד

תפוח עץ’מוצרי ה- S זעמו מאז תחילת האלף השני, כאשר מותגים פופולריים כמו ה- iPod והאייפון גוברים מכירות במיליוני יחידות שנמכרו בשנה. אולם ככל שהפופולריות של המותגים המופעלים על ידי iOS גדלה, כך גם האיומים שמכוונים כלפיה בתחום המקוון.

האקרים חכמים תמיד נמצאים בדרכם לפרוץ לאייפד שלכם ולשים יד על הנתונים שלכם. ה- VPN הטוב ביותר הוא ההימור הבטוח ביותר שלך לגרום לאייפד שלך להשיג את רמת האבטחה הדרושה כדי להגן על איומים כה מסוכנים.

להלן מדריך מקיף של BestVPN.co עבור ה- VPN הטוב ביותר לאייפד, שמטרתו להפוך אתכם מצוידים בכל המידע לקבלת ההחלטה הנכונה בכל הקשור לבחירת ה- VPN המתאים והידידותי לאייפד..

ה- VPN הטוב ביותר עבור ipad

Contents

מה זה VPN ב- IPad

אייפד מציע למשתמשים שלו דרך רבה יותר מבחינת תכונות ופונקציונליות מאשר כל מחשב לוח אחר הקיים בשוק. כניסתו של אייפד התחילה עידן קישוריות חדש, המופעל על ידי מכשיר, המאפשר לך לעשות כל מה שהמחשב השולחני שלך יכול לעשות מינוס אי הנוחות של מחשבים אישיים קונבנציונליים.

ניתן להשתמש באייפד בכל מקום. מהספסל בפארק לחדר השינה שלכם, אייפד אייפד אפשרו למשתמשים לחוות נגישות מאסיבית. עם זאת, מכיוון שאתה תמיד מחובר לאינטרנט דרך האייפד שלך לשלל פעילויות כמו סטרימינג, משחק משחקים מקוונים, קניות, קריאה ואפילו לימודים, הנתונים הרגישים שלך יכולים להתפשר די בקלות.

מה זה VPN ב- IPad?

זה מחייב אותך לנקוט אמצעי אבטחה מתאימים. לדוגמה, VPN ב- iPad יכול לאפשר לך להשיג מאגר נוסף של אבטחה באופן מקוון, כדי להיות בטוח מפני תוכנות זדוניות, וירוסים, רמאים ואפילו הודעות דואר זבל מהונדסים חברתית. אבל היתרונות פשוט לא’לא נגמר שם. VPNs מיטב ימינו יכולים לאפשר לך להציג ולבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי.

הם אפילו מסתירים את ה- IP שלך מפני טרולים המוגנים בזכויות יוצרים כשאתה מסתעף, מצפין נתונים רגישים כמו מספרי כרטיסי אשראי ועוד. זו הסיבה ש- VPN נעשים במהירות הכרחיים בכל מכשיר, אך חשיבותם הולכת וגדלה כשמדובר במכשיר כמו אייפד, שמשמש הרבה יותר באכזריות על ידי אזרחים מקוונים..

מדוע אתה זקוק ל- VPN ב- IPad

מכשירי iPad הם גרסאות מתקדמות יותר ומתפתחות מאוד של מחשבי טאבלט, והם אחד ממכשירי הגישה הפופולריים ביותר לחציית האינטרנט. עם זאת, האינטרנט של היום מגיע עם חלקו ההוגן של סיכונים, חובות ומגבלות, שרובם ניתן לנטרול באמצעות פריסת VPN.

מדוע אתה זקוק ל- VPN ב- IPad?

עבור למשל Netflix הוא שירות סטרימינג פופולרי לפי דרישה, אך הוא מציע ספריות תוכן שונות במדינות שונות. אז מה שמשתמש יכול לראות עם נטפליקס ניו זילנד יהיה שונה לחלוטין ממה שהציעה נטפליקס בריטניה למשתמשים שלה. משתמשים זקוקים כעת ל- VPN כדי לעקוף את מגבלות הגיאו המחניקות הללו על התוכן וליהנות מהמנוי שלהם עד תום.

פרט לכך, VPNs יכולים להקל עליך ובטוח יותר על אייפד, להגן עליך מפני איומי תוכנות זדוניות, לדחות את האקרים מגניבת הנתונים הרגישים שלך ולספק לך אנונימיות מוגברת ברשת.

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לאייפד

כאשר החלטתם לבחור בשירות VPN שיספק כיסוי אבטחה לאייפד שלכם, ישנם כמה גורמים חשובים שעליכם לקחת בחשבון לפני שתתחברו לספק מסוים. להלן רשימה של התכונות שספק צריך להציע כדי שהשירות שלה ייחשב כ- VPN הטוב ביותר לאייפד:

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לאייפד

להלן רשימה של התכונות שספק צריך להציע כדי שהשירות שלה ייחשב כ- VPN הטוב ביותר לאייפד

הצפנה חזקה:

הגנת המידע נעשית על ידי הצפנתן בזמן שהיא עוברת דרך האינטרנט. אם ההצפנה חזקה מספיק, אפילו אם מישהו עוקב אחר הנתונים שלך ואחז בנתונים שלהם, כל מה שהם היו רואים זה לפטר שהם ניצחו’לא תוכל לפענח. סוג ההצפנה הטוב ביותר הוא כיתה AES 256, המשמשת סוכנויות ממשלתיות, צבאיות ומתקני נתונים רגישים אחרים..

תמיכה במספר פרוטוקולים:

בזמן שהנתונים שלך מוצפנים, זה כן’עדיף תמיד להבטיח שאף אחד לא יוכל אפילו להשיג אותו בזמן שהוא נמצא באינטרנט. זה נעשה על ידי העברתו דרך א “נוהל”, שהיא סוג של מנהרה מוצפנת שאיש לא יכול להיכנס אליה. ה- VPN המובילים מציעים תמיכה מרובה בפרוטוקול הכוללת תמיכה ייעודית ב- OpenVPN, PPTP, L2TP ועוד.

החוסן של תשתית השרת:

במכשירים מוכווני בידור כמו ה- iPad, אתה זקוק ל- VPN שיכול לספק את המספר המרבי של שרתים במספר מיקומים הפרוסים באופן שווה. ככל שמספר השרתים גדול יותר, כך הסיכוי שלך הוא לבטל חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי בקלות.

חלק מה- VPN המובילים אף מספקים שרתים ייעודיים לפעילויות כמו Torrenting, P2P, שרתים מעורפלים ועוד, כך שזה יכול להיות פלוס נוסף.

תאימות עם iPad:

תפוח עץ’המכשירים הם לא כל כך מסבירי פנים לאפליקציות ומשאבים שמקורם מחוץ למפתח המהימן שלה’הקהילה. כדי ש- VPN יהיה טוב לאייפד הוא צריך לספק מידה גבוהה של תאימות במכשיר. VPNs רבים מציעים אפליקציות iOS ייעודיות לשרת בדיוק את הצורך הזה.

תכונות בלעדיות:

VPNs מובילים דון’פשוט פשוט תציע תכונות בסיסיות כפי שזה לא היה נכון’לא מצדיק את המוט הגבוה שלהם בעולם ה- VPN. התכונות הבלעדיות יכולות לנוע בין מתגים להרוג ל- VPN כפול ואפילו Onion over VPN, וכל אלה יכולים לאפשר למשתמשים להגדיל את כיסוי האבטחה באייפד שלהם..

vpn הטוב ביותר עבור

ה- VPN הטוב ביותר עבור אפליקציות מהימנות ונבדקות ל- iPad עם דירוג ישר

iOS היא בדרך כלל פלטפורמה מאובטחת מאוד אך האקרים מתחילים להשתכלל מאוד בהתקפותיהם על מכשירים כאלה. חובבי iOS הם נאמנים ביותר בכל מה שקשור למכשירים שלהם וזה מה שהופך פלטפורמות, כמו ה- iPad כל כך מפתה להתקפות על נתונים.

ה- VPN הטובים ביותר מיועדים להגן עליך מפני דליפות נתונים מביכות כאלה שיכולות לחסוך אותך מכמות גבוהה של נזק כספי ואישי לנתונים. מלבד זאת, VPNs מספקים גם אדיבות יוצאת דופן בכך שהם מאפשרים לך לעקוף צנזורה ולגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי..

באייפד תכונות אלה יכולות לאפשר לך להגדיל את הדברים שהמכשיר יכול לעשות ולהבטיח חווית פרימיום המופעלת באמצעות VPN Top. להלן רשימת האוצרים וההטייה החופשית שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר לאייפד המכיל ביקורות על מחירים, מדריכי תאימות, ספירת שרתים וגורמים חשובים יותר.

מחיר ספקים ($) מאפיינים דירוג ספק ביקור הנחה

 1. כריש גולש

  כריש גולש

  11.95 $1.99לחודש

  • 800+ שרתים ב 50+ מדינות
  • הצפנת AES-256-GCM
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין בשיעור של 83%
  קרא את הביקורת

 2. PureVPN

  PureVPN

  10.95 $2.91לחודש

  • 2,000+ שרתים ב -140 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 5 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אתר ביקור אמין של 73% בהנחה
  קרא את הביקורת

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12.95 $8.32לחודש

  • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • אין מדיניות רישום
  • 3 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  אמין 35% הנחה באתר
  קרא את הביקורת

 4. Ivacy

  Ivacy

  $ 9.95 $2.25לחודש

  • 1000+ שרתים על פני 100 מיקומים
  • הצפנה סטנדרטית בדרגה צבאית של 256 סיביות
  • תמיכה בצ’אט חי מעולה
  • ספק יומני אפס
  • 5 כניסות מרובות זמינות
  • חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Apps ותוסף Chrome

  אמין 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12.99 $2.75לחודש

  • 3,700 שרתים ב 60 מדינות
  • הצפנת AES 256 סיביות
  • צ’אט חי 24/7
  • מדיניות ללא יומן קפדנית
  • 7 חיבורים סימולטניים
  • אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד

  Reliabile 77% הנחה בקר באתר
  קרא את הביקורת

ExpressVPN – ביצועי כל הסיבוב באייפד:

ExpressVPN, שמכונה שם VPNs ומציעה את אחת מחבילות התכונות הגדולות ביותר שמציעות נוחות למשתמשים מובחרים.

נוסף על לקוח היישומים המאוד נוח להפליא והקל מאוד לשימוש של iOS, הוא יכול להציע יותר מ -2000 שרתים, אפס גבול רוחב פס, המהיר במהירות המהיר שלא’לא להסתבך על ידי צווארי בקבוק השרתים, קידוד AES 256 ותכונות בלעדיות אחרות כמו מנהור מפוצל למען אבטחה נוספת..

הקפד לבדוק את הסקירה המלאה של expressvpn.

EpressVPN לאייפד

VPN זה אולי קצת יקר מאשר חבריו, אך הוא מציע ערבות של 30 יום הכסף בחזרה למי שלא’אני לא רוצה להישאר עם השירות לאחר השימוש הראשוני. אבל, זה קורה לעיתים רחוקות.

קיימות שלוש תוכניות שונות עם Express VPN ב- iPad. התוכנית החודשית מגיעה ל- $ 12.95, וזה מופרז מכדי לשקול, התוכנית למשך 6 חודשים עולה 59.95 $ מחויבת פעם אחת, אך התוכנית הטובה ביותר שלהם נותרה כזו השנתית שעולה רק 99.95 $.

מקצוענים

 1. מהירויות הילוכים מובילות כ- VPN לאייפד
 2. אפליקציות ותוספים ייעודיים לדפדפנים
 3. הצפנה קשה וצבאית
 4. תמיכה מרובה בפרוטוקול
 5. מדיניות אפס יומנים

חסרונות

 1. אין שרתי P2P ייעודיים
 2. יקר יחסית לשירותים מתחרים

קבל ExpressVPN

PureVPN – VPN בעלות נמוכה עם כל התכונות ב- iPad:

אין ספק שאחד ה- VPNs הזולים ביותר שם, PureVPN מציע את כל מה שה- VPNs הטובים ביותר יכולים, בכל חלק מהעלות. אם אתה חושב לקנות VPN שיכול לבטל חסימת שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים, PureVPN יכול להציע לך בדיוק את זה.

בדוק את סקירת purevpn המפורטת שלנו.

PureVPN לאייפד

אתה יכול לצפות ב- Hulu, Netflix ו- Amazon Prime בכל אזור עם PureVPN’750 שרתים מדהימים הפזורים ברחבי העולם. מלבד זאת, מנוי עם PureVPN מבטיח לך את הזכות להחזיק בתכונות כמו פיצול מנהרות, בצל ב- VPN, תמיכה מרובה בפרוטוקולים ועוד..

במחיר של 69.12 $ בלבד לתכנית מנוי לשנתיים, המנוי קשה מכדי להתעלם ממנו עם PureVPN.

מקצוענים

 1. תוכניות VPN משתלמות לאייפד
 2. הגנת DDoS
 3. תמיכה בסטרימינג ייעודי
 4. שרתי P2P וטורנט
 5. 750 + שרתי ב- 141 מדינות
 6. VPN Hotspot
 7. חומת אש Nat
 8. תמיכה מרובה בפרוטוקול כולל OpenVPN ו- L2Tp
 9. מאפשר מנהרת פיצול

חסרונות

 1. שומר על כמה יומנים
 2. ניסיון חינם אינו זמין

קבל PureVPN

גישה פרטית לאינטרנט (PIA): הגנה ללא תחרות כ- VPN לאייפד:

עם 3030 שרתי ב -28 מדינות ותכונות מוכוונות לקוח כמו תמיכת P2P ייעודית והסרת חסימת הגבלות גיאוגרפיה, PIA נותרה אחת ה- VPN הטובות ביותר לאייפד. VPN זה הוא מועדף המשתמש כשמדובר בחוסן של תכונות. הוא שומר על אפס יומני, מציע מספר שערים VPN, כולל חוסם מודעות ותוכנות זדוניות.

דון’אל תשכח לקרוא את סקירת הגישה הפרטית המקיפה שלנו

גישה פרטית לאינטרנט לאייפד

PIA מציעה גם אפליקציה תואמת מאוד לשימוש בפלטפורמות iOS כמו ה- iPad. וגם זה לא כל כך יקר, שכן התוכנית השנתית עולה 39.95 $ בעוד התוכנית העליונה שלהם שמציעה מנוי למשך 24 חודשים תחויב בסכום של 69.95 $.

מקצוענים

 1. בקרת אבטחה משופרת כ- VPN לאייפד
 2. OpenVPN, L2TP / IPsec נתמך
 3. תמיכה P2P זמינה
 4. ספק יומני אפס
 5. 5 חיבורים סימולטניים
 6. רוחב פס בלתי מוגבל

חסרונות

 1. ממשק המשתמש באפליקציות המקוריות שלו הוא מעט מסובך

קבל גישה לאינטרנט פרטי

NordVPN – תכונות מאובטחות לחלוטין לאנונימיות מובטחת ב- iPad:

NordVPN מתרכז עדיין בהצעת התכונה הבסיסית ביותר של VPN, כלומר אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, בצורה הטובה ביותר.

מלבד ההצפנה הרגילה בכיתה 256 ותמיכה מרובה בפרוטוקולים, אתה יכול להוסיף שכבות אבטחה נוספות באמצעות NordVPN’תכונות בלעדיות כמו VPN כפול, בצל מעל טור, CyberSec, הגנת דליפות IPv6 ועוד.

אל תבדוק את סקירת nordvpn המעודכנת שלנו

NordVPN לאייפד

עם זאת, זה לא אומר שהוא לא יכול לעקוף תוכן מוגבל גיאוגרפי. NordVPN הוא ידידותי ל- Netflix ובאייפד שלך לא היית מתקשה לגשת לתוכן שלא במקור אמור היה להגיע אליך.

התוכניות מעט בצד הגבוה יותר אולם התוכנית השנתית עולה 83.38 דולר. עם זאת, אתה יכול להשיג את העסקה הטובה ביותר אם אתה הולך על תוכנית המנויים שלהם ל -36 חודשים שתחזיר לך רק $ 125.64.

מקצוענים

 1. תקופת ניסיון חינם
 2. הצפנה כפולה זמינה
 3. 3359 שרתי ב- 60+ מדינות
 4. שיטות תשלום מרובות
 5. פרוטוקולי OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ו- SSTP
 6. תכונת SmartPlay לאתרי סטרימינג

חסרונות

 1. תוכניות חודשיות יקרות

השג את NordVPN

TorGuard – תכונה להגנת התגנבות להגברת הפרטיות ב- iPad:

TorGuard הקדים צעד אחד לפני הדפדפן מבחינת מתן אבטחה ופרטיות למשתמשים. למרות שהציע פיצ’רים מיותרים מעטים פרט לאלה הבסיסיים, TorGuard הוא VPN בלעדי למי שנוטה לא לקחת שום סיכוי עם האנונימיות שלו ברשת באייפד שלהם.

VPN Torguard לאייפד

המהירויות מעט איטיות בגלל אמצעי האבטחה המאוד אלה, אך לא יותר מדי כדי לקלקל את החוויה שלך. תקבלו גם רוחב פס בלתי מוגבל, תכונה להגנת התגנבות, 5 חיבורים בו זמנית והרבה יותר עם מנוי ל- TorGuard.

התכנית היחידה עם השירות הזה היא התוכניות המבלבלות שלו. אך כדי לחסוך מכם את הטרחה הזו, אנו ממליצים שתעבור על תוכנית ה- VPN האנונימית שלהם לשנה במחיר של 59.99 $ בלבד. התוכנית הטובה ביותר הבאה תעלה 99.99 דולר עבור מנוי סוף סוף מלא של 24 חודשים.

מקצוענים

 1. תכונה להגנת StealthVPN כ- VPN לאייפד
 2. רמות הצפנה חזקות
 3. פועל על דגם ניתוב בצל
 4. 3000+ שרתי VPN ב- 50 מדינות
 5. כתובת IP ייעודית

חסרונות

 1. התוכניות יקרות מאוד
 2. חבילות תכונות יכולות להיות מבלבלות

השג את VPG של TorGuard

ה- VPN הטוב ביותר לאייפד בחינם

כיום ישנם מעט מאוד שירותים בחינם ב- VPN המציעים חוויה נהדרת, תוך שהם אמינים ביותר. בשנים האחרונות, מכיוון ששירותי VPN חינמיים רבים נתפסו, תוך שימוש בנתוני משתמשים באופן בלתי חוקי או מכירתם באופן מקוון, אמון הצרכנים בהם נשחק במידה רבה.

מלבד זה, VPNs בחינם לא יכולים לספק את כל התכונות הבלעדיות כמו שירותים בתשלום עבור למשל. יש מעט מאוד ספקים בחינם המציעים רוחב פס בלתי מוגבל או ספירת שרתים טובה.

עם זאת, אם אתה עדיין רוצה להשיג אחד עבור ה- iPad שלך, בנינו בהצלחה רשימה עבור ה- VPN החינמי הטוב ביותר לאייפד המורכב מספקים שאינם אמינים רק, אלא יכולים לארוז אגרוף בכל מה שקשור לתכונות וביצועים. להלן הרשימה שלנו עבור VPNs המובילים בחינם שבהם תוכלו להשתמש עם אייפד שלכם בשנת 2023:

WindscribeVPN – ה- VPN הטוב ביותר לאייפד עם תמיכה P2P

VPNs בחינם מחניקים בדרך כלל את האופציות שלהם למינימום הערך, אך Windscribe לא עושה דבר כזה. למעשה, ספק VPN זה הוא אחד ה- VPNs הנדיבים ביותר שאנחנו’נתקלנו בקטגוריה החינמית. בהגבלת רוחב הפס של 10 ג’יגה-בתים בחודש, Windscribe נוחה פי 5 למשתמשים מאשר VPNs בחינם אחרים..

רישום רוח ל- ipad

אבל היתרונות לא’אל תפסיק שם, מכיוון שאתה מקבל גם 11 מיקומי שרת, תמיכה P2P ייעודית, חוסם מודעות ותכונת חומת אש. זה אחד של ה- VPN הטוב ביותר לאייפד בחינם אם אתה משתמש שלא’לא להסתפק בפחות.

מקצוענים

 1. 11 שרתים זמינים ל- VPN בחינם באייפד
 2. חיבורי מכשירים ללא הגבלה
 3. כולל חוסם מודעות וחומת אש
 4. תומך P2P / טרנינג

חסרונות

 1. פרוטוקול VPN פתוח אינו זמין
 2. התקלות נפוצות

VPN של TunnelBear: מהירויות יציבות באופן עקבי כ- VPN לאייפד

TunnelBear הוא שירות חינמי אמין ביותר הכולל קריקטורות דוב חמודות השונות בכל ממשקי המשתמש שלה. החלק הטוב ביותר בו הוא אפליקציית ה- iOS המסובכת שלה לאייפד’זה קל כמו Plug and Play.

קרא את הסקירה המעודכנת שלנו בנושא דוברות מנהרה

דוברות מנהרה לאייפד

החיסרון היחיד כאן הוא שמגבלת רוחב הפס הנמוכה מגיעה רק ל- 500 מגה-בייט לחודש. עם זאת, אם אתה ציוץ לגבי השירות, תקבל 1 GB נוסף של נתונים.

המהירויות וביצועי האבטחה של VPN Tunnelbear יכולים אפילו לתת ל- VPN בתשלום לרוץ עבור כספם. Tunnelbear מושלם להפעלות גלישה קלות באייפד.

מקצוענים

 1. רק דורש כתובת דוא”ל כדי להירשם כ- VPN בחינם ל- iPad
 2. כובע נתונים של 2 GB
 3. מספק הצפנה חזקה יחסית
 4. שרתים מהירים

חסרונות

 1. צוות תגובה איטי של לקוחות
 2. אתה יכול להתחבר למכשיר אחד בלבד

ZoogVPN – אנונימיות מובטחת באופן מקוון כ- VPN לאייפד:

אולי יש לזה שם משונה, אך תקני השירות שלו נשארים גבוהים ואינטגרליים לקראת הפיכתו ל ה- VPN הטוב ביותר לאייפד בחינם. ZoogVPN לא קיים הרבה זמן, ובכל זאת היא צברה מוניטין שהיא בטוחה מאוד שמשתמשים יוכלו לסמוך על הנתונים שלהם עם.

ZoogVPN לאייפד

התכונות כוללות 3 שרתים, מגבלת רוחב פס נתונים של 2 ג’יגה-בייט, קידוד 128 סיביות ושיתוף P2P בעצימות נמוכה.

מקצוענים

 1. שרתים מהירים
 2. כובע נתונים 2 ג’יגה-בתים
 3. P2P / טרנינג
 4. מספק הצפנה חזקה יחסית
 5. תכונות מתקדמות זמינות עבור iPad

חסרונות

 1. תמיכת לקוחות לא מגיבה רוב הזמן
 2. חיבור מכשיר יחיד זמין

Hide.Me – אפס סובלנות ביומני נתונים כ- VPN החינמי הטוב ביותר לאייפד

ממוקם במדינה ידידותית מאוד לנתונים, למשל, מלזיה, VPN זה מציע חזית אבטחה ותכונות שמשתמשים יכולים ליצור איתם אינטראקציה. יש לו סטנדרט הצפנה מצוין בתכנית ומציין במפורש שהוא לא עושה זאת’לא לשמור יומנים מכל סוג שהוא.

Hide.me עבור iPad

המהירויות עקביות ולא היו תקלות, דליפות DNS או כל דבר אחר כזה שהצדיק אותנו להוריד את Hide.me מהרשימה שלנו. מגבלת הנתונים תואמת למדי ל- iPad בגודל 2GB לחודש.

מקצוענים

 1. אל תדאג לחוקי שמירת נתונים בזמן השימוש בהם כ- VPN לאייפד
 2. תקני הצפנה מדהימים
 3. מדיניות המוצהרת במפורש, אפס יומני.
 4. מהירויות גבוהות

חסרונות

 1. מספר שרתים נמוך
 2. לא’לא לבטל את הנעילה של תוכן מוגבל גיאוגרפי

ה- VPN החינמי הטוב ביותר ללא הגבלה עבור iPad

בדרך כלל קשה ל- VPNs בחינם להציע למשתמשים רוחב פס בלתי מוגבל. הסיבה לכך היא ש- VPNs עתירי הון רב ומסירת נתונים ללא הגבלה למשתמשים עשויה לירות את החשבון גבוה מכדי ש- VPN בחינם יוכל לשאת.

ה- VPN החינמי הטוב ביותר ללא הגבלה עבור iPad

עם זאת, כמה VPNs בחינם הרחיקו מרחק והם למעשה מציעים רוחב פס נתונים בלתי מוגבל למשתמשים שלהם. להלן הרשימה הכוללת את ספקי ה- VPN החינמיים המדהימים האלה עם תוכניות נתונים ללא הגבלה עבור iPad:

 1. מגן נקודה חמה
 2. Zenmate VPN

כיצד להגדיר VPN באופן ידני

ה- VPN הטוב ביותר לאייפד מציע אפליקציות מקוריות ונוחות במיוחד לתאימות נוחה בכל פלטפורמות ה- iOS. ניתן להוריד אותם בקלות מ- VPN’אתר האינטרנט או מחנות iOS אם כבר יש לך חשבון עם הספק, אולם אם אתה עדיין רוצה להתקין VPN באופן ידני על iPad שלך, כאן’איך אתה יכול לעשות את זה ברוח:

 1. הירשם לשירות VPN על ידי רכישת תוכנית המתאימה לצרכים שלך ולדרישות התקציב שלך.
 2. הורד קבצי תצורה מספק ה- VPN המועדף עליך. (הכי טוב לבקש תמיד מצוות התמיכה בלקוחות לספק קישור למשאב זה מכיוון שלכל VPN יש מקום אחר בו הם מאחסנים אותו. שם’אין אחידות מעורבת)
 3. לאחר הורדת פרופיל ה- VPN באייפד שלך, המכשיר שלך יבקש ממך להתקין אותם. “להתקין” הוא המקום בו אתה צריך להקיש.
 4. לקבלת אישור מערכת, כעת עליך להזין את קוד הסיסמה שלך או להזין את מזהה המגע שלך.
 5. אם מוצגת כעת אזהרה, הקש על “להתקין”.
 6. כעת עליך לאשר מחדש את הרשאת תהליך ההתקנה על ידי הקשה נוספת על “להתקין”.
 7. לאחר סיום ההתקנה בהתקן, הוא יודיע לך בהנחיה. הקש “בוצע”
 8. עכשיו אתה צריך לבחור שרת כדי להמשיך איתו באמצעות VPN.
 9. לשם כך עליך לעבור להגדרות ב- iPad שלך. לאחר כאן, בחר “כללי” ואז בחר VPN.
 10. כעת תתבקש עם תפריט השרת אשר יכיל את שרתי ה- VPN הזמינים על ידי ספק השירות שלך.
 11. החלף את מתג מצב החיבור לימין כדי להתחיל חיבור ואז בחר שרת.
 12. ה- VPN עובד כעת.

אם ברצונך לכבות את ה- VPN, כבה אותו מתג מצב חיבור חזרה לצד שמאל, וכתוצאה מכך ניתוק ה- VPN.

כיצד לגשת לנטפליקס ב- iPad באמצעות VPN

נטפליקס’ספריות תוכן של יכולות להתפרע מאוד מאזור לאזור, מה שהופך את זה הכרחי לך להשתמש ב- VPN Top עבור iPad כדי לאפשר לך לשמח את המנוי שלך ל- Netflix..

כאן’כיצד תוכל לגשת ל- Netflix מכל אזור (למשל Netflix US) באייפד שלך באמצעות ה- VPN הטוב ביותר עבור netflix:

 1. עבור לחנות iOS במכשיר שלך וחפש “נטפליקס”.
 2. בתוצאות, בחר “נטפליקס בע”מ” והתקדם להתקנתו במכשיר שלך.
 3. לאחר התקנתך (אם כבר קנית את תוכנית המנוי) התחבר לחשבון Netflix שלך.
 4. כעת פתח את לקוח ה- VPN שלך באייפד שלך (אפליקציות לקוח iOS זמינות בדרך כלל אצל כל ספקי ה- VPN הפופולריים עם ממשקים קלים לשימוש) ובחר שרת למדינה שממנה ברצונך להשתמש ב- Netflix. כדי לגשת לנטפליקס ארה”ב, בחר שרתי ארה”ב.
 5. אם אתה עדיין יכול לבטל את הנעילה של Netflix מאזור מסוים, שלח הודעה לתמיכת הלקוחות 24/7 עבור שרתי ה- VPN הטובים ביותר עבור Netflix ותועבר קדימה.
 6. בחר בשרת ורענן כעת את Netflix. אם זה לא’לא יעבוד, התנתק ואז התחבר שוב ובטח תחובר.

ה- VPN הטוב ביותר ל- iPad Reddit

התגובות על Reddit שנתקלנו ב- VPN המתאים ביותר לאייפד היו קצת שונות ממה שאנחנו נתקלים בפלטפורמה באופן כללי. כאן המלצות VPN לא עשו זאת’לא לבחור ספקי שירותים נמוכים יותר מכיוון שפלטפורמת iOS דורשת איתנות בחלק מ- VPN ובאופן כללי, רק reddit vpn הטוב ביותר יכול לספק חוזק נדרש זה של תכונות..

משתמש אחד המליץ ​​על אקספרס VPN שכן היא / היא חווה שהוא מהיר ביותר ושהוא עובד טוב בסין. אין דבר שונה מדי מהסקירה שלנו על ספק ה- VPN.

תגובה מתוך הדיון chowchowthedog’הערה מהדיון "מה’זה ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם iOS?".

מה’זה ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם iOS? מתפוח

תגובה מהדיון OpalHawk’הערה מהדיון "מה’זה ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם iOS?".

משתמשים אחרים היו נוטים יותר לאחד אחר של ספקי ה- VPN המובילים שלנו עבור iOS, כלומר NordVPN. ההמלצות הציפו זרי דפנה ב- VPN על היותה בריזה לפרוס ולהשתמש ב- iOS. (אל תשכח לבדוק את ה- vpn הטוב ביותר עבור מדריך מק.)

תגובה מהדיון Sebetter’הערה מהדיון "מה’זה ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם iOS?".

תגובה מהדיון marcinsz89’הערה מהדיון "מה’זה ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם iOS?".

משתמשי אפל הם בדרך כלל די טכניים, וחולקים תכונות נאמנות בכל הקשור למותגים, אולם נאמנותם אינה עושה זאת’אני לא זול. אתה צריך להיות ממש טוב כדי לקבל את תשומת הלב של משתמש אפל ושהם אוהבים ExpressVPN ו- NordVPN, מדבר כרכים על כמה טוב השירותים האלה באמת.

שאלות נפוצות בנושא ה- VPN הטוב ביותר לאייפד

כיצד אוכל להסיר VPN מהאייפד שלי?

בעוד שדוברי פרטיות כנים, אנו לא עושים זאת’אני לא ממליץ לך לגלוש באינטרנט מבלי להיות עטוף על ידי VPN מספיק טוב, אבל עדיין אם אתה רוצה להיפטר מה- VPN שלך מה- iPad שלך, כאן’איך אתה יכול לעבור עם זה:

 1. ב- iPad שלך, עבור להגדרות ואז עבור אל “כללי” אפשרות
 2. כעת גלול מטה בתפריט עד שתראה את האפשרות עבור “VPN”
 3. הקש על אפשרות זו שתפתח תפריט למטה
 4. כאן תראה את שם חשבון ה- VPN שלך. כעת, לחץ על “אני” סמל לצד אפשרות זו
 5. כעת, בין האפשרויות, הקש על “מחק VPN” ולאשר את הפעולה

איך משתמשים ב- VPN באייפד?

שירותי VPN מודרניים אינם כה קשים לפריסה וניווט, במיוחד עם היישומים המקוריים שהם מציעים עבור כל מערכת הפעלה.

מאפשר לעקוב אחר השלבים לשימוש ב- VPN כדי לספק אנונימיות מקוונת ב- iPad:

 1. קנו תוכנית מנוי עם VPN הטוב ביותר והורידו את אפליקציית ה- iOS המקורית שלהם לאייפד שלכם
 2. התקן את האפליקציה והתחבר באמצעות אישורי המשתמש שלך
 3. בחר שרת בממשק האפליקציה ולחץ על התחבר
 4. אתה מנהל כעת את ה- iPad שלך בבטחה עם VPN המספק כיסוי ביטחון מקוון

סיכום

אייפדים הם הביטוי הטוב ביותר של מושג ה- “להחזיק מחשב בכף היד”. מכונות אלה מהירות, נוחות במיוחד, סופר חכמות ומעל לכל, יפות להפליא. חיינו סובבים כעת סביב מכונות פנטסטיות כאלה שהקלו על חיינו בכך שאפשרו לנו לייעל את המשימות שלנו וליהנות הרבה יותר מזמננו החופשי..

אבל המכשירים שלנו הם באחריותנו והשליטה בביטחון שלהם צריכה להיות נמצאת בידינו. עלינו לא רק לפרוס VPNs על מכשירי ה- iPad שלנו אלא לפנות לשיטות פרטיות בטוחות יותר כמו לא לחשוף את המידע שלנו על ידיות מדיה חברתית או ללחוץ על קישורים זדוניים כדי להבטיח אינטראקציה מקוונת בטוחה וחזקה יותר לכולם..

אנו ב- BestVPN.co שואפים להפוך את האינטרנט לבטוח לכולם ואנחנו מאמינים שזה חייב להיות מאמץ קולקטיבי של חלק מכל המשתמשים באינטרנט החינמי. אם יש לך הצעות לשיפורים או ביקורת שיכולים לאפשר לנו לשפר את השירותים שלנו, אל תהסס ליצור איתנו קשר בתגובות שלהלן.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  VPN Roku - כיצד להתקין ולהתקין את ה- VPN הטוב ביותר עבור Roku